South Western Railway trein van Richmond naar Ashford

wo 23 sep
+ Voeg terugreis toe
South Western Railway
Intercity
Eurostar
Deutsche Bahn
EuroCity
>2.000 reisorganisaties
South Western Railway
Intercity
Eurostar
Deutsche Bahn
EuroCity
>2.000 reisorganisaties
QR-Code
Scan om onze gratis app te downloaden
Gebruik onze app om live reisupdates te ontvangen en mobiele tickets te boeken voor treinen, bussen, vluchten en ferry’s in 37 landen.
App Store
rate4.9
42K beoordelingen
Google Play
rate4.6
136K recensies

Vergelijk de prijs Prijzen van verschillende soorten vervoer

Vergelijk treinprijzen voor de komende drie weken. Bekijk in één overzicht de beste deals, de laagste tarieven en de beste optie voor je budget.

wo
23 sep
do
24 sep
vr
25 sep
za
26 sep
zo
27 sep
ma
28 sep
di
29 sep

Waarom zou je via Omio treinen boeken van Richmond naar Ashford?

South Western Railway beheert alle treinen van Richmond naar Ashford.
Omio is een officiële ticketverkoper voor al je reismogelijkheden van Richmond naar Ashford.

Waarom boeken bij Omio in plaats van via South Western Railway?

  • Ontworpen voor internationale reizigers: Omio is beschikbaar in jouw taal, heeft 24/7 klantenservice en biedt verschillende betaalopties, zoals PayPal, creditcards en bankoverschrijvingen, in de valuta die jij wilt.

Reisinformatie

Overzicht: Trein van Richmond naar Ashford

Verenigd KoninkrijkVerenigd Koninkrijk
Verenigd KoninkrijkVerenigd Koninkrijk
Icon of train

Treinen van Richmond naar Ashford rijden gemiddeld 3 keer per dag met een reisduur van ongeveer 15m. Voordelige treintickets voor deze reis zijn verkrijgbaar vanaf kr83 als je van tevoren boekt.

Er zijn 3 treinen per dag. De vroegste trein vertrekt om 00:06, de laatste om 23:56. De snelste trein doet de 11 km afstand in 14m.

Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie
Afstand
11 km
Gemiddelde reisduur trein
15m
Nieuwe ticketprijs
kr83
Treinen per dag
3
Directe treinen
3
Snelste trein
14m
Vroegste trein
0:06
Laatste trein
23:56
Goedkoopste maand
aug
Goedkoopste dag
za
Hoogseizoen
jul - sep
Laagseizoen
jan - mrt
Drukste dag
za
Minst drukke dag
do
Beste tijd om te boeken
1 dag
Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie

Spoorwegmaatschappijen: South Western Railway treinen van Richmond naar AshfordSouth Western Railway treinen brengen je van Richmond naar Ashford vanaf kr83. Met meer dan 1000 reisbedrijven op Omio kun je de beste treintijden en tickets voor je reis vinden.

South Western Railway

Over
South Western Railway is een treinopererend bedrijf in het Verenigd Koninkrijk, dat diensten verleent in het zuiden en zuidwesten van Engeland. Het exploiteert een verscheidenheid aan treintypes, waaronder hogesnelheidstreinen, lokale stoptreinen en forensentreinen. Het biedt ook een scala aan tickettypes, waaronder Advance, Off-Peak en Super Off-Peak-tickets. Aan boord zijn er faciliteiten zoals gratis Wi-Fi, stopcontacten en een verscheidenheid aan eet- en drinkmogelijkheden. De populairste routes voor South Western Railway zijn onder andere London Waterloo naar Portsmouth Harbour, London Waterloo naar Weymouth en London Waterloo naar Bournemouth.
Bagage- & annuleringsvoorwaarden
Gemiddelde duur van de South Western Railway
14m
Goedkoopste South Western Railway prijs
kr83
South Western Railway frequentie
3 per dag
Bagage inbegrepen
2 stuks bagage inbegrepen in de ticketprijs
Opberging bagage
Bovenheadkasten en aangewezen bagagegebieden aan het einde van de wagons
Annuleringsvoorwaarden
Terugbetaling hangt af van het type ticket en het tijdstip van annulering.
Terugbetaling
Volledige terugbetaling als de trein door de exploitant wordt geannuleerd.
Voorzieningen in de trein
Wifi
Eten te koop aan boord
Café bar service met warme en koude dranken, snacks, sandwiches
Zitplaatsreservering
Zitplaatsreserveringen beschikbaar tegen een vergoeding, gratis voor sommige tickettypes
Toiletten
USB-poorten
Toegankelijkheid
Rolstoelplaatsen, toegankelijke toiletten, hellingen voor instappen, assistentiedienst beschikbaar
Huisdieren
Kleine huisdieren reizen gratis, honden moeten aan de lijn zijn.
Stiltezone

Reistips: treinen van Richmond tot Ashford

Vind antwoorden op de meest voorkomende vragen over reizen vanRichmond naar Ashford per trein. Van reistijden en ticketprijzen tot directe verbindingen, eerste en laatste vertrekken, zelfs hoe mooi deze route is; onze FAQ's behandelen alles wat je moet weten om je reis te plannen. Of je nu op zoek bent naar de snelste trein, de goedkoopste optie, of tips om het meeste uit je bezoek aan Ashford te halen, met deze gids reis je slimmer en met meer vertrouwen.

FAQs
Goedkope treinkaartjes van Richmond naar Ashford kunnen al vanaf kr83 worden geboekt als je van tevoren reserveert. De gemiddelde treinkaartprijs van Richmond naar Ashford is kr83; echter, de prijzen variëren afhankelijk van het tijdstip van de dag en de klasse en ze zijn meestal duurder op de dag zelf.
Gemiddeld duurt de reis van Richmond naar Ashford met de trein 14m voor de 11 km lange reis, maar de duur kan variëren als u reist in het weekend en op feestdagen.
De vroegste trein van Richmond naar Ashford vertrekt om 0:06.
De laatste trein van Richmond naar Ashford vertrekt om 23:56.
Ja, er zijn 3 directe treinreizen per dag van Richmond naar Ashford met South Western Railway. De dienstregeling kan variëren op feestdagen of in het weekend met minder directe treinreizen.
Wanneer je een trein neemt van Richmond naar Ashford, kun je rekenen op South Western Railway als de beste manier om naar Ashford te komen. Je kunt ook alle mogelijke treinmaatschappijen controleren die een reis van Richmond naar Ashford aanbieden en de voorzieningen vergelijken voordat je een treinkaartje koopt.
Een dagtocht naar Ashford vanuit Richmond is de moeite waard met een reistijd van 14m heen en terug. Controleer met de Omio-app de beste manier om te reizen.
De goedkoopste maand voor een trein van Richmond naar Ashford is augustus.
Ja, je kunt een trein nemen om van Richmond naar Ashford te reizen.

populaire treinstations

Centrale stations en vliegvelden voor deze reis

De meeste treinen tussen Richmond en Ashford gebruiken de stations Richmond en Ashford (Surrey). Gebruik deze gids om de stations Richmond en Ashford op deze route te vergelijken, het openbaar vervoer in het stadscentrum te bekijken en praktische zaken zoals voorzieningen en diensten op de stations te controleren.

Vertrekstations in Richmond
Aankomststations in Ashford

Vanaf welk station Richmond vertrekken de treinen naar Ashford?

Treinen van Richmond naar Ashford vertrekken vanaf Richmond. Het station ligt van het centrum van Richmond, op Richmond station, The Quadrant, Richmond, Greater London, TW9 2NA.
RichmondRichmond station, The Quadrant, Richmond, Greater London, TW9 2NAWifiWinkelenParkerenDinerenGeldautomaatTaxiToegankelijkheidWCLoungeAfdeling Lost and FoundLoketFietsenstallingFietsverhuur
Vervoer in het stadscentrum

Van het stadscentrum van Richmond naar Richmond

TreinCalifornia Zephyr · 75u 58m · kr11675
BusGreyhound US1000 · 70u 35m · kr6258

Voorzieningen en diensten van treinstation Richmond

Richmond biedt praktische diensten voor deze route, waaronder Wifi, Winkelen, Parkeren, Dineren, Geldautomaat, Taxi, Toegankelijkheid, WC, Lounge, Afdeling Lost and Found, Loket, Fietsenstalling en Fietsverhuur.

Eten en drinken

Bij Richmond zijn diverse eet- en drinkgelegenheden beschikbaar.

Wifi en geldautomaten

Er is wifi beschikbaar op Richmond. Er zijn geldautomaten beschikbaar op Richmond.

Tickets en informatie

U kunt ticketondersteuning krijgen via Richmond.

Bagage en verloren voorwerpen

Gevonden voorwerpen zijn verkrijgbaar op het station.

Parkeergelegenheid, taxi's en toiletten

Beschikbaar bij Richmond: Parkeren, Taxi, WC.

Fiets- en autodiensten

Beschikbaar bij Richmond: Fietsenstalling, Fietsverhuur.

Toegankelijkheid

Toegankelijke voorzieningen zijn beschikbaar bij Richmond.

Meer reisopties per trein van Richmond naar Ashford

Bekijk gerelateerde reisinformatie:

HomeTreinenTreinreizen in Verenigd KoninkrijkTrein van Richmond naar Ashford

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone