Квитки на поїзд Саарбрюккен — Женева разом з Deutsche Bahn (ICE,IC)

пн, 26 жовт.
+ Додати повернення
Deutsche Bahn
České dráhy
Regionale
RegioJet a.s.
NS International | IC Brussel
Понад 2000 туристичних компаній
Deutsche Bahn
České dráhy
Regionale
RegioJet a.s.
NS International | IC Brussel
Понад 2000 туристичних компаній
QR-Code
Відскануйте, щоб отримати безкоштовну програму
Використовуйте нашу програму, щоб отримувати наживо оновлену інформацію про подорожі та бронювати електронні квитки на потяги, автобуси, літаки й пороми.
App Store
rate4.9
42K оцінок
Google Play
rate4.6
136K відгуків

Найшвидші поїздки поїздами за найнижчою ціною Саарбрюккен Женева

Розклад, ціни й доступні для бронювання квитки на 26 жовт.

Найнижча ціна на 26 жовт.

110 $

Середня ціна квитка на 26 жовт.

145 $

Найшвидша подорож на 26 жовт.

6 г. 57 хв.

Середня тривалість подорожі на 26 жовт.

7 г. 28 хв.

Потяги на 26 жовт.

3

Відстань

343 км

Дешеві квитки

Найкращий спосіб знайти дешевий тариф — забронювати квиток якомога раніше й уникати подорожей у час пік.

Квиток за маршрутом Саарбрюккен — Женева у середньому коштуватиме приблизно 145 $, якщо ви його купите в будь-який день, але найдешевші квитки можна купити лише за 110 $.

Швидкі потяги

Знайдені потяги на пн, 26 жовт. за маршрутом Саарбрюккен — Женева: 3. Прямі сполучення: 3.

Прямі потяги на пн, 26 жовт. долають відстань у 343 км у середньому за 7 г. 28 хв. . Однак якщо правильно розрахувати час, на деяких потягах можна дістатися до пункту призначення лише за 6 г. 57 хв. .

Подорож найповільнішими поїздами триватиме 7 г. 58 хв. і зазвичай передбачає одну або дві пересадки. Однак цей варіант надає можливість заощадити кошти, якщо маєте обмежений бюджет.

  • Deutsche Bahn
    6:277г.28
    Саарбрюккен
    13:55Женева
    110 $1В один кінець
    0 пересадок
  • Deutsche Bahn
    7:077г.58
    Саарбрюккен
    15:05Женева
    146 $1В один кінець
    0 пересадок
  • Deutsche Bahn
    8:586г.57
    Саарбрюккен
    15:55Женева
    179 $1В один кінець
    0 пересадок

Інформація про поїздку

Огляд: потяг із міста Саарбрюккен до міста Женева

НімеччинаНімеччина
ШвейцаріяШвейцарія
Icon of train

Потяги з міста Саарбрюккен до міста Женева ходять у середньому таку кількість разів на день: 6; час у дорозі становить приблизно 6год. 44хв.. Низькі ціни квитків на потяг для цієї поїздки починаються від 48 $, але ви можете подорожувати лише від 36 $ таким видом транспорту: автобус.

Найраніший потяг відправляється о 00:03, а останній — о 23:21. Найшвидший потяг долає відстань 343 км за 6год. 7хв..

Omio пропонує вигідні тарифи й найнижчі ціни. Раннє бронювання зазвичай гарантує нижчі ціни. Ціни змінюються щодня й залежать від наявності вільних місць. Дисконтні картки, поїздки автобусами й плату за бронювання не включено.
Інформація про ціни
Найдешевший альтернативний спосіб пересування
Автобус від 36 $
Відстань
343 км
Середня тривалість поїздки потягом
6год. 44хв.
Найнижча ціна квитка
48 $
Потягів на день
6
Найшвидший потяг
6год. 7хв.
Перший потяг
0:03
Останній потяг
23:21
Найдешевший місяць
трав.
Найдешевший день
вт
Високий сезон
жовт. - груд.
Низький сезон
квіт. - черв.
Найкращий час для бронювання
4 дн.
Omio пропонує вигідні тарифи й найнижчі ціни. Раннє бронювання зазвичай гарантує нижчі ціни. Ціни змінюються щодня й залежать від наявності вільних місць. Дисконтні картки, поїздки автобусами й плату за бронювання не включено.
Інформація про ціни
Найдешевший альтернативний спосіб пересування
Автобус від 36 $

Відомості щодо відправлення в режимі реального часу

Від Саарбрюккен до Женева маршрутів потягів

У таблиці нижче наведено актуальні відправлення за маршрутом Саарбрюккен — Женева (потяги) на завтра, понеділок, 26 жовтня. Крім того, можна вручну оновити результати нижче, щоб побачити оновлені рейси (потяг).

Останнє оновлення о
Постачальник послугВідправленняТривалістьПрибуттяПересадки
Квитки
Deutsche Bahn6:27 Саарбрюккен
7г.28
13:55 Женева0 пересадокпрямий
Deutsche Bahn7:07 Саарбрюккен
7г.58
15:05 Женева0 пересадокпрямий
Deutsche Bahn8:58 Саарбрюккен
6г.57
15:55 Женева0 пересадокпрямий

Це останній потяг на сьогодні.

Знайти всі дати і час для цієї подорожі

Чому варто бронювати квитки на потяги Саарбрюккен — Женева в Omio?

Deutsche Bahn виконує всі рейси потяги за маршрутом Саарбрюккен — Женева.
Omio — офіційний торговий посередник, що продає квитки на всі види транспорту за маршрутом Саарбрюккен — Женева.

Чому варто бронювати в Omio, а не в Deutsche Bahn?

  • Створено для міжнародних мандрівників. Програма Omio доступна вашою мовою, включно із цілодобовою службою підтримки клієнтів, і приймає різні способи оплати, серед яких PayPal, кредитні картки й банківський переказ, у зручній для вас валюті.
  • Порівняння всіх варіантів. В Omio можна порівнювати квитки Deutsche Bahn з квитками на всі доступні види транспорту, серед яких train і bus, і вибрати найкращий варіант подорожі за маршрутом Саарбрюккен — Женева.

Чому варто бронювати в Omio, а не в Trainline або Wanderu?

  • Різні види транспорту. В Omio можна порівнювати квитки на різні види транспорту, серед яких train і bus, і знайти ідеальний варіант подорожі за маршрутом Саарбрюккен — Женева.

Залізничні компанії: потяги Deutsche Bahn з Саарбрюккен до ЖеневаПотяги Deutsche Bahn доставлять вас між Саарбрюккен та Женева від 36 $. Завдяки понад 1000 транспортним компаніям на Omio ви можете знайти найкращі розклади та квитки на потяг для своєї подорожі.

Deutsche Bahn

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість Deutsche Bahn
6год. 7хв.
Найдешевша ціна Deutsche Bahn
48 $
Частота Deutsche Bahn
6 разів на день

Перевізники, квитки та зручності на борту між Саарбрюккен і Женева

Дізнайтеся про перевізників, правила щодо квитків, багаж, зручності на борту, доступність та умови подорожі цим маршрутом.

Обираючи поїзд за маршрутом Саарбрюккен - Женева, ви можете звернутися до Deutsche Bahn для пошуку найкращого маршруту в Женева. Ви також можете перевірити всі доступні авіакомпанії, які пропонують рейс Саарбрюккен - Женева, і порівняти їх пропозиції перед покупкою квитка на поїзд.

Найбільш часті запитання: Поїзди Саарбрюккен — Женева

Знайдіть відповіді на найпоширеніші запитання про подорожі за маршрутом Саарбрюккен — Женева (потяг). Від часу в дорозі й цін на квитки до прямих сполучень, найраніших і найпізніших відправлень, а також про те, чи є маршрут мальовничим, — наші запитання та відповіді охоплюють усе, що вам потрібно для планування подорожі. Шукаєте найшвидший потяг, найдешевший варіант або поради, як найкраще організувати поїздку до міста Женева? Цей путівник допоможе вам подорожувати впевнено й продумано.

FAQs
Дешеві квитки за маршрутом Саарбрюккен - Женева коштують від 48 $ при бронюванні заздалегідь. Середня ціна квитка на поїзд за маршрутом Саарбрюккен - Женева становить 128 $, але ціни залежать від обраного часу та класу і зазвичай вони дорожчі в день відправлення.
Так, є варіанти подорожі за маршрутом Саарбрюккен - Женева без пересадок разом з . Є Є 0 прямий поїзд за маршрутом Саарбрюккен - Женева щодня. У вихідні або святкові дні може бути менше прямих рейсів.
Найбільш ранній поїзд за маршрутом Саарбрюккен - Женева відправляється о 0:03.
Найбільш пізній поїзд Саарбрюккен - Женева відправляється о 23:21.
Є 6 поїзд рейсів на день за маршрутом Саарбрюккен - Женева, що вимагають мінімум одну пересадку разом з Deutsche Bahn. Розклад може змінюватися в святкові або вихідні дні і пропонувати рідші прямі поїзди.
Так, ви можете обрати нічний поїзд Саарбрюккен - Женева від Deutsche Bahn. Знайдіть всю інформацію щодо нічних поїздів в Європі.  
Подорож до міста Женева з міста Саарбрюккен варто робити не в якості денної подорожі тривалістю 6год. 7хв. в обидві сторони. Перевірте все за допомогою Omio app найкращий спосіб подорожувати.
Доцільно порівняти доступні варіанти, оскільки є 2 варіанти, щоб спланувати подорож Саарбрюккен - Женева, включаючи потяг і автобус.

популярні залізничні станції

Важливі станції та аеропорти для цього маршруту

Більшість потягів Саарбрюккен–Женева використовують пару станцій Saarbrücken Hbf–Genève, деякі рейси прибувають до станції Genève-Aéroport. Скористайтеся цим посібником, щоб порівняти залізничні станції Саарбрюккен та Женева на цьому маршруті, перевірити транспорт у центрі міста, а також перевірити практичні особливості, такі як обладнання та послуги залізничного вокзалу.

Станції відправлення потягів у Саарбрюккен
Станції прибуття потягів у Женева

З якої станції Саарбрюккен відправляються потяг до станції Женева?

Потяги з Саарбрюккен до Женева відправляються з Saarbrücken Hbf. Станція розташована за 1 км від центру міста Саарбрюккен, за адресою Saarbrücken Hbf, Am Hauptbahnhof 6-12, 66111 Saarbrücken.
Saarbrücken HbfSaarbrücken Hbf, Am Hauptbahnhof 6-12, 66111 SaarbrückenWifiШафи для зберігання багажуШопінгПарковкаРестораниБанкоматТаксіДоступністьТуалетГотельЛаунж-зонаБюро знахідокКвиткова касаСтоянка для велосипедівПрокат велосипедівАвтомобіліДовідкова стійка
Транспорт у центрі міста

Як дістатися до Saarbrücken Hbf з центру міста Саарбрюккен

ПотягRe1 · 4хв. · 8 $
Автобус128, 105 · 11хв. · кожні ~8 хв
Трамвай1 · 6хв. · кожні ~14 хв

Зручності та послуги залізничного вокзалу Saarbrücken Hbf

Saarbrücken Hbf має практичні послуги для цього маршруту, зокрема Wifi, Шафи для зберігання багажу, Шопінг, Парковка, Ресторани, Банкомат, Таксі, Доступність, Туалет, Готель, Лаунж-зона, Бюро знахідок, Квиткова каса, Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі і Довідкова стійка.

Їжа та напої

Їжа та напої доступні на станції Saarbrücken Hbf.

Wi-Fi та банкомати

На станції Saarbrücken Hbf доступний Wi-Fi. Банкомати доступні на станції Saarbrücken Hbf.

Квитки та інформація

Підтримка в касі доступна на станції Saarbrücken Hbf. Інформаційні стійки доступні на станції Saarbrücken Hbf.

Багаж та загублені речі

Камера зберігання багажу доступна на станції Saarbrücken Hbf. Бюро знахідок доступне на станції.

Парковка, таксі та туалети

Доступно в Saarbrücken Hbf: Парковка, Таксі, Туалет.

Сервіси для велосипедів та автомобілів

Доступно в Saarbrücken Hbf: Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі.

Доступність

На станції Saarbrücken Hbf доступні зручності для людей з обмеженими можливостями.

Більше варіантів для вашої подорожі Саарбрюккен - Женева

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію

Найпопулярніші поїзди до і з Женева та Саарбрюккен

З додатком Omio планувати подорожі просто

Ми допоможемо вам дістатися потрібного пункту призначення. Актуальні дані про поїзди в режимі реального часу, електронні квитки та інші переваги роблять наш інноваційний додаток ідеальним засобом для планування та відстеження поїздок.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone