Квитки на поїзд Прага — Женева разом з Deutsche Bahn (IC,ICE,RE,EC)

ср, 23 вер.
+ Додати повернення
Deutsche Bahn
České dráhy
Regionale
RegioJet a.s.
NS International | IC Brussel
Понад 2000 туристичних компаній
Deutsche Bahn
České dráhy
Regionale
RegioJet a.s.
NS International | IC Brussel
Понад 2000 туристичних компаній
QR-Code
Відскануйте, щоб отримати безкоштовну програму
Використовуйте нашу програму, щоб отримувати наживо оновлену інформацію про подорожі та бронювати електронні квитки на потяги, автобуси, літаки й пороми.
App Store
rate4.9
42K оцінок
Google Play
rate4.6
136K відгуків

Найшвидші поїздки поїздами за найнижчою ціною Прага Женева

Розклад, ціни та доступні для бронювання квитки на 23 вер.

Найнижча ціна на 23 вер.

$98

Середня ціна квитка на 23 вер.

$215

Найшвидша поїздка на 23 вер.

13 г. 24 хв.

Середня тривалість поїздки на 23 вер.

13 г. 47 хв.

Потяги на 23 вер.

12

Відстань

750 км

Дешеві квитки

Найкращий спосіб знайти дешевий тариф — забронювати квиток якомога раніше й уникати подорожей у час пік.

Квиток за маршрутом Прага — Женева у середньому коштуватиме приблизно $215, якщо ви його купите в будь-який день, але найдешевші квитки можна купити лише за $98.

Швидкі потяги

Складно подолати маршрут «Прага — Женева» без принаймні 2 пересадок.

  • Deutsche BahnEC 458 · ICE 699 · IC 60403 · IC 1610
    18:3114г.54
    Головний вокзал Праги
    9:25Женева-Корнавін (станція)
    $981В один кінець
    4 пересадки
  • Deutsche BahnR 676 · Os 28015 · S1 · 16536
    18:4715г.38
    Головний вокзал Праги
    10:25Женева-Корнавін (станція)
    $1031В один кінець
    7 пересадок
  • Deutsche BahnEX 358 · 3568 · 88618 · ICE 1064
    9:3514г.01
    Головний вокзал Праги
    23:36Женева-Корнавін (станція)
    $1361В один кінець
    5 пересадок
  • Deutsche BahnEX 362 · ECE 192 · IC 726
    5:3513г.50
    Головний вокзал Праги
    19:25Женева-Корнавін (станція)
    $1481В один кінець
    2 пересадки
  • Deutsche BahnRJ 178 · ICE 1558 · ICE 375 · IR 2536
    8:3114г.57
    Головний вокзал Праги
    23:28Женева-Корнавін (станція)
    $1951В один кінець
    4 пересадки

Інформація про подорож

Порівняти автобус, потяг і літак з міста Прага в місто Женева

Omio рекомендує бронювати квитки на літак: для поїздки з міста Прага в місто Женева користувачі Omio здебільшого вибирають цей вид транспорту. Якщо для вас головне — ціна, вибирайте автобус із середньою вартістю квитка $112 Якщо ви маєте обмаль часу, розгляньте можливість забронювати літак: середня загальна тривалість подорожі становить 5год. 19хв.. Якщо ви хочете мінімізувати свій вуглецевий слід, вибирайте потяг із розрахунковим обсягом викидів CO2 0.2 - 0.7kg. Середня вартість квитків залежить від виду транспорту: автобус коштує в середньому $112, а літак — у середньому $487.

Відстань: 750 км

Порівняти train з

Потяг
Найпопулярніший
Літак
Автобус
Автомобілем

$174

Середня ціна

$487

Середня ціна

$112

Середня ціна

Найдешевший

$270

Середня ціна

(пальне + дорожні збори)

13год. 39хв.

Середня загальна тривалість

13год. 9хв.

На борту

+

30хв.

Додатковий час*

5год. 19хв.

Середня загальна тривалість

Найшвидший

3год. 19хв.

На борту

+

2год. 0хв.

Додатковий час*

17год. 24хв.

Середня загальна тривалість

16год. 54хв.

На борту

+

30хв.

Додатковий час*

9год. 21хв.

Середня загальна тривалість

(від дверей до дверей)

0.2 - 0.7kg

Викиди CO2

Найнижчий рівень

2.3 - 4.5kg

Викиди CO2

0.8 - 1.9kg

Викиди CO2

-

Викиди CO2

Deutsche Bahn

Найпопулярніша залізнична компанія

Lot Polish Airlines

Найпопулярніша авіакомпанія

FlixBus

Найпопулярніша автобусна компанія

Власний автомобіль або орендований автомобіль

Варіанти прямого маршруту

Варіанти прямого маршруту

Варіанти прямого маршруту

Варіанти прямого маршруту

Додатковий час: середня загальна тривалість поїздки до пункту відправлення, включно з проходженням контролю безпеки й трансферами.

Найдешевший варіант подорожувати за маршрутом Прага - Женева - це обрати автобус з середньою ціною $112.

Це в порівнянні з іншими варіантами подорожі до міста Женева:

Якщо обрати автобус, він буде дешевшим на $62, ніж потяг на цей маршрут з квитками на потяг для маршруту Прага - Женева, які в середньому коштують $174.

Якщо обрати автобус, він буде дешевшим на $375, ніж літак на цей маршрут з квитками на літак для маршруту Прага - Женева, які в середньому коштують $487.

Найшвидший спосіб подорожувати з міста Прага до міста Женева - це обрати літак, час у дорозі складе 3год. 19хв..

Інші варіанти подорожі в місто Женева зазвичай займають більше часу:

Для порівняння, подорож з Потяг триватиме в середньому 13год. 9хв..

Для порівняння, подорож з Автобус триватиме в середньому 16год. 54хв..

Доцільно порівняти доступні варіанти, оскільки є 3 варіанти, щоб спланувати подорож Прага - Женева, включаючи автобус, потяг і літак.
Сядьте на поїзд. Це дешевший варіант, і додатковий час на борту зазвичай розслабляє більше, ніж поїздка на ньому.

Вартість квитків починається приблизно від $174, порівняно з приблизно $270 на паливі та проїзді — економія становить близько $96. Подорож займає 13год. 9хв. порівняно з 9год. 21хв. на автомобілі, тому ви прибудете трохи пізніше, але зможете працювати, читати або спати дорогою, а не проводити час за кермом. Ви також позбавите себе клопоту з паркуванням на іншому кінці.

Автомобіль того вартий, якщо у вас щільний графік, подорожуєте групою або хочете зупинитися десь по дорозі.

Відомості щодо відправлення в режимі реального часу

Від Прага до Женева маршрутів потягів

У таблиці нижче наведено актуальні відправлення за маршрутом Прага — Женева (потяги) на сьогодні, вівторок, 22 вересня. Крім того, можна вручну оновити результати нижче, щоб побачити оновлені рейси (потяг).

Останнє оновлення о
Постачальник послугВідправленняТривалістьПрибуттяПересадки
Квитки
Deutsche BahnRJ 178 · ICE 1558 · ICE 375 · IR 2536
За графіком
8:31 Головний вокзал Праги
14г.57
23:28 Женева-Корнавін (станція)
4 пересадки
Deutsche BahnRJ 178 · IC 2806 · ICE 599 · ICE 109
За графіком
8:31 Головний вокзал Праги
13г.55
22:26 Женева-Корнавін (станція)
6 пересадок
Deutsche BahnRJ 178 · IC 2806 · ICE 599 · ICE 109
За графіком
8:31 Головний вокзал Праги
14г.18
22:49 Женева-Корнавін (станція)
5 пересадок
Deutsche BahnR 692 · Os 28005 · S1 · ICE 15588:47 Головний вокзал Праги
14г.41
23:28 Женева-Корнавін (станція)6 пересадок
Deutsche BahnEX 358 · ECE 98 · IC 734 · RE 18440
За графіком
9:35 Головний вокзал Праги
14г.25
0:00 Женева-Корнавін (станція)
3 пересадки
Deutsche BahnEX 358 · 3568 · 88618 · ICE 1064
За графіком
9:35 Головний вокзал Праги
14г.01
23:36 Женева-Корнавін (станція)
5 пересадок
Deutsche BahnRJ 382 · IC 2812 · ICE 691 · ICE 201
За графіком
10:31 Головний вокзал Праги
14г.08
0:39 Женева-Корнавін (станція)
5 пересадок
Deutsche BahnRJ 382 · ICE 377 · IR 1886 · IC 540
За графіком
10:31 Головний вокзал Праги
14г.51
1:22 Женева-Корнавін (станція)
4 пересадки
Deutsche BahnIC 562 · 5288 · IC 2066 · ICE 20312:35 Головний вокзал Праги
18г.20
6:55 Женева-Корнавін (станція)6 пересадок
Deutsche BahnIC 562 · 5288 · IC 2066 · IC 28512:35 Головний вокзал Праги
18г.30
7:05 Женева-Корнавін (станція)5 пересадок
Deutsche BahnEX 354 · ICE 510 · ICE 77 · S 3
За графіком
13:35 Головний вокзал Праги
18г.20
7:55 Женева-Корнавін (станція)
5 пересадок
Deutsche BahnEX 354 · ECE 94 · IC 704
За графіком
13:35 Головний вокзал Праги
18г.50
8:25 Женева-Корнавін (станція)
2 пересадки
Deutsche BahnRJ 170 · IC 1910 · ICE 593 · ICE 10320:47 Головний вокзал Праги
19г.08
15:55 Женева-Корнавін (станція)6 пересадок
Deutsche BahnRJ 170 · IC 1910 · ICE 593 · ICE 10320:47 Головний вокзал Праги
19г.18
16:05 Женева-Корнавін (станція)5 пересадок
середа, 23 вересня
Deutsche BahnEX 362 · ECE 192 · IC 726
За графіком
5:35 Головний вокзал Праги
13г.50
19:25 Женева-Корнавін (станція)
2 пересадки

Знайти всі дати і час для цієї подорожі

Порівняти ціни та квитки Ціни для різних видів транспорту

Порівняйте ціни (автобус, потяг і літак) на наступні три тижні. Швидко переглядайте найкращі пропозиції, знаходьте найнижчі тарифи й обирайте варіанти на свій бюджет.

вт
22 вер.
ср
23 вер.
чт
24 вер.
пт
25 вер.
сб
26 вер.
нд
27 вер.
пн
28 вер.
вт
29 вер.
ср
30 вер.
чт
01 жовт.
пт
02 жовт.
сб
03 жовт.
нд
04 жовт.
пн
05 жовт.
вт
06 жовт.
ср
07 жовт.
чт
08 жовт.
пт
09 жовт.
сб
10 жовт.
нд
11 жовт.
пн
12 жовт.

Чому варто бронювати квитки на потяги Прага — Женева в Omio?

Deutsche Bahn, а також České dráhy пропонують квитки на потяги за маршрутом Прага — Женева.
Omio — офіційний торговий посередник, що продає квитки на всі види транспорту за маршрутом Прага — Женева.

Чому варто бронювати в Omio, а не в Deutsche Bahn?

  • Порівняння з іншими перевізниками. В Omio можна не лише купувати квитки Deutsche Bahn, а й порівнювати квитки České dráhy, щоб знайти найкращий варіант поїздки за маршрутом Прага — Женева.
  • Створено для міжнародних мандрівників. Програма Omio доступна вашою мовою, включно із цілодобовою службою підтримки клієнтів, і приймає різні способи оплати, серед яких PayPal, кредитні картки й банківський переказ, у зручній для вас валюті.
  • Порівняння всіх варіантів. В Omio можна порівнювати квитки Deutsche Bahn з квитками на всі доступні види транспорту, серед яких bus, train і flight, і вибрати найкращий варіант подорожі за маршрутом Прага — Женева.

Чому варто бронювати в Omio, а не в Trainline, Wanderu або Raileurope?

  • Різні види транспорту. В Omio можна порівнювати квитки на різні види транспорту, серед яких bus, train і flight, і знайти ідеальний варіант подорожі за маршрутом Прага — Женева.

Інформація про поїздку

Огляд: потяг із міста Прага до міста Женева

ЧехіяЧехія
ШвейцаріяШвейцарія
Icon of train

Потяги з міста Прага до міста Женева ходять у середньому таку кількість разів на день: 6; час у дорозі становить приблизно 13год. 9хв.. Низькі ціни квитків на потяг для цієї поїздки починаються від $70, але ви можете подорожувати лише від $35 таким видом транспорту: літак.

Найраніший потяг відправляється о 00:03, а останній — о 23:56. Найшвидший потяг долає відстань 750 км за 11год. 51хв..

Omio пропонує вигідні тарифи й найнижчі ціни. Раннє бронювання зазвичай гарантує нижчі ціни. Ціни змінюються щодня й залежать від наявності вільних місць. Дисконтні картки, поїздки автобусами й плату за бронювання не включено.
Інформація про ціни
Найдешевший альтернативний спосіб пересування
Літак від $35
Відстань
750 км
Середня тривалість поїздки потягом
13год. 9хв.
Найнижча ціна квитка
$70
Потягів на день
6
Найшвидший потяг
11год. 51хв.
Перший потяг
0:03
Останній потяг
23:56
Найдешевший місяць
серп.
Найдешевший день
вт
Високий сезон
лип. - вер.
Низький сезон
січ. - бер.
Найзавантаженіший день
пт
Найменш завантажений день
нд
Найкращий час для бронювання
35 дн.
Omio пропонує вигідні тарифи й найнижчі ціни. Раннє бронювання зазвичай гарантує нижчі ціни. Ціни змінюються щодня й залежать від наявності вільних місць. Дисконтні картки, поїздки автобусами й плату за бронювання не включено.
Інформація про ціни
Найдешевший альтернативний спосіб пересування
Літак від $35

Залізничні компанії: потяги Deutsche Bahn, České dráhy з Прага до ЖеневаПотяги Deutsche Bahn, České dráhy доставлять вас між Прага та Женева від $35. Завдяки понад 1000 транспортним компаніям на Omio ви можете знайти найкращі розклади та квитки на потяг для своєї подорожі.

Deutsche Bahn

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість Deutsche Bahn
11год. 51хв.
Найдешевша ціна Deutsche Bahn
$70
Частота Deutsche Bahn
5 разів на день

České dráhy

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість České dráhy
12год. 11хв.
Найдешевша ціна České dráhy
$110
Частота České dráhy
2 разів на день

Найбільш часті запитання: Поїзди Прага — Женева

Знайдіть відповіді на найпоширеніші запитання про подорожі за маршрутом Прага — Женева (потяг). Від часу в дорозі й цін на квитки до прямих сполучень, найраніших і найпізніших відправлень, а також про те, чи є маршрут мальовничим, — наші запитання та відповіді охоплюють усе, що вам потрібно для планування подорожі. Шукаєте найшвидший потяг, найдешевший варіант або поради, як найкраще організувати поїздку до міста Женева? Цей путівник допоможе вам подорожувати впевнено й продумано.

FAQs
Дешеві квитки за маршрутом Прага - Женева коштують від $70 при бронюванні заздалегідь. Середня ціна квитка на поїзд за маршрутом Прага - Женева становить $174, але ціни залежать від обраного часу та класу і зазвичай вони дорожчі в день відправлення.
Так, є варіанти подорожі за маршрутом Прага - Женева без пересадок разом з . Є Є 0 прямий поїзд за маршрутом Прага - Женева щодня. У вихідні або святкові дні може бути менше прямих рейсів.
Найбільш ранній поїзд за маршрутом Прага - Женева відправляється о 0:03.
Найбільш пізній поїзд Прага - Женева відправляється о 23:56.
Є 6 поїзд рейсів на день за маршрутом Прага - Женева, що вимагають мінімум одну пересадку разом з Deutsche Bahn, České dráhy. Розклад може змінюватися в святкові або вихідні дні і пропонувати рідші прямі поїзди.
Обираючи поїзд за маршрутом Прага - Женева, ви можете звернутися до Deutsche Bahn, České dráhy для пошуку найкращого маршруту в Женева. Ви також можете перевірити всі доступні авіакомпанії, які пропонують рейс Прага - Женева, і порівняти їх пропозиції перед покупкою квитка на поїзд.
Подорож до міста Женева з міста Прага варто робити не в якості денної подорожі тривалістю 11год. 51хв. в обидві сторони. Перевірте все за допомогою Omio app найкращий спосіб подорожувати.
Якщо обрати поїзд, найдешевший місяць для подорожі Прага - Женева - серпень.
Доцільно порівняти доступні варіанти, оскільки є 3 варіанти, щоб спланувати подорож Прага - Женева, включаючи автобус, потяг і літак.

популярні залізничні станції

Важливі станції та аеропорти для цього маршруту

Більшість потягів Прага–Женева використовують пару станцій Praha hlavní nádraží–Genève, деякі рейси прибувають до станції Genève, Cornavin. Скористайтеся цим посібником, щоб порівняти залізничні станції Прага та Женева на цьому маршруті, перевірити транспорт у центрі міста, а також перевірити практичні особливості, такі як обладнання та послуги залізничного вокзалу.

Станції відправлення потягів у Прага
Станції прибуття потягів у Женева

З якої станції Прага відправляються потяг до станції Женева?

Потяги з Прага до Женева відправляються з Praha hlavní nádraží. Станція розташована за 1 км від центру міста Прага, за адресою Wilsonova 300/8, 120 00 Praha 2, Czechia.
Praha hlavní nádražíWilsonova 300/8, 120 00 Praha 2, Czechia+420 221 111 122WifiШафи для зберігання багажуПарковкаРестораниБанкоматТаксіДоступністьТуалетГотельДушЛаунж-зонаБюро знахідокКвиткова касаСтоянка для велосипедівПрокат велосипедівАвтомобіліДовідкова стійкаБагажні візки
Транспорт у центрі міста

Як дістатися до Praha hlavní nádraží з центру міста Прага

Praha hlavní nádraží знаходиться на відстані 1 км від центру міста Прага. Варіанти громадського транспорту включають:

ПотягRj, 600, 602, 604, 606, 608, 610, 612, 614, 616, 618, 670, 674, 676, 678, 680, 682, 684, 686, 688, 690, 692, 694, 696, 698, 2474, Re · 8хв. · $1 · кожні ~3 хв
Nj · 8хв. · $17
Автобус478 · 5хв.
Трамвай17, 93 · 10хв. · $2 · кожні ~23 хв
17, 93 · 12хв. · $2 · кожні ~23 хв
МетроC · 5хв. · $2 · кожні ~29 хв

Зручності та послуги залізничного вокзалу Praha hlavní nádraží

Praha hlavní nádraží має практичні послуги для цього маршруту, зокрема Wifi, Шафи для зберігання багажу, Парковка, Ресторани, Банкомат, Таксі, Доступність, Туалет, Готель, Душ, Лаунж-зона, Бюро знахідок, Квиткова каса, Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі, Довідкова стійка і Багажні візки.

Їжа та напої

Їжа та напої доступні на станції Praha hlavní nádraží.

Wi-Fi та банкомати

На станції Praha hlavní nádraží доступний Wi-Fi. Банкомати доступні на станції Praha hlavní nádraží.

Квитки та інформація

Підтримка в касі доступна на станції Praha hlavní nádraží. Інформаційні стійки доступні на станції Praha hlavní nádraží.

Багаж та загублені речі

Камера зберігання багажу доступна на станції Praha hlavní nádraží. Бюро знахідок доступне на станції.

Парковка, таксі та туалети

Доступно в Praha hlavní nádraží: Парковка, Таксі, Туалет.

Сервіси для велосипедів та автомобілів

Доступно в Praha hlavní nádraží: Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі.

Доступність

На станції Praha hlavní nádraží доступні зручності для людей з обмеженими можливостями.

Praha-HolesovicePartyzánská 26, Holesovice, Prague 7, Czechia+420 296 191 817WifiШафи для зберігання багажуПарковкаРестораниБанкоматТаксіДоступністьТуалетГотельБюро знахідокКвиткова касаСтоянка для велосипедівПрокат велосипедівАвтомобіліДовідкова стійкаБагажні візки
Транспорт у центрі міста

Як дістатися до Praha-Holesovice з центру міста Прага

Praha-Holesovice знаходиться на відстані 2 км від центру міста Прага. Варіанти громадського транспорту включають:

ПотягRj, 600, 602, 604, 606, 608, 610, 612, 614, 616, 618, 670, 674, 676, 678, 680, 682, 684, 686, 688, 690, 692, 694, 696, 698, 2474, Re · 8хв. · $1 · кожні ~3 хв
Nj · 8хв. · $17
Автобус478 · 5хв.
Трамвай17, 93 · 10хв. · $2 · кожні ~23 хв
17, 93 · 12хв. · $2 · кожні ~23 хв
МетроC · 5хв. · $2 · кожні ~29 хв

Зручності та послуги залізничного вокзалу Praha-Holesovice

Praha-Holesovice має практичні послуги для цього маршруту, зокрема Wifi, Шафи для зберігання багажу, Парковка, Ресторани, Банкомат, Таксі, Доступність, Туалет, Готель, Бюро знахідок, Квиткова каса, Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі, Довідкова стійка і Багажні візки.

Їжа та напої

Їжа та напої доступні на станції Praha-Holesovice.

Wi-Fi та банкомати

На станції Praha-Holesovice доступний Wi-Fi. Банкомати доступні на станції Praha-Holesovice.

Квитки та інформація

Підтримка в касі доступна на станції Praha-Holesovice. Інформаційні стійки доступні на станції Praha-Holesovice.

Багаж та загублені речі

Камера зберігання багажу доступна на станції Praha-Holesovice. Бюро знахідок доступне на станції.

Парковка, таксі та туалети

Доступно в Praha-Holesovice: Парковка, Таксі, Туалет.

Сервіси для велосипедів та автомобілів

Доступно в Praha-Holesovice: Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі.

Доступність

На станції Praha-Holesovice доступні зручності для людей з обмеженими можливостями.

Praha-Smichov150 00 Prague-Prague 5, CzechiaПарковкаРестораниБанкоматДоступністьТуалетГотельСтоянка для велосипедівПрокат велосипедів
Транспорт у центрі міста

Як дістатися до Praha-Smichov з центру міста Прага

Praha-Smichov знаходиться на відстані 3 км від центру міста Прага. Варіанти громадського транспорту включають:

ПотягEc · 7хв. · $1
Автобус748, 8800, 9976, 17104, 17110, 17120, 17122 · 10хв.
907 · 20хв. · $2
Трамвай12, 15, 20 · 20хв. · $2 · кожні ~33 хв

Зручності та послуги залізничного вокзалу Praha-Smichov

Praha-Smichov має практичні послуги для цього маршруту, зокрема Парковка, Ресторани, Банкомат, Доступність, Туалет, Готель, Стоянка для велосипедів і Прокат велосипедів.

Їжа та напої

Їжа та напої доступні на станції Praha-Smichov.

Wi-Fi та банкомати

Банкомати доступні на станції Praha-Smichov.

Парковка, таксі та туалети

Доступно в Praha-Smichov: Парковка, Туалет.

Сервіси для велосипедів та автомобілів

Доступно в Praha-Smichov: Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів.

Доступність

На станції Praha-Smichov доступні зручності для людей з обмеженими можливостями.

Найпопулярніші поїзди до і з Женева та Прага

Найпопулярніші залізничні сполучення

З додатком Omio планувати подорожі просто

Ми допоможемо вам дістатися потрібного пункту призначення. Актуальні дані про поїзди в режимі реального часу, електронні квитки та інші переваги роблять наш інноваційний додаток ідеальним засобом для планування та відстеження поїздок.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone