Pociąg Deutsche Bahn (EC) Berlin – Kostrzyn

pt., 25 wrz
+ Dodaj powrót
Deutsche Bahn
Regionale
České dráhy
Intercity
ÖBB | Euro City (EC)
Ponad 2000 przewoźników
Deutsche Bahn
Regionale
České dráhy
Intercity
ÖBB | Euro City (EC)
Ponad 2000 przewoźników
QR-Code
Zeskanuj, aby pobrać naszą bezpłatną aplikację
Korzystaj z naszej aplikacji, aby odbierać na bieżąco aktualności dotyczące podróży i kupować bilety mobilne na pociągi, autobusy, samoloty oraz promy.
App Store
rate4.9
42K ocen
Google Play
rate4.6
136K opinii

Najtańsze i najszybsze pociągi z miejscowości Berlin do miejscowości Kostrzyn

Godziny, ceny i bilety dostępne do rezerwacji na 25 wrz

Najniższa cena na 25 wrz

$33

Średnia cena biletu na 25 wrz

$43

Najszybsza podróż na 25 wrz

1 godz. 14 min

Średni czas podróży na 25 wrz

1 godz. 14 min

Pociągi na 25 wrz

9

Odległość

84 km

Tanie bilety

Aby zapewnić sobie tanią podróż, najlepiej jest zarezerwować bilet jak najwcześniej i unikać podróży w godzinach szczytu.

Przeciętny bilet Berlin - Kostrzyn będzie kosztować około $43, jeśli kupisz go w dniu wyjazdu, ale najtańszy bilet można kupić za jedyne $33.

Szybkie pociągi

Na pt., 25 wrz znaleźliśmy 9 pociągów z Berlin do Kostrzyn, w tym 9 połączeń bezpośrednich.

pt., 25 wrz bezpośrednie pociągi pokonują dystans 84 km przeciętnie w 1 godz. 14 min , ale jeżeli dobrze wybierzesz, niektóre zabiorą Cię tam w zaledwie 1 godz. 14 min .

Najwolniejsze połączenie kolejowe trwa 1 godz. 16 min i zwykle obejmuje jedną lub dwie przesiadki, ale może pozwolić Ci zaoszczędzić, jeśli masz nieduży budżet.

  • Deutsche Bahn5151
    5:381godz.19
    Berlin-Lichtenberg
    6:57Kostrzyn
    $331W jedną stronę
    0 przesiadek
  • Deutsche Bahn5159
    9:381godz.16
    Berlin-Lichtenberg
    10:54Kostrzyn
    $441W jedną stronę
    0 przesiadek
  • Deutsche Bahn5165
    12:381godz.14
    Berlin-Lichtenberg
    13:52Kostrzyn
    $441W jedną stronę
    0 przesiadek
  • Deutsche Bahn5163
    11:381godz.19
    Berlin-Lichtenberg
    12:57Kostrzyn
    $441W jedną stronę
    0 przesiadek
  • Deutsche Bahn5161
    10:381godz.14
    Berlin-Lichtenberg
    11:52Kostrzyn
    $441W jedną stronę
    0 przesiadek

Odjazdy na żywo

Rozkład jazdy pociągów Berlin – Kostrzyn

Poniższa tabela przedstawia aktualne godziny, o których pociągi odjeżdżają na trasie Berlin–Kostrzyn jutro, piątek, 25 września. Możesz również ręcznie odświeżyć wyniki poniżej, aby zobaczyć zaktualizowane informacje o tym, jak kursuje pociąg.

Ostatnia aktualizacja o
PrzewoźnikOdjazdCzas trwaniaPrzyjazdPrzesiadki
Bilety
Deutsche Bahn51515:38 Berlin-Lichtenberg
1godz.19
6:57 Kostrzyn0 przesiadekbezpośr.
Deutsche Bahn51599:38 Berlin-Lichtenberg
1godz.16
10:54 Kostrzyn0 przesiadekbezpośr.
Deutsche Bahn516110:38 Berlin-Lichtenberg
1godz.14
11:52 Kostrzyn0 przesiadekbezpośr.
Deutsche Bahn516311:38 Berlin-Lichtenberg
1godz.19
12:57 Kostrzyn0 przesiadekbezpośr.
Deutsche Bahn516512:38 Berlin-Lichtenberg
1godz.14
13:52 Kostrzyn0 przesiadekbezpośr.
Deutsche Bahn516713:38 Berlin-Lichtenberg
1godz.19
14:57 Kostrzyn0 przesiadekbezpośr.
Deutsche Bahn516914:38 Berlin-Lichtenberg
1godz.14
15:52 Kostrzyn0 przesiadekbezpośr.
Deutsche Bahn517115:38 Berlin-Lichtenberg
1godz.19
16:57 Kostrzyn0 przesiadekbezpośr.
Deutsche Bahn517316:38 Berlin-Lichtenberg
1godz.14
17:52 Kostrzyn0 przesiadekbezpośr.

To ostatnie połączenie kolejowe w tym dniu.

Znajdź wszystkie daty i godziny dla tej podróży

PORÓWNAJ Ceny różnych środków transportu

Porównaj, ile kosztuje pociąg i autobus w ciągu najbliższych trzech tygodni. Zobacz najlepsze oferty, znajdź najniższe ceny i wybierz opcję, która pasuje do Twojego budżetu.

pt.
25 wrz
sob.
26 wrz
niedz.
27 wrz
pon.
28 wrz
wt.
29 wrz
śr.
30 wrz
czw.
01 paź

Dlaczego warto rezerwować pociągi Berlin–Kostrzyn w Omio?

Deutsche Bahn obsługuje wszystkie pociągi na trasie Berlin–Kostrzyn.
Omio to oficjalny dystrybutor biletów na wszystkie opcje podróży na trasie Berlin–Kostrzyn.

Dlaczego warto rezerwować w Omio, a nie w Deutsche Bahn?

  • Specjalnie dla podróżujących za granicą: Omio jest dostępne w Twoim języku, oferuje całodobową obsługę klienta i wiele opcji płatności, w tym PayPal, karty kredytowe i przelew bankowy, w preferowanej przez Ciebie walucie.
  • Porównanie wszystkich opcji: Omio umożliwia porównywanie Deutsche Bahn ze wszystkimi dostępnymi opcjami podróży, takimi jak train i bus, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę podróży na trasie Berlin–Kostrzyn.

Dlaczego warto rezerwować w Omio zamiast w Trainline lub Wanderu?

  • Wiele środków transportu: Omio umożliwia porównanie opcji podróży, takich jak train i bus, aby znaleźć idealną opcję podróży na trasie Berlin–Kostrzyn.

Informacje o podróży

Przegląd: Pociąg Berlin–Kostrzyn

NiemcyNiemcy
PolskaPolska
Icon of train

Pociągi na trasie Berlin–Kostrzyn kursują średnio 4 razy dziennie, a podróż trwa około 1godz. 19m. Tanie bilety na pociąg na tej trasie zaczynają się od $23, ale możesz wybrać autobus i podróżować za jedyne $10.

Codziennie pociągi kursuje 3 razy. Najwcześniejszy pociąg jest o 05:02, a ostatni o 23:04. Najszybszy pociąg pokonuje dystans 84 km w czasie 1godz. 14m.

Podane taryfy to najniższe ceny klasy ekonomicznej znalezione w Omio. Wczesna rezerwacja często oznacza niższe ceny. Ceny zmieniają się codziennie i zależą od dostępności. Karty rabatowe, wycieczki autobusowe i opłaty za rezerwacje nie są uwzględniane.
Informacje o cenach
Najtańszy alternatywny środek transportu
Autobus z $10
Odległość
84 km
Średni czas podróży pociągiem
1godz. 19m
Najniższa cena biletu
$23
Liczba pociągów dziennie
4
Bezpośrednie pociągi
3
Najszybszy pociąg
1godz. 14m
Pierwszy pociąg
5:02
Ostatni pociąg
23:04
Najtańszy miesiąc
cze
Najtańszy dzień
wt.
Wysoki sezon
lip - wrz
Niski sezon
sty - mar
Najbardziej ruchliwy dzień
niedz.
Najmniej ruchliwy dzień
sob.
Najlepszy czas na rezerwację
4 dni
Podane taryfy to najniższe ceny klasy ekonomicznej znalezione w Omio. Wczesna rezerwacja często oznacza niższe ceny. Ceny zmieniają się codziennie i zależą od dostępności. Karty rabatowe, wycieczki autobusowe i opłaty za rezerwacje nie są uwzględniane.
Informacje o cenach
Najtańszy alternatywny środek transportu
Autobus z $10

Przewoźnicy kolejowi: pociągi Deutsche Bahn z Berlin do KostrzynPociągi Deutsche Bahn przewiozą Cię z Berlin do Kostrzyn już od $10. Dzięki ponad 1000 firmom transportowym w Omio możesz znaleźć najlepsze rozkłady jazdy pociągów i bilety na swoją podróż.

Deutsche Bahn

Informacje
Deutsche Bahn (DB) jest głównym operatorem kolejowym w Niemczech, obsługującym około 40 000 krajowych i międzynarodowych połączeń dziennie. Jego flota obejmuje różne typy pociągów: pociągi dużych prędkości ICE (Intercity Express), osiągające prędkość do 300 km/h; pociągi IC (Intercity) i EC (EuroCity) do podróży dalekobieżnych; oraz usługi IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) i RB (Regionalbahn) dla połączeń regionalnych i lokalnych. Chociaż toalety są standardem we wszystkich pociągach, udogodnienia takie jak restauracje na pokładzie i bezpłatne Wi-Fi są dostępne tylko w niektórych typach pociągów i trasach. DB oferuje szeroki zakres taryf, w tym bilety Super Saver, Saver i Flexible, a także karty zniżkowe, takie jak BahnCard 25, 50 i 100. Dodatkowe opcje obejmują bilety jednorazowe, bilety dzienne i bilety grupowe. Popularne trasy to Berlin–Monachium, Hamburg–Frankfurt, Kolonia–Stuttgart, Berlin–Drezno oraz Hamburg–Kolonia, a także liczne usługi regionalne w całych Niemczech.
Zasady dotyczące bagażu i anulowania
Średni czas trwania Deutsche Bahn
1godz. 14m
Najtańsza cena u Deutsche Bahn
$23
Częstotliwość Deutsche Bahn
4 razy dziennie
Bagaż w cenie
Pasażerowie mogą zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz jeden dodatkowy większy przedmiot bez opłat, pod warunkiem, że mogą go sami unieść.
Miejsce na bagaż
Bagaż można przechowywać w górnych półkach, pod siedzeniem lub w wyznaczonych strefach bagażowych w pobliżu drzwi lub w środku wagonu.
Zasady anulowania
Bilety mogą być anulowane na podstawie ich warunków taryfowych, jak wspomniano w jakie rodzaje biletów kolejowych są zwracalne?
Zwrot kosztów
Jeśli DB odwoła pociąg, pasażerowie mają prawo do pełnego zwrotu ceny biletu.
Udogodnienia na pokładzie pociągu
Wi-Fi
Jedzenie sprzedawane na pokładzie
Większość pociągów ICE i wiele pociągów IC/EC ma:
Wagon restauracyjny (Bordrestaurant), w którym można usiąść i zjeść.
Bistro bar (Bordbistro) z przekąskami, gorącymi posiłkami i napojami na wynos.
Obsługę przy siedzeniu w klasie 1: personel przyjmie zamówienie i poda jedzenie/napoje bezpośrednio do Twojego miejsca.
Pociągi regionalne (RE / RB / S-Bahn):
Brak cateringu na pokładzie.
Możesz zabrać własne jedzenie i napoje.
Rezerwacja miejsca siedzącego
Klasa druga:
Nie jest domyślnie wliczona.
Możesz dodać rezerwację miejsca podczas rezerwacji (zalecane na zatłoczonych trasach).
Kosztuje około 4,90 € za miejsce (lub 5,90 € jeśli zarezerwowane osobno później).
Klasa pierwsza:
Tak, zawsze wliczona w cenę biletu.
Toalety
Gniazdka USB
Ułatwienia dostępu
Pociągi DB są wyposażone w udogodnienia dla pasażerów o ograniczonej mobilności, w tym miejsca na wózki inwalidzkie, dostępne toalety i usługi pomocy.
Zwierzęta
Małe zwierzęta (np. koty, małe psy itp.):
Dozwolone bezpłatnie, jeśli mieszczą się w transporterze (max. rozmiar: bagaż podręczny).
Mają pozostać w transporterze przez całą podróż.
Duże psy:
Wymagają oddzielnego (płatnego) biletu — zazwyczaj w połowie ceny zwykłego biletu drugiej klasy.
Mają być na smyczy i nosić kaganiec podczas podróży pociągiem.
Nie mogą siedzieć na siedzeniach.
Psy asystujące:
Podróżują bezpłatnie.
Nie muszą nosić kagańca ani smyczy, jeśli nie jest to wymagane medycznie.
Mogą towarzyszyć pasażerowi przez cały czas.
Strefa cicha

Porady w podróży: Pociągi z Berlin do Kostrzyn

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat: pociąg na trasie Berlin–Kostrzyn. Od czasu podróży i cen biletów po bezpośrednie połączenia, pierwsze i ostatnie odjazdy, a nawet to, czy trasa jest malownicza — nasze odpowiedzi na często zadawane pytania zawierają wszystko, czego potrzebujesz do zaplanowania podróży. Niezależnie od tego, czy potrzebny Ci jest najszybszy pociąg, czy też szukasz najtańszej opcji albo wskazówek, jak najlepiej wykorzystać wizytę w mieście Kostrzyn, ten przewodnik pomoże Ci podróżować mądrzej i pewniej.

FAQs
Tanie bilety kolejowe relacji Berlin - Kostrzyn mogą kosztować już od $23, jeżeli zarezerwujesz je z wyprzedzeniem. Przeciętnie bilety kolejowe na trasie Berlin - Kostrzyn kosztują $41. Ceny te mogą się jednak różnić w zależności od godziny i klasy.
Zazwyczaj pociąg relacji Berlin - Kostrzyn jedzie 1godz. 14m, a dystans wynosi 84 km. W weekendy i święta te czasy mogą się różnić, dlatego warto skorzystać z naszej funkcji planowania podróży.
Pierwszy pociąg relacji Berlin - Kostrzyn odjeżdża o 5:02.
Ostatni pociąg relacji Berlin - Kostrzyn odjeżdża o 23:04.
Tak, istnieją 4 bezpośrednie połączenia kolejowe dziennie na trasie Berlin - Kostrzyn liniami Deutsche Bahn. Rozkład może się różnić w święta oraz w weekendy, a bezpośrednie pociągi mogą kursować rzadziej.
Jeżeli wybierasz pociąg relacji Berlin - Kostrzyn, najlepszy sposób dotarcia do miejscowości Kostrzyn oferuje Deutsche Bahn. Zanim kupisz bilet na pociąg, warto też sprawdzić, jacy inni przewoźnicy obsługują trasę Berlin - Kostrzyn i porównać udogodnienia.
Warto wybrać się do miejscowości Kostrzyn z miejscowości Berlin, ponieważ czas podróży w jedną stronę wynosi 1godz. 14m. Najlepszy sposób podróży można sprawdzić w aplikacji Omio.
Warto porównać różne opcje, ponieważ na trasie Berlin - Kostrzyn można wybrać spośród 2 środków transportu, takich jak pociąg i autobus.

popularne stacje kolejowe

Ważne dworce i lotniska w tej podróży

Większość pociągów Berlin–Kostrzyn korzysta z pary stacji Berlin-Lichtenberg–Kostrzyn. Skorzystaj z tego przewodnika, aby porównać stacje kolejowe Berlin i Kostrzyn na tej trasie, sprawdzić dostępność transportu w centrum miasta oraz sprawdzić praktyczne informacje, takie jak udogodnienia i usługi na dworcu kolejowym.

Dworce odjazdów pociągów w Berlin
Przyjazdy pociągów do stacji Kostrzyn

Z której stacji Berlin odjeżdżają pociągi do Kostrzyn?

Pociągi z Berlin do Kostrzyn odjeżdżają z Berlin-Lichtenberg. Stacja znajduje się 6 km od centrum miasta Berlin, pod adresem Berlin-Lichtenberg, Weitlingstr. 22, 10317 Berlin.
Berlin-LichtenbergBerlin-Lichtenberg, Weitlingstr. 22, 10317 BerlinWi-FiPrzechowalnia bagażuSklepyParkingKawiarnie i restauracjeBankomatyTaxiUłatwienia dostępuToaletaHotelSalonBiuro rzeczy znalezionychKasa biletowaParking dla rowerówWypożyczalnia rowerówSamochodyPunkt informacyjny
Transport w centrum miasta

Dojazd do Berlin-Lichtenberg z centrum miasta Berlin

Berlin-Lichtenberg to 6 km z centrum Berlin. Dostępne opcje transportu publicznego to:

PociągU5 · 12m · $4 · co ~25 min
Re2 · 13m · $2
S7, S5, S75 · 20m · $4 · co ~28 min
AutobusN5 · 17m · $4 · co ~1 min
240 · 27m · $4 · co ~10 min

Obiekty i usługi na stacji kolejowej Berlin-Lichtenberg

Berlin-Lichtenberg oferuje praktyczne usługi na tej trasie, w tym Wi-Fi, Przechowalnia bagażu, Sklepy, Parking, Kawiarnie i restauracje, Bankomaty, Taxi, Ułatwienia dostępu, Toaleta, Hotel, Salon, Biuro rzeczy znalezionych, Kasa biletowa, Parking dla rowerów, Wypożyczalnia rowerów, Samochody i Punkt informacyjny.

Jedzenie i picie

W obiekcie Berlin-Lichtenberg można zjeść i napić się.

Wi-Fi i bankomaty

W obiekcie Berlin-Lichtenberg dostępna jest sieć Wi-Fi. Bankomaty są dostępne w Berlin-Lichtenberg.

Bilety i informacje

Pomoc techniczna w kasie biletowej dostępna jest pod numerem Berlin-Lichtenberg. Punkty informacyjne znajdują się pod adresem Berlin-Lichtenberg.

Bagaż i rzeczy zgubione

Przechowalnia bagażu dostępna jest w Berlin-Lichtenberg. Na stacji znajduje się Biuro Rzeczy Znalezionych.

Parking, taksówki i toalety

Dostępne w Berlin-Lichtenberg: Parking, Taxi, Toaleta.

Usługi rowerowe i samochodowe

Dostępne w Berlin-Lichtenberg: Parking dla rowerów, Wypożyczalnia rowerów, Samochody.

Dostępność

Obiekt Berlin-Lichtenberg zapewnia udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Berlin HbfEuropaplatz 1, 10557 Berlin, GermanyWi-FiPrzechowalnia bagażuParkingKawiarnie i restauracjeBankomatyTaxiUłatwienia dostępuToaletaHotelKasa biletowaParking dla rowerówWypożyczalnia rowerówSamochodyPunkt informacyjny
Transport w centrum miasta

Dojazd do Berlin Hbf z centrum miasta Berlin

Berlin Hbf to 2 km z centrum Berlin. Dostępne opcje transportu publicznego to:

PociągRb23, Re2, Rb14, Re7, Fex · 5m · $4 · co ~6 min
U5 · 8m · $4 · co ~25 min
AutobusN40, 142 · 12m · $2 · co ~8 min
170, 270, 170A, 157A, 157 · 18m · $1
TramwajM8 · 13m · $4 · co ~12 min

Obiekty i usługi na stacji kolejowej Berlin Hbf

Berlin Hbf oferuje praktyczne usługi na tej trasie, w tym Wi-Fi, Przechowalnia bagażu, Parking, Kawiarnie i restauracje, Bankomaty, Taxi, Ułatwienia dostępu, Toaleta, Hotel, Kasa biletowa, Parking dla rowerów, Wypożyczalnia rowerów, Samochody i Punkt informacyjny.

Jedzenie i picie

W obiekcie Berlin Hbf można zjeść i napić się.

Wi-Fi i bankomaty

W obiekcie Berlin Hbf dostępna jest sieć Wi-Fi. Bankomaty są dostępne w Berlin Hbf.

Bilety i informacje

Pomoc techniczna w kasie biletowej dostępna jest pod numerem Berlin Hbf. Punkty informacyjne znajdują się pod adresem Berlin Hbf.

Bagaż i rzeczy zgubione

Przechowalnia bagażu dostępna jest w Berlin Hbf.

Parking, taksówki i toalety

Dostępne w Berlin Hbf: Parking, Taxi, Toaleta.

Usługi rowerowe i samochodowe

Dostępne w Berlin Hbf: Parking dla rowerów, Wypożyczalnia rowerów, Samochody.

Dostępność

Obiekt Berlin Hbf zapewnia udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Berlin-MahlsdorfBerlin-Mahlsdorf, Hönower Str. 83-85, 12623 BerlinWi-FiPrzechowalnia bagażuSklepyParkingKawiarnie i restauracjeBankomatyTaxiUłatwienia dostępuToaletaHotelSalonBiuro rzeczy znalezionychKasa biletowaParking dla rowerówWypożyczalnia rowerówSamochodyPunkt informacyjny
Transport w centrum miasta

Dojazd do Berlin-Mahlsdorf z centrum miasta Berlin

Berlin-Mahlsdorf to 13 km z centrum Berlin. Dostępne opcje transportu publicznego to:

PociągS5 · 25m · $4 · co ~14 min
S5 · 32m · $4 · co ~14 min
AutobusN5 · 38m · $7 · co ~1 min

Obiekty i usługi na stacji kolejowej Berlin-Mahlsdorf

Berlin-Mahlsdorf oferuje praktyczne usługi na tej trasie, w tym Wi-Fi, Przechowalnia bagażu, Sklepy, Parking, Kawiarnie i restauracje, Bankomaty, Taxi, Ułatwienia dostępu, Toaleta, Hotel, Salon, Biuro rzeczy znalezionych, Kasa biletowa, Parking dla rowerów, Wypożyczalnia rowerów, Samochody i Punkt informacyjny.

Jedzenie i picie

W obiekcie Berlin-Mahlsdorf można zjeść i napić się.

Wi-Fi i bankomaty

W obiekcie Berlin-Mahlsdorf dostępna jest sieć Wi-Fi. Bankomaty są dostępne w Berlin-Mahlsdorf.

Bilety i informacje

Pomoc techniczna w kasie biletowej dostępna jest pod numerem Berlin-Mahlsdorf. Punkty informacyjne znajdują się pod adresem Berlin-Mahlsdorf.

Bagaż i rzeczy zgubione

Przechowalnia bagażu dostępna jest w Berlin-Mahlsdorf. Na stacji znajduje się Biuro Rzeczy Znalezionych.

Parking, taksówki i toalety

Dostępne w Berlin-Mahlsdorf: Parking, Taxi, Toaleta.

Usługi rowerowe i samochodowe

Dostępne w Berlin-Mahlsdorf: Parking dla rowerów, Wypożyczalnia rowerów, Samochody.

Dostępność

Obiekt Berlin-Mahlsdorf zapewnia udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Pociągi Berlin – Kostrzyn: sprawdź dodatkowe informacje!

Poniżej kilka przydatnych informacji, dzięki którym łatwo zaplanujesz podróż!

Strona głównaPolskaBilety kolejowe, rozkład jazdy PKP Berlin – Kostrzyn

Aplikacja Omio – szybkie i proste planowanie podróży

Pomożemy Ci w dotarciu do celu! Od powiadomień na żywo o podróży pociągiem do biletów elektronicznych – nasza innowacyjna aplikacja ułatwi zaplanowanie podróży i będzie towarzyszyć Ci w trakcie niej.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone