Balearia veerboot van Nador naar Málaga

zo 27 sep
+ Voeg terugreis toe
Balearia
Naviera Armas S.A.
Joy Cruises
Kerkyra Lines
Moby Lines
>2.000 reisorganisaties
Balearia
Naviera Armas S.A.
Joy Cruises
Kerkyra Lines
Moby Lines
>2.000 reisorganisaties
QR-Code
Scan om onze gratis app te downloaden
Gebruik onze app om live reisupdates te ontvangen en mobiele tickets te boeken voor treinen, bussen, vluchten en ferry’s in 37 landen.
App Store
rate4.9
42K beoordelingen
Google Play
rate4.6
136K recensies

De goedkoopste en snelste veerboten Van Nador Naar Málaga

Tijden, prijzen en boekbare tickets voor 27 sep

Laagste prijs op 27 sep

€53

Gemiddelde ticketprijs op 27 sep

€55

Snelste reis op 27 sep

5 u

Gemiddelde reisduur op 27 sep

5 u

Veerboten op 27 sep

2

Afstand busreis

218 km

Voordelige tickets

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Nador naar Málaga bedraagt ongeveer €55 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor €53.

Snelle veerboten

Voor zo 27 sep vonden we 2 veerboten van Nador naar Málaga, waaronder 2 rechtstreekse verbindingen.

Op zo 27 sep doen de directe veerboten gemiddeld 5 u over de afstand van 218 km. Als je echter de juiste veerboot kiest, kun je er zelfs in 5 u zijn.

De traagste veerboten doen er 5 u over en je zal gewoonlijk een paar keer moeten overstappen, maar je spaart wellicht een paar cent uit als je een beperkt budget hebt.

  • Naviera Armas S.A.
    15:305u00
    Nador
    20:30Málaga
    €531Enkele reis
    0 overstappen
  • Naviera Armas S.A.
    14:305u00
    Nador
    19:30Málaga
    €581Enkele reis
    0 overstappen

Dienstregeling veerboten Nador naar Málaga

MaatschappijVertrektijdAankomsttijdReistijdVaardagen
Maatschappij
Balearia
Vertrektijd
01:00
Aankomsttijd
08:16
Reistijd
7u16
Vaardagen
ma
Maatschappij
Balearia
Vertrektijd
22:59
Aankomsttijd
06:15
Reistijd
7u16
Vaardagen
zat
Maatschappij
Balearia
Vertrektijd
23:59
Aankomsttijd
07:15
Reistijd
7u16
Vaardagen
ma, di, woe, do, vrij
Maatschappij
Naviera Armas S.A.
Vertrektijd
15:30
Aankomsttijd
20:30
Reistijd
5u00
Vaardagen
zon
Maatschappij
Naviera Armas S.A.
Vertrektijd
09:00
Aankomsttijd
16:30
Reistijd
7u30
Vaardagen
zat
Maatschappij
Naviera Armas S.A.
Vertrektijd
14:30
Aankomsttijd
19:30
Reistijd
5u00
Vaardagen
zat, zon
Maatschappij
Naviera Armas S.A.
Vertrektijd
13:30
Aankomsttijd
18:30
Reistijd
5u00
Vaardagen
zat

Live vertrektijden

Nador naar Málaga dienstregeling veerboten

De onderstaande tabel toont de actuele vertrektijden voor ferry’s van Nador naar Málaga voor vandaag, zaterdag 26 september. Vernieuw de resultatenlijst om de bijgewerkte ferryreizen te zien.

Laatst bijgewerkt om
AanbiederVertrekReisduurAankomstOverstappen
Tickets
Naviera Armas S.A.9:00 Nador
7u30
16:30 Málaga0 overstappenRechtstreeks
Naviera Armas S.A.13:30 Nador
5u00
18:30 Málaga0 overstappenRechtstreeks
Naviera Armas S.A.14:30 Nador
5u00
19:30 Málaga0 overstappenRechtstreeks
Balearia22:59 Nador
7u16
6:15 Málaga0 overstappenRechtstreeks

Dit is de laatste veerboot van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

Vergelijk de prijs Prijzen van verschillende soorten vervoer

Vergelijk vlucht en ferryprijzen voor de komende drie weken. Bekijk in één overzicht de beste deals, de laagste tarieven en de beste optie voor je budget.

zo
27 sep
ma
28 sep
di
29 sep
wo
30 sep
do
01 okt
vr
02 okt
za
03 okt

Waarom zou je via Omio ferry’s boeken van Nador naar Málaga?

Zowel Balearia als Naviera Armas S.A. bieden ferry’s aan van Nador naar Málaga.
Omio is een officiële ticketverkoper voor al je reismogelijkheden van Nador naar Málaga.

Waarom boeken bij Omio in plaats van via Balearia?

  • Vergelijk met andere aanbieders: Op Omio kun je niet alleen tickets kopen voor Balearia, maar ook tickets vergelijken voor bijvoorbeeld Naviera Armas S.A. om de beste optie te vinden voor je reis van Nador naar Málaga.
  • Ontworpen voor internationale reizigers: Omio is beschikbaar in jouw taal, heeft 24/7 klantenservice en biedt verschillende betaalopties, zoals PayPal, creditcards en bankoverschrijvingen, in de valuta die jij wilt.
  • Vergelijk alle opties: Met Omio kun je Balearia vergelijken met alle beschikbare reisopties, namelijk flight en ferry, zodat jij zeker weet dat je de beste deal krijgt voor je reis van Nador naar Málaga.

Waarom via Omio boeken en niet op Rome2rio of Directferries?

  • Verschillende vervoersmiddelen: Met Omio kun je verschillende reisopties vergelijken, zoals flight en ferry, om de beste reisoptie te vinden van Nador naar Málaga.

Reisinformatie

Overzicht: Veerboot van Nador naar Málaga

MarokkoMarokko
SpanjeSpanje
Icon of ferry

Veerboten van Nador naar Málaga varen gemiddeld 2 keer per dag met een reisduur van ongeveer 6u 24m. Voordelige veerboottickets voor deze reis zijn verkrijgbaar vanaf €42 als je van tevoren boekt.

Er zijn 2 ferry’s per dag. De vroegste ferry vertrekt om 00:30, de laatste om 23:30. De snelste ferry doet de 117 zeemijl (218 km) afstand in 5u 0m. Er zijn 4 afvaarten per week. Veerboten van Nador naar Málaga zijn beschikbaar voor voetgangers.

Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie
Officiële Omio-partners op deze route
Balearia
Naviera Armas S.A.
Afstand
117 zeemijl (218 km)
Gemiddelde vaartijd
6u 24m
Nieuwe ticketprijs
€42
Veerboten per dag
2
Directe veerboten
Beschikbaar
Gemiddeld aantal wekelijkse afvaarten
4
Snelste veerboot
5u 0m
Vroegste veerboot
0:30
Laatste veerboot
23:30
Hutten
Beschikbaar
Voertuigen
Beschikbaar
Voetpassagiers
Beschikbaar
Goedkoopste maand
jun
Goedkoopste dag
di
Hoogseizoen
jul - sep
Laagseizoen
jan - mrt
Drukste dag
do
Minst drukke dag
ma
Beste tijd om te boeken
7 dagen
Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie

Veerbootmaatschappijen: Balearia, Naviera Armas S.A. van Nador naar MálagaJe kunt met de veerboot reizen tussen Nador en Málaga met Balearia, Naviera Armas S.A. vanaf €42. Wanneer je zoekt naar dienstregelingen en tickets, laat Omio je de beste reis zien.

Balearia

Over
Balearia is een Spaanse veerbootmaatschappij die een vloot van veerboten exploiteert die vervoersdiensten voor passagiers en voertuigen over de Middellandse Zee aanbieden. Het bedrijf werd opgericht in 1998 en is gevestigd in Barcelona, Spanje. Balearia biedt veerdiensten aan tussen het vasteland van Spanje, de Balearen en de Canarische Eilanden, en ook naar Noord-Afrika. Balearia staat bekend om zijn snelle, comfortabele en betrouwbare veerdiensten, die een handige en efficiënte manier bieden om tussen de eilanden te reizen.
Bagage- & annuleringsvoorwaarden
Gemiddelde duur van de Balearia
6u 0m
Goedkoopste Balearia prijs
€53
Balearia frequentie
1 per dag
Bijkomende bagage
Extra bagage toegestaan met een extra vergoeding
Annuleringsvoorwaarden
Annuleringen mogelijk tot 24 uur voor vertrek met variërende kosten
Voorzieningen in de veerboot
Wifi
Eten te koop aan boord
Cafetaria en automaten beschikbaar
Toiletten
USB-poorten
Toegankelijkheid
Rolstoeltoegankelijke schepen met aangepaste faciliteiten en ruimtes
Huisdieren
Kleine huisdieren toegestaan in vervoersmiddelen, honden moeten aangelijnd en met een muilkorf zijn. Niet toegestaan in restaurantgebieden.
Hutreservering
Beschikbaar op de meeste routes, verschillende kamertypes van standaard tot superior.
Auto aan boord

Naviera Armas S.A.

Over
Naviera Armas Transmediterranea is een Spaanse veerbootmaatschappij die veerboten exploiteert in de Canarische Eilanden en naar Marokko. Ze bieden regelmatige diensten aan naar verschillende bestemmingen in de Canarische Eilanden, evenals naar de Marokkaanse steden Tanger Med en Nador. Ze hebben verschillende moderne schepen in hun vloot, die voorzieningen bieden zoals hutten, restaurants en lounges voor passagiers. Naviera Armas wordt beschouwd als een van de belangrijkste veerbootmaatschappijen in de Canarische Eilanden.
Bagage- & annuleringsvoorwaarden
Gemiddelde duur van de Naviera Armas S.A.
5u 0m
Goedkoopste Naviera Armas S.A. prijs
€42
Naviera Armas S.A. frequentie
1 per dag
Bijkomende bagage
Extra bagage toegestaan tegen een vergoeding
Annuleringsvoorwaarden
Annuleringen mogelijk tot 24 uur voor vertrek met gedeeltelijke terugbetaling
Voorzieningen in de veerboot
Wifi
Eten te koop aan boord
Restaurant, cafetaria en automaten beschikbaar
Toiletten
USB-poorten
Toegankelijkheid
Rolstoeltoegankelijke schepen met aangepaste faciliteiten en beschikbare assistentie
Huisdieren
Kleine huisdieren toegestaan in vervoersmiddelen, honden moeten aangelijnd en met een muilkorf zijn. Niet toegestaan in restaurantgebieden.
Hutreservering
Hutten beschikbaar voor langere routes, moeten van tevoren worden geboekt.
Auto aan boord

Complete gids voor Málaga

Wat te doen in Málaga

Ontdek het beste van Málaga – topbezienswaardigheden, lokaal eten, reistips, budgettips en handige info over de valuta. Plan vandaag nog je perfecte reis naar Málaga.

  • Zeker bezoeken

Museo Picasso Málaga

Museum gewijd aan Pablo Picasso met een brede selectie werken in een historisch paleis. Essentieel voor kunstliefhebbers in Málaga.

  • Aanbevolen

Colección del Museo Ruso

Filiaal van het Russische staatsmuseum met wisselende tentoonstellingen in Tabacalera. Een sterk alternatief buiten het oude centrum.

  • Aanbevolen

Centre Pompidou Málaga

Museum voor moderne en hedendaagse kunst in een opvallend glazen kubusgebouw aan de haven. Handig te combineren met een wandeling langs Muelle Uno.

Euro (€)

Málaga is matig geprijsd voor Spanje: eten en OV zijn betaalbaar, maar hotels en strandlocaties stijgen in het hoogseizoen.

Gemiddelde maaltijdkosten

Voordelig
€8-12 voor fastfood of een eenvoudige lunch.
Middenklasse
€20-35 per persoon voor een maaltijd in een middenklasse restaurant.
Gastronomisch
€60+ per persoon voor verfijnd dineren.
Koffie
€1,80-3 voor koffie of cappuccino.

Fooien

Fooi is niet verplicht. Rond in restaurants af of geef 5-10% bij goede service; in cafés laat men kleingeld achter, in taxi's afronden is gebruikelijk.

Reistips: Reis van Nador naar Málaga

Vind antwoorden op de meest voorkomende vragen over reizen vanNador naar Málaga per ferry. Van reistijden en ticketprijzen tot directe verbindingen, eerste en laatste vertrekken, zelfs hoe mooi deze route is; onze FAQ's behandelen alles wat je moet weten om je reis te plannen. Of je nu op zoek bent naar de snelste ferry, de goedkoopste optie, of tips om het meeste uit je bezoek aan Málaga te halen, met deze gids reis je slimmer en met meer vertrouwen.

FAQs
Goedkope veerbootkaartjes van Nador naar Málaga kunnen al vanaf €42 worden geboekt als je van tevoren reserveert. De gemiddelde kaartprijs van Nador naar Málaga is €66; echter, de prijzen variëren afhankelijk van het tijdstip van de dag en de klasse en ze zijn meestal duurder op de dag zelf.
Gemiddeld duurt de reis van Nador naar Málaga met de veerboot 5u 0m voor de 218 km lange reis, maar de duur kan variëren als je reist in het weekend en op feestdagen.
De vroegste veerboot van Nador naar Málaga vertrekt om 0:30.
De laatste veerboot van Nador naar Málaga vertrekt om 23:30.
Ja, er zijn 2 directe veerbootreizen per dag van Nador naar Málaga met Balearia, Naviera Armas S.A.. De dienstregeling kan variëren op feestdagen of in het weekend met minder directe veerbootreizen.
Ja, je kunt een hut boeken op afvaarten van Nador naar Málaga met Balearia, Naviera Armas S.A.
Ja, reizen met een voertuig van Nador naar Málaga is mogelijk met Balearia, Naviera Armas S.A..
Ja, reizen als voetpassagier van Nador naar Málaga is mogelijk met Balearia, Naviera Armas S.A.. We raden aan om minimaal een uur voor de reis aan te komen als je te voet reist, maar controleer de specifieke tijden voor elke route. Als je je reis naar de vertrekhaven wilt boeken, bekijk dan onze trein-, bus- en vluchtopties op Omio.
Wanneer je een veerboot neemt van Nador naar Málaga, kun je rekenen op Balearia, Naviera Armas S.A. als de beste manier om naar Málaga te komen. Je kunt ook alle mogelijke veermaatschappijen controleren die een veerboot van Nador naar Málaga aanbieden en de voorzieningen vergelijken voordat je een veerbootkaartje koopt.
Het is handig om uw opties te vergelijken, omdat er 2 manieren zijn om van Nador naar Málaga te reizen, inclusief het nemen van een vlucht en ferry.

populaire veerhavens

Centrale stations en vliegvelden voor deze reis

De meeste veerboten tussen Nador en Málaga gebruiken de havens Port of Melilla en Port of Málaga. Gebruik deze gids om de havens Nador en Málaga op deze route te vergelijken, het openbaar vervoer in het stadscentrum te bekijken en praktische zaken zoals havenfaciliteiten en -diensten te controleren.

Vertrekhavens in Nador
Aankomsthavens in Málaga

Bij welke haven Málaga komen veerboten vanuit Nador aan?

Veerboten van Nador naar Málaga komen meestal aan op Port of Málaga. Sommige diensten komen aan op Port of Motril, dus controleer uw ticket vóór vertrek om uw aankomsthaven in Málaga te bevestigen.
Port of MálagaMuelle de Cánovas s/n, 29001 Málaga, SpanjeWifiParkerenDinerenGeldautomaatTaxiToegankelijkheidWCLoket
Vervoer in het stadscentrum

Van het stadscentrum van Málaga naar Port of Málaga

Port of Málaga is 1 km vanaf het stadscentrum Málaga. Mogelijkheden voor openbaar vervoer zijn onder andere:

Buslijn 1, halte Paseo del Parque

Havenfaciliteiten en -diensten van Port of Málaga

Port of Málaga biedt praktische diensten voor deze route, waaronder Wifi, Parkeren, Dineren, Geldautomaat, Taxi, Toegankelijkheid, WC en Loket.

Eten en drinken

De voedselopties omvatten: Restaurant El Palmeral (0.3 km), La Deriva (0.6 km), Toro Muelle Uno Restaurant (0.8 km)

Wifi en geldautomaten

Gratis WiFi Geldautomaten zijn gelegen in de terminal

Tickets en informatie

U kunt ticketondersteuning krijgen via Port of Málaga.

Parkeergelegenheid, taxi's en toiletten

Beschikbaar bij Port of Málaga: Parkeren, Taxi, WC.

Toegankelijkheid

Toegankelijke voorzieningen zijn beschikbaar bij Port of Málaga.

Meer reisopties van Nador naar Málaga

Bekijk gerelateerde reisinformatie:

Populairste veerboten van en naar Málaga en Nador

HomeVeerbotenVeerboten in SpanjeVeerboten van Nador naar Málaga

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone