Grassi Junior veerboot van Minori naar Maiori

za 24 okt
+ Voeg terugreis toe
Grassi Junior
Torre Lines
Liberty Lines
Joy Cruises
Kerkyra Lines
>2.000 reisorganisaties
Grassi Junior
Torre Lines
Liberty Lines
Joy Cruises
Kerkyra Lines
>2.000 reisorganisaties
QR-Code
Scan om onze gratis app te downloaden
Gebruik onze app om live reisupdates te ontvangen en mobiele tickets te boeken voor treinen, bussen, vluchten en ferry’s in 37 landen.
App Store
rate4.9
42K beoordelingen
Google Play
rate4.6
136K recensies

De goedkoopste en snelste veerboten Van Minori Naar Maiori

Tijden, prijzen en boekbare tickets voor 24 okt

Laagste prijs op 24 okt

€ 3

Gemiddelde ticketprijs op 24 okt

€ 4

Snelste reis op 24 okt

5 m

Gemiddelde reisduur op 24 okt

5 m

Veerboten op 24 okt

8

Afstand busreis

1 km

Voordelige tickets

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Minori naar Maiori bedraagt ongeveer € 4 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 3.

Snelle veerboten

Gevonden veerverbindingen voor za 24 okt op de route Minori–Maiori: 8. Waarvan rechtstreeks: 8.

Op za 24 okt doen de directe veerboten gemiddeld 5 m over de afstand van 1 km. Als je echter de juiste veerboot kiest, kun je er zelfs in 5 m zijn.

De traagste veerboten doen er 5 m over en je zal gewoonlijk een paar keer moeten overstappen, maar je spaart wellicht een paar cent uit als je een beperkt budget hebt.

  • travelMarTRAVELMAR
    14:300u05
    Port of Minori
    14:35Porto di Maiori
    € 31Enkele reis
    0 overstappen
  • travelMarTRAVELMAR
    19:250u05
    Port of Minori
    19:30Porto di Maiori
    € 31Enkele reis
    0 overstappen
  • travelMarTRAVELMAR
    18:150u05
    Port of Minori
    18:20Porto di Maiori
    € 31Enkele reis
    0 overstappen
  • travelMarTRAVELMAR
    11:350u05
    Port of Minori
    11:40Porto di Maiori
    € 31Enkele reis
    0 overstappen
  • travelMarTRAVELMAR
    16:450u05
    Port of Minori
    16:50Porto di Maiori
    € 31Enkele reis
    0 overstappen

Reisinformatie

Overzicht: Veerboot van Minori naar Maiori

ItaliëItalië
ItaliëItalië
Icon of ferry

Veerboten van Minori naar Maiori varen gemiddeld 1 keer per dag met een reisduur van ongeveer 10m. Voordelige veerboottickets voor deze reis zijn verkrijgbaar vanaf € 4 als je van tevoren boekt.

Er zijn 1 ferry’s per dag. De vroegste ferry vertrekt om 08:25, de laatste om 20:30. De snelste ferry doet de 0 zeemijl (1 km) afstand in 10m. Er zijn 1 afvaarten per week. Veerboten van Minori naar Maiori zijn beschikbaar voor voetgangers.

Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie
Officiële Omio-partners op deze route
Grassi Junior
Afstand
0 zeemijl (1 km)
Gemiddelde vaartijd
10m
Nieuwe ticketprijs
€ 4
Veerboten per dag
1
Directe veerboten
Beschikbaar
Gemiddeld aantal wekelijkse afvaarten
1
Snelste veerboot
10m
Vroegste veerboot
8:25
Laatste veerboot
20:30
Voetpassagiers
Beschikbaar
Goedkoopste maand
feb
Goedkoopste dag
za
Hoogseizoen
apr - jun
Laagseizoen
okt - dec
Drukste dag
di
Minst drukke dag
vr
Beste tijd om te boeken
1 dag
Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie

Veelgestelde vragen over je reis van Minori naar Maiori

Controleer prijzen, reistijd, vertrekmogelijkheden en rechtstreekse verbindingen voordat je je reis van Minori naar Maiori boekt.

Goedkope veerbootkaartjes van Minori naar Maiori kunnen al vanaf € 4 worden geboekt als je van tevoren reserveert. De gemiddelde kaartprijs van Minori naar Maiori is € 4; echter, de prijzen variëren afhankelijk van het tijdstip van de dag en de klasse en ze zijn meestal duurder op de dag zelf.
De vroegste veerboot van Minori naar Maiori vertrekt om 8:25.
De laatste veerboot van Minori naar Maiori vertrekt om 20:30.
Ja, er zijn 1 directe veerbootreizen per dag van Minori naar Maiori met Grassi Junior. De dienstregeling kan variëren op feestdagen of in het weekend met minder directe veerbootreizen.

Dienstregeling veerboten Minori naar Maiori

MaatschappijVertrektijdAankomsttijdReistijdVaardagen
Maatschappij
travelMar
Vertrektijd
13:15
Aankomsttijd
13:20
Reistijd
0u05
Vaardagen
vrij, zat
Maatschappij
travelMar
Vertrektijd
11:35
Aankomsttijd
11:40
Reistijd
0u05
Vaardagen
vrij, zat
Maatschappij
Grassi Junior
Vertrektijd
12:35
Aankomsttijd
12:45
Reistijd
0u10
Vaardagen
di
Maatschappij
Grassi Junior
Vertrektijd
13:35
Aankomsttijd
13:45
Reistijd
0u10
Vaardagen
vrij, zat
Maatschappij
travelMar
Vertrektijd
14:30
Aankomsttijd
14:35
Reistijd
0u05
Vaardagen
vrij, zat
Maatschappij
travelMar
Vertrektijd
16:45
Aankomsttijd
16:50
Reistijd
0u05
Vaardagen
vrij, zat
Maatschappij
travelMar
Vertrektijd
09:15
Aankomsttijd
09:20
Reistijd
0u05
Vaardagen
vrij, zat
Maatschappij
travelMar
Vertrektijd
17:25
Aankomsttijd
17:30
Reistijd
0u05
Vaardagen
ma, woe, do, zon
Maatschappij
travelMar
Vertrektijd
18:15
Aankomsttijd
18:20
Reistijd
0u05
Vaardagen
vrij, zat
Maatschappij
travelMar
Vertrektijd
19:25
Aankomsttijd
19:30
Reistijd
0u05
Vaardagen
vrij, zat

Live vertrektijden

Minori naar Maiori dienstregeling veerboten

De onderstaande tabel toont de actuele vertrektijden voor ferry’s van Minori naar Maiori voor vandaag, vrijdag 23 oktober. Vernieuw de resultatenlijst om de bijgewerkte ferryreizen te zien.

Laatst bijgewerkt om
AanbiederVertrekReisduurAankomstOverstappen
Tickets
travelMarTRAVELMAR18:15 Port of Minori
0u05
18:20 Porto di Maiori0 overstappenRechtstreeks
travelMarTRAVELMAR19:25 Port of Minori
0u05
19:30 Porto di Maiori0 overstappenRechtstreeks
zaterdag 24 oktober
travelMarTRAVELMAR9:15 Port of Minori
0u05
9:20 Porto di Maiori0 overstappenRechtstreeks
travelMarTRAVELMAR11:35 Port of Minori
0u05
11:40 Porto di Maiori0 overstappenRechtstreeks
travelMarTRAVELMAR13:15 Port of Minori
0u05
13:20 Porto di Maiori0 overstappenRechtstreeks
Grassi JuniorMIZAR13:35 Port of Minori
0u10
13:45 Porto di Maiori0 overstappenRechtstreeks
travelMarTRAVELMAR14:30 Port of Minori
0u05
14:35 Porto di Maiori0 overstappenRechtstreeks
travelMarTRAVELMAR16:45 Port of Minori
0u05
16:50 Porto di Maiori0 overstappenRechtstreeks

Dit is de laatste veerboot van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

Waarom zou je via Omio ferry’s boeken van Minori naar Maiori?

Grassi Junior beheert alle ferry’s van Minori naar Maiori.
Omio is een officiële ticketverkoper voor al je reismogelijkheden van Minori naar Maiori.

Waarom boeken bij Omio in plaats van via Grassi Junior?

  • Ontworpen voor internationale reizigers: Omio is beschikbaar in jouw taal, heeft 24/7 klantenservice en biedt verschillende betaalopties, zoals PayPal, creditcards en bankoverschrijvingen, in de valuta die jij wilt.
  • Vergelijk alle opties: Met Omio kun je Grassi Junior vergelijken met alle beschikbare reisopties, namelijk bus en ferry, zodat jij zeker weet dat je de beste deal krijgt voor je reis van Minori naar Maiori.

Waarom via Omio boeken en niet op Ferryhopper of Rome2rio?

  • Verschillende vervoersmiddelen: Met Omio kun je verschillende reisopties vergelijken, zoals bus en ferry, om de beste reisoptie te vinden van Minori naar Maiori.

Veerbootmaatschappijen: Grassi Junior van Minori naar MaioriJe kunt met de veerboot reizen tussen Minori en Maiori met Grassi Junior vanaf € 4. Wanneer je zoekt naar dienstregelingen en tickets, laat Omio je de beste reis zien.

Grassi Junior

Over
Grandi Navi Veloci (GNV), een Italiaanse veerbootoperator opgericht in 1992, biedt een scala aan moderne schepen die zijn ingedeeld in klassen zoals Cruise Ferries en Ro-Pax schepen. Deze schepen zijn uitgerust met voorzieningen zoals restaurants, bars, lounges, winkels en speelruimtes voor kinderen, wat zorgt voor een comfortabele reis voor passagiers. GNV biedt verschillende tickettypes aan, waaronder opties voor auto's, hutten en voertuigen, die tegemoetkomen aan diverse reisbehoeften. De belangrijkste routes die door GNV worden bediend zijn onder andere Genua naar Palermo, Barcelona naar Tanger en Napels naar Palermo, waarmee belangrijke bestemmingen in de Middellandse Zee worden verbonden.
Bagage- & annuleringsvoorwaarden
Gemiddelde duur van de Grassi Junior
10m
Goedkoopste Grassi Junior prijs
€ 4
Grassi Junior frequentie
1 per dag
Bijkomende bagage
De veerbootmaatschappij rekent een extra vergoeding voor elke tas. Er is geen beperking op het aantal tassen dat je kunt meenemen.
Annuleringsvoorwaarden
Gratis annulering tot 24 uur van tevoren voor een volledige terugbetaling voor bepaalde diensten.
Voorzieningen in de veerboot
Eten te koop aan boord
Snackbar en dranken beschikbaar
Toiletten
Toegankelijkheid
Grassi Junior-ferries stellen je in staat om comfortabel per zee te reizen en het wegverkeer van de Amalfikust te vermijden. Aan boord kun je ervoor kiezen om te reizen in de airconditioned binnenlounge.
Huisdieren
Het bedrijf biedt huisdiervervoer aan voor een extra vergoeding van €5.

Vervoerders, tickets en voorzieningen aan boord tussen Minori en Maiori

Bekijk vervoerders, ticketregels, bagage, voorzieningen aan boord, toegankelijkheid en reisvoorwaarden voor deze route.

Nee, er zijn geen hutten op veerboten van Minori naar Maiori.
Nee, er zijn geen voertuigopties op veerboten van Minori naar Maiori.
Ja, reizen als voetpassagier van Minori naar Maiori is mogelijk met Grassi Junior. We raden aan om minimaal een uur voor de reis aan te komen als je te voet reist, maar controleer de specifieke tijden voor elke route. Als je je reis naar de vertrekhaven wilt boeken, bekijk dan onze trein-, bus- en vluchtopties op Omio.
Wanneer je een veerboot neemt van Minori naar Maiori, kun je rekenen op Grassi Junior als de beste manier om naar Maiori te komen. Je kunt ook alle mogelijke veermaatschappijen controleren die een veerboot van Minori naar Maiori aanbieden en de voorzieningen vergelijken voordat je een veerbootkaartje koopt.

Complete gids voor Maiori

Wat te doen in Maiori

Ontdek het beste van Maiori – topbezienswaardigheden, lokaal eten, reistips, budgettips en handige info over de valuta. Plan vandaag nog je perfecte reis naar Maiori.

  • Aanbevolen

Museo dell'Abbazia di Santa Maria de Olearia

Klein museumcomplex bij de abdij met middeleeuwse religieuze ruimtes en fresco’s; biedt inzicht in het monastieke verleden van de kust.

  • Aanbevolen

Antiquarium e Museo Civico Palazzo Mezzacapo

Civiele collectie in het historische Palazzo Mezzacapo met lokale documenten en voorwerpen die de geschiedenis van Maiori tonen.

Palazzo Mezzacapo Spazi Espositivi

Culturele expositieruimte in een historisch pand, gebruikt voor tijdelijke tentoonstellingen en lokale kunstinitiatieven in het centrum.

Euro (€)

Maiori is duurder dan veel Zuid-Italiaanse kustplaatsen; hotels en dineren stijgen in het hoogseizoen, terwijl lokaal busvervoer redelijk geprijsd blijft.

Gemiddelde maaltijdkosten

Voordelig
€10-15 voor pizza, panini of eenvoudige lunch.
Middenklasse
€25-40 per persoon voor een restaurantmaaltijd.
Gastronomisch
€60+ per persoon voor luxe dineren.
Koffie
€1,50-3 voor espresso of cappuccino.

Fooien

Bediening kan al inbegrepen zijn. Rond af of laat 5-10% achter bij goede service. In cafés is kleingeld normaal; bij taxi's wordt vaak afgerond.

Reistips: Reis van Minori naar Maiori

Vind antwoorden op de meest voorkomende vragen over reizen vanMinori naar Maiori per ferry. Van reistijden en ticketprijzen tot directe verbindingen, eerste en laatste vertrekken, zelfs hoe mooi deze route is; onze FAQ's behandelen alles wat je moet weten om je reis te plannen. Of je nu op zoek bent naar de snelste ferry, de goedkoopste optie, of tips om het meeste uit je bezoek aan Maiori te halen, met deze gids reis je slimmer en met meer vertrouwen.

FAQs
Het is handig om uw opties te vergelijken, omdat er 2 manieren zijn om van Minori naar Maiori te reizen, inclusief het nemen van een bus en ferry.

populaire veerhavens

Centrale stations en vliegvelden voor deze reis

De meeste veerboten tussen Minori en Maiori gebruiken de havens Port of Minori en Porto di Maiori. Gebruik deze gids om de havens Minori en Maiori op deze route te vergelijken, het openbaar vervoer in het stadscentrum te bekijken en praktische zaken zoals havenfaciliteiten en -diensten te controleren.

Vertrekhavens in Minori
Aankomsthavens in Maiori

Vanaf welke haven Minori vertrekken de veerboten naar Maiori?

Veerboten van Minori naar Maiori vertrekken vanaf Port of Minori. De haven ligt van het centrum van Minori, op Via Roma, 84010 Minori SA, Italië.
Port of MinoriVia Roma, 84010 Minori SA, ItaliëParkerenDinerenTaxiToegankelijkheidWC
Vervoer in het stadscentrum

Van het stadscentrum van Minori naar Port of Minori

Buslijn 5120, halte Minori

Havenfaciliteiten en -diensten van Port of Minori

Port of Minori biedt praktische diensten voor deze route, waaronder Parkeren, Dineren, Taxi, Toegankelijkheid en WC.

Eten en drinken

De voedselopties omvatten: La Botte (0.2 km), Giardiniello (0.3 km), Pasticceria Gambardella (0.4 km)

Parkeergelegenheid, taxi's en toiletten

Beschikbaar bij Port of Minori: Parkeren, Taxi, WC.

Toegankelijkheid

Toegankelijke voorzieningen zijn beschikbaar bij Port of Minori.

Meer reisopties van Minori naar Maiori

Bekijk gerelateerde reisinformatie:

Populairste veerboten van en naar Maiori en Minori

HomeVeerbotenVeerboten in ItaliëVeerboten van Minori naar Maiori

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone