NS Domestic trein van Tilburg naar Maastricht

vr 23 okt
+ Voeg terugreis toe
NS Domestic
Arriva NS
CrossCountry
Intercity
Eurostar
>2.000 reisorganisaties
NS Domestic
Arriva NS
CrossCountry
Intercity
Eurostar
>2.000 reisorganisaties
QR-Code
Scan om onze gratis app te downloaden
Gebruik onze app om live reisupdates te ontvangen en mobiele tickets te boeken voor treinen, bussen, vluchten en ferry’s in 37 landen.
App Store
rate4.9
42K beoordelingen
Google Play
rate4.6
136K recensies

De goedkoopste en snelste treinen Van Tilburg Naar Maastricht

Tijden, prijzen en boekbare tickets voor 23 okt

Laagste prijs op 23 okt

€ 28

Gemiddelde ticketprijs op 23 okt

€ 28

Snelste reis op 23 okt

1 u 35 m

Gemiddelde reisduur op 23 okt

1 u 35 m

Treinen op 23 okt

38

Afstand busreis

89 km

Voordelige tickets

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Tilburg naar Maastricht bedraagt ongeveer € 28 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 28.

Snelle treinen

Het is moeilijk om van Tilburg naar Maastricht te reizen zonder minstens één overstap.

  • NS DomesticIC 1125 · IC 2725
    8:251u35
    Station Tilburg
    10:00Maastricht
    € 281Enkele reis
    1 overstap
  • NS DomesticIC 1131 · IC 2731
    9:551u35
    Station Tilburg
    11:30Maastricht
    € 281Enkele reis
    1 overstap
  • NS DomesticIC 1123 · IC 2723
    7:551u35
    Station Tilburg
    9:30Maastricht
    € 281Enkele reis
    1 overstap
  • NS DomesticIC 1137 · IC 2737
    11:251u35
    Station Tilburg
    13:00Maastricht
    € 281Enkele reis
    1 overstap
  • NS DomesticIC 1135 · IC 2735
    10:551u35
    Station Tilburg
    12:30Maastricht
    € 281Enkele reis
    1 overstap

Reisinformatie

Overzicht: Trein van Tilburg naar Maastricht

NederlandNederland
NederlandNederland
Icon of train

Treinen van Tilburg naar Maastricht rijden gemiddeld 17 keer per dag met een reisduur van ongeveer 1u 36m. Voordelige treintickets beschikbaar vanaf € 28, maar je kan vanaf slechts € 17 reizen als je een bus neemt.

De vroegste trein vertrekt om 05:30, de laatste om 23:24. De snelste trein doet de 89 km afstand in 1u 23m.

Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie
Voordeligste reisalternatief
Bus van € 17
Afstand
89 km
Gemiddelde reisduur trein
1u 36m
Nieuwe ticketprijs
€ 28
Treinen per dag
17
Snelste trein
1u 23m
Vroegste trein
5:30
Laatste trein
23:24
Goedkoopste maand
sep
Goedkoopste dag
di
Hoogseizoen
okt - dec
Laagseizoen
apr - jun
Drukste dag
za
Minst drukke dag
za
Beste tijd om te boeken
1 dag
Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie
Voordeligste reisalternatief
Bus van € 17

Live vertrektijden

Tilburg naar Maastricht dienstregeling treinen

De onderstaande tabel toont de actuele vertrektijden voor treinen van Tilburg naar Maastricht voor morgen, vrijdag 23 oktober. Vernieuw de resultatenlijst om de bijgewerkte treinreizen te zien.

Laatst bijgewerkt om
AanbiederVertrekReisduurAankomstOverstappen
Tickets
NS DomesticIC 1117 · IC 29176:25 Station Tilburg
1u35
8:00 Maastricht1 overstap
NS DomesticIC 1119 · IC 29196:55 Station Tilburg
1u35
8:30 Maastricht1 overstap
NS DomesticIC 1119 · IC 2919+Arriva NSST 324256:55 Station Tilburg
2u00
8:55 Station Maastricht Randwyck2 overstappen
NS DomesticIC 1121 · IC 3921+Arriva NSST 324277:25 Station Tilburg
2u00
9:25 Station Maastricht Randwyck2 overstappen
NS DomesticIC 1121 · IC 3921+Arriva NSST 324277:25 Station Tilburg
1u55
9:20 Maastricht2 overstappen
NS DomesticSPR 6620 · IC 3923+Arriva NSST 324297:40 Station Tilburg Universiteit
2u15
9:55 Station Maastricht Randwyck2 overstappen
NS DomesticIC 1123 · IC 27237:55 Station Tilburg
1u35
9:30 Maastricht1 overstap
NS DomesticIC 1123 · IC 2723+Arriva NSST 324297:55 Station Tilburg
2u00
9:55 Station Maastricht Randwyck2 overstappen
NS DomesticSPR 6423 · IC 2725+Arriva NSS 189228:04 Station Tilburg Universiteit
2u14
10:18 Station Maastricht Randwyck2 overstappen
NS DomesticSPR 6622 · IC 1125 · IC 2725+Arriva NSS 189228:10 Station Tilburg Universiteit
2u08
10:18 Station Maastricht Randwyck3 overstappen
NS DomesticSPR 6622 · IC 3925+Arriva NSST 324318:10 Station Tilburg Universiteit
2u15
10:25 Station Maastricht Randwyck2 overstappen
NS DomesticIC 1125 · IC 27258:25 Station Tilburg
1u35
10:00 Maastricht1 overstap
NS DomesticIC 1125 · IC 2725+Arriva NSS 189228:25 Station Tilburg
1u53
10:18 Station Maastricht Randwyck2 overstappen
NS DomesticSPR 6624 · IC 3927+Arriva NSST 324338:40 Station Tilburg Universiteit
2u15
10:55 Station Maastricht Randwyck2 overstappen
NS DomesticIC 1127 · IC 27278:55 Station Tilburg
1u35
10:30 Maastricht1 overstap
NS DomesticIC 1127 · IC 2727+Arriva NSST 324338:55 Station Tilburg
2u00
10:55 Station Maastricht Randwyck2 overstappen
NS DomesticSPR 6427 · IC 2729+Arriva NSS 189269:04 Station Tilburg Universiteit
2u14
11:18 Station Maastricht Randwyck2 overstappen
NS DomesticSPR 6626 · IC 1129 · IC 2729+Arriva NSS 189269:10 Station Tilburg Universiteit
2u08
11:18 Station Maastricht Randwyck3 overstappen
NS DomesticSPR 6626 · IC 3929+Arriva NSST 324359:10 Station Tilburg Universiteit
2u15
11:25 Station Maastricht Randwyck2 overstappen
NS DomesticIC 1129 · IC 27299:25 Station Tilburg
1u35
11:00 Maastricht1 overstap
NS DomesticIC 1129 · IC 2729+Arriva NSS 189269:25 Station Tilburg
1u53
11:18 Station Maastricht Randwyck2 overstappen
NS DomesticIC 1131 · IC 27319:55 Station Tilburg
1u35
11:30 Maastricht1 overstap
NS DomesticIC 1131 · IC 2731+Arriva NSST 324379:55 Station Tilburg
2u00
11:55 Station Maastricht Randwyck2 overstappen
NS DomesticIC 1133 · IC 273310:25 Station Tilburg
1u35
12:00 Maastricht1 overstap
NS DomesticIC 1135 · IC 273510:55 Station Tilburg
1u35
12:30 Maastricht1 overstap
NS DomesticIC 1137 · IC 273711:25 Station Tilburg
1u35
13:00 Maastricht1 overstap
NS DomesticIC 1139 · IC 273911:55 Station Tilburg
1u35
13:30 Maastricht1 overstap
NS DomesticIC 1139 · IC 2739+Arriva NSST 3244511:55 Station Tilburg
2u00
13:55 Station Maastricht Randwyck2 overstappen
NS DomesticSPR 6439 · IC 2741+Arriva NSS 1893812:04 Station Tilburg Universiteit
2u14
14:18 Station Maastricht Randwyck2 overstappen
NS DomesticSPR 6638 · IC 3941+Arriva NSST 3244712:10 Station Tilburg Universiteit
2u15
14:25 Station Maastricht Randwyck2 overstappen
NS DomesticSPR 6638 · IC 1141 · IC 2741+Arriva NSS 1893812:10 Station Tilburg Universiteit
2u08
14:18 Station Maastricht Randwyck3 overstappen
NS DomesticIC 1141 · IC 274112:25 Station Tilburg
1u35
14:00 Maastricht1 overstap
NS DomesticIC 1141 · IC 2741+Arriva NSS 1893812:25 Station Tilburg
1u53
14:18 Station Maastricht Randwyck2 overstappen
NS DomesticSPR 6640 · IC 3943+Arriva NSST 3244912:40 Station Tilburg Universiteit
2u15
14:55 Station Maastricht Randwyck2 overstappen
NS DomesticIC 1143 · IC 2743+Arriva NSST 3244912:55 Station Tilburg
2u00
14:55 Station Maastricht Randwyck2 overstappen
NS DomesticIC 1143 · IC 274312:55 Station Tilburg
1u35
14:30 Maastricht1 overstap
NS DomesticIC 1145 · IC 274513:25 Station Tilburg
1u35
15:00 Maastricht1 overstap
NS DomesticIC 1147 · IC 274713:55 Station Tilburg
1u35
15:30 Maastricht1 overstap

Dit is de laatste trein van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

Spoorwegmaatschappijen: NS Domestic, Arriva NS treinen van Tilburg naar MaastrichtNS Domestic, Arriva NS treinen brengen je van Tilburg naar Maastricht vanaf € 17. Met meer dan 1000 reisbedrijven op Omio kun je de beste treintijden en tickets voor je reis vinden.

NS Domestic

Bagage- & annuleringsvoorwaarden
Gemiddelde duur van de NS Domestic
1u 23m
Goedkoopste NS Domestic prijs
€ 28
NS Domestic frequentie
17 per dag

Arriva NS

Bagage- & annuleringsvoorwaarden
Gemiddelde duur van de Arriva NS
2u 2m
Goedkoopste Arriva NS prijs
€ 28
Arriva NS frequentie
8 per dag

Vervoerders, tickets en voorzieningen aan boord tussen Tilburg en Maastricht

Bekijk vervoerders, ticketregels, bagage, voorzieningen aan boord, toegankelijkheid en reisvoorwaarden voor deze route.

Wanneer je een trein neemt van Tilburg naar Maastricht, kun je rekenen op NS Domestic, Arriva NS als de beste manier om naar Maastricht te komen. Je kunt ook alle mogelijke treinmaatschappijen controleren die een reis van Tilburg naar Maastricht aanbieden en de voorzieningen vergelijken voordat je een treinkaartje koopt.

Complete gids voor Maastricht

Wat te doen in Maastricht

Ontdek het beste van Maastricht – topbezienswaardigheden, lokaal eten, reistips, budgettips en handige info over de valuta. Plan vandaag nog je perfecte reis naar Maastricht.

  • Zeker bezoeken

Bonnefanten

Museum voor hedendaagse kunst en cultuur in het Céramique-kwartier. Bekend om spraakmakende tentoonstellingen in een modern gebouw.

  • Aanbevolen

Museum aan het Vrijthof

Museum in een voormalig klooster met oude meesters, moderne kunst en wisseltentoonstellingen. Sterke keuze voor kunstliefhebbers in het centrum.

  • Aanbevolen

Marres, Huis voor Hedendaagse Cultuur

Fotomuseum in een oud klooster met hedendaagse fotografie en verrassende exposities. Compact, stijlvol en geliefd bij een cultureel publiek.

Euro (€)

Maastricht is matig geprijsd voor Nederland: hotels en uit eten zijn niet goedkoop, maar lokaal vervoer en dagelijke kosten blijven redelijk voor stedentrips.

Gemiddelde maaltijdkosten

Voordelig
€10-15 voor fastfood of een simpele lunch.
Middenklasse
€20-35 per persoon voor een restaurantmaaltijd.
Gastronomisch
€60+ per persoon voor luxe dineren.
Koffie
€3-4 voor een cappuccino.

Fooien

Fooi is niet verplicht. In restaurants is afronden of 5-10% voor goede service gebruikelijk; bij cafés en taxi's volstaat afronden.

Reistips: treinen van Tilburg tot Maastricht

Vind antwoorden op de meest voorkomende vragen over reizen vanTilburg naar Maastricht per trein. Van reistijden en ticketprijzen tot directe verbindingen, eerste en laatste vertrekken, zelfs hoe mooi deze route is; onze FAQ's behandelen alles wat je moet weten om je reis te plannen. Of je nu op zoek bent naar de snelste trein, de goedkoopste optie, of tips om het meeste uit je bezoek aan Maastricht te halen, met deze gids reis je slimmer en met meer vertrouwen.

FAQs
Goedkope treinkaartjes van Tilburg naar Maastricht kunnen al vanaf € 28 worden geboekt als je van tevoren reserveert. De gemiddelde treinkaartprijs van Tilburg naar Maastricht is € 28; echter, de prijzen variëren afhankelijk van het tijdstip van de dag en de klasse en ze zijn meestal duurder op de dag zelf.
Gemiddeld duurt de reis van Tilburg naar Maastricht met de trein 1u 23m voor de 89 km lange reis, maar de duur kan variëren als u reist in het weekend en op feestdagen.
De vroegste trein van Tilburg naar Maastricht vertrekt om 5:30.
De laatste trein van Tilburg naar Maastricht vertrekt om 23:24.
Er zijn 17 treinreizen per dag van Tilburg naar Maastricht waarbij minstens één keer moet worden overgestapt met NS Domestic, Arriva NS. De dienstregeling kan variëren op feestdagen of in het weekend met minder treinreizen.
Een dagtocht naar Maastricht vanuit Tilburg is de moeite waard met een reistijd van 1u 23m heen en terug. Controleer met de Omio-app de beste manier om te reizen.
Het is handig om uw opties te vergelijken, omdat er 2 manieren zijn om van Tilburg naar Maastricht te reizen, inclusief het nemen van een trein en bus.

populaire treinstations

Centrale stations en vliegvelden voor deze reis

De meeste treinen tussen Tilburg en Maastricht gebruiken de stationscombinatie Tilburg tot Maastricht, met enkele treinen die aankomen op Maastricht Randwyck. Gebruik deze gids om de treinstations Tilburg en Maastricht op deze route te vergelijken, het openbaar vervoer in het stadscentrum te bekijken en praktische zaken zoals voorzieningen en diensten op de treinstations te controleren.

Vertrekstations in Tilburg
Aankomststations in Maastricht

Vanaf welk station Tilburg vertrekken de treinen naar Maastricht?

Treinen van Tilburg naar Maastricht vertrekken vanaf Tilburg. Het station ligt 1 km van het centrum van Tilburg, op Spoorlaan 35, 5038 CB Tilburg, Netherlands.
TilburgSpoorlaan 35, 5038 CB Tilburg, Netherlands+31 30 751 5155WifiKluisjesParkerenDinerenGeldautomaatTaxiToegankelijkheidWCHotelAfdeling Lost and FoundLoketFietsenstallingAuto'sInformatiebalieBagagekarren
Vervoer in het stadscentrum

Van het stadscentrum van Tilburg naar Tilburg

Bus1, 2 · 13m · € 1 · elke ~13 min

Voorzieningen en diensten van treinstation Tilburg

Tilburg biedt praktische diensten voor deze route, waaronder Wifi, Kluisjes, Parkeren, Dineren, Geldautomaat, Taxi, Toegankelijkheid, WC, Hotel, Afdeling Lost and Found, Loket, Fietsenstalling, Auto's, Informatiebalie en Bagagekarren.

Eten en drinken

Bij Tilburg zijn diverse eet- en drinkgelegenheden beschikbaar.

Wifi en geldautomaten

Er is wifi beschikbaar op Tilburg. Er zijn geldautomaten beschikbaar op Tilburg.

Tickets en informatie

U kunt ticketondersteuning krijgen via Tilburg. Informatiebalies zijn beschikbaar op locatie Tilburg.

Bagage en verloren voorwerpen

Bagageopslag is beschikbaar bij Tilburg. Gevonden voorwerpen zijn verkrijgbaar op het station.

Parkeergelegenheid, taxi's en toiletten

Beschikbaar bij Tilburg: Parkeren, Taxi, WC.

Fiets- en autodiensten

Beschikbaar bij Tilburg: Fietsenstalling, Auto's.

Toegankelijkheid

Toegankelijke voorzieningen zijn beschikbaar bij Tilburg.

Tilburg UniversiteitWarandelaan 2, 5037 AB Tilburg, NetherlandsWifiParkerenDinerenTaxiToegankelijkheidWCHotelLoketFietsenstallingInformatiebalieBagagekarren
Vervoer in het stadscentrum

Van het stadscentrum van Tilburg naar Tilburg Universiteit

Tilburg Universiteit is 2 km vanaf het stadscentrum Tilburg. Mogelijkheden voor openbaar vervoer zijn onder andere:

TreinSprinter · 4m · € 1 · elke ~8 min
Bus2, 3 · 8m · € 1 · elke ~10 min

Voorzieningen en diensten van treinstation Tilburg Universiteit

Tilburg Universiteit biedt praktische diensten voor deze route, waaronder Wifi, Parkeren, Dineren, Taxi, Toegankelijkheid, WC, Hotel, Loket, Fietsenstalling, Informatiebalie en Bagagekarren.

Eten en drinken

Bij Tilburg Universiteit zijn diverse eet- en drinkgelegenheden beschikbaar.

Wifi en geldautomaten

Er is wifi beschikbaar op Tilburg Universiteit.

Tickets en informatie

U kunt ticketondersteuning krijgen via Tilburg Universiteit. Informatiebalies zijn beschikbaar op locatie Tilburg Universiteit.

Parkeergelegenheid, taxi's en toiletten

Beschikbaar bij Tilburg Universiteit: Parkeren, Taxi, WC.

Fiets- en autodiensten

Beschikbaar bij Tilburg Universiteit: Fietsenstalling.

Toegankelijkheid

Toegankelijke voorzieningen zijn beschikbaar bij Tilburg Universiteit.

Tilburg ReeshofBurgemeester Letschertweg, 5045 PA Tilburg, NetherlandsParkerenDinerenTaxiToegankelijkheidWCFietsenstallingBagagekarren
Vervoer in het stadscentrum

Van het stadscentrum van Tilburg naar Tilburg Reeshof

Tilburg Reeshof is 6 km vanaf het stadscentrum Tilburg. Mogelijkheden voor openbaar vervoer zijn onder andere:

TreinSprinter · 7m · € 1 · elke ~4 min
Bus3, 4 · 28m · € 3 · elke ~10 min

Voorzieningen en diensten van treinstation Tilburg Reeshof

Tilburg Reeshof biedt praktische diensten voor deze route, waaronder Parkeren, Dineren, Taxi, Toegankelijkheid, WC, Fietsenstalling en Bagagekarren.

Eten en drinken

Bij Tilburg Reeshof zijn diverse eet- en drinkgelegenheden beschikbaar.

Parkeergelegenheid, taxi's en toiletten

Beschikbaar bij Tilburg Reeshof: Parkeren, Taxi, WC.

Fiets- en autodiensten

Beschikbaar bij Tilburg Reeshof: Fietsenstalling.

Toegankelijkheid

Toegankelijke voorzieningen zijn beschikbaar bij Tilburg Reeshof.

Meer reisopties per trein van Tilburg naar Maastricht

Bekijk gerelateerde reisinformatie:

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone