Comboios De Portugal trein van Santa Comba Dão naar Lissabon

do 24 sep
+ Voeg terugreis toe
Comboios De Portugal
Intercity
Eurostar
Deutsche Bahn
EuroCity
>2.000 reisorganisaties
Comboios De Portugal
Intercity
Eurostar
Deutsche Bahn
EuroCity
>2.000 reisorganisaties
QR-Code
Scan om onze gratis app te downloaden
Gebruik onze app om live reisupdates te ontvangen en mobiele tickets te boeken voor treinen, bussen, vluchten en ferry’s in 37 landen.
App Store
rate4.9
42K beoordelingen
Google Play
rate4.6
136K recensies

De goedkoopste en snelste treinen Van Santa Comba Dão Naar Lissabon

Tijden, prijzen en boekbare tickets voor 24 sep

Laagste prijs op 24 sep

€23

Gemiddelde ticketprijs op 24 sep

€26

Snelste reis op 24 sep

2 u 29 m

Gemiddelde reisduur op 24 sep

2 u 37 m

Treinen op 24 sep

12

Afstand busreis

206 km

Voordelige tickets

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Santa Comba Dão naar Lissabon bedraagt ongeveer €26 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor €23.

Snelle treinen

Voor do 24 sep vonden we 12 treinen van Santa Comba Dão naar Lissabon, waaronder 6 rechtstreekse verbindingen.

Op do 24 sep doen de directe treinen gemiddeld 2 u 37 m over de afstand van 206 km. Als je echter de juiste trein kiest, kun je er zelfs in 2 u 29 m zijn.

De langzaamste treinen doen er 2 u 41 m over, waarbij je meestal één of twee keer moet overstappen tijdens de reis. Je kunt hierdoor wel geld besparen.

  • Comboios De PortugalIC 512
    14:132u47
    Santa Comba Dao
    17:00Lisboa - Santa Apolonia
    231Enkele reis
    0 overstappen
  • Comboios De PortugalIC 514
    19:402u50
    Santa Comba Dao
    22:30Lisboa - Santa Apolonia
    231Enkele reis
    0 overstappen
  • Comboios De PortugalIC 510
    8:432u39
    Santa Comba Dao
    11:22Lissabon-Oriente
    231Enkele reis
    0 overstappen
  • Comboios De PortugalIC 514
    19:402u42
    Santa Comba Dao
    22:22Lissabon-Oriente
    231Enkele reis
    0 overstappen
  • Comboios De PortugalIC 512
    14:132u39
    Santa Comba Dao
    16:52Lissabon-Oriente
    231Enkele reis
    0 overstappen

Live vertrektijden

Santa Comba Dão naar Lissabon dienstregeling treinen

De onderstaande tabel toont de actuele vertrektijden voor treinen van Santa Comba Dão naar Lissabon voor morgen, donderdag 24 september. Vernieuw de resultatenlijst om de bijgewerkte treinreizen te zien.

Laatst bijgewerkt om
AanbiederVertrekReisduurAankomstOverstappen
Tickets
Comboios De PortugalAP 130 · R 54006:41 Santa Comba Dao
2u49
9:30 Lisboa - Santa Apolonia1 overstap
Comboios De PortugalAP 130 · R 54006:41 Santa Comba Dao
2u41
9:22 Lissabon-Oriente1 overstap
Comboios De PortugalIC 5108:43 Santa Comba Dao
2u39
11:22 Lissabon-Oriente0 overstappenRechtstreeks
Comboios De PortugalIC 5108:43 Santa Comba Dao
2u47
11:30 Lisboa - Santa Apolonia0 overstappenRechtstreeks
Comboios De PortugalAP 122 · R 540211:53 Santa Comba Dao
2u37
14:30 Lisboa - Santa Apolonia1 overstap
Comboios De PortugalAP 122 · R 540211:53 Santa Comba Dao
2u29
14:22 Lissabon-Oriente1 overstap
Comboios De PortugalIC 51214:13 Santa Comba Dao
2u47
17:00 Lisboa - Santa Apolonia0 overstappenRechtstreeks
Comboios De PortugalIC 51214:13 Santa Comba Dao
2u39
16:52 Lissabon-Oriente0 overstappenRechtstreeks
Comboios De PortugalAP 134 · R 540418:20 Santa Comba Dao
3u02
21:22 Lissabon-Oriente1 overstap
Comboios De PortugalAP 134 · R 540418:20 Santa Comba Dao
3u10
21:30 Lisboa - Santa Apolonia1 overstap
Comboios De PortugalIC 51419:40 Santa Comba Dao
2u50
22:30 Lisboa - Santa Apolonia0 overstappenRechtstreeks
Comboios De PortugalIC 51419:40 Santa Comba Dao
2u42
22:22 Lissabon-Oriente0 overstappenRechtstreeks

Dit is de laatste trein van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

Vergelijk de prijs Prijzen van verschillende soorten vervoer

Vergelijk trein en busprijzen voor de komende drie weken. Bekijk in één overzicht de beste deals, de laagste tarieven en de beste optie voor je budget.

do
24 sep
vr
25 sep
za
26 sep
zo
27 sep
ma
28 sep
di
29 sep
wo
30 sep

Waarom zou je via Omio treinen boeken van Santa Comba Dão naar Lissabon?

Comboios De Portugal beheert alle treinen van Santa Comba Dão naar Lissabon.
Omio is een officiële ticketverkoper voor al je reismogelijkheden van Santa Comba Dão naar Lissabon.

Waarom boeken bij Omio in plaats van via Comboios De Portugal?

  • Ontworpen voor internationale reizigers: Omio is beschikbaar in jouw taal, heeft 24/7 klantenservice en biedt verschillende betaalopties, zoals PayPal, creditcards en bankoverschrijvingen, in de valuta die jij wilt.
  • Vergelijk alle opties: Met Omio kun je Comboios De Portugal vergelijken met alle beschikbare reisopties, namelijk train en bus, zodat jij zeker weet dat je de beste deal krijgt voor je reis van Santa Comba Dão naar Lissabon.

Waarom via Omio boeken en niet op Virail?

  • Verschillende vervoersmiddelen: Met Omio kun je verschillende reisopties vergelijken, zoals train en bus, om de beste reisoptie te vinden van Santa Comba Dão naar Lissabon.

Reisinformatie

Overzicht: Trein van Santa Comba Dão naar Lissabon

PortugalPortugal
PortugalPortugal
Icon of train

Treinen van Santa Comba Dão naar Lissabon rijden gemiddeld 13 keer per dag met een reisduur van ongeveer 2u 35m. Voordelige treintickets voor deze reis zijn verkrijgbaar vanaf €5 als je van tevoren boekt.

Er zijn 4 treinen per dag. De vroegste trein vertrekt om 00:30, de laatste om 19:41. De snelste trein doet de 206 km afstand in 2u 16m.

Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie
Afstand
206 km
Gemiddelde reisduur trein
2u 35m
Nieuwe ticketprijs
€5
Treinen per dag
13
Directe treinen
4
Snelste trein
2u 16m
Vroegste trein
0:30
Laatste trein
19:41
Goedkoopste maand
jan
Goedkoopste dag
zo
Hoogseizoen
apr - jun
Laagseizoen
jan - mrt
Drukste dag
zo
Minst drukke dag
ma
Beste tijd om te boeken
4 dagen
Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie

Spoorwegmaatschappijen: Comboios De Portugal treinen van Santa Comba Dão naar LissabonComboios De Portugal treinen brengen je van Santa Comba Dão naar Lissabon vanaf €5. Met meer dan 1000 reisbedrijven op Omio kun je de beste treintijden en tickets voor je reis vinden.

Comboios De Portugal

Over
Comboios de Portugal (CP) is de nationale spoorwegmaatschappij van Portugal, die middel- en langeafstandsdiensten door het hele land aanbiedt, evenals internationale verbindingen naar Spanje en Frankrijk. De trein types van CP omvatten Alfa Pendular (AP), hogesnelheidstreinen die tot 220 km/u bereiken tussen Porto, Lissabon en Faro; Intercidades, langeafstandstreinen die tot 200 km/u rijden; Inter-Regionaal (IR) voor middelafstandreizen; en Regionale diensten voor lokale routes. Internationale (IN) treinen verbinden Portugal met belangrijke bestemmingen in het buitenland. Tariefopties omvatten Promo-tickets — beschikbaar 5 tot 60 dagen van tevoren en niet-restitueerbaar — en Normale tickets, die tegen een vergoeding restitueerbaar zijn. Beide tariefsoorten worden aangeboden in de 1e en 2e klas. Aan boord voorzieningen kunnen onder andere airconditioning, Wi-Fi en stopcontacten omvatten. Populaire routes zijn onder andere Lissabon–Porto, Lissabon–Faro en Porto–Faro, die schilderachtige uitzichten bieden op het platteland en de kustlijn van Portugal.
Bagage- & annuleringsvoorwaarden
Gemiddelde duur van de Comboios De Portugal
2u 16m
Goedkoopste Comboios De Portugal prijs
€5
Comboios De Portugal frequentie
16 per dag
Bagage inbegrepen
2 stuks handbagage per passagier
Opberging bagage
Bovenheadkasten en aangewezen bagagegebieden aan het einde van de wagons
Annuleringsvoorwaarden
Annulering mogelijk volgens de tariefvoorwaarden
Terugbetaling
Volledige terugbetaling aangeboden voor geannuleerde diensten
Voorzieningen in de trein
Wifi
Eten te koop aan boord
Bar-cafetaria service met drankjes en snacks
Zitplaatsreservering
Zitplaatsreservering inbegrepen in de ticketprijs
Toiletten
USB-poorten
Toegankelijkheid
Rolstoelplaatsen en toegankelijke toiletten beschikbaar
Huisdieren
Kleine huisdieren in vervoersmiddelen zijn gratis toegestaan, grotere honden hebben een ticket en muilkorf nodig.
Stiltezone

Complete gids voor Lissabon

Wat te doen in Lissabon

Ontdek het beste van Lissabon – topbezienswaardigheden, lokaal eten, reistips, budgettips en handige info over de valuta. Plan vandaag nog je perfecte reis naar Lissabon.

  • Zeker bezoeken

Nationaal Museum voor Oude Kunst

Nationaal museum voor oude kunst met Portugese schilderijen, religieuze kunst en Europese meesterwerken in een statig paleis.

  • Aanbevolen

Nationaal Koetsmuseum

Groot museum voor koetsen en rijtuigen, van ceremoniële staatskoetsen tot rijk versierde voertuigen uit verschillende eeuwen.

  • Aanbevolen

MAC/CCB

Modern kunstmuseum met Portugese en internationale werken in een eigentijds gebouw dicht bij de rivier in Belém.

Euro (€)

Lissabon is matig geprijsd voor West-Europa: verblijf en eten zijn redelijk, maar toeristische zones en hotels in het centrum zijn duurder.

Gemiddelde maaltijdkosten

Voordelig
€8-12 voor fastfood of eenvoudige lunch.
Middenklasse
€20-35 per persoon voor een maaltijd.
Gastronomisch
€60+ per persoon in chique restaurants.
Koffie
€1,50-3 voor koffie of cappuccino.

Fooien

Fooi is niet verplicht, maar wordt gewaardeerd. Rond in cafés en taxi's af; in restaurants is 5-10% passend bij goede service.

Reistips: treinen van Santa Comba Dão tot Lissabon

Vind antwoorden op de meest voorkomende vragen over reizen vanSanta Comba Dão naar Lissabon per trein. Van reistijden en ticketprijzen tot directe verbindingen, eerste en laatste vertrekken, zelfs hoe mooi deze route is; onze FAQ's behandelen alles wat je moet weten om je reis te plannen. Of je nu op zoek bent naar de snelste trein, de goedkoopste optie, of tips om het meeste uit je bezoek aan Lissabon te halen, met deze gids reis je slimmer en met meer vertrouwen.

FAQs
Goedkope treinkaartjes van Santa Comba Dão naar Lissabon kunnen al vanaf €5 worden geboekt als je van tevoren reserveert. De gemiddelde treinkaartprijs van Santa Comba Dão naar Lissabon is €16; echter, de prijzen variëren afhankelijk van het tijdstip van de dag en de klasse en ze zijn meestal duurder op de dag zelf.
Gemiddeld duurt de reis van Santa Comba Dão naar Lissabon met de trein 2u 16m voor de 206 km lange reis, maar de duur kan variëren als u reist in het weekend en op feestdagen.
De vroegste trein van Santa Comba Dão naar Lissabon vertrekt om 0:30.
De laatste trein van Santa Comba Dão naar Lissabon vertrekt om 19:41.
Ja, er zijn 4 directe treinreizen per dag van Santa Comba Dão naar Lissabon met Comboios De Portugal. De dienstregeling kan variëren op feestdagen of in het weekend met minder directe treinreizen.
Ja, er zijn meerdere hogesnelheidstreinopties voor uw reis van Santa Comba Dão naar Lissabon. U kunt kiezen tussen Comboios De Portugal. Comboios De Portugal treinen duren ongeveer 2u 16m
Wanneer je een trein neemt van Santa Comba Dão naar Lissabon, kun je rekenen op Comboios De Portugal als de beste manier om naar Lissabon te komen. Je kunt ook alle mogelijke treinmaatschappijen controleren die een reis van Santa Comba Dão naar Lissabon aanbieden en de voorzieningen vergelijken voordat je een treinkaartje koopt.
Een reis naar Lissabon vanuit Santa Comba Dão is de moeite waard, maar niet als dagtocht met een reistijd van 2u 16m heen en terug. Controleer met de Omio-app de beste manier om te reizen.
De goedkoopste maand voor een trein van Santa Comba Dão naar Lissabon is januari.
Het is handig om uw opties te vergelijken, omdat er 2 manieren zijn om van Santa Comba Dão naar Lissabon te reizen, inclusief het nemen van een trein en bus.

populaire treinstations

Centrale stations en vliegvelden voor deze reis

De meeste treinen tussen Santa Comba Dão en Lissabon gebruiken de stationscombinatie Santa Comba Dao tot Lisboa - Oriente, met enkele treinen die aankomen op Lisboa - Santa Apolonia. Gebruik deze gids om de treinstations Santa Comba Dão en Lissabon op deze route te vergelijken, het openbaar vervoer in het stadscentrum te bekijken en praktische zaken zoals voorzieningen en diensten op de treinstations te controleren.

Vertrekstations in Santa Comba Dão
Aankomststations in Lissabon

Bij welk station Lissabon komen treinen vanuit Santa Comba Dão aan?

Treinen van Santa Comba Dão naar Lissabon komen meestal aan op Lisboa - Oriente. Sommige diensten komen aan op Lisboa - Santa Apolonia, dus controleer uw ticket vóór vertrek om uw aankomststation in Lissabon te bevestigen.
Lisboa - OrienteAv. Dom João II, 1900-233 Lisboa, PortugalParkerenDinerenGeldautomaatToegankelijkheidWCHotelFietsenstallingFietsverhuurAuto's
Vervoer in het stadscentrum

Van het stadscentrum van Lissabon naar Lisboa - Oriente

Lisboa - Oriente is 6 km vanaf het stadscentrum Lissabon. Mogelijkheden voor openbaar vervoer zijn onder andere:

TreinIc, 931, 933, Re, 16001, 16003, 16005, 16007, 16009, 16011, 16013, 16015, 16017, 16019, 16021, 16023, 16025, 16027, 16029, 16031, 16033, 16035, 16037, 16039, 16041, 16043, 16045, 16047, 16049, 36001, 36003 · 7m · €1 · elke ~7 min
Bus725, 208, 759, 705 · 0m · €3 · elke ~17 min
MetroVermelha · 12m · €2 · elke ~19 min

Voorzieningen en diensten van treinstation Lisboa - Oriente

Lisboa - Oriente biedt praktische diensten voor deze route, waaronder Parkeren, Dineren, Geldautomaat, Toegankelijkheid, WC, Hotel, Fietsenstalling, Fietsverhuur en Auto's.

Eten en drinken

Bij Lisboa - Oriente zijn diverse eet- en drinkgelegenheden beschikbaar.

Wifi en geldautomaten

Er zijn geldautomaten beschikbaar op Lisboa - Oriente.

Parkeergelegenheid, taxi's en toiletten

Beschikbaar bij Lisboa - Oriente: Parkeren, WC.

Fiets- en autodiensten

Beschikbaar bij Lisboa - Oriente: Fietsenstalling, Fietsverhuur, Auto's.

Toegankelijkheid

Toegankelijke voorzieningen zijn beschikbaar bij Lisboa - Oriente.

Lisboa - Santa ApoloniaAv. Infante Dom Henrique 1, 1100-105 Lisboa, PortugalParkerenDinerenGeldautomaatTaxiToegankelijkheidWCHotelFietsenstallingFietsverhuurAuto's
Vervoer in het stadscentrum

Van het stadscentrum van Lissabon naar Lisboa - Santa Apolonia

Bus734 · 7m · €3 · elke ~6 min
MetroAzul · 5m · €2 · elke ~21 min

Voorzieningen en diensten van treinstation Lisboa - Santa Apolonia

Lisboa - Santa Apolonia biedt praktische diensten voor deze route, waaronder Parkeren, Dineren, Geldautomaat, Taxi, Toegankelijkheid, WC, Hotel, Fietsenstalling, Fietsverhuur en Auto's.

Eten en drinken

Bij Lisboa - Santa Apolonia zijn diverse eet- en drinkgelegenheden beschikbaar.

Wifi en geldautomaten

Er zijn geldautomaten beschikbaar op Lisboa - Santa Apolonia.

Parkeergelegenheid, taxi's en toiletten

Beschikbaar bij Lisboa - Santa Apolonia: Parkeren, Taxi, WC.

Fiets- en autodiensten

Beschikbaar bij Lisboa - Santa Apolonia: Fietsenstalling, Fietsverhuur, Auto's.

Toegankelijkheid

Toegankelijke voorzieningen zijn beschikbaar bij Lisboa - Santa Apolonia.

Meer reisopties per trein van Santa Comba Dão naar Lissabon

Bekijk gerelateerde reisinformatie:

HomeTreinenTreinreizen in PortugalTreintijden naar LissabonTrein van Santa Comba Dão naar Lissabon

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone