West Midlands Trains trein van Northampton naar Coventry

zo 27 sep
+ Voeg terugreis toe
West Midlands Trains
Intercity
Eurostar
Deutsche Bahn
EuroCity
>2.000 reisorganisaties
West Midlands Trains
Intercity
Eurostar
Deutsche Bahn
EuroCity
>2.000 reisorganisaties
QR-Code
Scan om onze gratis app te downloaden
Gebruik onze app om live reisupdates te ontvangen en mobiele tickets te boeken voor treinen, bussen, vluchten en ferry’s in 37 landen.
App Store
rate4.9
42K beoordelingen
Google Play
rate4.6
136K recensies

De goedkoopste en snelste treinen Van Northampton Naar Coventry

Tijden, prijzen en boekbare tickets voor 27 sep

Laagste prijs op 27 sep

$23

Gemiddelde ticketprijs op 27 sep

$23

Snelste reis op 27 sep

32 m

Gemiddelde reisduur op 27 sep

34 m

Treinen op 27 sep

6

Afstand busreis

46 km

Voordelige tickets

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Northampton naar Coventry bedraagt ongeveer $23 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor $23.

Snelle treinen

Voor zo 27 sep vonden we 6 treinen van Northampton naar Coventry, waaronder 6 rechtstreekse verbindingen.

Op zo 27 sep doen de directe treinen gemiddeld 34 m over de afstand van 46 km. Als je echter de juiste trein kiest, kun je er zelfs in 32 m zijn.

De langzaamste treinen doen er 35 m over, waarbij je meestal één of twee keer moet overstappen tijdens de reis. Je kunt hierdoor wel geld besparen.

  • West Midlands TrainsL05070
    11:400u34
    Northampton (NMP)
    12:14Coventry (COV)
    $231Enkele reis
    0 overstappen
  • West Midlands TrainsL17426
    9:350u33
    Northampton (NMP)
    10:08Coventry (COV)
    $231Enkele reis
    0 overstappen
  • West Midlands TrainsL12491
    11:000u35
    Northampton (NMP)
    11:35Coventry (COV)
    $231Enkele reis
    0 overstappen
  • West Midlands TrainsL22955
    10:000u35
    Northampton (NMP)
    10:35Coventry (COV)
    $231Enkele reis
    0 overstappen
  • West Midlands TrainsL12502
    10:310u39
    Northampton (NMP)
    11:10Coventry (COV)
    $231Enkele reis
    0 overstappen

Live vertrektijden

Northampton naar Coventry dienstregeling treinen

De onderstaande tabel toont de actuele vertrektijden voor treinen van Northampton naar Coventry voor morgen, zondag 27 september. Vernieuw de resultatenlijst om de bijgewerkte treinreizen te zien.

Laatst bijgewerkt om
AanbiederVertrekReisduurAankomstOverstappen
Tickets
West Midlands TrainsW003139:06 Northampton (NMP)
0u32
9:38 Coventry (COV)0 overstappenRechtstreeks
West Midlands TrainsL174269:35 Northampton (NMP)
0u33
10:08 Coventry (COV)0 overstappenRechtstreeks
West Midlands TrainsL2295510:00 Northampton (NMP)
0u35
10:35 Coventry (COV)0 overstappenRechtstreeks
West Midlands TrainsL1250210:31 Northampton (NMP)
0u39
11:10 Coventry (COV)0 overstappenRechtstreeks
West Midlands TrainsL12491
Op tijd
11:00 Northampton (NMP)
0u35
11:35 Coventry (COV)
0 overstappenRechtstreeks
West Midlands TrainsL0507011:40 Northampton (NMP)
0u34
12:14 Coventry (COV)0 overstappenRechtstreeks

Dit is de laatste trein van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

Vergelijk de prijs Prijzen van verschillende soorten vervoer

Vergelijk trein en busprijzen voor de komende drie weken. Bekijk in één overzicht de beste deals, de laagste tarieven en de beste optie voor je budget.

zo
27 sep
ma
28 sep
di
29 sep
wo
30 sep
do
01 okt
vr
02 okt
za
03 okt

Waarom zou je via Omio treinen boeken van Northampton naar Coventry?

West Midlands Trains beheert alle treinen van Northampton naar Coventry.
Omio is een officiële ticketverkoper voor al je reismogelijkheden van Northampton naar Coventry.

Waarom boeken bij Omio in plaats van via West Midlands Trains?

  • Ontworpen voor internationale reizigers: Omio is beschikbaar in jouw taal, heeft 24/7 klantenservice en biedt verschillende betaalopties, zoals PayPal, creditcards en bankoverschrijvingen, in de valuta die jij wilt.
  • Vergelijk alle opties: Met Omio kun je West Midlands Trains vergelijken met alle beschikbare reisopties, namelijk train en bus, zodat jij zeker weet dat je de beste deal krijgt voor je reis van Northampton naar Coventry.

Waarom via Omio boeken en niet op Wanderu?

  • Verschillende vervoersmiddelen: Met Omio kun je verschillende reisopties vergelijken, zoals train en bus, om de beste reisoptie te vinden van Northampton naar Coventry.

Reisinformatie

Overzicht: Trein van Northampton naar Coventry

Verenigd KoninkrijkVerenigd Koninkrijk
Verenigd KoninkrijkVerenigd Koninkrijk
Icon of train

Treinen van Northampton naar Coventry rijden gemiddeld 7 keer per dag met een reisduur van ongeveer 34m. Voordelige treintickets beschikbaar vanaf $22, maar je kan vanaf slechts $7 reizen als je een bus neemt.

Er zijn 7 treinen per dag. De vroegste trein vertrekt om 04:56, de laatste om 23:35. De snelste trein doet de 46 km afstand in 32m.

Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie
Voordeligste reisalternatief
Bus van $7
Afstand
46 km
Gemiddelde reisduur trein
34m
Nieuwe ticketprijs
$22
Treinen per dag
7
Directe treinen
7
Snelste trein
32m
Vroegste trein
4:56
Laatste trein
23:35
Goedkoopste maand
jan
Goedkoopste dag
zo
Hoogseizoen
jul - sep
Laagseizoen
okt - dec
Drukste dag
di
Minst drukke dag
zo
Beste tijd om te boeken
1 dag
Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie
Voordeligste reisalternatief
Bus van $7

Spoorwegmaatschappijen: West Midlands Trains treinen van Northampton naar CoventryWest Midlands Trains treinen brengen je van Northampton naar Coventry vanaf $7. Met meer dan 1000 reisbedrijven op Omio kun je de beste treintijden en tickets voor je reis vinden.

West Midlands Trains

Over
West Midlands Trains is een treinoperator gevestigd in het Verenigd Koninkrijk, die diensten aanbiedt in de regio West Midlands. Het exploiteert een verscheidenheid aan treintypes, waaronder de Class 350 Desiro, Class 323 Electrostar, Class 170 Turbostar en Class 172 Turbostar. Deze treinen bieden een scala aan voorzieningen aan boord, zoals gratis Wi-Fi, stopcontacten en airconditioning. Passagiers kunnen een reeks tickets kopen, waaronder enkele, retour- en seizoenskaarten. De populairste routes die door West Midlands Trains worden geëxploiteerd, zijn Birmingham naar London Euston, Birmingham naar Wolverhampton en Birmingham naar Coventry.
Bagage- & annuleringsvoorwaarden
Gemiddelde duur van de West Midlands Trains
32m
Goedkoopste West Midlands Trains prijs
$22
West Midlands Trains frequentie
6 per dag
Bagage inbegrepen
2 stuks bagage en 1 klein item
Opberging bagage
Bovenheadkasten, onder stoelen en aangewezen bagagegebieden
Annuleringsvoorwaarden
Volgens de ticketvoorwaarden
Terugbetaling
Volledige terugbetaling als de service wordt geannuleerd
Voorzieningen in de trein
Wifi
Eten te koop aan boord
Trolleyservice met drankjes en snacks op sommige routes
Zitplaatsreservering
Zitplaatsreserveringen beschikbaar tegen een extra vergoeding
Toiletten
USB-poorten
Toegankelijkheid
Rolstoelplaatsen, toegankelijke toiletten, hellingen voor instappen, prioriteitszitplaatsen
Huisdieren
Kleine huisdieren in vervoersmiddelen reizen gratis. Honden hebben een ticket nodig voor 50% van het volwassen tarief. Geleidehonden reizen gratis.
Stiltezone

Complete gids voor Coventry

Wat te doen in Coventry

Ontdek het beste van Coventry – topbezienswaardigheden, lokaal eten, reistips, budgettips en handige info over de valuta. Plan vandaag nog je perfecte reis naar Coventry.

  • Zeker bezoeken

The Herbert Art Gallery & Museum

Stadsmuseum in een middeleeuws gebouw met collecties over lokale geschiedenis, cultuur en Coventry’s ontwikkeling door de eeuwen heen.

  • Zeker bezoeken

Coventry Transport Museum

Vervoersmuseum met auto’s, fietsen en verhalen over Coventry’s rol in de Britse mobiliteitsindustrie. Leuk en leerzaam voor alle leeftijden.

  • Aanbevolen

The Coventry Music Museum

Cultureel centrum met tentoonstellingen over vrede, verzoening en Coventry na de oorlog. Compact, modern en inhoudelijk sterk.

Brits pond (£)

Coventry is matig geprijsd vergeleken met andere Britse steden; hotels, eten en lokaal vervoer zijn meestal goedkoper dan in Londen.

Gemiddelde maaltijdkosten

Voordelig
£8-12 voor fastfood of een simpele maaltijd.
Middenklasse
£18-30 per persoon voor een maaltijd in een middenklasse restaurant.
Gastronomisch
£50+ per persoon voor verfijnd dineren.
Koffie
£2.80-4 voor een cappuccino.

Fooien

In restaurants is 10-12,5% gebruikelijk als service niet is inbegrepen. Voor taxi's rond je vaak af. In cafés is fooi optioneel.

Reistips: treinen van Northampton tot Coventry

Vind antwoorden op de meest voorkomende vragen over reizen vanNorthampton naar Coventry per trein. Van reistijden en ticketprijzen tot directe verbindingen, eerste en laatste vertrekken, zelfs hoe mooi deze route is; onze FAQ's behandelen alles wat je moet weten om je reis te plannen. Of je nu op zoek bent naar de snelste trein, de goedkoopste optie, of tips om het meeste uit je bezoek aan Coventry te halen, met deze gids reis je slimmer en met meer vertrouwen.

FAQs
Goedkope treinkaartjes van Northampton naar Coventry kunnen al vanaf $22 worden geboekt als je van tevoren reserveert. De gemiddelde treinkaartprijs van Northampton naar Coventry is $23; echter, de prijzen variëren afhankelijk van het tijdstip van de dag en de klasse en ze zijn meestal duurder op de dag zelf.
Gemiddeld duurt de reis van Northampton naar Coventry met de trein 32m voor de 46 km lange reis, maar de duur kan variëren als u reist in het weekend en op feestdagen.
De vroegste trein van Northampton naar Coventry vertrekt om 4:56.
De laatste trein van Northampton naar Coventry vertrekt om 23:35.
Ja, er zijn 7 directe treinreizen per dag van Northampton naar Coventry met West Midlands Trains. De dienstregeling kan variëren op feestdagen of in het weekend met minder directe treinreizen.
Wanneer je een trein neemt van Northampton naar Coventry, kun je rekenen op West Midlands Trains als de beste manier om naar Coventry te komen. Je kunt ook alle mogelijke treinmaatschappijen controleren die een reis van Northampton naar Coventry aanbieden en de voorzieningen vergelijken voordat je een treinkaartje koopt.
Een dagtocht naar Coventry vanuit Northampton is de moeite waard met een reistijd van 32m heen en terug. Controleer met de Omio-app de beste manier om te reizen.
Het is handig om uw opties te vergelijken, omdat er 2 manieren zijn om van Northampton naar Coventry te reizen, inclusief het nemen van een trein en bus.

populaire treinstations

Centrale stations en vliegvelden voor deze reis

De meeste treinen tussen Northampton en Coventry gebruiken de stationscombinatie Northampton tot Coventry, met enkele treinen die aankomen op Canley. Gebruik deze gids om de treinstations Northampton en Coventry op deze route te vergelijken, het openbaar vervoer in het stadscentrum te bekijken en praktische zaken zoals voorzieningen en diensten op de treinstations te controleren.

Vertrekstations in Northampton
Aankomststations in Coventry

Vanaf welk station Northampton vertrekken de treinen naar Coventry?

Treinen van Northampton naar Coventry vertrekken vanaf Northampton. Het station ligt 2 km van het centrum van Northampton, op Northampton station, Black Lion Hill, Northampton, Northamptonshire, NN1 1SP.
NorthamptonNorthampton station, Black Lion Hill, Northampton, Northamptonshire, NN1 1SP+44 3301235247WinkelenParkerenDinerenGeldautomaatToegankelijkheidWCHotelLoketFietsenstallingFietsverhuurInformatiebalie
Vervoer in het stadscentrum

Van het stadscentrum van Northampton naar Northampton

Northampton is 2 km vanaf het stadscentrum Northampton. Mogelijkheden voor openbaar vervoer zijn onder andere:

Bus8, 8A · 14m · $2 · elke ~8 min

Voorzieningen en diensten van treinstation Northampton

Northampton biedt praktische diensten voor deze route, waaronder Winkelen, Parkeren, Dineren, Geldautomaat, Toegankelijkheid, WC, Hotel, Loket, Fietsenstalling, Fietsverhuur en Informatiebalie.

Eten en drinken

Bij Northampton zijn diverse eet- en drinkgelegenheden beschikbaar.

Wifi en geldautomaten

Er zijn geldautomaten beschikbaar op Northampton.

Tickets en informatie

U kunt ticketondersteuning krijgen via Northampton. Informatiebalies zijn beschikbaar op locatie Northampton.

Parkeergelegenheid, taxi's en toiletten

Beschikbaar bij Northampton: Parkeren, WC.

Fiets- en autodiensten

Beschikbaar bij Northampton: Fietsenstalling, Fietsverhuur.

Toegankelijkheid

Toegankelijke voorzieningen zijn beschikbaar bij Northampton.

Meer reisopties per trein van Northampton naar Coventry

Bekijk gerelateerde reisinformatie:

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone