TER trein van Nancy naar Saint-Die-des-Vosges

wo 23 sep
+ Voeg terugreis toe
SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187
TER
SNCF | TGV INOUI
Intercity
Eurostar
>2.000 reisorganisaties
SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187
TER
SNCF | TGV INOUI
Intercity
Eurostar
>2.000 reisorganisaties
QR-Code
Scan om onze gratis app te downloaden
Gebruik onze app om live reisupdates te ontvangen en mobiele tickets te boeken voor treinen, bussen, vluchten en ferry’s in 37 landen.
App Store
rate4.9
42K beoordelingen
Google Play
rate4.6
136K recensies

De goedkoopste en snelste treinen Van Nancy Naar Saint-Die-des-Vosges

Tijden, prijzen en boekbare tickets voor 23 sep

Laagste prijs op 23 sep

kr48

Gemiddelde ticketprijs op 23 sep

kr141

Snelste reis op 23 sep

1 u 2 m

Gemiddelde reisduur op 23 sep

1 u 3 m

Treinen op 23 sep

17

Afstand busreis

71 km

Voordelige tickets

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Nancy naar Saint-Die-des-Vosges bedraagt ongeveer kr141 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor kr48.

Snelle treinen

Voor wo 23 sep vonden we 17 treinen van Nancy naar Saint-Die-des-Vosges, waaronder 12 rechtstreekse verbindingen.

Op wo 23 sep doen de directe treinen gemiddeld 1 u 3 m over de afstand van 71 km. Als je echter de juiste trein kiest, kun je er zelfs in 1 u 2 m zijn.

De langzaamste treinen doen er 1 u 4 m over, waarbij je meestal één of twee keer moet overstappen tijdens de reis. Je kunt hierdoor wel geld besparen.

  • TER834107
    9:271u05
    Nancy Ville
    10:32Saint-Dié-des-Vosges
    kr481Enkele reis
    0 overstappen
  • TER834121
    14:081u04
    Nancy Ville
    15:12Saint-Dié-des-Vosges
    kr481Enkele reis
    0 overstappen
  • TER834147
    19:091u17
    Nancy Ville
    20:26Saint-Dié-des-Vosges
    kr1541Enkele reis
    0 overstappen
  • TER834171
    8:591u04
    Nancy Ville
    10:03Saint-Dié-des-Vosges
    kr1541Enkele reis
    0 overstappen
  • TER834113+SNCF | Autocar44241
    11:072u42
    Nancy Ville
    13:49Saint-Die-des-Vosges
    kr1541Enkele reis
    1 overstap

Reisinformatie

Vergelijk trein en bus van Nancy naar Saint-Die-des-Vosges

Omio raadt aan om van Nancy naar Saint-Die-des-Vosges de trein te boeken, aangezien dit de populairste optie is onder Omio-gebruikers. Als je prijs belangrijk vindt, neem dan de trein, met een gemiddelde ticketprijs van kr109 Als je weinig tijd hebt, overweeg dan een trein, met een gemiddelde totale reistijd van 1u 35m. Als je je ecologische voetafdruk wilt minimaliseren, is de trein de beste keuze, met een geschatte CO2-uitstoot van 0.0 - 0.1kg. De gemiddelde ticketprijzen hangen af van het vervoermiddel: de trein kost gemiddeld kr109, terwijl de trein gemiddeld kr109 kost.

Afstand: 71 km

Vergelijk train met

Populairste
Trein
Met de auto

kr109

Gemiddelde prijs

Meest voordelig

kr109

Gemiddelde prijs

(brandstof + tol)

1u 35m

Gemiddelde totale reisduur

Snelste

1u 5m

Aan boord

+

30m

Extra tijd*

58m

Gemiddelde totale reisduur

(van deur tot deur)

0.0 - 0.1kg

CO2-uitstoot

Meest ecologische

-

CO2-uitstoot

TER

Populairste spoorwegmaatschappij

Eigen auto of huurauto

Rechtstreekse opties

Rechtstreekse opties

Extra tijd: reisduur van aan het vertrekpunt, rekening houdend met security checks en transfers.

De goedkoopste manier om van Nancy naar Saint-Die-des-Vosges te reizen is met trein , met een gemiddelde prijs van kr109.
De snelste manier om van Nancy naar Saint-Die-des-Vosges te reizen is met trein , met een gemiddelde reistijd van 1u 5m.
Het is handig om uw opties te vergelijken, omdat er 2 manieren zijn om van Nancy naar Saint-Die-des-Vosges te reizen, inclusief het nemen van een trein en bus.
Neem de trein. Het is de goedkopere optie en de extra tijd aan boord is meestal ontspannender dan met de auto.

Tickets beginnen bij ongeveer kr109 vergeleken met ongeveer kr109 aan brandstof en tol – een besparing van ongeveer kr0.64. De reis duurt 1u 5m in plaats van 58m met de auto, dus je komt iets later aan, maar je kunt onderweg werken, lezen of slapen in plaats van achter het stuur te zitten. Je bespaart ook de moeite van het parkeren aan de andere kant.

Rechtstreekse diensten worden uitgevoerd door SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187, TER, SNCF | TGV INOUI.

Autorijden is de moeite waard als je een strak schema hebt, met een groep reist of onderweg ergens wilt stoppen.

Live vertrektijden

Nancy naar Saint-Die-des-Vosges dienstregeling treinen

De onderstaande tabel toont de actuele vertrektijden voor treinen van Nancy naar Saint-Die-des-Vosges voor morgen, woensdag 23 september. Vernieuw de resultatenlijst om de bijgewerkte treinreizen te zien.

Laatst bijgewerkt om
AanbiederVertrekReisduurAankomstOverstappen
Tickets
TER8341718:59 Nancy Ville
1u04
10:03 Saint-Dié-des-Vosges0 overstappenRechtstreeks
TER834107+SNCF | Autocar442379:27 Nancy Ville
2u21
11:48 Saint-Die-des-Vosges1 overstap
TER8341079:27 Nancy Ville
1u05
10:32 Saint-Dié-des-Vosges0 overstappenRechtstreeks
TER834113+SNCF | Autocar4424111:07 Nancy Ville
2u42
13:49 Saint-Die-des-Vosges1 overstap
TER83411311:07 Nancy Ville
1u03
12:10 Saint-Dié-des-Vosges0 overstappenRechtstreeks
TER83411513:03 Nancy Ville
1u10
14:13 Saint-Dié-des-Vosges0 overstappenRechtstreeks
TER834121+SNCF | Autocar4424714:08 Nancy Ville
1u41
15:49 Saint-Die-des-Vosges1 overstap
TER83412114:08 Nancy Ville
1u04
15:12 Saint-Dié-des-Vosges0 overstappenRechtstreeks
TER83412314:48 Nancy Ville
1u04
15:52 Saint-Dié-des-Vosges0 overstappenRechtstreeks
TER834123+SNCF | Autocar4424914:48 Nancy Ville
1u53
16:41 Saint-Die-des-Vosges1 overstap
TER83412515:48 Nancy Ville
1u05
16:53 Saint-Dié-des-Vosges0 overstappenRechtstreeks
TER834125+SNCF | Autocar4425115:48 Nancy Ville
1u31
17:19 Saint-Die-des-Vosges1 overstap
TER83412916:47 Nancy Ville
1u07
17:54 Saint-Dié-des-Vosges0 overstappenRechtstreeks
TER83413517:07 Nancy Ville
1u22
18:29 Saint-Dié-des-Vosges0 overstappenRechtstreeks
TER83413717:50 Nancy Ville
1u04
18:54 Saint-Dié-des-Vosges0 overstappenRechtstreeks
TER83414318:49 Nancy Ville
1u02
19:51 Saint-Dié-des-Vosges0 overstappenRechtstreeks
TER83414719:09 Nancy Ville
1u17
20:26 Saint-Dié-des-Vosges0 overstappenRechtstreeks

Dit is de laatste trein van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

Vergelijk de prijs Prijzen van verschillende soorten vervoer

Vergelijk trein en busprijzen voor de komende drie weken. Bekijk in één overzicht de beste deals, de laagste tarieven en de beste optie voor je budget.

wo
23 sep
do
24 sep
vr
25 sep
za
26 sep
zo
27 sep
ma
28 sep
di
29 sep

Waarom zou je via Omio treinen boeken van Nancy naar Saint-Die-des-Vosges?

Zowel SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187 als TER of SNCF | TGV INOUI bieden treinen aan van Nancy naar Saint-Die-des-Vosges.
Omio is een officiële ticketverkoper voor al je reismogelijkheden van Nancy naar Saint-Die-des-Vosges.

Waarom boeken bij Omio in plaats van via SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187?

  • Vergelijk met andere aanbieders: Op Omio kun je niet alleen tickets kopen voor SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187, maar ook tickets vergelijken voor bijvoorbeeld TER of SNCF | TGV INOUI om de beste optie te vinden voor je reis van Nancy naar Saint-Die-des-Vosges.
  • Ontworpen voor internationale reizigers: Omio is beschikbaar in jouw taal, heeft 24/7 klantenservice en biedt verschillende betaalopties, zoals PayPal, creditcards en bankoverschrijvingen, in de valuta die jij wilt.
  • Vergelijk alle opties: Met Omio kun je SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187 vergelijken met alle beschikbare reisopties, namelijk train en bus, zodat jij zeker weet dat je de beste deal krijgt voor je reis van Nancy naar Saint-Die-des-Vosges.

Waarom via Omio boeken en niet op Wanderu of Rome2rio?

  • Verschillende vervoersmiddelen: Met Omio kun je verschillende reisopties vergelijken, zoals train en bus, om de beste reisoptie te vinden van Nancy naar Saint-Die-des-Vosges.

Reisinformatie

Overzicht: Trein van Nancy naar Saint-Die-des-Vosges

FrankrijkFrankrijk
FrankrijkFrankrijk
Icon of train

Treinen van Nancy naar Saint-Die-des-Vosges rijden gemiddeld 10 keer per dag met een reisduur van ongeveer 1u 5m. Voordelige treintickets voor deze reis zijn verkrijgbaar vanaf kr48 als je van tevoren boekt.

Er zijn 10 treinen per dag. De vroegste trein vertrekt om 05:03, de laatste om 21:59. De snelste trein doet de 71 km afstand in 48m.

Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie
Afstand
71 km
Gemiddelde reisduur trein
1u 5m
Nieuwe ticketprijs
kr48
Treinen per dag
10
Directe treinen
10
Snelste trein
48m
Vroegste trein
5:03
Laatste trein
21:59
Goedkoopste maand
aug
Goedkoopste dag
di
Hoogseizoen
jul - sep
Laagseizoen
apr - jun
Drukste dag
wo
Minst drukke dag
wo
Beste tijd om te boeken
28 dagen
Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie

Spoorwegmaatschappijen: TER, SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187, SNCF | TGV INOUI treinen van Nancy naar Saint-Die-des-VosgesTER, SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187, SNCF | TGV INOUI treinen brengen je van Nancy naar Saint-Die-des-Vosges vanaf kr48. Met meer dan 1000 reisbedrijven op Omio kun je de beste treintijden en tickets voor je reis vinden.

SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187

Over
SNCF TER (Transport Express Régional) is de regionale treinservice die wordt geëxploiteerd door de nationale spoorwegmaatschappij van Frankrijk, SNCF. Het biedt goedkope reizen binnen de regio's van Frankrijk, en verbindt steden en gebieden die niet worden bediend door hogesnelheidstreinen. Elke Franse regio beheert onafhankelijk zijn eigen TER-netwerk en biedt verschillende tickettypes aan, waaronder kortingskaarten en speciale tarieven. TER-treinen worden dagelijks door meer dan 800.000 passagiers gebruikt en zijn een populaire keuze voor zowel forenzen als toeristen die de diverse landschappen van Frankrijk verkennen.
Bagage- & annuleringsvoorwaarden
Gemiddelde duur van de SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187
57m
Goedkoopste SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187 prijs
kr48
SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187 frequentie
6 per dag
Bagage inbegrepen
Één stuk handbagage en één koffer inbegrepen
Opberging bagage
Bovenste rekken, onder stoelen en aangewezen gebieden aan de uiteinden van de trein
Annuleringsvoorwaarden
Terugbetalingsbeleid varieert per type ticket
Terugbetaling
Volledige terugbetaling aangeboden voor geannuleerde treinen
Voorzieningen in de trein
Wifi
Eten te koop aan boord
Snackbar of voedselwagenservice op sommige routes, automaten beschikbaar
Zitplaatsreservering
Optionele zitplaatsreservering voor een extra vergoeding, inbegrepen bij sommige eerste klas tickets.
Toiletten
USB-poorten
Toegankelijkheid
Rolstoelplaatsen, toegankelijke toiletten, hellingen voor instappen, assistentiedienst beschikbaar
Huisdieren
Kleine huisdieren in vervoersboxen reizen gratis, grotere honden hebben een betaald ticket nodig, geleidehonden reizen gratis.
Stiltezone

SNCF | TGV INOUI

Over
SNCF's TGV INOUI is een premium hogesnelheidstreinservice die door Frankrijk en naar andere Europese steden rijdt. Gelanceerd in 2017, heeft het als doel een verbeterde reiservaring te bieden met meer comfort, connectiviteit en diensten in vergelijking met traditionele TGV-diensten. TGV INOUI-treinen bieden functies zoals verstelbare stoelen, elektrische stopcontacten, opklapbare tafels en speciale bagageruimtes. Passagiers kunnen genieten van wifi aan boord en toegang tot het TGV INOUI-portaal voor entertainment en reisinformatie. De service omvat ook een "Bistro TGV INOUI" voor maaltijden, met opties voor online bestellen. SNCF introduceert ook een nieuwe generatie TGV INOUI-treinen vanaf 2026, die modulairder, energiezuiniger en voor 97% recyclebaar zullen zijn.
Bagage- & annuleringsvoorwaarden
Gemiddelde duur van de SNCF | TGV INOUI
48m
Goedkoopste SNCF | TGV INOUI prijs
kr94
SNCF | TGV INOUI frequentie
1 per dag
Bagage inbegrepen
1 handbagage + 2 stuks bagage gratis
Opberging bagage
Bovenheadkasten, einde van de wagons, tussen de stoelen
Annuleringsvoorwaarden
Terugbetalingsvoorwaarden zijn afhankelijk van het type ticket.
Terugbetaling
Volledige terugbetaling als de trein geannuleerd is
Voorzieningen in de trein
Wifi
Eten te koop aan boord
Restaurantwagen (niet alle treinen), bediening aan tafel in de 1e klas, snackbar/café
Zitplaatsreservering
Tweede klas: Optioneel, extra kosten. Eerste klas: Inbegrepen in de ticketprijs.
Toiletten
USB-poorten
Toegankelijkheid
Rolstoelplaatsen, toegankelijke toiletten, instapassistentie beschikbaar
Huisdieren
Kleine huisdieren in vervoersmiddelen: Gratis. Grote honden: Betaald ticket vereist. Geleidehonden: Gratis
Stiltezone

TER

Bagage- & annuleringsvoorwaarden
Gemiddelde duur van de TER
57m
Goedkoopste TER prijs
kr48
TER frequentie
11 per dag

Complete gids voor Saint-Die-des-Vosges

Wat te doen in Saint-Die-des-Vosges

Ontdek het beste van Saint-Die-des-Vosges – topbezienswaardigheden, lokaal eten, reistips, budgettips en handige info over de valuta. Plan vandaag nog je perfecte reis naar Saint-Die-des-Vosges.

  • Aanbevolen

Musée Pierre-Noël

Stedelijk museum met collecties over regionale geschiedenis, religieuze kunst en archeologie. Compact maar zeer nuttig voor een eerste bezoek.

Maison Jules Ferry

Huis gewijd aan Jules Ferry met documenten en context over zijn leven en hervormingen. Interessant voor geschiedenis- en politiekfans.

Espace des Arts Plastiques Cepagrap

Kleine tentoonstellingsruimte met hedendaagse kunst en tijdelijke presentaties. Goede keuze voor een cultureel bezoek buiten de klassiekers.

Euro (€)

Over het algemeen gematigd geprijsd voor Frankrijk: hotels, eenvoudige maaltijden en lokaal vervoer kosten vaak minder dan in grotere toeristische steden.

Gemiddelde maaltijdkosten

Voordelig
€10-15 voor fastfood of eenvoudige lunch.
Middenklasse
€18-30 per persoon voor een maaltijd in een middenklasse restaurant.
Gastronomisch
€45-80+ per persoon voor verfijnd dineren.
Koffie
€2,50-4 voor een koffie of cappuccino.

Fooien

Service is meestal inbegrepen. Rond in restaurants af of laat 5-10% achter bij goede service. In cafés en taxi's is afronden gebruikelijk, maar niet verplicht.

Reistips: treinen van Nancy tot Saint-Die-des-Vosges

Vind antwoorden op de meest voorkomende vragen over reizen vanNancy naar Saint-Die-des-Vosges per trein. Van reistijden en ticketprijzen tot directe verbindingen, eerste en laatste vertrekken, zelfs hoe mooi deze route is; onze FAQ's behandelen alles wat je moet weten om je reis te plannen. Of je nu op zoek bent naar de snelste trein, de goedkoopste optie, of tips om het meeste uit je bezoek aan Saint-Die-des-Vosges te halen, met deze gids reis je slimmer en met meer vertrouwen.

FAQs
Goedkope treinkaartjes van Nancy naar Saint-Die-des-Vosges kunnen al vanaf kr48 worden geboekt als je van tevoren reserveert. De gemiddelde treinkaartprijs van Nancy naar Saint-Die-des-Vosges is kr109; echter, de prijzen variëren afhankelijk van het tijdstip van de dag en de klasse en ze zijn meestal duurder op de dag zelf.
Gemiddeld duurt de reis van Nancy naar Saint-Die-des-Vosges met de trein 48m voor de 71 km lange reis, maar de duur kan variëren als u reist in het weekend en op feestdagen.
De vroegste trein van Nancy naar Saint-Die-des-Vosges vertrekt om 5:03.
De laatste trein van Nancy naar Saint-Die-des-Vosges vertrekt om 21:59.
Ja, er zijn 10 directe treinreizen per dag van Nancy naar Saint-Die-des-Vosges met SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187, TER, SNCF | TGV INOUI. De dienstregeling kan variëren op feestdagen of in het weekend met minder directe treinreizen.
Wanneer je een trein neemt van Nancy naar Saint-Die-des-Vosges, kun je rekenen op SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187, TER, SNCF | TGV INOUI als de beste manier om naar Saint-Die-des-Vosges te komen. Je kunt ook alle mogelijke treinmaatschappijen controleren die een reis van Nancy naar Saint-Die-des-Vosges aanbieden en de voorzieningen vergelijken voordat je een treinkaartje koopt.
Een dagtocht naar Saint-Die-des-Vosges vanuit Nancy is de moeite waard met een reistijd van 48m heen en terug. Controleer met de Omio-app de beste manier om te reizen.
De goedkoopste maand voor een trein van Nancy naar Saint-Die-des-Vosges is augustus.
Het is handig om uw opties te vergelijken, omdat er 2 manieren zijn om van Nancy naar Saint-Die-des-Vosges te reizen, inclusief het nemen van een trein en bus.

populaire treinstations

Centrale stations en vliegvelden voor deze reis

De meeste treinen tussen Nancy en Saint-Die-des-Vosges gebruiken de stations Nancy Ville en Saint-Dié-des-Vosges. Gebruik deze gids om de stations Nancy en Saint-Die-des-Vosges op deze route te vergelijken, het openbaar vervoer in het stadscentrum te bekijken en praktische zaken zoals voorzieningen en diensten op de stations te controleren.

Vertrekstations in Nancy
Aankomststations in Saint-Die-des-Vosges

Vanaf welk station Nancy vertrekken de treinen naar Saint-Die-des-Vosges?

Treinen van Nancy naar Saint-Die-des-Vosges vertrekken vanaf Nancy Ville. Het station ligt 2 km van het centrum van Nancy, op 3 place Simone Veil, 54000 Nancy, France.
Nancy Ville3 place Simone Veil, 54000 Nancy, France+33 892353535WifiParkerenDinerenGeldautomaatTaxiToegankelijkheidWCHotelLoketFietsenstallingFietsverhuurAuto'sInformatiebalie
Vervoer in het stadscentrum

Van het stadscentrum van Nancy naar Nancy Ville

Nancy Ville is 2 km vanaf het stadscentrum Nancy. Mogelijkheden voor openbaar vervoer zijn onder andere:

BusT3 · 7m · elke ~10 min
54R350 · 10m · kr24

Voorzieningen en diensten van treinstation Nancy Ville

Nancy Ville biedt praktische diensten voor deze route, waaronder Wifi, Parkeren, Dineren, Geldautomaat, Taxi, Toegankelijkheid, WC, Hotel, Loket, Fietsenstalling, Fietsverhuur, Auto's en Informatiebalie.

Eten en drinken

Bij Nancy Ville zijn diverse eet- en drinkgelegenheden beschikbaar.

Wifi en geldautomaten

Er is wifi beschikbaar op Nancy Ville. Er zijn geldautomaten beschikbaar op Nancy Ville.

Tickets en informatie

U kunt ticketondersteuning krijgen via Nancy Ville. Informatiebalies zijn beschikbaar op locatie Nancy Ville.

Parkeergelegenheid, taxi's en toiletten

Beschikbaar bij Nancy Ville: Parkeren, Taxi, WC.

Fiets- en autodiensten

Beschikbaar bij Nancy Ville: Fietsenstalling, Fietsverhuur, Auto's.

Toegankelijkheid

Toegankelijke voorzieningen zijn beschikbaar bij Nancy Ville.

Populairste treinverbindingen

Meer reisopties per trein van Nancy naar Saint-Die-des-Vosges

Bekijk gerelateerde reisinformatie:

Populairste treinverbindingen

HomeTreinenTreinreizen in FrankrijkTrein van Nancy naar Saint-Die-des-Vosges

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone