SNCF | Intercités trein van Issoudun naar Parijs

za 01 aug
+ Voeg terugreis toe
SNCF | Intercités
SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187
TER REMI
Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF)
Intercity
>2.000 reisorganisaties
SNCF | Intercités
SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187
TER REMI
Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF)
Intercity
>2.000 reisorganisaties
QR-Code
Scan om onze gratis app te downloaden
Gebruik onze app om live reisupdates te ontvangen en mobiele tickets te boeken voor treinen, bussen, vluchten en ferry’s in 37 landen.
App Store
rate4.9
42K beoordelingen
Google Play
rate4.6
136K recensies

De goedkoopste en snelste treinen Van Issoudun Naar Parijs

Tijden en prijzen weergeven voor 01 aug

Voordeligste prijs

€27

Gemiddelde prijs

€34

Snelste reis

1 u 54 m

Gemiddelde duur

2 u 20 m

Treinen per dag

3

Afstand busreis

213 km

Voordelige tickets

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Issoudun naar Parijs bedraagt ongeveer €34 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor €27.

Snelle treinen

Van de 3 treinen die elke dag vertrekken vanaf Issoudun naar Parijs rijden 3 treinen rechtstreeks, dus het is eenvoudig om een reis te kiezen waarbij je niet hoeft over te stappen.

Op za 01 aug doen de directe treinen gemiddeld 2 u 20 m over de afstand van 213 km. Als je echter de juiste trein kiest, kun je er zelfs in 1 u 54 m zijn.

De langzaamste treinen doen er 3 u 6 m over, waarbij je meestal één of twee keer moet overstappen tijdens de reis. Je kunt hierdoor wel geld besparen.

  • SNCF | Intercités
    17:253u06
    Issoudun
    20:31Parijs
    271Enkele reis
    0 overstappen
  • SNCF | Intercités
    6:302u01
    Issoudun
    8:31Parijs
    331Enkele reis
    0 overstappen
  • SNCF | Intercités
    14:371u54
    Issoudun
    16:31Parijs
    421Enkele reis
    0 overstappen

Reisinformatie

Vergelijk trein en bus van Issoudun naar Parijs

Omio raadt aan om van Issoudun naar Parijs de trein te boeken, aangezien dit de populairste optie is onder Omio-gebruikers. Als je prijs belangrijk vindt, neem dan de bus met prijzen vanaf €15. Als je weinig tijd hebt, overweeg dan een trein, want zo raak je op je bestemming in 2u 30m. Als je je ecologische voetafdruk wilt minimaliseren, is de trein je beste keuze, met een uitstoot van slechts 0.1 - 0.2kg. De ticketprijs is afhankelijk van het reismiddel: de gemiddelde prijs per bus bedraagt €15 en per trein is dit €19.

Afstand: 213 km

Vergelijk train met

Populairste
Trein
Bus

€28

Gemiddelde prijs

€23

Gemiddelde prijs

Meest voordelig

3u 0m

Gemiddelde totale reisduur

Snelste

2u 30m

Aan boord

+

30m

Extra tijd*

3u 34m

Gemiddelde totale reisduur

3u 4m

Aan boord

+

30m

Extra tijd*

0.1 - 0.2kg

CO2-uitstoot

Meest ecologische

0.2 - 0.5kg

CO2-uitstoot

SNCF | Intercités

Populairste spoorwegmaatschappij

BlaBlaCar

Populairste busmaatschappij

Rechtstreekse opties

Rechtstreekse opties

Extra tijd: reisduur van aan het vertrekpunt, rekening houdend met security checks en transfers.

Live vertrektijden

Issoudun naar Parijs dienstregeling treinen

De onderstaande tabel toont de actuele vertrektijden voor treinen van Issoudun naar Parijs voor vandaag, vrijdag 31 juli. Vernieuw de resultatenlijst om de bijgewerkte treinreizen te zien.

Laatst bijgewerkt om
AanbiederVertrekReisduurAankomstOverstappen
Tickets
SNCF | Intercités3674+TER861464
Met vertraging
17:55 19:07Station Issoudun
2u24
21:31 Paris Gare d'Austerlitz
1 overstap
SNCF | Intercités3684
Op tijd
20:30 Station Issoudun
2u01
22:31 Paris Gare d'Austerlitz
0 overstappenRechtstreeks
zaterdag 1 augustus
SNCF | Intercités6:30 Issoudun
2u01
8:31 Parijs0 overstappenRechtstreeks
SNCF | Intercités14:37 Issoudun
1u54
16:31 Parijs0 overstappenRechtstreeks

Dit is de laatste trein van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

Vergelijk de prijs Prijzen van verschillende soorten vervoer

Vergelijk trein en busprijzen voor de komende drie weken. Bekijk in één overzicht de beste deals, de laagste tarieven en de beste optie voor je budget.

za
01 aug
zo
02 aug
ma
03 aug
di
04 aug
wo
05 aug
do
06 aug
vr
07 aug

Waarom zou je via Omio treinen boeken van Issoudun naar Parijs?

Zowel SNCF | Intercités als SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187, TER REMI, Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF) en nog veel meer bieden treinen aan van Issoudun naar Parijs.
Omio is de enige officiële derde partij die kaartjes voor SNCF | Intercités verkoopt.

Waarom boeken bij Omio in plaats van via SNCF | Intercités?

  • Vergelijk met andere aanbieders: Op Omio kun je niet alleen tickets kopen voor SNCF | Intercités, maar ook tickets vergelijken voor bijvoorbeeld SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187, TER REMI of Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF) om de beste optie te vinden voor je reis van Issoudun naar Parijs.
  • Ontworpen voor internationale reizigers: Omio is beschikbaar in jouw taal, heeft 24/7 klantenservice en biedt verschillende betaalopties, zoals PayPal, creditcards en bankoverschrijvingen, in de valuta die jij wilt.
  • Vergelijk alle opties: Met Omio kun je SNCF | Intercités vergelijken met alle beschikbare reisopties, namelijk train en bus, zodat jij zeker weet dat je de beste deal krijgt voor je reis van Issoudun naar Parijs.

Reisinformatie

Overzicht: Trein van Issoudun naar Parijs

FrankrijkFrankrijk
FrankrijkFrankrijk
Icon of train

Treinen van Issoudun naar Parijs rijden gemiddeld 8 keer per dag met een reisduur van ongeveer 2u 30m. Voordelige treintickets beschikbaar vanaf €19, maar je kan vanaf slechts €15 reizen als je een bus neemt.

Er zijn 2 treinen per dag. De vroegste trein vertrekt om 06:22, de laatste om 22:13. De snelste trein doet de 213 km afstand in 1u 54m.

Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie
Voordeligste reisalternatief
Bus van €15
Afstand
213 km
Gemiddelde reisduur trein
2u 30m
Nieuwe ticketprijs
€19
Treinen per dag
8
Directe treinen
2
Snelste trein
1u 54m
Vroegste trein
6:22
Laatste trein
22:13
Goedkoopste maand
jun
Goedkoopste dag
wo
Hoogseizoen
apr - jun
Laagseizoen
okt - dec
Drukste dag
do
Minst drukke dag
zo
Beste tijd om te boeken
1 dag
Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie
Voordeligste reisalternatief
Bus van €15

Spoorwegmaatschappijen: SNCF | Intercités, SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187, TER REMI, Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF) treinen van Issoudun naar ParijsSNCF | Intercités, SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187, TER REMI, Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF) treinen brengen je van Issoudun naar Parijs vanaf €15. Met meer dan 1000 reisbedrijven op Omio kun je de beste treintijden en tickets voor je reis vinden.

SNCF | Intercités

Over
SNCF Intercités is het merk dat wordt gebruikt door de Franse nationale spoorwegmaatschappij, SNCF, voor zijn niet-hogesnelheids-, lange en middellangeafstandsdiensten op het klassieke spoorwegnet. Opgericht in 2006, omvat het routes die niet worden bediend door het TGV-netwerk, inclusief zowel dag- als nachttreinen. Intercités verbindt belangrijke regionale steden en biedt een alternatief voor bestemmingen die niet op de hogesnelheidslijnen liggen, zoals Parijs naar Clermont-Ferrand, Bordeaux naar Marseille en Nantes naar Lyon. Deze treinen staan bekend om hun comfort en airconditioning, met voorzieningen zoals bagageruimte en, op sommige lijnen, Wi-Fi.
Bagage- & annuleringsvoorwaarden
Gemiddelde duur
1u 54m
Goedkoopste prijs
€19
SNCF | Intercités frequentie
5 per dag
Bagage inbegrepen
1 stuk handbagage en 2 stuks bagage gratis
Opberging bagage
Bagagerekken aan het einde van de wagons en bovenopbergruimte
Annuleringsvoorwaarden
Annulering mogelijk volgens de ticketvoorwaarden
Terugbetaling
Volledige terugbetaling als de trein door SNCF wordt geannuleerd
Voorzieningen in de trein
Wifi
Eten te koop aan boord
Bar-buffetwagen met snacks en drankjes, of trolleyservice afhankelijk van de route
Zitplaatsreservering
Optionele zitplaatsreservering, extra kosten van toepassing. Gratis in de 1e klas
Toiletten
USB-poorten
Toegankelijkheid
Rolstoelplaatsen beschikbaar, assistentiedienst moet 48 uur van tevoren worden geboekt.
Huisdieren
Kleine huisdieren in vervoersboxen reizen gratis. Honden hebben een betaald ticket nodig. Hulphonden gratis.
Stiltezone

SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187

Over
SNCF TER (Transport Express Régional) is de regionale treinservice die wordt geëxploiteerd door de nationale spoorwegmaatschappij van Frankrijk, SNCF. Het biedt goedkope reizen binnen de regio's van Frankrijk, en verbindt steden en gebieden die niet worden bediend door hogesnelheidstreinen. Elke Franse regio beheert onafhankelijk zijn eigen TER-netwerk en biedt verschillende tickettypes aan, waaronder kortingskaarten en speciale tarieven. TER-treinen worden dagelijks door meer dan 800.000 passagiers gebruikt en zijn een populaire keuze voor zowel forenzen als toeristen die de diverse landschappen van Frankrijk verkennen.
Bagage- & annuleringsvoorwaarden
Gemiddelde duur
2u 52m
Goedkoopste prijs
€48
SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187 frequentie
2 per dag
Bagage inbegrepen
Één stuk handbagage en één koffer inbegrepen
Opberging bagage
Bovenste rekken, onder stoelen en aangewezen gebieden aan de uiteinden van de trein
Annuleringsvoorwaarden
Terugbetalingsbeleid varieert per type ticket
Terugbetaling
Volledige terugbetaling aangeboden voor geannuleerde treinen
Voorzieningen in de trein
Wifi
Eten te koop aan boord
Snackbar of voedselwagenservice op sommige routes, automaten beschikbaar
Zitplaatsreservering
Optionele zitplaatsreservering voor een extra vergoeding, inbegrepen bij sommige eerste klas tickets.
Toiletten
USB-poorten
Toegankelijkheid
Rolstoelplaatsen, toegankelijke toiletten, hellingen voor instappen, assistentiedienst beschikbaar
Huisdieren
Kleine huisdieren in vervoersboxen reizen gratis, grotere honden hebben een betaald ticket nodig, geleidehonden reizen gratis.
Stiltezone

TER REMI

Bagage- & annuleringsvoorwaarden
Gemiddelde duur
3u 28m
Goedkoopste prijs
€45
TER REMI frequentie
2 per dag

Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF)

Bagage- & annuleringsvoorwaarden
Gemiddelde duur
1u 53m
Goedkoopste prijs
€75
Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF) frequentie
2 per dag

Complete gids voor Parijs

Wat te doen in Parijs

Ontdek het beste van Parijs – topbezienswaardigheden, lokaal eten, reistips, budgettips en handige info over de valuta. Plan vandaag nog je perfecte reis naar Parijs.

  • Zeker bezoeken

Musée du Louvre

Beroemd museum in een voormalig paleis met werken van vele perioden, van oudheden tot schilderijen zoals de Mona Lisa.

  • Zeker bezoeken

Musée d'Orsay

Museum in een voormalig station met topstukken uit de negentiende eeuw, vooral impressionisme en kunst in een indrukwekkende hal.

  • Aanbevolen

Musée Picasso

Museum gewijd aan Pablo Picasso in een statig herenhuis in de Marais, met schilderijen, sculpturen en persoonlijke documenten.

Euro (€)

Parijs is duurder dan veel Europese steden; hotels, uit eten en attracties lopen snel op, maar OV en bakkerijen helpen het budget.

Gemiddelde maaltijdkosten

Voordelig
€10-15 voor fastfood of een eenvoudige lunch.
Middenklasse
€25-45 per persoon voor een maaltijd.
Gastronomisch
€80+ per persoon in luxe restaurants.
Koffie
€2,50-5 voor koffie of cappuccino.

Fooien

Service zit meestal inbegrepen. Rond in restaurants af of laat 5-10% voor goede service. In cafés volstaat kleingeld; taxi's vaak afronden.

Reistips: treinen van Issoudun tot Parijs

Vind antwoorden op de meest voorkomende vragen over reizen vanIssoudun naar Parijs per trein. Van reistijden en ticketprijzen tot directe verbindingen, eerste en laatste vertrekken, zelfs hoe mooi deze route is; onze FAQ's behandelen alles wat je moet weten om je reis te plannen. Of je nu op zoek bent naar de snelste trein, de goedkoopste optie, of tips om het meeste uit je bezoek aan Parijs te halen, met deze gids reis je slimmer en met meer vertrouwen.

FAQs
Goedkope treinkaartjes van Issoudun naar Parijs kunnen al vanaf €19 worden geboekt als je van tevoren reserveert. De gemiddelde treinkaartprijs van Issoudun naar Parijs is €28; echter, de prijzen variëren afhankelijk van het tijdstip van de dag en de klasse en ze zijn meestal duurder op de dag zelf.
Gemiddeld duurt de reis van Issoudun naar Parijs met de trein 1u 54m voor de 213 km lange reis, maar de duur kan variëren als u reist in het weekend en op feestdagen.
De vroegste trein van Issoudun naar Parijs vertrekt om 6:22.
De laatste trein van Issoudun naar Parijs vertrekt om 22:13.
Ja, er zijn 2 directe treinreizen per dag van Issoudun naar Parijs met SNCF | Intercités, Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF). De dienstregeling kan variëren op feestdagen of in het weekend met minder directe treinreizen.
Wanneer je een trein neemt van Issoudun naar Parijs, kun je rekenen op SNCF | Intercités, SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187, TER REMI, Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF) als de beste manier om naar Parijs te komen. Je kunt ook alle mogelijke treinmaatschappijen controleren die een reis van Issoudun naar Parijs aanbieden en de voorzieningen vergelijken voordat je een treinkaartje koopt.
Een dagtocht naar Parijs vanuit Issoudun is de moeite waard met een reistijd van 1u 54m heen en terug. Controleer met de Omio-app de beste manier om te reizen.
De goedkoopste maand voor een trein van Issoudun naar Parijs is juni.
Het is handig om uw opties te vergelijken, omdat er 2 manieren zijn om van Issoudun naar Parijs te reizen, inclusief het nemen van een trein en bus.

populaire treinstations

Centrale stations en vliegvelden voor deze reis

De meeste treinen tussen Issoudun en Parijs gebruiken de stationscombinatie Gare d'Issoudun tot Paris Gare d'Austerlitz, met enkele treinen die aankomen op Paris Gare Montparnasse. Gebruik deze gids om de treinstations Issoudun en Parijs op deze route te vergelijken, het openbaar vervoer in het stadscentrum te bekijken en praktische zaken zoals voorzieningen en diensten op de treinstations te controleren.

Vertrekstations in Issoudun
Aankomststations in Parijs

Vanaf welk station Issoudun vertrekken de treinen naar Parijs?

Treinen van Issoudun naar Parijs vertrekken vanaf Gare d'Issoudun. Het station ligt 1 km van het centrum van Issoudun, op 36100 Issoudun, France.
Gare d'Issoudun36100 Issoudun, FranceParkerenDinerenGeldautomaatToegankelijkheid
Vervoer in het stadscentrum

Van het stadscentrum van Issoudun naar Gare d'Issoudun

Gare d'Issoudun is 1 km vanaf het stadscentrum van Issoudun. Controleer de lokale vervoersmogelijkheden voordat u op reis gaat.

Voorzieningen en diensten van treinstation Gare d'Issoudun

Gare d'Issoudun biedt praktische diensten voor deze route, waaronder Parkeren, Dineren, Geldautomaat en Toegankelijkheid.

Eten en drinken

Bij Gare d'Issoudun zijn diverse eet- en drinkgelegenheden beschikbaar.

Wifi en geldautomaten

Er zijn geldautomaten beschikbaar op Gare d'Issoudun.

Parkeergelegenheid, taxi's en toiletten

Beschikbaar bij Gare d'Issoudun: Parkeren.

Toegankelijkheid

Toegankelijke voorzieningen zijn beschikbaar bij Gare d'Issoudun.

Meer reisopties per trein van Issoudun naar Parijs

Bekijk gerelateerde reisinformatie:

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone