Deutsche Bahn (ICE,IC,EC) trein van Göteborg naar Eindhoven

di 20 okt
+ Voeg terugreis toe
Deutsche Bahn
CrossCountry
Intercity
Eurostar
EuroCity
>2.000 reisorganisaties
Deutsche Bahn
CrossCountry
Intercity
Eurostar
EuroCity
>2.000 reisorganisaties
QR-Code
Scan om onze gratis app te downloaden
Gebruik onze app om live reisupdates te ontvangen en mobiele tickets te boeken voor treinen, bussen, vluchten en ferry’s in 37 landen.
App Store
rate4.9
42K beoordelingen
Google Play
rate4.6
136K recensies

De goedkoopste en snelste treinen Van Göteborg Naar Eindhoven

Tijden, prijzen en boekbare tickets voor 20 okt

Laagste prijs op 20 okt

€ 69

Gemiddelde ticketprijs op 20 okt

€ 78

Snelste reis op 20 okt

15 u 19 m

Gemiddelde reisduur op 20 okt

19 u 19 m

Treinen op 20 okt

6

Afstand busreis

812 km

Voordelige tickets

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Göteborg naar Eindhoven bedraagt ongeveer € 78 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor € 69.

Snelle treinen

Het is lastig om van Göteborg naar Eindhoven te reizen zonder minstens 7 overstappen.

  • SJX2 489+Deutsche BahnR 1107 · ECE 1199 · IC 5767
    14:3920u02
    Göteborg, Centralstation
    10:41Eindhoven
    € 691Enkele reis
    8 overstappen
  • SJX2 489+Deutsche BahnR 1107 · ECE 1199 · IC 5767
    14:3919u56
    Göteborg, Centralstation
    10:35Eindhoven
    € 791Enkele reis
    9 overstappen
  • SJX2 483+Deutsche BahnR 1059 · ECE 395 · ICE 617
    8:3915u19
    Göteborg, Centralstation
    23:58Eindhoven
    € 791Enkele reis
    7 overstappen
  • Deutsche BahnR 1103 · ECE 1199 · IC 5767 · 11193
    13:5520u40
    Göteborg, Centralstation
    10:35Eindhoven
    € 791Enkele reis
    8 overstappen
  • Deutsche BahnR 1103 · ECE 1199 · IC 5767 · 11193
    13:5520u46
    Göteborg, Centralstation
    10:41Eindhoven
    € 791Enkele reis
    7 overstappen

Reisinformatie

Overzicht: Trein van Göteborg naar Eindhoven

ZwedenZweden
NederlandNederland
Icon of train

Treinen van Göteborg naar Eindhoven rijden gemiddeld 4 keer per dag met een reisduur van ongeveer 14u 25m. Voordelige treintickets beschikbaar vanaf € 67, maar je kan vanaf slechts € 61 reizen als je een bus neemt.

De vroegste trein vertrekt om 00:19, de laatste om 23:55. De snelste trein doet de 812 km afstand in 12u 47m.

Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie
Voordeligste reisalternatief
Bus van € 61
Afstand
812 km
Gemiddelde reisduur trein
14u 25m
Nieuwe ticketprijs
€ 67
Treinen per dag
4
Snelste trein
12u 47m
Vroegste trein
0:19
Laatste trein
23:55
Goedkoopste maand
nov
Goedkoopste dag
ma
Hoogseizoen
okt - dec
Laagseizoen
apr - jun
Beste tijd om te boeken
35 dagen
Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie
Voordeligste reisalternatief
Bus van € 61

Live vertrektijden

Göteborg naar Eindhoven dienstregeling treinen

De onderstaande tabel toont de actuele vertrektijden voor treinen van Göteborg naar Eindhoven voor morgen, dinsdag 20 oktober. Vernieuw de resultatenlijst om de bijgewerkte treinreizen te zien.

Laatst bijgewerkt om
AanbiederVertrekReisduurAankomstOverstappen
Tickets
Deutsche BahnR 1059 · ECE 395 · ICE 617 · 203828:39 Göteborg, Centralstation
15u19
23:58 Eindhoven7 overstappen
Deutsche BahnR 1103 · ECE 1199 · IC 5767 · 1119313:55 Göteborg, Centralstation
20u40
10:35 Eindhoven8 overstappen
Deutsche BahnR 1103 · ECE 1199 · IC 5767 · 1119313:55 Göteborg, Centralstation
20u46
10:41 Eindhoven7 overstappen
Deutsche BahnR 1103 · IC 50169 · IC 5767 · 1119313:55 Göteborg, Centralstation
20u40
10:35 Eindhoven8 overstappen
Deutsche BahnR 1107 · ECE 1199 · IC 5767 · 1119314:39 Göteborg, Centralstation
20u02
10:41 Eindhoven8 overstappen
Deutsche BahnR 1107 · ECE 1199 · IC 5767 · 1119314:39 Göteborg, Centralstation
19u56
10:35 Eindhoven9 overstappen

Dit is de laatste trein van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

Waarom zou je via Omio treinen boeken van Göteborg naar Eindhoven?

Deutsche Bahn beheert alle treinen van Göteborg naar Eindhoven.
Omio is een officiële ticketverkoper voor al je reismogelijkheden van Göteborg naar Eindhoven.

Waarom boeken bij Omio in plaats van via Deutsche Bahn?

  • Ontworpen voor internationale reizigers: Omio is beschikbaar in jouw taal, heeft 24/7 klantenservice en biedt verschillende betaalopties, zoals PayPal, creditcards en bankoverschrijvingen, in de valuta die jij wilt.
  • Vergelijk alle opties: Met Omio kun je Deutsche Bahn vergelijken met alle beschikbare reisopties, namelijk train en bus, zodat jij zeker weet dat je de beste deal krijgt voor je reis van Göteborg naar Eindhoven.

Waarom via Omio boeken en niet op Trainline of Wanderu?

  • Verschillende vervoersmiddelen: Met Omio kun je verschillende reisopties vergelijken, zoals train en bus, om de beste reisoptie te vinden van Göteborg naar Eindhoven.

Spoorwegmaatschappijen: Deutsche Bahn treinen van Göteborg naar EindhovenDeutsche Bahn treinen brengen je van Göteborg naar Eindhoven vanaf € 61. Met meer dan 1000 reisbedrijven op Omio kun je de beste treintijden en tickets voor je reis vinden.

Deutsche Bahn

Over
Deutsche Bahn (DB) is de belangrijkste treinoperator van Duitsland en rijdt dagelijks ongeveer 40.000 binnenlandse en internationale diensten. De vloot omvat een verscheidenheid aan trein types: hogesnelheidstreinen ICE (Intercity Express), die snelheden tot 300 km/u bereiken; IC (Intercity) en EC (EuroCity) treinen voor langeafstandreizen; en IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) en RB (Regionalbahn) diensten voor regionale en lokale verbindingen. Terwijl toiletten standaard zijn op alle treinen, zijn voorzieningen zoals restaurants aan boord en gratis Wi-Fi alleen beschikbaar op bepaalde trein types en routes. DB biedt een breed scala aan tarieven, waaronder Super Saver, Saver en Flexibele tickets, samen met kortingskaarten zoals de BahnCard 25, 50 en 100. Aanvullende opties zijn enkele tickets, dagkaarten en groepstickets. Populaire routes zijn onder andere Berlijn–München, Hamburg–Frankfurt, Keulen–Stuttgart, Berlijn–Dresden en Hamburg–Keulen, evenals talrijke regionale diensten door heel Duitsland.
Bagage- & annuleringsvoorwaarden
Gemiddelde duur van de Deutsche Bahn
12u 47m
Goedkoopste Deutsche Bahn prijs
€ 67
Deutsche Bahn frequentie
3 per dag
Bagage inbegrepen
Passagiers mogen handbagage en één extra groter item gratis meenemen, op voorwaarde dat ze het zelf kunnen dragen.
Opberging bagage
Bagage kan worden opgeslagen in de bovenste rekken, onder de stoel, of in aangewezen bagagegebieden nabij de deuren of in het midden van de wagon.
Annuleringsvoorwaarden
Tickets kunnen worden geannuleerd op basis van hun tariefvoorwaarden zoals vermeld in welke soorten treinkaartjes zijn terugbetaalbaar?
Terugbetaling
Als DB een trein annuleert, hebben passagiers recht op een volledige terugbetaling van de ticketprijs.
Voorzieningen in de trein
Wifi
Eten te koop aan boord
De meeste ICE en veel IC/EC treinen hebben:
Een Bordrestaurant waar je kunt zitten en eten.
Een Bordbistro met snacks, warme maaltijden en drankjes om mee te nemen.
Tafelservice in de 1e klas: het personeel neemt je bestelling op en serveert eten/drankjes direct aan je stoel.
Regionale treinen (RE / RB / S-Bahn):
Geen catering aan boord.
Je bent welkom om je eigen eten en drinken mee te nemen.
Zitplaatsreservering
Tweede Klasse:
Niet standaard inbegrepen.
Je kunt een zitplaatsreservering toevoegen bij het boeken (aanbevolen voor drukke routes).
Kosten ongeveer €4,90 per zitplaats (of €5,90 als later apart geboekt).
Eerste Klasse:
Ja, altijd inbegrepen in de ticketprijs.
Toiletten
USB-poorten
Toegankelijkheid
DB-treinen zijn uitgerust met voorzieningen voor passagiers met beperkte mobiliteit, waaronder rolstoelplaatsen, toegankelijke toiletten en hulpdiensten.
Huisdieren
Kleine huisdieren (bijv. katten, kleine honden, enz.):
Gratis toegestaan als ze in een transportbox passen (max. grootte: handbagage).
Moeten de hele reis in de box blijven.
Grote honden:
Hebben een apart (betaald) ticket nodig — meestal de helft van de prijs van een regulier tweede klas ticket.
Moeten aangelijnd zijn en een muilkorf dragen tijdens de treinreis.
Mogen niet op de stoelen zitten.
Hulphonden:
Reizen gratis.
Hebben geen muilkorf of lijn nodig als dit medisch niet vereist is.
Mogen de passagier te allen tijde vergezellen.
Stiltezone

Complete gids voor Eindhoven

Wat te doen in Eindhoven

Ontdek het beste van Eindhoven – topbezienswaardigheden, lokaal eten, reistips, budgettips en handige info over de valuta. Plan vandaag nog je perfecte reis naar Eindhoven.

  • Zeker bezoeken

Van Abbemuseum

Toonaangevend museum voor moderne en hedendaagse kunst met sterke collecties en tijdelijke tentoonstellingen. Een vaste favoriet voor kunstliefhebbers.

  • Zeker bezoeken

Philips Museum

Museum over Philips, licht en uitvindingen in de eerste gloeilampenfabriek. Compact, informatief en ideaal om de stadsgeschiedenis te begrijpen.

  • Aanbevolen

Next Nature Museum

Interactief museum in het Evoluon over technologie, design en de toekomst. Geschikt voor gezinnen en bezoekers die innovatieve kanten van Eindhoven zoeken.

Euro (€)

Eindhoven is gematigd geprijsd voor Nederland: hotels en uit eten zijn niet goedkoop, maar vaak iets lager dan in Amsterdam; OV en dagkosten zijn beheersbaar.

Gemiddelde maaltijdkosten

Voordelig
€8-15 voor fastfood of eenvoudige lunch.
Middenklasse
€20-35 per persoon voor een maaltijd.
Gastronomisch
€60+ per persoon in luxere restaurants.
Koffie
€3-4 voor een cappuccino.

Fooien

Fooi is niet verplicht; service zit meestal inbegrepen. Rond in restaurants af of geef 5-10% bij goede service. In cafés en taxi's is afronden gebruikelijk.

Reistips: treinen van Göteborg tot Eindhoven

Vind antwoorden op de meest voorkomende vragen over reizen vanGöteborg naar Eindhoven per trein. Van reistijden en ticketprijzen tot directe verbindingen, eerste en laatste vertrekken, zelfs hoe mooi deze route is; onze FAQ's behandelen alles wat je moet weten om je reis te plannen. Of je nu op zoek bent naar de snelste trein, de goedkoopste optie, of tips om het meeste uit je bezoek aan Eindhoven te halen, met deze gids reis je slimmer en met meer vertrouwen.

FAQs
Goedkope treinkaartjes van Göteborg naar Eindhoven kunnen al vanaf € 67 worden geboekt als je van tevoren reserveert. De gemiddelde treinkaartprijs van Göteborg naar Eindhoven is € 121; echter, de prijzen variëren afhankelijk van het tijdstip van de dag en de klasse en ze zijn meestal duurder op de dag zelf.
Gemiddeld duurt de reis van Göteborg naar Eindhoven met de trein 12u 47m voor de 812 km lange reis, maar de duur kan variëren als u reist in het weekend en op feestdagen.
De vroegste trein van Göteborg naar Eindhoven vertrekt om 0:19.
De laatste trein van Göteborg naar Eindhoven vertrekt om 23:55.
Er zijn 4 treinreizen per dag van Göteborg naar Eindhoven waarbij minstens één keer moet worden overgestapt met Deutsche Bahn. De dienstregeling kan variëren op feestdagen of in het weekend met minder treinreizen.
Wanneer je een trein neemt van Göteborg naar Eindhoven, kun je rekenen op Deutsche Bahn als de beste manier om naar Eindhoven te komen. Je kunt ook alle mogelijke treinmaatschappijen controleren die een reis van Göteborg naar Eindhoven aanbieden en de voorzieningen vergelijken voordat je een treinkaartje koopt.
Een reis naar Eindhoven vanuit Göteborg is de moeite waard, maar niet als dagtocht met een reistijd van 12u 47m heen en terug. Controleer met de Omio-app de beste manier om te reizen.
Het is handig om uw opties te vergelijken, omdat er 2 manieren zijn om van Göteborg naar Eindhoven te reizen, inclusief het nemen van een trein en bus.

populaire treinstations

Centrale stations en vliegvelden voor deze reis

De meeste treinen tussen Göteborg en Eindhoven gebruiken de stationscombinatie Göteborg Centralstation tot Eindhoven, met enkele treinen die aankomen op Eindhoven Strijp-S. Gebruik deze gids om de treinstations Göteborg en Eindhoven op deze route te vergelijken, het openbaar vervoer in het stadscentrum te bekijken en praktische zaken zoals voorzieningen en diensten op de treinstations te controleren.

Vertrekstations in Göteborg
Aankomststations in Eindhoven

Vanaf welk station Göteborg vertrekken de treinen naar Eindhoven?

Treinen van Göteborg naar Eindhoven vertrekken vanaf Göteborg Centralstation. Het station ligt van het centrum van Göteborg, op Drottningtorget 5, 411 03 Gothenburg, Sweden.
Göteborg CentralstationDrottningtorget 5, 411 03 Gothenburg, Sweden+46 841062600WifiKluisjesParkerenDinerenGeldautomaatTaxiToegankelijkheidWCHotelLoketFietsenstallingFietsverhuurAuto'sInformatiebalie
Vervoer in het stadscentrum

Van het stadscentrum van Göteborg naar Göteborg Centralstation

Bus60, X5 · 2m · € 1 · elke ~32 min
Tram1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, X · 2m · € 1 · elke ~83 min

Voorzieningen en diensten van treinstation Göteborg Centralstation

Göteborg Centralstation biedt praktische diensten voor deze route, waaronder Wifi, Kluisjes, Parkeren, Dineren, Geldautomaat, Taxi, Toegankelijkheid, WC, Hotel, Loket, Fietsenstalling, Fietsverhuur, Auto's en Informatiebalie.

Eten en drinken

Bij Göteborg Centralstation zijn diverse eet- en drinkgelegenheden beschikbaar.

Wifi en geldautomaten

Er is wifi beschikbaar op Göteborg Centralstation. Er zijn geldautomaten beschikbaar op Göteborg Centralstation.

Tickets en informatie

U kunt ticketondersteuning krijgen via Göteborg Centralstation. Informatiebalies zijn beschikbaar op locatie Göteborg Centralstation.

Bagage en verloren voorwerpen

Bagageopslag is beschikbaar bij Göteborg Centralstation.

Parkeergelegenheid, taxi's en toiletten

Beschikbaar bij Göteborg Centralstation: Parkeren, Taxi, WC.

Fiets- en autodiensten

Beschikbaar bij Göteborg Centralstation: Fietsenstalling, Fietsverhuur, Auto's.

Toegankelijkheid

Toegankelijke voorzieningen zijn beschikbaar bij Göteborg Centralstation.

Meer reisopties per trein van Göteborg naar Eindhoven

Bekijk gerelateerde reisinformatie:

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone