Deutsche Bahn trein van Duisburg naar Giethoorn

ma 03 aug
+ Voeg terugreis toe
Deutsche Bahn
VIAS Rail GmbH
Intercity
Eurostar
EuroCity
>2.000 reisorganisaties
Deutsche Bahn
VIAS Rail GmbH
Intercity
Eurostar
EuroCity
>2.000 reisorganisaties
QR-Code
Scan om onze gratis app te downloaden
Gebruik onze app om live reisupdates te ontvangen en mobiele tickets te boeken voor treinen, bussen, vluchten en ferry’s in 37 landen.
App Store
rate4.9
42K beoordelingen
Google Play
rate4.6
136K recensies

De goedkoopste en snelste treinen Van Duisburg Naar Giethoorn

Tijden en prijzen weergeven voor 03 aug

Voordeligste prijs

$66

Gemiddelde prijs

$66

Snelste reis

3 u 20 m

Gemiddelde duur

3 u 20 m

Treinen per dag

1

Afstand busreis

153 km

Voordelige tickets

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Duisburg naar Giethoorn bedraagt ongeveer $66 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor $66.

Snelle treinen

Van de 1 treinen die elke dag vertrekken vanaf Duisburg naar Giethoorn rijden 1 treinen rechtstreeks, dus het is eenvoudig om een reis te kiezen waarbij je niet hoeft over te stappen.

Op ma 03 aug doen de directe treinen gemiddeld 3 u 20 m over de afstand van 153 km. Als je echter de juiste trein kiest, kun je er zelfs in 3 u 20 m zijn.

De langzaamste treinen doen er 3 u 20 m over, waarbij je meestal één of twee keer moet overstappen tijdens de reis. Je kunt hierdoor wel geld besparen.

  • Deutsche Bahn
    7:443u20
    Duisburg
    11:04Giethoorn
    $661Enkele reis
    0 overstappen

Reisinformatie

Vergelijk bus en trein van Duisburg naar Giethoorn

Omio raadt aan om van Duisburg naar Giethoorn de trein te boeken, aangezien dit de populairste optie is onder Omio-gebruikers. Als je prijs belangrijk vindt, neem dan de bus met prijzen vanaf $35. Als je weinig tijd hebt, overweeg dan een trein, want zo raak je op je bestemming in 2u 51m. De ticketprijs is afhankelijk van het reismiddel: de gemiddelde prijs per bus bedraagt $35 en per trein is dit $32.

Afstand: 153 km

Vergelijk train met

Populairste
Trein
Bus

$60

Gemiddelde prijs

$48

Gemiddelde prijs

Meest voordelig

3u 21m

Gemiddelde totale reisduur

Snelste

2u 51m

Aan boord

+

30m

Extra tijd*

7u 45m

Gemiddelde totale reisduur

7u 15m

Aan boord

+

30m

Extra tijd*

Rechtstreekse opties

Rechtstreekse opties

Live vertrektijden

Duisburg naar Giethoorn dienstregeling treinen

De onderstaande tabel toont de actuele vertrektijden voor treinen van Duisburg naar Giethoorn voor morgen, maandag 3 augustus. Vernieuw de resultatenlijst om de bijgewerkte treinreizen te zien.

Laatst bijgewerkt om
AanbiederVertrekReisduurAankomstOverstappen
Tickets
Deutsche Bahn7:44 Duisburg
3u20
11:04 Giethoorn0 overstappenRechtstreeks

Dit is de laatste trein van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

Vergelijk de prijs Prijzen van verschillende soorten vervoer

Vergelijk bus en treinprijzen voor de komende drie weken. Bekijk in één overzicht de beste deals, de laagste tarieven en de beste optie voor je budget.

ma
03 aug
di
04 aug
wo
05 aug
do
06 aug
vr
07 aug
za
08 aug
zo
09 aug

Waarom zou je via Omio treinen boeken van Duisburg naar Giethoorn?

Zowel Deutsche Bahn als VIAS Rail GmbH bieden treinen aan van Duisburg naar Giethoorn.
Omio is een officiële ticketverkoper voor al je reismogelijkheden van Duisburg naar Giethoorn.

Waarom boeken bij Omio in plaats van via Deutsche Bahn?

  • Vergelijk met andere aanbieders: Op Omio kun je niet alleen tickets kopen voor Deutsche Bahn, maar ook tickets vergelijken voor bijvoorbeeld VIAS Rail GmbH om de beste optie te vinden voor je reis van Duisburg naar Giethoorn.
  • Ontworpen voor internationale reizigers: Omio is beschikbaar in jouw taal, heeft 24/7 klantenservice en biedt verschillende betaalopties, zoals PayPal, creditcards en bankoverschrijvingen, in de valuta die jij wilt.
  • Vergelijk alle opties: Met Omio kun je Deutsche Bahn vergelijken met alle beschikbare reisopties, namelijk bus en train, zodat jij zeker weet dat je de beste deal krijgt voor je reis van Duisburg naar Giethoorn.

Waarom via Omio boeken en niet op Trainline, Wanderu of Rome2rio?

  • Vergelijk met andere aanbieders: Op Omio kun je ook tickets vergelijken voor bijvoorbeeld VIAS Rail GmbH om de beste optie te vinden voor je reis van Duisburg naar Giethoorn.
  • Verschillende vervoersmiddelen: Met Omio kun je verschillende reisopties vergelijken, zoals bus en train, om de beste reisoptie te vinden van Duisburg naar Giethoorn.

Reisinformatie

Overzicht: Trein van Duisburg naar Giethoorn

DuitslandDuitsland
NederlandNederland
Icon of train

Treinen van Duisburg naar Giethoorn rijden gemiddeld 17 keer per dag met een reisduur van ongeveer 2u 51m. Voordelige treintickets voor deze reis zijn verkrijgbaar vanaf $32 als je van tevoren boekt.

De vroegste trein vertrekt om 07:57, de laatste om 22:56. De snelste trein doet de 153 km afstand in 2u 39m.

Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie
Afstand
153 km
Gemiddelde reisduur trein
2u 51m
Nieuwe ticketprijs
$32
Treinen per dag
17
Snelste trein
2u 39m
Vroegste trein
7:57
Laatste trein
22:56
Goedkoopste maand
mei
Goedkoopste dag
wo
Hoogseizoen
jul - sep
Laagseizoen
jan - mrt
Drukste dag
ma
Minst drukke dag
ma
Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie

Spoorwegmaatschappijen: Deutsche Bahn, VIAS Rail GmbH treinen van Duisburg naar GiethoornDeutsche Bahn, VIAS Rail GmbH treinen brengen je van Duisburg naar Giethoorn vanaf $32. Met meer dan 1000 reisbedrijven op Omio kun je de beste treintijden en tickets voor je reis vinden.

Deutsche Bahn

Over
Deutsche Bahn (DB) is de belangrijkste treinoperator van Duitsland en rijdt dagelijks ongeveer 40.000 binnenlandse en internationale diensten. De vloot omvat een verscheidenheid aan trein types: hogesnelheidstreinen ICE (Intercity Express), die snelheden tot 300 km/u bereiken; IC (Intercity) en EC (EuroCity) treinen voor langeafstandreizen; en IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) en RB (Regionalbahn) diensten voor regionale en lokale verbindingen. Terwijl toiletten standaard zijn op alle treinen, zijn voorzieningen zoals restaurants aan boord en gratis Wi-Fi alleen beschikbaar op bepaalde trein types en routes. DB biedt een breed scala aan tarieven, waaronder Super Saver, Saver en Flexibele tickets, samen met kortingskaarten zoals de BahnCard 25, 50 en 100. Aanvullende opties zijn enkele tickets, dagkaarten en groepstickets. Populaire routes zijn onder andere Berlijn–München, Hamburg–Frankfurt, Keulen–Stuttgart, Berlijn–Dresden en Hamburg–Keulen, evenals talrijke regionale diensten door heel Duitsland.
Bagage- & annuleringsvoorwaarden
Gemiddelde duur
2u 39m
Goedkoopste prijs
$32
Deutsche Bahn frequentie
14 per dag
Bagage inbegrepen
Passagiers mogen handbagage en één extra groter item gratis meenemen, op voorwaarde dat ze het zelf kunnen dragen.
Opberging bagage
Bagage kan worden opgeslagen in de bovenste rekken, onder de stoel, of in aangewezen bagagegebieden nabij de deuren of in het midden van de wagon.
Annuleringsvoorwaarden
Tickets kunnen worden geannuleerd op basis van hun tariefvoorwaarden zoals vermeld in welke soorten treinkaartjes zijn terugbetaalbaar?
Terugbetaling
Als DB een trein annuleert, hebben passagiers recht op een volledige terugbetaling van de ticketprijs.
Voorzieningen in de trein
Wifi
Eten te koop aan boord
De meeste ICE en veel IC/EC treinen hebben:
Een Bordrestaurant waar je kunt zitten en eten.
Een Bordbistro met snacks, warme maaltijden en drankjes om mee te nemen.
Tafelservice in de 1e klas: het personeel neemt je bestelling op en serveert eten/drankjes direct aan je stoel.
Regionale treinen (RE / RB / S-Bahn):
Geen catering aan boord.
Je bent welkom om je eigen eten en drinken mee te nemen.
Zitplaatsreservering
Tweede Klasse:
Niet standaard inbegrepen.
Je kunt een zitplaatsreservering toevoegen bij het boeken (aanbevolen voor drukke routes).
Kosten ongeveer €4,90 per zitplaats (of €5,90 als later apart geboekt).
Eerste Klasse:
Ja, altijd inbegrepen in de ticketprijs.
Toiletten
USB-poorten
Toegankelijkheid
DB-treinen zijn uitgerust met voorzieningen voor passagiers met beperkte mobiliteit, waaronder rolstoelplaatsen, toegankelijke toiletten en hulpdiensten.
Huisdieren
Kleine huisdieren (bijv. katten, kleine honden, enz.):
Gratis toegestaan als ze in een transportbox passen (max. grootte: handbagage).
Moeten de hele reis in de box blijven.
Grote honden:
Hebben een apart (betaald) ticket nodig — meestal de helft van de prijs van een regulier tweede klas ticket.
Moeten aangelijnd zijn en een muilkorf dragen tijdens de treinreis.
Mogen niet op de stoelen zitten.
Hulphonden:
Reizen gratis.
Hebben geen muilkorf of lijn nodig als dit medisch niet vereist is.
Mogen de passagier te allen tijde vergezellen.
Stiltezone

VIAS Rail GmbH

Over
VIAS Rail GmbH is een Duits spoorwegbedrijf gevestigd in Frankfurt, dat passagiersdiensten aanbiedt in de deelstaten Hessen, Rijnland-Palts en Noordrijn-Westfalen. De naam "VIAS" is afgeleid van het Latijnse woord "via" (weg) en "S" voor service. VIAS Rail GmbH exploiteert talrijke regionale treinlijnen, waaronder diensten op het Odenwald-spoorwegnet en lijnen in het Rijn-Main-gebied. Ze maken gebruik van verschillende trein types, zoals Bombardier Itino en Stadler FLIRT voertuigen. Het bedrijf is een dochteronderneming van de RATH Groep.
Bagage- & annuleringsvoorwaarden
VIAS Rail GmbH frequentie
4 per dag
Bagage inbegrepen
Één stuk handbagage en één groter stuk bagage inbegrepen
Opberging bagage
Bovenste rekken en aangewezen bagagegebieden
Annuleringsvoorwaarden
Annulering mogelijk volgens de tariefvoorwaarden
Terugbetaling
Volledige terugbetaling aangeboden voor geannuleerde diensten
Voorzieningen in de trein
Wifi
Eten te koop aan boord
Snack- en drankservice beschikbaar
Zitplaatsreservering
Zitplaatsreserveringen beschikbaar tegen een extra vergoeding
Toiletten
USB-poorten
Toegankelijkheid
Rolstoelplaatsen en toegankelijke toiletten beschikbaar
Huisdieren
Kleine huisdieren in vervoersboxen reizen gratis, grotere honden hebben een ticket nodig.
Stiltezone

Complete gids voor Giethoorn

Wat te doen in Giethoorn

Ontdek het beste van Giethoorn – topbezienswaardigheden, lokaal eten, reistips, budgettips en handige info over de valuta. Plan vandaag nog je perfecte reis naar Giethoorn.

  • Zeker bezoeken

Museumboerderij 't Olde Maat Uus

Kleine expositieruimte over de film Fanfare en het Giethoorn van toen, leuk voor liefhebbers van cultuurgeschiedenis.

  • Zeker bezoeken

Museumboerderij 't Olde Maat Uus

Traditionele museumboerderij met ingerichte vertrekken en gebruiksvoorwerpen die het vroegere leven in Giethoorn tonen.

  • Aanbevolen

Histomobil

Klein streekmuseum over de geschiedenis van Giethoorn, met aandacht voor turfwinning, wonen aan het water en het dorpsleven.

Euro (€)

Giethoorn is matig geprijsd voor Nederland: horeca en bootverhuur zijn toeristisch, maar vervoer en simpele maaltijden blijven redelijk.

Gemiddelde maaltijdkosten

Voordelig
€10-15 voor fastfood of een simpele lunch.
Middenklasse
€20-35 per persoon voor een maaltijd in een middenklasse restaurant.
Gastronomisch
€55+ per persoon voor een luxere maaltijd.
Koffie
€3-4 voor een cappuccino.

Fooien

Fooi is niet verplicht. In restaurants is afronden of 5-10% voor goede service gebruikelijk. Bij cafés en taxi's volstaat afronden.

Reistips: treinen van Duisburg tot Giethoorn

Vind antwoorden op de meest voorkomende vragen over reizen vanDuisburg naar Giethoorn per trein. Van reistijden en ticketprijzen tot directe verbindingen, eerste en laatste vertrekken, zelfs hoe mooi deze route is; onze FAQ's behandelen alles wat je moet weten om je reis te plannen. Of je nu op zoek bent naar de snelste trein, de goedkoopste optie, of tips om het meeste uit je bezoek aan Giethoorn te halen, met deze gids reis je slimmer en met meer vertrouwen.

FAQs
Goedkope treinkaartjes van Duisburg naar Giethoorn kunnen al vanaf $32 worden geboekt als je van tevoren reserveert. De gemiddelde treinkaartprijs van Duisburg naar Giethoorn is $60; echter, de prijzen variëren afhankelijk van het tijdstip van de dag en de klasse en ze zijn meestal duurder op de dag zelf.
Gemiddeld duurt de reis van Duisburg naar Giethoorn met de trein 2u 39m voor de 153 km lange reis, maar de duur kan variëren als u reist in het weekend en op feestdagen.
De vroegste trein van Duisburg naar Giethoorn vertrekt om 7:57.
De laatste trein van Duisburg naar Giethoorn vertrekt om 22:56.
Er zijn 17 treinreizen per dag van Duisburg naar Giethoorn waarbij minstens één keer moet worden overgestapt met Deutsche Bahn, VIAS Rail GmbH. De dienstregeling kan variëren op feestdagen of in het weekend met minder treinreizen.
Wanneer je een trein neemt van Duisburg naar Giethoorn, kun je rekenen op Deutsche Bahn, VIAS Rail GmbH als de beste manier om naar Giethoorn te komen. Je kunt ook alle mogelijke treinmaatschappijen controleren die een reis van Duisburg naar Giethoorn aanbieden en de voorzieningen vergelijken voordat je een treinkaartje koopt.
Een reis naar Giethoorn vanuit Duisburg is de moeite waard, maar niet als dagtocht met een reistijd van 2u 39m heen en terug. Controleer met de Omio-app de beste manier om te reizen.
De goedkoopste maand voor een trein van Duisburg naar Giethoorn is mei.
Het is handig om uw opties te vergelijken, omdat er 2 manieren zijn om van Duisburg naar Giethoorn te reizen, inclusief het nemen van een bus en trein.

populaire treinstations

Centrale stations en vliegvelden voor deze reis

De meeste treinen tussen Duisburg en Giethoorn gebruiken de stations Duisburg Hbf en Meppel. Gebruik deze gids om de stations Duisburg en Giethoorn op deze route te vergelijken, het openbaar vervoer in het stadscentrum te bekijken en praktische zaken zoals voorzieningen en diensten op de stations te controleren.

Vertrekstations in Duisburg
Aankomststations in Giethoorn

Vanaf welk station Duisburg vertrekken de treinen naar Giethoorn?

Treinen van Duisburg naar Giethoorn vertrekken vanaf Duisburg Hbf. Het station ligt 1 km van het centrum van Duisburg, op Duisburg Hbf, Portsmouthplatz 1, 47051 Duisburg.
Duisburg HbfDuisburg Hbf, Portsmouthplatz 1, 47051 DuisburgWifiKluisjesWinkelenParkerenDinerenGeldautomaatTaxiToegankelijkheidWCHotelLoungeAfdeling Lost and FoundLoketFietsenstallingFietsverhuurAuto'sInformatiebalie
Vervoer in het stadscentrum

Van het stadscentrum van Duisburg naar Duisburg Hbf

BusNe 11, Ne 6, Ne 5, Ne 2, Ne 1, 934 E, 920 E, 933, 928, 926, 923, 921, 920 · 6m · $2 · elke ~29 min

Voorzieningen en diensten van treinstation Duisburg Hbf

Duisburg Hbf biedt praktische diensten voor deze route, waaronder Wifi, Kluisjes, Winkelen, Parkeren, Dineren, Geldautomaat, Taxi, Toegankelijkheid, WC, Hotel, Lounge, Afdeling Lost and Found, Loket, Fietsenstalling, Fietsverhuur, Auto's en Informatiebalie.

Eten en drinken

Bij Duisburg Hbf zijn diverse eet- en drinkgelegenheden beschikbaar.

Wifi en geldautomaten

Er is wifi beschikbaar op Duisburg Hbf. Er zijn geldautomaten beschikbaar op Duisburg Hbf.

Tickets en informatie

U kunt ticketondersteuning krijgen via Duisburg Hbf. Informatiebalies zijn beschikbaar op locatie Duisburg Hbf.

Bagage en verloren voorwerpen

Bagageopslag is beschikbaar bij Duisburg Hbf. Gevonden voorwerpen zijn verkrijgbaar op het station.

Parkeergelegenheid, taxi's en toiletten

Beschikbaar bij Duisburg Hbf: Parkeren, Taxi, WC.

Fiets- en autodiensten

Beschikbaar bij Duisburg Hbf: Fietsenstalling, Fietsverhuur, Auto's.

Toegankelijkheid

Toegankelijke voorzieningen zijn beschikbaar bij Duisburg Hbf.

Meer reisopties per trein van Duisburg naar Giethoorn

Bekijk gerelateerde reisinformatie:

Populairste treinverbindingen

HomeTreinenTreintijden naar GiethoornTrein van Duisburg naar Giethoorn

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone