Intercity Notte trein van Brussel naar Rome

za 26 sep
+ Voeg terugreis toe
Deutsche Bahn
Intercity Notte
Intercity
Eurostar
EuroCity
>2.000 reisorganisaties
Deutsche Bahn
Intercity Notte
Intercity
Eurostar
EuroCity
>2.000 reisorganisaties
QR-Code
Scan om onze gratis app te downloaden
Gebruik onze app om live reisupdates te ontvangen en mobiele tickets te boeken voor treinen, bussen, vluchten en ferry’s in 37 landen.
App Store
rate4.9
42K beoordelingen
Google Play
rate4.6
136K recensies

De goedkoopste en snelste treinen Van Brussel Naar Rome

Tijden, prijzen en boekbare tickets voor 26 sep

Laagste prijs op 26 sep

€441

Gemiddelde ticketprijs op 26 sep

€441

Snelste reis op 26 sep

1 d 11 u 30 m

Gemiddelde reisduur op 26 sep

1 d 11 u 30 m

Treinen op 26 sep

1

Afstand busreis

1174 km

Voordelige tickets

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Brussel naar Rome bedraagt ongeveer €441 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor €441.

Snelle treinen

Het is lastig om van Brussel naar Rome te reizen zonder minstens 2 overstappen.

  • Nederlandse Spoorwegen (NS)
    8:0035u30
    Brussel
    19:30Rome
    €4411Enkele reis
    2 overstappen

Vergelijk de prijs Prijzen van verschillende soorten vervoer

Vergelijk trein, bus en vluchtprijzen voor de komende drie weken. Bekijk in één overzicht de beste deals, de laagste tarieven en de beste optie voor je budget.

vr
25 sep
za
26 sep
zo
27 sep
ma
28 sep
di
29 sep
wo
30 sep
do
01 okt
vr
02 okt
za
03 okt
zo
04 okt
ma
05 okt
di
06 okt
wo
07 okt
do
08 okt
vr
09 okt
za
10 okt
zo
11 okt
ma
12 okt
di
13 okt
wo
14 okt
do
15 okt

Waarom zou je via Omio treinen boeken van Brussel naar Rome?

Zowel Deutsche Bahn als Intercity Notte bieden treinen aan van Brussel naar Rome.
Omio is een officiële ticketverkoper voor al je reismogelijkheden van Brussel naar Rome.

Waarom boeken bij Omio in plaats van via Deutsche Bahn?

  • Vergelijk met andere aanbieders: Op Omio kun je niet alleen tickets kopen voor Deutsche Bahn, maar ook tickets vergelijken voor bijvoorbeeld Intercity Notte om de beste optie te vinden voor je reis van Brussel naar Rome.
  • Ontworpen voor internationale reizigers: Omio is beschikbaar in jouw taal, heeft 24/7 klantenservice en biedt verschillende betaalopties, zoals PayPal, creditcards en bankoverschrijvingen, in de valuta die jij wilt.
  • Vergelijk alle opties: Met Omio kun je Deutsche Bahn vergelijken met alle beschikbare reisopties, namelijk train, bus en flight, zodat jij zeker weet dat je de beste deal krijgt voor je reis van Brussel naar Rome.

Waarom via Omio boeken en niet op Trainline of Wanderu?

  • Verschillende vervoersmiddelen: Met Omio kun je verschillende reisopties vergelijken, zoals train, bus en flight, om de beste reisoptie te vinden van Brussel naar Rome.

Hoe ver van tevoren moet ik mijn treintickets kopen van Brussel naar Rome?

Het beste moment om je trein te boeken van Brussel naar Rome is 63 dagen voor vertrek. Bekijk hoe de prijzen voor treinen variëren voor het traject van Brussel naar Rome.
De prijzen gelden voor enkele reis voor één reiziger van Brussel naar Rome per maand. Inzichten zijn gebaseerd om tarieven die Omio-gebruikers vonden in de afgelopen 12 maanden. Huidige prijzen kunnen schommelen afhankelijk van tijdstip, reisklasse of hoever van tevoren je jouw trein boekt van Brussel naar Rome.

Reisinformatie

Overzicht: Trein van Brussel naar Rome

BelgiëBelgië
ItaliëItalië
Icon of train

Treinen van Brussel naar Rome rijden gemiddeld 1 keer per dag met een reisduur van ongeveer 18u 11m. Voordelige treintickets beschikbaar vanaf €54, maar je kan vanaf slechts €17 reizen als je een vlucht neemt.

De vroegste trein vertrekt om 05:53, de laatste om 17:25. De snelste trein doet de 1174 km afstand in 12u 58m.

Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie
Voordeligste reisalternatief
Vlucht van €17
Afstand
1174 km
Gemiddelde reisduur trein
18u 11m
Nieuwe ticketprijs
€54
Treinen per dag
1
Snelste trein
12u 58m
Vroegste trein
5:53
Laatste trein
17:25
Hoogseizoen
jul - sep
Laagseizoen
jan - mrt
Drukste dag
ma
Minst drukke dag
wo
Beste tijd om te boeken
91 dagen
Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie
Voordeligste reisalternatief
Vlucht van €17

Spoorwegmaatschappijen: Intercity Notte, Deutsche Bahn treinen van Brussel naar RomeIntercity Notte, Deutsche Bahn treinen brengen je van Brussel naar Rome vanaf €17. Met meer dan 1000 reisbedrijven op Omio kun je de beste treintijden en tickets voor je reis vinden.

Intercity Notte

Over
Intercity Notte is een Italiaanse treinservice die wordt geëxploiteerd door Trenitalia. Het biedt nachtdiensten tussen grote steden in Italië, waardoor het een geweldige optie is voor reizigers die tijd en geld willen besparen. De Intercity Notte biedt twee soorten treinen: de Frecciarossa Notte en de Frecciargento Notte. De Frecciarossa Notte is de snelste trein, met snelheden tot 300 km/u, terwijl de Frecciargento Notte iets langzamer is maar nog steeds een comfortabele reis biedt. Beide treinen bieden een scala aan faciliteiten aan boord, waaronder comfortabele stoelen, airconditioning en Wi-Fi. Trenitalia biedt een reeks tickettypes aan, waaronder Standaard, Comfort en Business. Standaard tickets zijn het meest betaalbaar, terwijl Comfort en Business tickets extra voordelen bieden zoals prioritaire instap en toegang tot de lounge. De populairste routes voor Intercity Notte zijn Rome naar Milaan, Rome naar Venetië en Milaan naar Venetië. Deze routes bieden reizigers de kans om enkele van de meest iconische steden van Italië op een handige en comfortabele manier te verkennen.
Bagage- & annuleringsvoorwaarden
Gemiddelde duur van de Intercity Notte
17u 23m
Goedkoopste Intercity Notte prijs
€64
Intercity Notte frequentie
1 per dag
Bagage inbegrepen
1 handtas en 1 koffer inbegrepen bij de ticketprijs
Opberging bagage
Bagagerekken boven de stoelen en aan de uiteinden van de wagons
Annuleringsvoorwaarden
Annulering mogelijk volgens de voorwaarden van het tickettype
Terugbetaling
Volledige terugbetaling aangeboden voor geannuleerde treinen
Voorzieningen in de trein
Wifi
Eten te koop aan boord
Restaurantwagen met volledige eetservice en bar
Zitplaatsreservering
Zitplaatsreservering inbegrepen in de ticketprijs
Toiletten
USB-poorten
Toegankelijkheid
Rolstoelplaatsen en assistentie beschikbaar voor gehandicapte passagiers
Huisdieren
Kleine huisdieren in vervoersboxen reizen gratis. Grotere honden hebben een betaald ticket en een muilkorf nodig. Hulphonden zijn gratis.
Stiltezone

Deutsche Bahn

Over
Deutsche Bahn (DB) is de belangrijkste treinoperator van Duitsland en rijdt dagelijks ongeveer 40.000 binnenlandse en internationale diensten. De vloot omvat een verscheidenheid aan trein types: hogesnelheidstreinen ICE (Intercity Express), die snelheden tot 300 km/u bereiken; IC (Intercity) en EC (EuroCity) treinen voor langeafstandreizen; en IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) en RB (Regionalbahn) diensten voor regionale en lokale verbindingen. Terwijl toiletten standaard zijn op alle treinen, zijn voorzieningen zoals restaurants aan boord en gratis Wi-Fi alleen beschikbaar op bepaalde trein types en routes. DB biedt een breed scala aan tarieven, waaronder Super Saver, Saver en Flexibele tickets, samen met kortingskaarten zoals de BahnCard 25, 50 en 100. Aanvullende opties zijn enkele tickets, dagkaarten en groepstickets. Populaire routes zijn onder andere Berlijn–München, Hamburg–Frankfurt, Keulen–Stuttgart, Berlijn–Dresden en Hamburg–Keulen, evenals talrijke regionale diensten door heel Duitsland.
Bagage- & annuleringsvoorwaarden
Gemiddelde duur van de Deutsche Bahn
12u 58m
Goedkoopste Deutsche Bahn prijs
€54
Deutsche Bahn frequentie
1 per dag
Bagage inbegrepen
Passagiers mogen handbagage en één extra groter item gratis meenemen, op voorwaarde dat ze het zelf kunnen dragen.
Opberging bagage
Bagage kan worden opgeslagen in de bovenste rekken, onder de stoel, of in aangewezen bagagegebieden nabij de deuren of in het midden van de wagon.
Annuleringsvoorwaarden
Tickets kunnen worden geannuleerd op basis van hun tariefvoorwaarden zoals vermeld in welke soorten treinkaartjes zijn terugbetaalbaar?
Terugbetaling
Als DB een trein annuleert, hebben passagiers recht op een volledige terugbetaling van de ticketprijs.
Voorzieningen in de trein
Wifi
Eten te koop aan boord
De meeste ICE en veel IC/EC treinen hebben:
Een Bordrestaurant waar je kunt zitten en eten.
Een Bordbistro met snacks, warme maaltijden en drankjes om mee te nemen.
Tafelservice in de 1e klas: het personeel neemt je bestelling op en serveert eten/drankjes direct aan je stoel.
Regionale treinen (RE / RB / S-Bahn):
Geen catering aan boord.
Je bent welkom om je eigen eten en drinken mee te nemen.
Zitplaatsreservering
Tweede Klasse:
Niet standaard inbegrepen.
Je kunt een zitplaatsreservering toevoegen bij het boeken (aanbevolen voor drukke routes).
Kosten ongeveer €4,90 per zitplaats (of €5,90 als later apart geboekt).
Eerste Klasse:
Ja, altijd inbegrepen in de ticketprijs.
Toiletten
USB-poorten
Toegankelijkheid
DB-treinen zijn uitgerust met voorzieningen voor passagiers met beperkte mobiliteit, waaronder rolstoelplaatsen, toegankelijke toiletten en hulpdiensten.
Huisdieren
Kleine huisdieren (bijv. katten, kleine honden, enz.):
Gratis toegestaan als ze in een transportbox passen (max. grootte: handbagage).
Moeten de hele reis in de box blijven.
Grote honden:
Hebben een apart (betaald) ticket nodig — meestal de helft van de prijs van een regulier tweede klas ticket.
Moeten aangelijnd zijn en een muilkorf dragen tijdens de treinreis.
Mogen niet op de stoelen zitten.
Hulphonden:
Reizen gratis.
Hebben geen muilkorf of lijn nodig als dit medisch niet vereist is.
Mogen de passagier te allen tijde vergezellen.
Stiltezone

Complete gids voor Rome

Wat te doen in Rome

Ontdek het beste van Rome – topbezienswaardigheden, lokaal eten, reistips, budgettips en handige info over de valuta. Plan vandaag nog je perfecte reis naar Rome.

  • Zeker bezoeken

Vatican Museums

Een van de belangrijkste musea ter wereld, met klassieke beelden en meesterwerken in de pauselijke collecties.

  • Zeker bezoeken

Capitoline Museums

Topmuseum voor antieke Romeinse kunst en archeologie op de Capitolijnse Heuvel. Ideaal naast Forum en Piazza del Campidoglio.

  • Zeker bezoeken

Galleria Borghese

Een elegante villa met Bernini-sculpturen en schilderijen van Caravaggio en Raphael. Reserveren is meestal noodzakelijk.

Euro (€)

Rome is duurder dan veel Italiaanse steden. Hotels, restaurants rond topbezienswaardigheden en toeristenvervoer verhogen de kosten, maar eten en OV blijven redelijk.

Gemiddelde maaltijdkosten

Voordelig
€8-12 voor fastfood of streetfood.
Middenklasse
€20-35 per persoon voor een maaltijd.
Gastronomisch
€60+ per persoon voor upscale dining.
Koffie
€1.50-3 voor koffie of cappuccino.

Fooien

Fooi is niet verplicht. Rond in restaurants af of laat 5-10% bij goede service. In cafés volstaat afronden. Bij taxi's is afronden gebruikelijk.

Reistips: treinen van Brussel tot Rome

Vind antwoorden op de meest voorkomende vragen over reizen vanBrussel naar Rome per trein. Van reistijden en ticketprijzen tot directe verbindingen, eerste en laatste vertrekken, zelfs hoe mooi deze route is; onze FAQ's behandelen alles wat je moet weten om je reis te plannen. Of je nu op zoek bent naar de snelste trein, de goedkoopste optie, of tips om het meeste uit je bezoek aan Rome te halen, met deze gids reis je slimmer en met meer vertrouwen.

FAQs
Goedkope treinkaartjes van Brussel naar Rome kunnen al vanaf €54 worden geboekt als je van tevoren reserveert. De gemiddelde treinkaartprijs van Brussel naar Rome is €103; echter, de prijzen variëren afhankelijk van het tijdstip van de dag en de klasse en ze zijn meestal duurder op de dag zelf.
Gemiddeld duurt de reis van Brussel naar Rome met de trein 12u 58m voor de 1174 km lange reis, maar de duur kan variëren als u reist in het weekend en op feestdagen.
De vroegste trein van Brussel naar Rome vertrekt om 5:53.
De laatste trein van Brussel naar Rome vertrekt om 17:25.
Er zijn 1 treinreizen per dag van Brussel naar Rome waarbij minstens één keer moet worden overgestapt met Deutsche Bahn, Intercity Notte. De dienstregeling kan variëren op feestdagen of in het weekend met minder treinreizen.
Wanneer je een trein neemt van Brussel naar Rome, kun je rekenen op Deutsche Bahn, Intercity Notte als de beste manier om naar Rome te komen. Je kunt ook alle mogelijke treinmaatschappijen controleren die een reis van Brussel naar Rome aanbieden en de voorzieningen vergelijken voordat je een treinkaartje koopt.
Ja, u kunt een nachttrein nemen van Brussel naar Rome met Intercity Notte. Vind alle informatie over nachttreinen in Europa.  
Een reis naar Rome vanuit Brussel is de moeite waard, maar niet als dagtocht met een reistijd van 12u 58m heen en terug. Controleer met de Omio-app de beste manier om te reizen.
Het is handig om uw opties te vergelijken, omdat er 3 manieren zijn om van Brussel naar Rome te reizen, inclusief het nemen van een trein, bus en vlucht.

populaire treinstations

Centrale stations en vliegvelden voor deze reis

De meeste treinen tussen Brussel en Rome gebruiken de stations Bruxelles-Central en Roma Termini. Gebruik deze gids om de stations Brussel en Rome op deze route te vergelijken, het openbaar vervoer in het stadscentrum te bekijken en praktische zaken zoals voorzieningen en diensten op de stations te controleren.

Vertrekstations in Brussel
Aankomststations in Rome

Vanaf welk station Brussel vertrekken de treinen naar Rome?

Treinen van Brussel naar Rome vertrekken vanaf Bruxelles-Central. Het station ligt 1 km van het centrum van Brussel, op Carr de l'Europe, 1000 Bruxelles, Belgium.
Bruxelles-CentralCarr de l'Europe, 1000 Bruxelles, Belgium+32 25282828WifiKluisjesParkerenDinerenGeldautomaatTaxiToegankelijkheidWCHotelLoketFietsenstallingFietsverhuurAuto'sInformatiebalie
Vervoer in het stadscentrum

Van het stadscentrum van Brussel naar Bruxelles-Central

Bus29, 63, 65, 66, 87, 89 · 5m · €3 · elke ~17 min
Metro1, 5 · 1m · €3 · elke ~38 min

Voorzieningen en diensten van treinstation Bruxelles-Central

Bruxelles-Central biedt praktische diensten voor deze route, waaronder Wifi, Kluisjes, Parkeren, Dineren, Geldautomaat, Taxi, Toegankelijkheid, WC, Hotel, Loket, Fietsenstalling, Fietsverhuur, Auto's en Informatiebalie.

Eten en drinken

Bij Bruxelles-Central zijn diverse eet- en drinkgelegenheden beschikbaar.

Wifi en geldautomaten

Er is wifi beschikbaar op Bruxelles-Central. Er zijn geldautomaten beschikbaar op Bruxelles-Central.

Tickets en informatie

U kunt ticketondersteuning krijgen via Bruxelles-Central. Informatiebalies zijn beschikbaar op locatie Bruxelles-Central.

Bagage en verloren voorwerpen

Bagageopslag is beschikbaar bij Bruxelles-Central.

Parkeergelegenheid, taxi's en toiletten

Beschikbaar bij Bruxelles-Central: Parkeren, Taxi, WC.

Fiets- en autodiensten

Beschikbaar bij Bruxelles-Central: Fietsenstalling, Fietsverhuur, Auto's.

Toegankelijkheid

Toegankelijke voorzieningen zijn beschikbaar bij Bruxelles-Central.

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone