Deutsche Bahn (ICE,IC) trein van Breda naar Zürich

za 01 aug
+ Voeg terugreis toe
Deutsche Bahn
Nederlandse Spoorwegen (NS)
Intercity
Eurostar
EuroCity
>2.000 reisorganisaties
Deutsche Bahn
Nederlandse Spoorwegen (NS)
Intercity
Eurostar
EuroCity
>2.000 reisorganisaties
QR-Code
Scan om onze gratis app te downloaden
Gebruik onze app om live reisupdates te ontvangen en mobiele tickets te boeken voor treinen, bussen, vluchten en ferry’s in 37 landen.
App Store
rate4.9
42K beoordelingen
Google Play
rate4.6
136K recensies

De goedkoopste en snelste treinen Van Breda Naar Zürich

Tijden en prijzen weergeven voor 01 aug

Voordeligste prijs

€59

Gemiddelde prijs

€97

Snelste reis

8 u 22 m

Gemiddelde duur

8 u 50 m

Treinen per dag

10

Afstand busreis

543 km

Voordelige tickets

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Breda naar Zürich bedraagt ongeveer €97 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor €59.

Snelle treinen

Het is lastig om van Breda naar Zürich te reizen zonder minstens 4 overstappen.

  • Deutsche BahnIC 1155 · IC 3553 · 20089 · ICE 203
    15:388u22
    Station Breda
    0:00Zürich HB
    591Enkele reis
    4 overstappen
  • Deutsche BahnIC 1147 · IC 3545 · 20085 · ICE 201
    13:388u22
    Station Breda
    22:00Zürich HB
    701Enkele reis
    4 overstappen
  • Deutsche BahnBus 27435 · IC 3672+VIAS Rail GmbH20043+Deutsche BahnICE 921
    20:4413u16
    Station Breda
    10:00Zürich HB
    801Enkele reis
    5 overstappen
  • Deutsche BahnIC 1170 · IC 2877 · IC 60403 · IC 559
    20:2311u03
    Station Breda
    7:26Zürich HB
    901Enkele reis
    3 overstappen
  • Deutsche BahnBus 27256 · RE 6429 · IC 3529 · 20077
    8:449u16
    Station Breda
    18:00Zürich HB
    1011Enkele reis
    5 overstappen

Reisinformatie

Vergelijk trein, bus en vlucht van Breda naar Zürich

Omio raadt aan om van Breda naar Zürich de trein te boeken, aangezien dit de populairste optie is onder Omio-gebruikers. Als je prijs belangrijk vindt, neem dan de bus met prijzen vanaf €42. Als je weinig tijd hebt, overweeg dan een vlucht, want zo raak je op je bestemming in 1u 35m. Als je je ecologische voetafdruk wilt minimaliseren, is de trein je beste keuze, met een uitstoot van slechts 0.2 - 0.5kg. De ticketprijs is afhankelijk van het reismiddel: de gemiddelde prijs per bus bedraagt €42 en per vlucht is dit €86.

Afstand: 543 km

Vergelijk train met

Populairste
Trein
Bus
Vlucht

€135

Gemiddelde prijs

€89

Gemiddelde prijs

Meest voordelig

€172

Gemiddelde prijs

8u 43m

Gemiddelde totale reisduur

8u 13m

Aan boord

+

30m

Extra tijd*

14u 7m

Gemiddelde totale reisduur

13u 37m

Aan boord

+

30m

Extra tijd*

4u 35m

Gemiddelde totale reisduur

Snelste

1u 35m

Aan boord

+

3u 0m

Extra tijd*

0.2 - 0.5kg

CO2-uitstoot

Meest ecologische

0.5 - 1.4kg

CO2-uitstoot

1.6 - 3.3kg

CO2-uitstoot

Deutsche Bahn

Populairste spoorwegmaatschappij

FlixBus

Populairste busmaatschappij

Swiss

Populairste luchtvaartmaatschappij

Rechtstreekse opties

Rechtstreekse opties

Rechtstreekse opties

Extra tijd: reisduur van aan het vertrekpunt, rekening houdend met security checks en transfers.

Live vertrektijden

Breda naar Zürich dienstregeling treinen

De onderstaande tabel toont de actuele vertrektijden voor treinen van Breda naar Zürich voor vandaag, vrijdag 31 juli. Vernieuw de resultatenlijst om de bijgewerkte treinreizen te zien.

Laatst bijgewerkt om
AanbiederVertrekReisduurAankomstOverstappen
Tickets
Deutsche BahnBus 25784 · IC 28531 · IC 3529 · 200779:07 Station Breda
8u53
18:00 Zürich HB5 overstappen
Deutsche BahnEC 9219 · IC 2035 · ICE 123 · ICE 373
Op tijd
9:26 Station Breda
9u34
19:00 Zürich HB
3 overstappen
Deutsche BahnEC 9219 · IC 2035 · ICE 123 · ICE 9199:26 Station Breda
9u00
18:26 Zürich HB5 overstappen
Deutsche BahnBus 25800 · IC 28535 · IC 3533 · 20079
Op tijd
10:07 Station Breda
8u53
19:00 Zürich HB
6 overstappen
zaterdag 1 augustus
Deutsche BahnBus 27256 · RE 6429 · IC 3529 · 200778:44 Station Breda
9u16
18:00 Zürich HB5 overstappen

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

Vergelijk de prijs Prijzen van verschillende soorten vervoer

Vergelijk trein, bus en vluchtprijzen voor de komende drie weken. Bekijk in één overzicht de beste deals, de laagste tarieven en de beste optie voor je budget.

za
01 aug
zo
02 aug
ma
03 aug
di
04 aug
wo
05 aug
do
06 aug
vr
07 aug

Waarom zou je via Omio treinen boeken van Breda naar Zürich?

Zowel Deutsche Bahn als Nederlandse Spoorwegen (NS) bieden treinen aan van Breda naar Zürich.
Omio is een officiële ticketverkoper voor al je reismogelijkheden van Breda naar Zürich.

Waarom boeken bij Omio in plaats van via Deutsche Bahn?

  • Vergelijk met andere aanbieders: Op Omio kun je niet alleen tickets kopen voor Deutsche Bahn, maar ook tickets vergelijken voor bijvoorbeeld Nederlandse Spoorwegen (NS) om de beste optie te vinden voor je reis van Breda naar Zürich.
  • Ontworpen voor internationale reizigers: Omio is beschikbaar in jouw taal, heeft 24/7 klantenservice en biedt verschillende betaalopties, zoals PayPal, creditcards en bankoverschrijvingen, in de valuta die jij wilt.
  • Vergelijk alle opties: Met Omio kun je Deutsche Bahn vergelijken met alle beschikbare reisopties, namelijk train, bus en flight, zodat jij zeker weet dat je de beste deal krijgt voor je reis van Breda naar Zürich.

Waarom via Omio boeken en niet op Trainline of Wanderu?

  • Verschillende vervoersmiddelen: Met Omio kun je verschillende reisopties vergelijken, zoals train, bus en flight, om de beste reisoptie te vinden van Breda naar Zürich.

Reisinformatie

Overzicht: Trein van Breda naar Zürich

NederlandNederland
ZwitserlandZwitserland
Icon of train

Treinen van Breda naar Zürich rijden gemiddeld 5 keer per dag met een reisduur van ongeveer 8u 13m. Voordelige treintickets beschikbaar vanaf €73, maar je kan vanaf slechts €42 reizen als je een bus neemt.

De vroegste trein vertrekt om 00:08, de laatste om 23:36. De snelste trein doet de 543 km afstand in 8u 18m.

Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie
Voordeligste reisalternatief
Bus van €42
Afstand
543 km
Gemiddelde reisduur trein
8u 13m
Nieuwe ticketprijs
€73
Treinen per dag
5
Snelste trein
8u 18m
Vroegste trein
0:08
Laatste trein
23:36
Goedkoopste maand
feb
Goedkoopste dag
za
Hoogseizoen
jan - mrt
Laagseizoen
okt - dec
Drukste dag
zo
Minst drukke dag
zo
Beste tijd om te boeken
1 dag
Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie
Voordeligste reisalternatief
Bus van €42

Spoorwegmaatschappijen: Deutsche Bahn, Nederlandse Spoorwegen (NS) treinen van Breda naar ZürichDeutsche Bahn, Nederlandse Spoorwegen (NS) treinen brengen je van Breda naar Zürich vanaf €42. Met meer dan 1000 reisbedrijven op Omio kun je de beste treintijden en tickets voor je reis vinden.

Deutsche Bahn

Over
Deutsche Bahn (DB) is de belangrijkste treinoperator van Duitsland en rijdt dagelijks ongeveer 40.000 binnenlandse en internationale diensten. De vloot omvat een verscheidenheid aan trein types: hogesnelheidstreinen ICE (Intercity Express), die snelheden tot 300 km/u bereiken; IC (Intercity) en EC (EuroCity) treinen voor langeafstandreizen; en IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) en RB (Regionalbahn) diensten voor regionale en lokale verbindingen. Terwijl toiletten standaard zijn op alle treinen, zijn voorzieningen zoals restaurants aan boord en gratis Wi-Fi alleen beschikbaar op bepaalde trein types en routes. DB biedt een breed scala aan tarieven, waaronder Super Saver, Saver en Flexibele tickets, samen met kortingskaarten zoals de BahnCard 25, 50 en 100. Aanvullende opties zijn enkele tickets, dagkaarten en groepstickets. Populaire routes zijn onder andere Berlijn–München, Hamburg–Frankfurt, Keulen–Stuttgart, Berlijn–Dresden en Hamburg–Keulen, evenals talrijke regionale diensten door heel Duitsland.
Bagage- & annuleringsvoorwaarden
Gemiddelde duur
8u 22m
Goedkoopste prijs
€73
Deutsche Bahn frequentie
5 per dag
Bagage inbegrepen
Passagiers mogen handbagage en één extra groter item gratis meenemen, op voorwaarde dat ze het zelf kunnen dragen.
Opberging bagage
Bagage kan worden opgeslagen in de bovenste rekken, onder de stoel, of in aangewezen bagagegebieden nabij de deuren of in het midden van de wagon.
Annuleringsvoorwaarden
Tickets kunnen worden geannuleerd op basis van hun tariefvoorwaarden zoals vermeld in welke soorten treinkaartjes zijn terugbetaalbaar?
Terugbetaling
Als DB een trein annuleert, hebben passagiers recht op een volledige terugbetaling van de ticketprijs.
Voorzieningen in de trein
Wifi
Eten te koop aan boord
De meeste ICE en veel IC/EC treinen hebben:
Een Bordrestaurant waar je kunt zitten en eten.
Een Bordbistro met snacks, warme maaltijden en drankjes om mee te nemen.
Tafelservice in de 1e klas: het personeel neemt je bestelling op en serveert eten/drankjes direct aan je stoel.
Regionale treinen (RE / RB / S-Bahn):
Geen catering aan boord.
Je bent welkom om je eigen eten en drinken mee te nemen.
Zitplaatsreservering
Tweede Klasse:
Niet standaard inbegrepen.
Je kunt een zitplaatsreservering toevoegen bij het boeken (aanbevolen voor drukke routes).
Kosten ongeveer €4,90 per zitplaats (of €5,90 als later apart geboekt).
Eerste Klasse:
Ja, altijd inbegrepen in de ticketprijs.
Toiletten
USB-poorten
Toegankelijkheid
DB-treinen zijn uitgerust met voorzieningen voor passagiers met beperkte mobiliteit, waaronder rolstoelplaatsen, toegankelijke toiletten en hulpdiensten.
Huisdieren
Kleine huisdieren (bijv. katten, kleine honden, enz.):
Gratis toegestaan als ze in een transportbox passen (max. grootte: handbagage).
Moeten de hele reis in de box blijven.
Grote honden:
Hebben een apart (betaald) ticket nodig — meestal de helft van de prijs van een regulier tweede klas ticket.
Moeten aangelijnd zijn en een muilkorf dragen tijdens de treinreis.
Mogen niet op de stoelen zitten.
Hulphonden:
Reizen gratis.
Hebben geen muilkorf of lijn nodig als dit medisch niet vereist is.
Mogen de passagier te allen tijde vergezellen.
Stiltezone

Nederlandse Spoorwegen (NS)

Bagage- & annuleringsvoorwaarden
Gemiddelde duur
11u 16m
Goedkoopste prijs
€255
Nederlandse Spoorwegen (NS) frequentie
2 per dag

Complete gids voor Zürich

Wat te doen in Zürich

Ontdek het beste van Zürich – topbezienswaardigheden, lokaal eten, reistips, budgettips en handige info over de valuta. Plan vandaag nog je perfecte reis naar Zürich.

  • Zeker bezoeken

Kunsthaus Zürich

Toonaangevend kunstmuseum met werken van middeleeuwen tot modern en sterke Zwitserse collecties. Essentieel voor kunstliefhebbers.

  • Zeker bezoeken

Landesmuseum Zürich

Nationaal museum in een kasteelachtig gebouw bij het hoofdstation. Toont cultuurgeschiedenis van Zwitserland in heldere tentoonstellingen.

  • Aanbevolen

Museum für Gestaltung Zürich

Museum over design en visuele cultuur met mode, affiches en gebruiksvoorwerpen. Sterke keuze voor hedendaagse creatieve inspiratie.

Zwitserse frank (CHF)

Zürich is duurder dan vergelijkbare Europese steden; hotels, dineren en lokaal vervoer liggen meestal hoog voor bezoekers.

Gemiddelde maaltijdkosten

Voordelig
CHF 15-25 voor fastfood of een eenvoudige maaltijd.
Middenklasse
CHF 30-50 per persoon voor een restaurantmaaltijd.
Gastronomisch
CHF 100+ per persoon in luxe restaurants.
Koffie
CHF 4.50-6 voor een cappuccino.

Fooien

Service is meestal inbegrepen. Rond in restaurants klein af of geef 5-10% voor topservice. In taxi's en cafés is afronden gebruikelijk, niet verplicht.

Reistips: treinen van Breda tot Zürich

Vind antwoorden op de meest voorkomende vragen over reizen vanBreda naar Zürich per trein. Van reistijden en ticketprijzen tot directe verbindingen, eerste en laatste vertrekken, zelfs hoe mooi deze route is; onze FAQ's behandelen alles wat je moet weten om je reis te plannen. Of je nu op zoek bent naar de snelste trein, de goedkoopste optie, of tips om het meeste uit je bezoek aan Zürich te halen, met deze gids reis je slimmer en met meer vertrouwen.

FAQs
Goedkope treinkaartjes van Breda naar Zürich kunnen al vanaf €73 worden geboekt als je van tevoren reserveert. De gemiddelde treinkaartprijs van Breda naar Zürich is €135; echter, de prijzen variëren afhankelijk van het tijdstip van de dag en de klasse en ze zijn meestal duurder op de dag zelf.
Gemiddeld duurt de reis van Breda naar Zürich met de trein 8u 18m voor de 543 km lange reis, maar de duur kan variëren als u reist in het weekend en op feestdagen.
De vroegste trein van Breda naar Zürich vertrekt om 0:08.
De laatste trein van Breda naar Zürich vertrekt om 23:36.
Er zijn 5 treinreizen per dag van Breda naar Zürich waarbij minstens één keer moet worden overgestapt met Deutsche Bahn, Nederlandse Spoorwegen (NS). De dienstregeling kan variëren op feestdagen of in het weekend met minder treinreizen.
Wanneer je een trein neemt van Breda naar Zürich, kun je rekenen op Deutsche Bahn, Nederlandse Spoorwegen (NS) als de beste manier om naar Zürich te komen. Je kunt ook alle mogelijke treinmaatschappijen controleren die een reis van Breda naar Zürich aanbieden en de voorzieningen vergelijken voordat je een treinkaartje koopt.
Een reis naar Zürich vanuit Breda is de moeite waard, maar niet als dagtocht met een reistijd van 8u 18m heen en terug. Controleer met de Omio-app de beste manier om te reizen.
De goedkoopste maand voor een trein van Breda naar Zürich is februari.
Het is handig om uw opties te vergelijken, omdat er 3 manieren zijn om van Breda naar Zürich te reizen, inclusief het nemen van een trein, bus en vlucht.

populaire treinstations

Centrale stations en vliegvelden voor deze reis

De meeste treinen tussen Breda en Zürich gebruiken de stationscombinatie Breda tot Zürich HB, met enkele treinen die aankomen op Zürich Stadelhofen. Gebruik deze gids om de treinstations Breda en Zürich op deze route te vergelijken, het openbaar vervoer in het stadscentrum te bekijken en praktische zaken zoals voorzieningen en diensten op de treinstations te controleren.

Vertrekstations in Breda
Aankomststations in Zürich

Vanaf welk station Breda vertrekken de treinen naar Zürich?

Treinen van Breda naar Zürich vertrekken vanaf Breda. Het station ligt 1 km van het centrum van Breda, op Stationsplein 15, 4811 BB Breda, Netherlands.
BredaStationsplein 15, 4811 BB Breda, Netherlands+31 76 522 2222WifiKluisjesParkerenDinerenGeldautomaatTaxiToegankelijkheidWCHotelLoungeAfdeling Lost and FoundLoketFietsenstallingAuto'sInformatiebalieBagagekarren
Vervoer in het stadscentrum

Van het stadscentrum van Breda naar Breda

Breda is 1 km vanaf het stadscentrum Breda. Mogelijkheden voor openbaar vervoer zijn onder andere:

Bus2, 4, 5, 176, 370, 371, 373, 374 · 6m · €1 · elke ~38 min

Voorzieningen en diensten van treinstation Breda

Breda biedt praktische diensten voor deze route, waaronder Wifi, Kluisjes, Parkeren, Dineren, Geldautomaat, Taxi, Toegankelijkheid, WC, Hotel, Lounge, Afdeling Lost and Found, Loket, Fietsenstalling, Auto's, Informatiebalie en Bagagekarren.

Eten en drinken

Bij Breda zijn diverse eet- en drinkgelegenheden beschikbaar.

Wifi en geldautomaten

Er is wifi beschikbaar op Breda. Er zijn geldautomaten beschikbaar op Breda.

Tickets en informatie

U kunt ticketondersteuning krijgen via Breda. Informatiebalies zijn beschikbaar op locatie Breda.

Bagage en verloren voorwerpen

Bagageopslag is beschikbaar bij Breda. Gevonden voorwerpen zijn verkrijgbaar op het station.

Parkeergelegenheid, taxi's en toiletten

Beschikbaar bij Breda: Parkeren, Taxi, WC.

Fiets- en autodiensten

Beschikbaar bij Breda: Fietsenstalling, Auto's.

Toegankelijkheid

Toegankelijke voorzieningen zijn beschikbaar bij Breda.

Breda-Prinsenbeek4822 NH Breda, NetherlandsParkerenDinerenGeldautomaatToegankelijkheidHotelFietsenstalling
Vervoer in het stadscentrum

Van het stadscentrum van Breda naar Breda-Prinsenbeek

Breda-Prinsenbeek is 4 km vanaf het stadscentrum Breda. Mogelijkheden voor openbaar vervoer zijn onder andere:

TreinSprinter · 4m · €1 · elke ~4 min
Bus3 · 13m · €2 · elke ~5 min
3 · 16m · €2 · elke ~5 min

Voorzieningen en diensten van treinstation Breda-Prinsenbeek

Breda-Prinsenbeek biedt praktische diensten voor deze route, waaronder Parkeren, Dineren, Geldautomaat, Toegankelijkheid, Hotel en Fietsenstalling.

Eten en drinken

Bij Breda-Prinsenbeek zijn diverse eet- en drinkgelegenheden beschikbaar.

Wifi en geldautomaten

Er zijn geldautomaten beschikbaar op Breda-Prinsenbeek.

Parkeergelegenheid, taxi's en toiletten

Beschikbaar bij Breda-Prinsenbeek: Parkeren.

Fiets- en autodiensten

Beschikbaar bij Breda-Prinsenbeek: Fietsenstalling.

Toegankelijkheid

Toegankelijke voorzieningen zijn beschikbaar bij Breda-Prinsenbeek.

Meer reisopties per trein van Breda naar Zürich

Bekijk gerelateerde reisinformatie:

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone