Rede Expressos bus van Sines naar Vila Nova de Milfontes

zo 30 aug
+ Voeg terugreis toe
Rede Expressos
FlixBus
Flibco
RegioJet a.s.
Grupo Interbus
>2.000 reisorganisaties
Rede Expressos
FlixBus
Flibco
RegioJet a.s.
Grupo Interbus
>2.000 reisorganisaties
QR-Code
Scan om onze gratis app te downloaden
Gebruik onze app om live reisupdates te ontvangen en mobiele tickets te boeken voor treinen, bussen, vluchten en ferry’s in 37 landen.
App Store
rate4.9
42K beoordelingen
Google Play
rate4.6
136K recensies

De goedkoopste en snelste bussen Van Sines Naar Vila Nova de Milfontes

Tijden, prijzen en boekbare tickets voor 30 aug

Laagste prijs op 30 aug

€5

Gemiddelde ticketprijs op 30 aug

€5

Snelste reis op 30 aug

40 m

Gemiddelde reisduur op 30 aug

40 m

Bussen op 30 aug

2

Afstand busreis

27 km

Voordelige tickets

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Sines naar Vila Nova de Milfontes bedraagt ongeveer €5 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor €5.

Snelle bussen

Voor zo 30 aug vonden we 2 bussen van Sines naar Vila Nova de Milfontes, waaronder 2 rechtstreekse verbindingen.

Op zo 30 aug doen de directe busdiensten gemiddeld 40 m over de afstand van 27 km. Als je echter de juiste bus kiest, kun je er zelfs in 40 m zijn.

De langzaamste busreizen doen er 40 m over, waarbij je meestal één of twee keer moet overstappen tijdens de reis. Je kunt hierdoor wel geld besparen.

  • FlixBus
    10:500u40
    Sines
    11:30Vila Nova de Milfontes
    51Enkele reis
    0 overstappen
  • FlixBus
    11:500u40
    Sines
    12:30Vila Nova de Milfontes
    51Enkele reis
    0 overstappen

Live vertrektijden

Sines naar Vila Nova de Milfontes dienstregeling bussen

De onderstaande tabel toont de actuele vertrektijden voor bussen van Sines naar Vila Nova de Milfontes voor vandaag, zaterdag 29 augustus. Vernieuw de resultatenlijst om de bijgewerkte busreizen te zien.

Laatst bijgewerkt om
AanbiederVertrekReisduurAankomstOverstappen
Tickets
FlixBusFlixBus8:50 Sines, Rua Júlio Gomes da Silva
0u40
9:30 Vila Nova de Milfontes, Vivenda do Malatreco (Paragem Rede Expresso)0 overstappenRechtstreeks
Rede Expressos10:05 Sines, Rua Júlio Gomes da Silva
0u45
10:50 Vila Nova de Milfontes, Vivenda do Malatreco (Paragem Rede Expresso)0 overstappenRechtstreeks
Rede Expressos10:45 Sines, Rua Júlio Gomes da Silva
0u40
11:25 Vila Nova de Milfontes, Vivenda do Malatreco (Paragem Rede Expresso)0 overstappenRechtstreeks
FlixBusFlixBus11:50 Sines, Rua Júlio Gomes da Silva
0u40
12:30 Vila Nova de Milfontes, Vivenda do Malatreco (Paragem Rede Expresso)0 overstappenRechtstreeks
Rede Expressos13:15 Sines, Rua Júlio Gomes da Silva
0u40
13:55 Vila Nova de Milfontes, Vivenda do Malatreco (Paragem Rede Expresso)0 overstappenRechtstreeks
Rede Expressos15:30 Sines, Rua Júlio Gomes da Silva
0u40
16:10 Vila Nova de Milfontes, Vivenda do Malatreco (Paragem Rede Expresso)0 overstappenRechtstreeks
FlixBusFlixBus16:30 Sines, Rua Júlio Gomes da Silva
0u40
17:10 Vila Nova de Milfontes, Vivenda do Malatreco (Paragem Rede Expresso)0 overstappenRechtstreeks
Rede Expressos17:45 Sines, Rua Júlio Gomes da Silva
0u45
18:30 Vila Nova de Milfontes, Vivenda do Malatreco (Paragem Rede Expresso)0 overstappenRechtstreeks
Rede Expressos19:45 Sines, Rua Júlio Gomes da Silva
0u45
20:30 Vila Nova de Milfontes, Vivenda do Malatreco (Paragem Rede Expresso)0 overstappenRechtstreeks
Rede Expressos21:00 Sines, Rua Júlio Gomes da Silva
0u40
21:40 Vila Nova de Milfontes, Vivenda do Malatreco (Paragem Rede Expresso)0 overstappenRechtstreeks
Rede Expressos22:10 Sines, Rua Júlio Gomes da Silva
0u50
23:00 Vila Nova de Milfontes, Vivenda do Malatreco (Paragem Rede Expresso)0 overstappenRechtstreeks

Dit is de laatste bus van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

Vergelijk de prijs Prijzen van verschillende soorten vervoer

Vergelijk busprijzen voor de komende drie weken. Bekijk in één overzicht de beste deals, de laagste tarieven en de beste optie voor je budget.

zo
30 aug
ma
31 aug
di
01 sep
wo
02 sep
do
03 sep
vr
04 sep
za
05 sep

Waarom zou je via Omio bussen boeken van Sines naar Vila Nova de Milfontes?

Zowel Rede Expressos als FlixBus bieden bussen aan van Sines naar Vila Nova de Milfontes.
Omio is een officiële ticketverkoper voor al je reismogelijkheden van Sines naar Vila Nova de Milfontes.

Waarom boeken bij Omio in plaats van via Rede Expressos?

  • Vergelijk met andere aanbieders: Op Omio kun je niet alleen tickets kopen voor Rede Expressos, maar ook tickets vergelijken voor bijvoorbeeld FlixBus om de beste optie te vinden voor je reis van Sines naar Vila Nova de Milfontes.
  • Ontworpen voor internationale reizigers: Omio is beschikbaar in jouw taal, heeft 24/7 klantenservice en biedt verschillende betaalopties, zoals PayPal, creditcards en bankoverschrijvingen, in de valuta die jij wilt.

Waarom via Omio boeken en niet op Checkmybus, Rome2rio of Wanderu?

  • Vergelijk met andere aanbieders: Op Omio kun je ook tickets vergelijken voor bijvoorbeeld FlixBus om de beste optie te vinden voor je reis van Sines naar Vila Nova de Milfontes.

Reisinformatie

Overzicht: Bus van Sines naar Vila Nova de Milfontes

PortugalPortugal
PortugalPortugal
Icon of bus

Bussen van Sines naar Vila Nova de Milfontes rijden gemiddeld 8 keer per dag met een reisduur van ongeveer 41m. Voordelige bustickets voor deze reis zijn verkrijgbaar vanaf €4 als je van tevoren boekt.

Er zijn 8 bussen per dag. De vroegste bus vertrekt om 07:00, de laatste om 22:10. De snelste bus doet de 27 km afstand in 40m.

Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie
Afstand
27 km
Gemiddelde reisduur bus
41m
Nieuwe ticketprijs
€4
Bussen per dag
8
Directe bussen
8
Snelste bus
40m
Vroegste bus
7:00
Laatste bus
22:10
Goedkoopste maand
apr
Goedkoopste dag
za
Hoogseizoen
okt - dec
Laagseizoen
jan - mrt
Drukste dag
zo
Minst drukke dag
do
Beste tijd om te boeken
1 dag
Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie

Busmaatschappijen: Rede Expressos, FlixBus van Sines naar Vila Nova de MilfontesJe kunt met de bus reizen tussen Sines en Vila Nova de Milfontes met Rede Expressos, FlixBus vanaf €4. Wanneer je zoekt naar dienstregelingen en tickets, laat Omio je de beste reis zien.

FlixBus

Over
FlixBus is een van de toonaangevende low-cost busmaatschappijen in Europa, opgericht in Duitsland en biedt nu langeafstandsdiensten aan in heel Europa en de Verenigde Staten. Naast het uitgebreide dagnetwerk, rijdt FlixBus ook nachtbussen op geselecteerde Europese routes. Standaardvoorzieningen zijn onder andere gratis Wi-Fi, stopcontacten om apparaten op te laden, extra beenruimte, bagageruimte en toiletten aan boord, met snacks en drankjes te koop. FlixBus biedt één type standaardticket voor alle routes, dat één handbagage en één ingecheckte tas per passagier omvat. Extra kosten zijn van toepassing voor extra bagage en voor het reserveren van specifieke stoelen, zoals Extra Stoelen, Tafelstoelen of Panorama Stoelen. Deze combinatie van betaalbaarheid, comfort en brede dekking maakt FlixBus een populaire keuze voor prijsbewuste reizigers.
Bagage- & annuleringsvoorwaarden
Gemiddelde duur van de FlixBus
40m
Goedkoopste FlixBus prijs
€4
FlixBus frequentie
2 per dag
Bagage inbegrepen
Eén stuk handbagage tot 7 kg (42x30x18 cm) en één stuk ruimbagage tot 20 kg (80x50x30 cm).
Bijkomende bagage
Extra bagage kan tegen betaling worden aangeschaft.
Annuleringsvoorwaarden
U kunt uw ticket tot 15 minuten voor vertrek annuleren en ontvangt dan een voucher voor een volgende reis. Bij vertragingen van meer dan 120 minuten is restitutie mogelijk.
Voorzieningen in de bus
Wifi
Eten te koop aan boord
Zitplaatsreservering
Toiletten
USB-poorten
Toegankelijkheid
Bijstand; Voorrang bij het instappen; Rolstoeltoegankelijke bussen.
Fietsen
Fietsen zijn tegen betaling toegestaan; moet geboekt worden.
Huisdieren
Kleine huisdieren zijn toegestaan in reismanden; Blindengeleidehonden reizen gratis.

Rede Expressos

Over
Rede Expressos is een toonaangevend busbedrijf in Portugal, dat betrouwbare en comfortabele vervoersdiensten aanbiedt aan passagiers, waaronder bussen #[+journey]. Het bedrijf heeft een vloot van moderne bussen, variërend van luxe touringcars tot dubbeldekkers, allemaal uitgerust met airconditioning, verstelbare stoelen en gratis Wi-Fi. Het bedrijf biedt verschillende soorten tickets aan, waaronder enkele ritten, retourtickets en meertripkaarten. Ook zijn er kortingen voor studenten, senioren en kinderen. Rede Expressos biedt diensten aan van en naar grote steden en dorpen in Portugal, waaronder Lissabon, Porto, Faro en Coimbra. Het biedt ook internationale routes naar Spanje, Frankrijk en Duitsland. Het bedrijf is 24 uur per dag, 7 dagen per week actief, met vertrekkende bussen elk uur. Het is een van de populairste busbedrijven in Portugal, dat handige en betaalbare vervoersdiensten aan passagiers biedt.
Bagage- & annuleringsvoorwaarden
Gemiddelde duur van de Rede Expressos
40m
Goedkoopste Rede Expressos prijs
€8
Rede Expressos frequentie
7 per dag

Complete gids voor Vila Nova de Milfontes

Wat te doen in Vila Nova de Milfontes

Ontdek het beste van Vila Nova de Milfontes – topbezienswaardigheden, lokaal eten, reistips, budgettips en handige info over de valuta. Plan vandaag nog je perfecte reis naar Vila Nova de Milfontes.

  • Aanbevolen

Centro de Interpretação de Vila Nova de Milfontes

Klein lokaal centrum over geschiedenis, rivier en kustlandschap van Milfontes. Handig om context te krijgen voor een bezoek aan het dorp en de omgeving.

  • Aanbevolen

Museu Municipal de Odemira

Museumruimte in Odemira gewijd aan lokale geschiedenis en erfgoed. Geschikt voor bezoekers die het binnenland van de gemeente beter willen begrijpen.

Quintal da Música

Tentoonstellingsruimte in Odemira met regionale kunst en tijdelijke exposities. Een goede culturele omweg vanuit Milfontes.

Euro (€)

Betaalbaarder dan veel kustplaatsen in de Algarve; verblijf en eten zijn redelijk, maar prijzen stijgen in de zomer. Openbaar vervoer is beperkt, dus autokosten kunnen meetellen.

Gemiddelde maaltijdkosten

Voordelig
€8-12 voor fastfood of een eenvoudige maaltijd.
Middenklasse
€15-25 per persoon voor een restaurantmaaltijd.
Gastronomisch
€40-70 per persoon voor verfijnd dineren.
Koffie
€1,20-2,50 voor koffie of cappuccino.

Fooien

Fooi is niet verplicht. Rond in cafés en taxi's af of laat 5-10% achter in restaurants bij goede service.

Reistips: bus van Sines naar Vila Nova de Milfontes

Vind antwoorden op de meest voorkomende vragen over reizen vanSines naar Vila Nova de Milfontes per bus. Van reistijden en ticketprijzen tot directe verbindingen, eerste en laatste vertrekken, zelfs hoe mooi deze route is; onze FAQ's behandelen alles wat je moet weten om je reis te plannen. Of je nu op zoek bent naar de snelste bus, de goedkoopste optie, of tips om het meeste uit je bezoek aan Vila Nova de Milfontes te halen, met deze gids reis je slimmer en met meer vertrouwen.

FAQs
Goedkope buskaartjes van Sines naar Vila Nova de Milfontes kunnen al vanaf €4 worden geboekt als je van tevoren reserveert. De gemiddelde buskaartprijs van Sines naar Vila Nova de Milfontes is €6; echter, de prijzen variëren afhankelijk van het tijdstip van de dag en de klasse en ze zijn meestal duurder op de dag zelf.
Gemiddeld duurt de reis van Sines naar Vila Nova de Milfontes met de bus 40m voor de 27 km lange reis, maar de duur kan variëren als je reist in het weekend en op feestdagen.
De vroegste bus van Sines naar Vila Nova de Milfontes vertrekt om 7:00.
De laatste bus van Sines naar Vila Nova de Milfontes vertrekt om 22:10.
Ja, er zijn 8 directe busreizen per dag van Sines naar Vila Nova de Milfontes met Rede Expressos, FlixBus. De dienstregeling kan variëren op feestdagen of in het weekend met minder directe busreizen.
Wanneer je een bus neemt van Sines naar Vila Nova de Milfontes, kun je rekenen op Rede Expressos, FlixBus als de beste manier om naar Vila Nova de Milfontes te komen. Je kunt ook alle mogelijke busmaatschappijen controleren die een busreis van Sines naar Vila Nova de Milfontes aanbieden en de voorzieningen vergelijken voordat je een buskaartje koopt.
Een dagtocht naar Vila Nova de Milfontes vanuit Sines is de moeite waard met een reistijd van 40m heen en terug. Controleer met de Omio-app de beste manier om te reizen.
De goedkoopste maand voor een bus van Sines naar Vila Nova de Milfontes is april.
Ja, je kunt een bus nemen om van Sines naar Vila Nova de Milfontes te reizen.
Ja, de volgende toegankelijkheidsopties zijn beschikbaar als je de bus neemt van Sines naar Vila Nova de Milfontes:
  • FlixBus
    • Bijstand
    • Voorrang bij het instappen
    • Rolstoeltoegankelijke bussen.
Ja, er zijn toiletten aan boord van de bus van Sines naar Vila Nova de Milfontes bij busmaatschappij FlixBus.
Of je jouw buskaartje van Sines naar Vila Nova de Milfontes kunt annuleren, hangt af van de busmaatschappijen:
  • FlixBus
    • U kunt uw ticket tot 15 minuten voor vertrek annuleren en ontvangt dan een voucher voor een volgende reis. Bij vertragingen van meer dan 120 minuten is restitutie mogelijk.
Ja, fietsen zijn toegestaan aan boord van de bus bij busmaatschappij FlixBus.
Tickets zijn vaak voordeliger als je ze vroeg boekt. Reizen buiten de spitsuren of op weekdagen kan je geld besparen. Sorteer resultaten op prijs om snel de meest betaalbare opties te vinden. Controleer promoties of kortingen op onze website en app.
Nee, er is geen eten te koop aan boord van de bus van Sines naar Vila Nova de Milfontes.
Ja, de volgende bagageopties zijn inbegrepen bij het boeken van een buskaartje van Sines naar Vila Nova de Milfontes:
  • FlixBus
    • Eén stuk handbagage tot 7 kg (42x30x18 cm) en één stuk ruimbagage tot 20 kg (80x50x30 cm).
Ja, de volgende opties voor extra bagage zijn beschikbaar bij het boeken van een buskaartje van Sines naar Vila Nova de Milfontes:
  • FlixBus
    • Extra bagage kan tegen betaling worden aangeschaft.
Ja, je mag je huisdier meenemen op de bus van Sines naar Vila Nova de Milfontes. De volgende voorwaarden gelden:
  • FlixBus
    • Kleine huisdieren zijn toegestaan in reismanden
    • Blindengeleidehonden reizen gratis.
Je kunt je stoel reserveren voor de bus van Sines naar Vila Nova de Milfontes bij de volgende busmaatschappij: FlixBus
Ja, er zijn USB-aansluitingen aan boord van de bus van Sines naar Vila Nova de Milfontes bij de volgende busmaatschappij: FlixBus.
Ja, er is wifi aan boord van de bus van Sines naar Vila Nova de Milfontes bij de volgende busmaatschappij: FlixBus.

populaire busstations

Centrale stations en vliegvelden voor deze reis

De meeste bussen van Sines naar Vila Nova de Milfontes gebruiken de haltes Sines, Rua Júlio Gomes da Silva en Vila Nova de Milfontes, Vivenda do Malatreco (Paragem Rede Expresso). Gebruik deze gids om de bushaltes Sines en Vila Nova de Milfontes op deze route te vergelijken, het openbaar vervoer in het stadscentrum te bekijken en praktische zaken zoals voorzieningen en diensten op de bushaltes te controleren.

Vertrekbusstations in Sines
Aankomstbusstations in Vila Nova de Milfontes

Vanaf welk busstation Sines vertrekken de bussen naar Vila Nova de Milfontes?

Bussen van Sines naar Vila Nova de Milfontes vertrekken vanaf Sines, Rua Júlio Gomes da Silva. De halte ligt 1 km van het centrum van Sines, op R. Júlio Gomes da Silva, 7520 Sines, Portugal.
Sines, Rua Júlio Gomes da SilvaR. Júlio Gomes da Silva, 7520 Sines, PortugalWifiParkerenGeldautomaatTaxiToegankelijkheidWCDoucheLoket
Vervoer in het stadscentrum

Van het stadscentrum van Sines naar Sines, Rua Júlio Gomes da Silva

TRUE

Voorzieningen en diensten van busstation Sines, Rua Júlio Gomes da Silva

Sines, Rua Júlio Gomes da Silva biedt praktische diensten voor deze route, waaronder Wifi, Parkeren, Geldautomaat, Taxi, Toegankelijkheid, WC, Douche en Loket.

Wifi en geldautomaten

Er is wifi beschikbaar op Sines, Rua Júlio Gomes da Silva. Er zijn geldautomaten beschikbaar op Sines, Rua Júlio Gomes da Silva.

Tickets en informatie

U kunt ticketondersteuning krijgen via Sines, Rua Júlio Gomes da Silva.

Parkeergelegenheid, taxi's en toiletten

Beschikbaar bij Sines, Rua Júlio Gomes da Silva: Parkeren, Taxi, WC.

Toegankelijkheid

Toegankelijke voorzieningen zijn beschikbaar op de volgende locaties: Sines, Rua Júlio Gomes da Silva: Basis toegankelijkheid voor rolstoelen.

Populairste busverbindingen

Meer reisopties per bus van Sines naar Vila Nova de Milfontes

Bekijk gerelateerde reisinformatie:

Populairste busverbindingen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone