Transportes Comes bus van Cádiz naar Estepona

za 26 sep
+ Voeg terugreis toe
Transportes Comes
Rede Expressos
Flibco
RegioJet a.s.
Grupo Interbus
>2.000 reisorganisaties
Transportes Comes
Rede Expressos
Flibco
RegioJet a.s.
Grupo Interbus
>2.000 reisorganisaties
QR-Code
Scan om onze gratis app te downloaden
Gebruik onze app om live reisupdates te ontvangen en mobiele tickets te boeken voor treinen, bussen, vluchten en ferry’s in 37 landen.
App Store
rate4.9
42K beoordelingen
Google Play
rate4.6
136K recensies

De goedkoopste en snelste bussen Van Cádiz Naar Estepona

Tijden, prijzen en boekbare tickets voor 26 sep

Laagste prijs op 26 sep

zł48

Gemiddelde ticketprijs op 26 sep

zł63

Snelste reis op 26 sep

1 u

Gemiddelde reisduur op 26 sep

1 u 25 m

Bussen op 26 sep

2

Afstand busreis

104 km

Voordelige tickets

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Cádiz naar Estepona bedraagt ongeveer zł63 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor zł48.

Snelle bussen

Voor za 26 sep vonden we 2 bussen van Cádiz naar Estepona, waaronder 2 rechtstreekse verbindingen.

Op za 26 sep doen de directe busdiensten gemiddeld 1 u 25 m over de afstand van 104 km. Als je echter de juiste bus kiest, kun je er zelfs in 1 u zijn.

De langzaamste busreizen doen er 1 u 50 m over, waarbij je meestal één of twee keer moet overstappen tijdens de reis. Je kunt hierdoor wel geld besparen.

  • BlaBlaCar
    7:301u00
    Cádiz
    8:30Estepona
    zł481Enkele reis
    0 overstappen
  • BlaBlaCar
    9:001u50
    Cádiz
    10:50Estepona
    zł771Enkele reis
    0 overstappen

Live vertrektijden

Cádiz naar Estepona dienstregeling bussen

De onderstaande tabel toont de actuele vertrektijden voor bussen van Cádiz naar Estepona voor vandaag, vrijdag 25 september. Vernieuw de resultatenlijst om de bijgewerkte busreizen te zien.

Laatst bijgewerkt om
AanbiederVertrekReisduurAankomstOverstappen
Tickets
Transportes ComesNormal14:00 Cádiz, Estación de Autobuses
3u30
17:30 Estepona, Avenida Litoral (Estación de Autobuses)0 overstappenRechtstreeks
zaterdag 26 september
BlaBlaCar7:30 Cádiz
1u00
8:30 Estepona0 overstappenRechtstreeks
BlaBlaCar9:00 Cádiz
1u50
10:50 Estepona0 overstappenRechtstreeks

Dit is de laatste bus van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

Vergelijk de prijs Prijzen van verschillende soorten vervoer

Vergelijk busprijzen voor de komende drie weken. Bekijk in één overzicht de beste deals, de laagste tarieven en de beste optie voor je budget.

za
26 sep
zo
27 sep
ma
28 sep
di
29 sep
wo
30 sep
do
01 okt
vr
02 okt

Reisinformatie

Overzicht: Bus van Cádiz naar Estepona

SpanjeSpanje
SpanjeSpanje
Icon of bus

Bussen van Cádiz naar Estepona rijden gemiddeld 2 keer per dag met een reisduur van ongeveer 3u 30m. Voordelige bustickets voor deze reis zijn verkrijgbaar vanaf zł119 als je van tevoren boekt.

Er zijn 2 bussen per dag. De vroegste bus vertrekt om 05:00, de laatste om 12:00. De snelste bus doet de 104 km afstand in 3u 30m.

Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie
Afstand
104 km
Gemiddelde reisduur bus
3u 30m
Nieuwe ticketprijs
zł119
Bussen per dag
2
Directe bussen
2
Snelste bus
3u 30m
Vroegste bus
5:00
Laatste bus
12:00
Goedkoopste maand
sep
Goedkoopste dag
di
Hoogseizoen
jul - sep
Laagseizoen
okt - dec
Drukste dag
za
Minst drukke dag
do
Beste tijd om te boeken
21 dagen
Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie

Busmaatschappijen: Transportes Comes van Cádiz naar EsteponaJe kunt met de bus reizen tussen Cádiz en Estepona met Transportes Comes vanaf zł119. Wanneer je zoekt naar dienstregelingen en tickets, laat Omio je de beste reis zien.

Transportes Comes

Over
Transportes Comes is een Spaanse transportmaatschappij die talrijke busroutes exploiteert in verschillende steden in Spanje, waaronder Algeciras, San Fernando, Malaga en Sevilla. Ze staan bekend om hun betrouwbaarheid en stiptheid, en handhaven een hoge standaard van service en een goed onderhouden vloot voertuigen. Populaire routes verbinden steden zoals Algeciras met San Fernando en Sevilla met Jerez de la Frontera. Transportes Comes biedt ook busverhuur aan voor verschillende gelegenheden. Voorzieningen op hun bussen omvatten vaak verstelbare stoelen, airconditioning en stopcontacten, met veel nieuwere voertuigen die ook Wi-Fi aanbieden.
Bagage- & annuleringsvoorwaarden
Gemiddelde duur van de Transportes Comes
3u 30m
Goedkoopste Transportes Comes prijs
zł119
Transportes Comes frequentie
2 per dag
Bagage inbegrepen
Eén stuk handbagage tot 10 kg en één stuk ruimbagage tot 25 kg.
Bijkomende bagage
€ 10 per extra tas.
Annuleringsvoorwaarden
kunt uw ticket tot 24 uur voor vertrek annuleren en dan krijgt u het volledige bedrag terug. Bij annulering binnen 24 uur is geen restitutie mogelijk.
Voorzieningen in de bus
Eten te koop aan boord
Zitplaatsreservering
Toiletten
Toegankelijkheid
Bijstand; Voorrang bij het instappen; Toegankelijke zitplaatsen.
Fietsen
Fietsen zijn toegestaan; moet in een fietstas verpakt worden.
Huisdieren
Kleine huisdieren zijn toegestaan in reismanden; Grotere huisdieren moeten aangelijnd en gemuilkorfd zijn.

Complete gids voor Estepona

Wat te doen in Estepona

Ontdek het beste van Estepona – topbezienswaardigheden, lokaal eten, reistips, budgettips en handige info over de valuta. Plan vandaag nog je perfecte reis naar Estepona.

  • Zeker bezoeken

Orchidarium Estepona

Hedendaags kunstmuseum met werken van internationale kunstenaars in een modern gebouw in de oude binnenstad.

  • Aanbevolen

Museo Paleontológico de Estepona

Museum gewijd aan paleontologie met fossielen en informatie over prehistorisch leven aan de Costa del Sol.

  • Aanbevolen

Sala de Exposiciones Casa de Las Tejerinas

Kleine gemeentelijke expositieruimte met wisselende kunst- en cultuurshows in een centraal historisch pand.

Euro (€)

Estepona is gematigd geprijsd voor de Costa del Sol; hotels in hoogseizoen en uit eten zijn hoger, maar tapas, koffie en lokaal vervoer blijven redelijk.

Gemiddelde maaltijdkosten

Voordelig
€8-12 voor fastfood of een eenvoudige maaltijd.
Middenklasse
€20-35 per persoon voor een restaurantmaaltijd.
Gastronomisch
€60+ per persoon voor verfijnd dineren.
Koffie
€1,80-3 voor koffie of cappuccino.

Fooien

Fooi is niet verplicht. Rond in restaurants af of geef 5-10% bij goede service; in cafés wat kleingeld. Taxi's: afronden naar boven is gebruikelijk.

Reistips: bus van Cádiz naar Estepona

Vind antwoorden op de meest voorkomende vragen over reizen vanCádiz naar Estepona per bus. Van reistijden en ticketprijzen tot directe verbindingen, eerste en laatste vertrekken, zelfs hoe mooi deze route is; onze FAQ's behandelen alles wat je moet weten om je reis te plannen. Of je nu op zoek bent naar de snelste bus, de goedkoopste optie, of tips om het meeste uit je bezoek aan Estepona te halen, met deze gids reis je slimmer en met meer vertrouwen.

FAQs
Goedkope buskaartjes van Cádiz naar Estepona kunnen al vanaf zł119 worden geboekt als je van tevoren reserveert. De gemiddelde buskaartprijs van Cádiz naar Estepona is zł121; echter, de prijzen variëren afhankelijk van het tijdstip van de dag en de klasse en ze zijn meestal duurder op de dag zelf.
Gemiddeld duurt de reis van Cádiz naar Estepona met de bus 3u 30m voor de 104 km lange reis, maar de duur kan variëren als je reist in het weekend en op feestdagen.
De vroegste bus van Cádiz naar Estepona vertrekt om 5:00.
De laatste bus van Cádiz naar Estepona vertrekt om 12:00.
Ja, er zijn 2 directe busreizen per dag van Cádiz naar Estepona met Transportes Comes. De dienstregeling kan variëren op feestdagen of in het weekend met minder directe busreizen.
Wanneer je een bus neemt van Cádiz naar Estepona, kun je rekenen op Transportes Comes als de beste manier om naar Estepona te komen. Je kunt ook alle mogelijke busmaatschappijen controleren die een busreis van Cádiz naar Estepona aanbieden en de voorzieningen vergelijken voordat je een buskaartje koopt.
Ja, je kunt een bus nemen om van Cádiz naar Estepona te reizen.
Ja, de volgende toegankelijkheidsopties zijn beschikbaar als je de bus neemt van Cádiz naar Estepona:
  • Transportes Comes
    • Bijstand
    • Voorrang bij het instappen
    • Toegankelijke zitplaatsen.
Ja, er zijn toiletten aan boord van de bus van Cádiz naar Estepona bij busmaatschappij Transportes Comes.
Of je jouw buskaartje van Cádiz naar Estepona kunt annuleren, hangt af van de busmaatschappijen:
  • Transportes Comes
    • kunt uw ticket tot 24 uur voor vertrek annuleren en dan krijgt u het volledige bedrag terug. Bij annulering binnen 24 uur is geen restitutie mogelijk.
Ja, fietsen zijn toegestaan aan boord van de bus bij busmaatschappij Transportes Comes.
Tickets zijn vaak voordeliger als je ze vroeg boekt. Reizen buiten de spitsuren of op weekdagen kan je geld besparen. Sorteer resultaten op prijs om snel de meest betaalbare opties te vinden. Controleer promoties of kortingen op onze website en app.
Nee, er is geen eten te koop aan boord van de bus van Cádiz naar Estepona.
Ja, de volgende bagageopties zijn inbegrepen bij het boeken van een buskaartje van Cádiz naar Estepona:
  • Transportes Comes
    • Eén stuk handbagage tot 10 kg en één stuk ruimbagage tot 25 kg.
Ja, de volgende opties voor extra bagage zijn beschikbaar bij het boeken van een buskaartje van Cádiz naar Estepona:
  • Transportes Comes
    • € 10 per extra tas.
Ja, je mag je huisdier meenemen op de bus van Cádiz naar Estepona. De volgende voorwaarden gelden:
  • Transportes Comes
    • Kleine huisdieren zijn toegestaan in reismanden
    • Grotere huisdieren moeten aangelijnd en gemuilkorfd zijn.
Je kunt je stoel reserveren voor de bus van Cádiz naar Estepona bij de volgende busmaatschappij: Transportes Comes
Nee, er zijn geen USB-aansluitingen aan boord van de bus van Cádiz naar Estepona.
Nee, er is geen wifi aan boord van de bus van Cádiz naar Estepona.

populaire busstations

Centrale stations en vliegvelden voor deze reis

De meeste bussen van Cádiz naar Estepona gebruiken de haltes Cádiz, Estación de Autobuses en Estepona, Avenida Litoral (Estación de Autobuses). Gebruik deze gids om de bushaltes Cádiz en Estepona op deze route te vergelijken, het openbaar vervoer in het stadscentrum te bekijken en praktische zaken zoals voorzieningen en diensten op de bushaltes te controleren.

Vertrekbusstations in Cádiz
Aankomstbusstations in Estepona

Vanaf welk busstation Cádiz vertrekken de bussen naar Estepona?

Bussen van Cádiz naar Estepona vertrekken vanaf Cádiz, Estación de Autobuses. De halte ligt 1 km van het centrum van Cádiz, op Avenida José León de Carranza, s/n, 11011 Cádiz, Spanje.
Cádiz, Estación de AutobusesAvenida José León de Carranza, s/n, 11011 Cádiz, SpanjeWifiParkerenDinerenGeldautomaatTaxiToegankelijkheidWCLoket
Vervoer in het stadscentrum

Van het stadscentrum van Cádiz naar Cádiz, Estación de Autobuses

Cádiz, Estación de Autobuses is 1 km vanaf het stadscentrum Cádiz. Mogelijkheden voor openbaar vervoer zijn onder andere:

Bus2u 45m · zł98
L-530 · 3u 9m · zł103

Voorzieningen en diensten van busstation Cádiz, Estación de Autobuses

Cádiz, Estación de Autobuses biedt praktische diensten voor deze route, waaronder Wifi, Parkeren, Dineren, Geldautomaat, Taxi, Toegankelijkheid, WC en Loket.

Eten en drinken

De voedselopties omvatten: Cafetería de la estación (in het station), Tapasbar (in het station), Fastfoodrestaurant (in het station).

Wifi en geldautomaten

Gratis wifi Geldautomaten zijn gelegen vlak bij de hoofdingang

Tickets en informatie

U kunt ticketondersteuning krijgen via Cádiz, Estación de Autobuses.

Parkeergelegenheid, taxi's en toiletten

Beschikbaar bij Cádiz, Estación de Autobuses: Parkeren, Taxi, WC.

Toegankelijkheid

Toegankelijke voorzieningen zijn beschikbaar op de volgende locaties: Cádiz, Estación de Autobuses: Liften, hellingen.

Meer reisopties per bus van Cádiz naar Estepona

Bekijk gerelateerde reisinformatie:

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone