FlixBus bus van Brunssum naar Amsterdam

za 26 sep
+ Voeg terugreis toe
BlaBlaCar Bus
FlixBus
Rede Expressos
Flibco
RegioJet a.s.
>2.000 reisorganisaties
BlaBlaCar Bus
FlixBus
Rede Expressos
Flibco
RegioJet a.s.
>2.000 reisorganisaties
QR-Code
Scan om onze gratis app te downloaden
Gebruik onze app om live reisupdates te ontvangen en mobiele tickets te boeken voor treinen, bussen, vluchten en ferry’s in 37 landen.
App Store
rate4.9
42K beoordelingen
Google Play
rate4.6
136K recensies

De goedkoopste en snelste bussen Van Brunssum Naar Amsterdam

Tijden, prijzen en boekbare tickets voor 26 sep

Laagste prijs op 26 sep

CHF17

Gemiddelde ticketprijs op 26 sep

CHF17

Snelste reis op 26 sep

3 u 30 m

Gemiddelde reisduur op 26 sep

3 u 30 m

Bussen op 26 sep

1

Afstand busreis

175 km

Voordelige tickets

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Brunssum naar Amsterdam bedraagt ongeveer CHF17 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor CHF17.

Snelle bussen

Voor za 26 sep vonden we 1 bussen van Brunssum naar Amsterdam, waaronder 1 rechtstreekse verbindingen.

Op za 26 sep doen de directe busdiensten gemiddeld 3 u 30 m over de afstand van 175 km. Als je echter de juiste bus kiest, kun je er zelfs in 3 u 30 m zijn.

De langzaamste busreizen doen er 3 u 30 m over, waarbij je meestal één of twee keer moet overstappen tijdens de reis. Je kunt hierdoor wel geld besparen.

  • FlixBus
    11:303u30
    Brunssum
    15:00Amsterdam
    CHF171Enkele reis
    0 overstappen

Live vertrektijden

Brunssum naar Amsterdam dienstregeling bussen

De onderstaande tabel toont de actuele vertrektijden voor bussen van Brunssum naar Amsterdam voor morgen, zaterdag 26 september. Vernieuw de resultatenlijst om de bijgewerkte busreizen te zien.

Laatst bijgewerkt om
AanbiederVertrekReisduurAankomstOverstappen
Tickets
FlixBus11:30 Brunssum
3u30
15:00 Amsterdam0 overstappenRechtstreeks

Dit is de laatste bus van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

Vergelijk de prijs Prijzen van verschillende soorten vervoer

Vergelijk bus, trein en vluchtprijzen voor de komende drie weken. Bekijk in één overzicht de beste deals, de laagste tarieven en de beste optie voor je budget.

za
26 sep
zo
27 sep
ma
28 sep
di
29 sep
wo
30 sep
do
01 okt
vr
02 okt

Waarom zou je via Omio bussen boeken van Brunssum naar Amsterdam?

Zowel BlaBlaCar Bus als FlixBus bieden bussen aan van Brunssum naar Amsterdam.
Omio is een officiële ticketverkoper voor al je reismogelijkheden van Brunssum naar Amsterdam.

Waarom boeken bij Omio in plaats van via BlaBlaCar Bus?

  • Vergelijk met andere aanbieders: Op Omio kun je niet alleen tickets kopen voor BlaBlaCar Bus, maar ook tickets vergelijken voor bijvoorbeeld FlixBus om de beste optie te vinden voor je reis van Brunssum naar Amsterdam.
  • Ontworpen voor internationale reizigers: Omio is beschikbaar in jouw taal, heeft 24/7 klantenservice en biedt verschillende betaalopties, zoals PayPal, creditcards en bankoverschrijvingen, in de valuta die jij wilt.
  • Vergelijk alle opties: Met Omio kun je BlaBlaCar Bus vergelijken met alle beschikbare reisopties, namelijk bus, train en flight, zodat jij zeker weet dat je de beste deal krijgt voor je reis van Brunssum naar Amsterdam.

Waarom via Omio boeken en niet op Checkmybus, Wanderu of Busbud?

  • Vergelijk met andere aanbieders: Op Omio kun je ook tickets vergelijken voor bijvoorbeeld FlixBus om de beste optie te vinden voor je reis van Brunssum naar Amsterdam.
  • Verschillende vervoersmiddelen: Met Omio kun je verschillende reisopties vergelijken, zoals bus, train en flight, om de beste reisoptie te vinden van Brunssum naar Amsterdam.

Reisinformatie

Overzicht: Bus van Brunssum naar Amsterdam

NederlandNederland
NederlandNederland
Icon of bus

Bussen van Brunssum naar Amsterdam rijden gemiddeld 16 keer per dag met een reisduur van ongeveer 3u 43m. Voordelige bustickets voor deze reis zijn verkrijgbaar vanaf CHF13 als je van tevoren boekt.

Er zijn 12 bussen per dag. De vroegste bus vertrekt om 06:15, de laatste om 23:30. De snelste bus doet de 175 km afstand in 2u 15m.

Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie
Afstand
175 km
Gemiddelde reisduur bus
3u 43m
Nieuwe ticketprijs
CHF13
Bussen per dag
16
Directe bussen
12
Snelste bus
2u 15m
Vroegste bus
6:15
Laatste bus
23:30
Goedkoopste maand
jan
Goedkoopste dag
do
Hoogseizoen
apr - jun
Laagseizoen
jan - mrt
Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie

Busmaatschappijen: FlixBus, BlaBlaCar Bus van Brunssum naar AmsterdamJe kunt met de bus reizen tussen Brunssum en Amsterdam met FlixBus, BlaBlaCar Bus vanaf CHF13. Wanneer je zoekt naar dienstregelingen en tickets, laat Omio je de beste reis zien.

FlixBus

Over
FlixBus is een van de toonaangevende low-cost busmaatschappijen in Europa, opgericht in Duitsland en biedt nu langeafstandsdiensten aan in heel Europa en de Verenigde Staten. Naast het uitgebreide dagnetwerk, rijdt FlixBus ook nachtbussen op geselecteerde Europese routes. Standaardvoorzieningen zijn onder andere gratis Wi-Fi, stopcontacten om apparaten op te laden, extra beenruimte, bagageruimte en toiletten aan boord, met snacks en drankjes te koop. FlixBus biedt één type standaardticket voor alle routes, dat één handbagage en één ingecheckte tas per passagier omvat. Extra kosten zijn van toepassing voor extra bagage en voor het reserveren van specifieke stoelen, zoals Extra Stoelen, Tafelstoelen of Panorama Stoelen. Deze combinatie van betaalbaarheid, comfort en brede dekking maakt FlixBus een populaire keuze voor prijsbewuste reizigers.
Bagage- & annuleringsvoorwaarden
Gemiddelde duur van de FlixBus
2u 15m
Goedkoopste FlixBus prijs
CHF13
FlixBus frequentie
14 per dag
Bagage inbegrepen
Eén stuk handbagage tot 7 kg (42x30x18 cm) en één stuk ruimbagage tot 20 kg (80x50x30 cm).
Bijkomende bagage
Extra bagage kan tegen betaling worden aangeschaft.
Annuleringsvoorwaarden
U kunt uw ticket tot 15 minuten voor vertrek annuleren en ontvangt dan een voucher voor een volgende reis. Bij vertragingen van meer dan 120 minuten is restitutie mogelijk.
Voorzieningen in de bus
Wifi
Eten te koop aan boord
Zitplaatsreservering
Toiletten
USB-poorten
Toegankelijkheid
Bijstand; Voorrang bij het instappen; Rolstoeltoegankelijke bussen.
Fietsen
Fietsen zijn tegen betaling toegestaan; moet geboekt worden.
Huisdieren
Kleine huisdieren zijn toegestaan in reismanden; Blindengeleidehonden reizen gratis.

BlaBlaCar Bus

Over
BlaBlaCar Bus (voorheen bekend als Ouibus of iDBUS) is een langeafstandsbussenbedrijf dat actief is in 10 Europese landen en meer dan 300 bestemmingen verbindt. Als dochteronderneming van het Franse carpoolbedrijf BlaBlaCar biedt het comfortabel reizen met standaardvoorzieningen zoals airconditioning, toiletten, USB- en stopcontacten voor het opladen van apparaten, extra beenruimte en verstelbare stoelen. Gratis Wi-Fi is beschikbaar op geselecteerde routes. BlaBlaCar Bus biedt alleen een Standaard tickettype aan, waarmee passagiers één handbagage en tot twee ingecheckte bagages per persoon mogen meenemen.
Bagage- & annuleringsvoorwaarden
Gemiddelde duur van de BlaBlaCar Bus
6u 19m
Goedkoopste BlaBlaCar Bus prijs
CHF17
BlaBlaCar Bus frequentie
2 per dag
Bagage inbegrepen
Eén stuk handbagage tot 7 kg en één stuk ruimbagage tot 20 kg.
Bijkomende bagage
Extra bagage kan tegen betaling worden aangeschaft.
Annuleringsvoorwaarden
U kunt uw ticket tot 30 minuten voor vertrek annuleren en krijgt dan uw geld terug in de vorm van een voucher.
Voorzieningen in de bus
Wifi
Eten te koop aan boord
Zitplaatsreservering
Toiletten
USB-poorten
Toegankelijkheid
Bijstand; Voorrang bij het instappen; Toegankelijke zitmogelijkheden.
Fietsen
Fietsen zijn toegestaan; Er kunnen extra kosten van toepassing zijn.

Complete gids voor Amsterdam

Wat te doen in Amsterdam

Ontdek het beste van Amsterdam – topbezienswaardigheden, lokaal eten, reistips, budgettips en handige info over de valuta. Plan vandaag nog je perfecte reis naar Amsterdam.

  • Zeker bezoeken

Van Gogh Museum

Museum met meesterwerken van Vincent van Gogh en tijdgenoten. Een kernplek om zijn leven, stijl en ontwikkeling van dichtbij te ervaren.

  • Zeker bezoeken

Rijksmuseum

Nationaal museum voor kunst en geschiedenis met werken van Rembrandt en Vermeer. Ideaal voor een brede kennismaking met Nederland.

  • Zeker bezoeken

Anne Frank Huis

Museum in het onderduikadres van Anne Frank. Indringende ervaring die het verhaal van oorlog, vervolging en hoop tastbaar maakt.

Euro (€)

Amsterdam is duurder dan veel Europese steden, met hoge hotelprijzen, stevige restaurantrekeningen en niet-goedkoop OV voor bezoekers.

Gemiddelde maaltijdkosten

Voordelig
€10-15 voor fastfood of streetfood.
Middenklasse
€20-35 per persoon voor een maaltijd.
Gastronomisch
€70+ per persoon voor fine dining.
Koffie
€3-4,50 voor een cappuccino.

Fooien

Service zit meestal in de prijs. Rond in restaurants af of geef 5-10% bij goede service; taxi's afronden is gebruikelijk, in cafés kleingeld of afronden.

Reistips: bus van Brunssum naar Amsterdam

Vind antwoorden op de meest voorkomende vragen over reizen vanBrunssum naar Amsterdam per bus. Van reistijden en ticketprijzen tot directe verbindingen, eerste en laatste vertrekken, zelfs hoe mooi deze route is; onze FAQ's behandelen alles wat je moet weten om je reis te plannen. Of je nu op zoek bent naar de snelste bus, de goedkoopste optie, of tips om het meeste uit je bezoek aan Amsterdam te halen, met deze gids reis je slimmer en met meer vertrouwen.

FAQs
Goedkope buskaartjes van Brunssum naar Amsterdam kunnen al vanaf CHF13 worden geboekt als je van tevoren reserveert. De gemiddelde buskaartprijs van Brunssum naar Amsterdam is CHF29; echter, de prijzen variëren afhankelijk van het tijdstip van de dag en de klasse en ze zijn meestal duurder op de dag zelf.
Gemiddeld duurt de reis van Brunssum naar Amsterdam met de bus 2u 15m voor de 175 km lange reis, maar de duur kan variëren als je reist in het weekend en op feestdagen.
De vroegste bus van Brunssum naar Amsterdam vertrekt om 6:15.
De laatste bus van Brunssum naar Amsterdam vertrekt om 23:30.
Ja, er zijn 12 directe busreizen per dag van Brunssum naar Amsterdam met FlixBus. De dienstregeling kan variëren op feestdagen of in het weekend met minder directe busreizen.
Wanneer je een bus neemt van Brunssum naar Amsterdam, kun je rekenen op BlaBlaCar Bus, FlixBus als de beste manier om naar Amsterdam te komen. Je kunt ook alle mogelijke busmaatschappijen controleren die een busreis van Brunssum naar Amsterdam aanbieden en de voorzieningen vergelijken voordat je een buskaartje koopt.
Het is handig om uw opties te vergelijken, omdat er 3 manieren zijn om van Brunssum naar Amsterdam te reizen, inclusief het nemen van een bus, trein en vlucht.
Ja, de volgende toegankelijkheidsopties zijn beschikbaar als je de bus neemt van Brunssum naar Amsterdam:
  • BlaBlaCar Bus
    • Bijstand
    • Voorrang bij het instappen
    • Toegankelijke zitmogelijkheden.
  • FlixBus
    • Bijstand
    • Voorrang bij het instappen
    • Rolstoeltoegankelijke bussen.
Ja, er zijn toiletten aan boord van de bus van Brunssum naar Amsterdam bij busmaatschappij BlaBlaCar Bus, FlixBus.
Of je jouw buskaartje van Brunssum naar Amsterdam kunt annuleren, hangt af van de busmaatschappijen:
  • BlaBlaCar Bus
    • U kunt uw ticket tot 30 minuten voor vertrek annuleren en krijgt dan uw geld terug in de vorm van een voucher.
  • FlixBus
    • U kunt uw ticket tot 15 minuten voor vertrek annuleren en ontvangt dan een voucher voor een volgende reis. Bij vertragingen van meer dan 120 minuten is restitutie mogelijk.
Ja, fietsen zijn toegestaan aan boord van de bus bij busmaatschappij BlaBlaCar Bus, FlixBus.
Tickets zijn vaak voordeliger als je ze vroeg boekt. Reizen buiten de spitsuren of op weekdagen kan je geld besparen. Sorteer resultaten op prijs om snel de meest betaalbare opties te vinden. Controleer promoties of kortingen op onze website en app.
Nee, er is geen eten te koop aan boord van de bus van Brunssum naar Amsterdam.
Ja, de volgende bagageopties zijn inbegrepen bij het boeken van een buskaartje van Brunssum naar Amsterdam:
  • BlaBlaCar Bus
    • Eén stuk handbagage tot 7 kg en één stuk ruimbagage tot 20 kg.
  • FlixBus
    • Eén stuk handbagage tot 7 kg (42x30x18 cm) en één stuk ruimbagage tot 20 kg (80x50x30 cm).
Ja, de volgende opties voor extra bagage zijn beschikbaar bij het boeken van een buskaartje van Brunssum naar Amsterdam:
  • BlaBlaCar Bus
    • Extra bagage kan tegen betaling worden aangeschaft.
  • FlixBus
    • Extra bagage kan tegen betaling worden aangeschaft.
Ja, je mag je huisdier meenemen op de bus van Brunssum naar Amsterdam. De volgende voorwaarden gelden:
  • FlixBus
    • Kleine huisdieren zijn toegestaan in reismanden
    • Blindengeleidehonden reizen gratis.
Je kunt je stoel reserveren voor de bus van Brunssum naar Amsterdam bij de volgende busmaatschappij: BlaBlaCar Bus, FlixBus
Ja, er zijn USB-aansluitingen aan boord van de bus van Brunssum naar Amsterdam bij de volgende busmaatschappij: BlaBlaCar Bus, FlixBus.
Ja, er is wifi aan boord van de bus van Brunssum naar Amsterdam bij de volgende busmaatschappij: BlaBlaCar Bus, FlixBus.

populaire busstations

Centrale stations en vliegvelden voor deze reis

De meeste bussen van Brunssum naar Amsterdam gebruiken de haltes Maastricht, Meerssenerweg (International Bus Station) en Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk), met enkele haltes Amsterdam, Station Bijlmer Arena. Gebruik deze gids om de bushaltes Brunssum en Amsterdam op deze route te vergelijken, het openbaar vervoer in het stadscentrum te bekijken en praktische zaken zoals voorzieningen en diensten op de bushaltes te controleren.

Vertrekbusstations in Brunssum
Aankomstbusstations in Amsterdam

Bij welk busstation Amsterdam komen bussen vanuit Brunssum aan?

Bussen van Brunssum naar Amsterdam komen meestal aan op Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk). Sommige diensten komen aan op Amsterdam, Station Bijlmer Arena, dus controleer uw ticket vóór vertrek om uw aankomsthalte in Amsterdam te bevestigen.
Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk)Piarcoplein, 1043 DW Amsterdam, NederlandWifiParkerenDinerenGeldautomaatTaxiToegankelijkheidWCLoket
Vervoer in het stadscentrum

Van het stadscentrum van Amsterdam naar Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk)

Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk) is 3 km vanaf het stadscentrum Amsterdam. Mogelijkheden voor openbaar vervoer zijn onder andere:

TreinSprinter, Intercity · 5m · CHF1 · elke ~34 min
BusStopbus ipv trein · 15m
22, N81 · 16m · CHF2 · elke ~8 min
22, N81 · 19m · CHF3 · elke ~8 min
N75, X845 · 20m · CHF1
Tram19 · 14m · CHF2 · elke ~11 min
Metro51 · 29m · CHF4 · elke ~11 min

Voorzieningen en diensten van busstation Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk)

Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk) biedt praktische diensten voor deze route, waaronder Wifi, Parkeren, Dineren, Geldautomaat, Taxi, Toegankelijkheid, WC en Loket.

Eten en drinken

De voedselopties omvatten: Cafetaria Sloterdijk (in het station), Burger King (in het station), Julia's (in het station).

Wifi en geldautomaten

Gratis wifi Geldautomaten zijn gelegen vlak bij de hoofdingang en in het winkelgebied

Tickets en informatie

U kunt ticketondersteuning krijgen via Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk).

Parkeergelegenheid, taxi's en toiletten

Beschikbaar bij Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk): Parkeren, Taxi, WC.

Toegankelijkheid

Toegankelijke voorzieningen zijn beschikbaar op de volgende locaties: Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk): Liften, hellingen.

Amsterdam, Station Bijlmer Arena
Vervoer in het stadscentrum

Van het stadscentrum van Amsterdam naar Amsterdam, Station Bijlmer Arena

TreinSprinter, Intercity · 15m · CHF3 · elke ~6 min
BusN26 · 20m · CHF3
N87, N85 · 28m · CHF5 · elke ~2 min
N85, N87 · 34m · CHF5 · elke ~2 min
Metro54 · 15m · CHF2 · elke ~11 min
Schiphol, Airport Terminal 1Vertrekpassage 1 Evert van de Beekstraat 202 Terminal, 1118 CP Schiphol, NetherlandsWifiParkerenDinerenGeldautomaatTaxiToegankelijkheidWCDoucheLoket
Vervoer in het stadscentrum

Van het stadscentrum van Amsterdam naar Schiphol, Airport Terminal 1

TreinSprinter, Intercity direct, Intercity · 22m · CHF4 · elke ~16 min
BusSnelbus ipv trein · 35m
245 · 41m · CHF5
N97, 397 · 43m · CHF5 · elke ~15 min
397, N97 · 46m · CHF5 · elke ~15 min
N818 · 51m · CHF2
Pendelbus31m · CHF6 · elke ~3 min

Voorzieningen en diensten van busstation Schiphol, Airport Terminal 1

Schiphol, Airport Terminal 1 biedt praktische diensten voor deze route, waaronder Wifi, Parkeren, Dineren, Geldautomaat, Taxi, Toegankelijkheid, WC, Douche en Loket.

Eten en drinken

De voedselopties omvatten: Verschillende eetgelegenheden beschikbaar binnen de terminal.

Wifi en geldautomaten

Gratis Wi-Fi beschikbaar in de hele terminal Geldautomaten zijn pinautomaten beschikbaar in de terminal

Tickets en informatie

U kunt ticketondersteuning krijgen via Schiphol, Airport Terminal 1.

Parkeergelegenheid, taxi's en toiletten

Beschikbaar bij Schiphol, Airport Terminal 1: Parkeren, Taxi, WC.

Toegankelijkheid

Toegankelijke voorzieningen zijn beschikbaar op de volgende locaties: Schiphol, Airport Terminal 1: Faciliteiten beschikbaar voor personen met beperkte mobiliteit.

Meer reisopties per bus van Brunssum naar Amsterdam

Bekijk gerelateerde reisinformatie:

Populairste busverbindingen

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone