FlixBus bus van Amsterdam naar Oosterhout

vr 25 sep
+ Voeg terugreis toe
BlaBlaCar Bus
FlixBus
Rede Expressos
Flibco
RegioJet a.s.
>2.000 reisorganisaties
BlaBlaCar Bus
FlixBus
Rede Expressos
Flibco
RegioJet a.s.
>2.000 reisorganisaties
QR-Code
Scan om onze gratis app te downloaden
Gebruik onze app om live reisupdates te ontvangen en mobiele tickets te boeken voor treinen, bussen, vluchten en ferry’s in 37 landen.
App Store
rate4.9
42K beoordelingen
Google Play
rate4.6
136K recensies

De goedkoopste en snelste bussen Van Amsterdam Naar Oosterhout

Tijden, prijzen en boekbare tickets voor 25 sep

Laagste prijs op 25 sep

€22

Gemiddelde ticketprijs op 25 sep

€22

Snelste reis op 25 sep

7 u

Gemiddelde reisduur op 25 sep

7 u

Bussen op 25 sep

1

Afstand busreis

81 km

Voordelige tickets

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Amsterdam naar Oosterhout bedraagt ongeveer €22 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor €22.

Snelle bussen

Voor vr 25 sep vonden we 1 bussen van Amsterdam naar Oosterhout, waaronder 1 rechtstreekse verbindingen.

Op vr 25 sep doen de directe busdiensten gemiddeld 7 u over de afstand van 81 km. Als je echter de juiste bus kiest, kun je er zelfs in 7 u zijn.

De langzaamste busreizen doen er 7 u over, waarbij je meestal één of twee keer moet overstappen tijdens de reis. Je kunt hierdoor wel geld besparen.

  • BlaBlaCar Bus
    19:407u00
    Amsterdam
    2:40Oosterhout
    221Enkele reis
    0 overstappen

Live vertrektijden

Amsterdam naar Oosterhout dienstregeling bussen

De onderstaande tabel toont de actuele vertrektijden voor bussen van Amsterdam naar Oosterhout voor vandaag, donderdag 24 september. Vernieuw de resultatenlijst om de bijgewerkte busreizen te zien.

Laatst bijgewerkt om
AanbiederVertrekReisduurAankomstOverstappen
Tickets
BlaBlaCar Bus19:30 Amsterdam
2u10
21:40 Oosterhout0 overstappenRechtstreeks

Dit is de laatste bus van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

Vergelijk de prijs Prijzen van verschillende soorten vervoer

Vergelijk bus en treinprijzen voor de komende drie weken. Bekijk in één overzicht de beste deals, de laagste tarieven en de beste optie voor je budget.

vr
25 sep
za
26 sep
zo
27 sep
ma
28 sep
di
29 sep
wo
30 sep
do
01 okt

Waarom zou je via Omio bussen boeken van Amsterdam naar Oosterhout?

Zowel BlaBlaCar Bus als FlixBus bieden bussen aan van Amsterdam naar Oosterhout.
Omio is een officiële ticketverkoper voor al je reismogelijkheden van Amsterdam naar Oosterhout.

Waarom boeken bij Omio in plaats van via BlaBlaCar Bus?

  • Vergelijk met andere aanbieders: Op Omio kun je niet alleen tickets kopen voor BlaBlaCar Bus, maar ook tickets vergelijken voor bijvoorbeeld FlixBus om de beste optie te vinden voor je reis van Amsterdam naar Oosterhout.
  • Ontworpen voor internationale reizigers: Omio is beschikbaar in jouw taal, heeft 24/7 klantenservice en biedt verschillende betaalopties, zoals PayPal, creditcards en bankoverschrijvingen, in de valuta die jij wilt.
  • Vergelijk alle opties: Met Omio kun je BlaBlaCar Bus vergelijken met alle beschikbare reisopties, namelijk bus en train, zodat jij zeker weet dat je de beste deal krijgt voor je reis van Amsterdam naar Oosterhout.

Waarom via Omio boeken en niet op Checkmybus, Wanderu of Busbud?

  • Vergelijk met andere aanbieders: Op Omio kun je ook tickets vergelijken voor bijvoorbeeld FlixBus om de beste optie te vinden voor je reis van Amsterdam naar Oosterhout.
  • Verschillende vervoersmiddelen: Met Omio kun je verschillende reisopties vergelijken, zoals bus en train, om de beste reisoptie te vinden van Amsterdam naar Oosterhout.

Reisinformatie

Overzicht: Bus van Amsterdam naar Oosterhout

NederlandNederland
NederlandNederland
Icon of bus

Bussen van Amsterdam naar Oosterhout rijden gemiddeld 7 keer per dag met een reisduur van ongeveer 3u 34m. Voordelige bustickets voor deze reis zijn verkrijgbaar vanaf €10 als je van tevoren boekt.

Er zijn 1 bussen per dag. De vroegste bus vertrekt om 01:25, de laatste om 23:45. De snelste bus doet de 81 km afstand in 2u 10m.

Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie
Afstand
81 km
Gemiddelde reisduur bus
3u 34m
Nieuwe ticketprijs
€10
Bussen per dag
7
Directe bussen
1
Snelste bus
2u 10m
Vroegste bus
1:25
Laatste bus
23:45
Goedkoopste maand
sep
Goedkoopste dag
do
Hoogseizoen
okt - dec
Laagseizoen
apr - jun
Drukste dag
za
Minst drukke dag
za
Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie

Busmaatschappijen: FlixBus, BlaBlaCar Bus van Amsterdam naar OosterhoutJe kunt met de bus reizen tussen Amsterdam en Oosterhout met FlixBus, BlaBlaCar Bus vanaf €10. Wanneer je zoekt naar dienstregelingen en tickets, laat Omio je de beste reis zien.

FlixBus

Over
FlixBus is een van de toonaangevende low-cost busmaatschappijen in Europa, opgericht in Duitsland en biedt nu langeafstandsdiensten aan in heel Europa en de Verenigde Staten. Naast het uitgebreide dagnetwerk, rijdt FlixBus ook nachtbussen op geselecteerde Europese routes. Standaardvoorzieningen zijn onder andere gratis Wi-Fi, stopcontacten om apparaten op te laden, extra beenruimte, bagageruimte en toiletten aan boord, met snacks en drankjes te koop. FlixBus biedt één type standaardticket voor alle routes, dat één handbagage en één ingecheckte tas per passagier omvat. Extra kosten zijn van toepassing voor extra bagage en voor het reserveren van specifieke stoelen, zoals Extra Stoelen, Tafelstoelen of Panorama Stoelen. Deze combinatie van betaalbaarheid, comfort en brede dekking maakt FlixBus een populaire keuze voor prijsbewuste reizigers.
Bagage- & annuleringsvoorwaarden
Gemiddelde duur van de FlixBus
3u 15m
Goedkoopste FlixBus prijs
€34
FlixBus frequentie
6 per dag
Bagage inbegrepen
Eén stuk handbagage tot 7 kg (42x30x18 cm) en één stuk ruimbagage tot 20 kg (80x50x30 cm).
Bijkomende bagage
Extra bagage kan tegen betaling worden aangeschaft.
Annuleringsvoorwaarden
U kunt uw ticket tot 15 minuten voor vertrek annuleren en ontvangt dan een voucher voor een volgende reis. Bij vertragingen van meer dan 120 minuten is restitutie mogelijk.
Voorzieningen in de bus
Wifi
Eten te koop aan boord
Zitplaatsreservering
Toiletten
USB-poorten
Toegankelijkheid
Bijstand; Voorrang bij het instappen; Rolstoeltoegankelijke bussen.
Fietsen
Fietsen zijn tegen betaling toegestaan; moet geboekt worden.
Huisdieren
Kleine huisdieren zijn toegestaan in reismanden; Blindengeleidehonden reizen gratis.

BlaBlaCar Bus

Over
BlaBlaCar Bus (voorheen bekend als Ouibus of iDBUS) is een langeafstandsbussenbedrijf dat actief is in 10 Europese landen en meer dan 300 bestemmingen verbindt. Als dochteronderneming van het Franse carpoolbedrijf BlaBlaCar biedt het comfortabel reizen met standaardvoorzieningen zoals airconditioning, toiletten, USB- en stopcontacten voor het opladen van apparaten, extra beenruimte en verstelbare stoelen. Gratis Wi-Fi is beschikbaar op geselecteerde routes. BlaBlaCar Bus biedt alleen een Standaard tickettype aan, waarmee passagiers één handbagage en tot twee ingecheckte bagages per persoon mogen meenemen.
Bagage- & annuleringsvoorwaarden
Gemiddelde duur van de BlaBlaCar Bus
2u 10m
Goedkoopste BlaBlaCar Bus prijs
€10
BlaBlaCar Bus frequentie
1 per dag
Bagage inbegrepen
Eén stuk handbagage tot 7 kg en één stuk ruimbagage tot 20 kg.
Bijkomende bagage
Extra bagage kan tegen betaling worden aangeschaft.
Annuleringsvoorwaarden
U kunt uw ticket tot 30 minuten voor vertrek annuleren en krijgt dan uw geld terug in de vorm van een voucher.
Voorzieningen in de bus
Wifi
Eten te koop aan boord
Zitplaatsreservering
Toiletten
USB-poorten
Toegankelijkheid
Bijstand; Voorrang bij het instappen; Toegankelijke zitmogelijkheden.
Fietsen
Fietsen zijn toegestaan; Er kunnen extra kosten van toepassing zijn.

Reistips: bus van Amsterdam naar Oosterhout

Vind antwoorden op de meest voorkomende vragen over reizen vanAmsterdam naar Oosterhout per bus. Van reistijden en ticketprijzen tot directe verbindingen, eerste en laatste vertrekken, zelfs hoe mooi deze route is; onze FAQ's behandelen alles wat je moet weten om je reis te plannen. Of je nu op zoek bent naar de snelste bus, de goedkoopste optie, of tips om het meeste uit je bezoek aan Oosterhout te halen, met deze gids reis je slimmer en met meer vertrouwen.

FAQs
Goedkope buskaartjes van Amsterdam naar Oosterhout kunnen al vanaf €10 worden geboekt als je van tevoren reserveert. De gemiddelde buskaartprijs van Amsterdam naar Oosterhout is €35; echter, de prijzen variëren afhankelijk van het tijdstip van de dag en de klasse en ze zijn meestal duurder op de dag zelf.
Gemiddeld duurt de reis van Amsterdam naar Oosterhout met de bus 2u 10m voor de 81 km lange reis, maar de duur kan variëren als je reist in het weekend en op feestdagen.
De vroegste bus van Amsterdam naar Oosterhout vertrekt om 1:25.
De laatste bus van Amsterdam naar Oosterhout vertrekt om 23:45.
Ja, er zijn 1 directe busreizen per dag van Amsterdam naar Oosterhout met BlaBlaCar Bus. De dienstregeling kan variëren op feestdagen of in het weekend met minder directe busreizen.
Wanneer je een bus neemt van Amsterdam naar Oosterhout, kun je rekenen op BlaBlaCar Bus, FlixBus als de beste manier om naar Oosterhout te komen. Je kunt ook alle mogelijke busmaatschappijen controleren die een busreis van Amsterdam naar Oosterhout aanbieden en de voorzieningen vergelijken voordat je een buskaartje koopt.
Bij vertrek vanuit Amsterdam, heb je verschillende de busstationopties om je reis te beginnen, waaronder Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk), Amsterdam, Station Bijlmer Arena, Schiphol, Airport Terminal 1, Amsterdam Central Bus Station (Bus Stop H) . Bij aankomst in Oosterhout, kun je je reis beëindigen in stations zoals Breda, Centraal Station, Flixbus Breda. Passagiers stappen het meest in de bus bij Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk), dat zich ongeveer 3 km van het stadscentrum bevindt, en ze stappen uit bij Breda, Centraal Station, dat zich 1 van het stadscentrum bevindt.
De goedkoopste maand voor een bus van Amsterdam naar Oosterhout is september.
Het is handig om uw opties te vergelijken, omdat er 2 manieren zijn om van Amsterdam naar Oosterhout te reizen, inclusief het nemen van een bus en trein.
Ja, de volgende toegankelijkheidsopties zijn beschikbaar als je de bus neemt van Amsterdam naar Oosterhout:
  • BlaBlaCar Bus
    • Bijstand
    • Voorrang bij het instappen
    • Toegankelijke zitmogelijkheden.
  • FlixBus
    • Bijstand
    • Voorrang bij het instappen
    • Rolstoeltoegankelijke bussen.
Ja, er zijn toiletten aan boord van de bus van Amsterdam naar Oosterhout bij busmaatschappij BlaBlaCar Bus, FlixBus.
Of je jouw buskaartje van Amsterdam naar Oosterhout kunt annuleren, hangt af van de busmaatschappijen:
  • BlaBlaCar Bus
    • U kunt uw ticket tot 30 minuten voor vertrek annuleren en krijgt dan uw geld terug in de vorm van een voucher.
  • FlixBus
    • U kunt uw ticket tot 15 minuten voor vertrek annuleren en ontvangt dan een voucher voor een volgende reis. Bij vertragingen van meer dan 120 minuten is restitutie mogelijk.
Ja, fietsen zijn toegestaan aan boord van de bus bij busmaatschappij BlaBlaCar Bus, FlixBus.
Tickets zijn vaak voordeliger als je ze vroeg boekt. Reizen buiten de spitsuren of op weekdagen kan je geld besparen. Sorteer resultaten op prijs om snel de meest betaalbare opties te vinden. Controleer promoties of kortingen op onze website en app.
Nee, er is geen eten te koop aan boord van de bus van Amsterdam naar Oosterhout.
Ja, de volgende bagageopties zijn inbegrepen bij het boeken van een buskaartje van Amsterdam naar Oosterhout:
  • BlaBlaCar Bus
    • Eén stuk handbagage tot 7 kg en één stuk ruimbagage tot 20 kg.
  • FlixBus
    • Eén stuk handbagage tot 7 kg (42x30x18 cm) en één stuk ruimbagage tot 20 kg (80x50x30 cm).
Ja, de volgende opties voor extra bagage zijn beschikbaar bij het boeken van een buskaartje van Amsterdam naar Oosterhout:
  • BlaBlaCar Bus
    • Extra bagage kan tegen betaling worden aangeschaft.
  • FlixBus
    • Extra bagage kan tegen betaling worden aangeschaft.
Ja, je mag je huisdier meenemen op de bus van Amsterdam naar Oosterhout. De volgende voorwaarden gelden:
  • FlixBus
    • Kleine huisdieren zijn toegestaan in reismanden
    • Blindengeleidehonden reizen gratis.
Je kunt je stoel reserveren voor de bus van Amsterdam naar Oosterhout bij de volgende busmaatschappij: BlaBlaCar Bus, FlixBus
Ja, er zijn USB-aansluitingen aan boord van de bus van Amsterdam naar Oosterhout bij de volgende busmaatschappij: BlaBlaCar Bus, FlixBus.
Ja, er is wifi aan boord van de bus van Amsterdam naar Oosterhout bij de volgende busmaatschappij: BlaBlaCar Bus, FlixBus.

populaire busstations

Centrale stations en vliegvelden voor deze reis

De meeste bussen van Amsterdam naar Oosterhout gebruiken de haltes Amsterdam, Station Bijlmer Arena en Breda, Centraal Station. Gebruik deze gids om de bushaltes Amsterdam en Oosterhout op deze route te vergelijken, het openbaar vervoer in het stadscentrum te bekijken en praktische zaken zoals voorzieningen en diensten op de bushaltes te controleren.

Vertrekbusstations in Amsterdam
Aankomstbusstations in Oosterhout

Vanaf welk busstation Amsterdam vertrekken de bussen naar Oosterhout?

Bussen van Amsterdam naar Oosterhout vertrekken vanaf Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk). De halte ligt 4 km van het centrum van Amsterdam, op Piarcoplein, 1043 DW Amsterdam, Nederland.
Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk)Piarcoplein, 1043 DW Amsterdam, NederlandWifiParkerenDinerenGeldautomaatTaxiToegankelijkheidWCLoket
Vervoer in het stadscentrum

Van het stadscentrum van Amsterdam naar Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk)

Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk) is 3 km vanaf het stadscentrum Amsterdam. Mogelijkheden voor openbaar vervoer zijn onder andere:

TreinSprinter, Intercity · 5m · €1 · elke ~34 min
BusStopbus ipv trein · 15m
22, N81 · 16m · €2 · elke ~8 min
22, N81 · 19m · €3 · elke ~8 min
N75, X845 · 20m · €1
Tram19 · 14m · €2 · elke ~11 min
Metro51 · 29m · €4 · elke ~11 min

Voorzieningen en diensten van busstation Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk)

Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk) biedt praktische diensten voor deze route, waaronder Wifi, Parkeren, Dineren, Geldautomaat, Taxi, Toegankelijkheid, WC en Loket.

Eten en drinken

De voedselopties omvatten: Cafetaria Sloterdijk (in het station), Burger King (in het station), Julia's (in het station).

Wifi en geldautomaten

Gratis wifi Geldautomaten zijn gelegen vlak bij de hoofdingang en in het winkelgebied

Tickets en informatie

U kunt ticketondersteuning krijgen via Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk).

Parkeergelegenheid, taxi's en toiletten

Beschikbaar bij Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk): Parkeren, Taxi, WC.

Toegankelijkheid

Toegankelijke voorzieningen zijn beschikbaar op de volgende locaties: Amsterdam, Piarcoplein (Amsterdam Sloterdijk): Liften, hellingen.

Amsterdam, Station Bijlmer Arena
Vervoer in het stadscentrum

Van het stadscentrum van Amsterdam naar Amsterdam, Station Bijlmer Arena

TreinSprinter, Intercity · 15m · €3 · elke ~6 min
BusN26 · 20m · €3
N87, N85 · 28m · €5 · elke ~2 min
N85, N87 · 34m · €5 · elke ~2 min
Metro54 · 15m · €2 · elke ~11 min
Schiphol, Airport Terminal 1Vertrekpassage 1 Evert van de Beekstraat 202 Terminal, 1118 CP Schiphol, NetherlandsWifiParkerenDinerenGeldautomaatTaxiToegankelijkheidWCDoucheLoket
Vervoer in het stadscentrum

Van het stadscentrum van Amsterdam naar Schiphol, Airport Terminal 1

TreinSprinter, Intercity direct, Intercity · 22m · €4 · elke ~16 min
BusSnelbus ipv trein · 35m
245 · 41m · €5
N97, 397 · 43m · €5 · elke ~15 min
397, N97 · 46m · €5 · elke ~15 min
N818 · 51m · €2
Pendelbus31m · €6 · elke ~3 min

Voorzieningen en diensten van busstation Schiphol, Airport Terminal 1

Schiphol, Airport Terminal 1 biedt praktische diensten voor deze route, waaronder Wifi, Parkeren, Dineren, Geldautomaat, Taxi, Toegankelijkheid, WC, Douche en Loket.

Eten en drinken

De voedselopties omvatten: Verschillende eetgelegenheden beschikbaar binnen de terminal.

Wifi en geldautomaten

Gratis Wi-Fi beschikbaar in de hele terminal Geldautomaten zijn pinautomaten beschikbaar in de terminal

Tickets en informatie

U kunt ticketondersteuning krijgen via Schiphol, Airport Terminal 1.

Parkeergelegenheid, taxi's en toiletten

Beschikbaar bij Schiphol, Airport Terminal 1: Parkeren, Taxi, WC.

Toegankelijkheid

Toegankelijke voorzieningen zijn beschikbaar op de volgende locaties: Schiphol, Airport Terminal 1: Faciliteiten beschikbaar voor personen met beperkte mobiliteit.

Meer reisopties per bus van Amsterdam naar Oosterhout

Bekijk gerelateerde reisinformatie:

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone