FlixBus bus van Amiens naar Paris Gare du Nord

do 24 sep
+ Voeg terugreis toe
BlaBlaCar Bus
FlixBus
Rede Expressos
Flibco
RegioJet a.s.
>2.000 reisorganisaties
BlaBlaCar Bus
FlixBus
Rede Expressos
Flibco
RegioJet a.s.
>2.000 reisorganisaties
QR-Code
Scan om onze gratis app te downloaden
Gebruik onze app om live reisupdates te ontvangen en mobiele tickets te boeken voor treinen, bussen, vluchten en ferry’s in 37 landen.
App Store
rate4.9
42K beoordelingen
Google Play
rate4.6
136K recensies

De goedkoopste en snelste bussen Van Amiens Naar Paris Gare du Nord

Tijden, prijzen en boekbare tickets voor 24 sep

Laagste prijs op 24 sep

Kč519

Gemiddelde ticketprijs op 24 sep

Kč580

Snelste reis op 24 sep

6 u 10 m

Gemiddelde reisduur op 24 sep

7 u 11 m

Bussen op 24 sep

3

Afstand busreis

112 km

Voordelige tickets

De beste manier om een goedkope prijs te krijgen is door je ticket zo vroeg mogelijk te boeken en buiten de spits te reizen.

De gemiddelde ticketprijs van Amiens naar Paris Gare du Nord bedraagt ongeveer Kč580 als je het op de dag zelf koopt. De goedkoopste tickets vind je echter voor Kč519.

Snelle bussen

Het is moeilijk om van Amiens naar Paris Gare du Nord te reizen zonder minstens één overstap.

  • FlixBusFlixBus · FlixBus
    12:156u10
    Amiens, Gare Routière
    18:25Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
    5191Enkele reis
    1 overstap
  • FlixBusFlixBus · FlixBus
    17:006u59
    Amiens, Gare Routière
    23:59Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
    5321Enkele reis
    1 overstap
  • FlixBusFlixBus · FlixBus
    12:158u25
    Amiens, Gare Routière
    20:40Paris, Porte Maillot
    6881Enkele reis
    1 overstap

Live vertrektijden

Amiens naar Paris Gare du Nord dienstregeling bussen

De onderstaande tabel toont de actuele vertrektijden voor bussen van Amiens naar Paris Gare du Nord voor morgen, donderdag 24 september. Vernieuw de resultatenlijst om de bijgewerkte busreizen te zien.

Laatst bijgewerkt om
AanbiederVertrekReisduurAankomstOverstappen
Tickets
FlixBusFlixBus · FlixBus12:15 Amiens, Gare Routière
8u25
20:40 Paris, Porte Maillot1 overstap
FlixBusFlixBus · FlixBus12:15 Amiens, Gare Routière
6u10
18:25 Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)1 overstap
FlixBusFlixBus · FlixBus17:00 Amiens, Gare Routière
6u59
23:59 Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)1 overstap

Dit is de laatste bus van de dag.

Zoek alle data en tijdstippen voor deze reis

Vergelijk de prijs Prijzen van verschillende soorten vervoer

Vergelijk trein en busprijzen voor de komende drie weken. Bekijk in één overzicht de beste deals, de laagste tarieven en de beste optie voor je budget.

do
24 sep
vr
25 sep
za
26 sep
zo
27 sep
ma
28 sep
di
29 sep
wo
30 sep
do
01 okt
vr
02 okt
za
03 okt
zo
04 okt
ma
05 okt
di
06 okt
wo
07 okt
do
08 okt
vr
09 okt
za
10 okt
zo
11 okt
ma
12 okt
di
13 okt
wo
14 okt

Waarom zou je via Omio bussen boeken van Amiens naar Paris Gare du Nord?

Zowel BlaBlaCar Bus als FlixBus bieden bussen aan van Amiens naar Paris Gare du Nord.
Omio is een officiële ticketverkoper voor al je reismogelijkheden van Amiens naar Paris Gare du Nord.

Waarom boeken bij Omio in plaats van via BlaBlaCar Bus?

  • Vergelijk met andere aanbieders: Op Omio kun je niet alleen tickets kopen voor BlaBlaCar Bus, maar ook tickets vergelijken voor bijvoorbeeld FlixBus om de beste optie te vinden voor je reis van Amiens naar Paris Gare du Nord.
  • Ontworpen voor internationale reizigers: Omio is beschikbaar in jouw taal, heeft 24/7 klantenservice en biedt verschillende betaalopties, zoals PayPal, creditcards en bankoverschrijvingen, in de valuta die jij wilt.
  • Vergelijk alle opties: Met Omio kun je BlaBlaCar Bus vergelijken met alle beschikbare reisopties, namelijk train en bus, zodat jij zeker weet dat je de beste deal krijgt voor je reis van Amiens naar Paris Gare du Nord.

Waarom via Omio boeken en niet op Checkmybus, Wanderu of Busbud?

  • Vergelijk met andere aanbieders: Op Omio kun je ook tickets vergelijken voor bijvoorbeeld FlixBus om de beste optie te vinden voor je reis van Amiens naar Paris Gare du Nord.
  • Verschillende vervoersmiddelen: Met Omio kun je verschillende reisopties vergelijken, zoals train en bus, om de beste reisoptie te vinden van Amiens naar Paris Gare du Nord.

Reisinformatie

Overzicht: Bus van Amiens naar Paris Gare du Nord

FrankrijkFrankrijk
FrankrijkFrankrijk
Icon of bus

Bussen van Amiens naar Paris Gare du Nord rijden gemiddeld 5 keer per dag met een reisduur van ongeveer 3u 36m. Voordelige bustickets voor deze reis zijn verkrijgbaar vanaf Kč129 als je van tevoren boekt.

Er zijn 2 bussen per dag. De vroegste bus vertrekt om 07:25, de laatste om 15:05. De snelste bus doet de 112 km afstand in 1u 40m.

Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie
Afstand
112 km
Gemiddelde reisduur bus
3u 36m
Nieuwe ticketprijs
Kč129
Bussen per dag
5
Directe bussen
2
Snelste bus
1u 40m
Vroegste bus
7:25
Laatste bus
15:05
Goedkoopste maand
jan
Goedkoopste dag
ma
Hoogseizoen
okt - dec
Laagseizoen
apr - jun
Drukste dag
vr
Minst drukke dag
wo
Beste tijd om te boeken
5 dagen
Dit zijn de meest voordelige economy tarieven die je op Omio kunt vinden. Vroeg boeken betekent vaak minder betalen. Prijzen schommelen dagelijks en zijn afhankelijk van beschikbaarheid. Kortingskaarten, busreizen, en boekingskosten zijn niet inbegrepen.
Prijsinformatie

Busmaatschappijen: FlixBus, BlaBlaCar Bus van Amiens naar Paris Gare du NordJe kunt met de bus reizen tussen Amiens en Paris Gare du Nord met FlixBus, BlaBlaCar Bus vanaf Kč129. Wanneer je zoekt naar dienstregelingen en tickets, laat Omio je de beste reis zien.

FlixBus

Over
FlixBus is een van de toonaangevende low-cost busmaatschappijen in Europa, opgericht in Duitsland en biedt nu langeafstandsdiensten aan in heel Europa en de Verenigde Staten. Naast het uitgebreide dagnetwerk, rijdt FlixBus ook nachtbussen op geselecteerde Europese routes. Standaardvoorzieningen zijn onder andere gratis Wi-Fi, stopcontacten om apparaten op te laden, extra beenruimte, bagageruimte en toiletten aan boord, met snacks en drankjes te koop. FlixBus biedt één type standaardticket voor alle routes, dat één handbagage en één ingecheckte tas per passagier omvat. Extra kosten zijn van toepassing voor extra bagage en voor het reserveren van specifieke stoelen, zoals Extra Stoelen, Tafelstoelen of Panorama Stoelen. Deze combinatie van betaalbaarheid, comfort en brede dekking maakt FlixBus een populaire keuze voor prijsbewuste reizigers.
Bagage- & annuleringsvoorwaarden
Gemiddelde duur van de FlixBus
1u 40m
Goedkoopste FlixBus prijs
Kč129
FlixBus frequentie
4 per dag
Bagage inbegrepen
Eén stuk handbagage tot 7 kg (42x30x18 cm) en één stuk ruimbagage tot 20 kg (80x50x30 cm).
Bijkomende bagage
Extra bagage kan tegen betaling worden aangeschaft.
Annuleringsvoorwaarden
U kunt uw ticket tot 15 minuten voor vertrek annuleren en ontvangt dan een voucher voor een volgende reis. Bij vertragingen van meer dan 120 minuten is restitutie mogelijk.
Voorzieningen in de bus
Wifi
Eten te koop aan boord
Zitplaatsreservering
Toiletten
USB-poorten
Toegankelijkheid
Bijstand; Voorrang bij het instappen; Rolstoeltoegankelijke bussen.
Fietsen
Fietsen zijn tegen betaling toegestaan; moet geboekt worden.
Huisdieren
Kleine huisdieren zijn toegestaan in reismanden; Blindengeleidehonden reizen gratis.

BlaBlaCar Bus

Over
BlaBlaCar Bus (voorheen bekend als Ouibus of iDBUS) is een langeafstandsbussenbedrijf dat actief is in 10 Europese landen en meer dan 300 bestemmingen verbindt. Als dochteronderneming van het Franse carpoolbedrijf BlaBlaCar biedt het comfortabel reizen met standaardvoorzieningen zoals airconditioning, toiletten, USB- en stopcontacten voor het opladen van apparaten, extra beenruimte en verstelbare stoelen. Gratis Wi-Fi is beschikbaar op geselecteerde routes. BlaBlaCar Bus biedt alleen een Standaard tickettype aan, waarmee passagiers één handbagage en tot twee ingecheckte bagages per persoon mogen meenemen.
Bagage- & annuleringsvoorwaarden
Gemiddelde duur van de BlaBlaCar Bus
3u 20m
Goedkoopste BlaBlaCar Bus prijs
Kč311
BlaBlaCar Bus frequentie
2 per dag
Bagage inbegrepen
Eén stuk handbagage tot 7 kg en één stuk ruimbagage tot 20 kg.
Bijkomende bagage
Extra bagage kan tegen betaling worden aangeschaft.
Annuleringsvoorwaarden
U kunt uw ticket tot 30 minuten voor vertrek annuleren en krijgt dan uw geld terug in de vorm van een voucher.
Voorzieningen in de bus
Wifi
Eten te koop aan boord
Zitplaatsreservering
Toiletten
USB-poorten
Toegankelijkheid
Bijstand; Voorrang bij het instappen; Toegankelijke zitmogelijkheden.
Fietsen
Fietsen zijn toegestaan; Er kunnen extra kosten van toepassing zijn.

Reistips: bus van Amiens naar Paris Gare du Nord

Vind antwoorden op de meest voorkomende vragen over reizen vanAmiens naar Paris Gare du Nord per bus. Van reistijden en ticketprijzen tot directe verbindingen, eerste en laatste vertrekken, zelfs hoe mooi deze route is; onze FAQ's behandelen alles wat je moet weten om je reis te plannen. Of je nu op zoek bent naar de snelste bus, de goedkoopste optie, of tips om het meeste uit je bezoek aan Paris Gare du Nord te halen, met deze gids reis je slimmer en met meer vertrouwen.

FAQs
Goedkope buskaartjes van Amiens naar Paris Gare du Nord kunnen al vanaf Kč129 worden geboekt als je van tevoren reserveert. De gemiddelde buskaartprijs van Amiens naar Paris Gare du Nord is Kč514; echter, de prijzen variëren afhankelijk van het tijdstip van de dag en de klasse en ze zijn meestal duurder op de dag zelf.
Gemiddeld duurt de reis van Amiens naar Paris Gare du Nord met de bus 1u 40m voor de 112 km lange reis, maar de duur kan variëren als je reist in het weekend en op feestdagen.
De vroegste bus van Amiens naar Paris Gare du Nord vertrekt om 7:25.
De laatste bus van Amiens naar Paris Gare du Nord vertrekt om 15:05.
Ja, er zijn 2 directe busreizen per dag van Amiens naar Paris Gare du Nord met FlixBus. De dienstregeling kan variëren op feestdagen of in het weekend met minder directe busreizen.
Wanneer je een bus neemt van Amiens naar Paris Gare du Nord, kun je rekenen op BlaBlaCar Bus, FlixBus als de beste manier om naar Paris Gare du Nord te komen. Je kunt ook alle mogelijke busmaatschappijen controleren die een busreis van Amiens naar Paris Gare du Nord aanbieden en de voorzieningen vergelijken voordat je een buskaartje koopt.
De goedkoopste maand voor een bus van Amiens naar Paris Gare du Nord is januari.
Het is handig om uw opties te vergelijken, omdat er 2 manieren zijn om van Amiens naar Paris Gare du Nord te reizen, inclusief het nemen van een trein en bus.
Ja, de volgende toegankelijkheidsopties zijn beschikbaar als je de bus neemt van Amiens naar Paris Gare du Nord:
  • BlaBlaCar Bus
    • Bijstand
    • Voorrang bij het instappen
    • Toegankelijke zitmogelijkheden.
  • FlixBus
    • Bijstand
    • Voorrang bij het instappen
    • Rolstoeltoegankelijke bussen.
Ja, er zijn toiletten aan boord van de bus van Amiens naar Paris Gare du Nord bij busmaatschappij BlaBlaCar Bus, FlixBus.
Of je jouw buskaartje van Amiens naar Paris Gare du Nord kunt annuleren, hangt af van de busmaatschappijen:
  • BlaBlaCar Bus
    • U kunt uw ticket tot 30 minuten voor vertrek annuleren en krijgt dan uw geld terug in de vorm van een voucher.
  • FlixBus
    • U kunt uw ticket tot 15 minuten voor vertrek annuleren en ontvangt dan een voucher voor een volgende reis. Bij vertragingen van meer dan 120 minuten is restitutie mogelijk.
Ja, fietsen zijn toegestaan aan boord van de bus bij busmaatschappij BlaBlaCar Bus, FlixBus.
Tickets zijn vaak voordeliger als je ze vroeg boekt. Reizen buiten de spitsuren of op weekdagen kan je geld besparen. Sorteer resultaten op prijs om snel de meest betaalbare opties te vinden. Controleer promoties of kortingen op onze website en app.
Nee, er is geen eten te koop aan boord van de bus van Amiens naar Paris Gare du Nord.
Ja, de volgende bagageopties zijn inbegrepen bij het boeken van een buskaartje van Amiens naar Paris Gare du Nord:
  • BlaBlaCar Bus
    • Eén stuk handbagage tot 7 kg en één stuk ruimbagage tot 20 kg.
  • FlixBus
    • Eén stuk handbagage tot 7 kg (42x30x18 cm) en één stuk ruimbagage tot 20 kg (80x50x30 cm).
Ja, de volgende opties voor extra bagage zijn beschikbaar bij het boeken van een buskaartje van Amiens naar Paris Gare du Nord:
  • BlaBlaCar Bus
    • Extra bagage kan tegen betaling worden aangeschaft.
  • FlixBus
    • Extra bagage kan tegen betaling worden aangeschaft.
Ja, je mag je huisdier meenemen op de bus van Amiens naar Paris Gare du Nord. De volgende voorwaarden gelden:
  • FlixBus
    • Kleine huisdieren zijn toegestaan in reismanden
    • Blindengeleidehonden reizen gratis.
Je kunt je stoel reserveren voor de bus van Amiens naar Paris Gare du Nord bij de volgende busmaatschappij: BlaBlaCar Bus, FlixBus
Ja, er zijn USB-aansluitingen aan boord van de bus van Amiens naar Paris Gare du Nord bij de volgende busmaatschappij: BlaBlaCar Bus, FlixBus.
Ja, er is wifi aan boord van de bus van Amiens naar Paris Gare du Nord bij de volgende busmaatschappij: BlaBlaCar Bus, FlixBus.

Meer reisopties per bus van Amiens naar Paris Gare du Nord

Bekijk gerelateerde reisinformatie:

HomeBussenBusreizen in FrankrijkBus van Amiens naar Paris Gare du Nord

De Omio-app maakt reizen plannen eenvoudig

We brengen je waar je naartoe wilt gaan. Van e-tickets tot actuele updates over treinen: onze innovatieve app is de ideale manier om te plannen en je reis te volgen.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone