Vonatok Linz - Bad Ischl között, ezzel a szolgáltatóval: ÖBB | InterCity

okt. 20., K
+ Visszaút hozzáadása
ÖBB | InterCity
ÖBB | Euro City (EC)
Deutsche Bahn
Regionale
RegioJet a.s.
2000+ utazási társaság
ÖBB | InterCity
ÖBB | Euro City (EC)
Deutsche Bahn
Regionale
RegioJet a.s.
2000+ utazási társaság
QR-Code
Szkennelje be, hogy letöltse ingyenes alkalmazásunkat
Használja alkalmazásunkat, hogy élő utazási frissítéseket kapjon, és mobiljegyeket foglalhasson vonatokra, buszokra, repülőjáratokra és kompokra.
App Store
rate4.9
42K értékelés
Google Play
rate4.6
136K vélemény

A legolcsóbb és leggyorsabb vonatok Indulás: Linz Érkezés: Bad Ischl

Időpontok, árak és foglalható jegyek erre a napra: okt. 20.

Legalacsonyabb ár ezen a napon: okt. 20.

47 €

Átlagos jegyár ezen a napon: okt. 20.

49 €

Leggyorsabb utazás ezen a napon: okt. 20.

1 ó 23 p

Átlagos menetidő ezen a napon: okt. 20.

1 ó 23 p

Vonatok ezen a napon: okt. 20.

2

Távolság

83 km

Olcsó jegyek

A jegyek akkor a legolcsóbbak, ha minél előbb lefoglalja őket, és ha nem a csúcsforgalomra időzíti az utazást.

Az átlagos jegyár Linz–Bad Ischl viszonylatra 49 €, amennyiben a jegyet az utazás napján vásárolja, azonban a legolcsóbb jegyekhez már 47 € ártól is hozzájuthat.

Gyors vonatok

okt. 20., K napjára 2 vonatot találtunk Linz és Bad Ischl között, köztük 2 közvetlen járatot.

Ezek a közvetlen vonatjáratok 83 km távolságot tesznek meg, átlagosan 1 ó 23 p alatt, de a megfelelő időzítéssel akár 1 ó 23 p alatt is célba érhet ekkor: okt. 20., K.

A leglassúbb vonat menetideje 1 ó 23 p , és valószínűleg egyszer vagy kétszer át kell szállnia, de így spórolhat kicsit, ha a pénztárcája úgy kívánja.

  • ÖBB | InterCity
    8:041ó23
    Linz
    9:27Bad Ischl
    47 €1Egyirányú
    0 átszállás
  • ÖBB | InterCity
    7:041ó23
    Linz
    8:27Bad Ischl
    50 €1Egyirányú
    0 átszállás

Utazási információk

Áttekintés: Vonat innen: Linz ide: Bad Ischl

AusztriaAusztria
AusztriaAusztria
Icon of train

Linz és Bad Ischl között átlagosan napi 5 alkalommal közlekednek vonatok, és az út körülbelül 1óra 22p. Az olcsó vonatjegyek erre az útra 17 € ártól indulnak, ha előre foglal.

Naponta 1 vonatok van. A legkorábbi vonat 04:40 órakor indul, az utolsó pedig 22:30 órakor. A leggyorsabb vonat 1óra 15p alatt teljesíti a(z) 83 km távolságot.

A viteldíjak az Omio oldalon található legalacsonyabb gazdaságos árak. A korai foglalás gyakran alacsonyabb árakat jelent. Az árak naponta változnak és a rendelkezésre állás függvényében változnak. A kedvezményes kártyák, az autóbuszos utazások és a foglalási díjak nem tartoznak ide.
Árinformáció
Távolság
83 km
Vonatút átlagos időtartama
1óra 22p
Legolcsóbb jegyár
17 €
Vonatok naponta
5
Közvetlen vonatok
1
Leggyorsabb vonat
1óra 15p
Első vonat
4:40
Utolsó vonat
22:30
Legolcsóbb hónap
jún.
Legolcsóbb nap
H
Főszezon
júl. - szept.
Alacsony szezon
jan. - márc.
Legforgalmasabb nap
Cs
Legkevésbé forgalmas nap
Cs
A viteldíjak az Omio oldalon található legalacsonyabb gazdaságos árak. A korai foglalás gyakran alacsonyabb árakat jelent. Az árak naponta változnak és a rendelkezésre állás függvényében változnak. A kedvezményes kártyák, az autóbuszos utazások és a foglalási díjak nem tartoznak ide.
Árinformáció

Élő indulások

Linz - Bad Ischl vonatidőpont

Az alábbi táblázat a(z) Linz ésBad Ischl közötti holnapi(október 20., kedd) vonatok indulásokat mutatja. Az alábbi eredményeket manuálisan is frissítheti, hogy megtekintse a frissített vonat lehetőségeket.

Utoljára frissítve ekkor:
SzolgáltatóIndulIdőtartamÉrkezikÁtszállás
Jegyek
ÖBB | InterCity7:04 Linz
1ó23
8:27 Bad Ischl0 átszállásközvetlen
ÖBB | InterCity8:04 Linz
1ó23
9:27 Bad Ischl0 átszállásközvetlen

Ez az utolsó vonatjárat aznap.

Az összes dátum és időpont ehhez az utazáshoz

Vasúttársaságok: ÖBB | InterCity, ÖBB | Euro City (EC) vonatok Linz és Bad Ischl közöttA ÖBB | InterCity, ÖBB | Euro City (EC) vonatai eljuttatják Önt Linz és Bad Ischl között már 17 € ártól. Több mint 1000 utazási szolgáltatóval az Omio-n megtalálhatja az Ön számára legjobb vonatindulásokat és jegyeket.

ÖBB | InterCity

Információ
Az ÖBB Intercity egy belföldi nagysebességű vasúti szolgáltatás, amelyet az Osztrák Szövetségi Vasutak (ÖBB) üzemeltet Ausztriában. Ezek kiegészítik az Eurocity és a Railjet szolgáltatásokat a távolsági utazásokhoz, és első osztályú kocsikat is tartalmaznak, a vonatok légkondicionáltak, rendelkeznek áramforrással, minibár szolgáltatással és kényelmesek. Az ÖBB Intercity vonatok többsége a belső alpesi vonalakon közlekedik olyan városokba, mint Graz, Linz, Salzburg és Innsbruck.
Poggyász és lemondási szabályzat
Átlagos ÖBB | InterCity időtartam
1óra 15p
Legolcsóbb ÖBB | InterCity ár
17 €
ÖBB | InterCity gyakoriság
5 naponta
Tartalmazza a poggyászokat
2 darab kézipoggyász és 1 darab nagyobb poggyász
Poggyásztárolás
Felső tárolók, ülések alatt, és kijelölt tárolóhelyek a kocsik végén
Lemondási szabályzat
A lemondás a jegytípus feltételei szerint lehetséges.
Visszatérítés
Teljes visszatérítés, ha a vonatot az ÖBB törli.
Szolgáltatások a vonaton
Wifi
A fedélzeten árusított élelmiszerek
Étkezőkocsi (a legtöbb vonalon) és ülés melletti szolgáltatás az első osztályban. Snackek és italok elérhetők.
Helyfoglalás
Másodosztályú ülésfoglalás opcionálisan 3 €-ért, az első osztályú jegyárban benne van.
Mosdók
USB-csatlakozók
Akadálymentesítés
Kerekesszékes helyek, akadálymentes mosdók és beszállási segítség elérhető
Kisállatok
Kis háziállatok szállítóban ingyen utaznak. Nagy kutyák jegyet igényelnek (a normál tarifa 50%-a). Segítő kutyák ingyenesek.
Csendes zóna

ÖBB | Euro City (EC)

Információ
Az ÖBB Euro City egy nagysebességű vonatszolgáltatás, amelyet az Osztrák Szövetségi Vasutak (ÖBB) üzemeltet. Ez az egyik legnépszerűbb vonatszolgáltatás Ausztriában, amely összeköti az ország főbb városait. Az Euro City vonatok modernak és kényelmesek, légkondicionált kocsikkal és bőséges lábtérrel rendelkeznek. Kétféle Euro City vonat létezik: az EC (Euro City) és az IC (InterCity). Az EC vonatok a leggyorsabbak, akár 200 km/h sebességgel, míg az IC vonatok kissé lassabbak, akár 160 km/h sebességgel. Az ÖBB Euro City különféle jegytípusokat kínál, beleértve az egyirányú jegyeket, a visszaútra szóló jegyeket és a csoportos jegyeket. A fedélzeti szolgáltatások közé tartozik a ingyenes Wi-Fi, a konnektorok és egy étkezőkocsi. Az ÖBB Euro City legnépszerűbb útvonalai közé tartozik Bécs és Salzburg, Bécs és Innsbruck, valamint Bécs és Graz. Ezek az útvonalak lenyűgöző kilátást nyújtanak az osztrák vidékre, és kényelmes módot biztosítanak a főbb városok közötti utazásra.
Poggyász és lemondási szabályzat
Átlagos ÖBB | Euro City (EC) időtartam
2óra 58p
Legolcsóbb ÖBB | Euro City (EC) ár
20 €
ÖBB | Euro City (EC) gyakoriság
1 naponta
Tartalmazza a poggyászokat
2 darab kézipoggyász és 1 darab nagyobb poggyász benne van
Poggyásztárolás
Felső tárolók, ülések alatt, és kijelölt csomagtárolók a kocsik végén
Lemondási szabályzat
A lemondás a jegyfeltételek szerint lehetséges
Visszatérítés
Teljes visszatérítés a törölt vonatokra.
Szolgáltatások a vonaton
Wifi
A fedélzeten árusított élelmiszerek
Étkezőkocsi vagy bistro elérhető a legtöbb útvonalon, meleg és hideg ételeket, harapnivalókat és italokat kínálva.
Helyfoglalás
A helyjegyek opcionálisak a 2. osztályban, további díj ellenében, az 1. osztályú jegyek árában benne van.
Mosdók
USB-csatlakozók
Akadálymentesítés
Kerekesszékes helyek, akadálymentes mosdók és beszállási segítség elérhető
Kisállatok
Kis háziállatok szállítóban ingyen utaznak. Nagy kutyák jegyet igényelnek (a 2. osztályú tarifa 50%-a). Segítő kutyák ingyenesek.
Csendes zóna

GYIK: Vonatok Linz és Bad Ischl között

Találjon választ a leggyakoribb kérdésekre a(z) Linz és Bad Ischl közötti utazással kapcsolatbanvonat esetén. A menetidőtől és a jegyáraktól kezdve a közvetlen járatokon át az első és utolsó indulásig, sőt, még az útvonal festői szépségét illetően is, a GYIK mindent tartalmaz, amire szüksége van az utazás megtervezéséhez. Akár a leggyorsabb vonat lehetőséget keresi, a legolcsóbb módot, akár tippeket keres, hogy a lehető legtöbbet hozza ki Bad Ischl városába tett látogatásából, ez az útmutató segít Önnek okosabban és magabiztosabban utazni.

FAQs
Az olcsó vonatjegyek Linz és Bad Ischl között már 17 € ártól kezdődnek előrefoglalás esetén. A vonatjegy átlagos ára Linz és Bad Ischl között 23 €; azonban az árak az időponttól és osztálytól függően változnak, és általában a nap folyamán drágábbak.
Linz és Bad Ischl között a vonat menetideje 1óra 15p a(z) 83 km hosszú útvonalon, de ez az időtartam hétvégén és ünnepnapokon változhat.
A legkorábbi vonat Linz kiindulási helyről Bad Ischl célállomásra 4:40-kor indul.
A legkésőbbi vonat Linz kiindulási helyről Bad Ischl célállomásra 22:30-kor indul.
Igen, naponta 1 közvetlen vonat van Linz és Bad Ischl között a(z) ÖBB | InterCity szolgáltatónál. A menetrend ünnepnapokon vagy hétvégén változhat, a közvetlen vonatok száma kevesebb lehet.
Ha vonatjáratot szeretne igénybe venni Linz és Bad Ischl között, akkor a legjobb megoldást a(z) ÖBB | InterCity, ÖBB | Euro City (EC) járatai nyújtják. Ellenőrizze az összes lehetséges szolgáltatót, amelyek Linz–Bad Ischl között járattal rendelkeznek, és hasonlítsa össze az általuk kínált kényelmi szolgáltatásokat, mielőtt vonatjegyet vásárolna.
Érdemes Bad Ischl célállomásra Linz kiindulási helyről egynapos utat tenni, mivel az utazás egy irányba 1óra 15pig tart. Nézzen utána az Omio app segítségével a legjobb utazási módnak.
Igen, Linz–Bad Ischl között utazhat a következőkkel: vonat.

népszerű vasútállomások

Fontos állomások és repülőterek ezen az útvonalon

A legtöbb Linz - Bad Ischl vonat az Linz Hbf - Bad Ischl állomáspárost használja. Ezzel az útmutatóval összehasonlíthatja az Linz és Bad Ischl vasútállomásokat ezen az útvonalon, ellenőrizheti a belvárosi közlekedést, valamint a gyakorlati információkat, például a vasútállomás létesítményeit és szolgáltatásait.

Indulási állomások Linz-ben
Érkezési vasútállomások Bad Ischl-ben

Melyik Linz állomásról indulnak a vonatok az Bad Ischl-be?

A(z) Linz és Bad Ischl közötti vonatok a(z) Linz Hbf állomásról indulnak. Az állomás 2 km távolságra van Linz városközpontjától, a következő címen: Bahnhofplatz 3-6, 4020 Linz, Austria.
Linz HbfBahnhofplatz 3-6, 4020 Linz, Austria+43 51717WifiCsomagmegőrzőkParkolásÉtkezésATMTaxikAkadálymentességWCHotelTársalgóTalált tárgyak osztályaJegypénztárKerékpárparkolóKerékpárkölcsönzőAutóbérlésInformációs pultPoggyászkocsik
Belvárosi közlekedés

Eljutás az Linz Hbf-hoz az Linz városközpontból

Az Linz Hbf az 1 km címen található, míg az Linz városközponttól az út általában. A tömegközlekedési lehetőségek a következők:

Busz270 · 12p · 3 €
27, Se · 14p · ~7 percenként
Villamos1, 2, 3, 4, N82 · 7p · ~38 percenként

Linz Hbf vasútállomás létesítményei és szolgáltatásai

Az Linz Hbf hasznos szolgáltatásokat kínál ehhez az útvonalhoz, beleértve az Wifi, Csomagmegőrzők, Parkolás, Étkezés, ATM, Taxik, Akadálymentesség, WC, Hotel, Társalgó, Talált tárgyak osztálya, Jegypénztár, Kerékpárparkoló, Kerékpárkölcsönző, Autóbérlés, Információs pult és Poggyászkocsik-et is.

Étel és ital

Étel- és italfogyasztási lehetőség az Linz Hbf-ban áll rendelkezésre.

Wi-Fi és ATM-ek

Wi-Fi elérhető a Linz Hbf címen. Bankautomaták találhatók az Linz Hbf címen.

Jegyek és információk

Jegypénztári ügyfélszolgálat az Linz Hbf címen érhető el. Információs pultok állnak rendelkezésre az Linz Hbf címen.

Poggyász és elveszett tárgyak

Csomagmegőrző az Linz Hbf címen érhető el. Az állomáson talált tárgyakat lehet vásárolni.

Parkolás, taxik és mosdók

Elérhető az Linz Hbf: Parkolás, Taxik, WC címen.

Kerékpár- és autószolgáltatások

Elérhető az Linz Hbf: Kerékpárparkoló, Kerékpárkölcsönző, Autóbérlés címen.

Megközelíthetőség

Akadálymentesített létesítmények állnak rendelkezésre az Linz Hbf címen.

További utazási lehetőségek Linz és Bad Ischl között

További információs források, ahol tájékozódhat a keresett adatokról

KezdőlapVonatokAusztria, vonatjáratok az országbanVonatjárat Linz–Bad Ischl között

Az Omio alkalmazás megkönnyíti az utazások megtervezését

Eljuttatjuk oda, ahova Ön menni szeretne! Az élőben frissülő vonatinformációktól kezdve a mobiljegyekig innovatív alkalmazásunk ideális az utazások megtervezésére és nyomon követésére.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone