Vlaky Sønderborg – Hamburk dopravce Deutsche Bahn (IC,ICE,RE)

st 23. 9.
+ Přidat návrat
Deutsche Bahn
Cercanías
České dráhy
Malartag
Intercity
Víc než 2000 dopravců
Deutsche Bahn
Cercanías
České dráhy
Malartag
Intercity
Víc než 2000 dopravců
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější a nejrychlejší vlaky z místa Sønderborg do místa Hamburk

Zobrazení časů, cen a rezervovatelných jízdenek na 23. 9.

Nejnižší cena na 23. 9.

271kr

Průměrná cena jízdenky na 23. 9.

323kr

Nejrychlejší cesta na 23. 9.

3 h 40 min

Průměrná délka cesty na 23. 9.

3 h 54 min

Vlaky na 23. 9.

7

Vzdálenost

149 km

Levné jízdenky

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Průměrná jízdenka/letenka na trase Sønderborg–Hamburk zakoupená v den cesty stojí přibližně 323kr. Nejlevnější jízdenky/letenky ale můžete pořídit už za 271kr.

Rychlé vlaky

Najít na trase Sønderborg–Hamburk spoj bez alespoň 2 přestupů není snadné.

  • Deutsche BahnICL 50910 · IC 5751 · 11159
    4:423h40
    Sønderborg St.
    8:22Hamburk Hbf
    271 kr1Jednosměrná
    2 přestupy
  • Deutsche BahnICL 50918 · IC 5753 · 11163
    6:243h57
    Sønderborg St.
    10:21Hamburk Hbf
    279 kr1Jednosměrná
    2 přestupy
  • Deutsche BahnICL 50958 · IC 5763 · 11183
    16:243h58
    Sønderborg St.
    20:22Hamburk Hbf
    310 kr1Jednosměrná
    2 přestupy
  • Deutsche BahnICL 50950 · IC 5761 · 11179
    14:243h58
    Sønderborg St.
    18:22Hamburk Hbf
    326 kr1Jednosměrná
    2 přestupy
  • Deutsche BahnICL 50934 · IC 5757 · 11171
    10:243h57
    Sønderborg St.
    14:21Hamburk Hbf
    326 kr1Jednosměrná
    2 přestupy

Informace o cestě

Porovnejte autobus a vlak pro cestu z města Sønderborg do města Hamburk

Omio doporučuje využít vlak, protože je to u ostatních našich uživatelů nejoblíbenější způsob dopravy mezi městy Sønderborg a Hamburk. Pokud je pro vás nejdůležitější cena, zvolte autobus s průměrnou cenou jízdenky 244kr Pokud máte málo času, zvažte vlak, jehož průměrná celková doba cesty je 3h 32m. Pokud chcete minimalizovat svou uhlíkovou stopu, bude vaší nejlepší volbou vlak s odhadovanými emisemi CO2 0.0 - 0.1kg. Průměrné ceny jízdenek závisí na použitém dopravním prostředku: autobus stojí v průměru 244kr, zatímco vlak stojí v průměru 328kr.

Vzdálenost: 149 km

Porovnejte train a

Nejoblíbenější
Vlak
Autobus
Autem

328kr

Průměrná cena

244kr

Průměrná cena

Nejlevnější

291kr

Průměrná cena

(palivo + mýtné)

3h 32m

Průměrná celková doba cesty

Nejrychlejší

3h 2m

Na palubě

+

30m

Čas navíc*

3h 40m

Průměrná celková doba cesty

3h 10m

Na palubě

+

30m

Čas navíc*

2h 27m

Průměrná celková doba cesty

(ode dveří ke dveřím)

0.0 - 0.1kg

Emise CO2

Nejnižší

0.1 - 0.4kg

Emise CO2

-

Emise CO2

Deutsche Bahn

Nejoblíbenější železniční dopravce

FlixBus

Nejoblíbenější autobusový dopravce

Vlastním autem nebo pronajatým autem

Přímá spojení

Přímá spojení

Přímá spojení

Čas navíc: Průměrná celková doba potřebná na cestu na místo odjezdu, bezpečnostní kontroly a transfery.

Nejlevnější způsob dopravy z města Sønderborg do města Hamburk je autobus s průměrnou cenou kolem 244kr.

Toto je srovnání s ostatními způsoby dopravy do města Hamburk:

Pokud jako dopravní prostředek zvolíte autobus, vyjde o 84kr levněji než vlak. Na trase z města Sønderborg do města Hamburk se vlak pohybují kolem 328kr.

Nejrychlejší způsob dopravy z města Sønderborg do města Hamburk nabízí vlak s průměrnou dobou cesty 3h 2m.

Jiné způsoby dopravy do města Hamburk obvykle trvají déle:

Pro porovnání, Autobus zabere v průměru 3h 10m.

Je užitečné porovnat si různé možnosti, protože mezi Sønderborg a Hamburk existuje 2 způsobů cestování, včetně autobus a vlak.
Jeďte vlakem. Je to levnější varianta a čas navíc na palubě je obvykle relaxačnější než řízení.

Jízdenky začínají na zhruba 328kr, v porovnání se zhruba 291kr na palivu a mýtném – úspora je přibližně -37.34kr. Cesta trvá 3h 2m oproti 2h 27m autem, takže dorazíte o něco později, ale můžete cestou pracovat, číst si nebo spát, místo abyste trávili čas za volantem. Také si ušetříte starosti s parkováním na druhém konci.

Řízení se vyplatí, pokud máte nabitý program, cestujete ve skupině nebo se chcete někde zastavit cestou.

Odjezdy v reálném čase

Odjezdy vlaků Sønderborg – Hamburk

V níže uvedené tabulce najdete, kdy dnes (úterý 22. září) odjíždějí vlaky z města Sønderborg do města Hamburk. Níže uvedené výsledky také můžete ručně obnovit a zobrazit tak aktualizované vlak.

Naposledy aktualizováno v
DopravceOdjezdDélka cestyPříjezdPřestupy
Jízdenky
Deutsche BahnICL 50942 · IC 5759 · 1117512:24 Sønderborg St.
3h58
16:22 Hamburk Hbf2 přestupy
Deutsche BahnICL 50950 · IC 5761 · 1117914:24 Sønderborg St.
3h58
18:22 Hamburk Hbf2 přestupy
Deutsche BahnICL 50958 · IC 5763 · 1118316:24 Sønderborg St.
3h58
20:22 Hamburk Hbf2 přestupy
středa 23. září
Deutsche BahnICL 50910 · IC 5751 · 111594:42 Sønderborg St.
3h40
8:22 Hamburk Hbf2 přestupy
Deutsche BahnICL 50918 · IC 5753 · 111636:24 Sønderborg St.
3h57
10:21 Hamburk Hbf2 přestupy
Deutsche BahnICL 50926 · IC 5755 · 111678:24 Sønderborg St.
3h58
12:22 Hamburk Hbf2 přestupy
Deutsche BahnICL 50934 · IC 5757 · 1117110:24 Sønderborg St.
3h57
14:21 Hamburk Hbf2 přestupy

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

Porovnejte, kolik stojí autobus a vlak na příští tři týdny. Získejte přehled o nejlepších nabídkách, najděte nejnižší ceny a vyberte si variantu, která odpovídá vašemu rozpočtu.

st
23. 9.
čt
24. 9.

25. 9.
so
26. 9.
ne
27. 9.
po
28. 9.
út
29. 9.

Proč si rezervovat jízdenku na vlaky z Sønderborg do Hamburk právě ve službě Omio?

Všechny vlaky z Sønderborg do Hamburk provozuje Deutsche Bahn.
Omio je oficiálním prodejcem jízdenek pro všechny způsoby vaší cesty z Sønderborg do Hamburk.

Proč nakupovat ve službě Omio a ne u dopravce Deutsche Bahn?

  • Pro cestovatele z celého světa: Omio je k dispozici ve vašem jazyce, včetně nepřetržité zákaznické podpory, a nabízí několik platebních možností, například PayPal, kreditní karty a bankovní převod, a to ve vaší preferované měně.
  • Porovnání všech možností: Omio umožňuje porovnat dopravce Deutsche Bahn se všemi dostupnými možnostmi spojení, tedy bus a train, abyste měli jistotu, že si vybíráte tu nejlepší nabídku pro cestu z Sønderborg do Hamburk.

Proč k rezervaci použít Omio a nikoli Trainline nebo Wanderu?

  • Více druhů dopravy: Omio umožňuje porovnat různé způsoby cesty, například bus a train, a najít ideální spojení z Sønderborg do Hamburk.

Informace o cestě

Přehled: Vlak Sønderborg – Hamburk

DánskoDánsko
NěmeckoNěmecko
Icon of train

Vlaky na trase Sønderborg – Hamburk jezdí průměrně 4× denně. Cesta jim trvá zhruba 3h 2m. Levné jízdenky na vlak na tuto trasu koupíte už od 231kr. autobus ale seženete už od 123kr.

Nejčasnější vlak jede v 00:06, nejpozdější v 23:43. Nejrychlejší vlak překoná vzdálenost 149 km za 2h 25m.

Tato cena je nejnižším ekonomickým jízdným, které lze ve službě Omio najít. Včasná rezervace často znamená nižší ceny. Ceny se mění každý den a závisí na dostupnosti. Slevové karty, autobusové zájezdy a rezervační poplatky nejsou zahrnuty.
Informace o ceně
Nejlevnější alternativní druh dopravy
Autobus od 123kr
Vzdálenost
149 km
Průměrná doba jízdy vlakem
3h 2m
Nejlevnější cena jízdenky
231kr
Vlaky za den
4
Nejrychlejší vlak
2h 25m
První vlak
0:06
Poslední vlak
23:43
Nejlevnější měsíc
čvc
Nejlevnější den
út
Hlavní sezóna
čvc - zář
Mimo sezónu
led - bře
Nejrušnější den
st
Nejméně rušný den
ne
Nejlepší čas pro rezervaci
2 dny
Tato cena je nejnižším ekonomickým jízdným, které lze ve službě Omio najít. Včasná rezervace často znamená nižší ceny. Ceny se mění každý den a závisí na dostupnosti. Slevové karty, autobusové zájezdy a rezervační poplatky nejsou zahrnuty.
Informace o ceně
Nejlevnější alternativní druh dopravy
Autobus od 123kr

Železniční společnosti: vlaky Deutsche Bahn z Sønderborg do HamburkVlaky Deutsche Bahn vás dopraví mezi Sønderborg a Hamburk od 123kr. S více než 1000 dopravními společnostmi na Omio můžete najít nejlepší časy vlaků a jízdenky pro svou cestu.

Deutsche Bahn

O dopravci
Deutsche Bahn (DB) je hlavním provozovatelem vlaků v Německu, který denně provozuje přibližně 40 000 domácích a mezinárodních spojů. Jeho flotila zahrnuje různé typy vlaků: vysokorychlostní vlaky ICE (Intercity Express), dosahující rychlosti až 300 km/h; IC (Intercity) a EC (EuroCity) vlaky pro dálkovou dopravu; a IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn) služby pro regionální a místní spojení. Zatímco toalety jsou standardem na všech vlacích, vybavení jako palubní restaurace a bezplatné Wi-Fi jsou k dispozici pouze na určitých typech vlaků a trasách. DB nabízí širokou škálu jízdného, včetně Super Saver, Saver a Flexible jízdenek, spolu s slevovými kartami jako BahnCard 25, 50 a 100. Další možnosti zahrnují jednorázové jízdenky, denní jízdenky a skupinové jízdenky. Mezi oblíbené trasy patří Berlín–Mnichov, Hamburk–Frankfurt, Kolín–Stuttgart, Berlín–Drážďany a Hamburk–Kolín, stejně jako řada regionálních služeb po celém Německu.
Podmínky pro zavazadla a zrušení
Průměrná doba trvání Deutsche Bahn
2h 25m
Nejlevnější cena Deutsche Bahn
231kr
Frekvence Deutsche Bahn
3 denně
Zavazadla v ceně
Cestující smí vzít s sebou příruční zavazadlo a jeden další větší předmět zdarma, pokud si ho mohou sami nést.
Úschovna zavazadel
Zavazadla lze uložit do nadhlavních polic, pod sedadlo nebo do vyhrazených prostorů pro zavazadla poblíž dveří nebo uprostřed vozu.
Podmínky zrušení
Lístky mohou být zrušeny na základě jejich tarifních podmínek, jak je uvedeno v jaké typy vlakových jízdenek jsou vratné?
Refundace
Pokud DB zruší vlak, mají cestující nárok na plnou náhradu ceny jízdenky.
Vybavení ve vlaku
Wifi
Jídlo prodávané na palubě
Většina vlaků ICE a mnoho vlaků IC/EC má:
Bordrestaurant (restauraci) kde si můžete sednout a jíst.
Bordbistro (bistro bar) s občerstvením, teplými jídly a nápoji s sebou.
Obsluha na sedadle ve 1. třídě: personál si vezme vaši objednávku a přinese jídlo/nápoje přímo k vašemu sedadlu.
Regionální vlaky (RE / RB / S-Bahn):
Žádné palubní stravování.
Můžete si přinést vlastní jídlo a nápoje.
Rezervace míst
Druhá třída:
Není zahrnuta ve výchozím nastavení.
Můžete přidat rezervaci místa při rezervaci (doporučeno pro vytížené trasy).
Stojí přibližně 4,90 € za místo (nebo 5,90 €, pokud je rezervováno později samostatně).
První třída:
Ano, vždy zahrnuta v ceně jízdenky.
Toalety
Přípojky USB
Přístupnost
Vlakové soupravy DB jsou vybaveny zařízeními pro cestující se sníženou pohyblivostí, včetně míst pro vozíčkáře, přístupných toalet a asistenčních služeb.
Zvířata
Malá zvířata (např. kočky, malí psi atd.):
Povolena zdarma, pokud se vejdou do přepravní tašky (max. velikost: příruční zavazadlo).
Musí zůstat v tašce po celou cestu.
Velcí psi:
Vyžadují samostatnou (placenou) jízdenku — obvykle za polovinu ceny běžné jízdenky druhé třídy.
Musí být na vodítku a mít náhubek během cesty vlakem.
Nemohou sedět na sedadlech.
Asistenční psi:
Cestují zdarma.
Nepotřebují náhubek ani vodítko, pokud to není z lékařského hlediska vyžadováno.
Mohou doprovázet pasažéra po celou dobu.
Tichá zóna

Tipy pro cestovatele: Vlaky Sønderborg – Hamburk

Najděte odpovědi na nejčastější otázky týkající se cestování z Sønderborg do Hamburk, jestliže chcete využít vlak. Naše často kladené otázky pokrývají vše, co potřebujete k naplánování své cesty. Od doby jízdy a cen jízdenek přes přímé spoje, první a poslední odjezdy a dokonce i to, zda je trasa malebná. Ať už hledáte nejrychlejší vlak, nejlevnější variantu nebo tipy, jak co nejlépe využít svou návštěvu destinace Hamburk, tento průvodce vám pomůže cestovat chytřeji a s jistotou.

FAQs
Levné jízdenky na vlak mezi městy Sønderborg a Hamburk lze pořídit již od 231kr, pokud si je rezervujete předem. Průměrná cena jízdenky na vlak mezi městy Sønderborg a Hamburk je 328kr, ceny se však liší v závislosti na denní době a třídě a v den odjezdu bývají dražší.
Průměrná doba cesty mezi městy Sønderborg a Hamburk vlakem je 2h 25m na 149 km dlouhé trase, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
Nejdřívější vlak mezi městy Sønderborg a Hamburk odjíždí v 0:06.
Poslední vlak z Sønderborg do Hamburk odjíždí v 23:43.
4 vlakových spojů denně jede mezi městy Sønderborg a Hamburk a vyžadují minimálně jednu změnu s Deutsche Bahn. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem vlakových spojů.
Při cestě vlakem mezi městy Sønderborg a Hamburk se můžete spolehnout na Deutsche Bahn, kteří vám zajistí nejlepší způsob dopravy do Hamburk. Před zakoupením jízdenky si také můžete zkontrolovat všechny možné železniční společnosti, které nabízejí spojení mezi Sønderborg a Hamburk, a porovnat služby, které nabízejí.
Výlet do Hamburk z města Sønderborg stojí za to, ale ne jako jednodenní výlet, protože cesta trvá 2h 25m v každém směru. Nejlepší způsob cestování si ověřte v aplikaci Omio.
Nejlevnějším měsícem pro cestu vlakem mezi městy Sønderborg a Hamburk je červenec.
Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 2 způsobů, jak se dostat mezi městy Sønderborg a Hamburk, včetně cesty autobus a vlak.

oblíbené železniční stanice

Nejdůležitější stanice, nádraží a letiště

Většina vlaků na trase Sønderborg–Hamburk využívá spojení mezi stanicemi Sønderborg St. a Hamburg Hbf, přičemž některé spoje přijíždějí do stanice Hamburg-Altona. V tomto přehledu můžete porovnat vlaková nádraží na trase Sønderborg–Hamburk, zjistit možnosti dopravy do centra města a ověřit si informace o vybavení a službách na jednotlivých stanicích.

Sønderborg – vlaková nádraží pro odjezd
Hamburk – vlaková nádraží pro příjezd

Z které stanice Sønderborg odjíždějí vlaky do Hamburk?

Vlaky z Sønderborg do Hamburk odjíždějí z Sønderborg St.. Stanice je 2 km od centra města Sønderborg na adrese Jernbanegade 1, 6400 Sønderborg, Denmark.
Sønderborg St.Jernbanegade 1, 6400 Sønderborg, Denmark+45 70 13 14 15Wi-FiÚložna zavazadelParkováníKavárny a restauraceTaxi službaBezbariérový přístupWCHotelZtráty a nálezyProdej jízdenekParkování kolInformační přepážkaVozíky na zavazadla
Doprava do centra města

Doprava z centra města Sønderborg na Sønderborg St.

Sønderborg St. se nachází 1 km od centra města Sønderborg. Mezi možnosti veřejné dopravy patří:

Autobus13 · 4m · 16kr

Vybavení a služby na vlakovém nádraží Sønderborg St.

Stanice Sønderborg St. nabízí cestujícím řadu praktických služeb, včetně: Wi-Fi, Úložna zavazadel, Parkování, Kavárny a restaurace, Taxi služba, Bezbariérový přístup, WC, Hotel, Ztráty a nálezy, Prodej jízdenek, Parkování kol, Informační přepážka a Vozíky na zavazadla.

Občerstvení a nápoje

Ve stanici Sønderborg St. najdete možnosti občerstvení a stravování.

Wi-Fi a bankomaty

Ve stanici Sønderborg St. je k dispozici Wi-Fi připojení.

Jízdenky a informace

Pokladní služby jsou ve stanici Sønderborg St. k dispozici. Ve stanici Sønderborg St. jsou k dispozici informační přepážky.

Zavazadla a ztráty a nálezy

Ve stanici Sønderborg St. je k dispozici úschovna zavazadel. Ve stanici je k dispozici služba ztrát a nálezů

Parkování, taxi a toalety

K dispozici ve stanici Sønderborg St.: Parkování, Taxi služba, WC.

Služby pro kola a automobily

K dispozici ve stanici Sønderborg St.: Parkování kol.

Bezbariérový přístup

Ve stanici Sønderborg St. je k dispozici bezbariérové vybavení.

Nejoblíbenější vlakové spoje

Vlaky Sønderborg – Hamburk a informace o možnostech cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

Nejoblíbenější vlakové spoje

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone