Vlaky Sion – Mnichov dopravce Deutsche Bahn (IC,EC,ICE)

út 20. 10.
+ Přidat návrat
Deutsche Bahn
Cercanías
České dráhy
Malartag
Leo Express
Víc než 2000 dopravců
Deutsche Bahn
Cercanías
České dráhy
Malartag
Leo Express
Víc než 2000 dopravců
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější a nejrychlejší vlaky z místa Sion do místa Mnichov

Zobrazení časů, cen a rezervovatelných jízdenek na 20. 10.

Nejnižší cena na 20. 10.

60 €

Průměrná cena jízdenky na 20. 10.

116 €

Nejrychlejší cesta na 20. 10.

6 h 43 min

Průměrná délka cesty na 20. 10.

7 h 6 min

Vlaky na 20. 10.

11

Vzdálenost

383 km

Levné jízdenky

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Průměrná jízdenka/letenka na trase Sion–Mnichov zakoupená v den cesty stojí přibližně 116 €. Nejlevnější jízdenky/letenky ale můžete pořídit už za 60 €.

Rychlé vlaky

Najít na trase Sion–Mnichov spoj bez alespoň 3 přestupů není snadné.

  • Deutsche BahnIR 1709 · IC 813 · EC 191 · BUS 10191
    8:207h20
    Gare de Sion
    15:40München ZOB (Hackerbrücke)
    60 €1Jednosměrná
    3 přestupy
  • Deutsche BahnIR 1809 · EC 60 · IC 713 · EC 191
    8:576h43
    Gare de Sion
    15:40München ZOB (Hackerbrücke)
    60 €1Jednosměrná
    4 přestupy
  • Deutsche BahnIR 1713 · IC 817 · EC 193 · BUS 10193
    10:207h20
    Gare de Sion
    17:40München ZOB (Hackerbrücke)
    60 €1Jednosměrná
    3 přestupy
  • Deutsche BahnIR 1813 · ICE 278 · IC 717 · EC 193
    10:576h43
    Gare de Sion
    17:40München ZOB (Hackerbrücke)
    60 €1Jednosměrná
    4 přestupy
  • Deutsche BahnIR 1813 · ICE 278 · ICE 569
    10:577h52
    Gare de Sion
    18:49Mnichov Hbf
    80 €1Jednosměrná
    2 přestupy

Informace o cestě

Přehled: Vlak Sion – Mnichov

ŠvýcarskoŠvýcarsko
NěmeckoNěmecko
Icon of train

Vlaky na trase Sion – Mnichov jezdí průměrně 5× denně. Cesta jim trvá zhruba 6h 56m. Pokud si je koupíte včas, seženete levné jízdenky na vlak na tuto trasu už od 45 €.

Nejčasnější vlak jede v 00:01, nejpozdější v 23:33. Nejrychlejší vlak překoná vzdálenost 383 km za 5h 53m.

Tato cena je nejnižším ekonomickým jízdným, které lze ve službě Omio najít. Včasná rezervace často znamená nižší ceny. Ceny se mění každý den a závisí na dostupnosti. Slevové karty, autobusové zájezdy a rezervační poplatky nejsou zahrnuty.
Informace o ceně
Vzdálenost
383 km
Průměrná doba jízdy vlakem
6h 56m
Nejlevnější cena jízdenky
45 €
Vlaky za den
5
Nejrychlejší vlak
5h 53m
První vlak
0:01
Poslední vlak
23:33
Nejlevnější měsíc
zář
Nejlevnější den
út
Hlavní sezóna
čvc - zář
Mimo sezónu
říj - pro
Nejrušnější den
čt
Nejméně rušný den
út
Nejlepší čas pro rezervaci
28 dní
Tato cena je nejnižším ekonomickým jízdným, které lze ve službě Omio najít. Včasná rezervace často znamená nižší ceny. Ceny se mění každý den a závisí na dostupnosti. Slevové karty, autobusové zájezdy a rezervační poplatky nejsou zahrnuty.
Informace o ceně

Odjezdy v reálném čase

Odjezdy vlaků Sion – Mnichov

V níže uvedené tabulce najdete, kdy dnes (pondělí 19. října) odjíždějí vlaky z města Sion do města Mnichov. Níže uvedené výsledky také můžete ručně obnovit a zobrazit tak aktualizované vlak.

Naposledy aktualizováno v
DopravceOdjezdDélka cestyPříjezdPřestupy
Jízdenky
Deutsche Bahn18:57 Sion
10h58
5:55 Mnichov0 přestupů přímý spoj
úterý 20. října
Deutsche BahnIR 1709 · IC 813 · EC 191 · 789348:20 Gare de Sion
8h00
16:20 Mnichov Hbf3 přestupy
Deutsche BahnIR 1709 · IC 813 · EC 191 · BUS 10191
Včas
8:20 Gare de Sion
7h20
15:40 München ZOB (Hackerbrücke)
3 přestupy
Deutsche BahnIR 1809 · EC 60 · ICE 370 · ICE 567
Včas
8:57 Gare de Sion
7h52
16:49 Mnichov Hbf
3 přestupy
Deutsche BahnIR 1809 · EC 60 · IC 713 · EC 1918:57 Gare de Sion
7h23
16:20 Mnichov Hbf4 přestupy
Deutsche BahnIR 1809 · EC 60 · IC 713 · EC 191
Včas
8:57 Gare de Sion
6h43
15:40 München ZOB (Hackerbrücke)
4 přestupy
Deutsche BahnIR 1711 · IC 10815 · IC 10966 · ICE 370
Včas
9:20 Gare de Sion
7h29
16:49 Mnichov Hbf
4 přestupy
Deutsche BahnIR 1713 · IC 817 · EC 193 · BUS 10193
Včas
10:20 Gare de Sion
7h20
17:40 München ZOB (Hackerbrücke)
3 přestupy
Deutsche BahnIR 1713 · IC 817 · EC 193 · 7894010:20 Gare de Sion
8h00
18:20 Mnichov Hbf3 přestupy
Deutsche BahnIR 1813 · ICE 278 · IC 717 · EC 19310:57 Gare de Sion
7h23
18:20 Mnichov Hbf4 přestupy
Deutsche BahnIR 1813 · ICE 278 · ICE 569
Včas
10:57 Gare de Sion
7h52
18:49 Mnichov Hbf
2 přestupy
Deutsche BahnIR 1813 · ICE 278 · IC 717 · EC 193
Včas
10:57 Gare de Sion
6h43
17:40 München ZOB (Hackerbrücke)
4 přestupy

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

Proč si rezervovat jízdenku na vlaky z Sion do Mnichov právě ve službě Omio?

Všechny vlaky z Sion do Mnichov provozuje Deutsche Bahn.
Omio je oficiálním prodejcem jízdenek pro všechny způsoby vaší cesty z Sion do Mnichov.

Proč nakupovat ve službě Omio a ne u dopravce Deutsche Bahn?

  • Pro cestovatele z celého světa: Omio je k dispozici ve vašem jazyce, včetně nepřetržité zákaznické podpory, a nabízí několik platebních možností, například PayPal, kreditní karty a bankovní převod, a to ve vaší preferované měně.
  • Porovnání všech možností: Omio umožňuje porovnat dopravce Deutsche Bahn se všemi dostupnými možnostmi spojení, tedy train a flight, abyste měli jistotu, že si vybíráte tu nejlepší nabídku pro cestu z Sion do Mnichov.

Proč k rezervaci použít Omio a nikoli Trainline nebo Wanderu?

  • Více druhů dopravy: Omio umožňuje porovnat různé způsoby cesty, například train a flight, a najít ideální spojení z Sion do Mnichov.

Železniční společnosti: vlaky Deutsche Bahn z Sion do MnichovVlaky Deutsche Bahn vás dopraví mezi Sion a Mnichov od 45 €. S více než 1000 dopravními společnostmi na Omio můžete najít nejlepší časy vlaků a jízdenky pro svou cestu.

Deutsche Bahn

O dopravci
Deutsche Bahn (DB) je hlavním provozovatelem vlaků v Německu, který denně provozuje přibližně 40 000 domácích a mezinárodních spojů. Jeho flotila zahrnuje různé typy vlaků: vysokorychlostní vlaky ICE (Intercity Express), dosahující rychlosti až 300 km/h; IC (Intercity) a EC (EuroCity) vlaky pro dálkovou dopravu; a IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn) služby pro regionální a místní spojení. Zatímco toalety jsou standardem na všech vlacích, vybavení jako palubní restaurace a bezplatné Wi-Fi jsou k dispozici pouze na určitých typech vlaků a trasách. DB nabízí širokou škálu jízdného, včetně Super Saver, Saver a Flexible jízdenek, spolu s slevovými kartami jako BahnCard 25, 50 a 100. Další možnosti zahrnují jednorázové jízdenky, denní jízdenky a skupinové jízdenky. Mezi oblíbené trasy patří Berlín–Mnichov, Hamburk–Frankfurt, Kolín–Stuttgart, Berlín–Drážďany a Hamburk–Kolín, stejně jako řada regionálních služeb po celém Německu.
Podmínky pro zavazadla a zrušení
Průměrná doba trvání Deutsche Bahn
5h 53m
Nejlevnější cena Deutsche Bahn
45 €
Frekvence Deutsche Bahn
5 denně
Zavazadla v ceně
Cestující smí vzít s sebou příruční zavazadlo a jeden další větší předmět zdarma, pokud si ho mohou sami nést.
Úschovna zavazadel
Zavazadla lze uložit do nadhlavních polic, pod sedadlo nebo do vyhrazených prostorů pro zavazadla poblíž dveří nebo uprostřed vozu.
Podmínky zrušení
Lístky mohou být zrušeny na základě jejich tarifních podmínek, jak je uvedeno v jaké typy vlakových jízdenek jsou vratné?
Refundace
Pokud DB zruší vlak, mají cestující nárok na plnou náhradu ceny jízdenky.
Vybavení ve vlaku
Wifi
Jídlo prodávané na palubě
Většina vlaků ICE a mnoho vlaků IC/EC má:
Bordrestaurant (restauraci) kde si můžete sednout a jíst.
Bordbistro (bistro bar) s občerstvením, teplými jídly a nápoji s sebou.
Obsluha na sedadle ve 1. třídě: personál si vezme vaši objednávku a přinese jídlo/nápoje přímo k vašemu sedadlu.
Regionální vlaky (RE / RB / S-Bahn):
Žádné palubní stravování.
Můžete si přinést vlastní jídlo a nápoje.
Rezervace míst
Druhá třída:
Není zahrnuta ve výchozím nastavení.
Můžete přidat rezervaci místa při rezervaci (doporučeno pro vytížené trasy).
Stojí přibližně 4,90 € za místo (nebo 5,90 €, pokud je rezervováno později samostatně).
První třída:
Ano, vždy zahrnuta v ceně jízdenky.
Toalety
Přípojky USB
Přístupnost
Vlakové soupravy DB jsou vybaveny zařízeními pro cestující se sníženou pohyblivostí, včetně míst pro vozíčkáře, přístupných toalet a asistenčních služeb.
Zvířata
Malá zvířata (např. kočky, malí psi atd.):
Povolena zdarma, pokud se vejdou do přepravní tašky (max. velikost: příruční zavazadlo).
Musí zůstat v tašce po celou cestu.
Velcí psi:
Vyžadují samostatnou (placenou) jízdenku — obvykle za polovinu ceny běžné jízdenky druhé třídy.
Musí být na vodítku a mít náhubek během cesty vlakem.
Nemohou sedět na sedadlech.
Asistenční psi:
Cestují zdarma.
Nepotřebují náhubek ani vodítko, pokud to není z lékařského hlediska vyžadováno.
Mohou doprovázet pasažéra po celou dobu.
Tichá zóna

Tipy pro cestovatele: Vlaky Sion – Mnichov

Najděte odpovědi na nejčastější otázky týkající se cestování z Sion do Mnichov, jestliže chcete využít vlak. Naše často kladené otázky pokrývají vše, co potřebujete k naplánování své cesty. Od doby jízdy a cen jízdenek přes přímé spoje, první a poslední odjezdy a dokonce i to, zda je trasa malebná. Ať už hledáte nejrychlejší vlak, nejlevnější variantu nebo tipy, jak co nejlépe využít svou návštěvu destinace Mnichov, tento průvodce vám pomůže cestovat chytřeji a s jistotou.

FAQs
Levné jízdenky na vlak mezi městy Sion a Mnichov lze pořídit již od 45 €, pokud si je rezervujete předem. Průměrná cena jízdenky na vlak mezi městy Sion a Mnichov je 130 €, ceny se však liší v závislosti na denní době a třídě a v den odjezdu bývají dražší.
Průměrná doba cesty mezi městy Sion a Mnichov vlakem je 5h 53m na 383 km dlouhé trase, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
Nejdřívější vlak mezi městy Sion a Mnichov odjíždí v 0:01.
Poslední vlak z Sion do Mnichov odjíždí v 23:33.
5 vlakových spojů denně jede mezi městy Sion a Mnichov a vyžadují minimálně jednu změnu s Deutsche Bahn. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem vlakových spojů.
Při cestě vlakem mezi městy Sion a Mnichov se můžete spolehnout na Deutsche Bahn, kteří vám zajistí nejlepší způsob dopravy do Mnichov. Před zakoupením jízdenky si také můžete zkontrolovat všechny možné železniční společnosti, které nabízejí spojení mezi Sion a Mnichov, a porovnat služby, které nabízejí.
Ano, můžete jet nočním vlakem mezi městy Sion a Mnichov s Deutsche Bahn. Najděte všechny informace o nočních vlacích v Evropě.
Výlet do Mnichov z města Sion stojí za to, ale ne jako jednodenní výlet, protože cesta trvá 5h 53m v každém směru. Nejlepší způsob cestování si ověřte v aplikaci Omio.
Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 2 způsobů, jak se dostat mezi městy Sion a Mnichov, včetně cesty vlak a let.

oblíbené železniční stanice

Nejdůležitější stanice, nádraží a letiště

Většina vlaků na trase Sion – Mnichov využívá spojení mezi stanicemi Gare de Sion a München Hbf. V tomto přehledu můžete porovnat vlaková nádraží na trase Sion – Mnichov, zjistit možnosti dopravy do centra města a ověřit si informace o vybavení a službách na jednotlivých stanicích.

Sion – vlaková nádraží pro odjezd
Mnichov – vlaková nádraží pro příjezd

Z které stanice Sion odjíždějí vlaky do Mnichov?

Vlaky z Sion do Mnichov odjíždějí z Gare de Sion. Stanice je od centra města Sion na adrese Place de la Gare 1, 1950 Sion, Valais, Switzerland.
Gare de SionPlace de la Gare 1, 1950 Sion, Valais, Switzerland+41 27 327 27 27Wi-FiÚložna zavazadelParkováníKavárny a restauraceBankomatyTaxi službaBezbariérový přístupWCHotelZtráty a nálezyProdej jízdenekParkování kolAutaInformační přepážkaVozíky na zavazadla
Doprava do centra města

Doprava z centra města Sion na Gare de Sion

Autobus12 · 2m · 2 € · každých ~3 min

Vybavení a služby na vlakovém nádraží Gare de Sion

Stanice Gare de Sion nabízí cestujícím řadu praktických služeb, včetně: Wi-Fi, Úložna zavazadel, Parkování, Kavárny a restaurace, Bankomaty, Taxi služba, Bezbariérový přístup, WC, Hotel, Ztráty a nálezy, Prodej jízdenek, Parkování kol, Auta, Informační přepážka a Vozíky na zavazadla.

Občerstvení a nápoje

Ve stanici Gare de Sion najdete možnosti občerstvení a stravování.

Wi-Fi a bankomaty

Ve stanici Gare de Sion je k dispozici Wi-Fi připojení. Ve stanici Gare de Sion jsou k dispozici bankomaty.

Jízdenky a informace

Pokladní služby jsou ve stanici Gare de Sion k dispozici. Ve stanici Gare de Sion jsou k dispozici informační přepážky.

Zavazadla a ztráty a nálezy

Ve stanici Gare de Sion je k dispozici úschovna zavazadel. Ve stanici je k dispozici služba ztrát a nálezů

Parkování, taxi a toalety

K dispozici ve stanici Gare de Sion: Parkování, Taxi služba, WC.

Služby pro kola a automobily

K dispozici ve stanici Gare de Sion: Parkování kol, Auta.

Bezbariérový přístup

Ve stanici Gare de Sion je k dispozici bezbariérové vybavení.

Vlaky Sion – Mnichov a informace o možnostech cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone