Vlaky Praha – Chur dopravce Deutsche Bahn

pá 25. 9.
+ Přidat návrat
Deutsche Bahn
České dráhy
Cercanías
Malartag
Intercity
Víc než 2000 dopravců
Deutsche Bahn
České dráhy
Cercanías
Malartag
Intercity
Víc než 2000 dopravců
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější a nejrychlejší vlaky z místa Praha do místa Chur

Zobrazení časů, cen a rezervovatelných jízdenek na 25. 9.

Nejnižší cena na 25. 9.

137€

Průměrná cena jízdenky na 25. 9.

137€

Nejrychlejší cesta na 25. 9.

10 h 43 min

Průměrná délka cesty na 25. 9.

10 h 43 min

Vlaky na 25. 9.

2

Vzdálenost

509 km

Levné jízdenky

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Průměrná jízdenka/letenka na trase Praha–Chur zakoupená v den cesty stojí přibližně 137€. Nejlevnější jízdenky/letenky ale můžete pořídit už za 137€.

Rychlé vlaky

Najít na trase Praha–Chur spoj bez alespoň 2 přestupů není snadné.

  • Deutsche BahnEX 358 · ECE 98 · IR 2227
    9:3510h43
    Praha hlavní nádraží
    20:18Chur
    137 1Jednosměrná
    2 přestupy
  • Deutsche BahnEX 356 · ECE 96 · IR 2231
    11:3510h43
    Praha hlavní nádraží
    22:18Chur
    137 1Jednosměrná
    2 přestupy

Odjezdy v reálném čase

Odjezdy vlaků Praha – Chur

V níže uvedené tabulce najdete, kdy dnes (čtvrtek 24. září) odjíždějí vlaky z města Praha do města Chur. Níže uvedené výsledky také můžete ručně obnovit a zobrazit tak aktualizované vlak.

Naposledy aktualizováno v
DopravceOdjezdDélka cestyPříjezdPřestupy
Jízdenky
Deutsche BahnEX 358 · ECE 98 · IR 2227
Včas
9:35 Praha hlavní nádraží
10h43
20:18 Chur
2 přestupy
Deutsche BahnEX 356 · ECE 96 · IR 2231
Včas
11:35 Praha hlavní nádraží
10h43
22:18 Chur
2 přestupy

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

Porovnejte, kolik stojí autobus, vlak a let na příští tři týdny. Získejte přehled o nejlepších nabídkách, najděte nejnižší ceny a vyberte si variantu, která odpovídá vašemu rozpočtu.


25. 9.
so
26. 9.
ne
27. 9.
po
28. 9.
út
29. 9.
st
30. 9.
čt
01. 10.

Proč si rezervovat jízdenku na vlaky z Praha do Chur právě ve službě Omio?

vlaky z Praha do Chur nabízí dopravce Deutsche Bahn, ale i České dráhy.
Omio je oficiálním prodejcem jízdenek pro všechny způsoby vaší cesty z Praha do Chur.

Proč nakupovat ve službě Omio a ne u dopravce Deutsche Bahn?

  • Srovnání s jinými poskytovateli: Omio umožňuje nejen koupit jízdenky dopravce Deutsche Bahn, ale také porovnat jízdenky například od dopravců České dráhy a najít tak nejlepší možnost pro vaši cestu z Praha do Chur.
  • Pro cestovatele z celého světa: Omio je k dispozici ve vašem jazyce, včetně nepřetržité zákaznické podpory, a nabízí několik platebních možností, například PayPal, kreditní karty a bankovní převod, a to ve vaší preferované měně.
  • Porovnání všech možností: Omio umožňuje porovnat dopravce Deutsche Bahn se všemi dostupnými možnostmi spojení, tedy bus, train a flight, abyste měli jistotu, že si vybíráte tu nejlepší nabídku pro cestu z Praha do Chur.

Proč k rezervaci použít Omio a nikoli Trainline, Wanderu nebo Raileurope?

  • Více druhů dopravy: Omio umožňuje porovnat různé způsoby cesty, například bus, train a flight, a najít ideální spojení z Praha do Chur.

Informace o cestě

Přehled: Vlak Praha – Chur

ČeskoČesko
ŠvýcarskoŠvýcarsko
Icon of train

Vlaky na trase Praha – Chur jezdí průměrně 4× denně. Cesta jim trvá zhruba 10h 9m. Levné jízdenky na vlak na tuto trasu koupíte už od 47€. autobus ale seženete už od 29€.

Nejčasnější vlak jede v 00:36, nejpozdější v 23:31. Nejrychlejší vlak překoná vzdálenost 509 km za 8h 58m.

Tato cena je nejnižším ekonomickým jízdným, které lze ve službě Omio najít. Včasná rezervace často znamená nižší ceny. Ceny se mění každý den a závisí na dostupnosti. Slevové karty, autobusové zájezdy a rezervační poplatky nejsou zahrnuty.
Informace o ceně
Nejlevnější alternativní druh dopravy
Autobus od 29€
Vzdálenost
509 km
Průměrná doba jízdy vlakem
10h 9m
Nejlevnější cena jízdenky
47€
Vlaky za den
4
Nejrychlejší vlak
8h 58m
První vlak
0:36
Poslední vlak
23:31
Nejlevnější měsíc
zář
Nejlevnější den
út
Hlavní sezóna
dub - čvn
Mimo sezónu
čvc - zář
Nejrušnější den
st
Nejméně rušný den
po
Nejlepší čas pro rezervaci
56 dní
Tato cena je nejnižším ekonomickým jízdným, které lze ve službě Omio najít. Včasná rezervace často znamená nižší ceny. Ceny se mění každý den a závisí na dostupnosti. Slevové karty, autobusové zájezdy a rezervační poplatky nejsou zahrnuty.
Informace o ceně
Nejlevnější alternativní druh dopravy
Autobus od 29€

Železniční společnosti: vlaky Deutsche Bahn, České dráhy z Praha do ChurVlaky Deutsche Bahn, České dráhy vás dopraví mezi Praha a Chur od 29€. S více než 1000 dopravními společnostmi na Omio můžete najít nejlepší časy vlaků a jízdenky pro svou cestu.

Deutsche Bahn

O dopravci
Deutsche Bahn (DB) je hlavním provozovatelem vlaků v Německu, který denně provozuje přibližně 40 000 domácích a mezinárodních spojů. Jeho flotila zahrnuje různé typy vlaků: vysokorychlostní vlaky ICE (Intercity Express), dosahující rychlosti až 300 km/h; IC (Intercity) a EC (EuroCity) vlaky pro dálkovou dopravu; a IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn) služby pro regionální a místní spojení. Zatímco toalety jsou standardem na všech vlacích, vybavení jako palubní restaurace a bezplatné Wi-Fi jsou k dispozici pouze na určitých typech vlaků a trasách. DB nabízí širokou škálu jízdného, včetně Super Saver, Saver a Flexible jízdenek, spolu s slevovými kartami jako BahnCard 25, 50 a 100. Další možnosti zahrnují jednorázové jízdenky, denní jízdenky a skupinové jízdenky. Mezi oblíbené trasy patří Berlín–Mnichov, Hamburk–Frankfurt, Kolín–Stuttgart, Berlín–Drážďany a Hamburk–Kolín, stejně jako řada regionálních služeb po celém Německu.
Podmínky pro zavazadla a zrušení
Průměrná doba trvání Deutsche Bahn
8h 58m
Nejlevnější cena Deutsche Bahn
47€
Frekvence Deutsche Bahn
3 denně
Zavazadla v ceně
Cestující smí vzít s sebou příruční zavazadlo a jeden další větší předmět zdarma, pokud si ho mohou sami nést.
Úschovna zavazadel
Zavazadla lze uložit do nadhlavních polic, pod sedadlo nebo do vyhrazených prostorů pro zavazadla poblíž dveří nebo uprostřed vozu.
Podmínky zrušení
Lístky mohou být zrušeny na základě jejich tarifních podmínek, jak je uvedeno v jaké typy vlakových jízdenek jsou vratné?
Refundace
Pokud DB zruší vlak, mají cestující nárok na plnou náhradu ceny jízdenky.
Vybavení ve vlaku
Wifi
Jídlo prodávané na palubě
Většina vlaků ICE a mnoho vlaků IC/EC má:
Bordrestaurant (restauraci) kde si můžete sednout a jíst.
Bordbistro (bistro bar) s občerstvením, teplými jídly a nápoji s sebou.
Obsluha na sedadle ve 1. třídě: personál si vezme vaši objednávku a přinese jídlo/nápoje přímo k vašemu sedadlu.
Regionální vlaky (RE / RB / S-Bahn):
Žádné palubní stravování.
Můžete si přinést vlastní jídlo a nápoje.
Rezervace míst
Druhá třída:
Není zahrnuta ve výchozím nastavení.
Můžete přidat rezervaci místa při rezervaci (doporučeno pro vytížené trasy).
Stojí přibližně 4,90 € za místo (nebo 5,90 €, pokud je rezervováno později samostatně).
První třída:
Ano, vždy zahrnuta v ceně jízdenky.
Toalety
Přípojky USB
Přístupnost
Vlakové soupravy DB jsou vybaveny zařízeními pro cestující se sníženou pohyblivostí, včetně míst pro vozíčkáře, přístupných toalet a asistenčních služeb.
Zvířata
Malá zvířata (např. kočky, malí psi atd.):
Povolena zdarma, pokud se vejdou do přepravní tašky (max. velikost: příruční zavazadlo).
Musí zůstat v tašce po celou cestu.
Velcí psi:
Vyžadují samostatnou (placenou) jízdenku — obvykle za polovinu ceny běžné jízdenky druhé třídy.
Musí být na vodítku a mít náhubek během cesty vlakem.
Nemohou sedět na sedadlech.
Asistenční psi:
Cestují zdarma.
Nepotřebují náhubek ani vodítko, pokud to není z lékařského hlediska vyžadováno.
Mohou doprovázet pasažéra po celou dobu.
Tichá zóna

České dráhy

O dopravci
České dráhy (ČD) jsou největší železniční společností v České republice, která spojuje velká města, malé obce a dokonce i mezinárodní destinace po celé Evropě. Jejich rozsáhlá flotila moderních vlaků zahrnuje pohodlné regionální služby s klimatizací a WiFi na palubě až po vysokorychlostní vlaky nabízející jídelní vozy, elektrické zásuvky a prémiová sedadla pro dlouhé cesty. České dráhy kombinují dostupnost a pohodlí, což z nich činí oblíbenou volbu pro cestovatele zkoumáající Českou republiku a okolí.
Podmínky pro zavazadla a zrušení
Průměrná doba trvání České dráhy
9h 0m
Nejlevnější cena České dráhy
85€
Frekvence České dráhy
2 denně
Zavazadla v ceně
Na palubu můžete bez poplatku přepravovat kufříky, notebooky, batohy, tašky na kolečkách a kufry.
Další zavazadla
Předměty zavazadel nesmí být tak velké nebo těžké, aby je nemohla nést jedna osoba, s maximální velikostí 90 x 60 x 40 cm a maximální hmotností 50 kg.
Úschovna zavazadel
Zavazadlo může být uloženo nad nebo pod sedadlem, na klíně pasažéra nebo ve speciálních zavazadlových policích v některých vozech.
Podmínky zrušení
Vstupenky zakoupené online lze vrátit zdarma až 15 minut před odjezdem vlaku.
Refundace
Pokud je vlak zcela zrušen, poplatky za rezervaci jsou vratné a odškodnění může být vyplaceno přímo od železničního dopravce.
Těhotné ženy na palubě
Být těhotná na palubě je povoleno.
Mladistvý bez doprovodu
Automatická kompenzace za online domácí jízdenky ČD platí, pokud systém zaznamená zpoždění delší než 60 minut na cílové stanici a jízdenka byla zkontrolována průvodčím.
Vybavení ve vlaku
Jídlo prodávané na palubě
Snídaně je zahrnuta v ceně jízdenky na služby lůžkového vozu.
Rezervace míst
Rezervace míst jsou zahrnuty v ceně vstupenek a sousední místa jsou rezervována, kdekoliv je to možné.
Přístupnost
České dráhy neustále rozšiřují svou flotilu vozů bezbariérových a nabízejí pomoc cestujícím s omezenou pohyblivostí.
Zvířata
Malá zvířata jsou na palubě povolena, ale nemohou být přepravována v 1. třídě, restauraci nebo bistro vozech.

Tipy pro cestovatele: Vlaky Praha – Chur

Najděte odpovědi na nejčastější otázky týkající se cestování z Praha do Chur, jestliže chcete využít vlak. Naše často kladené otázky pokrývají vše, co potřebujete k naplánování své cesty. Od doby jízdy a cen jízdenek přes přímé spoje, první a poslední odjezdy a dokonce i to, zda je trasa malebná. Ať už hledáte nejrychlejší vlak, nejlevnější variantu nebo tipy, jak co nejlépe využít svou návštěvu destinace Chur, tento průvodce vám pomůže cestovat chytřeji a s jistotou.

FAQs
Levné jízdenky na vlak mezi městy Praha a Chur lze pořídit již od 47€, pokud si je rezervujete předem. Průměrná cena jízdenky na vlak mezi městy Praha a Chur je 127€, ceny se však liší v závislosti na denní době a třídě a v den odjezdu bývají dražší.
Průměrná doba cesty mezi městy Praha a Chur vlakem je 8h 58m na 509 km dlouhé trase, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
Nejdřívější vlak mezi městy Praha a Chur odjíždí v 0:36.
Poslední vlak z Praha do Chur odjíždí v 23:31.
4 vlakových spojů denně jede mezi městy Praha a Chur a vyžadují minimálně jednu změnu s Deutsche Bahn, České dráhy. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem vlakových spojů.
Při cestě vlakem mezi městy Praha a Chur se můžete spolehnout na Deutsche Bahn, České dráhy, kteří vám zajistí nejlepší způsob dopravy do Chur. Před zakoupením jízdenky si také můžete zkontrolovat všechny možné železniční společnosti, které nabízejí spojení mezi Praha a Chur, a porovnat služby, které nabízejí.
Výlet do Chur z města Praha stojí za to, ale ne jako jednodenní výlet, protože cesta trvá 8h 58m v každém směru. Nejlepší způsob cestování si ověřte v aplikaci Omio.
Nejlevnějším měsícem pro cestu vlakem mezi městy Praha a Chur je září.
Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 3 způsobů, jak se dostat mezi městy Praha a Chur, včetně cesty autobus, vlak a let.

oblíbené železniční stanice

Nejdůležitější stanice, nádraží a letiště

Většina vlaků na trase Praha–Chur využívá spojení mezi stanicemi Praha hlavní nádraží a Chur, přičemž některé spoje přijíždějí do stanice Chur, Gürtelstrasse. V tomto přehledu můžete porovnat vlaková nádraží na trase Praha–Chur, zjistit možnosti dopravy do centra města a ověřit si informace o vybavení a službách na jednotlivých stanicích.

Praha – vlaková nádraží pro odjezd
Chur – vlaková nádraží pro příjezd

Z které stanice Praha odjíždějí vlaky do Chur?

Vlaky z Praha do Chur odjíždějí z Praha hlavní nádraží. Stanice je 1 km od centra města Praha na adrese Wilsonova 300/8, 120 00 Praha 2, Czechia.
Praha hlavní nádražíWilsonova 300/8, 120 00 Praha 2, Czechia+420 221 111 122Wi-FiÚložna zavazadelParkováníKavárny a restauraceBankomatyTaxi službaBezbariérový přístupWCHotelSprchySalonekZtráty a nálezyProdej jízdenekParkování kolPůjčovna kolAutaInformační přepážkaVozíky na zavazadla
Doprava do centra města

Doprava z centra města Praha na Praha hlavní nádraží

Praha hlavní nádraží se nachází 1 km od centra města Praha. Mezi možnosti veřejné dopravy patří:

VlakRj, 600, 602, 604, 606, 608, 610, 612, 614, 616, 618, 670, 674, 676, 678, 680, 682, 684, 686, 688, 690, 692, 694, 696, 698, 2474, Re · 8m · 1€ · každých ~3 min
Nj · 8m · 14€
Autobus478 · 5m
Tramvaj17, 93 · 10m · 2€ · každých ~23 min
17, 93 · 12m · 2€ · každých ~23 min
MetroC · 5m · 2€ · každých ~29 min

Vybavení a služby na vlakovém nádraží Praha hlavní nádraží

Stanice Praha hlavní nádraží nabízí cestujícím řadu praktických služeb, včetně: Wi-Fi, Úložna zavazadel, Parkování, Kavárny a restaurace, Bankomaty, Taxi služba, Bezbariérový přístup, WC, Hotel, Sprchy, Salonek, Ztráty a nálezy, Prodej jízdenek, Parkování kol, Půjčovna kol, Auta, Informační přepážka a Vozíky na zavazadla.

Občerstvení a nápoje

Ve stanici Praha hlavní nádraží najdete možnosti občerstvení a stravování.

Wi-Fi a bankomaty

Ve stanici Praha hlavní nádraží je k dispozici Wi-Fi připojení. Ve stanici Praha hlavní nádraží jsou k dispozici bankomaty.

Jízdenky a informace

Pokladní služby jsou ve stanici Praha hlavní nádraží k dispozici. Ve stanici Praha hlavní nádraží jsou k dispozici informační přepážky.

Zavazadla a ztráty a nálezy

Ve stanici Praha hlavní nádraží je k dispozici úschovna zavazadel. Ve stanici je k dispozici služba ztrát a nálezů

Parkování, taxi a toalety

K dispozici ve stanici Praha hlavní nádraží: Parkování, Taxi služba, WC.

Služby pro kola a automobily

K dispozici ve stanici Praha hlavní nádraží: Parkování kol, Půjčovna kol, Auta.

Bezbariérový přístup

Ve stanici Praha hlavní nádraží je k dispozici bezbariérové vybavení.

Praha-HolesovicePartyzánská 26, Holesovice, Prague 7, Czechia+420 296 191 817Wi-FiÚložna zavazadelParkováníKavárny a restauraceBankomatyTaxi službaBezbariérový přístupWCHotelZtráty a nálezyProdej jízdenekParkování kolPůjčovna kolAutaInformační přepážkaVozíky na zavazadla
Doprava do centra města

Doprava z centra města Praha na Praha-Holesovice

Praha-Holesovice se nachází 2 km od centra města Praha. Mezi možnosti veřejné dopravy patří:

VlakRj, 600, 602, 604, 606, 608, 610, 612, 614, 616, 618, 670, 674, 676, 678, 680, 682, 684, 686, 688, 690, 692, 694, 696, 698, 2474, Re · 8m · 1€ · každých ~3 min
Nj · 8m · 14€
Autobus478 · 5m
Tramvaj17, 93 · 10m · 2€ · každých ~23 min
17, 93 · 12m · 2€ · každých ~23 min
MetroC · 5m · 2€ · každých ~29 min

Vybavení a služby na vlakovém nádraží Praha-Holesovice

Stanice Praha-Holesovice nabízí cestujícím řadu praktických služeb, včetně: Wi-Fi, Úložna zavazadel, Parkování, Kavárny a restaurace, Bankomaty, Taxi služba, Bezbariérový přístup, WC, Hotel, Ztráty a nálezy, Prodej jízdenek, Parkování kol, Půjčovna kol, Auta, Informační přepážka a Vozíky na zavazadla.

Občerstvení a nápoje

Ve stanici Praha-Holesovice najdete možnosti občerstvení a stravování.

Wi-Fi a bankomaty

Ve stanici Praha-Holesovice je k dispozici Wi-Fi připojení. Ve stanici Praha-Holesovice jsou k dispozici bankomaty.

Jízdenky a informace

Pokladní služby jsou ve stanici Praha-Holesovice k dispozici. Ve stanici Praha-Holesovice jsou k dispozici informační přepážky.

Zavazadla a ztráty a nálezy

Ve stanici Praha-Holesovice je k dispozici úschovna zavazadel. Ve stanici je k dispozici služba ztrát a nálezů

Parkování, taxi a toalety

K dispozici ve stanici Praha-Holesovice: Parkování, Taxi služba, WC.

Služby pro kola a automobily

K dispozici ve stanici Praha-Holesovice: Parkování kol, Půjčovna kol, Auta.

Bezbariérový přístup

Ve stanici Praha-Holesovice je k dispozici bezbariérové vybavení.

Prague - KačerovBudějovická, 140 00 Praha 4, Czechia+420 296 191 817Wi-FiParkováníKavárny a restauraceTaxi službaBezbariérový přístupWCHotelProdej jízdenekParkování kolInformační přepážkaVozíky na zavazadla
Doprava do centra města

Doprava z centra města Praha na Prague - Kačerov

Prague - Kačerov se nachází 5 km od centra města Praha. Mezi možnosti veřejné dopravy patří:

VlakRe · 9m · 1€ · každých ~3 min
Autobus905, 910 · 17m · 2€ · každých ~2 min
MetroC · 7m · 2€ · každých ~30 min
C · 9m · 2€ · každých ~30 min
C · 15m · 3€ · každých ~30 min

Vybavení a služby na vlakovém nádraží Prague - Kačerov

Stanice Prague - Kačerov nabízí cestujícím řadu praktických služeb, včetně: Wi-Fi, Parkování, Kavárny a restaurace, Taxi služba, Bezbariérový přístup, WC, Hotel, Prodej jízdenek, Parkování kol, Informační přepážka a Vozíky na zavazadla.

Občerstvení a nápoje

Ve stanici Prague - Kačerov najdete možnosti občerstvení a stravování.

Wi-Fi a bankomaty

Ve stanici Prague - Kačerov je k dispozici Wi-Fi připojení.

Jízdenky a informace

Pokladní služby jsou ve stanici Prague - Kačerov k dispozici. Ve stanici Prague - Kačerov jsou k dispozici informační přepážky.

Parkování, taxi a toalety

K dispozici ve stanici Prague - Kačerov: Parkování, Taxi služba, WC.

Služby pro kola a automobily

K dispozici ve stanici Prague - Kačerov: Parkování kol.

Bezbariérový přístup

Ve stanici Prague - Kačerov je k dispozici bezbariérové vybavení.

Vlaky Praha – Chur a informace o možnostech cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone