Vlaky Berlín – Zielona Góra dopravce Deutsche Bahn (EC,IC)

pá 25. 9.
+ Přidat návrat
Deutsche Bahn
Cercanías
České dráhy
Malartag
Intercity
Víc než 2000 dopravců
Deutsche Bahn
Cercanías
České dráhy
Malartag
Intercity
Víc než 2000 dopravců
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější a nejrychlejší vlaky z místa Berlín do místa Zielona Góra

Zobrazení časů, cen a rezervovatelných jízdenek na 25. 9.

Nejnižší cena na 25. 9.

520Kč

Průměrná cena jízdenky na 25. 9.

1234Kč

Nejrychlejší cesta na 25. 9.

1 h 56 min

Průměrná délka cesty na 25. 9.

2 h 3 min

Vlaky na 25. 9.

35

Vzdálenost

157 km

Levné jízdenky

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Průměrná jízdenka/letenka na trase Berlín–Zielona Góra zakoupená v den cesty stojí přibližně 1234Kč. Nejlevnější jízdenky/letenky ale můžete pořídit už za 520Kč.

Rychlé vlaky

Na pá 25. 9. jsme našli 35 vlakových spojů z Berlín do Zielona Góra, včetně 3 přímých spojů.

Dne pá 25. 9. urazí přímé vlaky tuto 157 km dlouhou trasu v průměru za 2 h 3 min , ale když si cestu dobře naplánujete, můžete se do cíle dostat už za 1 h 56 min .

Cesta nejpomalejšími spoji trvá 2 h 26 min a obvykle zahrnuje jeden nebo dva přestupy. Často ale vyjde o něco levněji.

  • Deutsche BahnEC 41 · R 87500
    5:572h34
    Berlín Lichtenberg
    8:31Zielona Góra
    520 1Jednosměrná
    1 přestup
  • Deutsche BahnEC 431 · R 70720
    22:087h07
    Berlín Lichtenberg
    5:15Zielona Góra
    520 1Jednosměrná
    1 přestup
  • Deutsche BahnEC 41 · R 87500
    5:572h31
    Berlín Lichtenberg
    8:28Zielona Góra
    650 1Jednosměrná
    1 přestup
  • Deutsche BahnEC 59
    8:571h56
    Berlín Lichtenberg
    10:53Zielona Góra
    780 1Jednosměrná
    0 přestupů
  • Deutsche BahnEC 57
    12:571h56
    Berlín Lichtenberg
    14:53Zielona Góra
    780 1Jednosměrná
    0 přestupů

Odjezdy v reálném čase

Odjezdy vlaků Berlín – Zielona Góra

V níže uvedené tabulce najdete, kdy dnes (čtvrtek 24. září) odjíždějí vlaky z města Berlín do města Zielona Góra. Níže uvedené výsledky také můžete ručně obnovit a zobrazit tak aktualizované vlak.

Naposledy aktualizováno v
DopravceOdjezdDélka cestyPříjezdPřestupy
Jízdenky
Deutsche BahnEC 41 · R 87500
Včas
5:57 Berlín Lichtenberg
2h31
8:28 Zielona Góra
1 přestup
Deutsche BahnEC 59
Včas
8:57 Berlín Lichtenberg
1h56
10:53 Zielona Góra
0 přestupů přímý spoj
Deutsche Bahn33719 · EC 231 · IC 83029:11 Berlin Ostbahnhof
7h48
16:59 Zielona Góra2 přestupy
Deutsche Bahn33719 · EC 57
Včas
9:11 Berlin Ostbahnhof
5h42
14:53 Zielona Góra
1 přestup
Deutsche Bahn33761 · EC 231 · IC 83029:48 Berlin Ostbahnhof
7h11
16:59 Zielona Góra2 přestupy
Deutsche Bahn33761 · EC 57
Včas
9:48 Berlin Ostbahnhof
5h05
14:53 Zielona Góra
1 přestup
Deutsche Bahn33721 · EC 231 · IC 830210:11 Berlin Ostbahnhof
6h48
16:59 Zielona Góra2 přestupy
Deutsche Bahn33721 · EC 57
Včas
10:11 Berlin Ostbahnhof
4h42
14:53 Zielona Góra
1 přestup
Deutsche Bahn5161 · R 8760410:38 Berlín Lichtenberg
3h14
13:52 Zielona Góra1 přestup
Deutsche BahnEC 57
Včas
12:57 Berlín Lichtenberg
1h56
14:53 Zielona Góra
0 přestupů přímý spoj
Deutsche BahnEC 231 · IC 8302
Včas
14:57 Berlín Lichtenberg
2h02
16:59 Zielona Góra
1 přestup
Deutsche BahnEC 55
Včas
16:57 Berlín Lichtenberg
1h56
18:53 Zielona Góra
0 přestupů přímý spoj
Deutsche BahnEC 249 · IC 86102
Včas
17:57 Berlín Lichtenberg
2h38
20:35 Zielona Góra
1 přestup
Deutsche BahnEC 431 · R 77900
Včas
22:08 Berlín Lichtenberg
7h07
5:15 Zielona Góra
1 přestup
Deutsche Bahn5185 · R 87600 · R 7690022:38 Berlín Lichtenberg
8h42
7:20 Zielona Góra2 přestupy
Deutsche Bahn33749 · 18383 · 58310:10 Berlin Ostbahnhof
7h23
7:33 Zielona Góra2 přestupy
Deutsche Bahn33749 · EC 41 · R 875000:10 Berlin Ostbahnhof
8h21
8:31 Zielona Góra2 přestupy
Deutsche Bahn33749 · 18383 · 58310:10 Berlin Ostbahnhof
7h22
7:32 Zielona Góra2 přestupy
Deutsche Bahn33749 · EC 41 · R 875000:10 Berlin Ostbahnhof
8h18
8:28 Zielona Góra2 přestupy
Deutsche Bahn33791 · EC 59
Včas
1:34 Berlin Ostbahnhof
9h19
10:53 Zielona Góra
1 přestup
Deutsche Bahn33791 · 18383 · 58311:34 Berlin Ostbahnhof
5h59
7:33 Zielona Góra2 přestupy
Deutsche Bahn33791 · EC 41 · R 875001:34 Berlin Ostbahnhof
6h57
8:31 Zielona Góra2 přestupy
Deutsche Bahn33791 · EC 41 · R 875001:34 Berlin Ostbahnhof
6h54
8:28 Zielona Góra2 přestupy
Deutsche Bahn33791 · 18383 · 58311:34 Berlin Ostbahnhof
5h58
7:32 Zielona Góra2 přestupy
Deutsche Bahn33751 · EC 59
Včas
4:23 Berlin Ostbahnhof
6h30
10:53 Zielona Góra
1 přestup
Deutsche Bahn33751 · EC 41 · R 875004:23 Berlin Ostbahnhof
4h08
8:31 Zielona Góra2 přestupy
Deutsche Bahn33751 · EC 41 · R 875004:23 Berlin Ostbahnhof
4h05
8:28 Zielona Góra2 přestupy
Deutsche Bahn33751 · 18383 · 58314:27 Berlin Ostkreuz
3h06
7:33 Zielona Góra2 přestupy
Deutsche Bahn33751 · 18383 · 58314:27 Berlin Ostkreuz
3h05
7:32 Zielona Góra2 přestupy
Deutsche Bahn73801 · EC 41 · R 875004:41 Berlin Ostbahnhof
3h50
8:31 Zielona Góra2 přestupy
Deutsche Bahn73801 · EC 59
Včas
4:41 Berlin Ostbahnhof
6h12
10:53 Zielona Góra
1 přestup
Deutsche Bahn73801 · EC 59
Včas
4:41 Berlin Ostbahnhof
6h12
10:53 Zielona Góra
1 přestup
Deutsche Bahn73801 · EC 41 · R 875004:41 Berlin Ostbahnhof
3h47
8:28 Zielona Góra2 přestupy
Deutsche Bahn33753 · EC 59
Včas
5:28 Berlin Ostbahnhof
5h25
10:53 Zielona Góra
1 přestup

Toto je poslední vlakový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

Porovnejte, kolik stojí vlak, autobus a let na příští tři týdny. Získejte přehled o nejlepších nabídkách, najděte nejnižší ceny a vyberte si variantu, která odpovídá vašemu rozpočtu.


25. 9.
so
26. 9.
ne
27. 9.
po
28. 9.
út
29. 9.
st
30. 9.
čt
01. 10.

Proč si rezervovat jízdenku na vlaky z Berlín do Zielona Góra právě ve službě Omio?

Všechny vlaky z Berlín do Zielona Góra provozuje Deutsche Bahn.
Omio je oficiálním prodejcem jízdenek pro všechny způsoby vaší cesty z Berlín do Zielona Góra.

Proč nakupovat ve službě Omio a ne u dopravce Deutsche Bahn?

  • Pro cestovatele z celého světa: Omio je k dispozici ve vašem jazyce, včetně nepřetržité zákaznické podpory, a nabízí několik platebních možností, například PayPal, kreditní karty a bankovní převod, a to ve vaší preferované měně.
  • Porovnání všech možností: Omio umožňuje porovnat dopravce Deutsche Bahn se všemi dostupnými možnostmi spojení, tedy train, bus a flight, abyste měli jistotu, že si vybíráte tu nejlepší nabídku pro cestu z Berlín do Zielona Góra.

Proč k rezervaci použít Omio a nikoli Trainline nebo Wanderu?

  • Více druhů dopravy: Omio umožňuje porovnat různé způsoby cesty, například train, bus a flight, a najít ideální spojení z Berlín do Zielona Góra.

Informace o cestě

Přehled: Vlak Berlín – Zielona Góra

NěmeckoNěmecko
PolskoPolsko
Icon of train

Vlaky na trase Berlín – Zielona Góra jezdí průměrně 8× denně. Cesta jim trvá zhruba 2h 28m. Pokud si je koupíte včas, seženete levné jízdenky na vlak na tuto trasu už od 281Kč.

Denně můžete využít 1 vlaky. Nejčasnější vlak jede v 00:01, nejpozdější v 22:58. Nejrychlejší vlak překoná vzdálenost 157 km za 1h 48m.

Tato cena je nejnižším ekonomickým jízdným, které lze ve službě Omio najít. Včasná rezervace často znamená nižší ceny. Ceny se mění každý den a závisí na dostupnosti. Slevové karty, autobusové zájezdy a rezervační poplatky nejsou zahrnuty.
Informace o ceně
Vzdálenost
157 km
Průměrná doba jízdy vlakem
2h 28m
Nejlevnější cena jízdenky
281Kč
Vlaky za den
8
Přímé vlaky
1
Nejrychlejší vlak
1h 48m
První vlak
0:01
Poslední vlak
22:58
Nejlevnější měsíc
lis
Nejlevnější den
út
Hlavní sezóna
čvc - zář
Mimo sezónu
led - bře
Nejrušnější den
st
Nejméně rušný den
Nejlepší čas pro rezervaci
28 dní
Tato cena je nejnižším ekonomickým jízdným, které lze ve službě Omio najít. Včasná rezervace často znamená nižší ceny. Ceny se mění každý den a závisí na dostupnosti. Slevové karty, autobusové zájezdy a rezervační poplatky nejsou zahrnuty.
Informace o ceně

Železniční společnosti: vlaky Deutsche Bahn z Berlín do Zielona GóraVlaky Deutsche Bahn vás dopraví mezi Berlín a Zielona Góra od 281Kč. S více než 1000 dopravními společnostmi na Omio můžete najít nejlepší časy vlaků a jízdenky pro svou cestu.

Deutsche Bahn

O dopravci
Deutsche Bahn (DB) je hlavním provozovatelem vlaků v Německu, který denně provozuje přibližně 40 000 domácích a mezinárodních spojů. Jeho flotila zahrnuje různé typy vlaků: vysokorychlostní vlaky ICE (Intercity Express), dosahující rychlosti až 300 km/h; IC (Intercity) a EC (EuroCity) vlaky pro dálkovou dopravu; a IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) a RB (Regionalbahn) služby pro regionální a místní spojení. Zatímco toalety jsou standardem na všech vlacích, vybavení jako palubní restaurace a bezplatné Wi-Fi jsou k dispozici pouze na určitých typech vlaků a trasách. DB nabízí širokou škálu jízdného, včetně Super Saver, Saver a Flexible jízdenek, spolu s slevovými kartami jako BahnCard 25, 50 a 100. Další možnosti zahrnují jednorázové jízdenky, denní jízdenky a skupinové jízdenky. Mezi oblíbené trasy patří Berlín–Mnichov, Hamburk–Frankfurt, Kolín–Stuttgart, Berlín–Drážďany a Hamburk–Kolín, stejně jako řada regionálních služeb po celém Německu.
Podmínky pro zavazadla a zrušení
Průměrná doba trvání Deutsche Bahn
1h 48m
Nejlevnější cena Deutsche Bahn
281Kč
Frekvence Deutsche Bahn
7 denně
Zavazadla v ceně
Cestující smí vzít s sebou příruční zavazadlo a jeden další větší předmět zdarma, pokud si ho mohou sami nést.
Úschovna zavazadel
Zavazadla lze uložit do nadhlavních polic, pod sedadlo nebo do vyhrazených prostorů pro zavazadla poblíž dveří nebo uprostřed vozu.
Podmínky zrušení
Lístky mohou být zrušeny na základě jejich tarifních podmínek, jak je uvedeno v jaké typy vlakových jízdenek jsou vratné?
Refundace
Pokud DB zruší vlak, mají cestující nárok na plnou náhradu ceny jízdenky.
Vybavení ve vlaku
Wifi
Jídlo prodávané na palubě
Většina vlaků ICE a mnoho vlaků IC/EC má:
Bordrestaurant (restauraci) kde si můžete sednout a jíst.
Bordbistro (bistro bar) s občerstvením, teplými jídly a nápoji s sebou.
Obsluha na sedadle ve 1. třídě: personál si vezme vaši objednávku a přinese jídlo/nápoje přímo k vašemu sedadlu.
Regionální vlaky (RE / RB / S-Bahn):
Žádné palubní stravování.
Můžete si přinést vlastní jídlo a nápoje.
Rezervace míst
Druhá třída:
Není zahrnuta ve výchozím nastavení.
Můžete přidat rezervaci místa při rezervaci (doporučeno pro vytížené trasy).
Stojí přibližně 4,90 € za místo (nebo 5,90 €, pokud je rezervováno později samostatně).
První třída:
Ano, vždy zahrnuta v ceně jízdenky.
Toalety
Přípojky USB
Přístupnost
Vlakové soupravy DB jsou vybaveny zařízeními pro cestující se sníženou pohyblivostí, včetně míst pro vozíčkáře, přístupných toalet a asistenčních služeb.
Zvířata
Malá zvířata (např. kočky, malí psi atd.):
Povolena zdarma, pokud se vejdou do přepravní tašky (max. velikost: příruční zavazadlo).
Musí zůstat v tašce po celou cestu.
Velcí psi:
Vyžadují samostatnou (placenou) jízdenku — obvykle za polovinu ceny běžné jízdenky druhé třídy.
Musí být na vodítku a mít náhubek během cesty vlakem.
Nemohou sedět na sedadlech.
Asistenční psi:
Cestují zdarma.
Nepotřebují náhubek ani vodítko, pokud to není z lékařského hlediska vyžadováno.
Mohou doprovázet pasažéra po celou dobu.
Tichá zóna

Tipy pro cestovatele: Vlaky Berlín – Zielona Góra

Najděte odpovědi na nejčastější otázky týkající se cestování z Berlín do Zielona Góra, jestliže chcete využít vlak. Naše často kladené otázky pokrývají vše, co potřebujete k naplánování své cesty. Od doby jízdy a cen jízdenek přes přímé spoje, první a poslední odjezdy a dokonce i to, zda je trasa malebná. Ať už hledáte nejrychlejší vlak, nejlevnější variantu nebo tipy, jak co nejlépe využít svou návštěvu destinace Zielona Góra, tento průvodce vám pomůže cestovat chytřeji a s jistotou.

FAQs
Levné jízdenky na vlak mezi městy Berlín a Zielona Góra lze pořídit již od 281Kč, pokud si je rezervujete předem. Průměrná cena jízdenky na vlak mezi městy Berlín a Zielona Góra je 963Kč, ceny se však liší v závislosti na denní době a třídě a v den odjezdu bývají dražší.
Průměrná doba cesty mezi městy Berlín a Zielona Góra vlakem je 1h 48m na 157 km dlouhé trase, ale doba cesty se může lišit, pokud cestujete o víkendech a svátcích.
Nejdřívější vlak mezi městy Berlín a Zielona Góra odjíždí v 0:01.
Poslední vlak z Berlín do Zielona Góra odjíždí v 22:58.
Ano, přímé vlakové spoje jedou 8krát denně mezi městy Berlín a Zielona Góra s . Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo o víkendech s menším počtem přímých vlakových spojů.
Při cestě vlakem mezi městy Berlín a Zielona Góra se můžete spolehnout na Deutsche Bahn, kteří vám zajistí nejlepší způsob dopravy do Zielona Góra. Před zakoupením jízdenky si také můžete zkontrolovat všechny možné železniční společnosti, které nabízejí spojení mezi Berlín a Zielona Góra, a porovnat služby, které nabízejí.
Jednodenní výlet do Zielona Góra z města Berlín se vyplatí, protože cesta trvá 1h 48m v každém směru. Nejlepší způsob cestování si ověřte v aplikaci Omio.
Nejlevnějším měsícem pro cestu vlakem mezi městy Berlín a Zielona Góra je listopad.
Je užitečné porovnat své možnosti, protože existuje 3 způsobů, jak se dostat mezi městy Berlín a Zielona Góra, včetně cesty vlak, autobus a let.

oblíbené železniční stanice

Nejdůležitější stanice, nádraží a letiště

Většina vlaků na trase Berlín – Zielona Góra využívá spojení mezi stanicemi Berlin Ostbahnhof a Zielona Góra. V tomto přehledu můžete porovnat vlaková nádraží na trase Berlín – Zielona Góra, zjistit možnosti dopravy do centra města a ověřit si informace o vybavení a službách na jednotlivých stanicích.

Berlín – vlaková nádraží pro odjezd
Zielona Góra – vlaková nádraží pro příjezd

Z které stanice Berlín odjíždějí vlaky do Zielona Góra?

Vlaky z Berlín do Zielona Góra odjíždějí z Berlin Ostbahnhof. Stanice je 2 km od centra města Berlín na adrese Berlin Ostbahnhof, Koppenstr. 3, 10243 Berlin.
Berlin OstbahnhofBerlin Ostbahnhof, Koppenstr. 3, 10243 BerlinWi-FiÚložna zavazadelObchodyParkováníKavárny a restauraceBankomatyTaxi službaBezbariérový přístupWCHotelSalonekZtráty a nálezyProdej jízdenekParkování kolPůjčovna kolAutaInformační přepážka
Doprava do centra města

Doprava z centra města Berlín na Berlin Ostbahnhof

Berlin Ostbahnhof se nachází 2 km od centra města Berlín. Mezi možnosti veřejné dopravy patří:

VlakS7, S3, S5, S9, S75 · 4m · 26Kč · každých ~46 min
Autobus300 · 6m · 52Kč · každých ~7 min
S7 · 7m · 52Kč

Vybavení a služby na vlakovém nádraží Berlin Ostbahnhof

Stanice Berlin Ostbahnhof nabízí cestujícím řadu praktických služeb, včetně: Wi-Fi, Úložna zavazadel, Obchody, Parkování, Kavárny a restaurace, Bankomaty, Taxi služba, Bezbariérový přístup, WC, Hotel, Salonek, Ztráty a nálezy, Prodej jízdenek, Parkování kol, Půjčovna kol, Auta a Informační přepážka.

Občerstvení a nápoje

Ve stanici Berlin Ostbahnhof najdete možnosti občerstvení a stravování.

Wi-Fi a bankomaty

Ve stanici Berlin Ostbahnhof je k dispozici Wi-Fi připojení. Ve stanici Berlin Ostbahnhof jsou k dispozici bankomaty.

Jízdenky a informace

Pokladní služby jsou ve stanici Berlin Ostbahnhof k dispozici. Ve stanici Berlin Ostbahnhof jsou k dispozici informační přepážky.

Zavazadla a ztráty a nálezy

Ve stanici Berlin Ostbahnhof je k dispozici úschovna zavazadel. Ve stanici je k dispozici služba ztrát a nálezů

Parkování, taxi a toalety

K dispozici ve stanici Berlin Ostbahnhof: Parkování, Taxi služba, WC.

Služby pro kola a automobily

K dispozici ve stanici Berlin Ostbahnhof: Parkování kol, Půjčovna kol, Auta.

Bezbariérový přístup

Ve stanici Berlin Ostbahnhof je k dispozici bezbariérové vybavení.

Berlin HbfEuropaplatz 1, 10557 Berlin, GermanyWi-FiÚložna zavazadelParkováníKavárny a restauraceBankomatyTaxi službaBezbariérový přístupWCHotelProdej jízdenekParkování kolPůjčovna kolAutaInformační přepážka
Doprava do centra města

Doprava z centra města Berlín na Berlin Hbf

Berlin Hbf se nachází 2 km od centra města Berlín. Mezi možnosti veřejné dopravy patří:

VlakRb23, Re2, Rb14, Re7, Fex · 5m · 78Kč · každých ~6 min
U5 · 8m · 78Kč · každých ~25 min
AutobusN40, 142 · 12m · 52Kč · každých ~8 min
170, 270, 170A, 157A, 157 · 18m · 26Kč
TramvajM8 · 13m · 78Kč · každých ~12 min

Vybavení a služby na vlakovém nádraží Berlin Hbf

Stanice Berlin Hbf nabízí cestujícím řadu praktických služeb, včetně: Wi-Fi, Úložna zavazadel, Parkování, Kavárny a restaurace, Bankomaty, Taxi služba, Bezbariérový přístup, WC, Hotel, Prodej jízdenek, Parkování kol, Půjčovna kol, Auta a Informační přepážka.

Občerstvení a nápoje

Ve stanici Berlin Hbf najdete možnosti občerstvení a stravování.

Wi-Fi a bankomaty

Ve stanici Berlin Hbf je k dispozici Wi-Fi připojení. Ve stanici Berlin Hbf jsou k dispozici bankomaty.

Jízdenky a informace

Pokladní služby jsou ve stanici Berlin Hbf k dispozici. Ve stanici Berlin Hbf jsou k dispozici informační přepážky.

Zavazadla a ztráty a nálezy

Ve stanici Berlin Hbf je k dispozici úschovna zavazadel.

Parkování, taxi a toalety

K dispozici ve stanici Berlin Hbf: Parkování, Taxi služba, WC.

Služby pro kola a automobily

K dispozici ve stanici Berlin Hbf: Parkování kol, Půjčovna kol, Auta.

Bezbariérový přístup

Ve stanici Berlin Hbf je k dispozici bezbariérové vybavení.

Berlin-LichtenbergBerlin-Lichtenberg, Weitlingstr. 22, 10317 BerlinWi-FiÚložna zavazadelObchodyParkováníKavárny a restauraceBankomatyTaxi službaBezbariérový přístupWCHotelSalonekZtráty a nálezyProdej jízdenekParkování kolPůjčovna kolAutaInformační přepážka
Doprava do centra města

Doprava z centra města Berlín na Berlin-Lichtenberg

Berlin-Lichtenberg se nachází 6 km od centra města Berlín. Mezi možnosti veřejné dopravy patří:

VlakU5 · 12m · 78Kč · každých ~25 min
Re2 · 13m · 52Kč
S7, S5, S75 · 20m · 78Kč · každých ~28 min
AutobusN5 · 17m · 78Kč · každých ~1 min
240 · 27m · 78Kč · každých ~10 min

Vybavení a služby na vlakovém nádraží Berlin-Lichtenberg

Stanice Berlin-Lichtenberg nabízí cestujícím řadu praktických služeb, včetně: Wi-Fi, Úložna zavazadel, Obchody, Parkování, Kavárny a restaurace, Bankomaty, Taxi služba, Bezbariérový přístup, WC, Hotel, Salonek, Ztráty a nálezy, Prodej jízdenek, Parkování kol, Půjčovna kol, Auta a Informační přepážka.

Občerstvení a nápoje

Ve stanici Berlin-Lichtenberg najdete možnosti občerstvení a stravování.

Wi-Fi a bankomaty

Ve stanici Berlin-Lichtenberg je k dispozici Wi-Fi připojení. Ve stanici Berlin-Lichtenberg jsou k dispozici bankomaty.

Jízdenky a informace

Pokladní služby jsou ve stanici Berlin-Lichtenberg k dispozici. Ve stanici Berlin-Lichtenberg jsou k dispozici informační přepážky.

Zavazadla a ztráty a nálezy

Ve stanici Berlin-Lichtenberg je k dispozici úschovna zavazadel. Ve stanici je k dispozici služba ztrát a nálezů

Parkování, taxi a toalety

K dispozici ve stanici Berlin-Lichtenberg: Parkování, Taxi služba, WC.

Služby pro kola a automobily

K dispozici ve stanici Berlin-Lichtenberg: Parkování kol, Půjčovna kol, Auta.

Bezbariérový přístup

Ve stanici Berlin-Lichtenberg je k dispozici bezbariérové vybavení.

Nejoblíbenější vlakové spoje

Vlaky Berlín – Zielona Góra a informace o možnostech cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

DomůVlakyPolsko - cestování vlakemVlaky Berlín Zielona Góra

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone