Trajekty Shute Harbour – Whitsundays dopravce Cruise Whitsundays

út 22. 9.
+ Přidat návrat
Cruise Whitsundays
Deutsche Bahn
National Rail
National Express
Flixbus
Víc než 2000 dopravců
Cruise Whitsundays
Deutsche Bahn
National Rail
National Express
Flixbus
Víc než 2000 dopravců
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější a nejrychlejší trajekty z místa Shute Harbour do místa Whitsundays

Zobrazení časů, cen a rezervovatelných jízdenek na 22. 9.

Nejnižší cena na 22. 9.

46€

Průměrná cena jízdenky na 22. 9.

46€

Nejrychlejší cesta na 22. 9.

35 min

Průměrná délka cesty na 22. 9.

35 min

Trajekty na 22. 9.

1

Vzdálenost

6 km

Levné jízdenky

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Průměrná jízdenka/letenka na trase Shute Harbour–Whitsundays zakoupená v den cesty stojí přibližně 46€. Nejlevnější jízdenky/letenky ale můžete pořídit už za 46€.

Rychlé trajekty

Na út 22. 9. jsme našli 1 trajektových spojů z Shute Harbour do Whitsundays, včetně 1 přímých spojů.

Dne út 22. 9. urazí přímé trajekty tuto 6 km dlouhou trasu v průměru za 35 min , ale když si cestu dobře naplánujete, můžete se do cíle dostat už za 35 min .

Nejpomalejší trajekty cestu zvládnou za 35 min . Taková spojení zpravidla zahrnují jeden či dva přestupy, mohou ale být výhodným řešením, pokud chcete cestovat co nejlevněji.

  • Cruise Whitsundays
    6:550h35
    Shute Harbour
    7:30Whitsundays
    46 1Jednosměrná
    0 přestupů

Jízdní řád trajektů Shute Harbour – Whitsundays

ProvozovatelČas odjezduČas příjezduDélka cestyDny, kdy trajekt pluje
Provozovatel
Cruise Whitsundays
Čas odjezdu
06:55
Čas příjezdu
07:30
Délka cesty
0h35
Dny, kdy trajekt pluje
Út, St, Čt, Pá, So, Ne
Provozovatel
Cruise Whitsundays
Čas odjezdu
06:30
Čas příjezdu
07:05
Délka cesty
0h35
Dny, kdy trajekt pluje
Po
Provozovatel
Cruise Whitsundays
Čas odjezdu
08:00
Čas příjezdu
08:40
Délka cesty
0h40
Dny, kdy trajekt pluje
Po
Provozovatel
Cruise Whitsundays
Čas odjezdu
16:55
Čas příjezdu
17:30
Délka cesty
0h35
Dny, kdy trajekt pluje
Po
Provozovatel
Cruise Whitsundays
Čas odjezdu
13:40
Čas příjezdu
14:15
Délka cesty
0h35
Dny, kdy trajekt pluje
Po

Odjezdy v reálném čase

Odjezdy trajektů Shute Harbour – Whitsundays

V níže uvedené tabulce najdete, kdy dnes (pondělí 21. září) plují trajekty z města Shute Harbour do města Whitsundays. Níže uvedené výsledky také můžete ručně obnovit a zobrazit tak aktualizované trajekt.

Naposledy aktualizováno v
DopravceOdjezdDélka cestyPříjezdPřestupy
Jízdenky
Cruise WhitsundaysCruise Whitsundays13:40 Shute Harbour
0h35
14:15 Hamilton Island Marina0 přestupů přímý spoj
Cruise WhitsundaysCruise Whitsundays16:55 Shute Harbour
0h35
17:30 Hamilton Island Marina0 přestupů přímý spoj

Toto je poslední plavba v tento den.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

Porovnejte, kolik stojí trajekt na příští tři týdny. Získejte přehled o nejlepších nabídkách, najděte nejnižší ceny a vyberte si variantu, která odpovídá vašemu rozpočtu.

út
22. 9.
st
23. 9.
čt
24. 9.

25. 9.
so
26. 9.
ne
27. 9.
po
28. 9.

Informace o cestě

Přehled: Trajekt Shute Harbour – Whitsundays

AustrálieAustrálie
AustrálieAustrálie
Icon of ferry

Trajekty na trase Shute Harbour – Whitsundays plují průměrně 4× denně. Cesta jim trvá zhruba 36m. Pokud si je koupíte včas, seženete levné lodní lístky na tuto trasu už od 51€.

Denně můžete využít 4 trajekty. Nejčasnější trajekt jede v 06:30, nejpozdější v 17:35. Nejrychlejší trajekt překoná vzdálenost 3 námořní míle (6 km) za 35m.

Tato cena je nejnižším ekonomickým jízdným, které lze ve službě Omio najít. Včasná rezervace často znamená nižší ceny. Ceny se mění každý den a závisí na dostupnosti. Slevové karty, autobusové zájezdy a rezervační poplatky nejsou zahrnuty.
Informace o ceně
Oficiální partneři služby Omio na této trase
Cruise Whitsundays
Vzdálenost
3 námořní míle (6 km)
Povolená délka plavby
36m
Nejlevnější cena jízdenky
51€
Trajekty za den
4
Přímé trajekty
Dostupné
Nejrychlejší trajekt
35m
První trajekt
6:30
Poslední trajekt
17:35
Nejlevnější měsíc
lis
Nejlevnější den
st
Hlavní sezóna
led - bře
Mimo sezónu
čvc - zář
Tato cena je nejnižším ekonomickým jízdným, které lze ve službě Omio najít. Včasná rezervace často znamená nižší ceny. Ceny se mění každý den a závisí na dostupnosti. Slevové karty, autobusové zájezdy a rezervační poplatky nejsou zahrnuty.
Informace o ceně

Trajektoví operátoři: Cruise Whitsundays z Shute Harbour do WhitsundaysMůžete cestovat trajektem mezi Shute Harbour a Whitsundays s Cruise Whitsundays za ceny od 51€. Když budete hledat jízdní řády a jízdenky, Omio vám ukáže nejlepší cestu.

Cruise Whitsundays

O dopravci
Cruise Whitsundays je největším námořním operátorem v oblasti Whitsunday, který nabízí různé denní plavby, spojení s resorty a noční zážitky na Velkém bariérovém útesu. Jejich služby zahrnují návštěvy vnějšího Velkého bariérového útesu, pláže Whitehaven a ostrovních resortů. Unikátní noční ubytování jako Reefsleep a Reefsuites poskytují hostům nezapomenutelné pobyty na útesu. Kromě toho Cruise Whitsundays provozuje spojení s resorty mezi Airlie Beach, Hamilton Island, Daydream Island a pobřežím Whitsunday, což usnadňuje bezproblémové cestování jak turistům, tak místním obyvatelům.
Podmínky pro zavazadla a zrušení
Průměrná doba trvání Cruise Whitsundays
35m
Nejlevnější cena Cruise Whitsundays
50€
Zavazadla v ceně
Služba zavazadel je k dispozici pro hosty Resort Connection, která umožňuje jeden velký kufr a jeden malý kus na osobu.
Další zavazadla
Dodatečná zavazadla nad standardní povolení nejsou povolena.
Úschovna zavazadel
Zavazadla musí být odbavena 15 minut před odletem a během cesty jsou bezpečně uložena.
Podmínky zrušení
Zrušení do 48 hodin před odjezdem podléhá 100% poplatku; změny jsou povoleny až do jednoho dne před odjezdem.
Mladistvý bez doprovodu
Nezletilé osoby bez doprovodu nejsou na lodích Cruise Whitsundays povoleny.
Vybavení na trajektu
Jídlo prodávané na palubě
Na palubě se během plavby podávají káva, nápoje a občerstvení.
Toalety
Přístupnost
Cruise Whitsundays nabízí zařízení pro ubytování pasažérů se zdravotním postižením, včetně přístupu na vozíku na některých službách.
Zábava na palubě
Rodinný prostor

Tipy pro cestovatele: Lodí na trase Shute Harbour – Whitsundays

Najděte odpovědi na nejčastější otázky týkající se cestování z Shute Harbour do Whitsundays, jestliže chcete využít trajekt. Naše často kladené otázky pokrývají vše, co potřebujete k naplánování své cesty. Od doby jízdy a cen jízdenek přes přímé spoje, první a poslední odjezdy a dokonce i to, zda je trasa malebná. Ať už hledáte nejrychlejší trajekt, nejlevnější variantu nebo tipy, jak co nejlépe využít svou návštěvu destinace Whitsundays, tento průvodce vám pomůže cestovat chytřeji a s jistotou.

FAQs
Levné jízdenky na trajekt mezi městy Shute Harbour a Whitsundays lze rezervovat již od 51€, pokud si je rezervujete předem. Průměrná cena jízdenky na trajekt mezi městy Shute Harbour a Whitsundays je 51€; ceny se však liší v závislosti na denní době a třídě a v den odjezdu bývají dražší.
Průměrná doba cesty trajektem mezi městy Shute Harbour a Whitsundays je 35m na trase dlouhé 6 km. Doba cesty se může lišit o víkendech a svátcích, proto použijte náš plánovač cesty k vyhledání konkrétního data.
Nejdřívější trajekt mezi městy Shute Harbour a Whitsundays odplouvá v 6:30. Naplánujte si cestu pomocí plánovače cest Omio.
Poslední trajekt mezi městy Shute Harbour a Whitsundays odjíždí v 17:35.
Ano, mezi městy Shute Harbour a Whitsundays jezdí 4 přímých trajektů denně s Cruise Whitsundays. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo víkendech, kdy jezdí méně přímých trajektů.
Ne, na trajektech z Shute Harbour do Whitsundays nejsou k dispozici žádné kajuty.
Ne, na trajektech z Shute Harbour do Whitsundays nejsou žádné možnosti pro vozidla.
Ano, cestování jako pěší pasažér mezi městy Shute Harbour a Whitsundays je možné s . Pokud cestujete pěšky, doporučujeme dorazit alespoň hodinu před odjezdem, ale zkontrolujte si konkrétní časy pro každou trasu. Pokud potřebujete rezervovat cestu do přístavu odjezdu, podívejte se na naše vlaky, autobusy a lety na Omio.
Při cestě trajektem mezi městy Shute Harbour a Whitsundays se můžete spolehnout na Cruise Whitsundays, kteří vám zajistí nejlepší způsob, jak se dostat do Whitsundays. Před zakoupením jízdenky na trajekt si také můžete zkontrolovat všechny možné trajektové společnosti, které nabízejí služby mezi Shute Harbour a Whitsundays, a porovnat vybavení, které nabízejí.
Jednodenní výlet do Whitsundays z města Shute Harbour se vyplatí, protože cesta trvá 35m v každém směru. Nejlepší způsob cestování si ověřte v aplikaci Omio.
Nejlevnější měsíc pro trajekt mezi městy Shute Harbour a Whitsundays je listopad.
Ano, můžete jet trajekt mezi městy Shute Harbour a Whitsundays.

oblíbené trajektové přístavy

Nejdůležitější stanice, nádraží a letiště

Většina trajektů na trase Shute Harbour–Whitsundays využívá spojení mezi přístavy Shute Harbour a Hamilton Island Marina. V tomto přehledu můžete porovnat přístavy na trase Shute Harbour–Whitsundays, zjistit možnosti dopravy do centra města a ověřit si informace o vybavení a službách v jednotlivých přístavech.

Shute Harbour – přístavy pro odjezd
Whitsundays – přístavy pro příjezd
Shute HarbourShute Harbour, Australia

Lodí Shute Harbour – Whitsundays, zajímají vás další možnosti dopravy trajektem na této trase?

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

Nejoblíbenější trajekty do a z Whitsundays a Shute Harbour

DomůTrajektyLodí Shute Harbour Whitsundays | Cena jízdenky

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone