Autobusy Opatija – Pula dopravce GoOpti

po 28. 9.
+ Přidat návrat
Nomago Intercity operated by Arriva
Nomago
FlixBus
GoOpti
Rede Expressos
Víc než 2000 dopravců
Nomago Intercity operated by Arriva
Nomago
FlixBus
GoOpti
Rede Expressos
Víc než 2000 dopravců
QR-Code
Oskenujte kód a stáhněte si zdarma naši aplikaci
V naší aplikaci najdete aktuální cestovní informace a můžete si koupit letenky, jízdenky na vlaky a autobusy a lístky na trajekty.
App Store
rate4.9
42K hodnocení
Google Play
rate4.6
136K recenzí

Nejlevnější a nejrychlejší autobusy z místa Opatija do místa Pula

Zobrazení časů, cen a rezervovatelných jízdenek na 28. 9.

Nejnižší cena na 28. 9.

10€

Průměrná cena jízdenky na 28. 9.

16€

Nejrychlejší cesta na 28. 9.

1 h 40 min

Průměrná délka cesty na 28. 9.

1 h 49 min

Autobusy na 28. 9.

12

Vzdálenost

64 km

Levné jízdenky

Nejlepší strategie, jak získat levnou jízdenku či letenku, je rezervovat si cestu s co největším předstihem a zvolit čas mimo špičku.

Průměrná jízdenka/letenka na trase Opatija–Pula zakoupená v den cesty stojí přibližně 16€. Nejlevnější jízdenky/letenky ale můžete pořídit už za 10€.

Rychlé autobusy

Na po 28. 9. jsme našli 12 autobusových spojů z Opatija do Pula, včetně 12 přímých spojů.

Dne po 28. 9. urazí přímé autobusy tuto 64 km dlouhou trasu v průměru za 1 h 49 min , ale když si cestu dobře naplánujete, můžete se do cíle dostat už za 1 h 40 min .

Cesta nejpomalejšími spoji trvá 1 h 54 min a obvykle zahrnuje jeden nebo dva přestupy. Často ale vyjde o něco levněji.

  • FlixBusFlixBus
    10:351h40
    Opatija, Autobusni Kolodvor
    12:15Pula, Autobusni Kolodvor
    10 €1Jednosměrná
    0 přestupů
  • FlixBusFlixBus
    5:002h10
    Opatija, Autobusni Kolodvor
    7:10Pula, Autobusni Kolodvor
    11 €1Jednosměrná
    0 přestupů
  • Nomago Intercity operated by Arriva
    14:111h49
    Ičići, Liburnijska ulica
    16:00Pula, Autobusni Kolodvor
    14 €1Jednosměrná
    0 přestupů
  • Nomago Intercity operated by Arriva
    14:051h55
    Opatija, Autobusni Kolodvor
    16:00Pula, Autobusni Kolodvor
    16 €1Jednosměrná
    0 přestupů
  • Nomago
    14:531h52
    Ičići, Liburnijska ulica
    16:45Pula, Autobusni Kolodvor
    17 €1Jednosměrná
    0 přestupů

Odjezdy v reálném čase

Odjezdy autobusů Opatija – Pula

V níže uvedené tabulce najdete, kdy dnes (neděle 27. září) odjíždějí autobusy z města Opatija do města Pula. Níže uvedené výsledky také můžete ručně obnovit a zobrazit tak aktualizované autobus.

Naposledy aktualizováno v
DopravceOdjezdDélka cestyPříjezdPřestupy
Jízdenky
Nomago20:50 Opatija, Autobusni Kolodvor
1h55
22:45 Pula, Autobusni Kolodvor0 přestupů přímý spoj
pondělí 28. září
FlixBusFlixBus5:00 Opatija, Autobusni Kolodvor
2h10
7:10 Pula, Autobusni Kolodvor0 přestupů přímý spoj
Nomago Intercity operated by Arriva10:35 Opatija, Autobusni Kolodvor
2h00
12:35 Pula, Autobusni Kolodvor0 přestupů přímý spoj
FlixBusFlixBus10:35 Opatija, Autobusni Kolodvor
1h40
12:15 Pula, Autobusni Kolodvor0 přestupů přímý spoj
Nomago Intercity operated by Arriva10:41 Ičići, Liburnijska ulica
1h54
12:35 Pula, Autobusni Kolodvor0 přestupů přímý spoj
Nomago12:50 Opatija, Autobusni Kolodvor
1h55
14:45 Pula, Autobusni Kolodvor0 přestupů přímý spoj
Nomago Intercity operated by Arriva14:05 Opatija, Autobusni Kolodvor
1h55
16:00 Pula, Autobusni Kolodvor0 přestupů přímý spoj
Nomago Intercity operated by Arriva14:11 Ičići, Liburnijska ulica
1h49
16:00 Pula, Autobusni Kolodvor0 přestupů přímý spoj
Nomago14:50 Opatija, Autobusni Kolodvor
1h55
16:45 Pula, Autobusni Kolodvor0 přestupů přímý spoj
Nomago14:53 Ičići, Liburnijska ulica
1h52
16:45 Pula, Autobusni Kolodvor0 přestupů přímý spoj
Nomago Intercity operated by Arriva16:20 Opatija, Autobusni Kolodvor
1h55
18:15 Pula, Autobusni Kolodvor0 přestupů přímý spoj
Nomago18:20 Opatija, Autobusni Kolodvor
1h55
20:15 Pula, Autobusni Kolodvor0 přestupů přímý spoj
Nomago18:24 Ičići, Liburnijska ulica
1h51
20:15 Pula, Autobusni Kolodvor0 přestupů přímý spoj

Toto je poslední autobusový spoj dne.

Přehled všech časů odjezdů pro tuto trasu najdete zde

POROVNEJ Ceny všech druhů přepravy

Porovnejte, kolik stojí autobus na příští tři týdny. Získejte přehled o nejlepších nabídkách, najděte nejnižší ceny a vyberte si variantu, která odpovídá vašemu rozpočtu.

po
28. 9.
út
29. 9.
st
30. 9.
čt
01. 10.
pá
02. 10.
so
03. 10.
ne
04. 10.

Proč si rezervovat jízdenku na autobusy z Opatija do Pula právě ve službě Omio?

autobusy z Opatija do Pula nabízí dopravce Nomago Intercity operated by Arriva, ale i Nomago, FlixBus, GoOpti a další.
Omio je jediným oficiálním externím prodejcem jízdenek Nomago Intercity operated by Arriva.

Proč nakupovat ve službě Omio a ne u dopravce Nomago Intercity operated by Arriva?

  • Srovnání s jinými poskytovateli: Omio umožňuje nejen koupit jízdenky dopravce Nomago Intercity operated by Arriva, ale také porovnat jízdenky například od dopravců Nomago, FlixBus nebo GoOpti a najít tak nejlepší možnost pro vaši cestu z Opatija do Pula.
  • Pro cestovatele z celého světa: Omio je k dispozici ve vašem jazyce, včetně nepřetržité zákaznické podpory, a nabízí několik platebních možností, například PayPal, kreditní karty a bankovní převod, a to ve vaší preferované měně.

Informace o cestě

Přehled: Autobus Opatija – Pula

ChorvatskoChorvatsko
ChorvatskoChorvatsko
Icon of bus

Autobusy na trase Opatija – Pula jezdí průměrně 27× denně. Cesta jim trvá zhruba 1h 47m. Pokud si je koupíte včas, seženete levné autobusové jízdenky na tuto trasu už od 7€.

Denně můžete využít 27 autobusy. Nejčasnější autobus jede v 01:00, nejpozdější v 23:55. Nejrychlejší autobus překoná vzdálenost 64 km za 1h 20m.

Tato cena je nejnižším ekonomickým jízdným, které lze ve službě Omio najít. Včasná rezervace často znamená nižší ceny. Ceny se mění každý den a závisí na dostupnosti. Slevové karty, autobusové zájezdy a rezervační poplatky nejsou zahrnuty.
Informace o ceně
Vzdálenost
64 km
Průměrná doba jízdy autobusem
1h 47m
Nejlevnější cena jízdenky
7€
Autobusy za den
27
Přímé autobusy
27
Nejrychlejší autobus
1h 20m
První autobus
1:00
Poslední autobus
23:55
Nejlevnější měsíc
led
Nejlevnější den
so
Hlavní sezóna
čvc - zář
Mimo sezónu
led - bře
Nejrušnější den
st
Nejméně rušný den
ne
Nejlepší čas pro rezervaci
4 dny
Tato cena je nejnižším ekonomickým jízdným, které lze ve službě Omio najít. Včasná rezervace často znamená nižší ceny. Ceny se mění každý den a závisí na dostupnosti. Slevové karty, autobusové zájezdy a rezervační poplatky nejsou zahrnuty.
Informace o ceně

Autobusoví dopravci: GoOpti, Nomago, Nomago Intercity operated by Arriva, FlixBus z Opatija do PulaMůžete cestovat autobusem mezi Opatija a Pula s GoOpti, Nomago, Nomago Intercity operated by Arriva, FlixBus za ceny od 7€. Když budete hledat jízdní řády a jízdenky, Omio vám ukáže nejlepší cestu.

Nomago

O dopravci
Nomago je významný poskytovatel mobility a cestování se sídlem ve Slovinsku, založený v květnu 2018 sloučením stávajících dopravních a cestovních společností. Provozuje rozsáhlou autobusovou síť s více než 650 autobusy na 500 pravidelných linkách, které ročně obsluhují více než 10 milionů cestujících po celém Slovinsku a dalších evropských zemích, jako jsou Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Slovensko a Německo. Nomago se zaměřuje na pohodlné, bezpečné a spolehlivé dálkové cestování, přičemž mnoho autobusů nabízí vybavení jako Wi-Fi, elektrické zásuvky a více místa na nohy díky sníženému počtu sedadel. Kromě meziměstských a mezinárodních tras Nomago také poskytuje transfery na letiště, místní a regionální autobusové služby a řadu služeb cestovní kanceláře včetně letů, ubytování a cestovních balíčků.
Podmínky pro zavazadla a zrušení
Průměrná doba trvání Nomago
1h 50m
Nejlevnější cena Nomago
12€
Frekvence Nomago
5 denně
Zavazadla v ceně
Jedno příruční zavazadlo do 8 kg (55x40x20) a jedno odbavené zavazadlo do 25 kg (80x50x30).
Další zavazadla
10 € za další pytel do 25 kg.
Podmínky zrušení
Jízdenku můžete zrušit do 24 hodin před odjezdem a vrátit vám plnou částku. Za zrušení do 24 hodin se účtuje 50% poplatek.
Vybavení v autobuse
Wifi
Jídlo prodávané na palubě
Rezervace míst
Toalety
Přípojky USB
Přístupnost
Pomoc; přednostní sezení; Podpora pro cestující se zrakovým postižením.
Jízdní kola
Jízdní kola jsou povolena; nutná předchozí rezervace.
Zvířata
Malá domácí zvířata povolena v přepravce; Větší domácí mazlíčci musí být připoutáni na vodítku a s náhubkem.

FlixBus

O dopravci
FlixBus je jednou z předních nízkonákladových autobusových společností v Evropě, založená v Německu a nyní nabízející dálkové služby po celé Evropě a ve Spojených státech. Kromě rozsáhlé denní sítě FlixBus také provozuje noční autobusy na vybraných evropských trasách. Standardní vybavení zahrnuje bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, extra místo na nohy, prostor na zavazadla a toalety na palubě, přičemž občerstvení a nápoje jsou k dispozici k zakoupení. FlixBus nabízí jeden typ standardní jízdenky pro všechny trasy, který zahrnuje jednu příruční tašku a jedno odbavené zavazadlo na pasažéra. Další poplatky se vztahují na extra zavazadla a na rezervaci konkrétních sedadel, jako jsou Extra Seats, Table Seats nebo Panorama Seats. Tato kombinace dostupnosti, pohodlí a širokého pokrytí činí z FlixBusu oblíbenou volbu pro cestovatele s omezeným rozpočtem.
Podmínky pro zavazadla a zrušení
Průměrná doba trvání FlixBus
1h 40m
Nejlevnější cena FlixBus
7€
Frekvence FlixBus
2 denně
Zavazadla v ceně
Jedno příruční zavazadlo do 7 kg (42 x 30 x 18 cm) a jedno odbavené zavazadlo do 20 kg (80 x 50 x 30 cm).
Další zavazadla
Další zavazadla lze dokoupit za poplatek.
Podmínky zrušení
Jízdenku můžete zrušit do 15 minut před odjezdem a získat poukaz na budoucí cestu. Žádosti o vrácení peněz za zpoždění nad 120 minut jsou možné.
Vybavení v autobuse
Wifi
Jídlo prodávané na palubě
Rezervace míst
Toalety
Přípojky USB
Přístupnost
Pomoc; Přednostní nástup; Bezbariérové autobusy.
Jízdní kola
Jízdní kola jsou povolena za poplatek; nutno rezervovat.
Zvířata
Malá domácí zvířata v přepravkách povolena; Vodící psi cestují zdarma.

GoOpti

O dopravci
GoOpti je rychle se rozvíjející platforma pro dopravu na základě poptávky, specializující se na sdílené a soukromé transfery na letiště mezi letišti a různými městy a obcemi v osmi evropských zemích: Slovinsko, Itálie, Rakousko, Německo, Španělsko, Chorvatsko, Maďarsko a Srbsko. Nabízejí cenově dostupné, spolehlivé a pohodlné služby od dveří ke dveřím pomocí moderních dodávek, s cílem poskytnout bezstresovou alternativu k taxi nebo veřejné dopravě. GoOpti umožňuje cestujícím rezervovat transfery předem, s možnostmi sdílených nebo soukromých služeb, a dokonce nabízí "Balíček bez starostí" pro zpoždění letů nebo dopravní zácpy.
Podmínky pro zavazadla a zrušení
Průměrná doba trvání GoOpti
1h 20m
Nejlevnější cena GoOpti
29€
Frekvence GoOpti
72 denně
Zavazadla v ceně
Jedno příruční zavazadlo do 8 kg a jedno odbavené zavazadlo do 20 kg.
Další zavazadla
Další zavazadla lze dokoupit za poplatek.
Podmínky zrušení
Jízdenku můžete zrušit do 24 hodin před odjezdem a vrátit vám částečnou částku. Zrušení méně než 24 hodin před odjezdem je nevratné.
Vybavení v autobuse
Přístupnost
Pomoc; přednostní sezení; Přeprava invalidních vozíků a pohybových pomůcek.
Jízdní kola
Jízdní kola jsou povolena; platí další poplatek.
Zvířata
Malá domácí zvířata povolena v přepravkách; mohou být účtovány další poplatky.

Nomago Intercity operated by Arriva

Podmínky pro zavazadla a zrušení
Průměrná doba trvání Nomago Intercity operated by Arriva
1h 49m
Nejlevnější cena Nomago Intercity operated by Arriva
13€
Frekvence Nomago Intercity operated by Arriva
3 denně

Tipy pro cestovatele: Autobusy na trase Opatija – Pula

Najděte odpovědi na nejčastější otázky týkající se cestování z Opatija do Pula, jestliže chcete využít autobus. Naše často kladené otázky pokrývají vše, co potřebujete k naplánování své cesty. Od doby jízdy a cen jízdenek přes přímé spoje, první a poslední odjezdy a dokonce i to, zda je trasa malebná. Ať už hledáte nejrychlejší autobus, nejlevnější variantu nebo tipy, jak co nejlépe využít svou návštěvu destinace Pula, tento průvodce vám pomůže cestovat chytřeji a s jistotou.

FAQs
Levné jízdenky na autobus mezi městy Opatija a Pula mohou začínat již od 7€, pokud si je rezervujete předem. Průměrná cena jízdenky na autobus mezi městy Opatija a Pula je 99€; ceny se však liší v závislosti na denní době a třídě a v den odjezdu bývají dražší.
Průměrná doba jízdy autobusem mezi městy Opatija a Pula je 1h 20m, přičemž délka trasy je 64 km. Doba jízdy se může lišit o víkendech a svátcích, proto použijte náš plánovač cest k vyhledání konkrétního data.
Nejdřívější autobus mezi městy Opatija a Pula odjíždí v 1:00.
Poslední autobus mezi městy Opatija a Pula odjíždí v 23:55.
Ano, společnost Nomago Intercity operated by Arriva, Nomago, FlixBus, GoOpti provozuje 27 přímých autobusů denně mezi městy Opatija a Pula. Jízdní řády se mohou lišit o svátcích nebo víkendech, kdy jezdí méně přímých autobusů.
Při cestě autobusem mezi městy Opatija a Pula se můžete spolehnout na Nomago Intercity operated by Arriva, Nomago, FlixBus, GoOpti, kteří vám zajistí nejlepší způsob, jak se dostat do Pula. Před zakoupením jízdenky na autobus si také můžete zkontrolovat všechny možné autobusové společnosti, které nabízejí služby mezi Opatija a Pula, a porovnat vybavení, které nabízejí.
Při odjezdu z města Opatija máte na výběr z několika autobusových nádraží, ze kterých můžete zahájit svou cestu, včetně Opatija, Autobusni Kolodvor, Ičići, Liburnijska ulica. Při příjezdu do Pula můžete svou cestu ukončit na autobusových nádražích, jako je Pula, Autobusni Kolodvor, Pula, Željeznički kolodvor Pula, Pula, Port, Pula, Hotel Riviera, Loborika, D66. Cestující nejčastěji nastupují do autobusu na Opatija, Autobusni Kolodvor, které se nachází asi od centra města, a vystupují na Pula, Autobusni Kolodvor, které se nachází 1 od centra města.
Ano, mezi Opatija a Pula můžete využít autobus.
Ano, při cestování autobusem mezi městy Opatija a Pula jsou k dispozici následující možnosti pro osoby se speciálními potřebami:
  • Nomago
    • Pomoc
    • přednostní sezení
    • Podpora pro cestující se zrakovým postižením.
  • FlixBus
    • Pomoc
    • Přednostní nástup
    • Bezbariérové autobusy.
  • GoOpti
    • Pomoc
    • přednostní sezení
    • Přeprava invalidních vozíků a pohybových pomůcek.
Ano, v autobusech společnosti Nomago, FlixBus jezdících mezi městy Opatija a Pula jsou toalety.
Ano, kola jsou na palubě autobusu společnosti Nomago, FlixBus, GoOpti povolena.
Zda můžete zrušit jízdenku na autobus mezi městy Opatija a Pula, závisí na autobusových společnostech:
  • Nomago
    • Jízdenku můžete zrušit do 24 hodin před odjezdem a vrátit vám plnou částku. Za zrušení do 24 hodin se účtuje 50% poplatek.
  • FlixBus
    • Jízdenku můžete zrušit do 15 minut před odjezdem a získat poukaz na budoucí cestu. Žádosti o vrácení peněz za zpoždění nad 120 minut jsou možné.
  • GoOpti
    • Jízdenku můžete zrušit do 24 hodin před odjezdem a vrátit vám částečnou částku. Zrušení méně než 24 hodin před odjezdem je nevratné.
Jízdenky jsou často levnější, pokud si je rezervujete s předstihem. Cestování mimo špičku nebo ve všední dny vám může pomoci ušetřit peníze. Seřaďte výsledky podle ceny, abyste rychle našli nejlevnější možnosti. Podívejte se na naše webové stránky a do aplikace, zda nejsou k dispozici nějaké akce nebo slevy.
Ne, v autobuse mezi městy Opatija a Pula není možné zakoupit jídlo.
Ano, při rezervaci jízdenky na autobus mezi městy Opatija a Pula jsou zahrnuty následující možnosti přepravy zavazadel:
  • Nomago
    • Jedno příruční zavazadlo do 8 kg (55x40x20) a jedno odbavené zavazadlo do 25 kg (80x50x30).
  • FlixBus
    • Jedno příruční zavazadlo do 7 kg (42 x 30 x 18 cm) a jedno odbavené zavazadlo do 20 kg (80 x 50 x 30 cm).
  • GoOpti
    • Jedno příruční zavazadlo do 8 kg a jedno odbavené zavazadlo do 20 kg.
Ano, při rezervaci jízdenky na autobus mezi městy Opatija a Pula jsou k dispozici následující možnosti přepravy zavazadel:
  • Nomago
    • 10 € za další pytel do 25 kg.
  • FlixBus
    • Další zavazadla lze dokoupit za poplatek.
  • GoOpti
    • Další zavazadla lze dokoupit za poplatek.
Ano, do autobusu mezi městy Opatija a Pula si můžete vzít svého domácího mazlíčka. Platí následující podmínky:
  • Nomago
    • Malá domácí zvířata povolena v přepravce
    • Větší domácí mazlíčci musí být připoutáni na vodítku a s náhubkem.
  • FlixBus
    • Malá domácí zvířata v přepravkách povolena
    • Vodící psi cestují zdarma.
  • GoOpti
    • Malá domácí zvířata povolena v přepravkách
    • mohou být účtovány další poplatky.
Můžete si rezervovat místo v autobuse mezi městy Opatija a Pula u následující autobusové společnosti: Nomago, FlixBus
Ano, v autobusech společnosti Nomago, FlixBus na trase mezi městy Opatija a Pula jsou k dispozici USB zásuvky.
Ano, v autobusech společnosti Nomago, FlixBus na trase mezi městy Opatija a Pula je k dispozici Wi-Fi.

oblíbená autobusová nádraží

Nejdůležitější stanice, nádraží a letiště

Většina autobusů na trase Opatija–Pula využívá spojení mezi stanicemi Opatija, Autobusni Kolodvor a Pula, Autobusni Kolodvor, přičemž některé spoje přijíždějí na stanici Pula, Željeznički kolodvor Pula. V tomto přehledu můžete porovnat autobusová nádraží na trase Opatija–Pula, zjistit možnosti dopravy do centra města a ověřit si praktické informace o vybavení a službách jednotlivých autobusových nádraží.

Opatija – autobusová nádraží pro odjezd
Pula – autobusová nádraží pro příjezd
Opatija, Autobusni KolodvorOpatija Central Bus Station, Trg Vladimira Gortana 1, 51410

Autobusy Opatija – Pula a další informace o cestování na této trase.

Zde najdete další stránky obsahující informace, které jste pravděpodobně hledali

S aplikací Omio je plánování cest mnohem jednodušší

Dostaneme tě tam, kam potřebuješ. Od živých aktualizací železničních spojení, po elektronické jízdenky – s naší aplikaci budeš vždy na nejlepší cestě!

ios-badge
android-badge
Hand With Phone