Квитки на поїзд Тулуза — Канни разом з SNCF | Intercités

сб, 29 серп.
+ Додати повернення
SNCF | Intercités
SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187
TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 1187
Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF)
České dráhy
Понад 2000 туристичних компаній
SNCF | Intercités
SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187
TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 1187
Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF)
České dráhy
Понад 2000 туристичних компаній
QR-Code
Відскануйте, щоб отримати безкоштовну програму
Використовуйте нашу програму, щоб отримувати наживо оновлену інформацію про подорожі та бронювати електронні квитки на потяги, автобуси, літаки й пороми.
App Store
rate4.9
42K оцінок
Google Play
rate4.6
136K відгуків

Найшвидші поїздки поїздами за найнижчою ціною Тулуза Канни

Розклад, ціни та доступні для бронювання квитки на 29 серп.

Найнижча ціна на 29 серп.

$122

Середня ціна квитка на 29 серп.

$132

Найшвидша поїздка на 29 серп.

6 г. 17 хв.

Середня тривалість поїздки на 29 серп.

6 г. 32 хв.

Потяги на 29 серп.

5

Відстань

449 км

Дешеві квитки

Найкращий спосіб знайти дешевий тариф — забронювати квиток якомога раніше й уникати подорожей у час пік.

Квиток за маршрутом Тулуза — Канни у середньому коштуватиме приблизно $132, якщо ви його купите в будь-який день, але найдешевші квитки можна купити лише за $122.

Швидкі потяги

Складно дістатися з пункту відправлення (Тулуза) до пункту прибуття (Канни) без жодної пересадки.

  • SNCF | Intercités4663+ZOU!17497
    16:446г.17
    Toulouse Matabiau
    23:01Cannes
    $1221В один кінець
    1 пересадка
  • SNCF | Intercités4661+ZOU!17493
    14:456г.25
    Toulouse Matabiau
    21:10Cannes
    $1341В один кінець
    1 пересадка
  • SNCF | Intercités4655+ZOU!17481
    8:426г.20
    Toulouse Matabiau
    15:02Cannes
    $1341В один кінець
    1 пересадка
  • SNCF | Intercités4657+ZOU!17487
    10:437г.20
    Toulouse Matabiau
    18:03Cannes
    $1341В один кінець
    1 пересадка
  • SNCF | Intercités4659+ZOU!17489
    12:426г.20
    Toulouse Matabiau
    19:02Cannes
    $1341В один кінець
    1 пересадка

Інформація про подорож

Порівняти потяг, автобус і літак з міста Тулуза в місто Канни

Omio рекомендує бронювати квитки на автобус: для поїздки з міста Тулуза в місто Канни користувачі Omio здебільшого вибирають цей вид транспорту. Якщо для вас головне — ціна, вибирайте автобус із середньою вартістю квитка $43 Якщо ви маєте обмаль часу, розгляньте можливість забронювати літак: середня загальна тривалість подорожі становить 3год. 8хв.. Якщо ви хочете мінімізувати свій вуглецевий слід, вибирайте потяг із розрахунковим обсягом викидів CO2 0.1 - 0.4kg. Середня вартість квитків залежить від виду транспорту: автобус коштує в середньому $43, а потяг — у середньому $113.

Відстань: 449 км

Порівняти train з

Потяг
Найпопулярніший
Автобус
Літак

$113

Середня ціна

$43

Середня ціна

Найдешевший

$93

Середня ціна

7год. 3хв.

Середня загальна тривалість

6год. 33хв.

На борту

+

30хв.

Додатковий час*

8год. 0хв.

Середня загальна тривалість

7год. 30хв.

На борту

+

30хв.

Додатковий час*

3год. 8хв.

Середня загальна тривалість

Найшвидший

1год. 8хв.

На борту

+

2год. 0хв.

Додатковий час*

0.1 - 0.4kg

Викиди CO2

Найнижчий рівень

0.4 - 1.1kg

Викиди CO2

1.3 - 2.7kg

Викиди CO2

SNCF | Intercités

Найпопулярніша залізнична компанія

BlaBlaCar Bus

Найпопулярніша автобусна компанія

easyJet

Найпопулярніша авіакомпанія

Варіанти прямого маршруту

Варіанти прямого маршруту

Варіанти прямого маршруту

Додатковий час: середня загальна тривалість поїздки до пункту відправлення, включно з проходженням контролю безпеки й трансферами.

Відомості щодо відправлення в режимі реального часу

Від Тулуза до Канни маршрутів потягів

У таблиці нижче наведено актуальні відправлення за маршрутом Тулуза — Канни (потяги) на сьогодні, пʼятниця, 28 серпня. Крім того, можна вручну оновити результати нижче, щоб побачити оновлені рейси (потяг).

Останнє оновлення о
Постачальник послугВідправленняТривалістьПрибуттяПересадки
Квитки
SNCF | Intercités4663+ZOU!17497
Затримка
14:49 16:44Toulouse Matabiau
6г.17
23:01 Cannes
1 пересадка
субота, 29 серпня
SNCF | Intercités4655+ZOU!174818:42 Toulouse Matabiau
6г.20
15:02 Cannes1 пересадка
SNCF | Intercités4657+ZOU!1748710:43 Toulouse Matabiau
7г.20
18:03 Cannes1 пересадка
SNCF | Intercités4659+ZOU!1748912:42 Toulouse Matabiau
6г.20
19:02 Cannes1 пересадка
SNCF | Intercités4661+ZOU!1749314:45 Toulouse Matabiau
6г.25
21:10 Cannes1 пересадка
SNCF | Intercités4663+ZOU!1749716:44 Toulouse Matabiau
6г.17
23:01 Cannes1 пересадка

Це останній потяг на сьогодні.

Знайти всі дати і час для цієї подорожі

Порівняти ціни та квитки Ціни для різних видів транспорту

Порівняйте ціни (потяг, автобус і літак) на наступні три тижні. Швидко переглядайте найкращі пропозиції, знаходьте найнижчі тарифи й обирайте варіанти на свій бюджет.

сб
29 серп.
нд
30 серп.
пн
31 серп.
вт
01 вер.
ср
02 вер.
чт
03 вер.
пт
04 вер.

Чому варто бронювати квитки на потяги Тулуза — Канни в Omio?

SNCF | Intercités а також SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187, TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 1187, Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF) й інші компанії пропонують квитки на потяги за маршрутом Тулуза — Канни.
Omio — єдиний офіційний торговий посередник, що продає квитки SNCF | Intercités.

Чому варто бронювати в Omio, а не в SNCF | Intercités?

  • Порівняння з іншими перевізниками. В Omio можна не лише купувати квитки SNCF | Intercités, а й порівнювати квитки SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187, TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 1187 або Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF), щоб знайти найкращий варіант поїздки за маршрутом Тулуза — Канни.
  • Створено для міжнародних мандрівників. Програма Omio доступна вашою мовою, включно із цілодобовою службою підтримки клієнтів, і приймає різні способи оплати, серед яких PayPal, кредитні картки й банківський переказ, у зручній для вас валюті.
  • Порівняння всіх варіантів. В Omio можна порівнювати квитки SNCF | Intercités з квитками на всі доступні види транспорту, серед яких train, bus і flight, і вибрати найкращий варіант подорожі за маршрутом Тулуза — Канни.

Інформація про поїздку

Огляд: потяг із міста Тулуза до міста Канни

ФранціяФранція
ФранціяФранція
Icon of train

Потяги з міста Тулуза до міста Канни ходять у середньому таку кількість разів на день: 4; час у дорозі становить приблизно 6год. 33хв.. Низькі ціни квитків на потяг для цієї поїздки починаються від $77, але ви можете подорожувати лише від $26 таким видом транспорту: автобус.

Найраніший потяг відправляється о 06:03, а останній — о 22:47. Найшвидший потяг долає відстань 449 км за 6год. 17хв..

Omio пропонує вигідні тарифи й найнижчі ціни. Раннє бронювання зазвичай гарантує нижчі ціни. Ціни змінюються щодня й залежать від наявності вільних місць. Дисконтні картки, поїздки автобусами й плату за бронювання не включено.
Інформація про ціни
Найдешевший альтернативний спосіб пересування
Автобус від $26
Відстань
449 км
Середня тривалість поїздки потягом
6год. 33хв.
Найнижча ціна квитка
$77
Потягів на день
4
Найшвидший потяг
6год. 17хв.
Перший потяг
6:03
Останній потяг
22:47
Найдешевший місяць
бер.
Найдешевший день
ср
Високий сезон
лип. - вер.
Низький сезон
січ. - бер.
Найзавантаженіший день
сб
Найменш завантажений день
пн
Найкращий час для бронювання
28 дн.
Omio пропонує вигідні тарифи й найнижчі ціни. Раннє бронювання зазвичай гарантує нижчі ціни. Ціни змінюються щодня й залежать від наявності вільних місць. Дисконтні картки, поїздки автобусами й плату за бронювання не включено.
Інформація про ціни
Найдешевший альтернативний спосіб пересування
Автобус від $26

Залізничні компанії: потяги SNCF | Intercités, SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187, TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 1187, Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF) з Тулуза до КанниПотяги SNCF | Intercités, SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187, TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 1187, Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF) доставлять вас між Тулуза та Канни від $26. Завдяки понад 1000 транспортним компаніям на Omio ви можете знайти найкращі розклади та квитки на потяг для своєї подорожі.

SNCF | Intercités

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість SNCF | Intercités
6год. 17хв.
Найдешевша ціна SNCF | Intercités
$77

SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187
7год. 53хв.
Найдешевша ціна SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187
$65
Частота SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187
1 разів на день

TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 1187

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 1187
7год. 47хв.
Найдешевша ціна TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 1187
$114

Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF)

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF)
6год. 50хв.
Найдешевша ціна Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF)
$217
Частота Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF)
4 разів на день

Найбільш часті запитання: Поїзди Тулуза — Канни

Знайдіть відповіді на найпоширеніші запитання про подорожі за маршрутом Тулуза — Канни (потяг). Від часу в дорозі й цін на квитки до прямих сполучень, найраніших і найпізніших відправлень, а також про те, чи є маршрут мальовничим, — наші запитання та відповіді охоплюють усе, що вам потрібно для планування подорожі. Шукаєте найшвидший потяг, найдешевший варіант або поради, як найкраще організувати поїздку до міста Канни? Цей путівник допоможе вам подорожувати впевнено й продумано.

FAQs
Дешеві квитки за маршрутом Тулуза - Канни коштують від $77 при бронюванні заздалегідь. Середня ціна квитка на поїзд за маршрутом Тулуза - Канни становить $113, але ціни залежать від обраного часу та класу і зазвичай вони дорожчі в день відправлення.
Так, є варіанти подорожі за маршрутом Тулуза - Канни без пересадок разом з . Є Є 0 прямий поїзд за маршрутом Тулуза - Канни щодня. У вихідні або святкові дні може бути менше прямих рейсів.
Найбільш ранній поїзд за маршрутом Тулуза - Канни відправляється о 6:03.
Найбільш пізній поїзд Тулуза - Канни відправляється о 22:47.
Є 4 поїзд рейсів на день за маршрутом Тулуза - Канни, що вимагають мінімум одну пересадку разом з SNCF | Intercités, SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187, TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 1187, Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF). Розклад може змінюватися в святкові або вихідні дні і пропонувати рідші прямі поїзди.
Обираючи поїзд за маршрутом Тулуза - Канни, ви можете звернутися до SNCF | Intercités, SNCF TER | Operated by SNCF Voyageurs 1187, TER liO | Operated by SNCF Voyageurs 1187, Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF) для пошуку найкращого маршруту в Канни. Ви також можете перевірити всі доступні авіакомпанії, які пропонують рейс Тулуза - Канни, і порівняти їх пропозиції перед покупкою квитка на поїзд.
Подорож до міста Канни з міста Тулуза варто робити не в якості денної подорожі тривалістю 6год. 17хв. в обидві сторони. Перевірте все за допомогою Omio app найкращий спосіб подорожувати.
Якщо обрати поїзд, найдешевший місяць для подорожі Тулуза - Канни - березень.
Доцільно порівняти доступні варіанти, оскільки є 3 варіанти, щоб спланувати подорож Тулуза - Канни, включаючи потяг, автобус і літак.

популярні залізничні станції

Важливі станції та аеропорти для цього маршруту

Більшість потягів Тулуза–Канни використовують пару станцій Toulouse Matabiau–Cannes, деякі рейси прибувають до станції Cannes la Bocca. Скористайтеся цим посібником, щоб порівняти залізничні станції Тулуза та Канни на цьому маршруті, перевірити транспорт у центрі міста, а також перевірити практичні особливості, такі як обладнання та послуги залізничного вокзалу.

Станції відправлення потягів у Тулуза
Станції прибуття потягів у Канни

З якої станції Тулуза відправляються потяг до станції Канни?

Потяги з Тулуза до Канни відправляються з Toulouse Matabiau. Станція розташована за 1 км від центру міста Тулуза, за адресою 64 Boulevard Pierre Sémard, 31500 Toulouse, France.
Toulouse Matabiau64 Boulevard Pierre Sémard, 31500 Toulouse, France+33 892353535WifiШафи для зберігання багажуПарковкаРестораниБанкоматТаксіДоступністьТуалетГотельКвиткова касаСтоянка для велосипедівПрокат велосипедівАвтомобіліДовідкова стійка
Транспорт у центрі міста

Як дістатися до Toulouse Matabiau з центру міста Тулуза

Toulouse Matabiau знаходиться на відстані 1 км від центру міста Тулуза. Варіанти громадського транспорту включають:

АвтобусL9 · 10хв. · $2 · кожні ~11 хв
МетроA · 3хв. · $2 · кожні ~29 хв

Зручності та послуги залізничного вокзалу Toulouse Matabiau

Toulouse Matabiau має практичні послуги для цього маршруту, зокрема Wifi, Шафи для зберігання багажу, Парковка, Ресторани, Банкомат, Таксі, Доступність, Туалет, Готель, Квиткова каса, Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі і Довідкова стійка.

Їжа та напої

Їжа та напої доступні на станції Toulouse Matabiau.

Wi-Fi та банкомати

На станції Toulouse Matabiau доступний Wi-Fi. Банкомати доступні на станції Toulouse Matabiau.

Квитки та інформація

Підтримка в касі доступна на станції Toulouse Matabiau. Інформаційні стійки доступні на станції Toulouse Matabiau.

Багаж та загублені речі

Камера зберігання багажу доступна на станції Toulouse Matabiau.

Парковка, таксі та туалети

Доступно в Toulouse Matabiau: Парковка, Таксі, Туалет.

Сервіси для велосипедів та автомобілів

Доступно в Toulouse Matabiau: Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі.

Доступність

На станції Toulouse Matabiau доступні зручності для людей з обмеженими можливостями.

Saint-Cyprien ArènesRue de la Gare, 31300 Toulouse, FranceПарковкаРестораниТаксіДоступністьТуалетГотельКвиткова касаСтоянка для велосипедівПрокат велосипедівДовідкова стійкаБагажні візки
Транспорт у центрі міста

Як дістатися до Saint-Cyprien Arènes з центру міста Тулуза

Saint-Cyprien Arènes знаходиться на відстані 2 км від центру міста Тулуза. Варіанти громадського транспорту включають:

ПотягTer · 14хв. · $2 · кожні ~2 хв
Автобус363, 365 · 7хв.
L14 · 18хв. · $2 · кожні ~9 хв
МетроA · 6хв. · $2 · кожні ~29 хв
A · 7хв. · $2 · кожні ~29 хв

Зручності та послуги залізничного вокзалу Saint-Cyprien Arènes

Saint-Cyprien Arènes має практичні послуги для цього маршруту, зокрема Парковка, Ресторани, Таксі, Доступність, Туалет, Готель, Квиткова каса, Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Довідкова стійка і Багажні візки.

Їжа та напої

Їжа та напої доступні на станції Saint-Cyprien Arènes.

Квитки та інформація

Підтримка в касі доступна на станції Saint-Cyprien Arènes. Інформаційні стійки доступні на станції Saint-Cyprien Arènes.

Парковка, таксі та туалети

Доступно в Saint-Cyprien Arènes: Парковка, Таксі, Туалет.

Сервіси для велосипедів та автомобілів

Доступно в Saint-Cyprien Arènes: Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів.

Доступність

На станції Saint-Cyprien Arènes доступні зручності для людей з обмеженими можливостями.

Більше варіантів для вашої подорожі Тулуза - Канни

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію

Найпопулярніші поїзди до і з Канни та Тулуза

Найпопулярніші залізничні сполучення

З додатком Omio планувати подорожі просто

Ми допоможемо вам дістатися потрібного пункту призначення. Актуальні дані про поїзди в режимі реального часу, електронні квитки та інші переваги роблять наш інноваційний додаток ідеальним засобом для планування та відстеження поїздок.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone