Квитки на поїзд Оффенбург — Цюрих разом з Deutsche Bahn (ICE,IC)

нд, 25 жовт.
+ Додати повернення
Deutsche Bahn
ÖBB | ICE
ÖBB | Euro City (EC)
ÖBB | InterCity
ÖBB
Понад 2000 туристичних компаній
Deutsche Bahn
ÖBB | ICE
ÖBB | Euro City (EC)
ÖBB | InterCity
ÖBB
Понад 2000 туристичних компаній
QR-Code
Відскануйте, щоб отримати безкоштовну програму
Використовуйте нашу програму, щоб отримувати наживо оновлену інформацію про подорожі та бронювати електронні квитки на потяги, автобуси, літаки й пороми.
App Store
rate4.9
42K оцінок
Google Play
rate4.6
136K відгуків

Найшвидші поїздки поїздами за найнижчою ціною Оффенбург Цюрих

Розклад, ціни й доступні для бронювання квитки на 25 жовт.

Найнижча ціна на 25 жовт.

42 CHF

Середня ціна квитка на 25 жовт.

71 CHF

Найшвидша подорож на 25 жовт.

2 г. 30 хв.

Середня тривалість подорожі на 25 жовт.

2 г. 32 хв.

Потяги на 25 жовт.

7

Відстань

131 км

Дешеві квитки

Найкращий спосіб знайти дешевий тариф — забронювати квиток якомога раніше й уникати подорожей у час пік.

Квиток за маршрутом Оффенбург — Цюрих у середньому коштуватиме приблизно 71 CHF, якщо ви його купите в будь-який день, але найдешевші квитки можна купити лише за 42 CHF.

Швидкі потяги

Знайдені потяги на нд, 25 жовт. за маршрутом Оффенбург — Цюрих: 7. Прямі сполучення: 4.

Прямі потяги на нд, 25 жовт. долають відстань у 131 км у середньому за 2 г. 32 хв. . Однак якщо правильно розрахувати час, на деяких потягах можна дістатися до пункту призначення лише за 2 г. 30 хв. .

Подорож найповільнішими поїздами триватиме 2 г. 34 хв. і зазвичай передбачає одну або дві пересадки. Однак цей варіант надає можливість заощадити кошти, якщо маєте обмежений бюджет.

  • Deutsche BahnICE 275
    8:302г.30
    Offenburg
    11:00Цюрих-Головний
    42 CHF1В один кінець
    0 пересадок
  • Deutsche BahnICE 277
    10:282г.32
    Offenburg
    13:00Цюрих-Головний
    48 CHF1В один кінець
    0 пересадок
  • Deutsche Bahn17009 · ECE 151
    9:262г.34
    Offenburg
    12:00Цюрих-Головний
    72 CHF1В один кінець
    1 пересадка
  • Deutsche Bahn17007+TGVTGV 9203+SBBS6
    8:362г.50
    Offenburg
    11:26Цюрих-Головний
    78 CHF1В один кінець
    2 пересадки
  • Deutsche Bahn5335 · IC 591+SBBS6
    10:362г.50
    Offenburg
    13:26Цюрих-Головний
    78 CHF1В один кінець
    2 пересадки

Інформація про поїздку

Огляд: потяг із міста Оффенбург до міста Цюрих

НімеччинаНімеччина
ШвейцаріяШвейцарія
Icon of train

Потяги з міста Оффенбург до міста Цюрих ходять у середньому таку кількість разів на день: 13; час у дорозі становить приблизно 2год. 31хв.. Низькі ціни квитків на потяг для цієї поїздки починаються від 20 CHF, але ви можете подорожувати лише від 10 CHF таким видом транспорту: автобус.

На день здійснюють таку кількість поїздок: 4 (потяги). Найраніший потяг відправляється о 00:07, а останній — о 21:59. Найшвидший потяг долає відстань 131 км за 1год. 59хв..

Omio пропонує вигідні тарифи й найнижчі ціни. Раннє бронювання зазвичай гарантує нижчі ціни. Ціни змінюються щодня й залежать від наявності вільних місць. Дисконтні картки, поїздки автобусами й плату за бронювання не включено.
Інформація про ціни
Найдешевший альтернативний спосіб пересування
Автобус від 10 CHF
Відстань
131 км
Середня тривалість поїздки потягом
2год. 31хв.
Найнижча ціна квитка
20 CHF
Потягів на день
13
Прямі потяги
4
Найшвидший потяг
1год. 59хв.
Перший потяг
0:07
Останній потяг
21:59
Найдешевший місяць
бер.
Найдешевший день
вт
Високий сезон
жовт. - груд.
Низький сезон
січ. - бер.
Найзавантаженіший день
пн
Найменш завантажений день
нд
Найкращий час для бронювання
1 дн.
Omio пропонує вигідні тарифи й найнижчі ціни. Раннє бронювання зазвичай гарантує нижчі ціни. Ціни змінюються щодня й залежать від наявності вільних місць. Дисконтні картки, поїздки автобусами й плату за бронювання не включено.
Інформація про ціни
Найдешевший альтернативний спосіб пересування
Автобус від 10 CHF

Відомості щодо відправлення в режимі реального часу

Від Оффенбург до Цюрих маршрутів потягів

У таблиці нижче наведено актуальні відправлення за маршрутом Оффенбург — Цюрих (потяги) на сьогодні, субота, 24 жовтня. Крім того, можна вручну оновити результати нижче, щоб побачити оновлені рейси (потяг).

Останнє оновлення о
Постачальник послугВідправленняТривалістьПрибуттяПересадки
Квитки
Deutsche Bahn6:03 Оффенбург
2г.46
8:49 Цюрих0 пересадокпрямий
Deutsche Bahn6:30 Оффенбург
2г.30
9:00 Цюрих0 пересадокпрямий
Deutsche Bahn7:30 Оффенбург
2г.30
10:00 Цюрих0 пересадокпрямий
Deutsche Bahn8:30 Оффенбург
2г.30
11:00 Цюрих0 пересадокпрямий
Deutsche Bahn9:30 Оффенбург
2г.30
12:00 Цюрих0 пересадокпрямий
Deutsche Bahn9:58 Оффенбург
3г.25
13:23 Цюрих0 пересадокпрямий
Deutsche Bahn19:31 Оффенбург
2г.31
22:02 Цюрих0 пересадокпрямий

Це останній потяг на сьогодні.

Знайти всі дати і час для цієї подорожі

Чому варто бронювати квитки на потяги Оффенбург — Цюрих в Omio?

Deutsche Bahn а також ÖBB | ICE, ÖBB | Euro City (EC), ÖBB | InterCity, ÖBB й інші компанії пропонують квитки на потяги за маршрутом Оффенбург — Цюрих.
Omio — офіційний торговий посередник, що продає квитки на всі види транспорту за маршрутом Оффенбург — Цюрих.

Чому варто бронювати в Omio, а не в Deutsche Bahn?

  • Порівняння з іншими перевізниками. В Omio можна не лише купувати квитки Deutsche Bahn, а й порівнювати квитки ÖBB | ICE, ÖBB | Euro City (EC), ÖBB | InterCity або ÖBB, щоб знайти найкращий варіант поїздки за маршрутом Оффенбург — Цюрих.
  • Створено для міжнародних мандрівників. Програма Omio доступна вашою мовою, включно із цілодобовою службою підтримки клієнтів, і приймає різні способи оплати, серед яких PayPal, кредитні картки й банківський переказ, у зручній для вас валюті.
  • Порівняння всіх варіантів. В Omio можна порівнювати квитки Deutsche Bahn з квитками на всі доступні види транспорту, серед яких train і bus, і вибрати найкращий варіант подорожі за маршрутом Оффенбург — Цюрих.

Чому варто бронювати в Omio, а не в Trainline або Wanderu?

  • Різні види транспорту. В Omio можна порівнювати квитки на різні види транспорту, серед яких train і bus, і знайти ідеальний варіант подорожі за маршрутом Оффенбург — Цюрих.

Залізничні компанії: потяги Deutsche Bahn, ÖBB | ICE, ÖBB, ÖBB | InterCity, ÖBB | Euro City (EC) з Оффенбург до ЦюрихПотяги Deutsche Bahn, ÖBB | ICE, ÖBB, ÖBB | InterCity, ÖBB | Euro City (EC) доставлять вас між Оффенбург та Цюрих від 10 CHF. Завдяки понад 1000 транспортним компаніям на Omio ви можете знайти найкращі розклади та квитки на потяг для своєї подорожі.

Deutsche Bahn

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість Deutsche Bahn
1год. 59хв.
Найдешевша ціна Deutsche Bahn
20 CHF
Частота Deutsche Bahn
7 разів на день

ÖBB | ICE

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість ÖBB | ICE
2год. 9хв.
Найдешевша ціна ÖBB | ICE
75 CHF
Частота ÖBB | ICE
3 разів на день

ÖBB

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість ÖBB
2год. 15хв.
Найдешевша ціна ÖBB
74 CHF
Частота ÖBB
2 разів на день

ÖBB | InterCity

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість ÖBB | InterCity
1год. 59хв.
Найдешевша ціна ÖBB | InterCity
78 CHF
Частота ÖBB | InterCity
2 разів на день

ÖBB | Euro City (EC)

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість ÖBB | Euro City (EC)
2год. 14хв.
Найдешевша ціна ÖBB | Euro City (EC)
89 CHF
Частота ÖBB | Euro City (EC)
1 разів на день

Перевізники, квитки та зручності на борту між Оффенбург і Цюрих

Дізнайтеся про перевізників, правила щодо квитків, багаж, зручності на борту, доступність та умови подорожі цим маршрутом.

Обираючи поїзд за маршрутом Оффенбург - Цюрих, ви можете звернутися до Deutsche Bahn, ÖBB | ICE, ÖBB | Euro City (EC), ÖBB | InterCity, ÖBB для пошуку найкращого маршруту в Цюрих. Ви також можете перевірити всі доступні авіакомпанії, які пропонують рейс Оффенбург - Цюрих, і порівняти їх пропозиції перед покупкою квитка на поїзд.

Найбільш часті запитання: Поїзди Оффенбург — Цюрих

Знайдіть відповіді на найпоширеніші запитання про подорожі за маршрутом Оффенбург — Цюрих (потяг). Від часу в дорозі й цін на квитки до прямих сполучень, найраніших і найпізніших відправлень, а також про те, чи є маршрут мальовничим, — наші запитання та відповіді охоплюють усе, що вам потрібно для планування подорожі. Шукаєте найшвидший потяг, найдешевший варіант або поради, як найкраще організувати поїздку до міста Цюрих? Цей путівник допоможе вам подорожувати впевнено й продумано.

FAQs
Дешеві квитки за маршрутом Оффенбург - Цюрих коштують від 20 CHF при бронюванні заздалегідь. Середня ціна квитка на поїзд за маршрутом Оффенбург - Цюрих становить 70 CHF, але ціни залежать від обраного часу та класу і зазвичай вони дорожчі в день відправлення.
Так, є варіанти подорожі за маршрутом Оффенбург - Цюрих без пересадок разом з Deutsche Bahn, ÖBB | ICE. Є Є 4 прямий поїзд за маршрутом Оффенбург - Цюрих щодня. У вихідні або святкові дні може бути менше прямих рейсів.
Найбільш ранній поїзд за маршрутом Оффенбург - Цюрих відправляється о 0:07.
Найбільш пізній поїзд Оффенбург - Цюрих відправляється о 21:59.
Так, є Є 4 прямий поїзд рейсів на день за маршрутом Оффенбург - Цюрих разом з Deutsche Bahn, ÖBB | ICE. Розклад може змінюватися в святкові або вихідні дні і пропонувати рідші прямі поїзди.
Денну подорож до міста Цюрих з місцем відправлення Оффенбург варто обирати при тривалості подорожі 1год. 59хв. в обидві сторони. Перевірте все за допомогою Omio app найкращий спосіб подорожувати.
Доцільно порівняти доступні варіанти, оскільки є 2 варіанти, щоб спланувати подорож Оффенбург - Цюрих, включаючи потяг і автобус.

популярні залізничні станції

Важливі станції та аеропорти для цього маршруту

Більшість потягів Оффенбург–Цюрих використовують пару станцій Offenburg–Zürich HB, деякі рейси прибувають до станції Zürich Stadelhofen. Скористайтеся цим посібником, щоб порівняти залізничні станції Оффенбург та Цюрих на цьому маршруті, перевірити транспорт у центрі міста, а також перевірити практичні особливості, такі як обладнання та послуги залізничного вокзалу.

Станції відправлення потягів у Оффенбург
Станції прибуття потягів у Цюрих

З якої станції Оффенбург відправляються потяг до станції Цюрих?

Потяги з Оффенбург до Цюрих відправляються з Offenburg. Станція розташована за від центру міста Оффенбург, за адресою Offenburg, Hauptstr. 1, 77652 Offenburg.
OffenburgOffenburg, Hauptstr. 1, 77652 OffenburgWifiШафи для зберігання багажуШопінгПарковкаРестораниБанкоматТаксіДоступністьТуалетГотельЛаунж-зонаБюро знахідокКвиткова касаСтоянка для велосипедівПрокат велосипедівАвтомобіліДовідкова стійка

Зручності та послуги залізничного вокзалу Offenburg

Offenburg має практичні послуги для цього маршруту, зокрема Wifi, Шафи для зберігання багажу, Шопінг, Парковка, Ресторани, Банкомат, Таксі, Доступність, Туалет, Готель, Лаунж-зона, Бюро знахідок, Квиткова каса, Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі і Довідкова стійка.

Їжа та напої

Їжа та напої доступні на станції Offenburg.

Wi-Fi та банкомати

На станції Offenburg доступний Wi-Fi. Банкомати доступні на станції Offenburg.

Квитки та інформація

Підтримка в касі доступна на станції Offenburg. Інформаційні стійки доступні на станції Offenburg.

Багаж та загублені речі

Камера зберігання багажу доступна на станції Offenburg. Бюро знахідок доступне на станції.

Парковка, таксі та туалети

Доступно в Offenburg: Парковка, Таксі, Туалет.

Сервіси для велосипедів та автомобілів

Доступно в Offenburg: Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі.

Доступність

На станції Offenburg доступні зручності для людей з обмеженими можливостями.

Більше варіантів для вашої подорожі Оффенбург - Цюрих

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію

З додатком Omio планувати подорожі просто

Ми допоможемо вам дістатися потрібного пункту призначення. Актуальні дані про поїзди в режимі реального часу, електронні квитки та інші переваги роблять наш інноваційний додаток ідеальним засобом для планування та відстеження поїздок.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone