Квитки на поїзд Мілан — Палермо разом з Intercity Notte

вт, 30 черв.
+ Додати повернення
Intercity Notte
Intercity
Italo
Frecciarossa
Frecciargento
Понад 2000 туристичних компаній
Intercity Notte
Intercity
Italo
Frecciarossa
Frecciargento
Понад 2000 туристичних компаній
QR-Code
Відскануйте, щоб отримати безкоштовну програму
Використовуйте нашу програму, щоб отримувати наживо оновлену інформацію про подорожі та бронювати електронні квитки на потяги, автобуси, літаки й пороми.
App Store
rate4.9
42K оцінок
Google Play
rate4.6
136K відгуків

Найшвидші поїздки поїздами за найнижчою ціною Мілан Палермо

Відображено час і ціни на 30 черв.

Найнижча ціна

$155

Середня ціна

$229

Найшвидша поїздка

16 г. 26 хв.

Середня тривалість

18 г. 48 хв.

Поїздів на день

6

Відстань

887 км

Дешеві квитки

Найкращий спосіб знайти дешевий тариф — забронювати квиток якомога раніше й уникати подорожей у час пік.

Квиток за маршрутом Мілан — Палермо у середньому коштуватиме приблизно $229, якщо ви його купите в будь-який день, але найдешевші квитки можна купити лише за $155.

Швидкі потяги

Складно дістатися з пункту відправлення (Мілан) до пункту прибуття (Палермо) без жодної пересадки.

  • Intercity NotteInterCityNotte 797+IntercityIntercity 723
    22:1821г.00
    Milano Porta Garibaldi
    19:18Palermo Centrale
    $1551В один кінець
    1 пересадка
  • IntercityIntercity 659 · Intercity 511+Intercity NotteInterCityNotte 1955
    8:5324г.31
    Мілан-Центральний (станція)
    9:24Palermo Centrale
    $2131В один кінець
    2 пересадки
  • IntercityIntercity 597 · Intercity 594+Intercity NotteInterCityNotte 1959
    13:4823г.13
    Мілан-Центральний (станція)
    13:01Palermo Centrale
    $2161В один кінець
    2 пересадки
  • FrecciarossaFRECCIAROSSA 9681+Intercity NotteInterCityNotte 1959
    20:3516г.26
    Мілан-Центральний (станція)
    13:01Palermo Centrale
    $2481В один кінець
    1 пересадка
  • FrecciarossaFRECCIAROSSA 9647+Intercity NotteInterCityNotte 1955
    16:3016г.54
    Мілан-Центральний (станція)
    9:24Palermo Centrale
    $2481В один кінець
    1 пересадка

Інформація про подорож

Порівняти потяг, автобус, літак і пором з міста Мілан в місто Палермо

Omio рекомендує бронювати квитки на літак: для поїздки з міста Мілан в місто Палермо користувачі Omio здебільшого вибирають цей вид транспорту. Якщо для вас головне — ціна, вибирайте пором, вартість проїзду ним починається від $80. Якщо ви маєте обмаль часу, рекомендуємо забронювати квитки на літак: поїздка цим видом транспорту займе 1год. 51хв.. Якщо ви хочете мінімізувати свій вуглецевий слід, вибирайте потяг, оскільки цей вид транспорту виробляє всього 0.3 - 0.8kg викидів. Діапазон цін на квитки залежить від виду транспорту: середня ціна квитків на пором становить $80, а на літак — $21.

Відстань: 887 км

Порівняти train з

Потяг
Найпопулярніший
Літак
Автобус
Пором

$149

Середня ціна

$149

Середня ціна

$109

Середня ціна

$87

Середня ціна

Найдешевший

16год. 38хв.

Середня загальна тривалість

16год. 8хв.

На борту

+

30хв.

Додатковий час*

4год. 51хв.

Середня загальна тривалість

Найшвидший

1год. 51хв.

На борту

+

3год. 0хв.

Додатковий час*

20год. 50хв.

Середня загальна тривалість

20год. 20хв.

На борту

+

30хв.

Додатковий час*

21год. 3хв.

Середня загальна тривалість

20год. 3хв.

На борту

+

1год. 0хв.

Додатковий час*

0.3 - 0.8kg

Викиди CO2

Найнижчий рівень

2.7 - 5.3kg

Викиди CO2

0.9 - 2.2kg

Викиди CO2

-

Викиди CO2

Intercity Notte

Найпопулярніша залізнична компанія

Malta Air

Найпопулярніша авіакомпанія

FlixBus

Найпопулярніша автобусна компанія

Gnv

Найпопулярніша поромна компанія

Варіанти прямого маршруту

Варіанти прямого маршруту

Варіанти прямого маршруту

Варіанти прямого маршруту

Додатковий час: середня загальна тривалість поїздки до пункту відправлення, включно з проходженням контролю безпеки й трансферами.

Відомості щодо відправлення в режимі реального часу

Від Мілан до Палермо маршрутів потягів

У таблиці нижче наведено актуальні відправлення за маршрутом Мілан — Палермо (потяги) на сьогодні, понеділок, 29 червня. Крім того, можна вручну оновити результати нижче, щоб побачити оновлені рейси (потяг).

Останнє оновлення о
Постачальник послугВідправленняТривалістьПрибуттяПересадки
Квитки
FrecciarossaFRECCIAROSSA 9613+IntercityIntercity 7278:30 Мілан-Центральний (станція)
14г.31
23:01 Palermo Centrale1 пересадка
IntercityIntercity 597 · Intercity 594+Intercity NotteInterCityNotte 195913:48 Мілан-Центральний (станція)
23г.13
13:01 Palermo Centrale2 пересадки
FrecciarossaFRECCIAROSSA 9647+Intercity NotteInterCityNotte 195516:30 Мілан-Центральний (станція)
16г.54
9:24 Palermo Centrale1 пересадка
FrecciarossaFRECCIAROSSA 9649 · FRECCIAROSSA 9431+Intercity NotteInterCityNotte 195516:58 Мілан-Центральний (станція)
16г.26
9:24 Palermo Centrale2 пересадки
FrecciarossaFRECCIAROSSA 9663+Intercity NotteInterCityNotte 195919:35 Мілан-Центральний (станція)
17г.26
13:01 Palermo Centrale1 пересадка
Intercity NotteInterCityNotte 196320:10 Мілан-Центральний (станція)
20г.49
16:59 Palermo Centrale0 пересадокпрямий
Intercity NotteInterCityNotte 797+IntercityIntercity 72322:18 Milano Porta Garibaldi
21г.00
19:18 Palermo Centrale1 пересадка

Це останній потяг на сьогодні.

Знайти всі дати і час для цієї подорожі

Порівняти ціни та квитки Ціни для різних видів транспорту

Порівняйте ціни (потяг, автобус, літак і пором) на наступні три тижні. Швидко переглядайте найкращі пропозиції, знаходьте найнижчі тарифи й обирайте варіанти на свій бюджет.

пн
29 черв.
вт
30 черв.
ср
01 лип.
чт
02 лип.
пт
03 лип.
сб
04 лип.
нд
05 лип.
пн
06 лип.
вт
07 лип.
ср
08 лип.
чт
09 лип.
пт
10 лип.
сб
11 лип.
нд
12 лип.
пн
13 лип.
вт
14 лип.
ср
15 лип.
чт
16 лип.
пт
17 лип.
сб
18 лип.
нд
19 лип.

Чому варто бронювати квитки на потяги Мілан — Палермо в Omio?

Intercity Notte а також Intercity, Italo, Frecciarossa, Frecciargento й інші компанії пропонують квитки на потяги за маршрутом Мілан — Палермо.
Omio — єдиний офіційний торговий посередник, що продає квитки Intercity Notte.

Чому варто бронювати в Omio, а не в Intercity Notte?

  • Порівняння з іншими перевізниками. В Omio можна не лише купувати квитки Intercity Notte, а й порівнювати квитки Intercity, Italo, Frecciarossa або Frecciargento, щоб знайти найкращий варіант поїздки за маршрутом Мілан — Палермо.
  • Створено для міжнародних мандрівників. Програма Omio доступна вашою мовою, включно із цілодобовою службою підтримки клієнтів, і приймає різні способи оплати, серед яких PayPal, кредитні картки й банківський переказ, у зручній для вас валюті.
  • Порівняння всіх варіантів. В Omio можна порівнювати квитки Intercity Notte з квитками на всі доступні види транспорту, серед яких train, bus, flight і ferry, і вибрати найкращий варіант подорожі за маршрутом Мілан — Палермо.

Наскільки заздалегідь треба купити квитки на потяг із міста Мілан до міста Палермо?

Найкращий час для бронювання квитка на потяг із міста Мілан до міста Палермо — це за 91 дн. до відправлення. Подивитися, як ціни на потяги змінюються на маршруті з міста Мілан до міста Палермо.
Ціни вказані за квиток в один кінець із міста Мілан до міста Палермо на місяць для одного пасажира. Дані посилаються на тарифи, знайдені користувачами Omio за останні 12 місяців. Актуальні ціни можуть відрізнятися, тому що вони залежать від часу доби, класу або того, наскільки заздалегідь ви бронюєте квиток на потяг із міста Мілан до міста Палермо.

Інформація про поїздку

Огляд: потяг із міста Мілан до міста Палермо

ІталіяІталія
ІталіяІталія
Icon of train

Потяги з міста Мілан до міста Палермо ходять у середньому таку кількість разів на день: 6; час у дорозі становить приблизно 16год. 8хв.. Низькі ціни квитків на потяг для цієї поїздки починаються від $92, але ви можете подорожувати лише від $21 таким видом транспорту: літак.

На день здійснюють таку кількість поїздок: 1 (потяги). Найраніший потяг відправляється о 00:03, а останній — о 22:45. Найшвидший потяг долає відстань 887 км за 14год. 28хв..

Omio пропонує вигідні тарифи й найнижчі ціни. Раннє бронювання зазвичай гарантує нижчі ціни. Ціни змінюються щодня й залежать від наявності вільних місць. Дисконтні картки, поїздки автобусами й плату за бронювання не включено.
Інформація про ціни
Найдешевший альтернативний спосіб пересування
Літак від $21
Відстань
887 км
Середня тривалість поїздки потягом
16год. 8хв.
Найнижча ціна квитка
$92
Потягів на день
6
Прямі потяги
1
Найшвидший потяг
14год. 28хв.
Перший потяг
0:03
Останній потяг
22:45
Найдешевший місяць
черв.
Найдешевший день
нд
Високий сезон
лип. - вер.
Низький сезон
січ. - бер.
Найзавантаженіший день
вт
Найменш завантажений день
сб
Найкращий час для бронювання
35 дн.
Omio пропонує вигідні тарифи й найнижчі ціни. Раннє бронювання зазвичай гарантує нижчі ціни. Ціни змінюються щодня й залежать від наявності вільних місць. Дисконтні картки, поїздки автобусами й плату за бронювання не включено.
Інформація про ціни
Найдешевший альтернативний спосіб пересування
Літак від $21

Залізничні компанії: потяги Intercity Notte, Intercity, Italo, Frecciarossa, Frecciargento з Мілан до ПалермоПотяги Intercity Notte, Intercity, Italo, Frecciarossa, Frecciargento доставлять вас між Мілан та Палермо від $21. Завдяки понад 1000 транспортним компаніям на Omio ви можете знайти найкращі розклади та квитки на потяг для своєї подорожі.

Intercity Notte

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість
20год. 45хв.
Найнижча ціна
$92

Intercity

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість
20год. 47хв.
Найнижча ціна
$116

Italo

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість
23год. 30хв.
Найнижча ціна
$215
Частота Italo
2 разів на день

Frecciarossa

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість
14год. 28хв.
Найнижча ціна
$164

Frecciargento

Політика щодо багажу й скасування
Частота Frecciargento
1 разів на день

Найбільш часті запитання: Поїзди Мілан — Палермо

Знайдіть відповіді на найпоширеніші запитання про подорожі за маршрутом Мілан — Палермо (потяг). Від часу в дорозі й цін на квитки до прямих сполучень, найраніших і найпізніших відправлень, а також про те, чи є маршрут мальовничим, — наші запитання та відповіді охоплюють усе, що вам потрібно для планування подорожі. Шукаєте найшвидший потяг, найдешевший варіант або поради, як найкраще організувати поїздку до міста Палермо? Цей путівник допоможе вам подорожувати впевнено й продумано.

FAQs
Дешеві квитки за маршрутом Мілан - Палермо коштують від $92 при бронюванні заздалегідь. Середня ціна квитка на поїзд за маршрутом Мілан - Палермо становить $149, але ціни залежать від обраного часу та класу і зазвичай вони дорожчі в день відправлення.
Так, є варіанти подорожі за маршрутом Мілан - Палермо без пересадок разом з Intercity Notte. Є Є 1 прямий поїзд за маршрутом Мілан - Палермо щодня. У вихідні або святкові дні може бути менше прямих рейсів.
Найбільш ранній поїзд за маршрутом Мілан - Палермо відправляється о 0:03.
Найбільш пізній поїзд Мілан - Палермо відправляється о 22:45.
Так, є Є 1 прямий поїзд рейсів на день за маршрутом Мілан - Палермо разом з Intercity Notte. Розклад може змінюватися в святкові або вихідні дні і пропонувати рідші прямі поїзди.
Так, є швидкісний поїзд в Палермо. Обирайте швидкісний поїзд за маршрутом Мілан - Палермо разом з Italo, Frecciarossa, Frecciargento.
Обираючи поїзд за маршрутом Мілан - Палермо, ви можете звернутися до Intercity Notte, Intercity, Italo, Frecciarossa, Frecciargento для пошуку найкращого маршруту в Палермо. Ви також можете перевірити всі доступні авіакомпанії, які пропонують рейс Мілан - Палермо, і порівняти їх пропозиції перед покупкою квитка на поїзд.
Так, ви можете обрати нічний поїзд Мілан - Палермо від Intercity Notte. Знайдіть всю інформацію щодо нічних поїздів в Європі.  
Подорож до міста Палермо з міста Мілан варто робити не в якості денної подорожі тривалістю 14год. 28хв. в обидві сторони. Перевірте все за допомогою Omio app найкращий спосіб подорожувати.
Якщо обрати поїзд, найдешевший місяць для подорожі Мілан - Палермо - червень.
Доцільно порівняти доступні варіанти, оскільки є 4 варіанти, щоб спланувати подорож Мілан - Палермо, включаючи потяг, автобус, літак і пором.

популярні залізничні станції

Важливі станції та аеропорти для цього маршруту

Більшість потягів Мілан–Палермо використовують пару станцій Milano Centrale–Palermo Centrale. Скористайтеся цим посібником, щоб порівняти залізничні станції Мілан та Палермо на цьому маршруті, перевірити транспорт у центрі міста, а також перевірити практичні особливості, такі як обладнання та послуги залізничного вокзалу.

Станції відправлення потягів у Мілан
Станції прибуття потягів у Палермо

З якої станції Мілан відправляються потяг до станції Палермо?

Потяги з Мілан до Палермо відправляються з Milano Centrale. Станція розташована за 3 км від центру міста Мілан, за адресою Piazza Duca d'Aosta, 1, 20124 Milan, Italy.
Milano CentralePiazza Duca d'Aosta, 1, 20124 Milan, Italy+39 892021WifiШафи для зберігання багажуПарковкаРестораниБанкоматТаксіДоступністьТуалетГотельКвиткова касаСтоянка для велосипедівПрокат велосипедівАвтомобіліДовідкова стійка
Транспорт у центрі міста

Як дістатися до Milano Centrale з центру міста Мілан

Milano Centrale знаходиться на відстані 2 км від центру міста Мілан. Варіанти громадського транспорту включають:

ПотягRe51 · 11хв. · $2 · кожні ~5 хв
АвтобусNm3 · 9хв. · $2 · кожні ~1 хв
60 · 31хв. · $2 · кожні ~10 хв
Трамвай9 · 27хв. · $2 · кожні ~16 хв
Метро3 · 11хв. · $2 · кожні ~25 хв

Зручності та послуги залізничного вокзалу Milano Centrale

Milano Centrale має практичні послуги для цього маршруту, зокрема Wifi, Шафи для зберігання багажу, Парковка, Ресторани, Банкомат, Таксі, Доступність, Туалет, Готель, Квиткова каса, Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі і Довідкова стійка.

Їжа та напої

Їжа та напої доступні на станції Milano Centrale.

Wi-Fi та банкомати

На станції Milano Centrale доступний Wi-Fi. Банкомати доступні на станції Milano Centrale.

Квитки та інформація

Підтримка в касі доступна на станції Milano Centrale. Інформаційні стійки доступні на станції Milano Centrale.

Багаж та загублені речі

Камера зберігання багажу доступна на станції Milano Centrale.

Парковка, таксі та туалети

Доступно в Milano Centrale: Парковка, Таксі, Туалет.

Сервіси для велосипедів та автомобілів

Доступно в Milano Centrale: Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі.

Доступність

На станції Milano Centrale доступні зручності для людей з обмеженими можливостями.

Milano Porta GaribaldiPiazza Sigmund Freud, 1, Milan, Italy+39 892021WifiПарковкаРестораниБанкоматТаксіДоступністьТуалетГотельСтоянка для велосипедівПрокат велосипедів
Транспорт у центрі міста

Як дістатися до Milano Porta Garibaldi з центру міста Мілан

Milano Porta Garibaldi знаходиться на відстані 2 км від центру міста Мілан. Варіанти громадського транспорту включають:

АвтобусNm2 · 10хв. · $2 · кожні ~1 хв
Трамвай2, 4 · 20хв. · $2 · кожні ~20 хв
Метро2 · 8хв. · $2 · кожні ~30 хв

Зручності та послуги залізничного вокзалу Milano Porta Garibaldi

Milano Porta Garibaldi має практичні послуги для цього маршруту, зокрема Wifi, Парковка, Ресторани, Банкомат, Таксі, Доступність, Туалет, Готель, Стоянка для велосипедів і Прокат велосипедів.

Їжа та напої

Їжа та напої доступні на станції Milano Porta Garibaldi.

Wi-Fi та банкомати

На станції Milano Porta Garibaldi доступний Wi-Fi. Банкомати доступні на станції Milano Porta Garibaldi.

Парковка, таксі та туалети

Доступно в Milano Porta Garibaldi: Парковка, Таксі, Туалет.

Сервіси для велосипедів та автомобілів

Доступно в Milano Porta Garibaldi: Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів.

Доступність

На станції Milano Porta Garibaldi доступні зручності для людей з обмеженими можливостями.

Milano RogoredoVia G Battista Cassinis 76, Milan, 20139, Italy+39 02 7740 4318WifiШафи для зберігання багажуПарковкаРестораниБанкоматТаксіДоступністьТуалетГотельБюро знахідокКвиткова касаСтоянка для велосипедівАвтомобіліДовідкова стійкаБагажні візки
Транспорт у центрі міста

Як дістатися до Milano Rogoredo з центру міста Мілан

Milano Rogoredo знаходиться на відстані 5 км від центру міста Мілан. Варіанти громадського транспорту включають:

ПотягRe, 2363, 2375, 2391, 2399, 3013, 3017, 3025, 3029, 3033, 3037, 3041, 3045, 3057, 3067, 3069, 3073, 3077, 33375 · 8хв. · $1 · кожні ~1 хв
S1, S2, S13, S12 · 13хв. · $2 · кожні ~13 хв
АвтобусNm3 · 15хв. · $2 · кожні ~1 хв
Bus · 28хв.
Метро3 · 10хв. · $2 · кожні ~25 хв

Зручності та послуги залізничного вокзалу Milano Rogoredo

Milano Rogoredo має практичні послуги для цього маршруту, зокрема Wifi, Шафи для зберігання багажу, Парковка, Ресторани, Банкомат, Таксі, Доступність, Туалет, Готель, Бюро знахідок, Квиткова каса, Стоянка для велосипедів, Автомобілі, Довідкова стійка і Багажні візки.

Їжа та напої

Їжа та напої доступні на станції Milano Rogoredo.

Wi-Fi та банкомати

На станції Milano Rogoredo доступний Wi-Fi. Банкомати доступні на станції Milano Rogoredo.

Квитки та інформація

Підтримка в касі доступна на станції Milano Rogoredo. Інформаційні стійки доступні на станції Milano Rogoredo.

Багаж та загублені речі

Камера зберігання багажу доступна на станції Milano Rogoredo. Бюро знахідок доступне на станції.

Парковка, таксі та туалети

Доступно в Milano Rogoredo: Парковка, Таксі, Туалет.

Сервіси для велосипедів та автомобілів

Доступно в Milano Rogoredo: Стоянка для велосипедів, Автомобілі.

Доступність

На станції Milano Rogoredo доступні зручності для людей з обмеженими можливостями.

Найпопулярніші поїзди до і з Палермо та Мілан

ГоловнаПотягиПоїзд Мілан - Палермо

З додатком Omio планувати подорожі просто

Ми допоможемо вам дістатися потрібного пункту призначення. Актуальні дані про поїзди в режимі реального часу, електронні квитки та інші переваги роблять наш інноваційний додаток ідеальним засобом для планування та відстеження поїздок.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone