Квитки на поїзд Катовіце — Штутгарт разом з Deutsche Bahn (ICE,IC,EC)

пн, 03 серп.
+ Додати повернення
Deutsche Bahn
České dráhy
Regionale
RegioJet a.s.
NS International | IC Brussel
Понад 2000 туристичних компаній
Deutsche Bahn
České dráhy
Regionale
RegioJet a.s.
NS International | IC Brussel
Понад 2000 туристичних компаній
QR-Code
Відскануйте, щоб отримати безкоштовну програму
Використовуйте нашу програму, щоб отримувати наживо оновлену інформацію про подорожі та бронювати електронні квитки на потяги, автобуси, літаки й пороми.
App Store
rate4.9
42K оцінок
Google Play
rate4.6
136K відгуків

Найшвидші поїздки поїздами за найнижчою ціною Катовіце Штутгарт

Відображено час і ціни на 03 серп.

Найнижча ціна

645kr

Середня ціна

764kr

Найшвидша поїздка

12 г. 19 хв.

Середня тривалість

13 г. 53 хв.

Поїздів на день

4

Відстань

729 км

Дешеві квитки

Найкращий спосіб знайти дешевий тариф — забронювати квиток якомога раніше й уникати подорожей у час пік.

Квиток за маршрутом Катовіце — Штутгарт у середньому коштуватиме приблизно 764kr, якщо ви його купите в будь-який день, але найдешевші квитки можна купити лише за 645kr.

Швидкі потяги

Складно дістатися з пункту відправлення (Катовіце) до пункту прибуття (Штутгарт) без жодної пересадки.

  • Deutsche BahnEC 56 · IC 2444 · ICE 2593+Koleje DolnośląskieKD 69565
    8:5212г.19
    Катовіце (залізнична станція)
    21:11Штутгарт-Головний
    645 kr1В один кінець
    4 пересадки
  • RegioJet a.s.RJ 1029/1014 (Warsaw -> Prague) · (Prague -> Paris)
    11:3217г.13
    Pyrzowice, Port Lotniczy (Katowice Airport)
    4:45Leonberg, Bahnhof
    731 kr1В один кінець
    1 пересадка
  • Deutsche BahnIC 103 · RJX 64 · ICE 510
    8:2913г.14
    Катовіце (залізнична станція)
    21:43Штутгарт-Головний
    796 kr1В один кінець
    2 пересадки
  • Deutsche BahnIC 103 · RJX 64 · ICE 560 · 19172
    8:2912г.47
    Катовіце (залізнична станція)
    21:16Штутгарт-Головний
    884 kr1В один кінець
    3 пересадки

Інформація про поїздку

Огляд: потяг із міста Катовіце до міста Штутгарт

ПольщаПольща
НімеччинаНімеччина
Icon of train

Потяги з міста Катовіце до міста Штутгарт ходять у середньому таку кількість разів на день: 6; час у дорозі становить приблизно 12год. 18хв.. Низькі ціни квитків на потяг для цієї поїздки починаються від 334kr, якщо ви бронюєте заздалегідь.

Найраніший потяг відправляється о 00:11, а останній — о 23:15. Найшвидший потяг долає відстань 729 км за 10год. 52хв..

Omio пропонує вигідні тарифи й найнижчі ціни. Раннє бронювання зазвичай гарантує нижчі ціни. Ціни змінюються щодня й залежать від наявності вільних місць. Дисконтні картки, поїздки автобусами й плату за бронювання не включено.
Інформація про ціни
Відстань
729 км
Середня тривалість поїздки потягом
12год. 18хв.
Найнижча ціна квитка
334kr
Потягів на день
6
Найшвидший потяг
10год. 52хв.
Перший потяг
0:11
Останній потяг
23:15
Найдешевший місяць
січ.
Найдешевший день
сб
Високий сезон
квіт. - черв.
Низький сезон
жовт. - груд.
Найзавантаженіший день
сб
Найменш завантажений день
пт
Найкращий час для бронювання
35 дн.
Omio пропонує вигідні тарифи й найнижчі ціни. Раннє бронювання зазвичай гарантує нижчі ціни. Ціни змінюються щодня й залежать від наявності вільних місць. Дисконтні картки, поїздки автобусами й плату за бронювання не включено.
Інформація про ціни

Відомості щодо відправлення в режимі реального часу

Від Катовіце до Штутгарт маршрутів потягів

У таблиці нижче наведено актуальні відправлення за маршрутом Катовіце — Штутгарт (потяги) на завтра, понеділок, 3 серпня. Крім того, можна вручну оновити результати нижче, щоб побачити оновлені рейси (потяг).

Останнє оновлення о
Постачальник послугВідправленняТривалістьПрибуттяПересадки
Квитки
Deutsche BahnIC 103 · RJX 64 · ICE 560 · 191728:29 Катовіце (залізнична станція)
12г.47
21:16 Штутгарт-Головний3 пересадки
Deutsche BahnIC 103 · RJX 64 · ICE 510
За графіком
8:29 Катовіце (залізнична станція)
13г.14
21:43 Штутгарт-Головний
2 пересадки
Deutsche BahnEC 56+Koleje DolnośląskieKD 69565+trilex5678+Deutsche BahnIC 2444
За графіком
8:52 Катовіце (залізнична станція)
12г.19
21:11 Штутгарт-Головний
4 пересадки
RegioJet a.s.RJ 1029/1014 (Warsaw -> Prague) · (Prague -> Paris)11:32 Pyrzowice, Port Lotniczy (Katowice Airport)
17г.13
4:45 Leonberg, Bahnhof1 пересадка

Це останній потяг на сьогодні.

Знайти всі дати і час для цієї подорожі

Чому варто бронювати квитки на потяги Катовіце — Штутгарт в Omio?

Deutsche Bahn виконує всі рейси потяги за маршрутом Катовіце — Штутгарт.
Omio — офіційний торговий посередник, що продає квитки на всі види транспорту за маршрутом Катовіце — Штутгарт.

Чому варто бронювати в Omio, а не в Deutsche Bahn?

  • Створено для міжнародних мандрівників. Програма Omio доступна вашою мовою, включно із цілодобовою службою підтримки клієнтів, і приймає різні способи оплати, серед яких PayPal, кредитні картки й банківський переказ, у зручній для вас валюті.
  • Порівняння всіх варіантів. В Omio можна порівнювати квитки Deutsche Bahn з квитками на всі доступні види транспорту, серед яких bus, train і flight, і вибрати найкращий варіант подорожі за маршрутом Катовіце — Штутгарт.

Чому варто бронювати в Omio, а не в Trainline або Wanderu?

  • Різні види транспорту. В Omio можна порівнювати квитки на різні види транспорту, серед яких bus, train і flight, і знайти ідеальний варіант подорожі за маршрутом Катовіце — Штутгарт.

Залізничні компанії: потяги Deutsche Bahn з Катовіце до ШтутгартПотяги Deutsche Bahn доставлять вас між Катовіце та Штутгарт від 334kr. Завдяки понад 1000 транспортним компаніям на Omio ви можете знайти найкращі розклади та квитки на потяг для своєї подорожі.

Deutsche Bahn

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість
10год. 52хв.
Найнижча ціна
334kr
Частота Deutsche Bahn
5 разів на день

Найбільш часті запитання: Поїзди Катовіце — Штутгарт

Знайдіть відповіді на найпоширеніші запитання про подорожі за маршрутом Катовіце — Штутгарт (потяг). Від часу в дорозі й цін на квитки до прямих сполучень, найраніших і найпізніших відправлень, а також про те, чи є маршрут мальовничим, — наші запитання та відповіді охоплюють усе, що вам потрібно для планування подорожі. Шукаєте найшвидший потяг, найдешевший варіант або поради, як найкраще організувати поїздку до міста Штутгарт? Цей путівник допоможе вам подорожувати впевнено й продумано.

FAQs
Дешеві квитки за маршрутом Катовіце - Штутгарт коштують від 334kr при бронюванні заздалегідь. Середня ціна квитка на поїзд за маршрутом Катовіце - Штутгарт становить 691kr, але ціни залежать від обраного часу та класу і зазвичай вони дорожчі в день відправлення.
Так, є варіанти подорожі за маршрутом Катовіце - Штутгарт без пересадок разом з . Є Є 0 прямий поїзд за маршрутом Катовіце - Штутгарт щодня. У вихідні або святкові дні може бути менше прямих рейсів.
Найбільш ранній поїзд за маршрутом Катовіце - Штутгарт відправляється о 0:11.
Найбільш пізній поїзд Катовіце - Штутгарт відправляється о 23:15.
Є 6 поїзд рейсів на день за маршрутом Катовіце - Штутгарт, що вимагають мінімум одну пересадку разом з Deutsche Bahn. Розклад може змінюватися в святкові або вихідні дні і пропонувати рідші прямі поїзди.
Обираючи поїзд за маршрутом Катовіце - Штутгарт, ви можете звернутися до Deutsche Bahn для пошуку найкращого маршруту в Штутгарт. Ви також можете перевірити всі доступні авіакомпанії, які пропонують рейс Катовіце - Штутгарт, і порівняти їх пропозиції перед покупкою квитка на поїзд.
Подорож до міста Штутгарт з міста Катовіце варто робити не в якості денної подорожі тривалістю 10год. 52хв. в обидві сторони. Перевірте все за допомогою Omio app найкращий спосіб подорожувати.
Доцільно порівняти доступні варіанти, оскільки є 3 варіанти, щоб спланувати подорож Катовіце - Штутгарт, включаючи автобус, потяг і літак.

популярні залізничні станції

Важливі станції та аеропорти для цього маршруту

Більшість потягів Катовіце–Штутгарт використовують пару станцій Katowice–Stuttgart Hbf, деякі рейси прибувають до станції Stuttgart Hbf. Скористайтеся цим посібником, щоб порівняти залізничні станції Катовіце та Штутгарт на цьому маршруті, перевірити транспорт у центрі міста, а також перевірити практичні особливості, такі як обладнання та послуги залізничного вокзалу.

Станції відправлення потягів у Катовіце
Станції прибуття потягів у Штутгарт

З якої станції Катовіце відправляються потяг до станції Штутгарт?

Потяги з Катовіце до Штутгарт відправляються з Katowice. Станція розташована за 1 км від центру міста Катовіце, за адресою Plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej 2, 40-040 Katowice, Poland.
KatowicePlac Oddziałów Młodzieży Powstańczej 2, 40-040 Katowice, Poland+48 32 255 51 32WifiШафи для зберігання багажуПарковкаРестораниБанкоматТаксіДоступністьТуалетГотельЛаунж-зонаБюро знахідокКвиткова касаСтоянка для велосипедівПрокат велосипедівАвтомобіліДовідкова стійкаБагажні візки
Транспорт у центрі міста

Як дістатися до Katowice з центру міста Катовіце

Трамвай40, 7 · 4хв. · 8kr · кожні ~22 хв

Зручності та послуги залізничного вокзалу Katowice

Katowice має практичні послуги для цього маршруту, зокрема Wifi, Шафи для зберігання багажу, Парковка, Ресторани, Банкомат, Таксі, Доступність, Туалет, Готель, Лаунж-зона, Бюро знахідок, Квиткова каса, Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі, Довідкова стійка і Багажні візки.

Їжа та напої

Їжа та напої доступні на станції Katowice.

Wi-Fi та банкомати

На станції Katowice доступний Wi-Fi. Банкомати доступні на станції Katowice.

Квитки та інформація

Підтримка в касі доступна на станції Katowice. Інформаційні стійки доступні на станції Katowice.

Багаж та загублені речі

Камера зберігання багажу доступна на станції Katowice. Бюро знахідок доступне на станції.

Парковка, таксі та туалети

Доступно в Katowice: Парковка, Таксі, Туалет.

Сервіси для велосипедів та автомобілів

Доступно в Katowice: Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі.

Доступність

На станції Katowice доступні зручності для людей з обмеженими можливостями.

Більше варіантів для вашої подорожі Катовіце - Штутгарт

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію

Найпопулярніші поїзди до і з Штутгарт та Катовіце

Найпопулярніші залізничні сполучення

ГоловнаПотягиПотягом до ШтутгартПоїзд Катовіце - Штутгарт

З додатком Omio планувати подорожі просто

Ми допоможемо вам дістатися потрібного пункту призначення. Актуальні дані про поїзди в режимі реального часу, електронні квитки та інші переваги роблять наш інноваційний додаток ідеальним засобом для планування та відстеження поїздок.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone