Квитки на поїзд Гамбург — Мюнстер разом з Deutsche Bahn (ICE,IC)

сб, 24 жовт.
+ Додати повернення
Deutsche Bahn
FlixTrain
metronom
České dráhy
Regionale
Понад 2000 туристичних компаній
Deutsche Bahn
FlixTrain
metronom
České dráhy
Regionale
Понад 2000 туристичних компаній
QR-Code
Відскануйте, щоб отримати безкоштовну програму
Використовуйте нашу програму, щоб отримувати наживо оновлену інформацію про подорожі та бронювати електронні квитки на потяги, автобуси, літаки й пороми.
App Store
rate4.9
42K оцінок
Google Play
rate4.6
136K відгуків

Найшвидші поїздки поїздами за найнижчою ціною Гамбург Мюнстер

Розклад, ціни та доступні для бронювання квитки на 24 жовт.

Найнижча ціна на 24 жовт.

24 $

Середня ціна квитка на 24 жовт.

40 $

Найшвидша поїздка на 24 жовт.

2 г. 5 хв.

Середня тривалість поїздки на 24 жовт.

2 г. 7 хв.

Потяги на 24 жовт.

20

Відстань

241 км

Дешеві квитки

Найкращий спосіб знайти дешевий тариф — забронювати квиток якомога раніше й уникати подорожей у час пік.

Квиток за маршрутом Гамбург — Мюнстер у середньому коштуватиме приблизно 40 $, якщо ви його купите в будь-який день, але найдешевші квитки можна купити лише за 24 $.

Швидкі потяги

На сб, 24 жовт. ми знайшли 20 потягів із Гамбург до Мюнстер, зокрема 18 прямих рейсів.

Прямі потяги на сб, 24 жовт. долають відстань у 241 км у середньому за 2 г. 7 хв. . Однак якщо правильно розрахувати час, на деяких потягах можна дістатися до пункту призначення лише за 2 г. 5 хв. .

Подорож найповільнішими поїздами триватиме 2 г. 13 хв. і зазвичай передбачає одну або дві пересадки. Однак цей варіант надає можливість заощадити кошти, якщо маєте обмежений бюджет.

  • Deutsche BahnICE 515
    5:452г.15
    Гамбурзький центральний вокзал
    8:00Münster(Westf) Hbf
    24 $1В один кінець
    0 пересадок
  • FlixTrainFlixTrain
    14:502г.17
    Гамбурзький центральний вокзал
    17:07Münster(Westf) Hbf
    32 $1В один кінець
    0 пересадок
  • FlixTrainFlixTrain
    15:012г.06
    Hamburg-Harburg
    17:07Münster(Westf) Hbf
    32 $1В один кінець
    0 пересадок
  • Deutsche BahnICE 105
    6:452г.15
    Гамбурзький центральний вокзал
    9:00Münster(Westf) Hbf
    34 $1В один кінець
    0 пересадок
  • FlixTrainFlixTrain
    8:502г.17
    Гамбурзький центральний вокзал
    11:07Münster(Westf) Hbf
    35 $1В один кінець
    0 пересадок

Інформація про поїздку

Огляд: потяг із міста Гамбург до міста Мюнстер

НімеччинаНімеччина
НімеччинаНімеччина
Icon of train

Потяги з міста Гамбург до міста Мюнстер ходять у середньому таку кількість разів на день: 20; час у дорозі становить приблизно 2год. 21хв.. Низькі ціни квитків на потяг для цієї поїздки починаються від 9 $, якщо ви бронюєте заздалегідь.

На день здійснюють таку кількість поїздок: 8 (потяги). Найраніший потяг відправляється о 00:03, а останній — о 23:52. Найшвидший потяг долає відстань 241 км за 1год. 53хв..

Omio пропонує вигідні тарифи й найнижчі ціни. Раннє бронювання зазвичай гарантує нижчі ціни. Ціни змінюються щодня й залежать від наявності вільних місць. Дисконтні картки, поїздки автобусами й плату за бронювання не включено.
Інформація про ціни
Відстань
241 км
Середня тривалість поїздки потягом
2год. 21хв.
Найнижча ціна квитка
9 $
Потягів на день
20
Прямі потяги
8
Найшвидший потяг
1год. 53хв.
Перший потяг
0:03
Останній потяг
23:52
Найдешевший місяць
лип.
Найдешевший день
чт
Високий сезон
лип. - вер.
Низький сезон
січ. - бер.
Найзавантаженіший день
пт
Найменш завантажений день
нд
Найкращий час для бронювання
21 дн.
Omio пропонує вигідні тарифи й найнижчі ціни. Раннє бронювання зазвичай гарантує нижчі ціни. Ціни змінюються щодня й залежать від наявності вільних місць. Дисконтні картки, поїздки автобусами й плату за бронювання не включено.
Інформація про ціни

Відомості щодо відправлення в режимі реального часу

Від Гамбург до Мюнстер маршрутів потягів

У таблиці нижче наведено актуальні відправлення за маршрутом Гамбург — Мюнстер (потяги) на сьогодні, пʼятниця, 23 жовтня. Крім того, можна вручну оновити результати нижче, щоб побачити оновлені рейси (потяг).

Останнє оновлення о
Постачальник послугВідправленняТривалістьПрибуттяПересадки
Квитки
Deutsche BahnICE 109
Затримка
8:47 10:45Гамбурзький центральний вокзал
2г.15
13:00 Münster(Westf) Hbf
0 пересадокпрямий
Deutsche BahnICE 1033
За графіком
11:23 Hamburg-Harburg
2г.05
13:28 Münster(Westf) Hbf
0 пересадокпрямий
Deutsche BahnICE 611
За графіком
11:45 Гамбурзький центральний вокзал
2г.15
14:00 Münster(Westf) Hbf
0 пересадокпрямий
Deutsche BahnICE 201
За графіком
12:45 Гамбурзький центральний вокзал
2г.15
15:00 Münster(Westf) Hbf
0 пересадокпрямий
Deutsche BahnICE 613
За графіком
13:45 Гамбурзький центральний вокзал
2г.15
16:00 Münster(Westf) Hbf
0 пересадокпрямий
Deutsche BahnICE 203
За графіком
14:45 Гамбурзький центральний вокзал
2г.15
17:00 Münster(Westf) Hbf
0 пересадокпрямий
FlixTrainFlixTrain14:50 Гамбурзький центральний вокзал
2г.17
17:07 Münster(Westf) Hbf0 пересадокпрямий
FlixTrainFlixTrain15:01 Hamburg-Harburg
2г.06
17:07 Münster(Westf) Hbf0 пересадокпрямий
Deutsche BahnICE 1037
За графіком
15:23 Hamburg-Harburg
2г.05
17:28 Münster(Westf) Hbf
0 пересадокпрямий
Deutsche BahnICE 615
За графіком
15:45 Гамбурзький центральний вокзал
2г.15
18:00 Münster(Westf) Hbf
0 пересадокпрямий
Deutsche BahnICE 205
За графіком
16:45 Гамбурзький центральний вокзал
2г.15
19:00 Münster(Westf) Hbf
0 пересадокпрямий
Deutsche BahnICE 617
За графіком
17:45 Гамбурзький центральний вокзал
2г.15
20:00 Münster(Westf) Hbf
0 пересадокпрямий
Deutsche BahnICE 207
За графіком
18:45 Гамбурзький центральний вокзал
2г.15
21:00 Münster(Westf) Hbf
0 пересадокпрямий
Deutsche BahnICE 619 · 10248
За графіком
19:45 Гамбурзький центральний вокзал
2г.38
22:23 Münster(Westf) Hbf
1 пересадка
Deutsche BahnICE 209
За графіком
20:45 Гамбурзький центральний вокзал
2г.16
23:01 Münster(Westf) Hbf
0 пересадокпрямий
Deutsche BahnICE 515
За графіком
5:45 Гамбурзький центральний вокзал
2г.15
8:00 Münster(Westf) Hbf
0 пересадокпрямий
Deutsche BahnICE 105
За графіком
6:45 Гамбурзький центральний вокзал
2г.15
9:00 Münster(Westf) Hbf
0 пересадокпрямий
Deutsche BahnICE 240 · 90589
За графіком
7:18 Hamburg-Harburg
2г.37
9:55 Münster(Westf) Hbf
1 пересадка
Deutsche BahnICE 517
За графіком
7:45 Гамбурзький центральний вокзал
2г.15
10:00 Münster(Westf) Hbf
0 пересадокпрямий
Deutsche BahnICE 107
За графіком
8:42 Гамбурзький центральний вокзал
2г.18
11:00 Münster(Westf) Hbf
0 пересадокпрямий
FlixTrainFlixTrain8:50 Гамбурзький центральний вокзал
2г.17
11:07 Münster(Westf) Hbf0 пересадокпрямий
FlixTrainFlixTrain9:01 Hamburg-Harburg
2г.06
11:07 Münster(Westf) Hbf0 пересадокпрямий
Deutsche BahnICE 519
За графіком
9:45 Гамбурзький центральний вокзал
2г.15
12:00 Münster(Westf) Hbf
0 пересадокпрямий

Це останній потяг на сьогодні.

Знайти всі дати і час для цієї подорожі

Чому варто бронювати квитки на потяги Гамбург — Мюнстер в Omio?

Deutsche Bahn, а також FlixTrain або metronom пропонують квитки на потяги за маршрутом Гамбург — Мюнстер.
Omio — офіційний торговий посередник, що продає квитки на всі види транспорту за маршрутом Гамбург — Мюнстер.

Чому варто бронювати в Omio, а не в Deutsche Bahn?

  • Порівняння з іншими перевізниками. В Omio можна не лише купувати квитки Deutsche Bahn, а й порівнювати квитки FlixTrain або metronom, щоб знайти найкращий варіант поїздки за маршрутом Гамбург — Мюнстер.
  • Створено для міжнародних мандрівників. Програма Omio доступна вашою мовою, включно із цілодобовою службою підтримки клієнтів, і приймає різні способи оплати, серед яких PayPal, кредитні картки й банківський переказ, у зручній для вас валюті.
  • Порівняння всіх варіантів. В Omio можна порівнювати квитки Deutsche Bahn з квитками на всі доступні види транспорту, серед яких train, bus і flight, і вибрати найкращий варіант подорожі за маршрутом Гамбург — Мюнстер.

Чому варто бронювати в Omio, а не в Trainline або Wanderu?

  • Порівняння з іншими перевізниками. Крім того, в Omio можна порівнювати квитки FlixTrain або metronom і знайти найкращий варіант для поїздки за маршрутом Гамбург — Мюнстер.
  • Різні види транспорту. В Omio можна порівнювати квитки на різні види транспорту, серед яких train, bus і flight, і знайти ідеальний варіант подорожі за маршрутом Гамбург — Мюнстер.

Залізничні компанії: потяги Deutsche Bahn, FlixTrain, metronom з Гамбург до МюнстерПотяги Deutsche Bahn, FlixTrain, metronom доставлять вас між Гамбург та Мюнстер від 9 $. Завдяки понад 1000 транспортним компаніям на Omio ви можете знайти найкращі розклади та квитки на потяг для своєї подорожі.

Deutsche Bahn

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість Deutsche Bahn
1год. 53хв.
Найдешевша ціна Deutsche Bahn
9 $
Частота Deutsche Bahn
19 разів на день

FlixTrain

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість FlixTrain
2год. 6хв.
Найдешевша ціна FlixTrain
10 $
Частота FlixTrain
3 разів на день

metronom

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість metronom
3год. 19хв.
Найдешевша ціна metronom
53 $
Частота metronom
2 разів на день

Перевізники, квитки та зручності на борту між Гамбург і Мюнстер

Дізнайтеся про перевізників, правила щодо квитків, багаж, зручності на борту, доступність та умови подорожі цим маршрутом.

Обираючи поїзд за маршрутом Гамбург - Мюнстер, ви можете звернутися до Deutsche Bahn, FlixTrain, metronom для пошуку найкращого маршруту в Мюнстер. Ви також можете перевірити всі доступні авіакомпанії, які пропонують рейс Гамбург - Мюнстер, і порівняти їх пропозиції перед покупкою квитка на поїзд.

Найбільш часті запитання: Поїзди Гамбург — Мюнстер

Знайдіть відповіді на найпоширеніші запитання про подорожі за маршрутом Гамбург — Мюнстер (потяг). Від часу в дорозі й цін на квитки до прямих сполучень, найраніших і найпізніших відправлень, а також про те, чи є маршрут мальовничим, — наші запитання та відповіді охоплюють усе, що вам потрібно для планування подорожі. Шукаєте найшвидший потяг, найдешевший варіант або поради, як найкраще організувати поїздку до міста Мюнстер? Цей путівник допоможе вам подорожувати впевнено й продумано.

FAQs
Дешеві квитки за маршрутом Гамбург - Мюнстер коштують від 9 $ при бронюванні заздалегідь. Середня ціна квитка на поїзд за маршрутом Гамбург - Мюнстер становить 58 $, але ціни залежать від обраного часу та класу і зазвичай вони дорожчі в день відправлення.
Так, є варіанти подорожі за маршрутом Гамбург - Мюнстер без пересадок разом з Deutsche Bahn, FlixTrain. Є Є 8 прямий поїзд за маршрутом Гамбург - Мюнстер щодня. У вихідні або святкові дні може бути менше прямих рейсів.
Найбільш ранній поїзд за маршрутом Гамбург - Мюнстер відправляється о 0:03.
Найбільш пізній поїзд Гамбург - Мюнстер відправляється о 23:52.
Так, є Є 8 прямий поїзд рейсів на день за маршрутом Гамбург - Мюнстер разом з Deutsche Bahn, FlixTrain. Розклад може змінюватися в святкові або вихідні дні і пропонувати рідші прямі поїзди.
Денну подорож до міста Мюнстер з місцем відправлення Гамбург варто обирати при тривалості подорожі 1год. 53хв. в обидві сторони. Перевірте все за допомогою Omio app найкращий спосіб подорожувати.
Доцільно порівняти доступні варіанти, оскільки є 3 варіанти, щоб спланувати подорож Гамбург - Мюнстер, включаючи потяг, автобус і літак.

популярні залізничні станції

Важливі станції та аеропорти для цього маршруту

Більшість потягів Гамбург–Мюнстер використовують пару станцій Hamburg Hbf–Münster(Westf) Hbf, деякі рейси прибувають до станції Münster-Mecklenbeck. Скористайтеся цим посібником, щоб порівняти залізничні станції Гамбург та Мюнстер на цьому маршруті, перевірити транспорт у центрі міста, а також перевірити практичні особливості, такі як обладнання та послуги залізничного вокзалу.

Станції відправлення потягів у Гамбург
Станції прибуття потягів у Мюнстер

З якої станції Гамбург відправляються потяг до станції Мюнстер?

Потяги з Гамбург до Мюнстер відправляються з Hamburg Hbf. Станція розташована за 3 км від центру міста Гамбург, за адресою Hachmannplatz 16, 20099 Hamburg, Germany.
Hamburg HbfHachmannplatz 16, 20099 Hamburg, GermanyWifiШафи для зберігання багажуШопінгПарковкаРестораниБанкоматТаксіДоступністьТуалетГотельЛаунж-зонаБюро знахідокКвиткова касаСтоянка для велосипедівПрокат велосипедівАвтомобіліДовідкова стійка
Транспорт у центрі міста

Як дістатися до Hamburg Hbf з центру міста Гамбург

Hamburg Hbf знаходиться на відстані 2 км від центру міста Гамбург. Варіанти громадського транспорту включають:

ПотягS5, S3, S1 · 2хв. · 4 $ · кожні ~44 хв
АвтобусX35, 16, 606, 17, 6 · 3хв. · 3 $ · кожні ~47 хв
МетроU4, U2 · 1хв. · 3 $ · кожні ~33 хв

Зручності та послуги залізничного вокзалу Hamburg Hbf

Hamburg Hbf має практичні послуги для цього маршруту, зокрема Wifi, Шафи для зберігання багажу, Шопінг, Парковка, Ресторани, Банкомат, Таксі, Доступність, Туалет, Готель, Лаунж-зона, Бюро знахідок, Квиткова каса, Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі і Довідкова стійка.

Їжа та напої

Їжа та напої доступні на станції Hamburg Hbf.

Wi-Fi та банкомати

На станції Hamburg Hbf доступний Wi-Fi. Банкомати доступні на станції Hamburg Hbf.

Квитки та інформація

Підтримка в касі доступна на станції Hamburg Hbf. Інформаційні стійки доступні на станції Hamburg Hbf.

Багаж та загублені речі

Камера зберігання багажу доступна на станції Hamburg Hbf. Бюро знахідок доступне на станції.

Парковка, таксі та туалети

Доступно в Hamburg Hbf: Парковка, Таксі, Туалет.

Сервіси для велосипедів та автомобілів

Доступно в Hamburg Hbf: Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі.

Доступність

На станції Hamburg Hbf доступні зручності для людей з обмеженими можливостями.

Hamburg-HarburgHamburg-Harburg, Hannoversche Str. 85, 21079 HamburgWifiШафи для зберігання багажуШопінгПарковкаРестораниБанкоматТаксіДоступністьТуалетГотельЛаунж-зонаБюро знахідокКвиткова касаСтоянка для велосипедівПрокат велосипедівАвтомобіліДовідкова стійка
Транспорт у центрі міста

Як дістатися до Hamburg-Harburg з центру міста Гамбург

Hamburg-Harburg знаходиться на відстані 13 км від центру міста Гамбург. Варіанти громадського транспорту включають:

ПотягS3, S5 · 10хв. · 4 $ · кожні ~25 хв
S3, S5 · 18хв. · 4 $ · кожні ~14 хв
Автобус641 · 24хв. · 4 $

Зручності та послуги залізничного вокзалу Hamburg-Harburg

Hamburg-Harburg має практичні послуги для цього маршруту, зокрема Wifi, Шафи для зберігання багажу, Шопінг, Парковка, Ресторани, Банкомат, Таксі, Доступність, Туалет, Готель, Лаунж-зона, Бюро знахідок, Квиткова каса, Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі і Довідкова стійка.

Їжа та напої

Їжа та напої доступні на станції Hamburg-Harburg.

Wi-Fi та банкомати

На станції Hamburg-Harburg доступний Wi-Fi. Банкомати доступні на станції Hamburg-Harburg.

Квитки та інформація

Підтримка в касі доступна на станції Hamburg-Harburg. Інформаційні стійки доступні на станції Hamburg-Harburg.

Багаж та загублені речі

Камера зберігання багажу доступна на станції Hamburg-Harburg. Бюро знахідок доступне на станції.

Парковка, таксі та туалети

Доступно в Hamburg-Harburg: Парковка, Таксі, Туалет.

Сервіси для велосипедів та автомобілів

Доступно в Hamburg-Harburg: Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі.

Доступність

На станції Hamburg-Harburg доступні зручності для людей з обмеженими можливостями.

Hamburg AirportHamburg Airport (Flughafen), Flughafenstraße 1, 22335 HamburgWifiШафи для зберігання багажуШопінгПарковкаРестораниБанкоматТаксіДоступністьТуалетГотельЛаунж-зонаБюро знахідокКвиткова касаСтоянка для велосипедівПрокат велосипедівАвтомобіліДовідкова стійка
Транспорт у центрі міста

Як дістатися до Hamburg Airport з центру міста Гамбург

Hamburg Airport знаходиться на відстані 6 км від центру міста Гамбург. Варіанти громадського транспорту включають:

ПотягS1 · 28хв. · 4 $ · кожні ~13 хв
АвтобусN73, 353, 198, 172 · 30хв. · 2 $
606 · 42хв. · 5 $
105 · 54хв. · 9 $ · кожні ~5 хв

Зручності та послуги залізничного вокзалу Hamburg Airport

Hamburg Airport має практичні послуги для цього маршруту, зокрема Wifi, Шафи для зберігання багажу, Шопінг, Парковка, Ресторани, Банкомат, Таксі, Доступність, Туалет, Готель, Лаунж-зона, Бюро знахідок, Квиткова каса, Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі і Довідкова стійка.

Їжа та напої

Їжа та напої доступні на станції Hamburg Airport.

Wi-Fi та банкомати

На станції Hamburg Airport доступний Wi-Fi. Банкомати доступні на станції Hamburg Airport.

Квитки та інформація

Підтримка в касі доступна на станції Hamburg Airport. Інформаційні стійки доступні на станції Hamburg Airport.

Багаж та загублені речі

Камера зберігання багажу доступна на станції Hamburg Airport. Бюро знахідок доступне на станції.

Парковка, таксі та туалети

Доступно в Hamburg Airport: Парковка, Таксі, Туалет.

Сервіси для велосипедів та автомобілів

Доступно в Hamburg Airport: Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі.

Доступність

На станції Hamburg Airport доступні зручності для людей з обмеженими можливостями.

Більше варіантів для вашої подорожі Гамбург - Мюнстер

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію

Найпопулярніші поїзди до і з Мюнстер та Гамбург

З додатком Omio планувати подорожі просто

Ми допоможемо вам дістатися потрібного пункту призначення. Актуальні дані про поїзди в режимі реального часу, електронні квитки та інші переваги роблять наш інноваційний додаток ідеальним засобом для планування та відстеження поїздок.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone