Квитки на поїзд Дортмунд — Копенгаген разом з Deutsche Bahn (ICE,EC,IC)

пн, 26 жовт.
+ Додати повернення
Deutsche Bahn
metronom
České dráhy
Regionale
RegioJet a.s.
Понад 2000 туристичних компаній
Deutsche Bahn
metronom
České dráhy
Regionale
RegioJet a.s.
Понад 2000 туристичних компаній
QR-Code
Відскануйте, щоб отримати безкоштовну програму
Використовуйте нашу програму, щоб отримувати наживо оновлену інформацію про подорожі та бронювати електронні квитки на потяги, автобуси, літаки й пороми.
App Store
rate4.9
42K оцінок
Google Play
rate4.6
136K відгуків

Найшвидші поїздки поїздами за найнижчою ціною Дортмунд Копенгаген

Розклад, ціни й доступні для бронювання квитки на 26 жовт.

Найнижча ціна на 26 жовт.

58 €

Середня ціна квитка на 26 жовт.

112 €

Найшвидша подорож на 26 жовт.

8 г. 13 хв.

Середня тривалість подорожі на 26 жовт.

8 г. 18 хв.

Потяги на 26 жовт.

18

Відстань

572 км

Дешеві квитки

Найкращий спосіб знайти дешевий тариф — забронювати квиток якомога раніше й уникати подорожей у час пік.

Квиток за маршрутом Дортмунд — Копенгаген у середньому коштуватиме приблизно 112 €, якщо ви його купите в будь-який день, але найдешевші квитки можна купити лише за 58 €.

Швидкі потяги

Складно дістатися з пункту відправлення (Дортмунд) до пункту прибуття (Копенгаген) без жодної пересадки.

  • Deutsche BahnICE 610 · ECE 392
    15:258г.36
    Центральний вокзал Дортмунда
    0:01København Hovedb.
    58 €1В один кінець
    1 пересадка
  • Deutsche BahnICE 641 · ICE 72 · 11180 · IC 5766
    15:4811г.06
    Центральний вокзал Дортмунда
    2:54København Hovedb.
    61 €1В один кінець
    4 пересадки
  • Deutsche BahnIC 2349 · 82848+metronom81604+Deutsche Bahn11152
    22:2813г.46
    Центральний вокзал Дортмунда
    12:14København Hovedb.
    61 €1В один кінець
    5 пересадок
  • Deutsche BahnIC 2349 · 82848+metronom81604+Deutsche Bahn11152
    22:2813г.38
    Центральний вокзал Дортмунда
    12:06København Hovedb.
    61 €1В один кінець
    5 пересадок
  • Deutsche BahnICE 514 · 11152 · IC 5752 · ICL 26
    21:2514г.41
    Центральний вокзал Дортмунда
    12:06København Hovedb.
    61 €1В один кінець
    3 пересадки

Інформація про поїздку

Огляд: потяг із міста Дортмунд до міста Копенгаген

НімеччинаНімеччина
ДаніяДанія
Icon of train

Потяги з міста Дортмунд до міста Копенгаген ходять у середньому таку кількість разів на день: 7; час у дорозі становить приблизно 8год. 19хв.. Низькі ціни квитків на потяг для цієї поїздки починаються від 7 €, якщо ви бронюєте заздалегідь.

Найраніший потяг відправляється о 00:02, а останній — о 23:55. Найшвидший потяг долає відстань 572 км за 7год. 30хв..

Omio пропонує вигідні тарифи й найнижчі ціни. Раннє бронювання зазвичай гарантує нижчі ціни. Ціни змінюються щодня й залежать від наявності вільних місць. Дисконтні картки, поїздки автобусами й плату за бронювання не включено.
Інформація про ціни
Відстань
572 км
Середня тривалість поїздки потягом
8год. 19хв.
Найнижча ціна квитка
7 €
Потягів на день
7
Найшвидший потяг
7год. 30хв.
Перший потяг
0:02
Останній потяг
23:55
Найдешевший місяць
жовт.
Найдешевший день
вт
Високий сезон
лип. - вер.
Низький сезон
січ. - бер.
Найзавантаженіший день
вт
Найменш завантажений день
ср
Найкращий час для бронювання
35 дн.
Omio пропонує вигідні тарифи й найнижчі ціни. Раннє бронювання зазвичай гарантує нижчі ціни. Ціни змінюються щодня й залежать від наявності вільних місць. Дисконтні картки, поїздки автобусами й плату за бронювання не включено.
Інформація про ціни

Відомості щодо відправлення в режимі реального часу

Від Дортмунд до Копенгаген маршрутів потягів

У таблиці нижче наведено актуальні відправлення за маршрутом Дортмунд — Копенгаген (потяги) на сьогодні, неділя, 25 жовтня. Крім того, можна вручну оновити результати нижче, щоб побачити оновлені рейси (потяг).

Останнє оновлення о
Постачальник послугВідправленняТривалістьПрибуттяПересадки
Квитки
Deutsche BahnICE 616 · RJ 384
Затримка
9:24 9:25Центральний вокзал Дортмунда
8г.13
16:41 16:41København Hovedb.
1 пересадка
Deutsche BahnICE 204 · 11168 · IC 5760 · IC 50156
Затримка
9:40 10:25Центральний вокзал Дортмунда
9г.49
20:14 København Hovedb.
3 пересадки
Deutsche BahnICE 614 · ECE 394
Затримка
10:40 11:25Центральний вокзал Дортмунда
8г.13
19:38 København Hovedb.
1 пересадка
Deutsche BahnICE 202 · 11172 · IC 5762 · IC 50164
Затримка
12:07 12:25Центральний вокзал Дортмунда
9г.49
22:14 København Hovedb.
3 пересадки
Deutsche BahnICE 612 · RJ 382
Затримка
12:29 13:25Центральний вокзал Дортмунда
8г.13
21:38 København Hovedb.
1 пересадка
Deutsche BahnICE 610 · ECE 392
Затримка
14:30 15:27Центральний вокзал Дортмунда
8г.34
0:01 København Hovedb.
1 пересадка
Deutsche BahnICE 108 · 11180 · IC 5766 · IC 70182
Затримка
15:32 16:25Центральний вокзал Дортмунда
10г.49
3:14 København Hovedb.
3 пересадки
Deutsche BahnICE 514 · 11152 · IC 5752 · ICL 26
За графіком
21:27 Центральний вокзал Дортмунда
14г.39
12:06 København Hovedb.
3 пересадки
Deutsche BahnIC 2349 · 82848+metronom81604+Deutsche Bahn11152
За графіком
22:28 Центральний вокзал Дортмунда
13г.46
12:14 København Hovedb.
5 пересадок
Deutsche BahnIC 2349 · 82848+metronom81604+Deutsche Bahn11152
За графіком
22:28 Центральний вокзал Дортмунда
13г.38
12:06 København Hovedb.
5 пересадок
Deutsche BahnICE 920 · 11156 · IC 5754 · IC 50132
За графіком
3:35 Центральний вокзал Дортмунда
10г.39
14:14 København Hovedb.
3 пересадки
Deutsche BahnICE 920 · 11156 · IC 5754 · ICL 34
За графіком
3:35 Центральний вокзал Дортмунда
10г.31
14:06 København Hovedb.
3 пересадки
Deutsche BahnICE 618 · ECE 396
За графіком
7:24 Центральний вокзал Дортмунда
8г.14
15:38 København Hovedb.
1 пересадка
Deutsche BahnICE 206 · RJ 384
За графіком
8:25 Центральний вокзал Дортмунда
9г.13
17:38 København Hovedb.
1 пересадка
Deutsche BahnICE 206 · S1 · RJ 384
За графіком
8:25 Центральний вокзал Дортмунда
9г.13
17:38 København Hovedb.
2 пересадки
Deutsche BahnICE 206 · 11164 · IC 5758 · IC 50148
За графіком
8:25 Центральний вокзал Дортмунда
9г.49
18:14 København Hovedb.
3 пересадки
Deutsche BahnIC 2443 · ICE 886 · RJ 384
За графіком
8:28 Центральний вокзал Дортмунда
9г.10
17:38 København Hovedb.
2 пересадки
Deutsche BahnICE 616 · RJ 384
За графіком
9:25 Центральний вокзал Дортмунда
8г.13
17:38 København Hovedb.
1 пересадка

Це останній потяг на сьогодні.

Знайти всі дати і час для цієї подорожі

Чому варто бронювати квитки на потяги Дортмунд — Копенгаген в Omio?

Deutsche Bahn, а також metronom пропонують квитки на потяги за маршрутом Дортмунд — Копенгаген.
Omio — офіційний торговий посередник, що продає квитки на всі види транспорту за маршрутом Дортмунд — Копенгаген.

Чому варто бронювати в Omio, а не в Deutsche Bahn?

  • Порівняння з іншими перевізниками. В Omio можна не лише купувати квитки Deutsche Bahn, а й порівнювати квитки metronom, щоб знайти найкращий варіант поїздки за маршрутом Дортмунд — Копенгаген.
  • Створено для міжнародних мандрівників. Програма Omio доступна вашою мовою, включно із цілодобовою службою підтримки клієнтів, і приймає різні способи оплати, серед яких PayPal, кредитні картки й банківський переказ, у зручній для вас валюті.
  • Порівняння всіх варіантів. В Omio можна порівнювати квитки Deutsche Bahn з квитками на всі доступні види транспорту, серед яких bus, train і flight, і вибрати найкращий варіант подорожі за маршрутом Дортмунд — Копенгаген.

Чому варто бронювати в Omio, а не в Trainline або Wanderu?

  • Порівняння з іншими перевізниками. Крім того, в Omio можна порівнювати квитки metronom і знайти найкращий варіант для поїздки за маршрутом Дортмунд — Копенгаген.
  • Різні види транспорту. В Omio можна порівнювати квитки на різні види транспорту, серед яких bus, train і flight, і знайти ідеальний варіант подорожі за маршрутом Дортмунд — Копенгаген.

Залізничні компанії: потяги Deutsche Bahn, metronom з Дортмунд до КопенгагенПотяги Deutsche Bahn, metronom доставлять вас між Дортмунд та Копенгаген від 7 €. Завдяки понад 1000 транспортним компаніям на Omio ви можете знайти найкращі розклади та квитки на потяг для своєї подорожі.

Deutsche Bahn

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість Deutsche Bahn
7год. 30хв.
Найдешевша ціна Deutsche Bahn
7 €
Частота Deutsche Bahn
7 разів на день

metronom

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість metronom
10год. 27хв.
Найдешевша ціна metronom
89 €
Частота metronom
1 разів на день

Перевізники, квитки та зручності на борту між Дортмунд і Копенгаген

Дізнайтеся про перевізників, правила щодо квитків, багаж, зручності на борту, доступність та умови подорожі цим маршрутом.

Обираючи поїзд за маршрутом Дортмунд - Копенгаген, ви можете звернутися до Deutsche Bahn, metronom для пошуку найкращого маршруту в Копенгаген. Ви також можете перевірити всі доступні авіакомпанії, які пропонують рейс Дортмунд - Копенгаген, і порівняти їх пропозиції перед покупкою квитка на поїзд.

Найбільш часті запитання: Поїзди Дортмунд — Копенгаген

Знайдіть відповіді на найпоширеніші запитання про подорожі за маршрутом Дортмунд — Копенгаген (потяг). Від часу в дорозі й цін на квитки до прямих сполучень, найраніших і найпізніших відправлень, а також про те, чи є маршрут мальовничим, — наші запитання та відповіді охоплюють усе, що вам потрібно для планування подорожі. Шукаєте найшвидший потяг, найдешевший варіант або поради, як найкраще організувати поїздку до міста Копенгаген? Цей путівник допоможе вам подорожувати впевнено й продумано.

FAQs
Дешеві квитки за маршрутом Дортмунд - Копенгаген коштують від 7 € при бронюванні заздалегідь. Середня ціна квитка на поїзд за маршрутом Дортмунд - Копенгаген становить 94 €, але ціни залежать від обраного часу та класу і зазвичай вони дорожчі в день відправлення.
Так, є варіанти подорожі за маршрутом Дортмунд - Копенгаген без пересадок разом з . Є Є 0 прямий поїзд за маршрутом Дортмунд - Копенгаген щодня. У вихідні або святкові дні може бути менше прямих рейсів.
Найбільш ранній поїзд за маршрутом Дортмунд - Копенгаген відправляється о 0:02.
Найбільш пізній поїзд Дортмунд - Копенгаген відправляється о 23:55.
Є 7 поїзд рейсів на день за маршрутом Дортмунд - Копенгаген, що вимагають мінімум одну пересадку разом з Deutsche Bahn, metronom. Розклад може змінюватися в святкові або вихідні дні і пропонувати рідші прямі поїзди.
Подорож до міста Копенгаген з міста Дортмунд варто робити не в якості денної подорожі тривалістю 7год. 30хв. в обидві сторони. Перевірте все за допомогою Omio app найкращий спосіб подорожувати.
Доцільно порівняти доступні варіанти, оскільки є 3 варіанти, щоб спланувати подорож Дортмунд - Копенгаген, включаючи автобус, потяг і літак.

популярні залізничні станції

Важливі станції та аеропорти для цього маршруту

Більшість потягів Дортмунд–Копенгаген використовують пару станцій Dortmund Hbf–København Hovedb., деякі рейси прибувають до станції Vesterport st. Скористайтеся цим посібником, щоб порівняти залізничні станції Дортмунд та Копенгаген на цьому маршруті, перевірити транспорт у центрі міста, а також перевірити практичні особливості, такі як обладнання та послуги залізничного вокзалу.

Станції відправлення потягів у Дортмунд
Станції прибуття потягів у Копенгаген

З якої станції Дортмунд відправляються потяг до станції Копенгаген?

Потяги з Дортмунд до Копенгаген відправляються з Dortmund Hbf. Станція розташована за 1 км від центру міста Дортмунд, за адресою Dortmund Hbf, Königswall 15, 44137 Dortmund.
Dortmund HbfDortmund Hbf, Königswall 15, 44137 DortmundWifiШафи для зберігання багажуШопінгПарковкаРестораниБанкоматТаксіДоступністьТуалетГотельЛаунж-зонаБюро знахідокКвиткова касаСтоянка для велосипедівПрокат велосипедівАвтомобіліДовідкова стійка
Транспорт у центрі міста

Як дістатися до Dortmund Hbf з центру міста Дортмунд

АвтобусNe13, Ne12, Ne3, 460, 453 · 3хв. · кожні ~10 хв

Зручності та послуги залізничного вокзалу Dortmund Hbf

Dortmund Hbf має практичні послуги для цього маршруту, зокрема Wifi, Шафи для зберігання багажу, Шопінг, Парковка, Ресторани, Банкомат, Таксі, Доступність, Туалет, Готель, Лаунж-зона, Бюро знахідок, Квиткова каса, Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі і Довідкова стійка.

Їжа та напої

Їжа та напої доступні на станції Dortmund Hbf.

Wi-Fi та банкомати

На станції Dortmund Hbf доступний Wi-Fi. Банкомати доступні на станції Dortmund Hbf.

Квитки та інформація

Підтримка в касі доступна на станції Dortmund Hbf. Інформаційні стійки доступні на станції Dortmund Hbf.

Багаж та загублені речі

Камера зберігання багажу доступна на станції Dortmund Hbf. Бюро знахідок доступне на станції.

Парковка, таксі та туалети

Доступно в Dortmund Hbf: Парковка, Таксі, Туалет.

Сервіси для велосипедів та автомобілів

Доступно в Dortmund Hbf: Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі.

Доступність

На станції Dortmund Hbf доступні зручності для людей з обмеженими можливостями.

Dortmund Signal Iduna ParkDortmund Signal-Iduna-Park, Bolmker Weg, 44139 DortmundWifiШафи для зберігання багажуШопінгПарковкаРестораниБанкоматТаксіДоступністьТуалетЛаунж-зонаБюро знахідокКвиткова касаСтоянка для велосипедівПрокат велосипедівАвтомобіліДовідкова стійка
Транспорт у центрі міста

Як дістатися до Dortmund Signal Iduna Park з центру міста Дортмунд

Dortmund Signal Iduna Park знаходиться на відстані 2 км від центру міста Дортмунд. Варіанти громадського транспорту включають:

ПотягRb53, Rb52, Re57 · 4хв. · 6 € · кожні ~6 хв
АвтобусNe7 · 6хв.
Re57, Rb52 · 11хв. · 4 €
МетроU46, U45, U41 · 14хв. · кожні ~2 хв

Зручності та послуги залізничного вокзалу Dortmund Signal Iduna Park

Dortmund Signal Iduna Park має практичні послуги для цього маршруту, зокрема Wifi, Шафи для зберігання багажу, Шопінг, Парковка, Ресторани, Банкомат, Таксі, Доступність, Туалет, Лаунж-зона, Бюро знахідок, Квиткова каса, Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі і Довідкова стійка.

Їжа та напої

Їжа та напої доступні на станції Dortmund Signal Iduna Park.

Wi-Fi та банкомати

На станції Dortmund Signal Iduna Park доступний Wi-Fi. Банкомати доступні на станції Dortmund Signal Iduna Park.

Квитки та інформація

Підтримка в касі доступна на станції Dortmund Signal Iduna Park. Інформаційні стійки доступні на станції Dortmund Signal Iduna Park.

Багаж та загублені речі

Камера зберігання багажу доступна на станції Dortmund Signal Iduna Park. Бюро знахідок доступне на станції.

Парковка, таксі та туалети

Доступно в Dortmund Signal Iduna Park: Парковка, Таксі, Туалет.

Сервіси для велосипедів та автомобілів

Доступно в Dortmund Signal Iduna Park: Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі.

Доступність

На станції Dortmund Signal Iduna Park доступні зручності для людей з обмеженими можливостями.

Більше варіантів для вашої подорожі Дортмунд - Копенгаген

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію

Найпопулярніші поїзди до і з Копенгаген та Дортмунд

З додатком Omio планувати подорожі просто

Ми допоможемо вам дістатися потрібного пункту призначення. Актуальні дані про поїзди в режимі реального часу, електронні квитки та інші переваги роблять наш інноваційний додаток ідеальним засобом для планування та відстеження поїздок.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone