Квитки на поїзд Копенгаген — Амстердам разом з Deutsche Bahn (ICE,IC,EC,RE,RB)

сб, 26 вер.
+ Додати повернення
Deutsche Bahn
České dráhy
Regionale
RegioJet a.s.
NS International | IC Brussel
Понад 2000 туристичних компаній
Deutsche Bahn
České dráhy
Regionale
RegioJet a.s.
NS International | IC Brussel
Понад 2000 туристичних компаній
QR-Code
Відскануйте, щоб отримати безкоштовну програму
Використовуйте нашу програму, щоб отримувати наживо оновлену інформацію про подорожі та бронювати електронні квитки на потяги, автобуси, літаки й пороми.
App Store
rate4.9
42K оцінок
Google Play
rate4.6
136K відгуків

Найшвидші поїздки поїздами за найнижчою ціною Копенгаген Амстердам

Розклад, ціни та доступні для бронювання квитки на 26 вер.

Найнижча ціна на 26 вер.

$115

Середня ціна квитка на 26 вер.

$152

Найшвидша поїздка на 26 вер.

11 г. 7 хв.

Середня тривалість поїздки на 26 вер.

11 г. 10 хв.

Потяги на 26 вер.

21

Відстань

621 км

Дешеві квитки

Найкращий спосіб знайти дешевий тариф — забронювати квиток якомога раніше й уникати подорожей у час пік.

Квиток за маршрутом Копенгаген — Амстердам у середньому коштуватиме приблизно $152, якщо ви його купите в будь-який день, але найдешевші квитки можна купити лише за $115.

Швидкі потяги

Складно подолати маршрут «Копенгаген — Амстердам» без принаймні 2 пересадок.

  • Deutsche BahnICL 71 · IC 871 · BUS 11991 · ICE 103
    18:5215г.26
    København Hovedb.
    10:18Амстердам-Зоуд
    $1151В один кінець
    5 пересадок
  • Deutsche BahnIC 871 · BUS 11991 · ICE 103 · ICE 242
    18:3215г.46
    København Hovedb.
    10:18Амстердам-Зоуд
    $1151В один кінець
    4 пересадки
  • Deutsche BahnICL 71 · IC 871 · BUS 11991 · ICE 103
    18:5215г.28
    København Hovedb.
    10:20Центральний вокзал Амстердаму
    $1151В один кінець
    5 пересадок
  • Deutsche BahnIC 871 · BUS 11991 · ICE 103 · ICE 242
    18:3215г.48
    København Hovedb.
    10:20Центральний вокзал Амстердаму
    $1151В один кінець
    4 пересадки
  • Deutsche BahnIC 50121 · IC 5755 · 11167 · ICE 201
    5:4512г.33
    København Hovedb.
    18:18Амстердам-Зоуд
    $1281В один кінець
    5 пересадок

Відомості щодо відправлення в режимі реального часу

Від Копенгаген до Амстердам маршрутів потягів

У таблиці нижче наведено актуальні відправлення за маршрутом Копенгаген — Амстердам (потяги) на сьогодні, пʼятниця, 25 вересня. Крім того, можна вручну оновити результати нижче, щоб побачити оновлені рейси (потяг).

Останнє оновлення о
Постачальник послугВідправленняТривалістьПрибуттяПересадки
Квитки
Deutsche BahnIC 70113 · IC 5753 · 11163 · ICE 1093:45 København Hovedb.
12г.16
16:01 Центральний вокзал Амстердаму4 пересадки
Deutsche BahnS C · IC 50121 · IC 5755 · 111675:23 Vesterport st
12г.37
18:00 Центральний вокзал Амстердаму5 пересадок
Deutsche BahnIC 50121 · IC 5755 · 11167 · ICE 2015:45 København Hovedb.
12г.15
18:00 Центральний вокзал Амстердаму4 пересадки
Deutsche BahnIC 50129 · IC 5757 · 11171 · ICE 2037:45 København Hovedb.
12г.14
19:59 Центральний вокзал Амстердаму4 пересадки
Deutsche BahnIC 50129 · IC 5757 · 11171 · ICE 2037:45 København Hovedb.
12г.14
19:59 Центральний вокзал Амстердаму4 пересадки
Deutsche BahnECE 393 · ICE 613 · IC 2205 · ICE 122
За графіком
8:22 København Hovedb.
11г.07
19:29 Центральний вокзал Амстердаму
3 пересадки
Deutsche BahnECE 393 · ICE 203 · ICE 1428:22 København Hovedb.
11г.37
19:59 Центральний вокзал Амстердаму2 пересадки
Deutsche BahnIC 50137 · IC 5759 · 11175 · ICE 2059:45 København Hovedb.
12г.16
22:01 Центральний вокзал Амстердаму4 пересадки
Deutsche BahnRJ 385 · ICE 1021 · ICE 224
За графіком
10:22 København Hovedb.
11г.07
21:29 Центральний вокзал Амстердаму
2 пересадки
Deutsche BahnIC 50145 · IC 5761 · 11179 · ICE 20711:45 København Hovedb.
12г.58
0:43 Амстердам-Зоуд6 пересадок
Deutsche BahnECE 395 · ICE 617 · ICE 120
За графіком
12:22 København Hovedb.
11г.07
23:29 Центральний вокзал Амстердаму
2 пересадки
Deutsche BahnS C · ECE 397 · ICE 619 · 2038614:03 Vesterport st
11г.44
1:47 Центральний вокзал Амстердаму5 пересадок
Deutsche BahnECE 397 · ICE 619 · 20386 · RE RS23
За графіком
14:22 København Hovedb.
11г.25
1:47 Центральний вокзал Амстердаму
4 пересадки
Deutsche BahnS H · IC 871 · BUS 11991 · ICE 10318:15 Vesterport st
16г.03
10:18 Амстердам-Зоуд5 пересадок
Deutsche BahnS H · IC 871 · BUS 11991 · ICE 10318:15 Vesterport st
16г.05
10:20 Центральний вокзал Амстердаму5 пересадок
Deutsche BahnIC 871 · BUS 11991 · ICE 103 · ICE 24218:32 København Hovedb.
15г.46
10:18 Амстердам-Зоуд4 пересадки
Deutsche BahnIC 871 · BUS 11991 · ICE 103 · ICE 24218:32 København Hovedb.
15г.48
10:20 Центральний вокзал Амстердаму4 пересадки
Deutsche BahnIC 871 · BUS 11991 · 14051 · 2035218:32 København Hovedb.
15г.33
10:05 Центральний вокзал Амстердаму6 пересадок
Deutsche BahnS H · ICL 71 · IC 871 · BUS 1199118:35 Vesterport st
15г.43
10:18 Амстердам-Зоуд6 пересадок
Deutsche BahnS H · ICL 71 · IC 871 · BUS 1199118:35 Vesterport st
15г.45
10:20 Центральний вокзал Амстердаму6 пересадок
Deutsche BahnICL 71 · IC 871 · BUS 11991 · ICE 10318:52 København Hovedb.
15г.26
10:18 Амстердам-Зоуд5 пересадок
Deutsche BahnICL 71 · IC 871 · BUS 11991 · ICE 10318:52 København Hovedb.
15г.28
10:20 Центральний вокзал Амстердаму5 пересадок
субота, 26 вересня
Deutsche BahnIC 50103 · IC 5751 · 11159 · ICE 107
За графіком
0:45 København Hovedb.
14г.44
15:29 Центральний вокзал Амстердаму
4 пересадки
Deutsche BahnIC 50103 · IC 5751 · 11159 · ICE 1070:45 København Hovedb.
13г.35
14:20 Центральний вокзал Амстердаму5 пересадок
Deutsche BahnIC 50103 · IC 5751 · 11159 · ICE 1070:45 København Hovedb.
13г.33
14:18 Амстердам-Зоуд5 пересадок
Deutsche BahnIC 70109 · IC 5753 · 11163 · ICE 1092:45 København Hovedb.
13г.35
16:20 Центральний вокзал Амстердаму5 пересадок
Deutsche BahnIC 70109 · IC 5753 · 11163 · ICE 1092:45 København Hovedb.
13г.33
16:18 Амстердам-Зоуд5 пересадок

Це останній потяг на сьогодні.

Знайти всі дати і час для цієї подорожі

Порівняти ціни та квитки Ціни для різних видів транспорту

Порівняйте ціни (потяг, автобус і літак) на наступні три тижні. Швидко переглядайте найкращі пропозиції, знаходьте найнижчі тарифи й обирайте варіанти на свій бюджет.

пт
25 вер.
сб
26 вер.
нд
27 вер.
пн
28 вер.
вт
29 вер.
ср
30 вер.
чт
01 жовт.
пт
02 жовт.
сб
03 жовт.
нд
04 жовт.
пн
05 жовт.
вт
06 жовт.
ср
07 жовт.
чт
08 жовт.
пт
09 жовт.
сб
10 жовт.
нд
11 жовт.
пн
12 жовт.
вт
13 жовт.
ср
14 жовт.
чт
15 жовт.

Чому варто бронювати квитки на потяги Копенгаген — Амстердам в Omio?

Deutsche Bahn виконує всі рейси потяги за маршрутом Копенгаген — Амстердам.
Omio — офіційний торговий посередник, що продає квитки на всі види транспорту за маршрутом Копенгаген — Амстердам.

Чому варто бронювати в Omio, а не в Deutsche Bahn?

  • Створено для міжнародних мандрівників. Програма Omio доступна вашою мовою, включно із цілодобовою службою підтримки клієнтів, і приймає різні способи оплати, серед яких PayPal, кредитні картки й банківський переказ, у зручній для вас валюті.
  • Порівняння всіх варіантів. В Omio можна порівнювати квитки Deutsche Bahn з квитками на всі доступні види транспорту, серед яких train, bus і flight, і вибрати найкращий варіант подорожі за маршрутом Копенгаген — Амстердам.

Чому варто бронювати в Omio, а не в Trainline або Wanderu?

  • Різні види транспорту. В Omio можна порівнювати квитки на різні види транспорту, серед яких train, bus і flight, і знайти ідеальний варіант подорожі за маршрутом Копенгаген — Амстердам.

Наскільки заздалегідь треба купити квитки на потяг із міста Копенгаген до міста Амстердам?

Найкращий час для бронювання квитка на потяг із міста Копенгаген до міста Амстердам — це за 77 дн. до відправлення. Подивитися, як ціни на потяги змінюються на маршруті з міста Копенгаген до міста Амстердам.
Ціни вказані за квиток в один кінець із міста Копенгаген до міста Амстердам на місяць для одного пасажира. Дані посилаються на тарифи, знайдені користувачами Omio за останні 12 місяців. Актуальні ціни можуть відрізнятися, тому що вони залежать від часу доби, класу або того, наскільки заздалегідь ви бронюєте квиток на потяг із міста Копенгаген до міста Амстердам.

Інформація про поїздку

Огляд: потяг із міста Копенгаген до міста Амстердам

ДаніяДанія
НідерландиНідерланди
Icon of train

Потяги з міста Копенгаген до міста Амстердам ходять у середньому таку кількість разів на день: 6; час у дорозі становить приблизно 10год. 25хв.. Низькі ціни квитків на потяг для цієї поїздки починаються від $69, але ви можете подорожувати лише від $25 таким видом транспорту: автобус.

Найраніший потяг відправляється о 00:02, а останній — о 23:58. Найшвидший потяг долає відстань 621 км за 9год. 12хв..

Omio пропонує вигідні тарифи й найнижчі ціни. Раннє бронювання зазвичай гарантує нижчі ціни. Ціни змінюються щодня й залежать від наявності вільних місць. Дисконтні картки, поїздки автобусами й плату за бронювання не включено.
Інформація про ціни
Найдешевший альтернативний спосіб пересування
Автобус від $25
Відстань
621 км
Середня тривалість поїздки потягом
10год. 25хв.
Найнижча ціна квитка
$69
Потягів на день
6
Найшвидший потяг
9год. 12хв.
Перший потяг
0:02
Останній потяг
23:58
Найдешевший місяць
лип.
Найдешевший день
вт
Високий сезон
лип. - вер.
Низький сезон
січ. - бер.
Найзавантаженіший день
вт
Найменш завантажений день
пт
Найкращий час для бронювання
84 дн.
Omio пропонує вигідні тарифи й найнижчі ціни. Раннє бронювання зазвичай гарантує нижчі ціни. Ціни змінюються щодня й залежать від наявності вільних місць. Дисконтні картки, поїздки автобусами й плату за бронювання не включено.
Інформація про ціни
Найдешевший альтернативний спосіб пересування
Автобус від $25

Залізничні компанії: потяги Deutsche Bahn з Копенгаген до АмстердамПотяги Deutsche Bahn доставлять вас між Копенгаген та Амстердам від $25. Завдяки понад 1000 транспортним компаніям на Omio ви можете знайти найкращі розклади та квитки на потяг для своєї подорожі.

Deutsche Bahn

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість Deutsche Bahn
9год. 12хв.
Найдешевша ціна Deutsche Bahn
$69
Частота Deutsche Bahn
6 разів на день

Найбільш часті запитання: Поїзди Копенгаген — Амстердам

Знайдіть відповіді на найпоширеніші запитання про подорожі за маршрутом Копенгаген — Амстердам (потяг). Від часу в дорозі й цін на квитки до прямих сполучень, найраніших і найпізніших відправлень, а також про те, чи є маршрут мальовничим, — наші запитання та відповіді охоплюють усе, що вам потрібно для планування подорожі. Шукаєте найшвидший потяг, найдешевший варіант або поради, як найкраще організувати поїздку до міста Амстердам? Цей путівник допоможе вам подорожувати впевнено й продумано.

FAQs
Дешеві квитки за маршрутом Копенгаген - Амстердам коштують від $69 при бронюванні заздалегідь. Середня ціна квитка на поїзд за маршрутом Копенгаген - Амстердам становить $129, але ціни залежать від обраного часу та класу і зазвичай вони дорожчі в день відправлення.
Так, є варіанти подорожі за маршрутом Копенгаген - Амстердам без пересадок разом з . Є Є 0 прямий поїзд за маршрутом Копенгаген - Амстердам щодня. У вихідні або святкові дні може бути менше прямих рейсів.
Найбільш ранній поїзд за маршрутом Копенгаген - Амстердам відправляється о 0:02.
Найбільш пізній поїзд Копенгаген - Амстердам відправляється о 23:58.
Є 6 поїзд рейсів на день за маршрутом Копенгаген - Амстердам, що вимагають мінімум одну пересадку разом з Deutsche Bahn. Розклад може змінюватися в святкові або вихідні дні і пропонувати рідші прямі поїзди.
Обираючи поїзд за маршрутом Копенгаген - Амстердам, ви можете звернутися до Deutsche Bahn для пошуку найкращого маршруту в Амстердам. Ви також можете перевірити всі доступні авіакомпанії, які пропонують рейс Копенгаген - Амстердам, і порівняти їх пропозиції перед покупкою квитка на поїзд.
Подорож до міста Амстердам з міста Копенгаген варто робити не в якості денної подорожі тривалістю 9год. 12хв. в обидві сторони. Перевірте все за допомогою Omio app найкращий спосіб подорожувати.
Доцільно порівняти доступні варіанти, оскільки є 3 варіанти, щоб спланувати подорож Копенгаген - Амстердам, включаючи потяг, автобус і літак.

популярні залізничні станції

Важливі станції та аеропорти для цього маршруту

Більшість потягів Копенгаген–Амстердам використовують пару станцій København Hovedb.–Amsterdam Centraal, деякі рейси прибувають до станції Amsterdam Zuid. Скористайтеся цим посібником, щоб порівняти залізничні станції Копенгаген та Амстердам на цьому маршруті, перевірити транспорт у центрі міста, а також перевірити практичні особливості, такі як обладнання та послуги залізничного вокзалу.

Станції відправлення потягів у Копенгаген
Станції прибуття потягів у Амстердам

З якої станції Копенгаген відправляються потяг до станції Амстердам?

Потяги з Копенгаген до Амстердам відправляються з København Hovedb.. Станція розташована за від центру міста Копенгаген, за адресою Banegårdspladsen 7, 1570 Copenhagen V, Copenhagen Municipality, Denmark.
København Hovedb.Banegårdspladsen 7, 1570 Copenhagen V, Copenhagen Municipality, Denmark+45 70 13 14 15WifiШафи для зберігання багажуПарковкаРестораниБанкоматТаксіДоступністьТуалетГотельЛаунж-зонаБюро знахідокКвиткова касаСтоянка для велосипедівПрокат велосипедівАвтомобіліДовідкова стійкаБагажні візки
Транспорт у центрі міста

Як дістатися до København Hovedb. з центру міста Копенгаген

Автобус23, 5C, 2A, 250S · 5хв. · $4 · кожні ~56 хв

Зручності та послуги залізничного вокзалу København Hovedb.

København Hovedb. має практичні послуги для цього маршруту, зокрема Wifi, Шафи для зберігання багажу, Парковка, Ресторани, Банкомат, Таксі, Доступність, Туалет, Готель, Лаунж-зона, Бюро знахідок, Квиткова каса, Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі, Довідкова стійка і Багажні візки.

Їжа та напої

Їжа та напої доступні на станції København Hovedb..

Wi-Fi та банкомати

На станції København Hovedb. доступний Wi-Fi. Банкомати доступні на станції København Hovedb..

Квитки та інформація

Підтримка в касі доступна на станції København Hovedb.. Інформаційні стійки доступні на станції København Hovedb..

Багаж та загублені речі

Камера зберігання багажу доступна на станції København Hovedb.. Бюро знахідок доступне на станції.

Парковка, таксі та туалети

Доступно в København Hovedb.: Парковка, Таксі, Туалет.

Сервіси для велосипедів та автомобілів

Доступно в København Hovedb.: Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі.

Доступність

На станції København Hovedb. доступні зручності для людей з обмеженими можливостями.

Dybboelsbro st1705 Copenhagen, DenmarkПарковкаРестораниБанкоматТаксіДоступністьТуалетГотельСтоянка для велосипедівПрокат велосипедів
Транспорт у центрі міста

Як дістатися до Dybboelsbro st з центру міста Копенгаген

Dybboelsbro st знаходиться на відстані 1 км від центру міста Копенгаген. Варіанти громадського транспорту включають:

ПотягBx, H, E, C, B, A · 2хв. · $1 · кожні ~46 хв
B, C, A, E, H, Bx · 5хв. · $1 · кожні ~45 хв
Автобус11 · 5хв. · $4 · кожні ~16 хв

Зручності та послуги залізничного вокзалу Dybboelsbro st

Dybboelsbro st має практичні послуги для цього маршруту, зокрема Парковка, Ресторани, Банкомат, Таксі, Доступність, Туалет, Готель, Стоянка для велосипедів і Прокат велосипедів.

Їжа та напої

Їжа та напої доступні на станції Dybboelsbro st.

Wi-Fi та банкомати

Банкомати доступні на станції Dybboelsbro st.

Парковка, таксі та туалети

Доступно в Dybboelsbro st: Парковка, Таксі, Туалет.

Сервіси для велосипедів та автомобілів

Доступно в Dybboelsbro st: Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів.

Доступність

На станції Dybboelsbro st доступні зручності для людей з обмеженими можливостями.

Vesterport st1609 Copenhagen, DenmarkПарковкаРестораниБанкоматТаксіДоступністьТуалетГотельСтоянка для велосипедівПрокат велосипедівАвтомобілі

Зручності та послуги залізничного вокзалу Vesterport st

Vesterport st має практичні послуги для цього маршруту, зокрема Парковка, Ресторани, Банкомат, Таксі, Доступність, Туалет, Готель, Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів і Автомобілі.

Їжа та напої

Їжа та напої доступні на станції Vesterport st.

Wi-Fi та банкомати

Банкомати доступні на станції Vesterport st.

Парковка, таксі та туалети

Доступно в Vesterport st: Парковка, Таксі, Туалет.

Сервіси для велосипедів та автомобілів

Доступно в Vesterport st: Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі.

Доступність

На станції Vesterport st доступні зручності для людей з обмеженими можливостями.

Найпопулярніші залізничні сполучення

Найпопулярніші поїзди до і з Амстердам та Копенгаген

З додатком Omio планувати подорожі просто

Ми допоможемо вам дістатися потрібного пункту призначення. Актуальні дані про поїзди в режимі реального часу, електронні квитки та інші переваги роблять наш інноваційний додаток ідеальним засобом для планування та відстеження поїздок.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone