Квитки на поїзд Берлін — Кетен разом з Deutsche Bahn (ICE,IC,RE)

нд, 30 серп.
+ Додати повернення
Deutsche Bahn
Deutsche Bahn Intercity (DB IC)
Deutsche Bahn Regio (DB Regional)
České dráhy
Regionale
Понад 2000 туристичних компаній
Deutsche Bahn
Deutsche Bahn Intercity (DB IC)
Deutsche Bahn Regio (DB Regional)
České dráhy
Regionale
Понад 2000 туристичних компаній
QR-Code
Відскануйте, щоб отримати безкоштовну програму
Використовуйте нашу програму, щоб отримувати наживо оновлену інформацію про подорожі та бронювати електронні квитки на потяги, автобуси, літаки й пороми.
App Store
rate4.9
42K оцінок
Google Play
rate4.6
136K відгуків

Найшвидші поїздки поїздами за найнижчою ціною Берлін Кетен

Розклад, ціни та доступні для бронювання квитки на 30 серп.

Найнижча ціна на 30 серп.

35€

Середня ціна квитка на 30 серп.

35€

Найшвидша поїздка на 30 серп.

1 г. 55 хв.

Середня тривалість поїздки на 30 серп.

1 г. 55 хв.

Потяги на 30 серп.

1

Відстань

130 км

Дешеві квитки

Найкращий спосіб знайти дешевий тариф — забронювати квиток якомога раніше й уникати подорожей у час пік.

Квиток за маршрутом Берлін — Кетен у середньому коштуватиме приблизно 35€, якщо ви його купите в будь-який день, але найдешевші квитки можна купити лише за 35€.

Швидкі потяги

На нд, 30 серп. ми знайшли 1 потягів із Берлін до Кетен, зокрема 1 прямих рейсів.

Прямі потяги на нд, 30 серп. долають відстань у 130 км у середньому за 1 г. 55 хв. . Однак якщо правильно розрахувати час, на деяких потягах можна дістатися до пункту призначення лише за 1 г. 55 хв. .

Подорож найповільнішими поїздами триватиме 1 г. 55 хв. і зазвичай передбачає одну або дві пересадки. Однак цей варіант надає можливість заощадити кошти, якщо маєте обмежений бюджет.

  • Deutsche Bahn
    7:271г.55
    Берлін
    9:22Кетен
    35 1В один кінець
    0 пересадок

Відомості щодо відправлення в режимі реального часу

Від Берлін до Кетен маршрутів потягів

У таблиці нижче наведено актуальні відправлення за маршрутом Берлін — Кетен (потяги) на завтра, неділя, 30 серпня. Крім того, можна вручну оновити результати нижче, щоб побачити оновлені рейси (потяг).

Останнє оновлення о
Постачальник послугВідправленняТривалістьПрибуттяПересадки
Квитки
Deutsche Bahn7:27 Берлін
1г.55
9:22 Кетен0 пересадокпрямий

Це останній потяг на сьогодні.

Знайти всі дати і час для цієї подорожі

Порівняти ціни та квитки Ціни для різних видів транспорту

Порівняйте ціни (потяг) на наступні три тижні. Швидко переглядайте найкращі пропозиції, знаходьте найнижчі тарифи й обирайте варіанти на свій бюджет.

нд
30 серп.
пн
31 серп.
вт
01 вер.
ср
02 вер.
чт
03 вер.
пт
04 вер.
сб
05 вер.

Чому варто бронювати квитки на потяги Берлін — Кетен в Omio?

Deutsche Bahn, а також Deutsche Bahn Intercity (DB IC) або Deutsche Bahn Regio (DB Regional) пропонують квитки на потяги за маршрутом Берлін — Кетен.
Omio — офіційний торговий посередник, що продає квитки на всі види транспорту за маршрутом Берлін — Кетен.

Чому варто бронювати в Omio, а не в Deutsche Bahn?

  • Порівняння з іншими перевізниками. В Omio можна не лише купувати квитки Deutsche Bahn, а й порівнювати квитки Deutsche Bahn Intercity (DB IC) або Deutsche Bahn Regio (DB Regional), щоб знайти найкращий варіант поїздки за маршрутом Берлін — Кетен.
  • Створено для міжнародних мандрівників. Програма Omio доступна вашою мовою, включно із цілодобовою службою підтримки клієнтів, і приймає різні способи оплати, серед яких PayPal, кредитні картки й банківський переказ, у зручній для вас валюті.

Інформація про поїздку

Огляд: потяг із міста Берлін до міста Кетен

НімеччинаНімеччина
НімеччинаНімеччина
Icon of train

Потяги з міста Берлін до міста Кетен ходять у середньому таку кількість разів на день: 8; час у дорозі становить приблизно 1год. 37хв.. Низькі ціни квитків на потяг для цієї поїздки починаються від 26€, якщо ви бронюєте заздалегідь.

Найраніший потяг відправляється о 00:12, а останній — о 23:47. Найшвидший потяг долає відстань 130 км за 1год. 49хв..

Omio пропонує вигідні тарифи й найнижчі ціни. Раннє бронювання зазвичай гарантує нижчі ціни. Ціни змінюються щодня й залежать від наявності вільних місць. Дисконтні картки, поїздки автобусами й плату за бронювання не включено.
Інформація про ціни
Відстань
130 км
Середня тривалість поїздки потягом
1год. 37хв.
Найнижча ціна квитка
26€
Потягів на день
8
Найшвидший потяг
1год. 49хв.
Перший потяг
0:12
Останній потяг
23:47
Найдешевший місяць
вер.
Найдешевший день
сб
Високий сезон
жовт. - груд.
Низький сезон
січ. - бер.
Найкращий час для бронювання
14 дн.
Omio пропонує вигідні тарифи й найнижчі ціни. Раннє бронювання зазвичай гарантує нижчі ціни. Ціни змінюються щодня й залежать від наявності вільних місць. Дисконтні картки, поїздки автобусами й плату за бронювання не включено.
Інформація про ціни

Залізничні компанії: потяги Deutsche Bahn, Deutsche Bahn Intercity (DB IC), Deutsche Bahn Regio (DB Regional) з Берлін до КетенПотяги Deutsche Bahn, Deutsche Bahn Intercity (DB IC), Deutsche Bahn Regio (DB Regional) доставлять вас між Берлін та Кетен від 26€. Завдяки понад 1000 транспортним компаніям на Omio ви можете знайти найкращі розклади та квитки на потяг для своєї подорожі.

Deutsche Bahn

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість Deutsche Bahn
1год. 49хв.
Найдешевша ціна Deutsche Bahn
26€

Deutsche Bahn Intercity (DB IC)

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість Deutsche Bahn Intercity (DB IC)
1год. 33хв.
Найдешевша ціна Deutsche Bahn Intercity (DB IC)
52€
Частота Deutsche Bahn Intercity (DB IC)
18 разів на день

Deutsche Bahn Regio (DB Regional)

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість Deutsche Bahn Regio (DB Regional)
2год. 16хв.
Частота Deutsche Bahn Regio (DB Regional)
7 разів на день

Найбільш часті запитання: Поїзди Берлін — Кетен

Знайдіть відповіді на найпоширеніші запитання про подорожі за маршрутом Берлін — Кетен (потяг). Від часу в дорозі й цін на квитки до прямих сполучень, найраніших і найпізніших відправлень, а також про те, чи є маршрут мальовничим, — наші запитання та відповіді охоплюють усе, що вам потрібно для планування подорожі. Шукаєте найшвидший потяг, найдешевший варіант або поради, як найкраще організувати поїздку до міста Кетен? Цей путівник допоможе вам подорожувати впевнено й продумано.

FAQs
Дешеві квитки за маршрутом Берлін - Кетен коштують від 26€ при бронюванні заздалегідь. Середня ціна квитка на поїзд за маршрутом Берлін - Кетен становить 34€, але ціни залежать від обраного часу та класу і зазвичай вони дорожчі в день відправлення.
Так, є варіанти подорожі за маршрутом Берлін - Кетен без пересадок разом з . Є Є 0 прямий поїзд за маршрутом Берлін - Кетен щодня. У вихідні або святкові дні може бути менше прямих рейсів.
Найбільш ранній поїзд за маршрутом Берлін - Кетен відправляється о 0:12.
Найбільш пізній поїзд Берлін - Кетен відправляється о 23:47.
Є 8 поїзд рейсів на день за маршрутом Берлін - Кетен, що вимагають мінімум одну пересадку разом з Deutsche Bahn, Deutsche Bahn Intercity (DB IC), Deutsche Bahn Regio (DB Regional). Розклад може змінюватися в святкові або вихідні дні і пропонувати рідші прямі поїзди.
Обираючи поїзд за маршрутом Берлін - Кетен, ви можете звернутися до Deutsche Bahn, Deutsche Bahn Intercity (DB IC), Deutsche Bahn Regio (DB Regional) для пошуку найкращого маршруту в Кетен. Ви також можете перевірити всі доступні авіакомпанії, які пропонують рейс Берлін - Кетен, і порівняти їх пропозиції перед покупкою квитка на поїзд.
Денну подорож до міста Кетен з місцем відправлення Берлін варто обирати при тривалості подорожі 1год. 49хв. в обидві сторони. Перевірте все за допомогою Omio app найкращий спосіб подорожувати.
Якщо обрати поїзд, найдешевший місяць для подорожі Берлін - Кетен - вересень.
Так, ви можете обрати потяг для маршруту Берлін - Кетен.

популярні залізничні станції

Важливі станції та аеропорти для цього маршруту

Більшість потягів Берлін–Кетен використовують пару станцій Berlin Hbf–Köthen, деякі рейси прибувають до станції Arensdorf(Köthen). Скористайтеся цим посібником, щоб порівняти залізничні станції Берлін та Кетен на цьому маршруті, перевірити транспорт у центрі міста, а також перевірити практичні особливості, такі як обладнання та послуги залізничного вокзалу.

Станції відправлення потягів у Берлін
Станції прибуття потягів у Кетен

З якої станції Берлін відправляються потяг до станції Кетен?

Потяги з Берлін до Кетен відправляються з Berlin Hbf. Станція розташована за 3 км від центру міста Берлін, за адресою Europaplatz 1, 10557 Berlin, Germany.
Berlin HbfEuropaplatz 1, 10557 Berlin, GermanyWifiШафи для зберігання багажуПарковкаРестораниБанкоматТаксіДоступністьТуалетГотельКвиткова касаСтоянка для велосипедівПрокат велосипедівАвтомобіліДовідкова стійка
Транспорт у центрі міста

Як дістатися до Berlin Hbf з центру міста Берлін

Berlin Hbf знаходиться на відстані 2 км від центру міста Берлін. Варіанти громадського транспорту включають:

ПотягRb23, Re2, Rb14, Re7, Fex · 5хв. · 3€ · кожні ~6 хв
U5 · 8хв. · 3€ · кожні ~25 хв
АвтобусN40, 142 · 12хв. · 2€ · кожні ~8 хв
170, 270, 170A, 157A, 157 · 18хв. · 1€
ТрамвайM8 · 13хв. · 3€ · кожні ~12 хв

Зручності та послуги залізничного вокзалу Berlin Hbf

Berlin Hbf має практичні послуги для цього маршруту, зокрема Wifi, Шафи для зберігання багажу, Парковка, Ресторани, Банкомат, Таксі, Доступність, Туалет, Готель, Квиткова каса, Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі і Довідкова стійка.

Їжа та напої

Їжа та напої доступні на станції Berlin Hbf.

Wi-Fi та банкомати

На станції Berlin Hbf доступний Wi-Fi. Банкомати доступні на станції Berlin Hbf.

Квитки та інформація

Підтримка в касі доступна на станції Berlin Hbf. Інформаційні стійки доступні на станції Berlin Hbf.

Багаж та загублені речі

Камера зберігання багажу доступна на станції Berlin Hbf.

Парковка, таксі та туалети

Доступно в Berlin Hbf: Парковка, Таксі, Туалет.

Сервіси для велосипедів та автомобілів

Доступно в Berlin Hbf: Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі.

Доступність

На станції Berlin Hbf доступні зручності для людей з обмеженими можливостями.

Berlin SpandauBerlin-Spandau, Seegefelder Str. 1, 13597 BerlinWifiШафи для зберігання багажуШопінгПарковкаРестораниБанкоматТаксіДоступністьТуалетГотельЛаунж-зонаБюро знахідокКвиткова касаСтоянка для велосипедівПрокат велосипедівАвтомобіліДовідкова стійка
Транспорт у центрі міста

Як дістатися до Berlin Spandau з центру міста Берлін

Berlin Spandau знаходиться на відстані 14 км від центру міста Берлін. Варіанти громадського транспорту включають:

ПотягS3, S9, S5 · 10хв. · 3€ · кожні ~14 хв
S9, S5, S3 · 25хв. · 3€ · кожні ~14 хв

Зручності та послуги залізничного вокзалу Berlin Spandau

Berlin Spandau має практичні послуги для цього маршруту, зокрема Wifi, Шафи для зберігання багажу, Шопінг, Парковка, Ресторани, Банкомат, Таксі, Доступність, Туалет, Готель, Лаунж-зона, Бюро знахідок, Квиткова каса, Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі і Довідкова стійка.

Їжа та напої

Їжа та напої доступні на станції Berlin Spandau.

Wi-Fi та банкомати

На станції Berlin Spandau доступний Wi-Fi. Банкомати доступні на станції Berlin Spandau.

Квитки та інформація

Підтримка в касі доступна на станції Berlin Spandau. Інформаційні стійки доступні на станції Berlin Spandau.

Багаж та загублені речі

Камера зберігання багажу доступна на станції Berlin Spandau. Бюро знахідок доступне на станції.

Парковка, таксі та туалети

Доступно в Berlin Spandau: Парковка, Таксі, Туалет.

Сервіси для велосипедів та автомобілів

Доступно в Berlin Spandau: Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі.

Доступність

На станції Berlin Spandau доступні зручності для людей з обмеженими можливостями.

Berlin AlexanderplatzAlexanderplatz, Dircksenstr. 2, 10179 BerlinWifiШафи для зберігання багажуШопінгПарковкаРестораниБанкоматТаксіДоступністьТуалетГотельЛаунж-зонаБюро знахідокКвиткова касаСтоянка для велосипедівПрокат велосипедівАвтомобіліДовідкова стійка

Зручності та послуги залізничного вокзалу Berlin Alexanderplatz

Berlin Alexanderplatz має практичні послуги для цього маршруту, зокрема Wifi, Шафи для зберігання багажу, Шопінг, Парковка, Ресторани, Банкомат, Таксі, Доступність, Туалет, Готель, Лаунж-зона, Бюро знахідок, Квиткова каса, Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі і Довідкова стійка.

Їжа та напої

Їжа та напої доступні на станції Berlin Alexanderplatz.

Wi-Fi та банкомати

На станції Berlin Alexanderplatz доступний Wi-Fi. Банкомати доступні на станції Berlin Alexanderplatz.

Квитки та інформація

Підтримка в касі доступна на станції Berlin Alexanderplatz. Інформаційні стійки доступні на станції Berlin Alexanderplatz.

Багаж та загублені речі

Камера зберігання багажу доступна на станції Berlin Alexanderplatz. Бюро знахідок доступне на станції.

Парковка, таксі та туалети

Доступно в Berlin Alexanderplatz: Парковка, Таксі, Туалет.

Сервіси для велосипедів та автомобілів

Доступно в Berlin Alexanderplatz: Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі.

Доступність

На станції Berlin Alexanderplatz доступні зручності для людей з обмеженими можливостями.

Більше варіантів для вашої подорожі Берлін - Кетен

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію

Найпопулярніші залізничні сполучення

ГоловнаПотягиПоїзд Берлін - Кетен

З додатком Omio планувати подорожі просто

Ми допоможемо вам дістатися потрібного пункту призначення. Актуальні дані про поїзди в режимі реального часу, електронні квитки та інші переваги роблять наш інноваційний додаток ідеальним засобом для планування та відстеження поїздок.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone