Квитки на поїзд Байройт — Kulmbach разом з Deutsche Bahn

пн, 28 вер.
+ Додати повернення
agilis
Deutsche Bahn
České dráhy
Regionale
RegioJet a.s.
Понад 2000 туристичних компаній
agilis
Deutsche Bahn
České dráhy
Regionale
RegioJet a.s.
Понад 2000 туристичних компаній
QR-Code
Відскануйте, щоб отримати безкоштовну програму
Використовуйте нашу програму, щоб отримувати наживо оновлену інформацію про подорожі та бронювати електронні квитки на потяги, автобуси, літаки й пороми.
App Store
rate4.9
42K оцінок
Google Play
rate4.6
136K відгуків

Відомості щодо відправлення в режимі реального часу

Від Байройт до Kulmbach маршрутів потягів

У таблиці нижче наведено актуальні відправлення за маршрутом Байройт — Kulmbach (потяги) на сьогодні, неділя, 27 вересня. Крім того, можна вручну оновити результати нижче, щоб побачити оновлені рейси (потяг).

Останнє оновлення о
Постачальник послугВідправленняТривалістьПрибуттяПересадки
Квитки
agilis18:37 Байройт
0г.32
19:09 Kulmbach0 пересадокпрямий
Deutsche Bahn Regio (DB Regional)19:03 Байройт
0г.32
19:35 Kulmbach0 пересадокпрямий

Це останній потяг на сьогодні.

Знайти всі дати і час для цієї подорожі

Порівняти ціни та квитки Ціни для різних видів транспорту

Порівняйте ціни (потяг і автобус) на наступні три тижні. Швидко переглядайте найкращі пропозиції, знаходьте найнижчі тарифи й обирайте варіанти на свій бюджет.

пн
28 вер.
вт
29 вер.
ср
30 вер.
чт
01 жовт.
пт
02 жовт.
сб
03 жовт.
нд
04 жовт.

Чому варто бронювати квитки на потяги Байройт — Kulmbach в Omio?

agilis, а також Deutsche Bahn пропонують квитки на потяги за маршрутом Байройт — Kulmbach.
Omio — єдиний офіційний торговий посередник, що продає квитки agilis.

Чому варто бронювати в Omio, а не в agilis?

  • Порівняння з іншими перевізниками. В Omio можна не лише купувати квитки agilis, а й порівнювати квитки Deutsche Bahn, щоб знайти найкращий варіант поїздки за маршрутом Байройт — Kulmbach.
  • Створено для міжнародних мандрівників. Програма Omio доступна вашою мовою, включно із цілодобовою службою підтримки клієнтів, і приймає різні способи оплати, серед яких PayPal, кредитні картки й банківський переказ, у зручній для вас валюті.
  • Порівняння всіх варіантів. В Omio можна порівнювати квитки agilis з квитками на всі доступні види транспорту, серед яких train і bus, і вибрати найкращий варіант подорожі за маршрутом Байройт — Kulmbach.

Чому варто бронювати в Omio, а не в Raileurope або Rome2rio?

  • Офіційний торговий посередник. Квитки agilis можна придбати лише в Omio або на вебсайті agilis, бо Omio — єдиний офіційний торговий посередник, який продає квитки agilis. Raileurope або Rome2rio не продають квитки agilis, оскільки не мають статусу офіційного торгового посередника.
  • Різні види транспорту. В Omio можна порівнювати квитки на різні види транспорту, серед яких train і bus, і знайти ідеальний варіант подорожі за маршрутом Байройт — Kulmbach.

Інформація про поїздку

Огляд: потяг із міста Байройт до міста Kulmbach

НімеччинаНімеччина
НімеччинаНімеччина
Icon of train

Потяги з міста Байройт до міста Kulmbach ходять у середньому таку кількість разів на день: 5; час у дорозі становить приблизно 31хв.. Низькі ціни квитків на потяг для цієї поїздки починаються від 50S$, якщо ви бронюєте заздалегідь.

На день здійснюють таку кількість поїздок: 5 (потяги). Найраніший потяг відправляється о 07:03, а останній — о 07:28. Найшвидший потяг долає відстань 19 км за 27хв..

Omio пропонує вигідні тарифи й найнижчі ціни. Раннє бронювання зазвичай гарантує нижчі ціни. Ціни змінюються щодня й залежать від наявності вільних місць. Дисконтні картки, поїздки автобусами й плату за бронювання не включено.
Інформація про ціни
Відстань
19 км
Середня тривалість поїздки потягом
31хв.
Найнижча ціна квитка
50S$
Потягів на день
5
Прямі потяги
5
Найшвидший потяг
27хв.
Перший потяг
7:03
Останній потяг
7:28
Найдешевший місяць
серп.
Найдешевший день
пн
Високий сезон
лип. - вер.
Низький сезон
січ. - бер.
Omio пропонує вигідні тарифи й найнижчі ціни. Раннє бронювання зазвичай гарантує нижчі ціни. Ціни змінюються щодня й залежать від наявності вільних місць. Дисконтні картки, поїздки автобусами й плату за бронювання не включено.
Інформація про ціни

Залізничні компанії: потяги Deutsche Bahn, agilis з Байройт до KulmbachПотяги Deutsche Bahn, agilis доставлять вас між Байройт та Kulmbach від 50S$. Завдяки понад 1000 транспортним компаніям на Omio ви можете знайти найкращі розклади та квитки на потяг для своєї подорожі.

Deutsche Bahn

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість Deutsche Bahn
27хв.
Найдешевша ціна Deutsche Bahn
50S$
Частота Deutsche Bahn
3 разів на день

agilis

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість agilis
30хв.
Найдешевша ціна agilis
50S$
Частота agilis
2 разів на день

Найбільш часті запитання: Поїзди Байройт — Kulmbach

Знайдіть відповіді на найпоширеніші запитання про подорожі за маршрутом Байройт — Kulmbach (потяг). Від часу в дорозі й цін на квитки до прямих сполучень, найраніших і найпізніших відправлень, а також про те, чи є маршрут мальовничим, — наші запитання та відповіді охоплюють усе, що вам потрібно для планування подорожі. Шукаєте найшвидший потяг, найдешевший варіант або поради, як найкраще організувати поїздку до міста Kulmbach? Цей путівник допоможе вам подорожувати впевнено й продумано.

FAQs
Дешеві квитки за маршрутом Байройт - Kulmbach коштують від 50S$ при бронюванні заздалегідь. Середня ціна квитка на поїзд за маршрутом Байройт - Kulmbach становить 52S$, але ціни залежать від обраного часу та класу і зазвичай вони дорожчі в день відправлення.
Так, є варіанти подорожі за маршрутом Байройт - Kulmbach без пересадок разом з agilis, Deutsche Bahn. Є Є 5 прямий поїзд за маршрутом Байройт - Kulmbach щодня. У вихідні або святкові дні може бути менше прямих рейсів.
Найбільш ранній поїзд за маршрутом Байройт - Kulmbach відправляється о 7:03.
Найбільш пізній поїзд Байройт - Kulmbach відправляється о 7:28.
Так, є Є 5 прямий поїзд рейсів на день за маршрутом Байройт - Kulmbach разом з agilis, Deutsche Bahn. Розклад може змінюватися в святкові або вихідні дні і пропонувати рідші прямі поїзди.
Обираючи поїзд за маршрутом Байройт - Kulmbach, ви можете звернутися до agilis, Deutsche Bahn для пошуку найкращого маршруту в Kulmbach. Ви також можете перевірити всі доступні авіакомпанії, які пропонують рейс Байройт - Kulmbach, і порівняти їх пропозиції перед покупкою квитка на поїзд.
Денну подорож до міста Kulmbach з місцем відправлення Байройт варто обирати при тривалості подорожі 27хв. в обидві сторони. Перевірте все за допомогою Omio app найкращий спосіб подорожувати.
Доцільно порівняти доступні варіанти, оскільки є 2 варіанти, щоб спланувати подорож Байройт - Kulmbach, включаючи потяг і автобус.

популярні залізничні станції

Важливі станції та аеропорти для цього маршруту

Більшість потягів Байройт–Kulmbach використовують пару станцій Bayreuth Hbf–Kulmbach. Скористайтеся цим посібником, щоб порівняти залізничні станції Байройт та Kulmbach на цьому маршруті, перевірити транспорт у центрі міста, а також перевірити практичні особливості, такі як обладнання та послуги залізничного вокзалу.

Станції відправлення потягів у Байройт
Станції прибуття потягів у Kulmbach

З якої станції Байройт відправляються потяг до станції Kulmbach?

Потяги з Байройт до Kulmbach відправляються з Bayreuth Hbf. Станція розташована за від центру міста Байройт, за адресою Bayreuth Hbf, Bahnhofstr. 20, 95444 Bayreuth.
Bayreuth HbfBayreuth Hbf, Bahnhofstr. 20, 95444 BayreuthWifiШафи для зберігання багажуШопінгПарковкаРестораниБанкоматТаксіДоступністьТуалетГотельЛаунж-зонаБюро знахідокКвиткова касаСтоянка для велосипедівПрокат велосипедівАвтомобіліДовідкова стійка

Зручності та послуги залізничного вокзалу Bayreuth Hbf

Bayreuth Hbf має практичні послуги для цього маршруту, зокрема Wifi, Шафи для зберігання багажу, Шопінг, Парковка, Ресторани, Банкомат, Таксі, Доступність, Туалет, Готель, Лаунж-зона, Бюро знахідок, Квиткова каса, Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі і Довідкова стійка.

Їжа та напої

Їжа та напої доступні на станції Bayreuth Hbf.

Wi-Fi та банкомати

На станції Bayreuth Hbf доступний Wi-Fi. Банкомати доступні на станції Bayreuth Hbf.

Квитки та інформація

Підтримка в касі доступна на станції Bayreuth Hbf. Інформаційні стійки доступні на станції Bayreuth Hbf.

Багаж та загублені речі

Камера зберігання багажу доступна на станції Bayreuth Hbf. Бюро знахідок доступне на станції.

Парковка, таксі та туалети

Доступно в Bayreuth Hbf: Парковка, Таксі, Туалет.

Сервіси для велосипедів та автомобілів

Доступно в Bayreuth Hbf: Стоянка для велосипедів, Прокат велосипедів, Автомобілі.

Доступність

На станції Bayreuth Hbf доступні зручності для людей з обмеженими можливостями.

Найпопулярніші поїзди до і з Kulmbach та Байройт

З додатком Omio планувати подорожі просто

Ми допоможемо вам дістатися потрібного пункту призначення. Актуальні дані про поїзди в режимі реального часу, електронні квитки та інші переваги роблять наш інноваційний додаток ідеальним засобом для планування та відстеження поїздок.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone