Автобус Orebro — Стокгольм разом з Vy Bus4You

сб, 26 вер.
+ Додати повернення
Vy Bus4You
FlixBus
Euroticket
Flibco
Infobus
Понад 2000 туристичних компаній
Vy Bus4You
FlixBus
Euroticket
Flibco
Infobus
Понад 2000 туристичних компаній
QR-Code
Відскануйте, щоб отримати безкоштовну програму
Використовуйте нашу програму, щоб отримувати наживо оновлену інформацію про подорожі та бронювати електронні квитки на потяги, автобуси, літаки й пороми.
App Store
rate4.9
42K оцінок
Google Play
rate4.6
136K відгуків

Найшвидші поїздки автобусами за найнижчою ціною Orebro Стокгольм

Розклад, ціни та доступні для бронювання квитки на 26 вер.

Найнижча ціна на 26 вер.

90lei

Середня ціна квитка на 26 вер.

197lei

Найшвидша поїздка на 26 вер.

2 г. 35 хв.

Середня тривалість поїздки на 26 вер.

2 г. 37 хв.

Автобуси на 26 вер.

18

Відстань

162 км

Дешеві квитки

Найкращий спосіб знайти дешевий тариф — забронювати квиток якомога раніше й уникати подорожей у час пік.

Квиток за маршрутом Orebro — Стокгольм у середньому коштуватиме приблизно 197lei, якщо ви його купите в будь-який день, але найдешевші квитки можна купити лише за 90lei.

Швидкі автобуси

На сб, 26 вер. ми знайшли 18 автобусів із Orebro до Стокгольм, зокрема 7 прямих рейсів.

Прямі автобуси на сб, 26 вер. долають відстань у 162 км в середньому за 2 г. 37 хв. . Однак якщо правильно розрахувати час, на деяких автобусах можна дістатися до пункту призначення лише за 2 г. 35 хв. .

Подорож найповільнішими автобусами триватиме 2 г. 45 хв. і зазвичай передбачає одну або дві пересадки. Однак це відмінний варіант, якщо ви хочете трохи заощадити.

  • FlixBusFlixBus
    9:302г.35
    Örebro, Västra Bangatan (Centralstation)
    12:05Stockholm, Cityterminalen
    90 lei1В один кінець
    0 пересадок
  • FlixBusFlixBus
    17:452г.35
    Örebro, Västra Bangatan (Centralstation)
    20:20Stockholm, Cityterminalen
    104 lei1В один кінець
    0 пересадок
  • Vy Bus4You850
    12:352г.45
    Örebro, Västra Bangatan (Centralstation)
    15:20Stockholm, Terminalslingan (Cityterminalen)
    116 lei1В один кінець
    0 пересадок
  • Vy Bus4You850
    7:552г.45
    Örebro, Västra Bangatan (Centralstation)
    10:40Stockholm, Terminalslingan (Cityterminalen)
    116 lei1В один кінець
    0 пересадок
  • FlixBusFlixBus
    10:502г.35
    Örebro, Västra Bangatan (Centralstation)
    13:25Stockholm, Cityterminalen
    121 lei1В один кінець
    0 пересадок

Відомості щодо відправлення в режимі реального часу

Від Orebro до Стокгольм автобусних маршрутів

У таблиці нижче наведено актуальні відправлення за маршрутом Orebro — Стокгольм (автобуси) на завтра, субота, 26 вересня. Крім того, можна вручну оновити результати нижче, щоб побачити оновлені рейси (автобус).

Останнє оновлення о
Постачальник послугВідправленняТривалістьПрибуттяПересадки
Квитки
Vy Bus4You850 · 4002:50 Örebro, Västra Bangatan (Centralstation)
3г.55
6:45 Stockholm, Terminalslingan (Cityterminalen)1 пересадка
Vy Bus4You8503:45 Örebro, Västra Bangatan (Centralstation)
3г.35
7:20 Stockholm, Terminalslingan (Cityterminalen)0 пересадокпрямий
Vy Bus4You850 · 4005:35 Örebro, Västra Bangatan (Centralstation)
3г.55
9:30 Stockholm, Terminalslingan (Cityterminalen)1 пересадка
Vy Express Sweden900+Vy Bus4You4007:35 Örebro, Västra Bangatan (Centralstation)
4г.40
12:15 Stockholm, Terminalslingan (Cityterminalen)1 пересадка
Vy Bus4You8507:55 Örebro, Västra Bangatan (Centralstation)
2г.45
10:40 Stockholm, Terminalslingan (Cityterminalen)0 пересадокпрямий
Vy Bus4You850 · 2008:45 Örebro, Västra Bangatan (Centralstation)
3г.45
12:30 Stockholm, Terminalslingan (Cityterminalen)1 пересадка
Malartag60134 Mälartåg+Lanstrafiken701 Länstrafiken Örebro · 704 Länstrafiken Örebro+SL41 SL9:20 Örebro Centralstation
7г.23
16:43 Stockholm City station4 пересадки
Malartag60134 Mälartåg+Lanstrafiken704 Länstrafiken Örebro · 701 Länstrafiken Örebro+SL48 SL9:22 Örebro Södra station
7г.21
16:43 Stockholm City station4 пересадки
FlixBusFlixBus9:30 Örebro, Västra Bangatan (Centralstation)
2г.35
12:05 Stockholm, Cityterminalen0 пересадокпрямий
FlixBusFlixBus10:50 Örebro, Västra Bangatan (Centralstation)
2г.35
13:25 Stockholm, Cityterminalen0 пересадокпрямий
Vy Bus4You850 · 40012:20 Örebro, Västra Bangatan (Centralstation)
4г.10
16:30 Stockholm, Terminalslingan (Cityterminalen)1 пересадка
Vy Bus4You85012:35 Örebro, Västra Bangatan (Centralstation)
2г.45
15:20 Stockholm, Terminalslingan (Cityterminalen)0 пересадокпрямий
FlixBusFlixBus12:45 Örebro, Västra Bangatan (Centralstation)
2г.35
15:20 Stockholm, Cityterminalen0 пересадокпрямий
Vy Express Sweden900+Vy Bus4You20013:45 Örebro, Västra Bangatan (Centralstation)
3г.50
17:35 Stockholm, Terminalslingan (Cityterminalen)1 пересадка
Vy Bus4You850 · 40014:35 Örebro, Västra Bangatan (Centralstation)
5г.10
19:45 Stockholm, Terminalslingan (Cityterminalen)1 пересадка
Vy Bus4You850 · 40017:35 Örebro, Västra Bangatan (Centralstation)
4г.55
22:30 Stockholm, Terminalslingan (Cityterminalen)1 пересадка
FlixBusFlixBus17:45 Örebro, Västra Bangatan (Centralstation)
2г.35
20:20 Stockholm, Cityterminalen0 пересадокпрямий

Це останній автобус на сьогодні.

Знайти всі дати і час для цієї подорожі

Порівняти ціни та квитки Ціни для різних видів транспорту

Порівняйте ціни (автобус і потяг) на наступні три тижні. Швидко переглядайте найкращі пропозиції, знаходьте найнижчі тарифи й обирайте варіанти на свій бюджет.

сб
26 вер.
нд
27 вер.
пн
28 вер.
вт
29 вер.
ср
30 вер.
чт
01 жовт.
пт
02 жовт.
сб
03 жовт.
нд
04 жовт.
пн
05 жовт.
вт
06 жовт.
ср
07 жовт.
чт
08 жовт.
пт
09 жовт.

Чому варто бронювати квитки на автобуси Orebro — Стокгольм в Omio?

Vy Bus4You, а також FlixBus пропонують квитки на автобуси за маршрутом Orebro — Стокгольм.
Omio — єдиний офіційний торговий посередник, що продає квитки Vy Bus4You.

Чому варто бронювати в Omio, а не в Vy Bus4You?

  • Порівняння з іншими перевізниками. В Omio можна не лише купувати квитки Vy Bus4You, а й порівнювати квитки FlixBus, щоб знайти найкращий варіант поїздки за маршрутом Orebro — Стокгольм.
  • Створено для міжнародних мандрівників. Програма Omio доступна вашою мовою, включно із цілодобовою службою підтримки клієнтів, і приймає різні способи оплати, серед яких PayPal, кредитні картки й банківський переказ, у зручній для вас валюті.
  • Порівняння всіх варіантів. В Omio можна порівнювати квитки Vy Bus4You з квитками на всі доступні види транспорту, серед яких bus і train, і вибрати найкращий варіант подорожі за маршрутом Orebro — Стокгольм.

Інформація про поїздку

Огляд: автобус із міста Orebro до міста Стокгольм

ШвеціяШвеція
ШвеціяШвеція
Icon of bus

Автобуси з міста Orebro до міста Стокгольм ходять у середньому таку кількість разів на день: 13; час у дорозі становить приблизно 3год. 7хв.. Низькі ціни квитків на автобус для цієї поїздки починаються від 56lei, але ви можете подорожувати лише від 48lei таким видом транспорту: потяг.

На день здійснюють таку кількість поїздок: 8 (автобуси). Найраніший автобус відправляється о 00:03, а останній — о 23:55. Найшвидший автобус долає відстань 162 км за 2год. 30хв..

Omio пропонує вигідні тарифи й найнижчі ціни. Раннє бронювання зазвичай гарантує нижчі ціни. Ціни змінюються щодня й залежать від наявності вільних місць. Дисконтні картки, поїздки автобусами й плату за бронювання не включено.
Інформація про ціни
Найдешевший альтернативний спосіб пересування
Потяг від 48lei
Відстань
162 км
Середня тривалість поїздки автобусом
3год. 7хв.
Найнижча ціна квитка
56lei
Автобусів на день
13
Прямі автобуси
8
Найшвидший автобус
2год. 30хв.
Перший автобус
0:03
Останній автобус
23:55
Найдешевший місяць
груд.
Найдешевший день
сб
Високий сезон
лип. - вер.
Низький сезон
січ. - бер.
Найзавантаженіший день
сб
Найменш завантажений день
вт
Найкращий час для бронювання
35 дн.
Omio пропонує вигідні тарифи й найнижчі ціни. Раннє бронювання зазвичай гарантує нижчі ціни. Ціни змінюються щодня й залежать від наявності вільних місць. Дисконтні картки, поїздки автобусами й плату за бронювання не включено.
Інформація про ціни
Найдешевший альтернативний спосіб пересування
Потяг від 48lei

Автобусні перевізники: Vy Bus4You, FlixBus з Orebro до СтокгольмВи можете подорожувати автобусом між Orebro та Стокгольм з Vy Bus4You, FlixBus від 48lei. Коли ви шукаєте розклади та квитки, Omio покаже вам найкращу подорож.

Vy Bus4You

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість Vy Bus4You
2год. 35хв.
Найдешевша ціна Vy Bus4You
65lei
Частота Vy Bus4You
15 разів на день

FlixBus

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість FlixBus
2год. 30хв.
Найдешевша ціна FlixBus
56lei
Частота FlixBus
5 разів на день

Найбільш часті запитання: Автобус Orebro — Стокгольм

Знайдіть відповіді на найпоширеніші запитання про подорожі за маршрутом Orebro — Стокгольм (автобус). Від часу в дорозі й цін на квитки до прямих сполучень, найраніших і найпізніших відправлень, а також про те, чи є маршрут мальовничим, — наші запитання та відповіді охоплюють усе, що вам потрібно для планування подорожі. Шукаєте найшвидший автобус, найдешевший варіант або поради, як найкраще організувати поїздку до міста Стокгольм? Цей путівник допоможе вам подорожувати впевнено й продумано.

FAQs
Дешеві квитки за маршрутом Orebro - Стокгольм коштують від 56lei при бронюванні заздалегідь. Середня ціна квитка на поїзд за маршрутом Orebro - Стокгольм становить 170lei, але ціни залежать від обраного часу та класу і зазвичай вони дорожчі в день відправлення.
Так, є варіанти подорожі за маршрутом Orebro - Стокгольм без пересадок разом з Vy Bus4You, FlixBus. Є Є 8 прямий поїзд за маршрутом Orebro - Стокгольм щодня. У вихідні або святкові дні може бути менше прямих рейсів.
Найбільш ранній поїзд за маршрутом Orebro - Стокгольм відправляється о 0:03.
Найбільш пізній поїзд Orebro - Стокгольм відправляється о 23:55.
Так, є Є 8 прямий поїзд рейсів на день за маршрутом Orebro - Стокгольм разом з Vy Bus4You, FlixBus. Розклад може змінюватися в святкові або вихідні дні і пропонувати рідші прямі поїзди.
Обираючи поїзд за маршрутом Orebro - Стокгольм, ви можете звернутися до Vy Bus4You, FlixBus для пошуку найкращого маршруту в Стокгольм. Ви також можете перевірити всі доступні авіакомпанії, які пропонують рейс Orebro - Стокгольм, і порівняти їх пропозиції перед покупкою квитка на поїзд.
Якщо ваше місце відправлення аеропорт міста Orebro, у вас є різні варіанти, щоб почати ваш маршрут, включаючи Örebro, Västra Bangatan (Centralstation). При прибутті до міста Стокгольм ви можете завершити ваш маршрут, обравши різні аеропорти, такі як Stockholm, Terminalslingan (Cityterminalen), Stockholm, Cityterminalen, Stockholm, Liljeholmsvägen (Liljeholmen) .Пасажири сідають на поїзд часто на Örebro, Västra Bangatan (Centralstation), що знаходиться приблизно в від центру міста, і покидають поїзд на Stockholm, Terminalslingan (Cityterminalen), що знаходиться в 0 від центру міста.
Доцільно порівняти доступні варіанти, оскільки є 2 варіанти, щоб спланувати подорож Orebro - Стокгольм, включаючи автобус і потяг.

популярні автобусні станції

Важливі станції та аеропорти для цього маршруту

Більшість автобусів Orebro–Стокгольм використовують пару станцій Örebro, Västra Bangatan (Centralstation)–Stockholm, Terminalslingan (Cityterminalen), деякі рейси прибувають до станції Stockholm, Cityterminalen. Скористайтеся цим посібником, щоб порівняти автобусні станції Orebro та Стокгольм на цьому маршруті, перевірити транспорт у центрі міста, а також перевірити практичні особливості, такі як обладнання та послуги автобусної станції.

Станції відправлення автобусів у Orebro
Автостанції прибуття в Стокгольм

З якого автовокзалу Orebro відправляються автобуси до Стокгольм?

Автобуси з Orebro до Стокгольм відправляються з Örebro, Västra Bangatan (Centralstation). Зупинка розташована за 1 км від центру міста Orebro, за адресою Västra Bangatan, Örebro, Sweden.
Örebro, Västra Bangatan (Centralstation)Västra Bangatan, Örebro, SwedenWifiПарковкаБанкоматТаксіДоступністьТуалетДушКвиткова каса
Транспорт у центрі міста

Як дістатися до Örebro, Västra Bangatan (Centralstation) з центру міста Orebro

TRUE

Зручності та послуги автостанції Örebro, Västra Bangatan (Centralstation)

Örebro, Västra Bangatan (Centralstation) має практичні послуги для цього маршруту, зокрема Wifi, Парковка, Банкомат, Таксі, Доступність, Туалет, Душ і Квиткова каса.

Wi-Fi та банкомати

На станції Örebro, Västra Bangatan (Centralstation) доступний Wi-Fi. Банкомати доступні на станції Örebro, Västra Bangatan (Centralstation).

Квитки та інформація

Підтримка в касі доступна на станції Örebro, Västra Bangatan (Centralstation).

Парковка, таксі та туалети

Доступно в Örebro, Västra Bangatan (Centralstation): Парковка, Таксі, Туалет.

Доступність

На станції Örebro, Västra Bangatan (Centralstation) доступні зручності для людей з обмеженими можливостями.

Більше варіантів для вашої подорожі Orebro - Стокгольм

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію

ГоловнаАвтобусиАвтобуси ШвеціяАвтобус Orebro — Стокгольм

З додатком Omio планувати подорожі просто

Ми допоможемо вам дістатися потрібного пункту призначення. Актуальні дані про поїзди в режимі реального часу, електронні квитки та інші переваги роблять наш інноваційний додаток ідеальним засобом для планування та відстеження поїздок.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone