Автобус Більбао — Париж разом з BlaBlaCar Bus

пт, 03 лип.
+ Додати повернення
BlaBlaCar Bus
FlixBus
Alsa
Internorte
BlaBlaCar
Понад 2000 туристичних компаній
BlaBlaCar Bus
FlixBus
Alsa
Internorte
BlaBlaCar
Понад 2000 туристичних компаній
QR-Code
Відскануйте, щоб отримати безкоштовну програму
Використовуйте нашу програму, щоб отримувати наживо оновлену інформацію про подорожі та бронювати електронні квитки на потяги, автобуси, літаки й пороми.
App Store
rate4.9
42K оцінок
Google Play
rate4.6
136K відгуків

Найшвидші поїздки автобусами за найнижчою ціною Більбао Париж

Відображено час і ціни на 03 лип.

Найнижча ціна

$30

Середня ціна

$80

Найшвидша поїздка

9 г. 56 хв.

Середня тривалість

11 г. 2 хв.

Автобусів на день

34

Відстань

743 км

Дешеві квитки

Найкращий спосіб знайти дешевий тариф — забронювати квиток якомога раніше й уникати подорожей у час пік.

Квиток за маршрутом Більбао — Париж у середньому коштуватиме приблизно $80, якщо ви його купите в будь-який день, але найдешевші квитки можна купити лише за $30.

Швидкі автобуси

Із 34 автобусів, що курсують за маршрутом Більбао — Париж щодня, 24 є прямими. Саме тому ви можете досить легко уникнути поїздок із пересадками.

Прямі автобуси на пт, 03 лип. долають відстань у 743 км в середньому за 11 г. 2 хв. . Однак якщо правильно розрахувати час, на деяких автобусах можна дістатися до пункту призначення лише за 9 г. 56 хв. .

Подорож найповільнішими автобусами триватиме 11 г. 27 хв. і зазвичай передбачає одну або дві пересадки. Однак це відмінний варіант, якщо ви хочете трохи заощадити.

  • AlsaNormal
    20:1511г.30
    Bilbao, Estación de Autobuses
    7:45Champigny-sur-Marne, Avenue des Grands Godets / D145
    $301В один кінець
    0 пересадок
  • AlsaNormal
    20:1511г.14
    Bilbao, Estación de Autobuses
    7:29Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
    $301В один кінець
    0 пересадок
  • InternorteNormal
    20:1511г.14
    Bilbao, Estación de Autobuses
    7:29Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
    $301В один кінець
    0 пересадок
  • InternorteNormal
    20:1511г.30
    Bilbao, Estación de Autobuses
    7:45Champigny-sur-Marne, Avenue des Grands Godets / D145
    $301В один кінець
    0 пересадок
  • BlaBlaCar Bus3274
    20:0013г.30
    Bilbao, Estación de Autobuses
    9:30Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
    $331В один кінець
    0 пересадок

Інформація про подорож

Порівняти автобус і літак з міста Більбао в місто Париж

Omio рекомендує бронювати квитки на автобус: для поїздки з міста Більбао в місто Париж користувачі Omio здебільшого вибирають цей вид транспорту. Якщо для вас головне — ціна, вибирайте автобус, вартість проїзду ним починається від $16. Якщо ви маєте обмаль часу, рекомендуємо забронювати квитки на літак: поїздка цим видом транспорту займе 4год. 14хв.. Якщо ви хочете мінімізувати свій вуглецевий слід, вибирайте автобус, оскільки цей вид транспорту виробляє всього 0.7 - 1.9kg викидів. Діапазон цін на квитки залежить від виду транспорту: середня ціна квитків на автобус становить $16, а на літак — $51.

Відстань: 743 км

Порівняти bus з

Найпопулярніший
Автобус
Літак

$52

Середня ціна

Найдешевший

$209

Середня ціна

10год. 57хв.

Середня загальна тривалість

10год. 27хв.

На борту

+

30хв.

Додатковий час*

7год. 14хв.

Середня загальна тривалість

Найшвидший

4год. 14хв.

На борту

+

3год. 0хв.

Додатковий час*

0.7 - 1.9kg

Викиди CO2

Найнижчий рівень

2.2 - 4.5kg

Викиди CO2

BlaBlaCar Bus

Найпопулярніша автобусна компанія

Vueling

Найпопулярніша авіакомпанія

Варіанти прямого маршруту

Варіанти прямого маршруту

Додатковий час: середня загальна тривалість поїздки до пункту відправлення, включно з проходженням контролю безпеки й трансферами.

Відомості щодо відправлення в режимі реального часу

Від Більбао до Париж автобусних маршрутів

У таблиці нижче наведено актуальні відправлення за маршрутом Більбао — Париж (автобуси) на сьогодні, четвер, 2 липня. Крім того, можна вручну оновити результати нижче, щоб побачити оновлені рейси (автобус).

Останнє оновлення о
Постачальник послугВідправленняТривалістьПрибуттяПересадки
Квитки
FlixBusFlixBus8:50 Bilbao, Calle Luis Briñas / Basurtuko Kaputxinoen kalea
16г.05
0:55 Paris, Porte Maillot0 пересадокпрямий
FlixBusFlixBus9:00 Bilbao, Calle Luis Briñas / Basurtuko Kaputxinoen kalea
11г.55
20:55 Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)0 пересадокпрямий
BlaBlaCar Bus3168+SNCF | TGV INOUI84889:35 Bilbao, Estación de Autobuses
10г.14
19:49 Париж Вокзал Монпарнас1 пересадка
AlsaNormal · Normal10:30 Bilbao, Estación de Autobuses
25г.30
12:00 Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)1 пересадка
FlixBusFlixBus10:50 Bilbao, Calle Luis Briñas / Basurtuko Kaputxinoen kalea
11г.55
22:45 Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)0 пересадокпрямий
FlixBusFlixBus14:35 Bilbao, Calle Luis Briñas / Basurtuko Kaputxinoen kalea
13г.25
4:00 Paris, Porte Maillot0 пересадокпрямий
BlaBlaCar Bus9593015:45 Bilbao, Estación de Autobuses
13г.30
5:15 Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)0 пересадокпрямий
BlaBlaCar Bus7465 · 400417:15 Bilbao, Estación de Autobuses
13г.45
7:00 Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)1 пересадка
FlixBusFlixBus17:25 Bilbao, Calle Luis Briñas / Basurtuko Kaputxinoen kalea
13г.30
6:55 Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)0 пересадокпрямий
BlaBlaCar Bus9592617:55 Bilbao, Estación de Autobuses
13г.45
7:40 Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)0 пересадокпрямий
AlsaNormal · Normal18:30 Bilbao, Estación de Autobuses
12г.00
6:30 Orly, Paris - Orly-sud Airport (Parking P4C)1 пересадка
FlixBusFlixBus19:45 Bilbao, Calle Luis Briñas / Basurtuko Kaputxinoen kalea
11г.30
7:15 Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)0 пересадокпрямий
FlixBusFlixBus20:05 Bilbao, Calle Luis Briñas / Basurtuko Kaputxinoen kalea
11г.50
7:55 Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)0 пересадокпрямий
FlixBusFlixBus20:10 Bilbao, Calle Luis Briñas / Basurtuko Kaputxinoen kalea
11г.50
8:00 Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)0 пересадокпрямий
FlixBusFlixBus21:20 Bilbao, Calle Luis Briñas / Basurtuko Kaputxinoen kalea
15г.35
12:55 Paris, Porte Maillot0 пересадокпрямий
BlaBlaCar Bus316421:25 Bilbao, Estación de Autobuses
11г.30
8:55 Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)0 пересадокпрямий
InternorteNormal23:00 Bilbao, Estación de Autobuses
11г.29
10:29 Orly, Paris - Orly-sud Airport (Parking P4C)0 пересадокпрямий
AlsaNormal23:00 Bilbao, Estación de Autobuses
11г.29
10:29 Orly, Paris - Orly-sud Airport (Parking P4C)0 пересадокпрямий
AlsaNormal23:00 Bilbao, Estación de Autobuses
12г.00
11:00 Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)0 пересадокпрямий
AlsaNormal23:00 Bilbao, Estación de Autobuses
12г.59
11:59 Champigny-sur-Marne, Avenue des Grands Godets / D1450 пересадокпрямий
InternorteNormal23:00 Bilbao, Estación de Autobuses
12г.59
11:59 Champigny-sur-Marne, Avenue des Grands Godets / D1450 пересадокпрямий
InternorteNormal23:00 Bilbao, Estación de Autobuses
12г.00
11:00 Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)0 пересадокпрямий
BlaBlaCar Bus476123:00 Bilbao, Estación de Autobuses
12г.00
11:00 Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)0 пересадокпрямий
FlixBusFlixBus23:10 Bilbao, Calle Luis Briñas / Basurtuko Kaputxinoen kalea
11г.20
10:30 Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)0 пересадокпрямий
пʼятниця, 3 липня
FlixBusFlixBus · FlixBus0:25 Bilbao, Calle Luis Briñas / Basurtuko Kaputxinoen kalea
15г.45
16:10 Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)1 пересадка
FlixBusFlixBus4:20 Bilbao, Calle Luis Briñas / Basurtuko Kaputxinoen kalea
12г.35
16:55 Paris, Porte Maillot0 пересадокпрямий
FlixBusFlixBus6:00 Bilbao, Calle Luis Briñas / Basurtuko Kaputxinoen kalea
12г.10
18:10 Paris, Porte Maillot0 пересадокпрямий
BlaBlaCar Bus959208:00 Bilbao, Estación de Autobuses
13г.40
21:40 Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)0 пересадокпрямий
BlaBlaCar Bus95920+SNCF | TGV INOUI84148:00 Bilbao, Estación de Autobuses
11г.27
19:27 Париж Вокзал Монпарнас1 пересадка
BlaBlaCar Bus95920+SNCF | TGV INOUI84888:00 Bilbao, Estación de Autobuses
11г.36
19:36 Париж Вокзал Монпарнас1 пересадка
BlaBlaCar Bus95920+SNCF | TGV INOUI85408:00 Bilbao, Estación de Autobuses
9г.56
17:56 Париж Вокзал Монпарнас1 пересадка
BlaBlaCar Bus95920+SNCF | TGV INOUI84168:00 Bilbao, Estación de Autobuses
11г.57
19:57 Париж Вокзал Монпарнас1 пересадка

Це останній автобус на сьогодні.

Знайти всі дати і час для цієї подорожі

Порівняти ціни та квитки Ціни для різних видів транспорту

Порівняйте ціни (автобус і літак) на наступні три тижні. Швидко переглядайте найкращі пропозиції, знаходьте найнижчі тарифи й обирайте варіанти на свій бюджет.

чт
02 лип.
пт
03 лип.
сб
04 лип.
нд
05 лип.
пн
06 лип.
вт
07 лип.
ср
08 лип.
чт
09 лип.
пт
10 лип.
сб
11 лип.
нд
12 лип.
пн
13 лип.
вт
14 лип.
ср
15 лип.
чт
16 лип.
пт
17 лип.
сб
18 лип.
нд
19 лип.
пн
20 лип.
вт
21 лип.
ср
22 лип.

Чому варто бронювати квитки на автобуси Більбао — Париж в Omio?

BlaBlaCar Bus а також FlixBus, Alsa, Internorte, Infobus й інші компанії пропонують квитки на автобуси за маршрутом Більбао — Париж.
Omio — офіційний торговий посередник, що продає квитки на всі види транспорту за маршрутом Більбао — Париж.

Чому варто бронювати в Omio, а не в BlaBlaCar Bus?

  • Порівняння з іншими перевізниками. В Omio можна не лише купувати квитки BlaBlaCar Bus, а й порівнювати квитки FlixBus, Alsa, Internorte або Infobus, щоб знайти найкращий варіант поїздки за маршрутом Більбао — Париж.
  • Створено для міжнародних мандрівників. Програма Omio доступна вашою мовою, включно із цілодобовою службою підтримки клієнтів, і приймає різні способи оплати, серед яких PayPal, кредитні картки й банківський переказ, у зручній для вас валюті.
  • Порівняння всіх варіантів. В Omio можна порівнювати квитки BlaBlaCar Bus з квитками на всі доступні види транспорту, серед яких bus і flight, і вибрати найкращий варіант подорожі за маршрутом Більбао — Париж.

Чому варто бронювати в Omio, а не в Checkmybus, Wanderu або Busbud?

  • Порівняння з іншими перевізниками. Крім того, в Omio можна порівнювати квитки FlixBus, Alsa, Internorte або Infobus і знайти найкращий варіант для поїздки за маршрутом Більбао — Париж.
  • Різні види транспорту. В Omio можна порівнювати квитки на різні види транспорту, серед яких bus і flight, і знайти ідеальний варіант подорожі за маршрутом Більбао — Париж.

Інформація про поїздку

Огляд: автобус із міста Більбао до міста Париж

ІспаніяІспанія
ФранціяФранція
Icon of bus

Автобуси з міста Більбао до міста Париж ходять у середньому таку кількість разів на день: 14; час у дорозі становить приблизно 10год. 27хв.. Низькі ціни квитків на автобус для цієї поїздки починаються від $16, якщо ви бронюєте заздалегідь.

На день здійснюють таку кількість поїздок: 11 (автобуси). Найраніший автобус відправляється о 01:15, а останній — о 23:50. Найшвидший автобус долає відстань 743 км за 10год. 45хв..

Omio пропонує вигідні тарифи й найнижчі ціни. Раннє бронювання зазвичай гарантує нижчі ціни. Ціни змінюються щодня й залежать від наявності вільних місць. Дисконтні картки, поїздки автобусами й плату за бронювання не включено.
Інформація про ціни
Відстань
743 км
Середня тривалість поїздки автобусом
10год. 27хв.
Найнижча ціна квитка
$16
Автобусів на день
14
Прямі автобуси
11
Найшвидший автобус
10год. 45хв.
Перший автобус
1:15
Останній автобус
23:50
Найдешевший місяць
лют.
Найдешевший день
сб
Високий сезон
лип. - вер.
Низький сезон
січ. - бер.
Найзавантаженіший день
пт
Найменш завантажений день
пн
Найкращий час для бронювання
70 дн.
Omio пропонує вигідні тарифи й найнижчі ціни. Раннє бронювання зазвичай гарантує нижчі ціни. Ціни змінюються щодня й залежать від наявності вільних місць. Дисконтні картки, поїздки автобусами й плату за бронювання не включено.
Інформація про ціни

Автобусні перевізники: BlaBlaCar Bus, FlixBus, Alsa, Internorte, BlaBlaCar, Infobus з Більбао до ПарижВи можете подорожувати автобусом між Більбао та Париж з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Alsa, Internorte, BlaBlaCar, Infobus від $16. Коли ви шукаєте розклади та квитки, Omio покаже вам найкращу подорож.

BlaBlaCar Bus

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість
11год. 30хв.
Найнижча ціна
$30
Частота BlaBlaCar Bus
4 разів на день

FlixBus

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість
11год. 20хв.
Найнижча ціна
$34
Частота FlixBus
6 разів на день

Alsa

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість
10год. 45хв.
Найнижча ціна
$16
Частота Alsa
6 разів на день

Internorte

Політика щодо багажу й скасування
Середня тривалість
12год. 0хв.
Найнижча ціна
$21
Частота Internorte
3 разів на день

BlaBlaCar

Політика щодо багажу й скасування
Частота BlaBlaCar
1 разів на день

Infobus

Політика щодо багажу й скасування
Частота Infobus
1 разів на день

Найбільш часті запитання: Автобус Більбао — Париж

Знайдіть відповіді на найпоширеніші запитання про подорожі за маршрутом Більбао — Париж (автобус). Від часу в дорозі й цін на квитки до прямих сполучень, найраніших і найпізніших відправлень, а також про те, чи є маршрут мальовничим, — наші запитання та відповіді охоплюють усе, що вам потрібно для планування подорожі. Шукаєте найшвидший автобус, найдешевший варіант або поради, як найкраще організувати поїздку до міста Париж? Цей путівник допоможе вам подорожувати впевнено й продумано.

FAQs
Дешеві квитки за маршрутом Більбао - Париж коштують від $16 при бронюванні заздалегідь. Середня ціна квитка на поїзд за маршрутом Більбао - Париж становить $52, але ціни залежать від обраного часу та класу і зазвичай вони дорожчі в день відправлення.
Так, є варіанти подорожі за маршрутом Більбао - Париж без пересадок разом з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Alsa, Internorte, BlaBlaCar, Infobus. Є Є 11 прямий поїзд за маршрутом Більбао - Париж щодня. У вихідні або святкові дні може бути менше прямих рейсів.
Найбільш ранній поїзд за маршрутом Більбао - Париж відправляється о 1:15.
Найбільш пізній поїзд Більбао - Париж відправляється о 23:50.
Так, є Є 11 прямий поїзд рейсів на день за маршрутом Більбао - Париж разом з BlaBlaCar Bus, FlixBus, Alsa, Internorte, BlaBlaCar, Infobus. Розклад може змінюватися в святкові або вихідні дні і пропонувати рідші прямі поїзди.
Обираючи поїзд за маршрутом Більбао - Париж, ви можете звернутися до BlaBlaCar Bus, FlixBus, Alsa, Internorte, BlaBlaCar, Infobus для пошуку найкращого маршруту в Париж. Ви також можете перевірити всі доступні авіакомпанії, які пропонують рейс Більбао - Париж, і порівняти їх пропозиції перед покупкою квитка на поїзд.
Якщо ваше місце відправлення аеропорт міста Більбао, у вас є різні варіанти, щоб почати ваш маршрут, включаючи Bilbao, Estación de Autobuses, Bilbao, Calle Luis Briñas / Basurtuko Kaputxinoen kalea, Bilbao, Abando (Estación), Bilbao, Bo. Gaztañaga (Bilboko Aireportua). При прибутті до міста Париж ви можете завершити ваш маршрут, обравши різні аеропорти, такі як Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine), Champigny-sur-Marne, Avenue des Grands Godets / D145, Orly, Paris - Orly-sud Airport (Parking P4C), Paris, Porte Maillot, Paris, Gare Paris Bercy, Paris, Massy, Gare de Massy Palaiseau, Paris, Pont de Levallois, Paris, Aéroport Charles de Gaulle, Paris, La Défense (Terminal Jules Verne), Paris, Avenue Daumesnil (Château de Vincennes), Donostia-San Sebastian, Estación de Autobuses, Boulogne-Billancourt, Pont de Sèvres, Paris, Gare routière de Roissypôle .Пасажири сідають на поїзд часто на Bilbao, Estación de Autobuses, що знаходиться приблизно в 1 км від центру міста, і покидають поїзд на Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine), що знаходиться в 2 від центру міста.
Подорож до міста Париж з міста Більбао варто робити не в якості денної подорожі тривалістю 10год. 45хв. в обидві сторони. Перевірте все за допомогою Omio app найкращий спосіб подорожувати.
Якщо обрати поїзд, найдешевший місяць для подорожі Більбао - Париж - лютий.
Доцільно порівняти доступні варіанти, оскільки є 2 варіанти, щоб спланувати подорож Більбао - Париж, включаючи автобус і літак.

популярні автобусні станції

Важливі станції та аеропорти для цього маршруту

Більшість автобусів Більбао–Париж використовують пару станцій Bilbao, Estación de Autobuses–Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine), деякі рейси прибувають до станції Champigny-sur-Marne, Avenue des Grands Godets / D145. Скористайтеся цим посібником, щоб порівняти автобусні станції Більбао та Париж на цьому маршруті, перевірити транспорт у центрі міста, а також перевірити практичні особливості, такі як обладнання та послуги автобусної станції.

Станції відправлення автобусів у Більбао
Автостанції прибуття в Париж

З якого автовокзалу Більбао відправляються автобуси до Париж?

Автобуси з Більбао до Париж відправляються з Bilbao, Estación de Autobuses. Зупинка розташована за 2 км від центру міста Більбао, за адресою Gurtubay Kalea, 1, 48013 Bilbao, Bizkaia, Spain.
Bilbao, Estación de AutobusesGurtubay Kalea, 1, 48013 Bilbao, Bizkaia, SpainWifiПарковкаРестораниБанкоматТаксіДоступністьТуалетКвиткова каса
Транспорт у центрі міста

Як дістатися до Bilbao, Estación de Autobuses з центру міста Більбао

Bilbao, Estación de Autobuses знаходиться на відстані 1 км від центру міста Більбао. Варіанти громадського транспорту включають:

Автобус01, 10 · 3хв. · кожні ~13 хв
A3223 · 7хв. · $2
ТрамвайTr · 3хв. · $2 · кожні ~16 хв
МетроLínea De Metro Bilbao · 2хв. · $2 · кожні ~33 хв

Зручності та послуги автостанції Bilbao, Estación de Autobuses

Bilbao, Estación de Autobuses має практичні послуги для цього маршруту, зокрема Wifi, Парковка, Ресторани, Банкомат, Таксі, Доступність, Туалет і Квиткова каса.

Їжа та напої

Їжа та напої доступні на станції Bilbao, Estación de Autobuses.

Wi-Fi та банкомати

На станції Bilbao, Estación de Autobuses доступний Wi-Fi. Банкомати доступні на станції Bilbao, Estación de Autobuses.

Квитки та інформація

Підтримка в касі доступна на станції Bilbao, Estación de Autobuses.

Парковка, таксі та туалети

Доступно в Bilbao, Estación de Autobuses: Парковка, Таксі, Туалет.

Доступність

На станції Bilbao, Estación de Autobuses доступні зручності для людей з обмеженими можливостями.

Bilbao, Calle Luis Briñas / Basurtuko Kaputxinoen kalea
Транспорт у центрі міста

Як дістатися до Bilbao, Calle Luis Briñas / Basurtuko Kaputxinoen kalea з центру міста Більбао

ПотягC1, C2 · 6хв. · $1 · кожні ~10 хв
Автобус28 · 15хв. · $2 · кожні ~11 хв
ТрамвайTr · 11хв. · $2 · кожні ~16 хв
МетроLínea De Metro Bilbao · 7хв. · $2 · кожні ~33 хв
Bilbao, Abando (Estación)
Транспорт у центрі міста

Як дістатися до Bilbao, Abando (Estación) з центру міста Більбао

Автобус03, 28, 30, 71, 72, 77, A1, A7, A9, G2 · 6хв. · $2 · кожні ~51 хв
A3631, A3632 · 8хв. · $2 · кожні ~7 хв
ТрамвайTr · 1хв. · $2 · кожні ~16 хв

Найпопулярніші автобусні сполучення

Найпопулярніші автобуси до і з Париж та Більбао

ГоловнаАвтобусиАвтобусом до ПарижАвтобус Більбао — Париж

З додатком Omio планувати подорожі просто

Ми допоможемо вам дістатися потрібного пункту призначення. Актуальні дані про поїзди в режимі реального часу, електронні квитки та інші переваги роблять наш інноваційний додаток ідеальним засобом для планування та відстеження поїздок.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone