NS Domestic ile Soest Amsterdam arası tren

24 Eyl Per
+ Dönüş ekle
NS International | IC Brussel
NS Domestic
Intercity
NS International
iryo
2.000'den fazla seyahat şirketi
NS International | IC Brussel
NS Domestic
Intercity
NS International
iryo
2.000'den fazla seyahat şirketi
QR-Code
Ücretsiz uygulamamıza sahip olmak için okutun
Trenler, otobüsler, uçuşlar ve feribotlar için canlı seyahat güncellemeleri almak ve mobil bilet satın almak için uygulamamızı kullanın.
App Store
rate4.9
42K puanlandırma
Google Play
rate4.6
136K değerlendirme

En ucuz ve en hızlı trenler kalkış: Soest varış: Amsterdam

24 Eyl için saatler, fiyatlar ve rezervasyon yapılabilen biletler

24 Eyl tarihindeki en düşük fiyat

$13

24 Eyl tarihindeki ortalama bilet fiyatı

$14

24 Eyl tarihindeki en hızlı yolculuk

52 dk

24 Eyl tarihindeki ortalama yolculuk süresi

53 dk

24 Eyl tarihindeki trenler

3

Mesafe

35 km

Ucuz biletler

Soest - Amsterdam arasında ucuz tren bileti bulmanın en iyi yolu, mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yapmak ve yoğun saatlerde seyahat etmekten kaçınmaktır.

Yolculuk günü satın alırsanız, Soest - Amsterdam arası ortalama bilet fiyatı yaklaşık $14 olacaktır fakat yalnızca $13 fiyatla en ucuz biletleri bulmak da mümkün.

Hızlı trenler

24 Eyl Per tarihinde Soest ile Amsterdam arasında 3 tren bulduk; bunların 3 tanesi doğrudan seferdir.

24 Eyl Per tarihinde doğrudan trenler 35 km mesafeyi ortalama 53 dk içinde katediyor, ama zamanı doğru ayarlarsanız bazı trenler sizi oraya 52 dk içinde ulaştırabilir.

En yavaş trenlerin ücreti 53 dk tutarındadır ve bu tren seferlerinde genellikle bir ya da iki kez aktarma yapmanız gerekir. Ancak kısıtlı bütçeyle seyahat ediyorsanız bu trenlerle bir miktar tasarruf edebilirsiniz.

  • Intercity
    8:570sa.52
    Soest
    9:49Amsterdam
    $131Tek Yön
    0 aktarma
  • Intercity
    9:020sa.53
    Soest
    9:55Amsterdam
    $141Tek Yön
    0 aktarma
  • Intercity
    8:020sa.53
    Soest
    8:55Amsterdam
    $141Tek Yön
    0 aktarma

Canlı kalkışlar

Soest Amsterdam arası tren vakitleri

Aşağıdaki tablo, yarın 24 Eylül Perşembe Soest-Amsterdam trenler hareketlerini göstermektedir. Ayrıca, güncellenmiş tren yolculuklarını görmek için aşağıdaki sonuçları manuel olarak yenileyebilirsiniz.

Son güncelleme saati:
TedarikçiKalkışSüreVarışAktarmalar
Biletler
Intercity8:02 Soest
0sa.53
8:55 Amsterdam0 aktarmadirekt
Intercity8:57 Soest
0sa.52
9:49 Amsterdam0 aktarmadirekt
Intercity9:02 Soest
0sa.53
9:55 Amsterdam0 aktarmadirekt

Günün son treni bu.

Bu seyahat için tüm tarihler ve saatler

KARŞILAŞTIR Farklı modlara göre fiyatlar

Önümüzdeki üç haftalık tren fiyatlarını karşılaştırın. En iyi fırsatları bir bakışta görün, en düşük fiyatları bulun ve bütçenize uygun seçeneği seçin.

Per
24 Eyl
Cum
25 Eyl
Cmt
26 Eyl
Paz
27 Eyl
Pzt
28 Eyl
Sal
29 Eyl
Çar
30 Eyl

Soest ile Amsterdam arası trenler bileti neden Omio’dan alınmalı?

Hem NS International | IC Brussel hem NS Domestic, Intercity, NS International ve daha fazlası, Soest ile Amsterdam arasında trenler hizmetlerini sunar.
Omio, NS International | IC Brussel biletleri için tek resmi üçüncü taraf satıcıdır.

Neden NS International | IC Brussel yerine Omio’dan bilet almalısınız?

  • Diğer sağlayıcılarla karşılaştırın: Omio'da, NS International | IC Brussel gibi biletleri satın almakla kalmayıp, ayrıca karşılaştırarak ile NS Domestic, Intercity veya NS International arası seyahatiniz için en iyi seçeneği bulabilirsiniz.
  • Uluslararası Yolcular İçin Tasarlandı: Omio, 7/24 müşteri hizmetleri ile birlikte, tercih ettiğiniz para biriminde PayPal, kredi kartları ve banka transferi dahil olmak üzere birden fazla ödeme seçeneği sunar.

Yolculuk bilgileri

Özet: Soest - Amsterdam arası tren

HollandaHollanda
HollandaHollanda
Icon of train

Soest - Amsterdam arası trenler günde ortalama 23 kez kalkar ve yaklaşık 48m sürer. Eğer erken rezervasyon yaparsanız, bu yolculuk için ucuz tren biletleri $12 fiyatından başlar.

En erken tren hareket saati 00:02, en son ise 23:58. En hızlı tren, 35 km mesafesini 44m sürede kat eder.

Tarifeler Omio'da bulunan en düşük ekonomi fiyatlarıdır. Erken rezervasyon genellikle daha düşük fiyatlar anlamına gelir. Fiyatlar günlük olarak değişir ve doluluk oranına bağlıdır. İndirim kartları, otobüs turları ve rezervasyon ücretleri dahil değildir.
Fiyat bilgisi
Mesafe
35 km
Ortalama tren süresi
48m
En ucuz bilet fiyatı
$12
Günlük tren sayısı
23
En hızlı tren
44m
İlk tren
0:02
Son tren
23:58
En Ucuz Ay
Tem
En Ucuz Gün
Per
Yüksek Sezon
Nis - Haz
Düşük Sezon
Eki - Ara
En Yoğun Gün
Pzt
En Az Yoğun Gün
Pzt
Rezervasyon için en iyi zaman
7 gün
Tarifeler Omio'da bulunan en düşük ekonomi fiyatlarıdır. Erken rezervasyon genellikle daha düşük fiyatlar anlamına gelir. Fiyatlar günlük olarak değişir ve doluluk oranına bağlıdır. İndirim kartları, otobüs turları ve rezervasyon ücretleri dahil değildir.
Fiyat bilgisi

Tren şirketleri: NS Domestic, NS International, NS International | IC Brussel, Intercity trenleri Soest - AmsterdamNS Domestic, NS International, NS International | IC Brussel, Intercity trenleri sizi Soest - Amsterdam arasında $12’den başlayan fiyatlarla götürür. Omio’daki 1000’den fazla seyahat şirketiyle, yolculuğunuz için en iyi tren saatlerini ve biletlerini bulabilirsiniz.

NS International

Hakkında
NS International, daha önce NS Hispeed olarak bilinen, Hollanda'nın Nederlandse Spoorwegen (NS) şirketine ait bir tren hizmetidir ve birçok Avrupa şehrine uluslararası intercity ve yüksek hızlı bağlantılar sunmaktadır. Bu Hollanda trenleri, ücretsiz Wi-Fi, prizler ve çeşitli yiyecek ve içecekler gibi yolcu hizmetleri sunmaktadır. NS International, Intercity Direct, Intercity, Sprinter ve Stoptrein dahil olmak üzere çeşitli tren türleri sunmaktadır. Intercity Direct en hızlı tren olup, saatte 200 km'ye kadar hızlara ulaşabilmektedir. Intercity biraz daha yavaş olup, saatte 160 km'ye kadar hızlara ulaşmaktadır. Sprinter en yavaş olanıdır ve saatte 120 km'ye kadar hızlara ulaşmaktadır. Stoptrein ise yerel tren olup, tüm istasyonlarda durmaktadır.
Bagaj ve iptal politikası
Ortalama NS International Süresi
47m
En Ucuz NS International Fiyatı
$12
NS International sıklığı
Günde 2
Bagaj dahil
1 parça el bagajı ve 1 parça kayıtlı bagaj
Bagaj depolama
Vagonların uçlarındaki üst raflar ve belirlenmiş bagaj alanları
İptal Poliçesi
Bilet koşullarına göre iptal mümkün
İade
İptal edilen trenler için tam geri ödeme sağlanır.
Trende bulunan olanaklar
Wifi
Araçta satılan yiyecek
Atıştırmalıklar ve içecekler ile bistro servisi mevcuttur.
Koltuk rezervasyonu
Koltuk rezervasyonu isteğe bağlıdır ve ekstra ücretlidir. Birinci sınıf koltuk rezervasyonunu içerir.
Lavabo
USB girişleri
Erişilebilirlik
Tekerlekli sandalye alanları mevcuttur, yardım hizmeti 1 saat önceden rezervasyon yapılmalıdır.
Evcil Hayvanlar
Küçük evcil hayvanlar kafeslerinde ücretsiz seyahat eder. Büyük köpekler için bir evcil hayvan bileti gereklidir.
Sessiz alan

NS International | IC Brussel

Hakkında
NS International, Hollanda devletine ait demiryolu şirketi Nederlandse Spoorwegen'in (NS) bir yan kuruluşudur ve Brüksel de dahil olmak üzere çeşitli Avrupa şehirlerine uluslararası intercity ve yüksek hızlı bağlantılar sunmaktadır. "IC Brussel", Hollanda ve Belçika'yı bağlayan Intercity hizmetlerini ifade eder. Bu trenler, Amsterdam ve Brüksel gibi büyük şehirler arasında doğrudan ve konforlu bir seyahat imkanı sunar. 2024'ün sonlarına doğru, NS International, Belçika demiryolu şirketi SNCB ile iş birliği yaparak Brüksel-Amsterdam güzergahında yeni Intercity Yeni Nesil (ICNG) trenlerini tanıtacaktır. Bu yeni trenler daha hızlıdır, saatte 200 km'ye kadar hızlanabilir ve yolcu konforu için Wi-Fi ve priz gibi olanaklar sunar. İki ülke arasındaki seyahat sürelerini önemli ölçüde azaltmayı ve sefer sıklığını artırmayı hedeflemektedir.
Bagaj ve iptal politikası
Ortalama NS International | IC Brussel Süresi
49m
En Ucuz NS International | IC Brussel Fiyatı
$13
NS International | IC Brussel sıklığı
Günde 8
Bagaj dahil
Kişi başına 2 parça el bagajı
Bagaj depolama
Yukarıdaki raflar, koltuk altları ve vagon uçlarındaki belirlenmiş bagaj alanları
İptal Poliçesi
Bilet koşullarına göre
İade
İptal edilen trenler için tam geri ödeme sağlanır.
Trende bulunan olanaklar
Wifi
Araçta satılan yiyecek
Restoran aracı sıcak ve soğuk yemekler, içecekler ile mevcuttur. Birinci sınıf, koltuk hizmeti alır.
Koltuk rezervasyonu
Birinci sınıfta koltuk rezervasyonu dahildir, ikinci sınıfta ek ücretle isteğe bağlıdır.
Lavabo
USB girişleri
Erişilebilirlik
Tekerlekli sandalye alanları mevcuttur, biniş/iniş için önceden bildirimle yardım sağlanmaktadır.
Evcil Hayvanlar
Küçük evcil hayvanlar kafes içinde ücretsiz seyahat eder. Büyük köpekler ücretli bilet gerektirir. Rehber köpekler ücretsiz seyahat eder.
Sessiz alan

Intercity

Hakkında
Intercity, şehirleri daha uzun mesafelerde bağlayan, genellikle sınırlı duraklarla ve uzun mesafe seyahati için konforlu vagonlarla hizmet veren hızlı tren hizmetleri için yaygın olarak tanınan bir markadır. "Intercity" terimi, 1966 yılında Birleşik Krallık'ta British Rail'in Batı Kıyısı Ana Hattı'nın elektrifikasyonu ile ortaya çıkmış ve ana hat yolcu hatları için bir marka haline gelmiştir. Bugün, Intercity hizmetleri Avrupa genelinde farklılık göstermektedir; bazı ülkeler, İsviçre gibi, modern ve yüksek standartlı trenler sunarken, diğerlerinde daha eski trenler, yeni yüksek hızlı seçeneklerle karşılaştırıldığında daha geride kalabilir. Birçok Avrupa ülkesi, belirli hız ve konfor kriterlerini karşılayan düzenli, uzun mesafe tren hizmetleri için "InterCity"yi resmi bir marka adı olarak kullanmaktadır. Örneğin, PKP Intercity, Polonya içinde ve Avrupa genelinde şehirleri ve turistik bölgeleri bağlayan büyük bir Polonya demiryolu işletmecisidir. Trenitalia'nın İtalya'daki Intercity trenleri, çeşitli şehirleri ve kasabaları bağlayan uygun fiyatlı ve yaygın bir demiryolu ulaşım aracı sunmaktadır. Bu trenler genellikle Standart ve Birinci Sınıf hizmetler sunar, güç soketleri ve bazen yiyecek hizmetleri gibi olanaklar sağlar.
Bagaj ve iptal politikası
Ortalama Intercity Süresi
47m
En Ucuz Intercity Fiyatı
$13
Intercity sıklığı
Günde 8
Bagaj dahil
30 kg toplamda 2 parça bagaj
Bagaj depolama
Araçların sonunda üst raflar ve belirlenmiş bagaj alanları
İptal Poliçesi
Bilet koşullarına göre
İade
Tam geri ödeme yapılır
Trende bulunan olanaklar
Wifi
Araçta satılan yiyecek
Sıcak yemekler ve atıştırmalıklar sunan restoran aracı, bazı trenlerde tekerlekli servis. Ancak bir büfe aracının bulunmasına güvenmeyin. Bu nedenle, trende yiyecek ve içeceğe erişiminiz önemliyse, en iyisi kendi ikramlarınızı yanınıza almanızdır.
Koltuk rezervasyonu
Bilet fiyatına çoğu güzergah için koltuk rezervasyonu dahildir.
Lavabo
USB girişleri
Erişilebilirlik
Tekerlekli sandalye alanları ve erişilebilir tuvaletler mevcuttur
Evcil Hayvanlar
Küçük evcil hayvanlar kafes içinde ücretsiz, daha büyük köpekler ücretli bilet gerektirir.
Sessiz alan

NS Domestic

Bagaj ve iptal politikası
Ortalama NS Domestic Süresi
44m
En Ucuz NS Domestic Fiyatı
$12
NS Domestic sıklığı
Günde 24

Sıkça Sorulan Sorular: Soest - Amsterdam Tren Seferleri

Otobüs ile Soest - Amsterdam seyahati hakkındaki en sık sorulan soruların cevaplarını bulabilirsiniz Seyahat süreleri ve bilet fiyatlarından direkt bağlantılara, ilk ve son kalkış saatlerine ve hatta güzergahın manzaralı olup olmadığına kadar, SSS bölümümüzde seyahatinizi planlamak için ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. En hızlı tren, en ucuz seçenek veya Amsterdam ziyaretinizden en iyi şekilde yararlanmak için ipuçları arıyorsanız, bu kılavuz daha akıllı ve güvenli bir şekilde seyahat etmenize yardımcı olacaktır.

FAQs
Soest ile Amsterdam arasındaki ucuz tren biletleri, önceden rezervasyon yaptığınızda $12 gibi düşük bir fiyattan başlayabilir. Soest ile Amsterdam arasındaki ortalama tren bileti fiyatı $13 olsa da fiyatlar günün saatine ve bilet sınıfına göre değişir ve genellikle gündüz biletleri daha pahalıdır.
35 km uzunluğundaki rota için Soest ve Amsterdam arasındaki tren yolculuğu süresi ortalama 44m, fakat bu süre hafta sonları ve tatillerde değişebilir.
Soest ile Amsterdam arasındaki en erken tren 0:02 saatinde kalkıyor.
Soest ile Amsterdam arasındaki en geç tren 23:58 saatinde kalkıyor.
NS International | IC Brussel, NS Domestic, Intercity, NS International ile en az bir aktarma gerektiren, Soest şehrinden Amsterdam şehrine günde 23 tren var. Tatil veya hafta sonlarında sefer yoğunluğu değişebileceğinden ötürü daha az tren seferi olabilir.
Soest ile Amsterdam arasında bir tren ile seyahat ederken, sizi Amsterdam şehrine ulaştıracak en iyi yol için NS International | IC Brussel, NS Domestic, Intercity, NS International seçeneğine güvenebilirsiniz. Ayrıca Soest ile Amsterdam arasında seyahat hizmeti sunan tüm olası tren şirketleri seçeneklerini kontrol edebilir ve bir tren bileti satın almadan önce sundukları olanakları karşılaştırabilirsiniz.
Her yön için 44m yolculuk süresiyle, Soest şehrinden Amsterdam şehrine bir günlük gezi yapmaya değer. Seyahat etmenin en iyi yolunu Omio uygulaması ile kontrol edin.
Soest şehrinden Amsterdam şehrine tren ile seyahat etmek için en ucuz ay Temmuz olarak gözüküyor.
Evet, tren ile Soest ve Amsterdam arasında seyahat edebilirsiniz.

popüler tren istasyonları

Bu Yolculuk için Önemli İstasyonlar ve Havalimanları

Soest'ten Amsterdam'e giden trenlerin çoğu Soest ile Amsterdam Centraal istasyon çiftini kullanır. Bu kılavuzu kullanarak bu güzergahtaki Soest ve Amsterdam tren istasyonlarını karşılaştırabilir, şehir merkezi ulaşımını kontrol edebilir ve tren istasyonu olanakları ve hizmetleri gibi pratik konuları inceleyebilirsiniz.

Soest'teki kalkış tren istasyonları
Amsterdam'teki varış tren istasyonları

Amsterdam yönüne giden trenler hangi Soest istasyonundan kalkmaktadır?

Soest – Amsterdam trenleri Soest istasyonundan kalkar. İstasyon, Soest şehir merkezine 1 km mesafede, 3764 CJ Soest, Netherlands adresinde bulunur.
Soest3764 CJ Soest, NetherlandsOtoparkYemekATMErişilebilirlik
Şehir merkezi ulaşımı

Soest şehir merkezinden Soest'e ulaşım

Soest, Soest şehir merkezinden 1 km uzaklıktadır. Toplu taşıma seçenekleri şunlardır:

Tren43N · 4sa. 32m · $73
Nj · 4sa. 18m · $89
Intercity · 4sa. 59m · $61 · her ~5 dakikada bir
Re · 4sa. 53m · $322 · her ~2 dakikada bir
OtobüsIvano-Frankivsk · 4sa. 37m

Soest tren istasyonu tesisleri ve hizmetleri

Soest, Otopark, Yemek, ATM ve Erişilebilirlik dahil olmak üzere bu güzergah için pratik hizmetler sunmaktadır.

Yiyecek ve içecek

Soest'te yiyecek ve içecek seçenekleri mevcuttur.

Wi-Fi ve ATM'ler

Soest adresinde ATM'ler mevcuttur.

Otopark, taksiler ve tuvaletler

Soest adresinde mevcuttur: Otopark.

Erişilebilirlik

Soest adresinde engelli erişimine uygun olanaklar mevcuttur.

Soest Zuid3768 AH Soest, NetherlandsOtoparkYemekATMErişilebilirlikBisiklet Park Etme
Şehir merkezi ulaşımı

Soest şehir merkezinden Soest Zuid'e ulaşım

Soest Zuid, Soest şehir merkezinden 1 km uzaklıktadır. Toplu taşıma seçenekleri şunlardır:

Tren43N · 4sa. 32m · $73
Nj · 4sa. 18m · $89
Intercity · 4sa. 59m · $61 · her ~5 dakikada bir
Re · 4sa. 53m · $322 · her ~2 dakikada bir
OtobüsIvano-Frankivsk · 4sa. 37m

Soest Zuid tren istasyonu tesisleri ve hizmetleri

Soest Zuid, Otopark, Yemek, ATM, Erişilebilirlik ve Bisiklet Park Etme dahil olmak üzere bu güzergah için pratik hizmetler sunmaktadır.

Yiyecek ve içecek

Soest Zuid'te yiyecek ve içecek seçenekleri mevcuttur.

Wi-Fi ve ATM'ler

Soest Zuid adresinde ATM'ler mevcuttur.

Otopark, taksiler ve tuvaletler

Soest Zuid adresinde mevcuttur: Otopark.

Bisiklet ve araba hizmetleri

Soest Zuid ve Bisiklet Park Etme adreslerinde mevcuttur.

Erişilebilirlik

Soest Zuid adresinde engelli erişimine uygun olanaklar mevcuttur.

Soestdijk3761 AJ Soest, NetherlandsOtoparkYemekATMErişilebilirlik
Şehir merkezi ulaşımı

Soest şehir merkezinden Soestdijk'e ulaşım

Soestdijk, Soest şehir merkezinden 1 km uzaklıktadır. Toplu taşıma seçenekleri şunlardır:

Tren43N · 4sa. 44m · $73
Re · 5sa. 6m · $323 · her ~2 dakikada bir
43N · 4sa. 49m
Intercity · 6sa. 5m · $57 · her ~5 dakikada bir
OtobüsIvano-Frankivsk · 4sa. 49m

Soestdijk tren istasyonu tesisleri ve hizmetleri

Soestdijk, Otopark, Yemek, ATM ve Erişilebilirlik dahil olmak üzere bu güzergah için pratik hizmetler sunmaktadır.

Yiyecek ve içecek

Soestdijk'te yiyecek ve içecek seçenekleri mevcuttur.

Wi-Fi ve ATM'ler

Soestdijk adresinde ATM'ler mevcuttur.

Otopark, taksiler ve tuvaletler

Soestdijk adresinde mevcuttur: Otopark.

Erişilebilirlik

Soestdijk adresinde engelli erişimine uygun olanaklar mevcuttur.

Soest - Amsterdam tren yolculuğunuz için daha fazla seçenek

İhtiyaç duyduğunuz bilgiyi sağlayabilecek diğer kaynaklar:

Omio Uygulamasıyla Seyahat Planlamak Çok Kolay

Sizi gitmek istediğiniz yere ulaştırıyoruz. Yenilikçi uygulamamız, canlı tren güncellemelerinden mobil biletlere kadar tüm hizmetleriyle seyahatinizi planlayıp takip etmenin ideal yolunu sunuyor.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone