Comboios De Portugal ile Sintra Porto arası tren

23 Eyl Çar
+ Dönüş ekle
Comboios De Portugal
iryo
ÖBB
Regionale
Deutsche Bahn
2.000'den fazla seyahat şirketi
Comboios De Portugal
iryo
ÖBB
Regionale
Deutsche Bahn
2.000'den fazla seyahat şirketi
QR-Code
Ücretsiz uygulamamıza sahip olmak için okutun
Trenler, otobüsler, uçuşlar ve feribotlar için canlı seyahat güncellemeleri almak ve mobil bilet satın almak için uygulamamızı kullanın.
App Store
rate4.9
42K puanlandırma
Google Play
rate4.6
136K değerlendirme

En ucuz ve en hızlı trenler kalkış: Sintra varış: Porto

23 Eyl için saatler, fiyatlar ve rezervasyon yapılabilen biletler

23 Eyl tarihindeki en düşük fiyat

$36

23 Eyl tarihindeki ortalama bilet fiyatı

$36

23 Eyl tarihindeki en hızlı yolculuk

4 sa. 8 dk

23 Eyl tarihindeki ortalama yolculuk süresi

4 sa. 10 dk

23 Eyl tarihindeki trenler

2

Mesafe

269 km

Ucuz biletler

Sintra - Porto arasında ucuz tren bileti bulmanın en iyi yolu, mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yapmak ve yoğun saatlerde seyahat etmekten kaçınmaktır.

Yolculuk günü satın alırsanız, Sintra - Porto arası ortalama bilet fiyatı yaklaşık $36 olacaktır fakat yalnızca $36 fiyatla en ucuz biletleri bulmak da mümkün.

Hızlı trenler

Sintra Porto arası gidiş en az bir kere aktarma yapmadan güçtür.

  • Comboios De PortugalIC 721 · IR 21810
    8:354sa.08
    Agualva-Cacem
    12:43Porto - Campanhã
    $361Tek Yön
    1 aktarma
  • Comboios De PortugalIC 721 · IR 21810
    8:314sa.12
    Mira Sintra-Melecas
    12:43Porto - Campanhã
    $361Tek Yön
    1 aktarma

Seyahat Bilgisi

Sintra-Porto arası tren, otobüs ve uçuş için karşılaştır

Omio, kullanıcıları arasında Sintra-Porto arası en çok tercih edilen seçenek olan uçuş bileti almayı öneriyor. Önceliğiniz fiyatsa, ortalama bilet fiyatı $20 olan otobüs seçeneğini tercih edin. Zamanınız kısıtlıysa, ortalama toplam yolculuk süresi 4sa. 7m olan tren için rezervasyon yapmayı düşünün. Karbon ayak izinizi en aza indirmek istiyorsanız, tahmini CO2 salınımı 0.1 - 0.2kg olan tren en iyi seçeneğinizdir. Ortalama bilet fiyatları seyahat türüne göre değişir: otobüs ortalama $20, uçuş ise ortalama $507 tutar.

Mesafe: 269 km

train ile karşılaştır

Tren
En çok tercih edilen
Uçuş
Otobüs

$31

Ortalama fiyat

$507

Ortalama fiyat

$20

Ortalama fiyat

En ucuz

4sa. 7m

Ortalama toplam süre

En hızlı

3sa. 37m

Taşıt içinde

+

30m

Ek süre*

5sa. 52m

Ortalama toplam süre

3sa. 52m

Taşıt içinde

+

2sa. 0m

Ek süre*

4sa. 27m

Ortalama toplam süre

3sa. 57m

Taşıt içinde

+

30m

Ek süre*

0.1 - 0.2kg

Karbondioksit salınımı

En düşük

0.8 - 1.6kg

Karbondioksit salınımı

0.3 - 0.7kg

Karbondioksit salınımı

Comboios De Portugal

En popüler tren firması

TAP Portugal

En popüler havayolu firması

Rede Expressos

En popüler otobüs firması

Doğrudan Seçenekler

Doğrudan Seçenekler

Doğrudan Seçenekler

Ek süre: Kalkış noktasına varış süresi, güvenlik kontrolleri ve transferlerin ortalaması.

Sintra şehrinden Porto şehrine seyahat etmenin en ucuz yolu, ortalama fiyatı $20 olan bir otobüs tercih etmektir.

Bu, Porto şehrine seyahat etmek için diğer seçeneklere göre:

Bu rota için, bir otobüs, bir tren ile karşılaştırıldığında $12 daha ucuz. Sintra ile Porto arasındaki ortalama tren bileti fiyatı ise $31 seviyesinde.

Bu rota için, bir otobüs, bir uçuş ile karşılaştırıldığında $488 daha ucuz. Sintra ile Porto arasındaki ortalama uçuş bileti fiyatı ise $507 seviyesinde.

Sintra şehrinden Porto şehrine seyahat etmenin en hızlı yolu ortalama seyahat süresi 3sa. 37m olan bir tren seferidir.

Porto şehrine diğer ulaşım seçenekleri genellikle daha uzun sürebilir:

Karşılaştırıldığında, Uçuş ile seyahat etmek ortalama 3sa. 52m sürebilir.

Karşılaştırıldığında, Otobüs ile seyahat etmek ortalama 3sa. 57m sürebilir.

Seçeneklerinizi karşılaştırmak faydalı olacaktır zira Sintra ile Porto arasında seyahat etmek için tren, otobüs ve uçuş yolculuğu dahil olmak üzere 3 farklı yol mevcut.

Canlı kalkışlar

Sintra Porto arası tren vakitleri

Aşağıdaki tablo, bugün 22 Eylül Salı Sintra-Porto trenler hareketlerini göstermektedir. Ayrıca, güncellenmiş tren yolculuklarını görmek için aşağıdaki sonuçları manuel olarak yenileyebilirsiniz.

Son güncelleme saati:
TedarikçiKalkışSüreVarışAktarmalar
Biletler
Comboios De Portugal21:15 Sintra
3sa.58
1:13 Porto0 aktarmadirekt
23 Eylül Çarşamba
Comboios De PortugalIC 721 · IR 218108:31 Mira Sintra-Melecas
4sa.12
12:43 Porto - Campanhã1 aktarma
Comboios De PortugalIC 721 · IR 218108:35 Agualva-Cacem
4sa.08
12:43 Porto - Campanhã1 aktarma

Günün son treni bu.

Bu seyahat için tüm tarihler ve saatler

KARŞILAŞTIR Farklı modlara göre fiyatlar

Önümüzdeki üç haftalık tren, otobüs ve uçuş fiyatlarını karşılaştırın. En iyi fırsatları bir bakışta görün, en düşük fiyatları bulun ve bütçenize uygun seçeneği seçin.

Çar
23 Eyl
Per
24 Eyl
Cum
25 Eyl
Cmt
26 Eyl
Paz
27 Eyl
Pzt
28 Eyl
Sal
29 Eyl
Çar
30 Eyl
Per
01 Eki
Cum
02 Eki
Cmt
03 Eki
Paz
04 Eki
Pzt
05 Eki
Sal
06 Eki
Çar
07 Eki
Per
08 Eki
Cum
09 Eki
Cmt
10 Eki
Paz
11 Eki
Pzt
12 Eki
Sal
13 Eki

Sintra ile Porto arası trenler bileti neden Omio’dan alınmalı?

Comboios De Portugal, Sintra ile Porto arası tüm trenler hizmetlerini işletmektedir.
Omio, Sintra ile Porto arası tüm seyahat seçenekleriniz için resmi bir bilet satıcısıdır.

Neden Comboios De Portugal yerine Omio’dan bilet almalısınız?

  • Uluslararası Yolcular İçin Tasarlandı: Omio, 7/24 müşteri hizmetleri ile birlikte, tercih ettiğiniz para biriminde PayPal, kredi kartları ve banka transferi dahil olmak üzere birden fazla ödeme seçeneği sunar.
  • Tüm seçeneklerinizi karşılaştırın: Omio, Comboios De Portugal ile mevcut tüm seyahat seçeneklerini karşılaştırmanıza olanak tanır; Sintra ile Porto arasında seyahatiniz için train, bus ve flight olan bu seçeneklerden en iyi teklifi almanızı sağlar.

Bilet almak için neden Virail yerine Omio tercih edilmeli?

  • Ulaşım şekilleri: Omio, train, bus ve flight dahil seyahat seçeneklerini karşılaştırmanıza olanak tanır ve Sintra ile Porto arası ideal seyahat seçeneğini bulmanızı sağlar.

Yolculuk bilgileri

Özet: Sintra - Porto arası tren

PortekizPortekiz
PortekizPortekiz
Icon of train

Sintra - Porto arası trenler günde ortalama 5 kez kalkar ve yaklaşık 3sa. 37m sürer. Bu yolculuk için en ucuz tren biletleri $14 fiyatından başlar ama otobüs ile yapacağınız seyahatler $4 fiyatından başlar.

En erken tren hareket saati 05:30, en son ise 21:15. En hızlı tren, 269 km mesafesini 3sa. 20m sürede kat eder.

Tarifeler Omio'da bulunan en düşük ekonomi fiyatlarıdır. Erken rezervasyon genellikle daha düşük fiyatlar anlamına gelir. Fiyatlar günlük olarak değişir ve doluluk oranına bağlıdır. İndirim kartları, otobüs turları ve rezervasyon ücretleri dahil değildir.
Fiyat bilgisi
En ucuz alternatif seyahat şekli
Otobüs'dan $4
Mesafe
269 km
Ortalama tren süresi
3sa. 37m
En ucuz bilet fiyatı
$14
Günlük tren sayısı
5
En hızlı tren
3sa. 20m
İlk tren
5:30
Son tren
21:15
En Ucuz Ay
Tem
En Ucuz Gün
Cmt
Yüksek Sezon
Nis - Haz
Düşük Sezon
Oca - Mar
En Yoğun Gün
Cum
En Az Yoğun Gün
Per
Rezervasyon için en iyi zaman
35 gün
Tarifeler Omio'da bulunan en düşük ekonomi fiyatlarıdır. Erken rezervasyon genellikle daha düşük fiyatlar anlamına gelir. Fiyatlar günlük olarak değişir ve doluluk oranına bağlıdır. İndirim kartları, otobüs turları ve rezervasyon ücretleri dahil değildir.
Fiyat bilgisi
En ucuz alternatif seyahat şekli
Otobüs'dan $4

Tren şirketleri: Comboios De Portugal trenleri Sintra - PortoComboios De Portugal trenleri sizi Sintra - Porto arasında $4’den başlayan fiyatlarla götürür. Omio’daki 1000’den fazla seyahat şirketiyle, yolculuğunuz için en iyi tren saatlerini ve biletlerini bulabilirsiniz.

Comboios De Portugal

Hakkında
Portekiz Demiryolları (CP), ülke genelinde orta ve uzun mesafe hizmetleri ile İspanya ve Fransa'ya uluslararası bağlantılar sunan Portekiz'in ulusal demiryolu şirketidir. CP'nin tren tipleri arasında Porto, Lizbon ve Faro arasında saatte 220 km'ye kadar ulaşan yüksek hızlı Alfa Pendular (AP) trenleri; saatte 200 km'ye kadar giden uzun mesafe Intercidades trenleri; orta mesafe seyahatler için Inter-Regional (IR) trenleri; ve yerel hatlar için Bölgesel hizmetler bulunmaktadır. Uluslararası (IN) trenler, Portekiz'i yurtdışındaki önemli destinasyonlarla bağlar. Bilet seçenekleri arasında, 5 ila 60 gün önceden alınabilen ve iade edilemeyen Promo biletler ile belirli bir ücret karşılığında iade edilebilen Normal biletler bulunmaktadır. Her iki bilet türü de 1. ve 2. sınıf olarak sunulmaktadır. Yolcu hizmetleri arasında klima, Wi-Fi ve prizler bulunabilir. Popüler rotalar arasında Lizbon–Porto, Lizbon–Faro ve Porto–Faro yer almakta olup, Portekiz'in kırsal alanları ve kıyı şeridi manzaralarını sunmaktadır.
Bagaj ve iptal politikası
Ortalama Comboios De Portugal Süresi
3sa. 20m
En Ucuz Comboios De Portugal Fiyatı
$14
Comboios De Portugal sıklığı
Günde 7
Bagaj dahil
Her yolcu için 2 parça el bagajı
Bagaj depolama
Vagonların sonunda üst raflar ve belirlenmiş bagaj alanları
İptal Poliçesi
İptal, tarifeye göre mümkündür.
İade
İptal edilen hizmetler için tam geri ödeme sağlanır.
Trende bulunan olanaklar
Wifi
Araçta satılan yiyecek
Bar-kafe hizmeti ile içecekler ve atıştırmalıklar
Koltuk rezervasyonu
Bilet fiyatına koltuk rezervasyonu dahildir.
Lavabo
USB girişleri
Erişilebilirlik
Tekerlekli sandalye alanları ve erişilebilir tuvaletler mevcuttur
Evcil Hayvanlar
Küçük evcil hayvanlar kafes içinde ücretsiz, daha büyük köpekler bilet ve ağızlık gerektirir.
Sessiz alan

Sıkça Sorulan Sorular: Sintra - Porto Tren Seferleri

Otobüs ile Sintra - Porto seyahati hakkındaki en sık sorulan soruların cevaplarını bulabilirsiniz Seyahat süreleri ve bilet fiyatlarından direkt bağlantılara, ilk ve son kalkış saatlerine ve hatta güzergahın manzaralı olup olmadığına kadar, SSS bölümümüzde seyahatinizi planlamak için ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. En hızlı tren, en ucuz seçenek veya Porto ziyaretinizden en iyi şekilde yararlanmak için ipuçları arıyorsanız, bu kılavuz daha akıllı ve güvenli bir şekilde seyahat etmenize yardımcı olacaktır.

FAQs
Sintra ile Porto arasındaki ucuz tren biletleri, önceden rezervasyon yaptığınızda $14 gibi düşük bir fiyattan başlayabilir. Sintra ile Porto arasındaki ortalama tren bileti fiyatı $31 olsa da fiyatlar günün saatine ve bilet sınıfına göre değişir ve genellikle gündüz biletleri daha pahalıdır.
269 km uzunluğundaki rota için Sintra ve Porto arasındaki tren yolculuğu süresi ortalama 3sa. 20m, fakat bu süre hafta sonları ve tatillerde değişebilir.
Sintra ile Porto arasındaki en erken tren 5:30 saatinde kalkıyor.
Sintra ile Porto arasındaki en geç tren 21:15 saatinde kalkıyor.
Comboios De Portugal ile en az bir aktarma gerektiren, Sintra şehrinden Porto şehrine günde 5 tren var. Tatil veya hafta sonlarında sefer yoğunluğu değişebileceğinden ötürü daha az tren seferi olabilir.
Evet, Sintra ile Porto arasındaki yolculuğunuz için birden fazla hızlı tren seçeneği var. Comboios De Portugal arasından seçim yapabilirsiniz. Comboios De Portugal trenleri yaklaşık 3sa. 20m sürer.
Sintra ile Porto arasında bir tren ile seyahat ederken, sizi Porto şehrine ulaştıracak en iyi yol için Comboios De Portugal seçeneğine güvenebilirsiniz. Ayrıca Sintra ile Porto arasında seyahat hizmeti sunan tüm olası tren şirketleri seçeneklerini kontrol edebilir ve bir tren bileti satın almadan önce sundukları olanakları karşılaştırabilirsiniz.
Sintra şehrinden Porto şehrine bir gezi yapmaya değer ancak her yön için yolculuk süresi 3sa. 20m olacağından ötürü bir günlük gezi olarak değil. Seyahat etmek için en iyi yolu Omio uygulaması ile kontrol edin.
Sintra şehrinden Porto şehrine tren ile seyahat etmek için en ucuz ay Temmuz olarak gözüküyor.
Seçeneklerinizi karşılaştırmak faydalı olacaktır zira Sintra ile Porto arasında seyahat etmek için tren, otobüs ve uçuş yolculuğu dahil olmak üzere 3 farklı yol mevcut.

popüler tren istasyonları

Bu Yolculuk için Önemli İstasyonlar ve Havalimanları

Sintra'ten Porto'e giden trenlerin çoğu Agualva-Cacem ile Porto - Campanhã istasyon çiftini kullanırken, bazı seferler Contumil'e varıyor. Bu kılavuzu kullanarak bu güzergahtaki Sintra ve Porto tren istasyonlarını karşılaştırabilir, şehir merkezi ulaşımını ve tren istasyonu olanakları ve hizmetleri gibi pratik konuları kontrol edebilirsiniz.

Sintra'teki kalkış tren istasyonları
Porto'teki varış tren istasyonları

Sintra'ten gelen trenler hangi Porto istasyonuna varır?

Sintra – Porto trenleri çoğunlukla Porto - Campanhã istasyonuna varır. Bazı seferler Porto - Sao Bento istasyonuna varır, bu nedenle Porto şehrindeki varış istasyonunuzu doğrulamak için seyahatten önce biletinizi kontrol edin.
Porto - CampanhãR. Pinheiro de Campanhã Largo da Estação, Porto 4300-173, Portugal+351 707 210 220WiFiBagaj DolaplarıOtoparkYemekATMTaksiErişilebilirlikWCOtelKayıp ve Bulunan Eşya OfisiBilet OfisiBisiklet Park EtmeArabalarDanışma MasasıBagaj Arabaları
Şehir merkezi ulaşımı

Porto şehir merkezinden Porto - Campanhã'e ulaşım

Porto - Campanhã, Porto şehir merkezinden 2 km uzaklıktadır. Toplu taşıma seçenekleri şunlardır:

Tren853, 865, 869, 871, 877, Re, 15151, 15153, 15155, 15157, 15159, 15161, 15163, 15165, 15167, 15169, 15171, 15173, 15175, 15177, 15179, 15181, 15183, 15201, 15203, 15205, 15207, 15209, 15211, 15213, 15215, 15217, 15219, 15221, 15223, 15225, 15227, 15229, 15231, 15233, 15235, 15237, 15239, 15241, 15243, 15245, 15247, 15249, 15251, 15401, 15403, 15405, 15407, 15409, 15411, 15413, 15415, 15417, 15419, 15421, 15423, 15425, 15427, 15429, 15431, 15433, 15501, 15503, 15505, 15507, 15509, 15511, 15513, 15515, 15517, 15519, 15521, 15523, 15525, 15527, 15529, 15531, 15533, 15535, 15537, 15539, 15541, 15543, 15545, 15547, 15549, 15551, 15553, 15703, 15705, 15707, 15711, 15715, 15719, 15723, 15725, 15727, 15731, 15735, 15737, 15739, 15743, 15747, 15755, 15757, 15759, 15761, 15763, 15765, 15851, 15855, 35201, 35401, 35801 · 4m · $1 · her ~11 dakikada bir
Otobüs207 · 8m · $4 · her ~11 dakikada bir
9M · 6m · $4 · her ~3 dakikada bir
Autna · 22m · $1
MetroC, E, Bx, A, B, F · 6m · $1 · her ~11 dakikada bir

Porto - Campanhã tren istasyonu tesisleri ve hizmetleri

Porto - Campanhã, WiFi, Bagaj Dolapları, Otopark, Yemek, ATM, Taksi, Erişilebilirlik, WC, Otel, Kayıp ve Bulunan Eşya Ofisi, Bilet Ofisi, Bisiklet Park Etme, Arabalar, Danışma Masası ve Bagaj Arabaları dahil olmak üzere bu güzergah için pratik hizmetler sunmaktadır.

Yiyecek ve içecek

Porto - Campanhã'te yiyecek ve içecek seçenekleri mevcuttur.

Wi-Fi ve ATM'ler

Porto - Campanhã adresinde Wi-Fi mevcuttur. Porto - Campanhã adresinde ATM'ler mevcuttur.

Biletler ve bilgiler

Porto - Campanhã adresinden bilet gişesi desteği alabilirsiniz. Porto - Campanhã adresinde bilgi masaları mevcuttur.

Bagaj ve kayıp eşyalar

Porto - Campanhã adresinde bagaj muhafaza hizmeti mevcuttur. İstasyonda kayıp eşya bürosu mevcuttur.

Otopark, taksiler ve tuvaletler

Porto - Campanhã adresinde mevcuttur: Otopark, Taksi, WC.

Bisiklet ve araba hizmetleri

Porto - Campanhã ve Bisiklet Park Etme, Arabalar adreslerinde mevcuttur.

Erişilebilirlik

Porto - Campanhã adresinde engelli erişimine uygun olanaklar mevcuttur.

Porto - Sao BentoPraça de Almeida Garrett, 4000-069 Porto, Portugal+351 707 210 220WiFiBagaj DolaplarıOtoparkYemekATMTaksiErişilebilirlikWCOtelKayıp ve Bulunan Eşya OfisiBilet OfisiBisiklet Park EtmeBisiklet KiralamaDanışma MasasıBagaj Arabaları
Şehir merkezi ulaşımı

Porto şehir merkezinden Porto - Sao Bento'e ulaşım

Otobüs905, 906 · 3m · $4 · her ~17 dakikada bir
MetroD · 3m · $1 · her ~2 dakikada bir

Porto - Sao Bento tren istasyonu tesisleri ve hizmetleri

Porto - Sao Bento, WiFi, Bagaj Dolapları, Otopark, Yemek, ATM, Taksi, Erişilebilirlik, WC, Otel, Kayıp ve Bulunan Eşya Ofisi, Bilet Ofisi, Bisiklet Park Etme, Bisiklet Kiralama, Danışma Masası ve Bagaj Arabaları dahil olmak üzere bu güzergah için pratik hizmetler sunmaktadır.

Yiyecek ve içecek

Porto - Sao Bento'te yiyecek ve içecek seçenekleri mevcuttur.

Wi-Fi ve ATM'ler

Porto - Sao Bento adresinde Wi-Fi mevcuttur. Porto - Sao Bento adresinde ATM'ler mevcuttur.

Biletler ve bilgiler

Porto - Sao Bento adresinden bilet gişesi desteği alabilirsiniz. Porto - Sao Bento adresinde bilgi masaları mevcuttur.

Bagaj ve kayıp eşyalar

Porto - Sao Bento adresinde bagaj muhafaza hizmeti mevcuttur. İstasyonda kayıp eşya bürosu mevcuttur.

Otopark, taksiler ve tuvaletler

Porto - Sao Bento adresinde mevcuttur: Otopark, Taksi, WC.

Bisiklet ve araba hizmetleri

Porto - Sao Bento ve Bisiklet Park Etme, Bisiklet Kiralama adreslerinde mevcuttur.

Erişilebilirlik

Porto - Sao Bento adresinde engelli erişimine uygun olanaklar mevcuttur.

Contumil4350-251 Porto, PortugalYemekATMErişilebilirlik
Şehir merkezi ulaşımı

Porto şehir merkezinden Contumil'e ulaşım

Contumil, Porto şehir merkezinden 3 km uzaklıktadır. Toplu taşıma seçenekleri şunlardır:

TrenRe, 15241, 15243, 15245, 15247, 15251, 15423, 15501, 15503, 15515, 15521, 15527, 15533, 15539, 15543, 15549, 15551, 15553, 15237, 15233, 15429, 15227, 15229, 15155, 15159, 15163, 15165, 15167, 15171, 15177, 15183, 15153, 15205, 15201, 15223, 15219, 15217, 15225, 15213, 15209, 15215, 15505, 15431, 15417, 15419, 15421, 15415, 15425, 15427, 15433, 15529, 15511, 15517, 15523, 15535, 15541, 15545, 15413, 15507, 15411, 15169, 15407, 15151, 15161, 15409, 15181, 15203, 15207, 15211, 15175, 15231, 15235, 15239, 15249, 15401, 15403, 15405, 15221, 15179, 15509, 15513, 15519, 15525, 15531, 15537, 15547, 35201, 35401 · 8m · $1 · her ~8 dakikada bir
Otobüs402 · 20m · $4 · her ~8 dakikada bir
MetroF · 17m · $1

Contumil tren istasyonu tesisleri ve hizmetleri

Contumil, Yemek, ATM ve Erişilebilirlik dahil olmak üzere bu güzergah için pratik hizmetler sunmaktadır.

Yiyecek ve içecek

Contumil'te yiyecek ve içecek seçenekleri mevcuttur.

Wi-Fi ve ATM'ler

Contumil adresinde ATM'ler mevcuttur.

Erişilebilirlik

Contumil adresinde engelli erişimine uygun olanaklar mevcuttur.

En popüler tren bağlantıları

Omio Uygulamasıyla Seyahat Planlamak Çok Kolay

Sizi gitmek istediğiniz yere ulaştırıyoruz. Yenilikçi uygulamamız, canlı tren güncellemelerinden mobil biletlere kadar tüm hizmetleriyle seyahatinizi planlayıp takip etmenin ideal yolunu sunuyor.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone