Deutsche Bahn (ICE) ile Lübeck Frankfurt arası tren

24 Eyl Per
+ Dönüş ekle
Deutsche Bahn
iryo
ÖBB
Regionale
Westbahn
2.000'den fazla seyahat şirketi
Deutsche Bahn
iryo
ÖBB
Regionale
Westbahn
2.000'den fazla seyahat şirketi
QR-Code
Ücretsiz uygulamamıza sahip olmak için okutun
Trenler, otobüsler, uçuşlar ve feribotlar için canlı seyahat güncellemeleri almak ve mobil bilet satın almak için uygulamamızı kullanın.
App Store
rate4.9
42K puanlandırma
Google Play
rate4.6
136K değerlendirme

En ucuz ve en hızlı trenler kalkış: Lübeck varış: Frankfurt

24 Eyl için saatler, fiyatlar ve rezervasyon yapılabilen biletler

24 Eyl tarihindeki en düşük fiyat

73€

24 Eyl tarihindeki ortalama bilet fiyatı

142€

24 Eyl tarihindeki en hızlı yolculuk

5 sa. 4 dk

24 Eyl tarihindeki ortalama yolculuk süresi

5 sa. 10 dk

24 Eyl tarihindeki trenler

12

Mesafe

439 km

Ucuz biletler

Lübeck - Frankfurt arasında ucuz tren bileti bulmanın en iyi yolu, mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yapmak ve yoğun saatlerde seyahat etmekten kaçınmaktır.

Yolculuk günü satın alırsanız, Lübeck - Frankfurt arası ortalama bilet fiyatı yaklaşık 142€ olacaktır fakat yalnızca 73€ fiyatla en ucuz biletleri bulmak da mümkün.

Hızlı trenler

Lübeck Frankfurt arası gidiş en az bir kere aktarma yapmadan güçtür.

  • FlixBusFlixBus+FlixTrainFlixTrain
    1:4012sa.20
    Lübeck, Bussteig Beim Retteich
    14:00Frankfurt (Main) Süd
    73 1Tek Yön
    1 aktarma
  • Deutsche Bahn11409 · ICE 577
    8:095sa.05
    Lübeck Hbf
    13:14Frankfurt Merkez Tren İstasyonu
    147 1Tek Yön
    1 aktarma
  • Deutsche Bahn11461 · ICE 519
    8:376sa.12
    Lübeck Hbf
    14:49Frankfurt Havalimanı Tren İstasyonu
    147 1Tek Yön
    1 aktarma
  • Deutsche Bahn11411 · ICE 73
    9:095sa.05
    Lübeck Hbf
    14:14Frankfurt Merkez Tren İstasyonu
    147 1Tek Yön
    1 aktarma
  • Deutsche BahnICE 585 · ICE 577+erixx21109
    8:105sa.04
    Lübeck Hbf
    13:14Frankfurt Merkez Tren İstasyonu
    147 1Tek Yön
    2 aktarma

Canlı kalkışlar

Lübeck Frankfurt arası tren vakitleri

Aşağıdaki tablo, bugün 23 Eylül Çarşamba Lübeck-Frankfurt trenler hareketlerini göstermektedir. Ayrıca, güncellenmiş tren yolculuklarını görmek için aşağıdaki sonuçları manuel olarak yenileyebilirsiniz.

Son güncelleme saati:
TedarikçiKalkışSüreVarışAktarmalar
Biletler
FlixTrain23:40 Lübeck
10sa.20
10:00 Frankfurt0 aktarmadirekt
24 Eylül Perşembe
FlixBusFlixBus+FlixTrainFlixTrain1:40 Lübeck, Bussteig Beim Retteich
12sa.20
14:00 Frankfurt (Main) Süd1 aktarma
Deutsche Bahn11409 · ICE 577
Vaktinde
8:09 Lübeck Hbf
5sa.05
13:14 Frankfurt Merkez Tren İstasyonu
1 aktarma
Deutsche Bahn11409 · ICE 577 · S98:09 Lübeck Hbf
5sa.35
13:44 Frankfurt Havalimanı Tren İstasyonu2 aktarma
Deutsche BahnICE 585 · ICE 577+erixx21109
Gecikme
7:30 8:10Lübeck Hbf
5sa.04
13:14 Frankfurt Merkez Tren İstasyonu
2 aktarma
Deutsche BahnICE 585 · ICE 797+erixx21109
Gecikme
7:30 8:10Lübeck Hbf
5sa.42
13:52 Frankfurt Havalimanı Tren İstasyonu
2 aktarma
Deutsche BahnICE 585 · ICE 577 · S9+erixx21109
Gecikme
7:30 8:10Lübeck Hbf
5sa.34
13:44 Frankfurt Havalimanı Tren İstasyonu
3 aktarma
Deutsche Bahn11461 · ICE 519
Vaktinde
8:37 Lübeck Hbf
6sa.12
14:49 Frankfurt Havalimanı Tren İstasyonu
1 aktarma
Deutsche Bahn11411 · ICE 73 · S99:09 Lübeck Hbf
5sa.35
14:44 Frankfurt Havalimanı Tren İstasyonu2 aktarma
Deutsche Bahn11411 · ICE 73
Vaktinde
9:09 Lübeck Hbf
5sa.05
14:14 Frankfurt Merkez Tren İstasyonu
1 aktarma
Deutsche BahnICE 787 · ICE 1650+erixx21111
Gecikme
8:30 9:10Lübeck Hbf
5sa.46
14:56 Frankfurt Havalimanı Tren İstasyonu
2 aktarma
Deutsche BahnICE 787 · ICE 73+erixx21111
Gecikme
8:30 9:10Lübeck Hbf
5sa.04
14:14 Frankfurt Merkez Tren İstasyonu
2 aktarma
Deutsche BahnICE 787 · ICE 73 · S9+erixx21111
Gecikme
8:30 9:10Lübeck Hbf
5sa.34
14:44 Frankfurt Havalimanı Tren İstasyonu
3 aktarma

Günün son treni bu.

Bu seyahat için tüm tarihler ve saatler

KARŞILAŞTIR Farklı modlara göre fiyatlar

Önümüzdeki üç haftalık tren, otobüs ve uçuş fiyatlarını karşılaştırın. En iyi fırsatları bir bakışta görün, en düşük fiyatları bulun ve bütçenize uygun seçeneği seçin.

Per
24 Eyl
Cum
25 Eyl
Cmt
26 Eyl
Paz
27 Eyl
Pzt
28 Eyl
Sal
29 Eyl
Çar
30 Eyl

Lübeck ile Frankfurt arası trenler bileti neden Omio’dan alınmalı?

Deutsche Bahn, Lübeck ile Frankfurt arası tüm trenler hizmetlerini işletmektedir.
Omio, Lübeck ile Frankfurt arası tüm seyahat seçenekleriniz için resmi bir bilet satıcısıdır.

Neden Deutsche Bahn yerine Omio’dan bilet almalısınız?

  • Uluslararası Yolcular İçin Tasarlandı: Omio, 7/24 müşteri hizmetleri ile birlikte, tercih ettiğiniz para biriminde PayPal, kredi kartları ve banka transferi dahil olmak üzere birden fazla ödeme seçeneği sunar.
  • Tüm seçeneklerinizi karşılaştırın: Omio, Deutsche Bahn ile mevcut tüm seyahat seçeneklerini karşılaştırmanıza olanak tanır; Lübeck ile Frankfurt arasında seyahatiniz için train, bus ve flight olan bu seçeneklerden en iyi teklifi almanızı sağlar.

Bilet almak için neden Trainline veya Wanderu yerine Omio tercih edilmeli?

  • Ulaşım şekilleri: Omio, train, bus ve flight dahil seyahat seçeneklerini karşılaştırmanıza olanak tanır ve Lübeck ile Frankfurt arası ideal seyahat seçeneğini bulmanızı sağlar.

Yolculuk bilgileri

Özet: Lübeck - Frankfurt arası tren

AlmanyaAlmanya
AlmanyaAlmanya
Icon of train

Lübeck - Frankfurt arası trenler günde ortalama 11 kez kalkar ve yaklaşık 4sa. 59m sürer. Eğer erken rezervasyon yaparsanız, bu yolculuk için ucuz tren biletleri 27€ fiyatından başlar.

En erken tren hareket saati 00:01, en son ise 23:57. En hızlı tren, 439 km mesafesini 4sa. 15m sürede kat eder.

Tarifeler Omio'da bulunan en düşük ekonomi fiyatlarıdır. Erken rezervasyon genellikle daha düşük fiyatlar anlamına gelir. Fiyatlar günlük olarak değişir ve doluluk oranına bağlıdır. İndirim kartları, otobüs turları ve rezervasyon ücretleri dahil değildir.
Fiyat bilgisi
Mesafe
439 km
Ortalama tren süresi
4sa. 59m
En ucuz bilet fiyatı
27€
Günlük tren sayısı
11
En hızlı tren
4sa. 15m
İlk tren
0:01
Son tren
23:57
En Ucuz Ay
Kas
En Ucuz Gün
Cmt
Yüksek Sezon
Oca - Mar
Düşük Sezon
Tem - Eyl
En Yoğun Gün
Çar
En Az Yoğun Gün
Çar
Rezervasyon için en iyi zaman
6 gün
Tarifeler Omio'da bulunan en düşük ekonomi fiyatlarıdır. Erken rezervasyon genellikle daha düşük fiyatlar anlamına gelir. Fiyatlar günlük olarak değişir ve doluluk oranına bağlıdır. İndirim kartları, otobüs turları ve rezervasyon ücretleri dahil değildir.
Fiyat bilgisi

Tren şirketleri: Deutsche Bahn trenleri Lübeck - FrankfurtDeutsche Bahn trenleri sizi Lübeck - Frankfurt arasında 27€’den başlayan fiyatlarla götürür. Omio’daki 1000’den fazla seyahat şirketiyle, yolculuğunuz için en iyi tren saatlerini ve biletlerini bulabilirsiniz.

Deutsche Bahn

Hakkında
Deutsche Bahn (DB), Almanya'nın ana tren işletmecisidir ve her gün yaklaşık 40.000 yerel ve uluslararası sefer düzenlemektedir. Filosu, 300 km/s hıza ulaşabilen yüksek hızlı ICE (Intercity Express) trenleri, uzun mesafe seyahatler için IC (Intercity) ve EC (EuroCity) trenleri ile bölgesel ve yerel bağlantılar için IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) ve RB (Regionalbahn) hizmetlerini içeren çeşitli tren tiplerinden oluşmaktadır. Tüm trenlerde tuvaletler standarttır, ancak yemekli vagonlar ve ücretsiz Wi-Fi gibi olanaklar yalnızca belirli tren tipleri ve güzergahlarda mevcuttur. DB, Super Saver, Saver ve Flexible biletler de dahil olmak üzere geniş bir bilet yelpazesi sunmakta, ayrıca BahnCard 25, 50 ve 100 gibi indirim kartları da bulunmaktadır. Ek seçenekler arasında tek yön biletler, günlük biletler ve grup biletleri yer almaktadır. Popüler güzergahlar arasında Berlin–Münih, Hamburg–Frankfurt, Köln–Stuttgart, Berlin–Dresden ve Hamburg–Köln ile Almanya genelinde birçok bölgesel hizmet bulunmaktadır.
Bagaj ve iptal politikası
Ortalama Deutsche Bahn Süresi
4sa. 15m
En Ucuz Deutsche Bahn Fiyatı
27€
Deutsche Bahn sıklığı
Günde 12
Bagaj dahil
Yolcuların, kendileri taşıyabildikleri sürece, el bagajı ve bir adet ek büyük eşyayı ücretsiz olarak getirmelerine izin verilmektedir.
Bagaj depolama
Bagaj, üst raflarda, koltuğun altında veya kapıların yakınındaki ya da vagonun ortasındaki belirlenmiş bagaj alanlarında saklanabilir.
İptal Poliçesi
Biletler, hangi tür tren biletleri iade edilebilir? bölümünde belirtilen tarif koşullarına göre iptal edilebilir.
İade
Eğer DB bir treni iptal ederse, yolcular bilet fiyatının tamamını geri alma hakkına sahiptir.
Trende bulunan olanaklar
Wifi
Araçta satılan yiyecek
Çoğu ICE ve birçok IC/EC treni şunlara sahiptir:
Bir Bordrestaurant (restoran vagonu) burada oturup yemek yiyebilirsiniz.
Bir Bordbistro (bistro bar) atıştırmalıklar, sıcak yemekler ve paket servis içecekler ile.
1. sınıfta yer servisi: personel siparişinizi alacak ve yiyecek/içecekleri doğrudan koltuğunuza getirecektir.
Bölgesel trenler (RE / RB / S-Bahn):
Yemek servisi yoktur.
Kendi yiyecek ve içeceklerinizi getirmenize izin verilir.
Koltuk rezervasyonu
İkinci Sınıf:
Varsayılan olarak dahil değildir.
Rezervasyon yaparken bir koltuk rezervasyonu ekleyebilirsiniz (yoğun güzergahlar için önerilir).
Koltuk başına yaklaşık 4,90 € (veya daha sonra ayrı olarak rezervasyon yapılırsa 5,90 €) maliyetindedir.
Birinci Sınıf:
Evet, her zaman bilet fiyatına dahildir.
Lavabo
USB girişleri
Erişilebilirlik
DB trenleri, tekerlekli sandalye alanları, erişilebilir tuvaletler ve yardım hizmetleri dahil olmak üzere, hareket kabiliyeti kısıtlı yolcular için olanaklarla donatılmıştır.
Evcil Hayvanlar
Küçük evcil hayvanlar (örneğin kediler, küçük köpekler vb.):
Taşıma kutusuna sığabiliyorlarsa (maks. boyut: el bagajı) ücretsiz olarak kabul edilir.
Tüm yolculuk boyunca kutuda kalmaları gerekmektedir.
Büyük köpekler:
Ayrı (ücretli) bilet gerektirir — genellikle normal ikinci sınıf biletinin yarı fiyatı.
Trende iken tasmalı ve ağızlık takılı olmalıdır.
Koltuklarda oturamazlar.
Yardımcı köpekler:
Ücretsiz seyahat ederler.
Tıbbi olarak gerekli değilse ağızlık veya tasma takmalarına gerek yoktur.
Yolcuyu her zaman eşlik etmelerine izin verilir.
Sessiz alan

Sıkça Sorulan Sorular: Lübeck - Frankfurt Tren Seferleri

Otobüs ile Lübeck - Frankfurt seyahati hakkındaki en sık sorulan soruların cevaplarını bulabilirsiniz Seyahat süreleri ve bilet fiyatlarından direkt bağlantılara, ilk ve son kalkış saatlerine ve hatta güzergahın manzaralı olup olmadığına kadar, SSS bölümümüzde seyahatinizi planlamak için ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. En hızlı tren, en ucuz seçenek veya Frankfurt ziyaretinizden en iyi şekilde yararlanmak için ipuçları arıyorsanız, bu kılavuz daha akıllı ve güvenli bir şekilde seyahat etmenize yardımcı olacaktır.

FAQs
Lübeck ile Frankfurt arasındaki ucuz tren biletleri, önceden rezervasyon yaptığınızda 27€ gibi düşük bir fiyattan başlayabilir. Lübeck ile Frankfurt arasındaki ortalama tren bileti fiyatı 94€ olsa da fiyatlar günün saatine ve bilet sınıfına göre değişir ve genellikle gündüz biletleri daha pahalıdır.
439 km uzunluğundaki rota için Lübeck ve Frankfurt arasındaki tren yolculuğu süresi ortalama 4sa. 15m, fakat bu süre hafta sonları ve tatillerde değişebilir.
Lübeck ile Frankfurt arasındaki en erken tren 0:01 saatinde kalkıyor.
Lübeck ile Frankfurt arasındaki en geç tren 23:57 saatinde kalkıyor.
Deutsche Bahn ile en az bir aktarma gerektiren, Lübeck şehrinden Frankfurt şehrine günde 11 tren var. Tatil veya hafta sonlarında sefer yoğunluğu değişebileceğinden ötürü daha az tren seferi olabilir.
Lübeck ile Frankfurt arasında bir tren ile seyahat ederken, sizi Frankfurt şehrine ulaştıracak en iyi yol için Deutsche Bahn seçeneğine güvenebilirsiniz. Ayrıca Lübeck ile Frankfurt arasında seyahat hizmeti sunan tüm olası tren şirketleri seçeneklerini kontrol edebilir ve bir tren bileti satın almadan önce sundukları olanakları karşılaştırabilirsiniz.
Lübeck şehrinden Frankfurt şehrine bir gezi yapmaya değer ancak her yön için yolculuk süresi 4sa. 15m olacağından ötürü bir günlük gezi olarak değil. Seyahat etmek için en iyi yolu Omio uygulaması ile kontrol edin.
Lübeck şehrinden Frankfurt şehrine tren ile seyahat etmek için en ucuz ay Kasım olarak gözüküyor.
Seçeneklerinizi karşılaştırmak faydalı olacaktır zira Lübeck ile Frankfurt arasında seyahat etmek için tren, otobüs ve uçuş yolculuğu dahil olmak üzere 3 farklı yol mevcut.

popüler tren istasyonları

Bu Yolculuk için Önemli İstasyonlar ve Havalimanları

Lübeck'ten Frankfurt'e giden trenlerin çoğu Lübeck Hbf ile Frankfurt (Main) Hbf istasyon çiftini kullanırken, bazı seferler Frankfurt Flughafen Fernbf'e varıyor. Bu kılavuzu kullanarak bu güzergahtaki Lübeck ve Frankfurt tren istasyonlarını karşılaştırabilir, şehir merkezi ulaşımını ve tren istasyonu olanakları ve hizmetleri gibi pratik konuları kontrol edebilirsiniz.

Lübeck'teki kalkış tren istasyonları
Frankfurt'teki varış tren istasyonları

Frankfurt yönüne giden trenler hangi Lübeck istasyonundan kalkmaktadır?

Lübeck – Frankfurt trenleri Lübeck Hbf istasyonundan kalkar. İstasyon, Lübeck şehir merkezine 1 km mesafede, Lübeck Hbf, Am Bahnhof 6, 23558 Lübeck adresinde bulunur.
Lübeck HbfLübeck Hbf, Am Bahnhof 6, 23558 LübeckWiFiBagaj DolaplarıAlışverişOtoparkYemekATMTaksiErişilebilirlikWCOtelLoungeKayıp ve Bulunan Eşya OfisiBilet OfisiBisiklet Park EtmeBisiklet KiralamaArabalarDanışma Masası
Şehir merkezi ulaşımı

Lübeck şehir merkezinden Lübeck Hbf'e ulaşım

Lübeck Hbf, Lübeck şehir merkezinden 1 km uzaklıktadır. Toplu taşıma seçenekleri şunlardır:

Otobüs50, 34, 26, 40, 31, 30, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 21, 2, 16, 12, 11, 10, 1 · 5m · 2€ · her ~77 dakikada bir

Lübeck Hbf tren istasyonu tesisleri ve hizmetleri

Lübeck Hbf, WiFi, Bagaj Dolapları, Alışveriş, Otopark, Yemek, ATM, Taksi, Erişilebilirlik, WC, Otel, Lounge, Kayıp ve Bulunan Eşya Ofisi, Bilet Ofisi, Bisiklet Park Etme, Bisiklet Kiralama, Arabalar ve Danışma Masası dahil olmak üzere bu güzergah için pratik hizmetler sunmaktadır.

Yiyecek ve içecek

Lübeck Hbf'te yiyecek ve içecek seçenekleri mevcuttur.

Wi-Fi ve ATM'ler

Lübeck Hbf adresinde Wi-Fi mevcuttur. Lübeck Hbf adresinde ATM'ler mevcuttur.

Biletler ve bilgiler

Lübeck Hbf adresinden bilet gişesi desteği alabilirsiniz. Lübeck Hbf adresinde bilgi masaları mevcuttur.

Bagaj ve kayıp eşyalar

Lübeck Hbf adresinde bagaj muhafaza hizmeti mevcuttur. İstasyonda kayıp eşya bürosu mevcuttur.

Otopark, taksiler ve tuvaletler

Lübeck Hbf adresinde mevcuttur: Otopark, Taksi, WC.

Bisiklet ve araba hizmetleri

Lübeck Hbf ve Bisiklet Park Etme, Bisiklet Kiralama, Arabalar adreslerinde mevcuttur.

Erişilebilirlik

Lübeck Hbf adresinde engelli erişimine uygun olanaklar mevcuttur.

Lübeck - Frankfurt tren yolculuğunuz için daha fazla seçenek

İhtiyaç duyduğunuz bilgiyi sağlayabilecek diğer kaynaklar:

Omio Uygulamasıyla Seyahat Planlamak Çok Kolay

Sizi gitmek istediğiniz yere ulaştırıyoruz. Yenilikçi uygulamamız, canlı tren güncellemelerinden mobil biletlere kadar tüm hizmetleriyle seyahatinizi planlayıp takip etmenin ideal yolunu sunuyor.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone