Deutsche Bahn (ICE) ile Heidelberg Hannover arası tren

27 Eyl Paz
+ Dönüş ekle
Deutsche Bahn
FlixTrain
iryo
Regionale
ÖBB
2.000'den fazla seyahat şirketi
Deutsche Bahn
FlixTrain
iryo
Regionale
ÖBB
2.000'den fazla seyahat şirketi
QR-Code
Ücretsiz uygulamamıza sahip olmak için okutun
Trenler, otobüsler, uçuşlar ve feribotlar için canlı seyahat güncellemeleri almak ve mobil bilet satın almak için uygulamamızı kullanın.
App Store
rate4.9
42K puanlandırma
Google Play
rate4.6
136K değerlendirme

En ucuz ve en hızlı trenler kalkış: Heidelberg varış: Hannover

27 Eyl için saatler, fiyatlar ve rezervasyon yapılabilen biletler

27 Eyl tarihindeki en düşük fiyat

44€

27 Eyl tarihindeki ortalama bilet fiyatı

104€

27 Eyl tarihindeki en hızlı yolculuk

3 sa. 31 dk

27 Eyl tarihindeki ortalama yolculuk süresi

3 sa. 48 dk

27 Eyl tarihindeki trenler

7

Mesafe

337 km

Ucuz biletler

Heidelberg - Hannover arasında ucuz tren bileti bulmanın en iyi yolu, mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yapmak ve yoğun saatlerde seyahat etmekten kaçınmaktır.

Yolculuk günü satın alırsanız, Heidelberg - Hannover arası ortalama bilet fiyatı yaklaşık 104€ olacaktır fakat yalnızca 44€ fiyatla en ucuz biletleri bulmak da mümkün.

Hızlı trenler

27 Eyl Paz tarihinde Heidelberg ile Hannover arasında 7 tren bulduk; bunların 1 tanesi doğrudan seferdir.

27 Eyl Paz tarihinde doğrudan trenler 337 km mesafeyi ortalama 3 sa. 48 dk içinde katediyor, ama zamanı doğru ayarlarsanız bazı trenler sizi oraya 3 sa. 31 dk içinde ulaştırabilir.

En yavaş trenlerin ücreti 4 sa. 14 dk tutarındadır ve bu tren seferlerinde genellikle bir ya da iki kez aktarma yapmanız gerekir. Ancak kısıtlı bütçeyle seyahat ediyorsanız bu trenlerle bir miktar tasarruf edebilirsiniz.

  • Deutsche BahnICE 1670
    9:184sa.23
    Heidelberg Hbf
    13:41Hannover Hbf
    44 €1Tek Yön
    0 aktarma
  • Deutsche Bahn19258 · ICE 376 · ICE 2374
    8:103sa.46
    Heidelberg Hbf
    11:56Hannover Hbf
    60 €1Tek Yön
    2 aktarma
  • FlixTrainFlixTrain+FlixBusFlixBus
    17:068sa.39
    Heidelberg Hbf
    1:45Hanover Central Station
    64 €1Tek Yön
    1 aktarma
  • Deutsche BahnICE 1670 · ICE 682
    9:184sa.14
    Heidelberg Hbf
    13:32Hannover Hbf
    75 €1Tek Yön
    1 aktarma
  • Deutsche Bahn19260 · ICE 692 · ICE 992 · ICE 772
    9:103sa.55
    Heidelberg Hbf
    13:05Hannover Hbf
    82 €1Tek Yön
    3 aktarma

Canlı kalkışlar

Heidelberg Hannover arası tren vakitleri

Aşağıdaki tablo, yarın 27 Eylül Pazar Heidelberg-Hannover trenler hareketlerini göstermektedir. Ayrıca, güncellenmiş tren yolculuklarını görmek için aşağıdaki sonuçları manuel olarak yenileyebilirsiniz.

Son güncelleme saati:
TedarikçiKalkışSüreVarışAktarmalar
Biletler
Deutsche Bahn19258 · ICE 376 · ICE 2374
Vaktinde
8:10 Heidelberg Hbf
3sa.46
11:56 Hannover Hbf
2 aktarma
Deutsche BahnS2 · ECE 8
Vaktinde
8:34 Heidelberg Hbf
3sa.31
12:05 Hannover Hbf
1 aktarma
Deutsche Bahn19260 · ICE 692 · ICE 992 · ICE 772
Vaktinde
9:10 Heidelberg Hbf
3sa.55
13:05 Hannover Hbf
3 aktarma
Deutsche BahnICE 1670 · ICE 682
Vaktinde
9:18 Heidelberg Hbf
4sa.14
13:32 Hannover Hbf
1 aktarma
Deutsche BahnICE 1670
Vaktinde
9:18 Heidelberg Hbf
4sa.23
13:41 Hannover Hbf
0 aktarmadirekt
Deutsche BahnS2 · ICE 772
Vaktinde
9:33 Heidelberg Hbf
3sa.32
13:05 Hannover Hbf
1 aktarma
FlixTrainFlixTrain+FlixBusFlixBus17:06 Heidelberg Hbf
8sa.39
1:45 Hanover Central Station1 aktarma

Günün son treni bu.

Bu seyahat için tüm tarihler ve saatler

KARŞILAŞTIR Farklı modlara göre fiyatlar

Önümüzdeki üç haftalık tren, otobüs ve uçuş fiyatlarını karşılaştırın. En iyi fırsatları bir bakışta görün, en düşük fiyatları bulun ve bütçenize uygun seçeneği seçin.

Paz
27 Eyl
Pzt
28 Eyl
Sal
29 Eyl
Çar
30 Eyl
Per
01 Eki
Cum
02 Eki
Cmt
03 Eki

Heidelberg ile Hannover arası trenler bileti neden Omio’dan alınmalı?

Hem Deutsche Bahn hem FlixTrain Heidelberg ile Hannover arasında trenler hizmetlerini sunar.
Omio, Heidelberg ile Hannover arası tüm seyahat seçenekleriniz için resmi bir bilet satıcısıdır.

Neden Deutsche Bahn yerine Omio’dan bilet almalısınız?

  • Diğer sağlayıcılarla karşılaştırın: Omio'da, Deutsche Bahn gibi biletleri satın almakla kalmayıp, ayrıca karşılaştırarak ile FlixTrain arası seyahatiniz için en iyi seçeneği bulabilirsiniz.
  • Uluslararası Yolcular İçin Tasarlandı: Omio, 7/24 müşteri hizmetleri ile birlikte, tercih ettiğiniz para biriminde PayPal, kredi kartları ve banka transferi dahil olmak üzere birden fazla ödeme seçeneği sunar.
  • Tüm seçeneklerinizi karşılaştırın: Omio, Deutsche Bahn ile mevcut tüm seyahat seçeneklerini karşılaştırmanıza olanak tanır; Heidelberg ile Hannover arasında seyahatiniz için train, bus ve flight olan bu seçeneklerden en iyi teklifi almanızı sağlar.

Bilet almak için neden Trainline veya Wanderu yerine Omio tercih edilmeli?

  • Ulaşım şekilleri: Omio, train, bus ve flight dahil seyahat seçeneklerini karşılaştırmanıza olanak tanır ve Heidelberg ile Hannover arası ideal seyahat seçeneğini bulmanızı sağlar.

Yolculuk bilgileri

Özet: Heidelberg - Hannover arası tren

AlmanyaAlmanya
AlmanyaAlmanya
Icon of train

Heidelberg - Hannover arası trenler günde ortalama 9 kez kalkar ve yaklaşık 3sa. 55m sürer. Eğer erken rezervasyon yaparsanız, bu yolculuk için ucuz tren biletleri 15€ fiyatından başlar.

Günde 1 trenler yolculuğu gerçekleşir. En erken tren hareket saati 00:30, en son ise 23:32. En hızlı tren, 337 km mesafesini 3sa. 10m sürede kat eder.

Tarifeler Omio'da bulunan en düşük ekonomi fiyatlarıdır. Erken rezervasyon genellikle daha düşük fiyatlar anlamına gelir. Fiyatlar günlük olarak değişir ve doluluk oranına bağlıdır. İndirim kartları, otobüs turları ve rezervasyon ücretleri dahil değildir.
Fiyat bilgisi
Mesafe
337 km
Ortalama tren süresi
3sa. 55m
En ucuz bilet fiyatı
15€
Günlük tren sayısı
9
Doğrudan trenler
1
En hızlı tren
3sa. 10m
İlk tren
0:30
Son tren
23:32
En Ucuz Ay
Haz
En Ucuz Gün
Sal
Yüksek Sezon
Eki - Ara
Düşük Sezon
Oca - Mar
En Yoğun Gün
Cmt
En Az Yoğun Gün
Sal
Rezervasyon için en iyi zaman
4 gün
Tarifeler Omio'da bulunan en düşük ekonomi fiyatlarıdır. Erken rezervasyon genellikle daha düşük fiyatlar anlamına gelir. Fiyatlar günlük olarak değişir ve doluluk oranına bağlıdır. İndirim kartları, otobüs turları ve rezervasyon ücretleri dahil değildir.
Fiyat bilgisi

Tren şirketleri: Deutsche Bahn, FlixTrain trenleri Heidelberg - HannoverDeutsche Bahn, FlixTrain trenleri sizi Heidelberg - Hannover arasında 15€’den başlayan fiyatlarla götürür. Omio’daki 1000’den fazla seyahat şirketiyle, yolculuğunuz için en iyi tren saatlerini ve biletlerini bulabilirsiniz.

Deutsche Bahn

Hakkında
Deutsche Bahn (DB), Almanya'nın ana tren işletmecisidir ve her gün yaklaşık 40.000 yerel ve uluslararası sefer düzenlemektedir. Filosu, 300 km/s hıza ulaşabilen yüksek hızlı ICE (Intercity Express) trenleri, uzun mesafe seyahatler için IC (Intercity) ve EC (EuroCity) trenleri ile bölgesel ve yerel bağlantılar için IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) ve RB (Regionalbahn) hizmetlerini içeren çeşitli tren tiplerinden oluşmaktadır. Tüm trenlerde tuvaletler standarttır, ancak yemekli vagonlar ve ücretsiz Wi-Fi gibi olanaklar yalnızca belirli tren tipleri ve güzergahlarda mevcuttur. DB, Super Saver, Saver ve Flexible biletler de dahil olmak üzere geniş bir bilet yelpazesi sunmakta, ayrıca BahnCard 25, 50 ve 100 gibi indirim kartları da bulunmaktadır. Ek seçenekler arasında tek yön biletler, günlük biletler ve grup biletleri yer almaktadır. Popüler güzergahlar arasında Berlin–Münih, Hamburg–Frankfurt, Köln–Stuttgart, Berlin–Dresden ve Hamburg–Köln ile Almanya genelinde birçok bölgesel hizmet bulunmaktadır.
Bagaj ve iptal politikası
Ortalama Deutsche Bahn Süresi
3sa. 10m
En Ucuz Deutsche Bahn Fiyatı
15€
Deutsche Bahn sıklığı
Günde 6
Bagaj dahil
Yolcuların, kendileri taşıyabildikleri sürece, el bagajı ve bir adet ek büyük eşyayı ücretsiz olarak getirmelerine izin verilmektedir.
Bagaj depolama
Bagaj, üst raflarda, koltuğun altında veya kapıların yakınındaki ya da vagonun ortasındaki belirlenmiş bagaj alanlarında saklanabilir.
İptal Poliçesi
Biletler, hangi tür tren biletleri iade edilebilir? bölümünde belirtilen tarif koşullarına göre iptal edilebilir.
İade
Eğer DB bir treni iptal ederse, yolcular bilet fiyatının tamamını geri alma hakkına sahiptir.
Trende bulunan olanaklar
Wifi
Araçta satılan yiyecek
Çoğu ICE ve birçok IC/EC treni şunlara sahiptir:
Bir Bordrestaurant (restoran vagonu) burada oturup yemek yiyebilirsiniz.
Bir Bordbistro (bistro bar) atıştırmalıklar, sıcak yemekler ve paket servis içecekler ile.
1. sınıfta yer servisi: personel siparişinizi alacak ve yiyecek/içecekleri doğrudan koltuğunuza getirecektir.
Bölgesel trenler (RE / RB / S-Bahn):
Yemek servisi yoktur.
Kendi yiyecek ve içeceklerinizi getirmenize izin verilir.
Koltuk rezervasyonu
İkinci Sınıf:
Varsayılan olarak dahil değildir.
Rezervasyon yaparken bir koltuk rezervasyonu ekleyebilirsiniz (yoğun güzergahlar için önerilir).
Koltuk başına yaklaşık 4,90 € (veya daha sonra ayrı olarak rezervasyon yapılırsa 5,90 €) maliyetindedir.
Birinci Sınıf:
Evet, her zaman bilet fiyatına dahildir.
Lavabo
USB girişleri
Erişilebilirlik
DB trenleri, tekerlekli sandalye alanları, erişilebilir tuvaletler ve yardım hizmetleri dahil olmak üzere, hareket kabiliyeti kısıtlı yolcular için olanaklarla donatılmıştır.
Evcil Hayvanlar
Küçük evcil hayvanlar (örneğin kediler, küçük köpekler vb.):
Taşıma kutusuna sığabiliyorlarsa (maks. boyut: el bagajı) ücretsiz olarak kabul edilir.
Tüm yolculuk boyunca kutuda kalmaları gerekmektedir.
Büyük köpekler:
Ayrı (ücretli) bilet gerektirir — genellikle normal ikinci sınıf biletinin yarı fiyatı.
Trende iken tasmalı ve ağızlık takılı olmalıdır.
Koltuklarda oturamazlar.
Yardımcı köpekler:
Ücretsiz seyahat ederler.
Tıbbi olarak gerekli değilse ağızlık veya tasma takmalarına gerek yoktur.
Yolcuyu her zaman eşlik etmelerine izin verilir.
Sessiz alan

FlixTrain

Hakkında
FlixTrain, FlixBus'ın ana şirketi FlixMobility'ye ait bir Alman demiryolu şirketidir. 2018'den beri Hamburg, Köln, Stuttgart, Berlin ve Frankfurt gibi büyük Alman şehirlerini birbirine bağlamaktadır ve ayrıca Stockholm'den Göteborg'a kadar olan güzergahlar da dahil olmak üzere İsveç'te de seferler düzenlemektedir. Tüm FlixTrain hizmetleri %100 yenilenebilir enerji ile çalışmaktadır. İçerideki olanaklar arasında klima, tuvaletler, USB portları, prizler, geniş diz mesafesi ve çoğu trende ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır. Yemek ve içecek servisi mevcuttur ve her bilet bir koltuk garantisi sunar. Yolcular, bagajlarını ücretsiz olarak getirebilir, ancak bagajın raflara sığması gerekmektedir. Popüler Alman güzergahları arasında Berlin–Hamburg, Frankfurt–Stuttgart ve Köln–Hamburg bulunmaktadır ve bu güzergahlar sürdürülebilir ve konforlu bir seyahat imkanı sunmaktadır.
Bagaj ve iptal politikası
Ortalama FlixTrain Süresi
6sa. 34m
En Ucuz FlixTrain Fiyatı
25€
FlixTrain sıklığı
Günde 1
Bagaj dahil
1 parça el bagajı (maks 7kg) ve 1 parça bagaj (maks 20kg)
Bagaj depolama
Üst raflar ve belirlenmiş bagaj alanları
İptal Poliçesi
Bilet türü koşullarına göre iptal mümkün.
İade
Operatör tarafından tren iptal edilirse tam geri ödeme.
Trende bulunan olanaklar
Wifi
Araçta satılan yiyecek
Yoldaş hizmetinden satın alınabilecek atıştırmalıklar ve içecekler mevcut.
Koltuk rezervasyonu
Bilet fiyatına koltuk rezervasyonu dahildir.
Lavabo
USB girişleri
Erişilebilirlik
Tekerlekli sandalye alanları ve erişilebilir tuvaletler mevcuttur
Evcil Hayvanlar
Küçük evcil hayvanlar kafes içinde ücretsiz, daha büyük köpekler ücretli bilet ve ağızlık gerektirir.
Sessiz alan

Sıkça Sorulan Sorular: Heidelberg - Hannover Tren Seferleri

Otobüs ile Heidelberg - Hannover seyahati hakkındaki en sık sorulan soruların cevaplarını bulabilirsiniz Seyahat süreleri ve bilet fiyatlarından direkt bağlantılara, ilk ve son kalkış saatlerine ve hatta güzergahın manzaralı olup olmadığına kadar, SSS bölümümüzde seyahatinizi planlamak için ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. En hızlı tren, en ucuz seçenek veya Hannover ziyaretinizden en iyi şekilde yararlanmak için ipuçları arıyorsanız, bu kılavuz daha akıllı ve güvenli bir şekilde seyahat etmenize yardımcı olacaktır.

FAQs
Heidelberg ile Hannover arasındaki ucuz tren biletleri, önceden rezervasyon yaptığınızda 15€ gibi düşük bir fiyattan başlayabilir. Heidelberg ile Hannover arasındaki ortalama tren bileti fiyatı 78€ olsa da fiyatlar günün saatine ve bilet sınıfına göre değişir ve genellikle gündüz biletleri daha pahalıdır.
337 km uzunluğundaki rota için Heidelberg ve Hannover arasındaki tren yolculuğu süresi ortalama 3sa. 10m, fakat bu süre hafta sonları ve tatillerde değişebilir.
Heidelberg ile Hannover arasındaki en erken tren 0:30 saatinde kalkıyor.
Heidelberg ile Hannover arasındaki en geç tren 23:32 saatinde kalkıyor.
Evet, Heidelberg şehrinden Hannover şehrine Deutsche Bahn ile günde 1 doğrudan tren var. Tatil veya hafta sonlarında seferler değişebilir ve daha az doğrudan tren olabilir.
Heidelberg ile Hannover arasında bir tren ile seyahat ederken, sizi Hannover şehrine ulaştıracak en iyi yol için Deutsche Bahn, FlixTrain seçeneğine güvenebilirsiniz. Ayrıca Heidelberg ile Hannover arasında seyahat hizmeti sunan tüm olası tren şirketleri seçeneklerini kontrol edebilir ve bir tren bileti satın almadan önce sundukları olanakları karşılaştırabilirsiniz.
Heidelberg şehrinden Hannover şehrine bir gezi yapmaya değer ancak her yön için yolculuk süresi 3sa. 10m olacağından ötürü bir günlük gezi olarak değil. Seyahat etmek için en iyi yolu Omio uygulaması ile kontrol edin.
Seçeneklerinizi karşılaştırmak faydalı olacaktır zira Heidelberg ile Hannover arasında seyahat etmek için tren, otobüs ve uçuş yolculuğu dahil olmak üzere 3 farklı yol mevcut.

popüler tren istasyonları

Bu Yolculuk için Önemli İstasyonlar ve Havalimanları

Heidelberg'ten Hannover'e giden trenlerin çoğu Heidelberg Hbf ile Hannover Hbf istasyon çiftini kullanır. Bu kılavuzu kullanarak bu güzergahtaki Heidelberg ve Hannover tren istasyonlarını karşılaştırabilir, şehir merkezi ulaşımını kontrol edebilir ve tren istasyonu olanakları ve hizmetleri gibi pratik konuları inceleyebilirsiniz.

Heidelberg'teki kalkış tren istasyonları
Hannover'teki varış tren istasyonları

Hannover yönüne giden trenler hangi Heidelberg istasyonundan kalkmaktadır?

Heidelberg – Hannover trenleri Heidelberg Hbf istasyonundan kalkar. İstasyon, Heidelberg şehir merkezine 1 km mesafede, Heidelberg Hbf, Willy-Brandt-Platz 5, 69115 Heidelberg adresinde bulunur.
Heidelberg HbfHeidelberg Hbf, Willy-Brandt-Platz 5, 69115 HeidelbergWiFiBagaj DolaplarıAlışverişOtoparkYemekATMTaksiErişilebilirlikWCOtelLoungeKayıp ve Bulunan Eşya OfisiBilet OfisiBisiklet Park EtmeBisiklet KiralamaArabalarDanışma Masası
Şehir merkezi ulaşımı

Heidelberg şehir merkezinden Heidelberg Hbf'e ulaşım

Heidelberg Hbf, Heidelberg şehir merkezinden 1 km uzaklıktadır. Toplu taşıma seçenekleri şunlardır:

OtobüsRnv 35, Rnv 33, Rnv 20, RNV Moonliner 3 · 4m · 3€ · her ~13 dakikada bir
TramvayRnv 5, Rnv 23, Rnv 22, Rnv 21 · 4m · 2€ · her ~20 dakikada bir

Heidelberg Hbf tren istasyonu tesisleri ve hizmetleri

Heidelberg Hbf, WiFi, Bagaj Dolapları, Alışveriş, Otopark, Yemek, ATM, Taksi, Erişilebilirlik, WC, Otel, Lounge, Kayıp ve Bulunan Eşya Ofisi, Bilet Ofisi, Bisiklet Park Etme, Bisiklet Kiralama, Arabalar ve Danışma Masası dahil olmak üzere bu güzergah için pratik hizmetler sunmaktadır.

Yiyecek ve içecek

Heidelberg Hbf'te yiyecek ve içecek seçenekleri mevcuttur.

Wi-Fi ve ATM'ler

Heidelberg Hbf adresinde Wi-Fi mevcuttur. Heidelberg Hbf adresinde ATM'ler mevcuttur.

Biletler ve bilgiler

Heidelberg Hbf adresinden bilet gişesi desteği alabilirsiniz. Heidelberg Hbf adresinde bilgi masaları mevcuttur.

Bagaj ve kayıp eşyalar

Heidelberg Hbf adresinde bagaj muhafaza hizmeti mevcuttur. İstasyonda kayıp eşya bürosu mevcuttur.

Otopark, taksiler ve tuvaletler

Heidelberg Hbf adresinde mevcuttur: Otopark, Taksi, WC.

Bisiklet ve araba hizmetleri

Heidelberg Hbf ve Bisiklet Park Etme, Bisiklet Kiralama, Arabalar adreslerinde mevcuttur.

Erişilebilirlik

Heidelberg Hbf adresinde engelli erişimine uygun olanaklar mevcuttur.

En popüler tren bağlantıları

Heidelberg - Hannover tren yolculuğunuz için daha fazla seçenek

İhtiyaç duyduğunuz bilgiyi sağlayabilecek diğer kaynaklar:

En popüler tren bağlantıları

Omio Uygulamasıyla Seyahat Planlamak Çok Kolay

Sizi gitmek istediğiniz yere ulaştırıyoruz. Yenilikçi uygulamamız, canlı tren güncellemelerinden mobil biletlere kadar tüm hizmetleriyle seyahatinizi planlayıp takip etmenin ideal yolunu sunuyor.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone