AVE ile Alicante Toledo arası tren

25 Eyl Cum
+ Dönüş ekle
Renfe AVANT
AVE
iryo
ÖBB
Regionale
2.000'den fazla seyahat şirketi
Renfe AVANT
AVE
iryo
ÖBB
Regionale
2.000'den fazla seyahat şirketi
QR-Code
Ücretsiz uygulamamıza sahip olmak için okutun
Trenler, otobüsler, uçuşlar ve feribotlar için canlı seyahat güncellemeleri almak ve mobil bilet satın almak için uygulamamızı kullanın.
App Store
rate4.9
42K puanlandırma
Google Play
rate4.6
136K değerlendirme

En ucuz ve en hızlı trenler kalkış: Alicante varış: Toledo

25 Eyl için saatler, fiyatlar ve rezervasyon yapılabilen biletler

25 Eyl tarihindeki en düşük fiyat

163€

25 Eyl tarihindeki ortalama bilet fiyatı

163€

25 Eyl tarihindeki en hızlı yolculuk

3 sa. 32 dk

25 Eyl tarihindeki ortalama yolculuk süresi

4 sa. 2 dk

25 Eyl tarihindeki trenler

2

Mesafe

349 km

Ucuz biletler

Alicante - Toledo arasında ucuz tren bileti bulmanın en iyi yolu, mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yapmak ve yoğun saatlerde seyahat etmekten kaçınmaktır.

Yolculuk günü satın alırsanız, Alicante - Toledo arası ortalama bilet fiyatı yaklaşık 163€ olacaktır fakat yalnızca 163€ fiyatla en ucuz biletleri bulmak da mümkün.

Hızlı trenler

Alicante Toledo arası gidiş en az bir kere aktarma yapmadan güçtür.

  • AVE05863+Renfe AVANT08192
    16:473sa.32
    Alicante-Terminal
    20:19Toledo
    163 €1Tek Yön
    1 aktarma
  • AVE05863+Renfe AVANT08212
    16:474sa.32
    Alicante-Terminal
    21:19Toledo
    163 €1Tek Yön
    1 aktarma

Canlı kalkışlar

Alicante Toledo arası tren vakitleri

Aşağıdaki tablo, yarın 25 Eylül Cuma Alicante-Toledo trenler hareketlerini göstermektedir. Ayrıca, güncellenmiş tren yolculuklarını görmek için aşağıdaki sonuçları manuel olarak yenileyebilirsiniz.

Son güncelleme saati:
TedarikçiKalkışSüreVarışAktarmalar
Biletler
AVE05863+Renfe AVANT08212
Gecikme
16:47 Alicante-Terminal
4sa.32
19:19 19:19Toledo
1 aktarma
AVE05863+Renfe AVANT08192
Vaktinde
16:47 Alicante-Terminal
3sa.32
20:19 Toledo
1 aktarma

Günün son treni bu.

Bu seyahat için tüm tarihler ve saatler

KARŞILAŞTIR Farklı modlara göre fiyatlar

Önümüzdeki üç haftalık uçuş fiyatlarını karşılaştırın. En iyi fırsatları bir bakışta görün, en düşük fiyatları bulun ve bütçenize uygun seçeneği seçin.

Cum
25 Eyl
Cmt
26 Eyl
Paz
27 Eyl
Pzt
28 Eyl
Sal
29 Eyl
Çar
30 Eyl
Per
01 Eki

Alicante ile Toledo arası trenler bileti neden Omio’dan alınmalı?

Hem Renfe AVANT hem AVE veya iryo Alicante ile Toledo arasında trenler hizmetlerini sunar.
Omio, Renfe AVANT biletleri için tek resmi üçüncü taraf satıcıdır.

Neden Renfe AVANT yerine Omio’dan bilet almalısınız?

  • Diğer sağlayıcılarla karşılaştırın: Omio'da, Renfe AVANT gibi biletleri satın almakla kalmayıp, ayrıca karşılaştırarak ile AVE veya iryo arası seyahatiniz için en iyi seçeneği bulabilirsiniz.
  • Uluslararası Yolcular İçin Tasarlandı: Omio, 7/24 müşteri hizmetleri ile birlikte, tercih ettiğiniz para biriminde PayPal, kredi kartları ve banka transferi dahil olmak üzere birden fazla ödeme seçeneği sunar.

Yolculuk bilgileri

Özet: Alicante - Toledo arası tren

İspanyaİspanya
İspanyaİspanya
Icon of train

Alicante - Toledo arası trenler günde ortalama 2 kez kalkar ve yaklaşık 3sa. 10m sürer. Eğer erken rezervasyon yaparsanız, bu yolculuk için ucuz tren biletleri 13€ fiyatından başlar.

En erken tren hareket saati 00:45, en son ise 20:45. En hızlı tren, 349 km mesafesini 2sa. 59m sürede kat eder.

Tarifeler Omio'da bulunan en düşük ekonomi fiyatlarıdır. Erken rezervasyon genellikle daha düşük fiyatlar anlamına gelir. Fiyatlar günlük olarak değişir ve doluluk oranına bağlıdır. İndirim kartları, otobüs turları ve rezervasyon ücretleri dahil değildir.
Fiyat bilgisi
Mesafe
349 km
Ortalama tren süresi
3sa. 10m
En ucuz bilet fiyatı
13€
Günlük tren sayısı
2
En hızlı tren
2sa. 59m
İlk tren
0:45
Son tren
20:45
Yüksek Sezon
Oca - Mar
Düşük Sezon
Tem - Eyl
En Yoğun Gün
Çar
En Az Yoğun Gün
Cum
Rezervasyon için en iyi zaman
21 gün
Tarifeler Omio'da bulunan en düşük ekonomi fiyatlarıdır. Erken rezervasyon genellikle daha düşük fiyatlar anlamına gelir. Fiyatlar günlük olarak değişir ve doluluk oranına bağlıdır. İndirim kartları, otobüs turları ve rezervasyon ücretleri dahil değildir.
Fiyat bilgisi

Tren şirketleri: AVE, Renfe AVANT, iryo trenleri Alicante - ToledoAVE, Renfe AVANT, iryo trenleri sizi Alicante - Toledo arasında 13€’den başlayan fiyatlarla götürür. Omio’daki 1000’den fazla seyahat şirketiyle, yolculuğunuz için en iyi tren saatlerini ve biletlerini bulabilirsiniz.

AVE

Hakkında
AVE ile konforlu bir yolculuk yapın, Renfe'nin yüksek hızlı trenleri. AVE, İspanya genelindeki büyük şehirleri saatte 310 km'ye (193 mph) kadar hızlarla birbirine bağlıyor ve hızlı ve akıcı bir seyahat deneyimi sunuyor. Bütçelere uygun Promo, Promo+ ve Esnek tarifeler gibi bilet seçenekleri ile birlikte, uygun yolcular için Gold Card ve +Renfe Genç 50 Kartı gibi indirim kartları da mevcuttur. AVE trenleri, konforlu oturma alanları, Wi-Fi, prizler ve ikram hizmetleri gibi modern olanaklar sunarak İspanya'da seyahat etmenin pratik ve keyifli bir yolunu sağlıyor.
Bagaj ve iptal politikası
Ortalama AVE Süresi
3sa. 4m
En Ucuz AVE Fiyatı
14€
AVE sıklığı
Günde 2
Bagaj dahil
1 parça el bagajı ve 3 parça bagaj ücretsiz
Bagaj depolama
Yukarı raflar, vagonların sonu ve koltuklar arasındaki belirlenmiş alanlar
İptal Poliçesi
İade koşulları bilet türüne bağlıdır.
İade
Tren iptal edilirse tam geri ödeme
Trende bulunan olanaklar
Wifi
Araçta satılan yiyecek
Sıcak ve soğuk yemekler, atıştırmalıklar ve içecekler sunan kafeterya aracı. Preferente (Birinci) Sınıf'ta koltuk servisi.
Koltuk rezervasyonu
Tüm sınıflar için bilet fiyatına dahildir
Lavabo
USB girişleri
Erişilebilirlik
Tekerlekli sandalye alanları, erişilebilir tuvaletler ve yardım hizmetleri mevcuttur.
Evcil Hayvanlar
10 kg altındaki küçük evcil hayvanlar kafes içinde ücretsiz olarak kabul edilir. Daha büyük köpekler ücretli bilet ve ağızlık gerektirir. Rehber köpekler ücretsizdir.
Sessiz alan

Renfe AVANT

Hakkında
Renfe AVANT, İspanya'nın ulusal demiryolu şirketi Renfe tarafından işletilen yüksek hızlı, orta mesafeli yolcu demiryolu hizmetidir. Bu trenler, genellikle iki saatten kısa olan rotalarda, farklı illeri aynı veya komşu özerk topluluklar içinde bağlayarak konforlu ve verimli seyahat imkanı sunar. AVANT hizmetleri, saatte 250 km'ye kadar hızlara ulaşan yüksek hızlı hatlarda çalışmaktadır, bazı kaynaklar ise hızların 300 km'ye kadar çıkabileceğini belirtmektedir. 104, 114 ve 121 serisi gibi AVANT trenleri genellikle klima ile donatılmış tek sınıf konfigürasyonu (Standart Sınıf veya Turista) sunar. Uzun mesafeli AVE trenlerinin tam restoran vagonu gibi bazı özelliklerinden yoksun olsalar da, birçok tren atıştırmalık ve içecekler için otomatlar bulundurmakta ve bazı AV City markalı hizmetler bir kafeterya içermektedir. Popüler rotalar arasında Madrid'den Toledo'ya, Barcelona'dan Girona'ya ve Sevilla'dan Cordoba'ya seyahatler bulunmaktadır.
Bagaj ve iptal politikası
Ortalama Renfe AVANT Süresi
3sa. 32m
En Ucuz Renfe AVANT Fiyatı
13€
Renfe AVANT sıklığı
Günde 1
Bagaj dahil
Bir parça el bagajı ve bir valiz dahildir.
Bagaj depolama
Vagonların uçlarındaki üst raflar ve belirlenmiş bagaj alanları
İptal Poliçesi
Bilet koşullarına göre
İade
Renfe tarafından tren iptal edilirse tam geri ödeme.
Trende bulunan olanaklar
Wifi
Araçta satılan yiyecek
İçecekler ve atıştırmalıklar ile kafeterya hizmeti
Koltuk rezervasyonu
Koltuk rezervasyonu zorunludur ve bilet fiyatına dahildir.
Lavabo
USB girişleri
Erişilebilirlik
Tekerlekli sandalye alanları, erişilebilir tuvaletler ve biniş/iniş yardımı
Evcil Hayvanlar
Küçük evcil hayvanlar kafeslerde ücretsiz olarak kabul edilir. Köpeklerin ağızlık takması zorunludur ve bilet gerektirir.
Sessiz alan

iryo

Hakkında
iryo, 2022'den beri İspanya'da faaliyet gösteren demiryolu işletmecisi ILSA'nın yeni bir markasıdır. iryo, modern olan ve saatte 360 km hıza kadar gidebilen, çevresel etkisi minimum olan Frecciarossa 1000 trenlerini kullanmaktadır. iryo'nun Frecciarossa trenleri, hepsi ücretsiz sınırsız WiFi, prizler, tuvaletler ve film ve TV dizilerini izleyebileceğiniz bir eğlence portalı ile birlikte gelen farklı sınıflara sahiptir. Ana sınıflar: Infinita Sınıfı, Singular Café Sınıfı, Singular Sınıfı, Inicial Sınıfı. Bu yeni trenler, Madrid ile Barcelona arasında 2 saat 30 dakikada seyahat etmektedir. Madrid Atocha ve Barcelona Sants istasyonlarından hareket eder ve yol boyunca Zaragoza'da durur. iryo hizmetleri ayrıca Madrid, Cuenca, Valencia, Alicante, Córdoba, Sevilla ve Málaga'yı da kapsamaktadır.
Bagaj ve iptal politikası
Ortalama iryo Süresi
2sa. 59m
En Ucuz iryo Fiyatı
14€
iryo sıklığı
Günde 3
Bagaj dahil
1 kabin çantası (36x56x26cm) ve 1 el çantası (36x30x10cm)
Bagaj depolama
Yukarıdaki bölmeler ve belirlenmiş bagaj alanları
İptal Poliçesi
Bilet koşullarına göre
İade
Tam geri ödeme yapılır
Trende bulunan olanaklar
Wifi
Araçta satılan yiyecek
Akdeniz mutfağına sahip restoran vagonu, her iki sınıfta da yerinde hizmet.
Koltuk rezervasyonu
Bilet fiyatına dahil
Lavabo
USB girişleri
Erişilebilirlik
Tekerlekli sandalye alanları ve yardım mevcuttur
Evcil Hayvanlar
Küçük evcil hayvanlar kafes içinde ücretsiz olarak kabul edilir. Büyük köpekler için ücretli bilet gereklidir.
Sessiz alan

Sıkça Sorulan Sorular: Alicante - Toledo Tren Seferleri

Otobüs ile Alicante - Toledo seyahati hakkındaki en sık sorulan soruların cevaplarını bulabilirsiniz Seyahat süreleri ve bilet fiyatlarından direkt bağlantılara, ilk ve son kalkış saatlerine ve hatta güzergahın manzaralı olup olmadığına kadar, SSS bölümümüzde seyahatinizi planlamak için ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. En hızlı tren, en ucuz seçenek veya Toledo ziyaretinizden en iyi şekilde yararlanmak için ipuçları arıyorsanız, bu kılavuz daha akıllı ve güvenli bir şekilde seyahat etmenize yardımcı olacaktır.

FAQs
Alicante ile Toledo arasındaki ucuz tren biletleri, önceden rezervasyon yaptığınızda 13€ gibi düşük bir fiyattan başlayabilir. Alicante ile Toledo arasındaki ortalama tren bileti fiyatı 16€ olsa da fiyatlar günün saatine ve bilet sınıfına göre değişir ve genellikle gündüz biletleri daha pahalıdır.
349 km uzunluğundaki rota için Alicante ve Toledo arasındaki tren yolculuğu süresi ortalama 2sa. 59m, fakat bu süre hafta sonları ve tatillerde değişebilir.
Alicante ile Toledo arasındaki en erken tren 0:45 saatinde kalkıyor.
Alicante ile Toledo arasındaki en geç tren 20:45 saatinde kalkıyor.
Renfe AVANT, AVE, iryo ile en az bir aktarma gerektiren, Alicante şehrinden Toledo şehrine günde 2 tren var. Tatil veya hafta sonlarında sefer yoğunluğu değişebileceğinden ötürü daha az tren seferi olabilir.
Evet, Alicante ile Toledo arasındaki yolculuğunuz için birden fazla hızlı tren seçeneği var. iryo arasından seçim yapabilirsiniz. iryo trenleri yaklaşık 2sa. 59m sürer.
Alicante ile Toledo arasında bir tren ile seyahat ederken, sizi Toledo şehrine ulaştıracak en iyi yol için Renfe AVANT, AVE, iryo seçeneğine güvenebilirsiniz. Ayrıca Alicante ile Toledo arasında seyahat hizmeti sunan tüm olası tren şirketleri seçeneklerini kontrol edebilir ve bir tren bileti satın almadan önce sundukları olanakları karşılaştırabilirsiniz.
Alicante şehrinden Toledo şehrine bir gezi yapmaya değer ancak her yön için yolculuk süresi 2sa. 59m olacağından ötürü bir günlük gezi olarak değil. Seyahat etmek için en iyi yolu Omio uygulaması ile kontrol edin.
Evet, uçuş ile Alicante ve Toledo arasında seyahat edebilirsiniz.

popüler tren istasyonları

Bu Yolculuk için Önemli İstasyonlar ve Havalimanları

Alicante'ten Toledo'e giden trenlerin çoğu Alicante-Terminal ile Toledo istasyon çiftini kullanır. Bu kılavuzu kullanarak bu güzergahtaki Alicante ve Toledo tren istasyonlarını karşılaştırabilir, şehir merkezi ulaşımını kontrol edebilir ve tren istasyonu olanakları ve hizmetleri gibi pratik konuları inceleyebilirsiniz.

Alicante'teki kalkış tren istasyonları
Toledo'teki varış tren istasyonları

Toledo yönüne giden trenler hangi Alicante istasyonundan kalkmaktadır?

Alicante – Toledo trenleri Alicante-Terminal istasyonundan kalkar. İstasyon, Alicante şehir merkezine 1 km mesafede, Avda. Salamanca, 1, 03005 Alicante, Spain adresinde bulunur.
Alicante-TerminalAvda. Salamanca, 1, 03005 Alicante, Spain+34 912320320WiFiBagaj DolaplarıOtoparkYemekATMTaksiErişilebilirlikWCOtelKayıp ve Bulunan Eşya OfisiBilet OfisiBisiklet Park EtmeBisiklet KiralamaArabalarDanışma Masası
Şehir merkezi ulaşımı

Alicante şehir merkezinden Alicante-Terminal'e ulaşım

Alicante-Terminal, Alicante şehir merkezinden 1 km uzaklıktadır. Toplu taşıma seçenekleri şunlardır:

OtobüsTuri, 06 · 10m · 10€ · her ~18 dakikada bir

Alicante-Terminal tren istasyonu tesisleri ve hizmetleri

Alicante-Terminal, WiFi, Bagaj Dolapları, Otopark, Yemek, ATM, Taksi, Erişilebilirlik, WC, Otel, Kayıp ve Bulunan Eşya Ofisi, Bilet Ofisi, Bisiklet Park Etme, Bisiklet Kiralama, Arabalar ve Danışma Masası dahil olmak üzere bu güzergah için pratik hizmetler sunmaktadır.

Yiyecek ve içecek

Alicante-Terminal'te yiyecek ve içecek seçenekleri mevcuttur.

Wi-Fi ve ATM'ler

Alicante-Terminal adresinde Wi-Fi mevcuttur. Alicante-Terminal adresinde ATM'ler mevcuttur.

Biletler ve bilgiler

Alicante-Terminal adresinden bilet gişesi desteği alabilirsiniz. Alicante-Terminal adresinde bilgi masaları mevcuttur.

Bagaj ve kayıp eşyalar

Alicante-Terminal adresinde bagaj muhafaza hizmeti mevcuttur. İstasyonda kayıp eşya bürosu mevcuttur.

Otopark, taksiler ve tuvaletler

Alicante-Terminal adresinde mevcuttur: Otopark, Taksi, WC.

Bisiklet ve araba hizmetleri

Alicante-Terminal ve Bisiklet Park Etme, Bisiklet Kiralama, Arabalar adreslerinde mevcuttur.

Erişilebilirlik

Alicante-Terminal adresinde engelli erişimine uygun olanaklar mevcuttur.

Alicante - Toledo tren yolculuğunuz için daha fazla seçenek

İhtiyaç duyduğunuz bilgiyi sağlayabilecek diğer kaynaklar:

En popüler tren bağlantıları

Omio Uygulamasıyla Seyahat Planlamak Çok Kolay

Sizi gitmek istediğiniz yere ulaştırıyoruz. Yenilikçi uygulamamız, canlı tren güncellemelerinden mobil biletlere kadar tüm hizmetleriyle seyahatinizi planlayıp takip etmenin ideal yolunu sunuyor.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone