Pociąg Koleje Dolnośląskie Kłodzko – Wrocław

sob., 24 paź
+ Dodaj powrót
Koleje Dolnośląskie
Deutsche Bahn
Regionale
České dráhy
Intercity
Ponad 2000 przewoźników
Koleje Dolnośląskie
Deutsche Bahn
Regionale
České dráhy
Intercity
Ponad 2000 przewoźników
QR-Code
Zeskanuj, aby pobrać naszą bezpłatną aplikację
Korzystaj z naszej aplikacji, aby odbierać na bieżąco aktualności dotyczące podróży i kupować bilety mobilne na pociągi, autobusy, samoloty oraz promy.
App Store
rate4.9
42K ocen
Google Play
rate4.6
136K opinii

Najtańsze i najszybsze pociągi z miejscowości Kłodzko do miejscowości Wrocław

Godziny, ceny i bilety dostępne do rezerwacji na 24 paź

Najniższa cena 24 paź

25 €

Średnia cena biletu 24 paź

25 €

Najszybsza podróż 24 paź

1 godz. 7 min

Średni czas podróży 24 paź

1 godz. 10 min

Pociągi 24 paź

11

Odległość

78 km

Tanie bilety

Aby zapewnić sobie tanią podróż, najlepiej jest zarezerwować bilet jak najwcześniej i unikać podróży w godzinach szczytu.

Przeciętny bilet Kłodzko - Wrocław będzie kosztować około 25 €, jeśli kupisz go w dniu wyjazdu, ale najtańszy bilet można kupić za jedyne 25 €.

Szybkie pociągi

Liczba znalezionych pociągów Kłodzko–Wrocław w dniu sob., 24 paź to 11. Połączenia bezpośrednie: 11.

sob., 24 paź bezpośrednie pociągi pokonują dystans 78 km przeciętnie w 1 godz. 10 min , ale jeżeli dobrze wybierzesz, niektóre zabiorą Cię tam w zaledwie 1 godz. 7 min .

Najwolniejsze połączenie kolejowe trwa 1 godz. 19 min i zwykle obejmuje jedną lub dwie przesiadki, ale może pozwolić Ci zaoszczędzić, jeśli masz nieduży budżet.

  • Deutsche BahnIC 66150
    16:281godz.34
    Kłodzko Główne
    18:02Wrocław Główny
    25 €1W jedną stronę
    0 przesiadek
  • Deutsche BahnIC 262
    13:391godz.07
    Kłodzko
    14:46Wrocław Główny
    25 €1W jedną stronę
    0 przesiadek
  • Deutsche BahnIC 264
    9:391godz.07
    Kłodzko
    10:46Wrocław Główny
    25 €1W jedną stronę
    0 przesiadek
  • Koleje DolnośląskieKD 6282
    14:381godz.24
    Kłodzko Główne
    16:02Wrocław Główny
    25 €1W jedną stronę
    0 przesiadek
  • Koleje DolnośląskieKD 6284
    16:131godz.22
    Kłodzko
    17:35Wrocław Główny
    25 €1W jedną stronę
    0 przesiadek

Informacje o podróży

Przegląd: Pociąg Kłodzko–Wrocław

PolskaPolska
PolskaPolska
Icon of train

Pociągi na trasie Kłodzko–Wrocław kursują średnio 11 razy dziennie, a podróż trwa około 1godz. 16m. Tanie bilety na pociąg na tej trasie zaczynają się od 23 €, ale możesz wybrać autobus i podróżować za jedyne 6 €.

Codziennie pociągi kursuje 10 razy. Najwcześniejszy pociąg jest o 03:02, a ostatni o 23:00. Najszybszy pociąg pokonuje dystans 78 km w czasie 1godz. 1m.

Podane taryfy to najniższe ceny klasy ekonomicznej znalezione w Omio. Wczesna rezerwacja często oznacza niższe ceny. Ceny zmieniają się codziennie i zależą od dostępności. Karty rabatowe, wycieczki autobusowe i opłaty za rezerwacje nie są uwzględniane.
Informacje o cenach
Najtańszy alternatywny środek transportu
Autobus z 6 €
Odległość
78 km
Średni czas podróży pociągiem
1godz. 16m
Najniższa cena biletu
23 €
Liczba pociągów dziennie
11
Bezpośrednie pociągi
10
Najszybszy pociąg
1godz. 1m
Pierwszy pociąg
3:02
Ostatni pociąg
23:00
Najtańszy miesiąc
paź
Najtańszy dzień
sob.
Wysoki sezon
lip - wrz
Niski sezon
sty - mar
Najbardziej ruchliwy dzień
pon.
Najmniej ruchliwy dzień
śr.
Najlepszy czas na rezerwację
1 dzień
Podane taryfy to najniższe ceny klasy ekonomicznej znalezione w Omio. Wczesna rezerwacja często oznacza niższe ceny. Ceny zmieniają się codziennie i zależą od dostępności. Karty rabatowe, wycieczki autobusowe i opłaty za rezerwacje nie są uwzględniane.
Informacje o cenach
Najtańszy alternatywny środek transportu
Autobus z 6 €

Odjazdy na żywo

Rozkład jazdy pociągów Kłodzko – Wrocław

Poniższa tabela przedstawia aktualne godziny, o których pociągi odjeżdżają na trasie Kłodzko–Wrocław jutro, sobota, 24 października. Możesz również ręcznie odświeżyć wyniki poniżej, aby zobaczyć zaktualizowane informacje o tym, jak kursuje pociąg.

Ostatnia aktualizacja o
PrzewoźnikOdjazdCzas trwaniaPrzyjazdPrzesiadki
Bilety
Deutsche BahnIC 2649:39 Kłodzko
1godz.07
10:46 Wrocław Główny0 przesiadekbezpośr.
Koleje DolnośląskieKD 6066212:36 Kłodzko
1godz.23
13:59 Wrocław Główny0 przesiadekbezpośr.
Koleje DolnośląskieKD 6066212:39 Kłodzko Główne
1godz.20
13:59 Wrocław Główny0 przesiadekbezpośr.
Deutsche BahnIC 26213:39 Kłodzko
1godz.07
14:46 Wrocław Główny0 przesiadekbezpośr.
Koleje DolnośląskieKD 6610813:59 Kłodzko
1godz.10
15:09 Wrocław Główny0 przesiadekbezpośr.
Koleje DolnośląskieKD 6610814:02 Kłodzko Główne
1godz.07
15:09 Wrocław Główny0 przesiadekbezpośr.
Koleje DolnośląskieKD 628214:35 Kłodzko
1godz.27
16:02 Wrocław Główny0 przesiadekbezpośr.
Koleje DolnośląskieKD 628214:38 Kłodzko Główne
1godz.24
16:02 Wrocław Główny0 przesiadekbezpośr.

To ostatnie połączenie kolejowe w tym dniu.

Znajdź wszystkie daty i godziny dla tej podróży

Dlaczego warto rezerwować pociągi Kłodzko–Wrocław w Omio?

Koleje Dolnośląskie, a także Deutsche Bahn oferują pociągi na trasie Kłodzko–Wrocław.
Omio to oficjalny dystrybutor biletów na wszystkie opcje podróży na trasie Kłodzko–Wrocław.

Dlaczego warto rezerwować w Omio, a nie w Koleje Dolnośląskie?

  • Porównanie z innymi przewoźnikami:w Omio możesz nie tylko kupić bilety Koleje Dolnośląskie, ale także porównać bilety takich przewoźników jak Deutsche Bahn, aby znaleźć najlepszą opcję podróży na trasie Kłodzko–Wrocław.
  • Specjalnie dla podróżujących za granicą: Omio jest dostępne w Twoim języku, oferuje całodobową obsługę klienta i wiele opcji płatności, w tym PayPal, karty kredytowe i przelew bankowy, w preferowanej przez Ciebie walucie.
  • Porównanie wszystkich opcji: Omio umożliwia porównywanie Koleje Dolnośląskie ze wszystkimi dostępnymi opcjami podróży, takimi jak train i bus, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę podróży na trasie Kłodzko–Wrocław.

Dlaczego warto rezerwować w Omio zamiast w Rome2rio, Trainline lub Wanderu?

  • Porównanie z innymi przewoźnikami: w Omio możesz również porównywać bilety takich przewoźników jak: Deutsche Bahn, aby znaleźć najlepszą opcję podróży na trasie Kłodzko–Wrocław.
  • Wiele środków transportu: Omio umożliwia porównanie opcji podróży, takich jak train i bus, aby znaleźć idealną opcję podróży na trasie Kłodzko–Wrocław.

Przewoźnicy kolejowi: pociągi Koleje Dolnośląskie, Deutsche Bahn z Kłodzko do WrocławPociągi Koleje Dolnośląskie, Deutsche Bahn przewiozą Cię z Kłodzko do Wrocław już od 6 €. Dzięki ponad 1000 firmom transportowym w Omio możesz znaleźć najlepsze rozkłady jazdy pociągów i bilety na swoją podróż.

Deutsche Bahn

Informacje
Deutsche Bahn (DB) jest głównym operatorem kolejowym w Niemczech, obsługującym około 40 000 krajowych i międzynarodowych połączeń dziennie. Jego flota obejmuje różne typy pociągów: pociągi dużych prędkości ICE (Intercity Express), osiągające prędkość do 300 km/h; pociągi IC (Intercity) i EC (EuroCity) do podróży dalekobieżnych; oraz usługi IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) i RB (Regionalbahn) dla połączeń regionalnych i lokalnych. Chociaż toalety są standardem we wszystkich pociągach, udogodnienia takie jak restauracje na pokładzie i bezpłatne Wi-Fi są dostępne tylko w niektórych typach pociągów i trasach. DB oferuje szeroki zakres taryf, w tym bilety Super Saver, Saver i Flexible, a także karty zniżkowe, takie jak BahnCard 25, 50 i 100. Dodatkowe opcje obejmują bilety jednorazowe, bilety dzienne i bilety grupowe. Popularne trasy to Berlin–Monachium, Hamburg–Frankfurt, Kolonia–Stuttgart, Berlin–Drezno oraz Hamburg–Kolonia, a także liczne usługi regionalne w całych Niemczech.
Zasady dotyczące bagażu i anulowania
Średni czas trwania Deutsche Bahn
1godz. 1m
Najtańsza cena u Deutsche Bahn
23 €
Częstotliwość Deutsche Bahn
2 razy dziennie
Bagaż w cenie
Pasażerowie mogą zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz jeden dodatkowy większy przedmiot bez opłat, pod warunkiem, że mogą go sami unieść.
Miejsce na bagaż
Bagaż można przechowywać w górnych półkach, pod siedzeniem lub w wyznaczonych strefach bagażowych w pobliżu drzwi lub w środku wagonu.
Zasady anulowania
Bilety mogą być anulowane na podstawie ich warunków taryfowych, jak wspomniano w jakie rodzaje biletów kolejowych są zwracalne?
Zwrot kosztów
Jeśli DB odwoła pociąg, pasażerowie mają prawo do pełnego zwrotu ceny biletu.
Udogodnienia na pokładzie pociągu
Wi-Fi
Jedzenie sprzedawane na pokładzie
Większość pociągów ICE i wiele pociągów IC/EC ma:
Wagon restauracyjny (Bordrestaurant), w którym można usiąść i zjeść.
Bistro bar (Bordbistro) z przekąskami, gorącymi posiłkami i napojami na wynos.
Obsługę przy siedzeniu w klasie 1: personel przyjmie zamówienie i poda jedzenie/napoje bezpośrednio do Twojego miejsca.
Pociągi regionalne (RE / RB / S-Bahn):
Brak cateringu na pokładzie.
Możesz zabrać własne jedzenie i napoje.
Rezerwacja miejsca siedzącego
Klasa druga:
Nie jest domyślnie wliczona.
Możesz dodać rezerwację miejsca podczas rezerwacji (zalecane na zatłoczonych trasach).
Kosztuje około 4,90 € za miejsce (lub 5,90 € jeśli zarezerwowane osobno później).
Klasa pierwsza:
Tak, zawsze wliczona w cenę biletu.
Toalety
Gniazdka USB
Ułatwienia dostępu
Pociągi DB są wyposażone w udogodnienia dla pasażerów o ograniczonej mobilności, w tym miejsca na wózki inwalidzkie, dostępne toalety i usługi pomocy.
Zwierzęta
Małe zwierzęta (np. koty, małe psy itp.):
Dozwolone bezpłatnie, jeśli mieszczą się w transporterze (max. rozmiar: bagaż podręczny).
Mają pozostać w transporterze przez całą podróż.
Duże psy:
Wymagają oddzielnego (płatnego) biletu — zazwyczaj w połowie ceny zwykłego biletu drugiej klasy.
Mają być na smyczy i nosić kaganiec podczas podróży pociągiem.
Nie mogą siedzieć na siedzeniach.
Psy asystujące:
Podróżują bezpłatnie.
Nie muszą nosić kagańca ani smyczy, jeśli nie jest to wymagane medycznie.
Mogą towarzyszyć pasażerowi przez cały czas.
Strefa cicha

Koleje Dolnośląskie

Informacje
Koleje Dolnośląskie (KD) to regionalny operator kolejowy w Dolnośląskim Województwie w Polsce, założony w 2007 roku i w pełni należący do samorządu lokalnego. KD głównie obsługuje lokalne pociągi pasażerskie w regionie Dolnego Śląska, z niektórymi trasami sięgającymi do Niemiec (Görlitz, Drezno, Forst) i Czech (Liberec, Trutnov, Adršpach). Firma oferuje różne rodzaje biletów, w tym standardowe, ulgowe oraz oferty specjalne, takie jak "Dolnośląski Bilet Weekendowy" i "EURO-NYSA-TICKET." Tabor KD obejmuje zarówno zespoły trakcyjne spalinowe, jak i elektryczne, takie jak Newag Impuls. Akceptują również bilety Polregio w swoich pociągach.
Zasady dotyczące bagażu i anulowania
Średni czas trwania Koleje Dolnośląskie
1godz. 3m
Najtańsza cena u Koleje Dolnośląskie
23 €
Częstotliwość Koleje Dolnośląskie
10 razy dziennie
Bagaż w cenie
Jedna sztuka bagażu podręcznego i jedna większa sztuka wliczone.
Miejsce na bagaż
Półki nad głową i wyznaczone miejsca na bagaż
Zasady anulowania
Możliwość anulowania zgodnie z warunkami taryfy
Zwrot kosztów
Pełny zwrot kosztów za odwołane pociągi
Udogodnienia na pokładzie pociągu
Wi-Fi
Rezerwacja miejsca siedzącego
Rezerwacja miejsca opcjonalna za dodatkową opłatą
Toalety
Gniazdka USB
Ułatwienia dostępu
Miejsca dla wózków inwalidzkich i dostępne toalety.
Zwierzęta
Małe zwierzęta w transporterach podróżują za darmo, większe psy wymagają biletu i kagańca.

Przewoźnicy, bilety i udogodnienia na pokładzie między Kłodzko a Wrocław

Sprawdź przewoźników, zasady dotyczące biletów, bagażu, udogodnienia na pokładzie, dostępność i warunki podróży na tej trasie.

Jeżeli wybierasz pociąg relacji Kłodzko - Wrocław, najlepszy sposób dotarcia do miejscowości Wrocław oferuje Koleje Dolnośląskie, Deutsche Bahn. Zanim kupisz bilet na pociąg, warto też sprawdzić, jacy inni przewoźnicy obsługują trasę Kłodzko - Wrocław i porównać udogodnienia.

Porady w podróży: Pociągi z Kłodzko do Wrocław

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat: pociąg na trasie Kłodzko–Wrocław. Od czasu podróży i cen biletów po bezpośrednie połączenia, pierwsze i ostatnie odjazdy, a nawet to, czy trasa jest malownicza — nasze odpowiedzi na często zadawane pytania zawierają wszystko, czego potrzebujesz do zaplanowania podróży. Niezależnie od tego, czy potrzebny Ci jest najszybszy pociąg, czy też szukasz najtańszej opcji albo wskazówek, jak najlepiej wykorzystać wizytę w mieście Wrocław, ten przewodnik pomoże Ci podróżować mądrzej i pewniej.

FAQs
Tanie bilety kolejowe relacji Kłodzko - Wrocław mogą kosztować już od 23 €, jeżeli zarezerwujesz je z wyprzedzeniem. Przeciętnie bilety kolejowe na trasie Kłodzko - Wrocław kosztują 25 €. Ceny te mogą się jednak różnić w zależności od godziny i klasy.
Zazwyczaj pociąg relacji Kłodzko - Wrocław jedzie 1godz. 1m, a dystans wynosi 78 km. W weekendy i święta te czasy mogą się różnić, dlatego warto skorzystać z naszej funkcji planowania podróży.
Pierwszy pociąg relacji Kłodzko - Wrocław odjeżdża o 3:02.
Ostatni pociąg relacji Kłodzko - Wrocław odjeżdża o 23:00.
Tak, istnieją 11 bezpośrednie połączenia kolejowe dziennie na trasie Kłodzko - Wrocław liniami Koleje Dolnośląskie, Deutsche Bahn. Rozkład może się różnić w święta oraz w weekendy, a bezpośrednie pociągi mogą kursować rzadziej.
Tak, istnieją dostępne różne opcje podróży szybkim pociągiem na trasie Kłodzko - Wrocław. Do wyboru są linie Deutsche Bahn. Pociągi przewoźnika Deutsche Bahn pokonują tę trasę w około 1godz. 1m minut.
Tak, nocne pociągi relacji Kłodzko - Wrocław są w ofercie linii Deutsche Bahn. Więcej informacji o nocnych pociągach można sprawdzić na stronie Omio.
Warto wybrać się do miejscowości Wrocław z miejscowości Kłodzko, ponieważ czas podróży w jedną stronę wynosi 1godz. 1m. Najlepszy sposób podróży można sprawdzić w aplikacji Omio.
Warto porównać różne opcje, ponieważ na trasie Kłodzko - Wrocław można wybrać spośród 2 środków transportu, takich jak pociąg i autobus.

popularne stacje kolejowe

Ważne dworce i lotniska w tej podróży

Większość pociągów Kłodzko–Wrocław korzysta z pary stacji Kłodzko, Lutycka–Wrocław Główny. Skorzystaj z tego przewodnika, aby porównać stacje kolejowe Kłodzko i Wrocław na tej trasie, sprawdzić dostępność transportu w centrum miasta oraz sprawdzić praktyczne informacje, takie jak udogodnienia i usługi na dworcu kolejowym.

Dworce odjazdów pociągów w Kłodzko
Przyjazdy pociągów do stacji Wrocław

Z której stacji Kłodzko odjeżdżają pociągi do Wrocław?

Pociągi z Kłodzko do Wrocław odjeżdżają z Kłodzko, Lutycka. Stacja znajduje się od centrum miasta Kłodzko, pod adresem plac Jedności, 57-300 Kłodzko, Poland.
Kłodzko, Lutyckaplac Jedności, 57-300 Kłodzko, Poland
Kłodzko GłówneDworcowa 1, 57-300 Kłodzko, PolandUłatwienia dostępuToaleta
Transport w centrum miasta

Dojazd do Kłodzko Główne z centrum miasta Kłodzko

Kłodzko Główne to 1 km z centrum Kłodzko. Dostępne opcje transportu publicznego to:

PociągRe · 3m · 2 €

Obiekty i usługi na stacji kolejowej Kłodzko Główne

Kłodzko Główne oferuje praktyczne usługi na tej trasie, w tym Ułatwienia dostępu i Toaleta.

Parking, taksówki i toalety

Dostępne w Kłodzko Główne: Toaleta.

Dostępność

Obiekt Kłodzko Główne zapewnia udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Najpopularniejsze połączenia kolejowe

Pociągi Kłodzko – Wrocław: sprawdź dodatkowe informacje!

Poniżej kilka przydatnych informacji, dzięki którym łatwo zaplanujesz podróż!

Strona głównaPolskaPociągi WrocławBilety kolejowe, rozkład jazdy PKP Kłodzko – Wrocław

Aplikacja Omio – szybkie i proste planowanie podróży

Pomożemy Ci w dotarciu do celu! Od powiadomień na żywo o podróży pociągiem do biletów elektronicznych – nasza innowacyjna aplikacja ułatwi zaplanowanie podróży i będzie towarzyszyć Ci w trakcie niej.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone