Pociąg Deutsche Bahn (EC,ICE,IC) Białystok – Norymberga

śr., 23 wrz
+ Dodaj powrót
Deutsche Bahn
Regionale
České dráhy
Intercity
ÖBB | Euro City (EC)
Ponad 2000 przewoźników
Deutsche Bahn
Regionale
České dráhy
Intercity
ÖBB | Euro City (EC)
Ponad 2000 przewoźników
QR-Code
Zeskanuj, aby pobrać naszą bezpłatną aplikację
Korzystaj z naszej aplikacji, aby odbierać na bieżąco aktualności dotyczące podróży i kupować bilety mobilne na pociągi, autobusy, samoloty oraz promy.
App Store
rate4.9
42K ocen
Google Play
rate4.6
136K opinii

Najtańsze i najszybsze pociągi z miejscowości Białystok do miejscowości Norymberga

Godziny, ceny i bilety dostępne do rezerwacji na 23 wrz

Najniższa cena na 23 wrz

115€

Średnia cena biletu na 23 wrz

115€

Najszybsza podróż na 23 wrz

14 godz. 47 min

Średni czas podróży na 23 wrz

14 godz. 47 min

Pociągi na 23 wrz

1

Odległość

933 km

Tanie bilety

Aby zapewnić sobie tanią podróż, najlepiej jest zarezerwować bilet jak najwcześniej i unikać podróży w godzinach szczytu.

Przeciętny bilet Białystok - Norymberga będzie kosztować około 115€, jeśli kupisz go w dniu wyjazdu, ale najtańszy bilet można kupić za jedyne 115€.

Szybkie pociągi

Trudno jest odbyć podróż Białystok - Norymberga bez co najmniej 2 przesiadki.

  • PKP Intercity
    14:1514godz.47
    Bialystok
    5:02Norymberga
    115 1W jedną stronę
    2 przesiadki

Informacje o podróży

Porównaj pociąg i autobus na trasie Białystok–Norymberga

Omio radzi zarezerwować pociąg, ponieważ jest to najpopularniejsza opcja na trasie Białystok–Norymberga wśród użytkowników Omio. Jeżeli Twoim priorytetem jest cena, wybierz pociąg, gdzie średnia cena biletu wynosi 90€ Jeżeli masz mało czasu, rozważ rezerwację pociąg, gdzie średni całkowity czas podróży wynosi 12godz. 52m. Średnie ceny biletów zależą od środka transportu: pociąg kosztuje średnio 90€, natomiast autobus kosztuje średnio 94€.

Odległość: 933 km

Porównaj train i

Najpopularniejsza opcja
Pociąg
Autobus
Samochodem

90€

Średnia cena

Najtaniej

94€

Średnia cena

168€

Średnia cena

(paliwo + opłaty drogowe)

12godz. 52m

Średni czas łączny

Najszybciej

12godz. 22m

Na pokładzie

+

30m

Dodatkowy czas*

17godz. 25m

Średni czas łączny

16godz. 55m

Na pokładzie

+

30m

Dodatkowy czas*

10godz. 28m

Średni czas łączny

(od drzwi do drzwi)

Deutsche Bahn

Najpopularniejszy przewoźnik kolejowy

FlixBus

Najpopularniejszy przewoźnik autobusowy

Własny samochód lub samochód z wypożyczalni

Opcje bezpośrednie

Opcje bezpośrednie

Opcje bezpośrednie

Najtańszym środkiem transportu z Białystok do Norymberga jest pociąg w średniej cenie 90€.

Jest to najbardziej ekonomiczna opcja podróży do Norymberga:

Bilet na pociąg kosztuje o 3€ mniej niż na autobus na tej trasie. Bilety na autobus z Białystok do Norymberga kosztują średnio 94€.

Najszybszym środkiem transportu z Białystok do Norymberga jest pociąg. Podróż trwa średnio 12godz. 22m.

Pozostałe opcje transportu do Norymberga zazwyczaj zajmują więcej czasu:

Tymczasem Autobus dociera na miejsce średnio w 16godz. 55m.

Warto porównać różne opcje, ponieważ na trasie Białystok - Norymberga można wybrać spośród 2 środków transportu, takich jak pociąg i autobus.
Pojedź pociągiem. To tańsza opcja, a dodatkowy czas spędzony w pociągu jest zazwyczaj bardziej relaksujący niż jazda samochodem.

Ceny biletów zaczynają się od około 90€ w porównaniu do około 168€ na paliwie i opłatach drogowych — oszczędność około 78€. Podróż trwa 12godz. 22m w porównaniu z 10godz. 28m samochodem, więc dotrzesz trochę później, ale możesz popracować, poczytać lub przespać się po drodze, zamiast spędzać czas za kierownicą. Oszczędzisz sobie również kłopotu z parkowaniem po drugiej stronie.

Jazda samochodem jest warta zachodu, jeśli masz napięty harmonogram, podróżujesz w grupie lub chcesz się gdzieś zatrzymać po drodze.

Odjazdy na żywo

Rozkład jazdy pociągów Białystok – Norymberga

Poniższa tabela przedstawia aktualne godziny, o których pociągi odjeżdżają na trasie Białystok–Norymberga dzisiaj, wtorek, 22 września. Możesz również ręcznie odświeżyć wyniki poniżej, aby zobaczyć zaktualizowane informacje o tym, jak kursuje pociąg.

Ostatnia aktualizacja o
PrzewoźnikOdjazdCzas trwaniaPrzyjazdPrzesiadki
Bilety
Deutsche Bahn13:15 Białystok
15godz.06
4:21 Norymberga0 przesiadekbezpośr.

To ostatnie połączenie kolejowe w tym dniu.

Znajdź wszystkie daty i godziny dla tej podróży

PORÓWNAJ Ceny różnych środków transportu

Porównaj, ile kosztuje pociąg i autobus w ciągu najbliższych trzech tygodni. Zobacz najlepsze oferty, znajdź najniższe ceny i wybierz opcję, która pasuje do Twojego budżetu.

śr.
23 wrz
czw.
24 wrz
pt.
25 wrz
sob.
26 wrz
niedz.
27 wrz
pon.
28 wrz
wt.
29 wrz

Dlaczego warto rezerwować pociągi Białystok–Norymberga w Omio?

Deutsche Bahn obsługuje wszystkie pociągi na trasie Białystok–Norymberga.
Omio to oficjalny dystrybutor biletów na wszystkie opcje podróży na trasie Białystok–Norymberga.

Dlaczego warto rezerwować w Omio, a nie w Deutsche Bahn?

  • Specjalnie dla podróżujących za granicą: Omio jest dostępne w Twoim języku, oferuje całodobową obsługę klienta i wiele opcji płatności, w tym PayPal, karty kredytowe i przelew bankowy, w preferowanej przez Ciebie walucie.
  • Porównanie wszystkich opcji: Omio umożliwia porównywanie Deutsche Bahn ze wszystkimi dostępnymi opcjami podróży, takimi jak train i bus, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę podróży na trasie Białystok–Norymberga.

Dlaczego warto rezerwować w Omio zamiast w Trainline lub Wanderu?

  • Wiele środków transportu: Omio umożliwia porównanie opcji podróży, takich jak train i bus, aby znaleźć idealną opcję podróży na trasie Białystok–Norymberga.

Informacje o podróży

Przegląd: Pociąg Białystok–Norymberga

PolskaPolska
NiemcyNiemcy
Icon of train

Pociągi na trasie Białystok–Norymberga kursują średnio 4 razy dziennie, a podróż trwa około 12godz. 22m. Tanie bilety na pociąg na tej trasie zaczynają się od 48€, jeżeli zarezerwujesz z wyprzedzeniem.

Najwcześniejszy pociąg jest o 01:24, a ostatni o 22:03. Najszybszy pociąg pokonuje dystans 933 km w czasie 9godz. 58m.

Podane taryfy to najniższe ceny klasy ekonomicznej znalezione w Omio. Wczesna rezerwacja często oznacza niższe ceny. Ceny zmieniają się codziennie i zależą od dostępności. Karty rabatowe, wycieczki autobusowe i opłaty za rezerwacje nie są uwzględniane.
Informacje o cenach
Odległość
933 km
Średni czas podróży pociągiem
12godz. 22m
Najniższa cena biletu
48€
Liczba pociągów dziennie
4
Najszybszy pociąg
9godz. 58m
Pierwszy pociąg
1:24
Ostatni pociąg
22:03
Najtańszy miesiąc
mar
Najtańszy dzień
śr.
Wysoki sezon
paź - gru
Niski sezon
kwi - cze
Najbardziej ruchliwy dzień
niedz.
Najmniej ruchliwy dzień
niedz.
Podane taryfy to najniższe ceny klasy ekonomicznej znalezione w Omio. Wczesna rezerwacja często oznacza niższe ceny. Ceny zmieniają się codziennie i zależą od dostępności. Karty rabatowe, wycieczki autobusowe i opłaty za rezerwacje nie są uwzględniane.
Informacje o cenach

Przewoźnicy kolejowi: pociągi Deutsche Bahn z Białystok do NorymbergaPociągi Deutsche Bahn przewiozą Cię z Białystok do Norymberga już od 48€. Dzięki ponad 1000 firmom transportowym w Omio możesz znaleźć najlepsze rozkłady jazdy pociągów i bilety na swoją podróż.

Deutsche Bahn

Informacje
Deutsche Bahn (DB) jest głównym operatorem kolejowym w Niemczech, obsługującym około 40 000 krajowych i międzynarodowych połączeń dziennie. Jego flota obejmuje różne typy pociągów: pociągi dużych prędkości ICE (Intercity Express), osiągające prędkość do 300 km/h; pociągi IC (Intercity) i EC (EuroCity) do podróży dalekobieżnych; oraz usługi IRE (Interregio-Express), RE (Regional Express) i RB (Regionalbahn) dla połączeń regionalnych i lokalnych. Chociaż toalety są standardem we wszystkich pociągach, udogodnienia takie jak restauracje na pokładzie i bezpłatne Wi-Fi są dostępne tylko w niektórych typach pociągów i trasach. DB oferuje szeroki zakres taryf, w tym bilety Super Saver, Saver i Flexible, a także karty zniżkowe, takie jak BahnCard 25, 50 i 100. Dodatkowe opcje obejmują bilety jednorazowe, bilety dzienne i bilety grupowe. Popularne trasy to Berlin–Monachium, Hamburg–Frankfurt, Kolonia–Stuttgart, Berlin–Drezno oraz Hamburg–Kolonia, a także liczne usługi regionalne w całych Niemczech.
Zasady dotyczące bagażu i anulowania
Średni czas trwania Deutsche Bahn
9godz. 58m
Najtańsza cena u Deutsche Bahn
48€
Częstotliwość Deutsche Bahn
4 razy dziennie
Bagaż w cenie
Pasażerowie mogą zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz jeden dodatkowy większy przedmiot bez opłat, pod warunkiem, że mogą go sami unieść.
Miejsce na bagaż
Bagaż można przechowywać w górnych półkach, pod siedzeniem lub w wyznaczonych strefach bagażowych w pobliżu drzwi lub w środku wagonu.
Zasady anulowania
Bilety mogą być anulowane na podstawie ich warunków taryfowych, jak wspomniano w jakie rodzaje biletów kolejowych są zwracalne?
Zwrot kosztów
Jeśli DB odwoła pociąg, pasażerowie mają prawo do pełnego zwrotu ceny biletu.
Udogodnienia na pokładzie pociągu
Wi-Fi
Jedzenie sprzedawane na pokładzie
Większość pociągów ICE i wiele pociągów IC/EC ma:
Wagon restauracyjny (Bordrestaurant), w którym można usiąść i zjeść.
Bistro bar (Bordbistro) z przekąskami, gorącymi posiłkami i napojami na wynos.
Obsługę przy siedzeniu w klasie 1: personel przyjmie zamówienie i poda jedzenie/napoje bezpośrednio do Twojego miejsca.
Pociągi regionalne (RE / RB / S-Bahn):
Brak cateringu na pokładzie.
Możesz zabrać własne jedzenie i napoje.
Rezerwacja miejsca siedzącego
Klasa druga:
Nie jest domyślnie wliczona.
Możesz dodać rezerwację miejsca podczas rezerwacji (zalecane na zatłoczonych trasach).
Kosztuje około 4,90 € za miejsce (lub 5,90 € jeśli zarezerwowane osobno później).
Klasa pierwsza:
Tak, zawsze wliczona w cenę biletu.
Toalety
Gniazdka USB
Ułatwienia dostępu
Pociągi DB są wyposażone w udogodnienia dla pasażerów o ograniczonej mobilności, w tym miejsca na wózki inwalidzkie, dostępne toalety i usługi pomocy.
Zwierzęta
Małe zwierzęta (np. koty, małe psy itp.):
Dozwolone bezpłatnie, jeśli mieszczą się w transporterze (max. rozmiar: bagaż podręczny).
Mają pozostać w transporterze przez całą podróż.
Duże psy:
Wymagają oddzielnego (płatnego) biletu — zazwyczaj w połowie ceny zwykłego biletu drugiej klasy.
Mają być na smyczy i nosić kaganiec podczas podróży pociągiem.
Nie mogą siedzieć na siedzeniach.
Psy asystujące:
Podróżują bezpłatnie.
Nie muszą nosić kagańca ani smyczy, jeśli nie jest to wymagane medycznie.
Mogą towarzyszyć pasażerowi przez cały czas.
Strefa cicha

Porady w podróży: Pociągi z Białystok do Norymberga

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat: pociąg na trasie Białystok–Norymberga. Od czasu podróży i cen biletów po bezpośrednie połączenia, pierwsze i ostatnie odjazdy, a nawet to, czy trasa jest malownicza — nasze odpowiedzi na często zadawane pytania zawierają wszystko, czego potrzebujesz do zaplanowania podróży. Niezależnie od tego, czy potrzebny Ci jest najszybszy pociąg, czy też szukasz najtańszej opcji albo wskazówek, jak najlepiej wykorzystać wizytę w mieście Norymberga, ten przewodnik pomoże Ci podróżować mądrzej i pewniej.

FAQs
Tanie bilety kolejowe relacji Białystok - Norymberga mogą kosztować już od 48€, jeżeli zarezerwujesz je z wyprzedzeniem. Przeciętnie bilety kolejowe na trasie Białystok - Norymberga kosztują 90€. Ceny te mogą się jednak różnić w zależności od godziny i klasy.
Zazwyczaj pociąg relacji Białystok - Norymberga jedzie 9godz. 58m, a dystans wynosi 933 km. W weekendy i święta te czasy mogą się różnić, dlatego warto skorzystać z naszej funkcji planowania podróży.
Pierwszy pociąg relacji Białystok - Norymberga odjeżdża o 1:24.
Ostatni pociąg relacji Białystok - Norymberga odjeżdża o 22:03.
Istnieją 4 połączenia kolejowe dziennie na trasie Białystok do Norymberga z co najmniej jedną przesiadką liniami Deutsche Bahn. W święta i weekendy pociągi mogą kursować rzadziej.
Jeżeli wybierasz pociąg relacji Białystok - Norymberga, najlepszy sposób dotarcia do miejscowości Norymberga oferuje Deutsche Bahn. Zanim kupisz bilet na pociąg, warto też sprawdzić, jacy inni przewoźnicy obsługują trasę Białystok - Norymberga i porównać udogodnienia.
Warto się wybrać do Norymberga z Białystok, ale nie na jeden dzień, ponieważ podróż w każdą stronę trwa 9godz. 58m. Najlepszy sposób podróży można sprawdzić w aplikacji Omio .
Najtańszym miesiącem na podróż pociągiem relacji Białystok - Norymberga jest marzec.
Warto porównać różne opcje, ponieważ na trasie Białystok - Norymberga można wybrać spośród 2 środków transportu, takich jak pociąg i autobus.

popularne stacje kolejowe

Ważne dworce i lotniska w tej podróży

Większość pociągów Białystok–Norymberga korzysta z pary stacji Białystok–Nürnberg Hbf. Skorzystaj z tego przewodnika, aby porównać stacje kolejowe Białystok i Norymberga na tej trasie, sprawdzić dostępność transportu w centrum miasta oraz sprawdzić praktyczne informacje, takie jak udogodnienia i usługi na dworcu kolejowym.

Dworce odjazdów pociągów w Białystok
Przyjazdy pociągów do stacji Norymberga

Z której stacji Białystok odjeżdżają pociągi do Norymberga?

Pociągi z Białystok do Norymberga odjeżdżają z Białystok. Stacja znajduje się 1 km od centrum miasta Białystok, pod adresem ul. Kolejowa 9, 15-701 Białystok, Poland.
Białystokul. Kolejowa 9, 15-701 Białystok, Poland+48 85 743 54 00Wi-FiPrzechowalnia bagażuParkingKawiarnie i restauracjeBankomatyTaxiUłatwienia dostępuToaletaHotelBiuro rzeczy znalezionychKasa biletowaParking dla rowerówWypożyczalnia rowerówSamochodyPunkt informacyjnyWózki bagażowe
Transport w centrum miasta

Dojazd do Białystok z centrum miasta Białystok

Białystok to 1 km z centrum Białystok. Dostępne opcje transportu publicznego to:

PociągR · 4m · 2€

Obiekty i usługi na stacji kolejowej Białystok

Białystok oferuje praktyczne usługi na tej trasie, w tym Wi-Fi, Przechowalnia bagażu, Parking, Kawiarnie i restauracje, Bankomaty, Taxi, Ułatwienia dostępu, Toaleta, Hotel, Biuro rzeczy znalezionych, Kasa biletowa, Parking dla rowerów, Wypożyczalnia rowerów, Samochody, Punkt informacyjny i Wózki bagażowe.

Jedzenie i picie

W obiekcie Białystok można zjeść i napić się.

Wi-Fi i bankomaty

W obiekcie Białystok dostępna jest sieć Wi-Fi. Bankomaty są dostępne w Białystok.

Bilety i informacje

Pomoc techniczna w kasie biletowej dostępna jest pod numerem Białystok. Punkty informacyjne znajdują się pod adresem Białystok.

Bagaż i rzeczy zgubione

Przechowalnia bagażu dostępna jest w Białystok. Na stacji znajduje się Biuro Rzeczy Znalezionych.

Parking, taksówki i toalety

Dostępne w Białystok: Parking, Taxi, Toaleta.

Usługi rowerowe i samochodowe

Dostępne w Białystok: Parking dla rowerów, Wypożyczalnia rowerów, Samochody.

Dostępność

Obiekt Białystok zapewnia udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Najpopularniejsze połączenia kolejowe

Pociągi Białystok – Norymberga: sprawdź dodatkowe informacje!

Poniżej kilka przydatnych informacji, dzięki którym łatwo zaplanujesz podróż!

Strona głównaNiemcyPociągi NorymbergaBilety kolejowe, rozkład jazdy PKP Białystok – Norymberga

Aplikacja Omio – szybkie i proste planowanie podróży

Pomożemy Ci w dotarciu do celu! Od powiadomień na żywo o podróży pociągiem do biletów elektronicznych – nasza innowacyjna aplikacja ułatwi zaplanowanie podróży i będzie towarzyszyć Ci w trakcie niej.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone