Lot Szczecin SZZ – Hamburg HAM liniami Lot Polish Airlines

sob., 26 wrz
+ Dodaj powrót
Lot Polish Airlines
Wideroe
Buzz
Wizz Air
Deutsche Bahn
Ponad 2000 przewoźników
Lot Polish Airlines
Wideroe
Buzz
Wizz Air
Deutsche Bahn
Ponad 2000 przewoźników
QR-Code
Zeskanuj, aby pobrać naszą bezpłatną aplikację
Korzystaj z naszej aplikacji, aby odbierać na bieżąco aktualności dotyczące podróży i kupować bilety mobilne na pociągi, autobusy, samoloty oraz promy.
App Store
rate4.9
42K ocen
Google Play
rate4.6
136K opinii

Informacje o podróży

Przegląd: lot Szczecin–Hamburg

PolskaPolska
NiemcyNiemcy
Icon of flight

Samoloty na trasie Szczecin–Hamburg odlatują średnio 6 razy dziennie, a lot trwa około 2godz. 44m. Tanie bilety na samolot na tej trasie zaczynają się od 365zł, ale możesz wybrać autobus i podróżować za jedyne 77zł.

Najwcześniejszy lot jest o 06:55, a ostatni o 21:20. Najszybszy lot pokonuje dystans 301 km w czasie 2godz. 40m. September jest najtańszym miesiącem na loty.

Podane taryfy to najniższe ceny klasy ekonomicznej znalezione w Omio. Wczesna rezerwacja często oznacza niższe ceny. Ceny zmieniają się codziennie i zależą od dostępności. Karty rabatowe, wycieczki autobusowe i opłaty za rezerwacje nie są uwzględniane.
Informacje o cenach
Najtańszy alternatywny środek transportu
Autobus z 77zł
Odległość
301 km
Średni czas lotu
2godz. 44m
Najniższa cena biletu
365zł
Liczba lotów dziennie
6
Najszybszy lot
2godz. 40m
Pierwszy lot
6:55
Ostatni lot
21:20
Najtańszy miesiąc
wrz
Najtańszy dzień
pon.
Wysoki sezon
lip - wrz
Niski sezon
sty - mar
Najbardziej ruchliwy dzień
czw.
Najmniej ruchliwy dzień
sob.
Najlepszy czas na rezerwację
28 dni
Podane taryfy to najniższe ceny klasy ekonomicznej znalezione w Omio. Wczesna rezerwacja często oznacza niższe ceny. Ceny zmieniają się codziennie i zależą od dostępności. Karty rabatowe, wycieczki autobusowe i opłaty za rezerwacje nie są uwzględniane.
Informacje o cenach
Najtańszy alternatywny środek transportu
Autobus z 77zł

Najtańsze i najszybsze loty z miejscowości Szczecin do miejscowości Hamburg

Godziny, ceny i bilety dostępne do rezerwacji na 26 wrz

Najniższa cena na 26 wrz

577zł

Średnia cena biletu na 26 wrz

1326zł

Najszybsza podróż na 26 wrz

18 godz.

Średni czas podróży na 26 wrz

20 godz. 45 min

Loty na 26 wrz

3

Odległość

301 km

Tanie bilety

Aby zapewnić sobie tanią podróż, najlepiej jest zarezerwować bilet jak najwcześniej i unikać podróży w godzinach szczytu.

Przeciętny bilet Szczecin - Hamburg będzie kosztować około 1326zł, jeśli kupisz go w dniu wyjazdu, ale najtańszy bilet można kupić za jedyne 577zł.

Szybkie loty

Na sob., 26 wrz znaleźliśmy 3 lotów z Szczecin do Hamburg, w tym 3 połączeń bezpośrednich.

sob., 26 wrz bezpośrednie samoloty pokonują dystans 301 km przeciętnie w 20 godz. 45 min , ale jeżeli dobrze wybierzesz, niektóre zabiorą Cię tam w zaledwie 18 godz. .

Najwolniejsze loty trwają 1 d 1 godz. 50 min i zwykle wymagają przesiadki, ale pozwalają za to zaoszczędzić trochę pieniędzy.

  • Lot Polish Airlines
    14:1518godz.25
    Szczecin
    8:40Hamburg
    577 zł1W jedną stronę
    0 przesiadek
  • Lot Polish Airlines
    6:5025godz.50
    Szczecin
    8:40Hamburg
    1348 zł1W jedną stronę
    0 przesiadek
  • Lot Polish Airlines
    14:4018godz.00
    Szczecin
    8:40Hamburg
    2053 zł1W jedną stronę
    0 przesiadek

Odjazdy na żywo

Rozkład lotów Szczecin – Hamburg

Poniższa tabela przedstawia aktualne godziny, o których loty odjeżdżają na trasie Szczecin–Hamburg dzisiaj, piątek, 25 września. Możesz również ręcznie odświeżyć wyniki poniżej, aby zobaczyć zaktualizowane informacje o tym, jak kursuje lot.

Ostatnia aktualizacja o
PrzewoźnikOdjazdCzas trwaniaPrzyjazdPrzesiadki
Bilety
Lot Polish AirlinesLO3934 · LO39513:45 Port lotniczy Szczecin-Goleniów
20godz.55
10:40 Port lotniczy Hamburg-Fuhlsbüttel1 przesiadka
Lot Polish AirlinesLO3934 · LO39313:45 Port lotniczy Szczecin-Goleniów
5godz.10
18:55 Port lotniczy Hamburg-Fuhlsbüttel1 przesiadka
Lot Polish AirlinesLO3934 · LO39713:45 Port lotniczy Szczecin-Goleniów
8godz.30
22:15 Port lotniczy Hamburg-Fuhlsbüttel1 przesiadka
Lot Polish AirlinesLO3936 · LO39321:20 Port lotniczy Szczecin-Goleniów
21godz.25
18:45 Port lotniczy Hamburg-Fuhlsbüttel1 przesiadka
Lot Polish AirlinesLO3936 · LO39521:20 Port lotniczy Szczecin-Goleniów
13godz.20
10:40 Port lotniczy Hamburg-Fuhlsbüttel1 przesiadka
Lot Polish Airlines6:50 Szczecin
25godz.50
8:40 Hamburg0 przesiadekbezpośr.

To ostatni lot w tym dniu.

Znajdź wszystkie daty i godziny dla tej podróży

PORÓWNAJ Ceny różnych środków transportu

Porównaj, ile kosztuje pociąg, autobus i lot w ciągu najbliższych trzech tygodni. Zobacz najlepsze oferty, znajdź najniższe ceny i wybierz opcję, która pasuje do Twojego budżetu.

sob.
26 wrz
niedz.
27 wrz
pon.
28 wrz
wt.
29 wrz
śr.
30 wrz
czw.
01 paź
pt.
02 paź

Dlaczego warto rezerwować loty Szczecin–Hamburg w Omio?

Lot Polish Airlines obsługuje wszystkie loty na trasie Szczecin–Hamburg.
Omio to oficjalny dystrybutor biletów na wszystkie opcje podróży na trasie Szczecin–Hamburg.

Dlaczego warto rezerwować w Omio, a nie w Lot Polish Airlines?

  • Specjalnie dla podróżujących za granicą: Omio jest dostępne w Twoim języku, oferuje całodobową obsługę klienta i wiele opcji płatności, w tym PayPal, karty kredytowe i przelew bankowy, w preferowanej przez Ciebie walucie.
  • Porównanie wszystkich opcji: Omio umożliwia porównywanie Lot Polish Airlines ze wszystkimi dostępnymi opcjami podróży, takimi jak train, bus i flight, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę podróży na trasie Szczecin–Hamburg.

Dlaczego warto rezerwować w Omio zamiast w Skyscanner, Edreams lub Kayak?

  • Wiele środków transportu: Omio umożliwia porównanie opcji podróży, takich jak train, bus i flight, aby znaleźć idealną opcję podróży na trasie Szczecin–Hamburg.

Linie lotnicze: Lot Polish Airlines z Szczecin do HamburgZnajdź najlepsze loty z Szczecin do Hamburg z partnerami podróży Omio Lot Polish Airlines od 77zł. Możemy znaleźć dla Ciebie najlepsze oferty, rozkłady i bilety podczas porównywania i rezerwowania najlepszej podróży.

Lot Polish Airlines

Informacje
LOT Polish Airlines, prawnie Polskie Linie Lotnicze LOT S.A., jest narodowym przewoźnikiem Polski i jedną z najstarszych linii lotniczych na świecie, założoną w 1928 roku. Jest jednym z członków założycieli IATA i dołączyła do Star Alliance w 2003 roku. Z głównym węzłem w Porcie Lotniczym Warszawa Chopin, LOT obsługuje ponad 97 destynacji w Europie, Azji i Ameryce Północnej, dysponując flotą 87 samolotów na czerwiec 2025 roku. Linia lotnicza jest znana z posiadania jednej z najmłodszych flot w Europie i była pierwszym europejskim operatorem samolotu Boeing 787 Dreamliner.
Zasady dotyczące bagażu i anulowania
Średni czas trwania Lot Polish Airlines
2godz. 40m
Najtańsza cena u Lot Polish Airlines
365zł
Częstotliwość Lot Polish Airlines
6 razy dziennie
Bagaż w cenie
1 bagaż podręczny (8kg, 55x40x23cm) i 1 przedmiot osobisty (40x35x12cm)
Dodatkowy bagaż
Dodatkowy bagaż rejestrowany można zakupić, a opłaty różnią się w zależności od trasy i terminu zakupu.
Zasady anulowania
Zwroty zależą od typu biletu - bilety elastyczne oferują pełny zwrot, bilety ekonomiczne są bezzwrotne, ale podatki można odzyskać.
W ciąży na pokładzie
Kobiety w ciąży mogą podróżować do 32. tygodnia bez zaświadczenia lekarskiego, do 36. tygodnia z zaświadczeniem lekarskim wydanym maksymalnie 7 dni przed lotem.
Nieletni pasażer bez opieki
Dzieci w wieku 5-11 lat mogą podróżować jako UM z obowiązkową pomocą. Usługa musi być zarezerwowana co najmniej 48 godzin przed odlotem.
Udogodnienia na pokładzie samolotu
Wi-Fi
Gniazdka USB
Ułatwienia dostępu
LOT zapewnia pomoc dla pasażerów o ograniczonej mobilności, w tym pomoc w poruszaniu się na wózkach inwalidzkich oraz specjalne ustalenia dotyczące miejsc.
Zwierzęta
Małe zwierzęta do 8 kg dozwolone w kabinie, większe zwierzęta w luku bagażowym. Należy zarezerwować z wyprzedzeniem.
Rozrywka na pokładzie

Porady w podróży: Lot Szczecin - Hamburg

Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat: lot na trasie Szczecin–Hamburg. Od czasu podróży i cen biletów po bezpośrednie połączenia, pierwsze i ostatnie odjazdy, a nawet to, czy trasa jest malownicza — nasze odpowiedzi na często zadawane pytania zawierają wszystko, czego potrzebujesz do zaplanowania podróży. Niezależnie od tego, czy potrzebny Ci jest najszybszy lot, czy też szukasz najtańszej opcji albo wskazówek, jak najlepiej wykorzystać wizytę w mieście Hamburg, ten przewodnik pomoże Ci podróżować mądrzej i pewniej.

FAQs
Tanie bilety lotnicze na linii Szczecin - Hamburg mogą kosztować już od 365zł, jeżeli dokonasz rezerwacji z wyprzedzeniem. Przeciętnie bilety lotnicze na trasie Szczecin - Hamburg kosztują 1144zł. Ceny mogą się jednak różnić w zależności od godziny i klasy.
Zazwyczaj samolot na linii Szczecin - Hamburg trwa 2godz. 40m, a dystans wynosi 301 km. W weekendy i święta te czasy mogą się różnić, dlatego warto skorzystać z naszej funkcji planowania podróży.
Pierwszy samolot na linii Szczecin – Hamburg startuje o 6:55.
Ostatni samolot na linii Szczecin - Hamburg wylatuje o 21:20.
Przewoźnik oferuje 0 bezpośrednich lotów dziennie na trasie Szczecin – Hamburg z co najmniej jedną przesiadką liniami Lot Polish Airlines. W święta i weekendy samoloty mogą kursować rzadziej.
Jeżeli wybierasz samolot z Szczecin do Hamburg, najlepszy sposób dotarcia do Hamburg oferują linie Lot Polish Airlines. Warto też sprawdzić, jacy inni przewoźnicy obsługują trasę Szczecin - Hamburg i porównać udogodnienia, zanim kupisz bilet na samolot.
Samoloty relacji Szczecin - Hamburg zazwyczaj odlatują z lotniska Port lotniczy Szczecin-Goleniów, a lotniskiem docelowym jest Port lotniczy Hamburg-Fuhlsbüttel.Port lotniczy Szczecin-Goleniów znajduje się w odległości 3 km od centrum miejscowości Szczecin, a Port lotniczy Hamburg-Fuhlsbüttel leży 7 km od centrum Hamburg.
Tak, pociąg, autobus i lot są dostępne na trasie Szczecin - Hamburg.
W przypadku lotów międzynarodowych zalecamy przybycie na lotnisko od 2,5 do 3 godzin przed odlotem. W razie wątpliwości prosimy o sprawdzenie informacji na stronie internetowej lotniska, z którego wylatujesz. Niektóre lotniska umożliwiają rezerwację godziny kontroli bezpieczeństwa lub podają dodatkowe informacje dotyczące zalecanej godziny przybycia w zależności od pory dnia.
Większość linii lotniczych dopuszcza bagaż podręczny o określonych wymiarach (np. 22 x 14 x 9 cali lub 56 x 36 x 23 cm), włącznie z rączkami i kółkami. Bagaż musi zmieścić się w schowku nad głową lub pod siedzeniem przed Tobą.
Wiele linii lotniczych nakłada ograniczenia wagowe bagażu, zazwyczaj w przedziale od 7 kg (15 funtów) do 12 kg (26 funtów). Zazwyczaj pasażerowie mogą zabrać na pokład jeden bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (na przykład torebkę, torbę na laptopa lub plecak). Przedmioty osobiste muszą zmieścić się pod siedzeniem przed Tobą. Tanie linie lotnicze (takie jak Ryanair czy Wizz Air) mają bardziej rygorystyczne ograniczenia dotyczące rozmiaru i wagi bagażu, często wymagając dodatkowych opłat za większy bagaż podręczny. Linie lotnicze oferujące pełny zakres usług zwykle mają bardziej elastyczne przepisy bagażowe i dopuszczają większe wymiary lub wyższą wagę bagażu w zależności od klasy biletu.
Lista przedmiotów zabronionych na pokładzie samolotu może różnić się w zależności od kraju i linii lotniczej, ale ogólnie rzecz biorąc, zabronione w bagażu podręcznym lub rejestrowanym są następujące rzeczy: broń i przedmioty do samoobrony, ostre przedmioty, materiały łatwopalne, materiały wybuchowe, substancje toksyczne, lub płyny powyżej 100 ml (z wyjątkiem leków i rzeczy niezbędnych dla niemowląt). W bagażu rejestrowanym zabronione są: broń palna (bez zezwolenia), materiały wybuchowe, duże baterie litowe oraz niebezpieczne chemikalia. E-papierosy muszą znajdować się w bagażu podręcznym, a alkohol i suchy lód podlegają ograniczeniom. Zawsze sprawdzaj przepisy wybranej linii lotniczej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

popularne lotniska

Ważne dworce i lotniska w tej podróży

Większość lotów Szczecin–Hamburg korzysta z pary lotnisk Szczecin Goleniow Airport–Hamburg Airport. Skorzystaj z tego przewodnika, aby porównać lotniska Szczecin i Hamburg na tej trasie, sprawdzić transport do centrum miasta oraz sprawdzić praktyczne rozwiązania, takie jak udogodnienia i usługi na lotnisku.

Lotniska odlotów w Szczecin
Lotniska przylotów w Hamburg

Z którego lotniska Szczecin odlatują loty do Hamburg?

Loty z Szczecin do Hamburg odlatują z Szczecin Goleniow Airport. Lotnisko znajduje się 4 km od centrum miasta Szczecin, pod adresem Glewice 1a, 72-100 Goleniów, Poland.
Szczecin Goleniow Airport (SZZ)Glewice 1a, 72-100 Goleniów, PolandWi-FiSklepyParkingBankomatyTaxiUłatwienia dostępuToaletaSalonBiuro rzeczy znalezionych
Transport w centrum miasta

Dojazd do Szczecin Goleniow Airport z centrum miasta Szczecin

Szczecin Goleniow Airport to 3 km z centrum Szczecin. Dostępne opcje transportu publicznego to:

PociągR · 52m · 19zł
Autobus1389 · 40m · 19zł
44m

Obiekty i usługi lotniska Szczecin Goleniow Airport

Szczecin Goleniow Airport oferuje praktyczne usługi na tej trasie, w tym Wi-Fi, Sklepy, Parking, Bankomaty, Taxi, Ułatwienia dostępu, Toaleta, Salon i Biuro rzeczy znalezionych.

Wi-Fi i bankomaty

Darmowe Wi-Fi dostępne na terenie lotniska Bankomaty to znajduje się w terminalu

Bagaż i rzeczy zgubione

Na stacji znajduje się Biuro Rzeczy Znalezionych.

Parking, taksówki i toalety

Dostępne w Szczecin Goleniow Airport: Parking, Taxi, Toaleta.

Dostępność

Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych są dostępne w obiektach Szczecin Goleniow Airport: Rampy, toalety.

Loty Szczecin – Hamburg: sprawdź dodatkowe informacje!

Poniżej kilka przydatnych informacji, dzięki którym łatwo zaplanujesz podróż!

Strona głównaNiemcyLoty HamburgTanie loty Szczecin – Hamburg: rozkłady lotów, tanie bilety lotnicze

Aplikacja Omio – szybkie i proste planowanie podróży

Pomożemy Ci w dotarciu do celu! Od powiadomień na żywo o podróży pociągiem do biletów elektronicznych – nasza innowacyjna aplikacja ułatwi zaplanowanie podróży i będzie towarzyszyć Ci w trakcie niej.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone