Ängelholm AGH til Stockholm STO med fly fra Sas Airways

tor. 24. sep.
+ Legg til returreise
Sas Airways
Deutsche Bahn
National Rail
National Express
Flixbus
2000+ reiseselskaper
Sas Airways
Deutsche Bahn
National Rail
National Express
Flixbus
2000+ reiseselskaper
QR-Code
Scan for å få vår gratis app
Bruk appen vår for å få reiseoppdateringer live og bestille mobilbilletter til tog, busser, fly og ferjer.
App Store
rate4.9
42K vurderinger
Google Play
rate4.6
136K anmeldelser

Reiseinformasjon

Oversikt: Ängelholm til Stockholm fly

SverigeSverige
SverigeSverige
Icon of flight

Fly fra Ängelholm til Stockholm går vanligvis 6 ganger per dag og tar omtrent 1t 15m. Billige flybilletter til denne reisen starter på 655kr men du kan reise fra 65kr med tog.

Det er 6 fly per dag. Den tidligste fly kjører på 05:50, den siste på 23:25. Den raskeste fly dekker 461 km distansen på 1t 0m. October er den billigste måneden å fly.

Prisene er de laveste økonomiprisene som finnes på Omio. Å bestille tidlig betyr ofte lavere priser. Prisene endres daglig og avhenger av tilgjengelighet. Rabattkort, bussturer og bestillingsavgifter er ikke inkludert.
Prisinformasjon
Billigste alternative reisemåte
Tog fra 65kr
Distanse
461 km
Gjennomsnittlig flyvarighet
1t 15m
Billigste billettpris
655kr
Fly per dag
6
Direktefly
6
Raskeste fly
1t 0m
Første fly
5:50
Siste fly
23:25
Billigste måned
okt
Billigste dag
tir.
Høysesong
jul - sep
Lavsesong
okt - des
Travleste dag
man.
Minst travle dag
tor.
Beste tid å bestille
21 dager
Prisene er de laveste økonomiprisene som finnes på Omio. Å bestille tidlig betyr ofte lavere priser. Prisene endres daglig og avhenger av tilgjengelighet. Rabattkort, bussturer og bestillingsavgifter er ikke inkludert.
Prisinformasjon
Billigste alternative reisemåte
Tog fra 65kr

Billigste og raskeste fly fra Ängelholm til Stockholm

Viser tider, priser og billetter som kan bestilles for 24. sep.

Laveste pris 24. sep.

949kr

Gjennomsnittlig billettpris 24. sep.

1098kr

Raskeste reise 24. sep.

1 t 5 m.

Gjennomsnittlig reisetid 24. sep.

1 t 7 m.

Fly 24. sep.

11

Distanse

461 km

Billige billetter

Den beste måten å finne en billigbillett med fly fra Ängelholm til Stockholm er å bestille reisen så langt i forveien som mulig og unngå å reise i rushtiden.

Gjennomsnittsbilletten fra Ängelholm til Stockholm vil koste rundt 1098kr hvis du kjøper den på dagen, men de billigste billettene finner du kun for 949kr.

Raske fly

tor. 24. sep. fant vi 11 fly fra Ängelholm til Stockholm, inkludert 11 direkteavganger.

tor. 24. sep. dekker direkteflyene distansen 461 km på omtrent 1 t 7 m. , men hvis du planlegger det riktig, vil noen fly ta deg dit bare 1 t 5 m. .

De tregeste flygningene bruker 1 t 10 m. , og inkluderer vanligvis ett eller to bytter underveis, men du kan kanskje spare litt hvis du har et stramt budsjett.

  • Sas AirwaysSK2184
    19:451t20
    Ängelholm-Helsingborg lufthavn
    21:05Arlanda lufthavn
    949 kr1Én vei
    0 bytter
  • Sas AirwaysSK2178
    6:051t05
    Ängelholm-Helsingborg lufthavn
    7:10Arlanda lufthavn
    949 kr1Én vei
    0 bytter
  • Sas AirwaysSK186
    16:051t05
    Ängelholm-Helsingborg lufthavn
    17:10Arlanda lufthavn
    949 kr1Én vei
    0 bytter
  • Sas AirwaysSK184
    18:051t05
    Ängelholm-Helsingborg lufthavn
    19:10Arlanda lufthavn
    949 kr1Én vei
    0 bytter
  • Sas AirwaysSK132
    21:401t10
    Malmö lufthavn
    22:50Arlanda lufthavn
    958 kr1Én vei
    0 bytter

Direkte avganger

Ängelholm til Stockholm flytider

Tabellen nedenfor viser liveavganger for Ängelholm til Stockholm fly for i morgen, torsdag 24. september. Du kan også oppdatere resultatene nedenfor manuelt for å se oppdaterte fly reiser.

Sist oppdatert kl.
SelskapAvreiseVarighetAnkommerBytter
Billetter
Sas AirwaysSK1306:00 Malmö lufthavn
1t10
7:10 Arlanda lufthavn0 bytterdirekte
Sas AirwaysSK21786:05 Ängelholm-Helsingborg lufthavn
1t05
7:10 Arlanda lufthavn0 bytterdirekte
Sas AirwaysSK1069:50 Malmö lufthavn
1t10
11:00 Arlanda lufthavn0 bytterdirekte
Sas AirwaysSK218210:20 Ängelholm-Helsingborg lufthavn
1t20
11:40 Arlanda lufthavn0 bytterdirekte
Sas AirwaysSK211216:00 Malmö lufthavn
1t10
17:10 Arlanda lufthavn0 bytterdirekte
Sas AirwaysSK18616:05 Ängelholm-Helsingborg lufthavn
1t05
17:10 Arlanda lufthavn0 bytterdirekte
Sas AirwaysSK211417:30 Malmö lufthavn
1t10
18:40 Arlanda lufthavn0 bytterdirekte
Sas AirwaysSK18418:05 Ängelholm-Helsingborg lufthavn
1t05
19:10 Arlanda lufthavn0 bytterdirekte
Sas AirwaysSK12619:40 Malmö lufthavn
1t10
20:50 Arlanda lufthavn0 bytterdirekte
Sas AirwaysSK218419:45 Ängelholm-Helsingborg lufthavn
1t20
21:05 Arlanda lufthavn0 bytterdirekte
Sas AirwaysSK13221:40 Malmö lufthavn
1t10
22:50 Arlanda lufthavn0 bytterdirekte

Dette er den siste flyvningen denne dagen.

Finn alle datoer og tider for denne reisen

SAMMENLIGN Priser på tvers av transportmidler

Sammenlign priser på tog, buss og fly de neste tre ukene. Se de beste tilbudene øyeblikkelig, finn de laveste prisene og velg det alternativet som passer ditt budsjett.

tor.
24. sep.
fre.
25. sep.
lør.
26. sep.
søn.
27. sep.
man.
28. sep.
tir.
29. sep.
ons.
30. sep.
tor.
01. okt.
fre.
02. okt.
lør.
03. okt.
søn.
04. okt.
man.
05. okt.
tir.
06. okt.
ons.
07. okt.

Hvorfor bør du bestille Ängelholm til Stockholm fly med Omio?

Sas Airways driver alle fly-tjenester fra Ängelholm til Stockholm.
Omio er en offisiell billettforhandler for alle dine reisemuligheter fra Ängelholm til Stockholm.

Hvorfor bestille med Omio fremfor Sas Airways?

  • Designet for internasjonale reisende: Omio er tilgjengelig på ditt språk, inkludert kundeservice døgnet rundt, og tilbyr flere betalingsalternativer, inkludert PayPal, kredittkort og bankoverføring, i din foretrukne valuta.
  • Sammenlign alle alternativene dine: Omio lar deg sammenligne Sas Airways med alle tilgjengelige reisealternativer, som er train, bus og flight for å sikre at du får det beste tilbudet for reisen fra Ängelholm til Stockholm.

Hvorfor bestille med Omio fremfor Edreams eller Kayak?

  • Flere transportmidler: Omio lar deg sammenligne reisealternativer, inkludert train, bus og flight, for å finne det ideelle reisealternativet fra Ängelholm til Stockholm.

Flyselskaper: Sas Airways fra Ängelholm til StockholmFinn de beste flyvningene mellom Ängelholm og Stockholm med Omios reisepartnere Sas Airways fra 65kr. Vi kan finne de beste tilbudene, rutetidene og billettene for deg når du sammenligner og bestiller den beste turen.

Sas Airways

Om
SAS, eller Scandinavian Airlines, er det nasjonale flyselskapet i Danmark, Norge og Sverige, med hovedkontor i Solna, Sverige. Grunnlagt i 1946, oppsto det fra en sammenslåing av de tre landenes nasjonale flyselskaper for å håndtere transatlantiske operasjoner. SAS driver omfattende regionale tjenester innen Skandinavia og Europa, samt internasjonale flyvninger til Asia og Nord-Amerika, med hovedknutepunkter i København, Stockholm og Oslo. Per juli 2024 opererer SAS, inkludert datterselskapene SAS Link og SAS Connect, en flåte på 133 fly til 130 destinasjoner. SAS ble med i SkyTeam 1. september 2024, etter å ha forlatt Star Alliance.
Bagasje- og kanselleringspolicy
Gjennomsnittlig Sas Airways varighet
1t 0m
Billigste Sas Airways pris
655kr
Sas Airways frekvens
2 per dag
Bagasje inkludert
1 håndbagasje (maks 8kg) og 1 personlig gjenstand inkludert
Ekstra bagasje
23 kg innsjekket bagasje kan kjøpes
Kanselleringspolicy
Refunderbare billetter tilgjengelig med SAS Plus/Business. SAS Go-billetter er ikke refunderbare, men kan endres mot et gebyr.
Gravid ombord
Tillatt å fly frem til uke 36 av svangerskapet. Etter uke 28 kreves medisinsk sertifikat.
Barn som reiser alene
Tilgjengelig for barn i alderen 5-17 år, må bestilles minst 48 timer før avreise. Serviceavgift gjelder.
Fasiliteter ombord i flyet
Wifi
Mat som selges ombord
USB-plugger
Tilgjengelighet
Hjelp tilgjengelig for passasjerer med nedsatt mobilitet, må bestilles minst 48 timer før avgang.
Kjæledyr
Små kjæledyr i kabinen, maks 8 kg inkludert bærer
Underholdning ombord

Reisetips: Flyreiser fra Ängelholm til Stockholm

Finn svar på de vanligste spørsmålene om reiser fra Ängelholm til Stockholm med fly. Fra reisetider og billettpriser til direktereiser, første og siste avgang, og til og med om ruten er naturskjønn, dekker våre FAQ-sider alt du trenger for å planlegge reisen din. Enten du leter etter den raskeste fly, det billigste alternativet eller tips for å få mest mulig ut av besøket ditt på Stockholm, hjelper denne guiden deg med å reise smartere og trygt.

FAQs
Billige flybilletter fra Ängelholm til Stockholm kan koste så lite som 655kr når du bestiller på forhånd. Gjennomsnittlig billettpris for fly fra Ängelholm til Stockholm er 2252kr; prisene vil imidlertid avhenge av tidspunkt på dagen og klasse, og de pleier å være dyrere på selve avreisedagen.
I gjennomsnitt tar det 1t 0m å reise fra Ängelholm til Stockholm med fly for den 461 km km lange ruten, men varigheten kan variere hvis du reiser i helger og ferier.
Det første flyet fra Ängelholm til Stockholm går kl. 5:50.
Det siste flyet fra Ängelholm til Stockholm går kl. 23:25.
Ja, det går direktefly 6 ganger om dagen fra Ängelholm til Stockholm med Sas Airways. Tidspunkter kan variere på helligdager eller helger med færre direktefly.
Når du skal fly fra Ängelholm til Stockholm, kan du stole på Sas Airways for den beste måten å komme deg til Stockholm. Du kan også sjekke andre flyselskaper som tilbyr en tjeneste mellom Ängelholm og Stockholm og sammenligne fasilitetene de tilbyr før du kjøper en flybillett.
Fly fra Ängelholm til Stockholm går vanligvis fra Malmö lufthavn og ankommer Arlanda lufthavn. Malmö lufthavn er 6 km unna Ängelholm sentrum og Arlanda lufthavn er unna Stockholm sentrum.
Den billigste måneden å fly fra Ängelholm til Stockholm er oktober.
Det kan være lurt å sammenligne alternativene dine, da det finnes 3 måter å reise mellom Ängelholm og Stockholm på, inkludert å reise med tog, buss og fly.
For innenriksflyvninger anbefaler vi å møte opp 1,5 til 2 timer før avgang. Sjekk nettsiden til avreiseflyplassen dersom du er i tvil. Noen flyplasser tilbyr tidsbestilling for sikkerhetskontrollen eller gir ekstra informasjon om når det er best å møte opp, avhengig av tidspunkt på dagen.
De fleste flyselskaper tillater håndbagasje som holder seg innenfor bestemte mål (for eksempel 56 x 36 x 23 cm), inkludert håndtak og hjul. Bagasjen må få plass i bagasjehyllen eller under setet foran deg.
Mange flyselskaper har vektbegrensninger, vanligvis mellom 7 kg og 12 kg. Passasjerer har vanligvis lov til å ta med én håndbagasje og én personlig gjenstand (for eksempel en veske, laptopveske eller ryggsekk). Personlige eiendeler må få plass under setet foran deg. Lavprisselskaper (som Ryanair og Wizz Air) har strengere regler for størrelse og vekt og krever ofte ekstra gebyrer for større håndbagasje. Fullserviceselskaper har mer fleksible regler og tilbyr noen ganger større mål eller høyere vektgrenser avhengig av billettklassen.
Listen over forbudte gjenstander på fly varierer mellom land og flyselskaper, men generelt er følgende ikke tillatt i håndbagasje eller innsjekket bagasje: våpen og selvforsvarsutstyr, skarpe gjenstander, brannfarlige materialer, eksplosiver, giftige stoffer eller væsker over 100 ml (med unntak av medisiner og nødvendigheter for småbarn). I innsjekket bagasje er skytevåpen (uten tillatelse), eksplosiver, store litiumbatterier og farlige kjemikalier forbudt. E-sigaretter må oppbevares i håndbagasjen, mens alkohol og tørris har egne restriksjoner. Husk alltid å sjekke med flyselskapet for detaljerte regler.

populære flyplasser

Viktige stasjoner og flyplasser for denne reisen

De fleste flyvninger fra Ängelholm til Stockholm bruker flyplassparet Malmo Airport til Stockholm Arlanda Airport. Bruk denne veiledningen til å sammenligne flyplassene Ängelholm og Stockholm på denne ruten, sjekke transport i sentrum, samt sjekke praktiske detaljer som flyplassfasiliteter og -tjenester.

Avgangsflyplasser i Ängelholm
Ankomstflyplasser i Stockholm

Fra hvilken Ängelholm-lufthavn går fly til Stockholm?

Fly fra Ängelholm til Stockholm går fra Malmo Airport. Flyplassen ligger 7 km fra Ängelholm sentrum, i Sturup, 230 32 Malmö, Sweden.
Ängelholm-Helsingborg Airport (AGH)Ängelholm-Helsingborg Airport, 262 91 Ängelholm, SwedenWifiShoppingParkeringMinibankTaxiTilgjengelighetWCLoungeKontoret for gjenglemte gjenstander
Transport i sentrum

Reise til Ängelholm-Helsingborg Airport fra Ängelholm sentrum

Ängelholm-Helsingborg Airport er 4 km fra Ängelholm sentrum. Offentlige transportmuligheter inkluderer:

Bus 511
Tog Skånetrafiken

Ängelholm-Helsingborg Airport flyplassfasiliteter og -tjenester

Ängelholm-Helsingborg Airport har praktiske tjenester for denne ruten, inkludert Wifi, Shopping, Parkering, Minibank, Taxi, Tilgjengelighet, WC, Lounge og Kontoret for gjenglemte gjenstander.

Wi-Fi og minibanker

Gratis Wi-Fi tilgjengelig på hele flyplassen. Minibanker er ligger i terminalen

Bagasje og hittegods

Hittegods er tilgjengelig på stasjonen.

Parkering, drosjer og toaletter

Tilgjengelig på Ängelholm-Helsingborg Airport: Parkering, Taxi, WC.

Tilgjengelighet

Tilgjengelighetsfasiliteter er tilgjengelige på Ängelholm-Helsingborg Airport: Elevatorer, ramper.

Flyreiser fra Ängelholm til Stockholm – ikke det du lette etter?

Her er noen andre ressurser som kan inneholde informasjonen du trenger

Reiseplanlegging blir enkelt med Omio-appen

Vi tar deg dit du ønsker å reise. Vår innovative app med liveoppdateringer på tog og mobilbilletter, er den perfekte måten å planlegge og holde orden på reisene.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone