Tren de la Logroño până la Madrid cu Renfe ALVIA

mar., 30 iun.
+ Adaugă călătorie de întors
Renfe ALVIA
Renfe INTERCITY
Renfe
Renfe MD
Renfe Viajeros
Peste 2000 de companii de turism
Renfe ALVIA
Renfe INTERCITY
Renfe
Renfe MD
Renfe Viajeros
Peste 2000 de companii de turism
QR-Code
Scanează pentru a obține aplicația noastră gratuită
Utilizează aplicația noastră pentru a primi actualizări live despre călătorii și pentru a-ți rezerva bilete pe mobil pentru trenuri, autobuze, zboruri și feriboturi.
App Store
rate4.9
42K de evaluări
Google Play
rate4.6
136K de recenzii

Cele mai ieftine și rapide trenuri de la Logroño către Madrid

Se afișează orele și prețurile pentru 30 iun.

Cel mai mic preț

216lei

Preț mediu

346lei

Cea mai rapidă călătorie

3 h 53 m

Durata medie

4 h 18 m

Trenuri pe zi

8

Distanță

251 km

Bilete ieftine

Cel mai bun mod de a găsi un bilet de tren ieftin de la Logroño până la Madrid este să îți rezervi călătoria cu cât mai mult timp înainte și să eviți să călătorești la orele de vârf.

Biletul mediu de la Logroño până la Madrid va costa aproximativ 346lei dacă îl cumperi în aceeași zi, dar cele mai ieftine bilete pot fi găsite pentru doar 216lei.

Trenuri rapide

Dintre cele 8 trenuri care pleacă din Logroño către Madrid în fiecare zi, 2 merg direct acolo, așa că este destul de ușor să eviți călătoriile cu schimbări pe traseu.

În mar., 30 iun. trenurile directe parcurg distanța de 251 km în 4 h 18 m în medie, dar dacă te organizezi bine, unele trenuri te vor duce acolo în doar 3 h 53 m .

Cele mai lente trenuri vor parcurge traseul în 5 h și de obicei implică o schimbare sau două pe traseu, dar ai putea economisi ceva bănuți dacă ai un buget redus.

  • Renfe INTERCITY04786
    16:124h10
    Logroño
    20:22Madrid Chamartín
    216 lei1Un singur sens
    0 transferuri
  • Renfe ALVIA00752
    6:253h53
    Logroño
    10:18Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes
    258 lei1Un singur sens
    0 transferuri
  • Renfe18076+iryo06190
    15:007h10
    Logroño
    22:10Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes
    317 lei1Un singur sens
    1 transfer
  • Renfe18072+iryo06080
    6:155h00
    Logroño
    11:15Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes
    341 lei1Un singur sens
    1 transfer
  • Renfe18076+iryo06360
    15:004h16
    Logroño
    19:16Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes
    348 lei1Un singur sens
    1 transfer

Informații despre călătorie

Compară tren, autobuz și zbor pentru Logroño spre Madrid

Omio recomandă să rezervi autobuz, din moment ce este cea mai populară opțiune de la Logroño până la Madrid în rândul utilizatorilor Omio. Dacă prețul e cel mai important factor, ia autobuz, cu prețuri ce încep de la 106lei. Pentru cei în criză de timp, ai în vedere să rezervi un zbor, cu care poți ajunge la destinație în 1h 8m. Dacă vrei să-ți reduci amprenta de carbon, tren este cea mai bună opțiune pentru tine, din moment ce are emisii de doar 0.1 - 0.2kg. Intervalul de preț pentru bilete depinde de mijlocul de transport: prețul mediu pentru autobuz este 106lei, iar pentru zbor este 428lei.

Distanță: 251 km

Compară train cu

Tren
Cele mai căutate
Autobuz
Zbor

176lei

Preț mediu

128lei

Preț mediu

Cele mai ieftine

697lei

Preț mediu

4h 18m

Durată totală medie

3h 48m

La bord

+

30m

Timp suplimentar*

4h 25m

Durată totală medie

3h 55m

La bord

+

30m

Timp suplimentar*

4h 8m

Durată totală medie

Cele mai rapide

1h 8m

La bord

+

3h 0m

Timp suplimentar*

0.1 - 0.2kg

Emisii de CO2

Cele mai reduse

0.3 - 0.6kg

Emisii de CO2

-

Emisii de CO2

Renfe INTERCITY

Cea mai populară companie feroviară

Autobuses Pamplona Madrid

Cea mai populară companie de autobuze

Iberia

Cea mai populară linie aeriană

Opțiuni directe

Opțiuni directe

Opțiuni directe

Timp suplimentar: durata medie totală până la punctul de plecare, controalele de securitate și transferuri.

Plecări în timp real

Orar trenuri din Logroño până la Madrid

Tabelul de mai jos arată plecările în timp real de la Logroño la Madrid trenuri pentru mâine, marți, 30 iunie. De asemenea, poți actualiza manual rezultatele de mai jos pentru a vedea călătoriile cu tren actualizate.

Ultima actualizare la ora
FurnizorPlecareDuratăSosireTransferuri
Bilete
Renfe18072+iryo06020
La timp
6:15 Logroño
8h27
14:42 Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes
1 transfer
Renfe18072+iryo06012
Întârziere
6:15 Logroño
6h01
10:16 10:16Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes
1 transfer
Renfe18072+iryo06080
La timp
6:15 Logroño
5h00
11:15 Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes
1 transfer
Renfe ALVIA007526:25 Logroño
3h53
10:18 Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes0 transferuriDirect
Renfe18076+iryo0636015:00 Logroño
4h16
19:16 Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes1 transfer
Renfe18076+iryo0619015:00 Logroño
7h10
22:10 Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes1 transfer
Renfe INTERCITY0478616:12 Logroño
4h10
20:22 Madrid Chamartín0 transferuriDirect
Renfe ALVIA00437+iryo0619017:57 Logroño
4h13
22:10 Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes1 transfer

Acesta este ultimul tren al zilei.

Găsește toate datele și orele pentru această călătorie

Compară prețuri și bilete cu trenul, autobuzul, avionul sau feribotul

Compară prețurile pentru tren, autobuz și zbor din următoarele trei săptămâni. Vezi cele mai bune oferte dintr-o privire, găsește cele mai mici tarife și alege opțiunea care corespunde bugetului tău.

mar.
30 iun.
mie.
01 iul.
joi
02 iul.
vin.
03 iul.
sâm.
04 iul.
dum.
05 iul.
lun.
06 iul.
mar.
07 iul.
mie.
08 iul.
joi
09 iul.
vin.
10 iul.
sâm.
11 iul.
dum.
12 iul.
lun.
13 iul.
mar.
14 iul.
mie.
15 iul.
joi
16 iul.
vin.
17 iul.
sâm.
18 iul.
dum.
19 iul.
lun.
20 iul.

De ce ar trebui să rezerv o călătorie cu trenuri de la Logroño la Madrid cu Omio?

Renfe ALVIA precum și Renfe INTERCITY, Renfe, Renfe MD, Renfe Viajeros și nu numai, oferă servicii de călătorie cu trenuri de la Logroño la Madrid.
Omio este singurul vânzător oficial terț de bilete pentru Renfe ALVIA.

De ce aș rezerva cu Omio în loc să rezerv prin Renfe ALVIA?

  • Compară cu alți furnizori: pe Omio, nu doar că poți cumpăra bilete pentru Renfe ALVIA, dar poți și compara bilete precum cele pentru Renfe INTERCITY, Renfe, Renfe MD sau Renfe Viajeros pentru a găsi cea mai bună opțiune pentru călătoria ta de la Logroño la Madrid.
  • Creat pentru călătorii internaționali: Omio este disponibil în limba ta, incluzând servicii pentru clienți nonstop și multiple opțiuni de plată, inclusiv PayPal, carduri de credit și transfer bancar, în moneda ta preferată.
  • Compară-ți toate opțiunile: Omio îți permite să compari Renfe ALVIA cu toate opțiunile de călătorie disponibile, care sunt train, bus și flight pentru a te asigura că beneficiezi de cea mai bună ofertă pentru călătoriile de la Logroño la Madrid.

Cu cât timp înainte ar trebui să rezerv bilete de tren de la Logroño la Madrid?

Cel mai bun moment să rezervi tren de la Logroño la Madrid este 91 de zile înainte de plecare. Vezi cum se schimbă prețurile pentru trenuri pe ruta de la Logroño la Madrid.
Prețurile sunt pentru bilete pe un singur sens pentru un pasager de la Logroño la Madrid, per lună. Informațiile provin din tarifele găsite de utilizatorii Omio în ultimele 12 luni. Prețurile actuale pot să difere, din moment ce prețurile variază în funcție de oră, clasă sau cu cât timp înainte rezervi tren de la Logroño la Madrid.

Informații despre călătorie

Prezentare generală: Trenuri de la Logroño la Madrid

SpaniaSpania
SpaniaSpania
Icon of train

Trenurile de la Logroño la Madrid circulă, în medie, de 2 ori pe zi, iar călătoria durează aproximativ 3h 48m. Prețul biletelor de tren ieftine pentru această călătorie începe de la 91lei dacă rezervi în avans.

Există 2 opțiuni de trenuri pe zi. Prima opțiune de tren pleacă la 06:08, ultima la 19:29. Cea mai rapidă opțiune de tren acoperă distanța de 251 km în 3h 53m.

Tarifele sunt cele mai mici prețuri economice găsite pe Omio. Rezervarea timpurie înseamnă de multe ori prețuri mai mici. Prețurile se schimbă zilnic și sunt în funcție de disponibilitate. Cardurile de reducere, excursiile cu autocarul și comisioanele de rezervare nu sunt incluse.
Informații despre prețuri
Distanță
251 km
Durata medie cu trenul
3h 48m
Cel mai mic preț al biletului
91lei
Trenuri pe zi
2
Trenuri directe
2
Cel mai rapid tren
3h 53m
Primul tren
6:08
Ultimul tren
19:29
Luna cea mai ieftină
feb.
Ziua cea mai ieftină
mar.
Sezon de vârf
apr. - iun.
Sezon scăzut
ian. - mar.
Ziua cea mai aglomerată
mar.
Ziua cea mai puțin aglomerată
sâm.
Cel mai bun moment pentru rezervare
21 de zile
Tarifele sunt cele mai mici prețuri economice găsite pe Omio. Rezervarea timpurie înseamnă de multe ori prețuri mai mici. Prețurile se schimbă zilnic și sunt în funcție de disponibilitate. Cardurile de reducere, excursiile cu autocarul și comisioanele de rezervare nu sunt incluse.
Informații despre prețuri

Companii feroviare: trenuri Renfe ALVIA, Renfe INTERCITY, Renfe Viajeros de la Logroño la MadridTrenurile Renfe ALVIA, Renfe INTERCITY, Renfe Viajeros vă vor duce între Logroño și Madrid începând de la 91lei. Cu peste 1000 de companii de transport pe Omio, puteți găsi cele mai bune orare și bilete de tren pentru călătoria dvs.

Renfe ALVIA

Politica privind bagajele și anulările
Durată medie
3h 53m
Cel mai ieftin preț
94lei
Frecvența Renfe ALVIA
1 pe zi

Renfe INTERCITY

Politica privind bagajele și anulările
Durată medie
4h 3m
Cel mai ieftin preț
91lei
Frecvența Renfe INTERCITY
1 pe zi

Renfe Viajeros

Politica privind bagajele și anulările
Durată medie
4h 3m
Cel mai ieftin preț
156lei
Frecvența Renfe Viajeros
1 pe zi

Întrebări frecvente: Trenuri de la Logroño până la Madrid

Găsește răspunsuri la cele mai frecvente întrebări despre călătoria de la Logroño la Madrid cu tren. De la durata călătoriei și prețurile biletelor până la conexiuni directe, primele și ultimele plecări și chiar și dacă ruta este pitorească, secțiunea noastră de întrebări frecvente acoperă tot ce ai nevoie ca să-ți planifici călătoria. Indiferent dacă ești în căutare de cea mai rapidă opțiune de tren, cea mai ieftină variantă sau sfaturi pentru a profita la maximum de vizita din Madrid, acest ghid te ajută să călătorești mai inteligent și cu încredere.

FAQs
Prețul unui bilet de tren din Logroño în Madrid poate porni de la 91lei dacă rezervi din timp. Prețul mediu este de 176lei, însă tarifele pot varia în funcție de oră și de clasa aleasă și, de obicei, sunt mai mari în ziua plecării.
În medie, călătoria cu trenul din Logroño în Madrid durează 3h 53m pentru o distanță de 251 km km, dar timpul poate varia în weekend și în zilele de sărbătoare.
Prima cursă cu trenul din Logroño în Madrid pleacă la 6:08.
Ultima cursă cu trenul din Logroño în Madrid pleacă la 19:29.
Da, există 2 trenuri directe pe zi între Logroño și Madrid, operate de Renfe ALVIA, Renfe INTERCITY, Renfe Viajeros. Programul poate varia în zilele de sărbătoare sau în weekend.
Când călătorești cu trenul din Logroño în Madrid, poți alege dintre operatorii Renfe ALVIA, Renfe INTERCITY, Renfe, Renfe MD, Renfe Viajeros. De asemenea, poți verifica toate companiile de tren care operează pe ruta dintre Logroño și Madrid și compara facilitățile oferite înainte să cumperi biletul de tren.
Merită să mergi din Logroño în Madrid, dar nu e cea mai bună idee pentru o excursie de o zi, având în vedere că durata călătoriei este de aproximativ 3h 53m pe sens. Verifică în aplicația Omio cea mai bună opțiune de transport.
Cea mai ieftină lună pentru a călători cu trenul din Logroño în Madrid este februarie.
E util să compari opțiunile de călătorie: există 3 moduri de a ajunge din Logroño în Madrid, inclusiv cu tren, autobuz și zbor.

Mai multe opțiuni pentru călătoria ta de la Logroño până la Madrid

Iată câteva alte resurse care ar putea conține informațiile de care ai nevoie

AcasăTrenuriOrar trenuri către MadridTren de la Logroño până la Madrid

Aplicația Omio face planificarea călătoriei simplă ca bună ziua

Te vom duce unde vrei să ajungi. De la actualizări live privind mersul trenurilor până la bilete pe mobil, aplicația noastră inovatoare este modalitatea ideală de a-ți planifica și urmări călătoria.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone