Autobuz de la Birmingham până la Kingston upon Hull, cu National Express

joi, 24 sept.
+ Adaugă călătorie de întors
National Express
FlixBus
Begoo
Alsa
BlaBlaCar Bus
Peste 2000 de companii de turism
National Express
FlixBus
Begoo
Alsa
BlaBlaCar Bus
Peste 2000 de companii de turism
QR-Code
Scanează pentru a obține aplicația noastră gratuită
Utilizează aplicația noastră pentru a primi actualizări live despre călătorii și pentru a-ți rezerva bilete pe mobil pentru trenuri, autobuze, zboruri și feriboturi.
App Store
rate4.9
42K de evaluări
Google Play
rate4.6
136K de recenzii

Cele mai ieftine și rapide autobuze de la Birmingham către Kingston upon Hull

Ore, prețuri și bilete disponibile pentru rezervare pe 24 sept.

Cel mai mic preț pe 24 sept.

19€

Prețul mediu al biletului pe 24 sept.

22€

Cea mai rapidă călătorie pe 24 sept.

4 h 20 m

Durata medie a călătoriei pe 24 sept.

5 h 30 m

Autobuze pe 24 sept.

5

Distanță

175 km

Bilete ieftine

Cel mai bun mod de a găsi un bilet de autobuz ieftin de la Birmingham până la Kingston upon Hull este să îți rezervi călătoria cu cât mai mult timp înainte și să eviți să călătorești la orele de vârf.

Biletul mediu de la Birmingham până la Kingston upon Hull va costa aproximativ 22€ dacă îl cumperi în aceeași zi, dar cele mai ieftine bilete pot fi găsite pentru doar 19€.

Autobuze rapide

Pe joi, 24 sept., am găsit 5 autobuze de la Birmingham la Kingston upon Hull, inclusiv 3 servicii directe.

Pe joi, 24 sept., autobuzele directe parcurg distanța de 175 km în 5 h 30 m în medie, dar dacă te organizezi bine, unele autobuze te vor duce acolo în doar 4 h 20 m .

Cele mai lente autobuze vor parcurge traseul în 7 h 55 m și de obicei implică o schimbare sau două pe traseu, dar ai putea economisi ceva bănuți dacă ai un buget redus.

  • National ExpressNX131 · NX561
    16:005h50
    Birmingham, Coach Station
    21:50Hull, Paragon Interchange
    19 1Un singur sens
    1 transfer
  • National ExpressNX131 · NX561
    17:307h55
    Birmingham, Coach Station
    1:25Hull, Paragon Interchange
    22 1Un singur sens
    1 transfer
  • National ExpressNX131
    14:005h00
    Birmingham, Coach Station
    19:00Hull, Paragon Interchange
    22 1Un singur sens
    0 transferuri
  • National ExpressNX152
    15:004h25
    Birmingham, Coach Station
    19:25Hull, Paragon Interchange
    24 1Un singur sens
    0 transferuri
  • National ExpressNX152
    15:004h20
    Birmingham, Coach Station
    19:20Hull, Fiveways
    24 1Un singur sens
    0 transferuri

Plecări în timp real

Orar autobuze din Birmingham până la Kingston upon Hull

Tabelul de mai jos arată plecările în timp real de la Birmingham la Kingston upon Hull autobuze pentru mâine, joi, 24 septembrie. De asemenea, poți actualiza manual rezultatele de mai jos pentru a vedea călătoriile cu autobuz actualizate.

Ultima actualizare la ora
FurnizorPlecareDuratăSosireTransferuri
Bilete
National ExpressNX13114:00 Birmingham, Coach Station
5h00
19:00 Hull, Paragon Interchange0 transferuriDirect
National ExpressNX15215:00 Birmingham, Coach Station
4h25
19:25 Hull, Paragon Interchange0 transferuriDirect
National ExpressNX15215:00 Birmingham, Coach Station
4h20
19:20 Hull, Fiveways0 transferuriDirect
National ExpressNX131 · NX56116:00 Birmingham, Coach Station
5h50
21:50 Hull, Paragon Interchange1 transfer
National ExpressNX131 · NX56117:30 Birmingham, Coach Station
7h55
1:25 Hull, Paragon Interchange1 transfer

Găsește toate datele și orele pentru această călătorie

Compară prețuri și bilete cu trenul, autobuzul, avionul sau feribotul

Compară prețurile pentru tren și autobuz din următoarele trei săptămâni. Vezi cele mai bune oferte dintr-o privire, găsește cele mai mici tarife și alege opțiunea care corespunde bugetului tău.

joi
24 sept.
vin.
25 sept.
sâm.
26 sept.
dum.
27 sept.
lun.
28 sept.
mar.
29 sept.
mie.
30 sept.

De ce ar trebui să rezerv o călătorie cu autobuze de la Birmingham la Kingston upon Hull cu Omio?

National Express operează toate serviciile de călătorie cu autobuze de la Birmingham la Kingston upon Hull.
Omio este un distribuitor oficial de bilete pentru toate opțiunile tale de călătorie de la Birmingham la Kingston upon Hull.

De ce aș rezerva cu Omio în loc să rezerv prin National Express?

  • Creat pentru călătorii internaționali: Omio este disponibil în limba ta, incluzând servicii pentru clienți nonstop și multiple opțiuni de plată, inclusiv PayPal, carduri de credit și transfer bancar, în moneda ta preferată.
  • Compară-ți toate opțiunile: Omio îți permite să compari National Express cu toate opțiunile de călătorie disponibile, care sunt train și bus pentru a te asigura că beneficiezi de cea mai bună ofertă pentru călătoriile de la Birmingham la Kingston upon Hull.

De ce aș rezerva cu Omio și nu cu Wanderu?

  • Mai multe moduri de transport: Omio îți permite să compari opțiuni de călătorie, inclusiv cu train și bus pentru a găsi opțiunea ideală de călătorie de la Birmingham la Kingston upon Hull.

Informații despre călătorie

Prezentare generală: Autobuz de la Birmingham la Kingston upon Hull

Regatul UnitRegatul Unit
Regatul UnitRegatul Unit
Icon of bus

Autobuzele de la Birmingham la Kingston upon Hull circulă, în medie, de 5 ori pe zi, iar călătoria durează aproximativ 4h 37m. Prețul biletelor de autobuz ieftine pentru această călătorie începe de la 17€ dacă rezervi în avans.

Există 3 opțiuni de autobuze pe zi. Prima opțiune de autobuz pleacă la 03:10, ultima la 20:29. Cea mai rapidă opțiune de autobuz acoperă distanța de 175 km în 4h 0m.

Tarifele sunt cele mai mici prețuri economice găsite pe Omio. Rezervarea timpurie înseamnă de multe ori prețuri mai mici. Prețurile se schimbă zilnic și sunt în funcție de disponibilitate. Cardurile de reducere, excursiile cu autocarul și comisioanele de rezervare nu sunt incluse.
Informații despre prețuri
Distanță
175 km
Durata medie cu autobuzul
4h 37m
Cel mai mic preț al biletului
17€
Autobuze pe zi
5
Autobuze directe
3
Cel mai rapid autobuz
4h 0m
Primul autobuz
3:10
Ultimul autobuz
20:29
Luna cea mai ieftină
iun.
Ziua cea mai ieftină
mar.
Sezon de vârf
apr. - iun.
Sezon scăzut
oct. - dec.
Ziua cea mai aglomerată
mar.
Ziua cea mai puțin aglomerată
joi
Cel mai bun moment pentru rezervare
4 zile
Tarifele sunt cele mai mici prețuri economice găsite pe Omio. Rezervarea timpurie înseamnă de multe ori prețuri mai mici. Prețurile se schimbă zilnic și sunt în funcție de disponibilitate. Cardurile de reducere, excursiile cu autocarul și comisioanele de rezervare nu sunt incluse.
Informații despre prețuri

Companii de autobuze: National Express de la Birmingham la Kingston upon HullPuteți călători cu autobuzul între Birmingham și Kingston upon Hull cu National Express începând de la 17€. Când căutați orare și bilete, Omio vă va arăta cea mai bună călătorie.

National Express

Politica privind bagajele și anulările
Durata medie a National Express
4h 0m
Cel mai ieftin preț National Express
17€
Frecvența National Express
5 pe zi

Întrebări frecvente: Autobuz de la Birmingham până la Kingston upon Hull

Găsește răspunsuri la cele mai frecvente întrebări despre călătoria de la Birmingham la Kingston upon Hull cu autobuz. De la durata călătoriei și prețurile biletelor până la conexiuni directe, primele și ultimele plecări și chiar și dacă ruta este pitorească, secțiunea noastră de întrebări frecvente acoperă tot ce ai nevoie ca să-ți planifici călătoria. Indiferent dacă ești în căutare de cea mai rapidă opțiune de autobuz, cea mai ieftină variantă sau sfaturi pentru a profita la maximum de vizita din Kingston upon Hull, acest ghid te ajută să călătorești mai inteligent și cu încredere.

FAQs
Prețul unui bilet de autobuz din Birmingham în Kingston upon Hull poate porni de la 17€ dacă rezervi din timp. Prețul mediu este de 25€, însă tarifele pot varia în funcție de oră și de clasa aleasă și, de obicei, sunt mai mari în ziua plecării.
În medie, călătoria cu autobuzul din Birmingham în Kingston upon Hull durează 4h 0m pentru o distanță de 175 km km, dar timpul poate varia în weekend și în zilele de sărbătoare.
Prima cursă cu autobuzul din Birmingham în Kingston upon Hull pleacă la 3:10.
Ultima cursă cu autobuzul din Birmingham în Kingston upon Hull pleacă la 20:29.
Da, există 3 curse directe cu autobuzul pe zi între Birmingham și Kingston upon Hull, operate de National Express. Programul poate varia în zilele de sărbătoare sau în weekend.
Când călătorești cu autobuzul din Birmingham în Kingston upon Hull, poți alege dintre operatorii National Express. De asemenea, poți verifica toate companiile de autobuze care operează pe ruta dintre Birmingham și Kingston upon Hull și compara facilitățile oferite înainte să cumperi biletul de autobuz.
La plecarea din Birmingham, ai mai multe opțiuni de stații de autobuz de unde poți porni, inclusiv Birmingham, Coach Station, Birmingham, Hagley Road West. La sosirea în Kingston upon Hull, poți coborî în stații precum Hull, Paragon Interchange, Hull, Fiveways. Cel mai des, pasagerii urcă în autobuz la Birmingham, Coach Station, aflată la 1 km de centrul orașului, și coboară la Hull, Paragon Interchange, situată la 0 de centrul orașului.
Cea mai ieftină lună pentru a călători cu autobuzul din Birmingham în Kingston upon Hull este iunie.
E util să compari opțiunile de călătorie: există 2 moduri de a ajunge din Birmingham în Kingston upon Hull, inclusiv cu tren și autobuz.

stații de autobuz populare

Stații și aeroporturi importante pentru această conexiune

Majoritatea autobuzelor Birmingham către Kingston upon Hull folosesc perechea de stații Birmingham, Coach Station către Hull, Paragon Interchange, unele servicii ajungând la Hull, Fiveways. Folosește acest ghid pentru a compara stațiile de autobuz Birmingham și Kingston upon Hull pe această rută, pentru a verifica transportul în centrul orașului și pentru a afla aspecte practice precum facilitățile și serviciile autogărilor.

Stațiile de autobuz de plecare din Birmingham
Stații de autobuz de sosire în Kingston upon Hull

Din ce autogară din Birmingham pleacă autobuzele către Kingston upon Hull?

Autobuzele de la Birmingham la Kingston upon Hull pleacă din Birmingham, Coach Station. Stația se află la 1 km de centrul orașului Birmingham, la adresa Mill Lane, Digbeth, Birmingham, B5 6DD, United Kingdom.
Birmingham, Coach StationMill Lane, Digbeth, Birmingham, B5 6DD, United KingdomWifiParcareLocuri de luat masaATMTaxiuriAccesibilitateWCCasă de bilete
Transport în centrul orașului

Cum se ajunge la Birmingham, Coach Station din centrul orașului Birmingham

Birmingham, Coach Station este la 1 km distanță de centrul orașului Birmingham. Opțiunile de transport public includ:

Autobuz4, 97, 6, X2, 3, 97A, 2, 4A, 5, X1 · 4m · 2€ · la fiecare ~191 min
X2, 4A, X1, 2, 3, 6, 4, 5 · 13m · 2€ · la fiecare ~149 min

Facilități și servicii ale autogarei Birmingham, Coach Station

Birmingham, Coach Station are servicii practice pentru această rută, inclusiv Wifi, Parcare, Locuri de luat masa, ATM, Taxiuri, Accesibilitate, WC și Casă de bilete.

Mâncare și băutură

Opțiuni de mâncare și băuturi sunt disponibile la Birmingham, Coach Station.

Wi-Fi și bancomate

Wi-Fi este disponibil la Birmingham, Coach Station. Bancomatele sunt disponibile la Birmingham, Coach Station.

Bilete și informații

Asistența de la casa de bilete este disponibilă la Birmingham, Coach Station.

Parcare, taxiuri și toalete

Disponibil la Birmingham, Coach Station: Parcare, Taxiuri, WC.

Accesibilitate

Facilități de accesibilitate sunt disponibile la Birmingham, Coach Station.

Mai multe opțiuni pentru călătoria ta de la Birmingham până la Kingston upon Hull

Iată câteva alte resurse care ar putea conține informațiile de care ai nevoie

AcasăAutobuzeAutobuze în Regatul UnitAutobuz de la Birmingham până la Kingston upon Hull

Aplicația Omio face planificarea călătoriei simplă ca bună ziua

Te vom duce unde vrei să ajungi. De la actualizări live privind mersul trenurilor până la bilete pe mobil, aplicația noastră inovatoare este modalitatea ideală de a-ți planifica și urmări călătoria.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone