Sheffield til London

søn. 27. sep.
+ Legg til returreise
Reis med tog, buss, fly med
Loganair
National Express
Hull Trains
Grand Central Trains
East Midlands Railway
1,000+ til
Loganair
National Express
Hull Trains
Grand Central Trains
East Midlands Railway
1,000+ til
QR-Code
Scan for å få vår gratis app
Bruk appen vår for å få reiseoppdateringer live og bestille mobilbilletter til tog, busser, fly og ferjer.
App Store
rate4.9
42K vurderinger
Google Play
rate4.6
136K anmeldelser

Reiseinformasjon

Sammenlign tog, buss og fly for Sheffield til London

Omio anbefaler å bestille fly, som det er det mest populære alternativet fraSheffield til London blant Omios brukere. Hvis du prioriterer pris, velg buss, med en gjennomsnittlig billettpris på 213kr Hvis du har dårlig tid, bør du vurdere å bestille tog, som har en gjennomsnittlig total reisetid på 2t 41m. Hvis du vil minimere karbonavtrykket ditt, er tog det beste alternativet, med et estimert CO2-utslipp på 0.1 - 0.2kg. Gjennomsnittlige billettpriser avhenger av reisemåten: buss koster i gjennomsnitt 213kr, mens fly koster i gjennomsnitt 3578kr.

Distanse: 227 km

Sammenlign flight med

Mest populære
Fly
Tog
Buss
Med bil

3578kr

Gjennomsnittlig pris

798kr

Gjennomsnittlig pris

213kr

Gjennomsnittlig pris

Billigste

726kr

Gjennomsnittlig pris

(drivstoff + bompenger)

3t 54m

Gjennomsnittlig total varighet

1t 54m

Ombord

+

2t 0m

Ekstra tid*

2t 41m

Gjennomsnittlig total varighet

Raskeste

2t 11m

Ombord

+

30m

Ekstra tid*

4t 56m

Gjennomsnittlig total varighet

4t 26m

Ombord

+

30m

Ekstra tid*

3t 20m

Gjennomsnittlig total varighet

(dør til dør)

0.7 - 1.4kg

CO2-utslipp

0.1 - 0.2kg

CO2-utslipp

Laveste

0.2 - 0.6kg

CO2-utslipp

-

CO2-utslipp

British Airways

Mest populære flyselskap

East Midlands Railway

Mest populære togselskap

FlixBus

Mest populære busselskap

Egen bil eller leiebil

Direkteruter

Direkteruter

Direkteruter

Direkteruter

Ekstra tid: Gjennomsnittlig total reisevarighet til avgangspunkt, sikkerhetskontroller og bytter.

Den billigste måten å reise fra Sheffield til London er ved å ta buss, med en gjennomsnittspris på 213kr.

Dette sammenlignet med andre reisemåter til London:

buss er 585kr billigere enn tog på denne rute, med tog fra Sheffield til London til en gjennomsnittpris på 798kr.

buss er 3365kr billigere enn fly på denne rute, med fly fra Sheffield til London til en gjennomsnittpris på 3578kr.

Å reise med tog er den raskeste måten fra Sheffield til London med en gjennomsnittlig reisetid på 2t 41m.

Andre reisemuligheter til London tar ofte lengre tid.

Reiser med Fly tar i gjennomsnitt 3t 54m.

Reiser med Buss tar i gjennomsnitt 4t 56m.

Det kan være lurt å sammenligne alternativene dine, da det finnes 3 måter å reise mellom Sheffield og London på, inkludert å ta tog, buss og fly.
Ta flyet. Det er den raskeste måten å reise på, og den sparte tiden rettferdiggjør vanligvis den litt høyere kostnaden.

Du kommer frem omtrent 1t 26m tidligere (1t 54m med fly vs. 3t 20m med bil). Billetter starter på rundt 3578kr sammenlignet med omtrent 726kr i drivstoff og bompenger – litt mer, men du får tilbake tid og unngår en lang kjøretur.

Det er mer fornuftig å kjøre bil hvis du reiser som en gruppe, ønsker fleksibilitet med tidspunkt eller planlegger å stoppe underveis.

Reisealternativer
fra Sheffield til London

Du kan reise fra Sheffield til London med tog, buss eller fly.

Vår anbefaling

bus

Den beste måten å reise fra Sheffield til London er å ta buss. Det er den beste kombi-pakken av pris og hastighet.

  • FlixBusFlixBus
    13:553t25
    Sheffield, Pond Street / Harmer Lane (Sheffield Interchange)
    17:20London, Finchley Road ("Subway" restaurant)
    225 kr1Én vei
    0 bytter

Billigst

  • FlixBusFlixBus
    13:553t25
    Sheffield, Pond Street / Harmer Lane (Sheffield Interchange)
    17:20London, Finchley Road ("Subway" restaurant)
    225 kr1Én vei
    0 bytter

Raskest

  • East Midlands RailwayC21661
    13:322t07
    Sheffield
    15:39St. Pancras stasjon (STP)
    485 kr1Én vei
    0 bytter

Andre alternativer

  • East Midlands RailwayW70805
    19:512t17
    Sheffield
    22:08St. Pancras stasjon (STP)
    409 kr1Én vei
    0 bytter
  • East Midlands RailwayC21681
    17:512t18
    Sheffield
    20:09St. Pancras stasjon (STP)
    409 kr1Én vei
    0 bytter
  • Northern RailP24492+Grand Central TrainsY14830
    12:052t41
    Sheffield
    14:46King's Cross stasjon (KGX)
    430 kr1Én vei
    1 bytte
  • FlixBusFlixBus
    13:554t00
    Sheffield, Pond Street / Harmer Lane (Sheffield Interchange)
    17:55London, Victoria Coach Station
    225 kr1Én vei
    0 bytter
  • FlixBusFlixBus
    11:303t25
    Sheffield, Pond Street / Harmer Lane (Sheffield Interchange)
    14:55London, Finchley Road ("Subway" restaurant)
    242 kr1Én vei
    0 bytter
  • FlixBusFlixBus
    10:103t45
    Sheffield, Pond Street / Harmer Lane (Sheffield Interchange)
    13:55London, Finchley Road ("Subway" restaurant)
    242 kr1Én vei
    0 bytter

Finn alle datoene og tidspunktene for denne reisen med tog, buss og fly. .

SAMMENLIGN Priser for tog-, buss- og flyreiser

Sammenlign priser på tog, buss og fly de neste tre ukene. Se de beste tilbudene øyeblikkelig, finn de laveste prisene og velg det alternativet som passer ditt budsjett.

søn.
27. sep.
man.
28. sep.
tir.
29. sep.
ons.
30. sep.
tor.
01. okt.
fre.
02. okt.
lør.
03. okt.
søn.
04. okt.
man.
05. okt.
tir.
06. okt.
ons.
07. okt.
tor.
08. okt.
fre.
09. okt.
lør.
10. okt.
søn.
11. okt.
man.
12. okt.
tir.
13. okt.
ons.
14. okt.
tor.
15. okt.
fre.
16. okt.
lør.
17. okt.

Disse selskapene stoler på oss. Vi selger billettene deres samlet på ett sted.

Trenitalia
Easyjet
Deutsche Bahn
SNCF

Reisetips: Reis fra Sheffield til London

Reis til London på en enkel måte. Uansett om du vil ha det raskt, billig eller noe helt annet, står reiseekspertene våre klare med alt du trenger, for å finne det beste alternativet fra Sheffield til London.

FAQs
Det er 3 måter å reise mellom Sheffield og London, inkludert tog, buss og fly.
Den billigste måten å reise fra Sheffield til London er ved å ta buss, med en gjennomsnittspris på 213kr.

Dette sammenlignet med andre reisemåter til London:

buss er 585kr billigere enn tog på denne rute, med tog fra Sheffield til London til en gjennomsnittpris på 798kr.

buss er 3365kr billigere enn fly på denne rute, med fly fra Sheffield til London til en gjennomsnittpris på 3578kr.

Å reise med tog er den raskeste måten fra Sheffield til London med en gjennomsnittlig reisetid på 2t 41m.

Andre reisemuligheter til London tar ofte lengre tid.

Reiser med Fly tar i gjennomsnitt 3t 54m.

Reiser med Buss tar i gjennomsnitt 4t 56m.

Avstanden fra Sheffield til London er omtrent 227 km.
Gjennomsnittlige avganger fra Sheffield til London per dag er:
  • Omtrent 23 busser per dag.
  • Omtrent 13 fly per dag.
  • Omtrent 9 tog per dag.

Vi anbefaler deg å sjekke spesifikke reisedatoer for din rute mellom Sheffield og London ettersom planlagte turer med tog, buss og fly kan variere avhengig av sesong og ukedag.

Dette er de mest populære avreise- og ankomststedene fra Sheffield til London:
  • Fly går stort sett fra Manchester lufthavn og ankommer på London Heathrow lufthavn.
  • Tog går stort sett fra Sheffield og ankommer på King's Cross stasjon (KGX).
  • Busser går stort sett fra Sheffield, Pond Street / Harmer Lane (Sheffield Interchange) og ankommer på London, Victoria Coach Station.
Om du først og fremst vil spare penger på reisen din fra Sheffield til London, så hjelper vi deg med å finne de reiseselskapene som gir deg mest valuta for pengene:
  • Reis til Loganair, BA Cityflyer, British Airways til London med fly.
  • Reis til National Express, FlixBus til London med buss.
  • Reis til Hull Trains, Grand Central Trains, East Midlands Railway, London North Eastern Railway, West Midlands Trains, Avanti West Coast til London med tog.
Ja, det er direkteforbindelser tilgjengelig fra Sheffield til London med følgende reisebyråer:
  • Du finner omtrent 7 direkte fly per dag og reiser med British Airways.
  • Du finner omtrent 18 direkte busser per dag og reiser med National Express, FlixBus.
  • Du finner omtrent 4 direkte tog per dag og reiser med East Midlands Railway.
Omiokunder som reiser fra Sheffield til London forlenger ofte ferien sin for å dra til Paris, Edinburgh, Amsterdam, Manchester, Oxford. Omio kan hjelpe deg å planlegge turen din med å finne de beste forbindelsene mellom London og disse populære destinasjonene til en god pris.

Reiser fra Sheffield til London – ikke det du lette etter?

Her er noen andre ressurser som kan inneholde informasjonen du trenger

HjemReisTil LondonSheffield til London

Reiseplanlegging blir enkelt med Omio-appen

Vi tar deg dit du ønsker å reise. Vår innovative app med liveoppdateringer på tog og mobilbilletter, er den perfekte måten å planlegge og holde orden på reisene.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone